Meteory Zin Lv. 95 - Jak na ně?

Úschovna starých, avšak zajímavých témat.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Electrix
Lv.22
Lv.22
Příspěvky: 392
Registrován: pon 06. pro 2010 11:34:04
Bydliště: Invincibles
Dal poděkování: 172 poděkování
Dostal poděkování: 955 poděkování

Re: 95 metiny

Příspěvek od Electrix » stř 04. dub 2012 9:05:50

Renegade2 píše:Jo moje osobní zkušenost jenom s Wp 130 když jsem chodil na čepele jenom čistě s miss, polovina metinu v poho bez buffu, další polovina otrava stun, stun, stun, koukám nemůžu nic dělat ani se pohnout a ležím pod drnem :D Ele když schytáš jenom každou "2" ránu z deseti od každého duchovního v nejlepším případě tak ti to nepmůže neskončit pod drnem, alespoň já tam skončím tak z 90% vždycky. :D Samotné Miss pomůže v podpůrném případě kdy už to i bez něj nějak uelíkuješ a máš volné ruce, nemáš otravu a můžeš se hýbat, když se hýbat nemůžeš tak ti pomůže jenom odolnost, co jiného taky když nic jiného dělat nemůžeš tu chvíi.
Neber to špatně, ale jestli to s vlastní postavou neustojíš, proč myslíš, že mu můžeš radit? Chodil jsem tam ještě za dob staré svaté říše s WP surou level 95, umřel tak u jednoho z dvaceti až třiceti metinů. Hlavní je mít obrovské vyhnutí šípům, to tě ochrání jak před poškozením od duchovních a lukostřelců, tak i před stuny, i když ne samozřejmě úplně. Ale se 67% se mi téměř nikdy nestalo, že by mi dali 2x za sebou stun. Uelíkovat to? Mluvíme oba o WP surovi? WP sura u metinu nikdy neelíkuje, pokud je dobře postavený, alespoň ne na siNDi. Nosil jsem s sebou jen 200 elíků na doplnění ZB na Spawnu, víc nepotřebuješ - čepel to zařídí. Co se týče těch odolností, testoval jsem je na Zinech hodně důkladně a třeba odolnost 45% byla znatelně horší, než pouhých 15% na vyhnutí. Odolnost tě chrání jen před nepronikavou škodou, nechrání tě před stuny, otravou, ani průniky.

Nechci se tu nijak vychloubat, ale na čepele jsem později chodil WP surou 110 Lv. a tam už to bylo díky Shellku a dalším vymoženostem naprostá hračka. Stačilo mít pořádně vyhnutí na šípy, silný buff, 80% na ďábla a hodně ZB. Ze země jsem si plášťoval tak 20 skupinek elitních duchovních+komandantů, prostě vše co je v těch největších dvou místnostech. Tohle dokáže v pohodě ustát jedině WP. Ale to už trochu odbíhám od tématu, řeč je o metinech 95, které jsou obtížností mnohem jednodušší. Jen chci říct, že jestli ten metin neustojíš se 130kou, tak je něco OPRAVDU špatně.

Kosti na průnik? Proč ne, ale jde to stoprocentně i bez nich, podle mého zbytečná útrata. Tu narážku na kosti pro obranu schopností jsem nepochopil, ale u metinu 95 jsou ti každopádně k ničemu. No a buff? Ten se projeví právě ve chvíli, kdy ti padá jeden stun za druhým. Samotnými průniky by tě nezabili, ale pokud nemáš naprosto špičkovou výbavu se 100% na ďábla, tak ti po celou dobu ničení metinu budou přibývat elitní komandanti a ke konci jich tam za tebou může běhat i 10. A co se asi tak stane, když se ti díky stunu přeruší absorpce?

Obranu klidně můžeš mít 400, když budeš mít 100% buff a 70% odolnost na šípy. Ale on má buff 76% a to mu pořád elitní budou dávat normální rány kolem pětistovky, takže je dle mého každá stovka do obrany užitečná. Hlavně ale to ZB...jak jsem už napsal, to ti pomůže přežít náhodné stuny. A pak pořádný útok, aby se ti hned vrátilo na maximum. Tím způsobem o kterém mluvíš by to MOŽNÁ taky šlo, ale zničení by zcela určitě trvalo díky stunům asi 2x tak dlouho...

