[Vyhlášení] Čaroděj v nouzi

Zkuste štěstí v nějaké soutěži, možná se na vás usměje štěstěna. Nebo nějakou sami uspořádejte!
Probíhající soutěže:
Zamčeno
Uživatelský avatar
Avery
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 294
Registrován: pát 06. úno 2015 18:56:50
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 729 poděkování

[Vyhlášení] Čaroděj v nouzi

Příspěvek od Avery » pon 30. dub 2018 22:46:52

Obrázek
Prolog

„Pssst, Ty, pojď blíž! Neboj se. Potřebuju s něčím důležitým píchnout.“

„No, koukám, že mě posloucháš… Abych to zkrátil, jsem čaroděj. Letím dnes kolem jen abych se zúčastnil každoročního sabatu, o tom už určitě něco víš.“

„Proč se tak divíš, že jsem chlap? Potter, Strange…, nenuť mě pokračovat…“

„Zpět k věci. Pracně jsem si obstaral recept na pradávný lektvar Nezřědlný. A nebylo to lehké ho od těch čarodějnic v Ugorohu získat. Vlastně jsem ho možná tak trochu ukradl. Detaily stranou… Co se toho mého delikátního problémku týče, v momentě, kdy jsem papír s receptem rozbalil, všechno písmo zmizelo a místo toho se tam objevilo tohle.“
Přečti si cár papíru, který Ti čaroděj dal:
Receptura_Nezřědlný.png
„Tuším, že to nebude úplně lehké rozluštit. Kouzla na to nezabírají a já už nad tím lámal hlavu dostatečně dlouho, tak jsem usoudil, že by se na to moh kouknout někdo jiný. Pomůžeš mi recept na lektvar Nezřědlný získat?“

„Musíme to ale udělat rychle a tajně, je Ti to jasné? Mám čas jen do Novoluní, pak už musím být pryč. Hlavně nikomu neříkej, na čem děláš. Když se tím zatraceným návodem úspěšně prokoušeš, nejen že Tě nechám zakusit jeho účinků, ale mám i spoustu jiných užitečných věcí, kterými Tě mile rád obdaruju… “



Informace k soutěži
  • Soutěž probíhá od 30. dubna do 15. května 2018 (23:59 hod.)
  • Dělí se do dvou částí, přičemž aby se mohl uživatel zúčastnit druhé v pořadí, musí prvně vyřešit část první
První část - Přísady a jejich pořadí Vašim úkolem je zjistit správné přísady lektvaru Nezřědlný a ty poté ve správném pořadí vypsat tak, jak se do kotle při jeho vaření přidávají.
:idea: Nezapomeňte si pořádně prohlédnout cár papíru, který veškerá tajemství tohoto lektvaru skrývá.
  • Správné řešení pošlete v soukromé zprávě [BA]Avery nebo [BM]Willymu
    Ukázka řešení:
    1. Voda
    2. Pepř
    3. Sůl
    4. … atd.
    Pokud Vaše řešení nebude správné, bude Vám to v odpovědi na soukromou zprávu sděleno a můžete se pokusit o rozluštění znovu
  • Každý účastník první části může své řešení 1 × opravit (nechceme riskovat čarodějův život při zkoušení různých kombinací :?)
  • Každý úspěšný řešitel první části získá speciální hodnost na fóru a dary od čaroděje - čím dříve však správné řešení zašlete, tím budou ceny hodnotnější :come:

Druhá část - Recept Pokud získáte seznam všech potřebných přísad i jejich správné pořadí, ve kterém se přidávají do kotle při jeho vaření, je na čase, abyste popustili uzdu fantazii. V souladu s již nabytými znalostmi popište, jakým způsobem se lektvar Nezřědlný připravuje. Co se bude krájet a co strouhat? To je čistě ve vaší režii.
  • Recept zašlete v soukromé zprávě [BA]Avery nebo [BM]Willymu
  • Každý účastník získá VIP na fóru do konce května, tři nejlepší budou odměněny hodnotnými cenami ve hře
  • O konečném pořadí budou rozhodovat členové týmu hlasováním
  • Ty nejlepší recepty po ukončení soutěže zveřejníme :up:


Přejeme hodně štěstí! :hello:
[BA]Avery
Ekura Team
06.02.2015 - 31.07.2018

Uživatelský avatar
Avery
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 294
Registrován: pát 06. úno 2015 18:56:50
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 729 poděkování

Re: [Vyhlášení] Čaroděj v nouzi

Příspěvek od Avery » stř 06. čer 2018 15:25:32

Obrázek
Vyhlášení
Milí soutěžící,

konečně je tady očekávané vyhlášení vítězů v čarodějnické soutěži.

