MS hokej 2018 - Vyhlášení

Zkuste štěstí v nějaké soutěži, možná se na vás usměje štěstěna. Nebo nějakou sami uspořádejte!
Probíhající soutěže:
Odpovědět
Uživatelský avatar
Willy
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 32
Registrován: pát 20. led 2017 17:20:35
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování

Re: MS hokej 2018

Příspěvek od Willy » stř 23. kvě 2018 13:51:09

MagSham píše: úte 22. kvě 2018 10:20:31
crazy8 píše: úte 22. kvě 2018 3:49:52 síce je to skopírované ale zaujímavo sa to číta keď sa to dá takto dokopy :D
Fantazii se meze nekladou :D :heart: :clap:
To je sice pravda, že fantazii se meze nekladou, ale v zadání také stojí "vlastními slovy" :o.
Only the dead have seen the end of war.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance.
Justice is useful when money is useless.

Uživatelský avatar
MagSham
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 02. úno 2017 6:56:35
Dal poděkování: 417 poděkování
Dostal poděkování: 126 poděkování

Re: MS hokej 2018

Příspěvek od MagSham » stř 23. kvě 2018 14:26:14

Willy píše: stř 23. kvě 2018 13:51:09
MagSham píše: úte 22. kvě 2018 10:20:31
crazy8 píše: úte 22. kvě 2018 3:49:52 síce je to skopírované ale zaujímavo sa to číta keď sa to dá takto dokopy :D
Fantazii se meze nekladou :D :heart: :clap:
To je sice pravda, že fantazii se meze nekladou, ale v zadání také stojí "vlastními slovy" :o.
Nu jelikož o tom vůbec nic nevím a naprosto střílím od boku ve všem o hokeji nezbylo mi než použít jen vlastní myšlenku :ouch:
:pm:

Uživatelský avatar
Willy
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 32
Registrován: pát 20. led 2017 17:20:35
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování

Re: MS hokej 2018

Příspěvek od Willy » stř 23. kvě 2018 15:45:52

Však v pohodě, jen konstatuji. Zatím nikdo nic nedal do 10.kola takže zatím vítěz :) :up: .
Only the dead have seen the end of war.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance.
Justice is useful when money is useless.

Uživatelský avatar
FluffyHero
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 236
Registrován: úte 12. pro 2017 21:18:01
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 164 poděkování

Re: MS hokej 2018

Příspěvek od FluffyHero » stř 23. kvě 2018 15:47:09

My totiž chceme aby Mag zvítězila :inlove:

Uživatelský avatar
MagSham
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 02. úno 2017 6:56:35
Dal poděkování: 417 poděkování
Dostal poděkování: 126 poděkování

Re: MS hokej 2018

Příspěvek od MagSham » stř 23. kvě 2018 16:33:14

ha ha :D šup Fluffíne piš! To stihneš!
:pm:

Uživatelský avatar
FluffyHero
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 236
Registrován: úte 12. pro 2017 21:18:01
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 164 poděkování

Re: MS hokej 2018

Příspěvek od FluffyHero » stř 23. kvě 2018 19:02:27

MS Hokej:
Budoucnost pro Českou reprezentaci? Nadějně to nevidím, když pomineme kvalitu hráčů, která je minimálně u 5 zemí mnohem větší, než kvalita u Českého týmu, tak největší rozdíl dělá mentalita. V ostatních zemích je pro hráče pocta jít prezentovat svou zemi na MS, jedou tam s jedinou myšlenkou "chceme vyhrát" a to jde následně vidět na jejich hře. Na začátku turnaje jsem věřil, že aspoň o tu medaili by snad mohli naši zabojovat, ale už po zápase se Slovenskem a následně Švédskem mi bylo jasné, že je to bez šance. Nehrají srdcem, není tam vášeň ani chuť bojovat za svou zemi a ukázat světu, že i tak malá země jako my máme pořád co říct na světové úrovni. Stačí se podívat na Švýcarsko, mají tři relativně "světoznámé" hráče, ale to co jim chybí na kvalitě nahradili bojovností. U nich byla touha vyhrát jasná a kam je dostala, až do semifinále kde padli se Švédy až na nájezdy. Možná je to trenérem, nebo tam chybí vůdčí postava co ten tým dokáže vyhecovat, těžko říct, ale já, jakožto fanoušek hokeje, nevidím šanci na to že v následujících letech Češi něco velkého vyhrají, možná se pletu, ale pokud se něco nezmění, tak to bude rok co rok buď to stejné, nebo horší.