EDIT: Málem bych zapomněl, biolog 70 tady hrozně pomáhá.
Naposledy upravil(a) Electrix dne stř 04. dub 2012 9:12:50, celkem upraveno 1 x.
Návody: Bonusy I. | ObrázekBonusy II. | Biolog | Těžba | Vedení | Talismany
Pomocníci: Skillculator(Obrázek) | ObrázekExpulator | Lovecké(Obrázek) | Mapa pokladu | Dračí věci | Prům. & Pošk. | Dračí věci | Točení bonusů

„Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.“ - [A. Einstein]

Renegade2
Lv.35
Lv.35
Příspěvky: 1517
Registrován: pon 09. srp 2010 11:32:48
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 183 poděkování

Re: 95 metiny

Příspěvek od Renegade2 » stř 04. dub 2012 9:12:11

Ele posloucháš se vůbec, píšeš to jako stroj.
Buff není potřeba, ale já tam chodil s buffem, jinak samozřejmně radíš správně proti tomu nic. ;) Jinak máš pochopitelně pravdu s WP když má "dobré" věci tedy luxusní o kterých tady samozřejmně píšeš nemusíš elíkovat, mno tedy aspoň ne ve swampu, taky aby když čepel zabsorbuje všechno co na tebe jde když tam není žádnej luskotřelec ;)
PS: Ty kosti na obranu schopností jsem si nebyl jiste, nicméně jsem tušil že se k tomu vyjádříš ;)
Naposledy upravil(a) Renegade2 dne stř 04. dub 2012 9:18:10, celkem upraveno 1 x.
ObrázekRenegade1ObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
241187
141
Jinno
GOODFELLAS
Full P
Complete
P
P
P
30
ObrázekSerpentWomanObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázek
25641
130
Jinno
GOODFELLAS
Full P
Complete
G2
11
Spoiler:
Herbaření P

Uživatelský avatar
Electrix
Lv.22
Lv.22
Příspěvky: 392
Registrován: pon 06. pro 2010 11:34:04
Bydliště: Invincibles
Dal poděkování: 172 poděkování
Dostal poděkování: 955 poděkování

Re: 95 metiny

Příspěvek od Electrix » stř 04. dub 2012 9:17:19

Renegade2 píše:Ele posloucháš se vůbec, píšeš to jako stroj.
Buff není potřeba, ale já tam chodil s buffem, jinak samozřejmně radíš správně proti tomu nic. ;)
Neposlouchám, ale čtu. Mě prostě jen mrzí, že mu tady dáváš nějaké rady, které mu prakticky vůbec nepomůžou a vydáváš to za správné. Taky mi vadí, že jsi svým příspěvkem konforntoval ty moje rady, aniž bys s tím měl jakoukoli zkušenost (viz "tak ti to nepmůže neskončit pod drnem" atpd.) Nikdo ti nebrání napsat sem vlastní zkušenost, ale proč to proboha chceš radit ostatním, když to tím způsobem neustojíš ani se 130kou? Ano, rozčiluje mě to a vždycky rozčilovalo, ale asi s tím nic neudělám :D . Když někomu radím tak se vždycky snažím shrnout to tak, aby mu to co nejvíce pomohlo a ne, že z toho udělám manifest vlastních schopností a dosažených cílů. A vidíš, jak už zase píšu jako stroj? :D Promiň, mám teď moc práce, ale číst tohle se prostě bez reagování nedá. Mňau :P.

P.S.: S warnem za spam počítám...

EDIT: Tohle mě taky vytáčí, dneska budu kousat :mrgreen: ...
Naposledy upravil(a) Electrix dne stř 04. dub 2012 9:23:06, celkem upraveno 1 x.
Návody: Bonusy I. | ObrázekBonusy II. | Biolog | Těžba | Vedení | Talismany
Pomocníci: Skillculator(Obrázek) | ObrázekExpulator | Lovecké(Obrázek) | Mapa pokladu | Dračí věci | Prům. & Pošk. | Dračí věci | Točení bonusů

„Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.“ - [A. Einstein]

cat1a
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 30. zář 2010 16:43:55
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: 95 metiny