V první části jste měli za úkol odhalit správné pořadí ingrediencí lektvaru Nezřědlný, který, jak už název napovídá, způsobuje neviditelnost. Že nešlo o úplně jednoduché zadání dokazuje počet úspěšných řešitelů, kterých je sedm. Uznání ale patří i těm, kteří se o rozluštění pokusili neúspěšně - určitě se na Vás usměje přístě více štěstí. A jaké tedy bylo správné řešení? Pořadí ingrediencí najdete ve spoileru níže. :up:
Správné pořadí:
1. Klubko nití
2. Červ
3. Fazole
4. Uhoř
5. Slaměná ozdoba
6. Roh led. zabij. velryby
7. Křišťál
8. Šperkovnice
9. Žabí stehýnko


Vyhlášení první části

MístoJménoČas odesláníOdměna
1.FluffyHerodub 30, 2018 23:295 ×Obrázek + Obrázek + Nimbus 3000
2.MagShamkvě 01, 2018 12:394 ×Obrázek + Obrázek + Nimbus 2000
3.baajakvě 01, 2018 12:403 ×Obrázek + Obrázek + Nimbus
4.
MostEvilekkvě 01, 2018 12:571 ×Obrázek + Obrázek
5.
Euphoriakvě 01, 2018 19:571 ×Obrázek + Obrázek
6.
Wzyptkvě 01, 2018 20:521 ×Obrázek + Obrázek
7.
whortenkvě 02, 2018 10:411 ×Obrázek + Obrázek


Po rozluštění správného pořadí ingrediencí lektvaru se soutěžící mohli zapojit do druhé části, v rámci které měli napsat recept na lektvar Nezřědlný. Bylo pouze na nich, jak se úkolu zhostí a jak bude recept vypadat. O pořadí ve druhé části soutěže rozhodovali hlasováním členové týmu, kterým tímto ještě jednou děkuji za účast v porotě.

Z hlasování vzešel s poměrně velkým bodovým náskokem jako nejlepší recept od uživatelky MagSham. Jak si tedy podle ní můžete lektvar uvařit si můžete přečist ve spoileru. :come:
Recept na lektvar Nezřědlný:
Tento lektvar je velice složitý i pro ty nejzkušenější čaroděje.
Jeho příprava vyžaduje mnoho času na přípravu. Podíváme se tedy jak na něj:

Jako první je nutno sehnat niť na šití, což je první úkol. Tuto niť lze získat pouze o eventu, který probíhá ve jménu MDŽ a to od NPC, která je pouze k této příležitosti a to v prvních městech všech říší. Nedá ho ovšem jen tak zadarmo, čaroděj ji musí říct zaklínadlo, aby jej vydala. "Dnes je tvůj svátek ženo milá, vydej mi niť a zůstaneš celá"
Druhou potřebnou surovinou je červ, toho lze zakoupit u rybáře za menší poplatek.
Třetí ingrediencí je fazole. Kdo jiný by měl u sebe kouzelné fazole, než mohutní ogři. Ogra je nutno najít, omráčit a zlechtat tak, dokud se nebude svíjet na zemi. Pokud se podaří zístat od něj kozelné fazole, v našem případě alespoň jeden kus (tedy jeden zlechtaný ogr) je třeba další surovina která je opět snadno k sehnání a tou je úhoř. Od rybáře zakoupíme prut a dle návodu o rybaření chytíme rybku, ovšem pouze o půlnoci přestupného roku při zatmění měsíce.
Dále máme na pořadí slaměnou ozdobu. Každý správný čaroděj si pěstuje, jak víme, své zázračné bylinky, které přidává do různých elixírů. Někdy se stane, že čaroději dojde VIPko a bylinky mu uschnou. To je přesně to, co je potřeba. Sebereme uschlé kvítí a bylinky včetně nějakého toho oblilí a umotnáme z nich slaměnou ozdobu.
Asi nejvíce zapeklitý úkol je, jak získat roh ledové zabij. velryby. Velrybu je možno najít pouze na jediném místě a to poblíž města Joan, hlavního města říše Chunjo. Před několika desítky let byla zahlédnut jeden exemplář této velryby na souřadnicích (22,1230). Ač je čaroděj schopný a má nějaká ta kouzla jak si čekání na velrybu ulehčit, doporučuji s sebou energetickou sušenku a mléko. Velrybu je nutno uspat ukolébavkou: "Chrápej chrápej rybko má, voda tiše uspává". Jak mile velryba usne, odšroubujeme jí roh.
Mezi další suroviny patří křištál. Nejprve je zapotřebí natěžit křišťálovou rudu a tu posléze přetavit na křišťál. Takto zpracovaný křišťál na jemno nastrouháme na struhadle k tomu určenému. Takové struhadlo na křišťál je v kuchyni každého správného mága.
Předposlední surovinou je šperkovnice, kterou lze dropnout například v zaniklé říši na pneumatikách, ovšem bez dostatečného DMG to bude chvilku trvat.
Dostáváme se k poslední surovině, kterou je žabí stehýnko. Žabku je potřeba najít, jak jinak, než v blízkosti vody ale pouze v oáze v poušti. Není těžké žabku polapit ovšem rozporcovat lze pouze dalším zaříkávadlem.
"Žabko žabko dej mi stehno, neb ti zbude ještě jedno!"

Pokud je mág natolik úspěšný, že sehnal všechny potřebné složky receptu nezbývá již, než je postupně
ve správném pořadí smíchat do kotlíku.

  1. Vezmeme niť, uděláme na ni uzlík a vhodíme do kotle.
  2. Dále přihodíme celého červa.
  3. Fazolku na drobno nakrájíme a přimícháme.
  4. Vykucháme úhoře a tělo i vnitřnosti za stálého míchání postupně přidáváme. Takto vaříme 78 minut.
  5. Slaměnou ozdobu nadrtíme a sypeme do směsi.
  6. Dále vmísíme roh velryby naporcovaným úplňkovým mečem +9 s průměrnou škodou alespoň 45%, lešťenými kameny návratu a průniku, a poté nastrouhaný křišťál.
  7. Šperkovnici rozšmelcujeme minotauří sekerou +7 s poškozením schopností +15% a zameteme do kotle.
  8. Následně vyčkáme na zničení sentinelu v libovolné říši. Ihned po zobrazení oznámení vhodíme žabí stehýnko do připravené směsi a necháváme problublat do nejbližší války říší.


Takto je lektvar hotov k použití.


Vyhlášení druhé části


MístoJménoOdměna
1.MagSham500 SD + 3 × Obrázek + 14 dní VIP na fóru
2.Wzypt300 SD + 3 × Obrázek + 14 dní VIP na fóru
3.FluffyHero100 SD + 3 × Obrázek + 14 dní VIP na fóru
4.
baaja50 SD + 1 × Obrázek

Všechny výše uvedené prosím o :pm: se jménem postavy, na kterou si přejí odeslat odměny. Děkujeme za účast, gratulujeme vítězům a budeme se těšit opět u další soutěže. :heart:
[BA]Avery
Ekura Team
06.02.2015 - 31.07.2018

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ KerkyzAfterky « pát 11:17 am »
Hakan píše: Tak ještě že se s údržbou čekalo až bude aréna :lol:
Jsou hodní, že na nás mysleli, ale zapomněli, že ráno se nedochází z 90ti % :D
@ Hakan « pát 10:38 am »
Tak ještě že se s údržbou čekalo až bude aréna :lol:
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D

Who is chatting

offline Clusive 
offline Mionix 
offline Tomino26 
offline beniamino 
offline hg003