Těžko říct jestli se to počítá jako "zhodnocení uplynulého MS :D ale myslím si že to s tím krapet souvisí

Nemyslím si, že by to bylo tak špatné jak píšeš. Každá země užší špičky si prošla v posledních 20 letech dlouhodobější krizí, nyní je řada na nás. Nám chybí obránci a to je velký problém, ometače mantinelů tam nějaké máme, ale na vyšší úrovni to už nestačí. Stačí se podívat na Švédy, to je prostě diametrální rozdíl. Pokud vychováme 2-3 obránce co budou schopní hrát v NHL nebo KHL 1.-2. lajnu a přesilovky, bude to mnohem lepší. Mladých a kvalitních útočníků máme vcelku dost.
K tomu co píšeš, tak si myslím, že hráči byli svázáni taktikou a báli se hrát, není přeci normální abychom měli takto tragické nástupy do třetin po celou dobu MS. Hlavní příčinu naší nebojovnosti vidím v trenérovi, který chtěl hrát jistotu a opatrný hokej. Snad se to brzy změní k lepšímu ;) .
/Willy

Hakan
Lv.23
Lv.23
Příspěvky: 421
Registrován: sob 26. čer 2010 21:41:01
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 286 poděkování

Re: MS hokej 2018

Příspěvek od Hakan » stř 23. kvě 2018 21:55:46

Sice později ale co už není čas....

Z našeho pohledu neúspěšné z jiného pohledu úspěšné a překvapivé mistroství. Osobně jsem v nějakou tu medailu doufal, ale tak jak už dlouho nám prostě nevychází 1. třetiny tak ani zde to nebylo jinak...Takže místo 60 minut hraní dobrá půlka času bylo hledání optimálního tempa což si prostě na téhle úrovni nemůžeme dovolit. Zápasy se slabšíma ze skupiny taktéž nebyly odehrány na 100% což ukázal především zápas s Rakouskem.
Pozitivně vidím jen zápas s Ruskem...to byl opravdu hokej na který se dalo koukat...Až na 1. třetiny opět... Pozitivně hodnotím i výkony mladých hráčů. Naopak góly zkušenějších nějak chyběly a taktéž to bylo znát. Je třeba vzít si příklad s MS roku 2010 v Německu kde jsme měli tým složený převázně z hráčů z české ligy...podceňovaný tým, ale bojovali, dali do toho vše a dokázali to co dokázali... :)
Věřím v to, že dobří hráči u nás stále jsou, jen to chce vložit do toho víc sebe.

Souhlas až na to MS 2010, byl sice rekordní počet omluvenek z NHL, ale i tak tam podle mě nebylo víc než 10 hráčů z extraligy. Jádro tvořili hráči z KHL doplněné o hráče z NHL. Vokoun tam předváděl fantastické výkony a nutno podotknout, že jsme měli velkou porci štěstí, mohlo to být nejhorší MS v historii, ale nebylo.. ;) .
Také doufám, že se to zlepší a naději vidím právě ve změně trenéra.
/Willy
SBOHEM

Uživatelský avatar
FluffyHero
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 236
Registrován: úte 12. pro 2017 21:18:01
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 164 poděkování