Příspěvek od cat1a » stř 04. dub 2012 9:21:26

ElectriX píše:
Renegade2 píše:Jo moje osobní zkušenost jenom s Wp 130 když jsem chodil na čepele jenom čistě s miss, polovina metinu v poho bez buffu, další polovina otrava stun, stun, stun, koukám nemůžu nic dělat ani se pohnout a ležím pod drnem :D Ele když schytáš jenom každou "2" ránu z deseti od každého duchovního v nejlepším případě tak ti to nepmůže neskončit pod drnem, alespoň já tam skončím tak z 90% vždycky. :D Samotné Miss pomůže v podpůrném případě kdy už to i bez něj nějak uelíkuješ a máš volné ruce, nemáš otravu a můžeš se hýbat, když se hýbat nemůžeš tak ti pomůže jenom odolnost, co jiného taky když nic jiného dělat nemůžeš tu chvíi.
Neber to špatně, ale jestli to s vlastní postavou neustojíš, proč myslíš, že mu můžeš radit? Chodil jsem tam ještě za dob staré svaté říše s WP surou level 95, umřel tak u jednoho z dvaceti až třiceti metinů. Hlavní je mít obrovské vyhnutí šípům, to tě ochrání jak před poškozením od duchovních a lukostřelců, tak i před stuny, i když ne samozřejmě úplně. Ale se 67% se mi téměř nikdy nestalo, že by mi dali 2x za sebou stun. Uelíkovat to? Mluvíme oba o WP surovi? WP sura u metinu nikdy neelíkuje, pokud je dobře postavený, alespoň ne na siNDi. Nosil jsem s sebou jen 200 elíků na doplnění ZB na Spawnu, víc nepotřebuješ - čepel to zařídí. Co se týče těch odolností, testoval jsem je na Zinech hodně důkladně a třeba odolnost 45% byla znatelně horší, než pouhých 15% na vyhnutí. Odolnost tě chrání jen před nepronikavou škodou, nechrání tě před stuny, otravou, ani průniky.

Nechci se tu nijak vychloubat, ale na čepele jsem později chodil WP surou 110 Lv. a tam už to bylo díky Shellku a dalším vymoženostem naprostá hračka. Stačilo mít pořádně vyhnutí na šípy, silný buff, 80% na ďábla a hodně ZB. Ze země jsem si plášťoval tak 20 skupinek elitních duchovních+komandantů, prostě vše co je v těch největších dvou místnostech. Tohle dokáže v pohodě ustát jedině WP. Ale to už trochu odbíhám od tématu, řeč je o metinech 95, které jsou obtížností mnohem jednodušší. Jen chci říct, že jestli ten metin neustojíš se 130kou, tak je něco OPRAVDU špatně.

Kosti na průnik? Proč ne, ale jde to stoprocentně i bez nich, podle mého zbytečná útrata. Tu narážku na kosti pro obranu schopností jsem nepochopil, ale u metinu 95 jsou ti každopádně k ničemu. No a buff? Ten se projeví právě ve chvíli, kdy ti padá jeden stun za druhým. Samotnými průniky by tě nezabili, ale pokud nemáš naprosto špičkovou výbavu se 100% na ďábla, tak ti po celou dobu ničení metinu budou přibývat elitní komandanti a ke konci jich tam za tebou může běhat i 10. A co se asi tak stane, když se ti díky stunu přeruší absorpce?

Obranu klidně můžeš mít 400, když budeš mít 100% buff a 70% odolnost na šípy. Ale on má buff 76% a to mu pořád elitní budou dávat normální rány kolem pětistovky, takže je dle mého každá stovka do obrany užitečná. Hlavně ale to ZB...jak jsem už napsal, to ti pomůže přežít náhodné stuny. A pak pořádný útok, aby se ti hned vrátilo na maximum. Tím způsobem o kterém mluvíš by to MOŽNÁ taky šlo, ale zničení by zcela určitě trvalo díky stunům asi 2x tak dlouho...

EDIT: Málem bych zapomněl, biolog 70 tady hrozně pomáhá.
Musím se zastát Renegada. :D
Když někomu radím tak se vždycky snažím shrnout to tak, aby mu to co nejvíce pomohlo a ne, že z toho udělám manifest vlastních schopností a zkušeností
PS: Já taky umřu a to mám i dokonce 30% šipy.