Re: MS hokej 2018

Příspěvek od FluffyHero » čtv 24. kvě 2018 10:51:32

FluffyHero píše: stř 23. kvě 2018 19:02:27 Nemyslím si, že by to bylo tak špatné jak píšeš. Každá země užší špičky si prošla v posledních 20 letech dlouhodobější krizí, nyní je řada na nás. Nám chybí obránci a to je velký problém, ometače mantinelů tam nějaké máme, ale na vyšší úrovni to už nestačí. Stačí se podívat na Švédy, to je prostě diametrální rozdíl. Pokud vychováme 2-3 obránce co budou schopní hrát v NHL nebo KHL 1.-2. lajnu a přesilovky, bude to mnohem lepší. Mladých a kvalitních útočníků máme vcelku dost.
K tomu co píšeš, tak si myslím, že hráči byli svázáni taktikou a báli se hrát, není přeci normální abychom měli takto tragické nástupy do třetin po celou dobu MS. Hlavní příčinu naší nebojovnosti vidím v trenérovi, který chtěl hrát jistotu a opatrný hokej. Snad se to brzy změní k lepšímu ;) .
/Willy
No právě, "pokud vychováme" :D to je právě ta nejistota, když jsem chodil na sportovku kde byli i hokejisti mladí, tak pro ně nebyl hokej na 1. místě, celkově podpora sportu v české republice je žalostná, ale ano, hlavní je trenér, to souhlasím, už jen poskládat správně tým není žádná sranda, chtělo by to někoho jako Gallarda (Las Vegas), který dostal na výběr 200-300 "horších" hráčů z NHL, a to co s něma dokázal je neskutečné :D

Tým stavěl především McPhee (GM Vegas) a samozřejmě osoba Gallanta je neméně důležitá při úspěchu Vegas. Celkově si myslím, že za poloviční úspěch Vegas, může Florida (Gallant, Marchessault), klíčové postavy ve stále probíhající sezóně. Jinak nešlo ani tak o horší hráče jako o ty, které si týmy nemohly nebo nechtěly chránit. Počty byly omezené a Vegas využili velmi výhodné vstupní podmínky. Každopádně souhlas s tím, že takový úspěch nečekal nikdo ;) .
Paradoxně si myslím, že jim v budoucnu tento úspěch může spíše uškodit, ale to se musíme nechat překvapit..

Uživatelský avatar
Willy
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 32
Registrován: pát 20. led 2017 17:20:35
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování

Re: MS hokej 2018

Příspěvek od Willy » čtv 24. kvě 2018 11:20:23

Máme tu konec soutěže MS hokej 2018. Chtěl bych všem poděkovat za účast a doufám, že to byl příjemně strávený čas a soutěž Vás alespoň trochu bavila. Pokud bude zájem, není problém dělat obdobné soutěže na významnější sportovní události ;) .
Vyhlášení:
1. FluffyHero - šek v hodnotě 5kkk, VIP na fórum na 14dní a speciální ikonka na fórum na motivy MS z dílny [BM]Zoolla.
2. Hakan - šek v hodnotě 3kkk, VIP na fórum na 14dní a speciální ikonka na fórum na motivy MS z dílny [BM]Zoolla.
3. MagSham - šek v hodnotě 1kkk, VIP na fórum na 14dní a speciální ikonka na fórum na motivy MS z dílny [BM]Zoolla.

Všem výhercům gratulujeme a prosím do :pm: o jména herních postav kvůli předání šeku.

Ještě pro zajímavost doplním správné odpovědi, které stejně asi tušíte ;) .

1. Kolo - Švédsko x Švýcarsko (nikdo)
2. Kolo - Connor McDavid 97 (FluffyHero, Dious)
3. Kolo - Tomáš Rolinek, 3 medaile (Hakan, FluffyHero)
4. Kolo - Oliver Ekman-Larsson (FluffyHero, MagSham)
5. Kolo - ČR 2004 Hlaváč (FluffyHero, Hakan)
6. Kolo - (Hakan, FluffyHero)
7. Kolo - Rakousko 2005, výluka NHL (FluffyHero, Hakan)
8. Kolo - Robert Reichel Albi (s přihmouřeným očkem FluffyHero, MagSham)
9. Kolo - 4 góly (Hakan)
10. Kolo - (FluffyHero, Hakan)
Only the dead have seen the end of war.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance.
Justice is useful when money is useless.

Uživatelský avatar
FluffyHero
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 236
Registrován: úte 12. pro 2017 21:18:01
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 164 poděkování

Re: MS hokej 2018

Příspěvek od FluffyHero » stř 13. čer 2018 9:31:37

Willy píše: čtv 10. kvě 2018 15:50:11 Tímto končím třetí kolo, děkuji všem za účast a můžeme se vesele přesunout do kola dalšího. Teď to bude trochu více náročnější a indicie nebudou úplně konkrétní, nicméně odměnou za správnou odpověď je větší počet bodů než v předešlých kolech ;) . Opět připomínám, že můžete napsat pouze jeden svůj tip.

Čtvrtá otázkaJsem považován za velmi kvalitního hráče, bohužel v ne příliš úspěšném klubu. Po většinu let své kariéry figuruji v úzkém výběru na získání James Norris Memorial Trophy, ale zatím jsem tuto trofej nikdy nezískal. Možná se mi povede dosáhnout většího klubového úspěchu po příští sezóně, kdy mi končí v klubu smlouva. Na reprezentační úrovni se mi daří o poznání lépe než na té klubové. Aktuálně jsem přítomen na právě probíhajícím MS.


"Oliver Ekman-Larsson reportedly agrees to 8-year, $64M extension with Arizona Coyotes" tak za 8 let znova :D