JInak rada na ziny se vykašli. Swamp je lepší. :D



Jo a dodám ty slohy jsou zbytečný stači napsat. "Dej si max šipy + zb a převzít zb,buffy )

E1 Já jen chtěla říct, že to šlo říct stručně, protože né každý pochopí s tak obsáhlé rady,no. ;)
+ se mi zdálo, že si protiřečíš. :?
Naposledy upravil(a) cat1a dne stř 04. dub 2012 9:33:50, celkem upraveno 2 x.
Obrázek
By Justice

Uživatelský avatar
Electrix
Lv.22
Lv.22
Příspěvky: 392
Registrován: pon 06. pro 2010 11:34:04
Bydliště: Invincibles
Dal poděkování: 172 poděkování
Dostal poděkování: 955 poděkování

Re: 95 metiny

Příspěvek od Electrix » stř 04. dub 2012 9:26:24

cat1a: Nezlob se, ale nepochopila jsi ten můj příspěvek. Ve svém prvním jsem nepsal nic takhle konkrétního, ale když už to Rene rozvedl tímhle směrem, musel jsem opětovat stejným způsobem = napsat tedy, jakou praktickou zkušenost mám já (to už nebyla ta rada, ale reakce). Věděl jsem, že to bude vypadat jako chlubení se, ale když tě někdo konfrontuje tímhle způsobem, musíš dát svému argumentu nějakou "přidanou hodnotu". Moc dobře jsem o tom věděl, proto jsem taky napsal ve svém předchozím komentu co jsem napsal (jinými slovy jsem se to snažil ospravedlnit). Nechce se mi věřit, že se na tohle chytíš zrovna ty :oops:. Co myslíš že se stane, když přijde zakladatel ke svému tématu a uvidí tam dvě rozdílné rady - jednu od nějakého "nonamera" a druhou od "velkého wp sury lvl 130"? Schválně, jestli to vymyslíš. A popravdě mě docela uráží, že si o mě myslíš co jsem to za tupce, že bych v prvním postu něco napsal a hned v dalším si protiřečil.

P.S.: Takhle moc jsem nespamoval už ani nepamatuju :D. To bude bolet...

EDIT: První příspěvek nebyl nějak extra sloh, když mi ho ale Rene takhle pohanil, musel jsem se ozvat. A to bez rezepsání dost dobře nejde...

EDIT2: Jsou prostě věci jako lidské pocity, myšlenky a i spousta dalších věcí, do kterých nevidíme a možná ani nikdy nebudeme. O tom tu lze diskutovat třeba do aleluja a pokaždé může přijít někdo a dát tomu nový rozměr a pohled. Ale pak jsou věci primitivní, jako jsou třeba výpočty v téhle hře a u nich zdaleka tolik pohledů není. Jasně, ani tady to není pravda a lež, černá a bílá, ale těch odstínů šedi je tu řádově méně. Proč musíte ze seriózního tématu vždycky udělat frašku ve stylu "já si myslím něco jiného, i když jsem to nezkoušel a ten druhý ano", "nečetl jsem předchozí komenty, ale určitě..." nebo "jeden kámoš říkal"? Nejkrásnější jsou ta témata, kde si třeba lidé snaží odhlasovat, jaký typ bonusu platí na liliputy... Tyjo a dost, musím se krotit nebo dostanu rovnou ban :oops: ...

EDIT3: Slibuju že je to naposled, co jsem tohle udělal. Příště nechám téma hezky plynout směrem špatných rad pěkně až k locku. Snad se pak přesunou i do archivu a můžeme si tu rovnou založit demagogický kroužek.
Návody: Bonusy I. | ObrázekBonusy II. | Biolog | Těžba | Vedení | Talismany
Pomocníci: Skillculator(Obrázek) | ObrázekExpulator | Lovecké(Obrázek) | Mapa pokladu | Dračí věci | Prům. & Pošk. | Dračí věci | Točení bonusů

„Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.“ - [A. Einstein]

Renegade2
Lv.35
Lv.35
Příspěvky: 1517
Registrován: pon 09. srp 2010 11:32:48
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 183 poděkování