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »
@ KerkyzAfterky « čtv 10:29 am »
Takashiro píše:
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
myslím, že byly i na výročí ekury jak je v červnu. Ale nevím, jestli každy rok
@ KerkyzAfterky « čtv 10:28 am »
Mionix píše: @KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
tak fakt to je rukavicema, já myslel, že na tyhle eventové věci to nemá vliv :D :D tak díky a pardon :D
@ Takashiro « čtv 10:15 am »
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
@ KerkyzAfterky « čtv 9:44 am »
Z mrazíka sem teď dostal prut 5kk a 2 požehy, to je bizár. Chci vidět, kdo vám to bude hrát příští rok :_D
@ Takashiro « čtv 8:57 am »
Kedy bude nejaky ten bonus na SDčka?
@ Mionix « čtv 7:48 am »
Dnešní údržba je posunuta na 11h.
@ Mionix « úte 8:58 am »
@Relly,  Mohu s vámi souhlasit, i support je důležitý, ale nic s tím nezmohu.
@ Relly « pon 6:14 pm »
@Mionix,  Co se týče hodin práce jednotlivých gm na eventech, to hráč posoudit nemůže. Muže a nemusí to tak být. Nicméně je ve hře tolik GM a nepřijde mi Ok, ze se na tickety čeká pomalu čtvrt roku. Beru, že se třeba podílí částečně na hře, co se eventu tyče. Osobně si myslim, že to tam delaji jen někteří a zbytek se veze, ale nevadí, to hráč nevidí jak ten ticket systém. Ale ona ta podpora (support) by měla též fungovat, je to jakási součást te práce a to mi přijde, že to tu nefunguje vůbec.
@ Mionix « pon 6:06 pm »
@Relly,  Já vám to neberu, takový pohled z hráčské strany může být, může se tak zdát. Ale věřte, že za tou hrou jsou obrovské hodiny práce. Třeba ty eventy se nevymyslí samy. Jsou v tom desítky a desítky hodin jednotlivých GM.
@ Relly « pon 5:42 pm »
@Mionix,  Mě třeba zaráží, že se tomu divíš. Též jsem na blbou chybu hry čekal 14 dní (a to se vyřešilo jen díky tomu, že jsem ti psal zde). Tady když gage čeká na ticket 2 měsíce, tak to asi o něčem vypovídá, ne ? A kupodivu to pak lidi tahají i sem, když vedení absolutně nezajímá, že jejich gm tým (podřízení) jen berou SD za jedno velké nic. Ale uznávám a respektuji, že aspoň ty se snažíš pomoci hráčům mimo forko, když už tady se na hráče kašle.
@ hg003 « ned 10:31 pm »
..
@ gagefranjo « ned 7:32 pm »
Mionix píše: @gagefranjo,  mohu vám napsat, aby jste vydržel do pondělí. Bude porada. Třeba se to louskne tam. ;-)
diky
@ gagefranjo « ned 7:06 pm »
Také stěžování na ticketu určitě nebudu praktikovat 😂
@ Mionix « ned 7:06 pm »
@gagefranjo,  mohu vám napsat, aby jste vydržel do pondělí. Bude porada. Třeba se to louskne tam. ;-)
@ gagefranjo « ned 7:06 pm »
Mne je Jasne, ze schválení návrhu závisí na par lidech z týmu. Kteří třeba ani nechodi války a když už, tak určitě ne za postavy, kterých se to tahle změna dotýká
@ gagefranjo « ned 7:05 pm »
Já vždy měl myšlenku, ze když se po par měsících připomenu na ticketu, tak se to bere za spam a hrozí za to tb. Je mozne ze se mýlím, ale takhle to beru
@ Mionix « ned 6:49 pm »
@gagefranjo,  A co po mně chceš? Narovinu. A tušíš vůbec, že na schválení či zamítnutí návrhu vůbec nezáleží. Protože ve finále, co se implementuje do hry není na tobě, na nás, ale pouze na majiteli? A jestli ti někdo dlouho řeší ticket, tak si prosím stěžuj tam, forum od toho není. :-)
@ gagefranjo « ned 6:40 pm »
Jinak Prave nevim, kde bych tento navrh podsunul. Ještě me napadl ticket, ale tam nic o návrzích nebylo 🤷🏼‍♂️
@ gagefranjo « ned 6:38 pm »
Tak čekal jsem, ze navrh zde na fóru bude rychlejší jak vaše klasické porady o tom co má prijit do hry
@ Mionix « ned 6:00 pm »
@gagefranjo,  Jo jo, to vůbec neděláte. :-)
@ gagefranjo « ned 5:53 pm »
Ale asi toho mate hodně, tak nebudu zbytecne rýpat 🙂
@ gagefranjo « ned 5:52 pm »
Jestli budu cekat jak na odpověď na ticket tak poteš 😃
@ Mionix « ned 5:03 pm »
@gagefranjo,  až do té doby, dokud ho buď schválíme k diskusi, či zamítneme. :-)
@ gagefranjo « ned 2:48 pm »
Jak dlouho se čeká na schválení návrhu?
@ Mionix « ned 9:40 am »
@kovardominik,  jdou přendavat z postavy na postavu. ;-)
@ kovardominik « sob 9:07 pm »