Re: 95 metiny

Příspěvek od Renegade2 » stř 04. dub 2012 9:46:45

Ok, Ok, tak tedy naposled a jinak

Nustojíš to se 130-tkou a píše tady rady :D , fakt si myslíš že mám tak shitt věcí že to neustojím. :D
Ustojím s buff s přehledem, ty to ustojíš bez buffu se swampovou výbavou :D
Opravdu si myslíš že mám extra výbavu na dábla o které tady píšeš?
Jasně když se udělají ty luxusní věci o kterých tady píšeš tak se to dá, jak by taky ne když je to téměř max možných věci které jsou potřeba na jeho ustání a zničení.
Jinak ukončíme tu debatu s tím co jsi napsal máš pravdu jo ustojí. ;) , ale opravdu bez buffu?
ObrázekRenegade1ObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
241187
141
Jinno
GOODFELLAS
Full P
Complete
P
P
P
30
ObrázekSerpentWomanObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázek
25641
130
Jinno
GOODFELLAS
Full P
Complete
G2
11
Spoiler:
Herbaření P

Uživatelský avatar
Electrix
Lv.22
Lv.22
Příspěvky: 392
Registrován: pon 06. pro 2010 11:34:04
Bydliště: Invincibles
Dal poděkování: 172 poděkování
Dostal poděkování: 955 poděkování

Re: 95 metiny

Příspěvek od Electrix » stř 04. dub 2012 9:56:06

Renegade2 píše:Nustojíš to se 130-tkou a píše tady rady :D , fakt si myslíš že mám tak shitt věcí že to neustojím. :D
Ustojím s buff s přehledem, ty to ustojíš bez buffu se swampovou výbavou :D
Opravdu si myslíš že mám extra výbavu na dábla o které tady píšeš?
Jasně když se udělají ty luxusní věci o kterých tady píšeš tak se to dá, jak by taky ne když je to téměř max možných věci které jsou potřeba na jeho ustání a zničení.
Jinak ukončíme tu debatu s tím co jsi napsal máš pravdu jo ustojí. ;) , ale opravdu bez buffu?
Nezlob se, to co jsi napsal ke zaškatulkování do "130ka co to neustojí" přímo vybízelo. O extra výbavě na ďábla jsem psal jen v souvislosti s čepelemi, neradil jsem to zakladateli, stačí si to pozorně přečíst. Taky jsem nikde netvrdil že to ustojím se Swamp výbavou - v době kdy jsem dělal čepele ještě Swamp ani nebyl (no jasně opět se chlubím). Ano, samozřejmě, že 95 i 110 sura měli v jistém ohledu výbavu specializovanou, ale o to tu snad jde ne? Kdyby zakladatel nechtěl svou výbavu uzpůsobit Zinům, tak by sem asi nepsal. Natočit vyhnutí na šípy není žádná věda, obzvlášť ne do přilby a bot a to samo o sobě dělá 30%. O jakém luxusu tu mluvíš jsem nepochopil, to jsou všechno věci za pár šupů.

Tady proboha nejde přeci o to, proč to ustojíš nebo neustojíš, proč máš takovou, nebo makovou výbavu. Tady jde o to shrnout ty rady do nějakého kompaktního odstavečku a neradit takové zbytečnosti, jako zvyšování odolnosti na šípy. Neříkám, že budou mít nulový efekt, ale ostatní bonusy jsou ve významu o míle před nimi.
Návody: Bonusy I. | ObrázekBonusy II. | Biolog | Těžba | Vedení | Talismany
Pomocníci: Skillculator(Obrázek) | ObrázekExpulator | Lovecké(Obrázek) | Mapa pokladu | Dračí věci | Prům. & Pošk. | Dračí věci | Točení bonusů

„Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.“ - [A. Einstein]

Renegade2
Lv.35
Lv.35
Příspěvky: 1517
Registrován: pon 09. srp 2010 11:32:48
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 183 poděkování

Re: 95 metiny

Příspěvek od Renegade2 » stř 04. dub 2012 10:05:24

True, True, já bych navrhoval bý zakladatelem Lock, už jsem napsal že radíš správně s tou výbavou.
ObrázekRenegade1ObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
241187
141
Jinno
GOODFELLAS
Full P
Complete
P
P
P
30
ObrázekSerpentWomanObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázek
25641
130
Jinno
GOODFELLAS
Full P
Complete
G2
11
Spoiler:
Herbaření P

Uživatelský avatar
Electrix
Lv.22
Lv.22
Příspěvky: 392
Registrován: pon 06. pro 2010 11:34:04
Bydliště: Invincibles
Dal poděkování: 172 poděkování
Dostal poděkování: 955 poděkování