Během plnění úkolu s herbářem mohl být zrušen denní limit bylinek. Při nézké úrovni zručnosti a smůle to jde plnit několik dní
@ kovardominik « pát 10:55 pm »
Přirážka za rušení při práci u kováře je top :)
@ Mionix « pát 7:42 am »
@xSaskex,  to bohužel nemohu, musí řešit GM, které řešilo váš předchozí ticket.
@ xSaskex « čtv 6:57 pm »
@Mionix,  Ahoj Mio, mohl bych poprosit, jestli byste nemrkli na tiket č.92121? Už nějakou chvilku čekáme a zabere to jen malinko času. Díky za odpověď
@ schvarz « čtv 3:10 pm »
Velmi opatrně se softwarem jako AHK, mnoho her scanuje seznam běžících programů a pokud najdou AutoHotkey, tak to automaticky berou jako porušení podmínek použití. Takže zapínat jen na používání. A ještě teda upozorním, že AHK umožňuje automatizaci, která je proti podmínkám použití prakticky všech online her včetně ekury. Technicky vzato je proti podmínkám použití ekury i to použití na přebindování F1-F4 na jiné klávesy. Dokonce i software k herní myši před podmínkami použití neobstojí. Je to tolerováno, takže myslet na to.
@ RAMHH « čtv 1:21 pm »
@goddamnbary,  Podivej se na programy jako AHK
@ goddamnbary « čtv 1:09 pm »
Vedel by si mi poradiť ako sa to robí?
@ Akemos « čtv 9:40 am »
goddamnbary píše: Otázka, dajú sa zmeniť klávesy f1-f4?, chcel by som si kúpiť mini 60% klávesnicu
asi záleží na klávesnici. já si mohu dát jakoukoli klavesu kamkoliv třebai C na F5
@ goddamnbary « stř 3:25 pm »
Otázka, dajú sa zmeniť klávesy f1-f4?, chcel by som si kúpiť mini 60% klávesnicu
@ goddamnbary « stř 3:24 pm »
Sup ľudia
@ Mionix « pon 4:12 pm »
@Betty,  Na truhle je to napsané, že máte mít v ruce zbraň. ;-)
@ Betty « pon 3:13 pm »
Proč, když mám v ruce motyku a otevřu nazaretskou truhlu tak mi to dá meč na šamanku? :D
@ KerkyzAfterky « pon 1:02 pm »
Tak asi jste vybrali štěstičko i od ostatních :D já furt nic :D
@ gagefranjo « ned 10:54 pm »
Po přidání pojmenování výstroje, které chtěl snad vlastně úplně každý :) jsem nenasel za 3h hledání ani jednu. Včera jsem měl stesti a našel jsem ji asi za 15min.
@ Hakan « ned 9:08 pm »
Já našel uhelnou žílu včera asi za 2 minuty hledání, je fakt že den před tím jsem ji nenašel hodinu :lol:
@ KerkyzAfterky « ned 5:24 pm »
Mohl by se tady někdo z teamu vyjádřit o kolik byla zvýšená šance na výskyt uhelné žíly? Neznám nikoho ve hře, kdo by ji našel, všichni čerpají ze zásob, které měli ve skladu z předeventové doby. Vážně by nás to zajímalo, jestli prostě není někde chyba?
@ KerkyzAfterky « ned 2:19 pm »
TomasFoxx píše: https://ctrlv.link/wE54 drop z 10 mrazíků :D možná by to chtělo trošku boostnout
tobě aspoň padly povolení :D mě ani jedno, letos trošku bída no, ale jsem rád, že to nezrušili úplně :D
@ KerkyzAfterky « ned 2:18 pm »
Takashiro píše:
KerkyzAfterky píše:
TomasFoxx píše: @KerkyzAfterky,  vidíš, nadáváš na event a ani jsi nezjistil jak z peněženky dostat pořádný prachy :D
a poradíš?:D
ak mas urobeny quest od skladnika odovdzavaj ich zajacovi alešovi, daleko lepsie odmeny :D
jo už sem zjistil, ale díky moc :-)
@ gagefranjo « ned 12:03 pm »
To bylo no. Já Prave myslel, ze ta ranní údržba bude cílená přímo na ten drop, ale asi jindy😂
@ TomasFoxx « ned 11:34 am »
@gagefranjo,  no já posekal nejdřív 2 a z každýho 14 požehů a něco k tomu, tak jsem si říkal že wow, ale asi to bylo nějaký mega štěstí :D
@ gagefranjo « ned 11:32 am »
Neříkal jsi zrovna ty, ze ty odměny z těch meteoru jsou dobre? Ale jinak ano, ty odměny jsou výsměch :D
@ TomasFoxx « ned 11:08 am »
jelikož to je 80 minut práce
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
https://ctrlv.link/wE54 drop z 10 mrazíků :D možná by to chtělo trošku boostnout
@ Takashiro « ned 8:15 am »
KerkyzAfterky píše:
TomasFoxx píše: @KerkyzAfterky,  vidíš, nadáváš na event a ani jsi nezjistil jak z peněženky dostat pořádný prachy :D
a poradíš?:D
ak mas urobeny quest od skladnika odovdzavaj ich zajacovi alešovi, daleko lepsie odmeny :D

Who is chatting

offline Castik 
offline Fozzy 
offline Kacii 
offline Mionix 
offline Rogan