Re: 95 metiny

Příspěvek od Electrix » stř 04. dub 2012 10:12:26

Renegade2 píše:True, True, já bych navrhoval bý zakladatelem Lock, už jsem napsal že radíš správně s tou výbavou.
Já bych radši nic takového nenavrhoval a honem to přepsal, nebo budeš mít warn za backseat moding :|. No aspoň nebudu sám... :( Nemám z téhle diskuze vůbec radost a to tvoje "true, true" se mi ani trochu nezamlouvá, ale musím uznat, že na začátku obou příspěvků byla snaha pomoci zakladateli. A tys tu mojí rozbil. Bez argumentů, jen na základě domněnek. Nezlobil bych se, kdyby sis byl svým "true" trošku jistý. A jestli to teď říkáš jen proto, abych už přestal spamovat, klidně můžeme pokračovat v PM. Rád se dozvím něco nového (bez ironie). A nebo mi alespoň řekni, co je špatného na tom bránit pravdu. Strávil jsem testováním bonusů více času, než někteří lidé strávili celou hrou. A nemyslím, že bych ho promrhal. Nemám právo si stát za svým? Nejspíš ne...je to přeci věc názoru... :geek:
Návody: Bonusy I. | ObrázekBonusy II. | Biolog | Těžba | Vedení | Talismany
Pomocníci: Skillculator(Obrázek) | ObrázekExpulator | Lovecké(Obrázek) | Mapa pokladu | Dračí věci | Prům. & Pošk. | Dračí věci | Točení bonusů

„Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.“ - [A. Einstein]

Uživatelský avatar
epileptic
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 193
Registrován: pát 02. črc 2010 21:11:49
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: 95 metiny

Příspěvek od epileptic » stř 04. dub 2012 10:37:29

Jo jo všichni máte pravdu ,ale stejně to nezmění nic nad tím že ten metin 95 zin je obtížnější než metin 100 naivity třeba nebo metin 110 vlkodlaka a proč to tak je nikdo neví a i mě to nedávno dohnalo k založení tématu , kde se řešili úplně stejný věci.Já jen chci podotknout že výbavu kterou zde popisujete si nikdo kolem lvl 95 nemůže dovolit a kameny +6 už vůbec ne pokud se nechce udropovat k smrti a nebo chodit do trapnýho kerindoru s kuličkou proměny (ale hrát za svou postavu a ne za silného poddaného) tak ten metin prostě nedá ani kdyby se rozkrájel.Dělat na tento metin dropera je zbytečný nikdy by se mu ty prachy nevrátili a expit na nich tak max. tu buferku s velkou nabušenou postavou jinak ty metiny nemají žádný význam.
KONEC HRY

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »
@ KerkyzAfterky « čtv 10:29 am »
Takashiro píše:
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
myslím, že byly i na výročí ekury jak je v červnu. Ale nevím, jestli každy rok
@ KerkyzAfterky « čtv 10:28 am »
Mionix píše: @KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
tak fakt to je rukavicema, já myslel, že na tyhle eventové věci to nemá vliv :D :D tak díky a pardon :D
@ Takashiro « čtv 10:15 am »
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
@ KerkyzAfterky « čtv 9:44 am »
Z mrazíka sem teď dostal prut 5kk a 2 požehy, to je bizár. Chci vidět, kdo vám to bude hrát příští rok :_D
@ Takashiro « čtv 8:57 am »
Kedy bude nejaky ten bonus na SDčka?
@ Mionix « čtv 7:48 am »
Dnešní údržba je posunuta na 11h.
@ Mionix « úte 8:58 am »
@Relly,  Mohu s vámi souhlasit, i support je důležitý, ale nic s tím nezmohu.
@ Relly « pon 6:14 pm »
@Mionix,  Co se týče hodin práce jednotlivých gm na eventech, to hráč posoudit nemůže. Muže a nemusí to tak být. Nicméně je ve hře tolik GM a nepřijde mi Ok, ze se na tickety čeká pomalu čtvrt roku. Beru, že se třeba podílí částečně na hře, co se eventu tyče. Osobně si myslim, že to tam delaji jen někteří a zbytek se veze, ale nevadí, to hráč nevidí jak ten ticket systém. Ale ona ta podpora (support) by měla též fungovat, je to jakási součást te práce a to mi přijde, že to tu nefunguje vůbec.

Who is chatting

offline Mionix