[VYHODNOCENÍ]Tipovací soutěž k MS v ledním hokeji 2019

Zkuste štěstí v nějaké soutěži, možná se na vás usměje štěstěna. Nebo nějakou sami uspořádejte!
Probíhající soutěže:
Sophya
Lv.3
Lv.3
Poděkoval: 23×
Má poděkování: 13×

Re: Tipovací soutěž k MS v ledním hokeji 2019

Příspěvek od Sophya » čtv 09. kvě 2019 21:36:42

1. Kanada
2. Fínsko
3. Švédsko
ObrázekSophyaObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Shaman DragonShinsooDonTStress
150
FULL
FULL
4/5
FULL
ObrázekDvorahObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Ninja ArcherShinsooDonTStress
145
15/45
15 Level
1/5
FULL
:think: :shinsoo: Taký je život, povedal klaun, a so slzami v očiach, si nakreslil úsmev na perách. :shinsoo: :think:

Avendiar
Lv.1
Lv.1

Příspěvek od Avendiar » čtv 09. kvě 2019 22:32:37

1. Švédsko popř. Kanada
2. USA popř. Finsko
3. Švýcarsko
4. Rusko

:up: :whistle: :hello:

Toto bohužel nemohu uznat jako platný tip. Musíte se rozhodnout na každé příčce pro jeden tým. :-)

Mionix

INParadise
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 47×
Má poděkování: 67×

Příspěvek od INParadise » pát 10. kvě 2019 12:45:22

1) Rusko
2) Česko
3) USA

Boro3
Lv.6
Lv.6
Poděkoval: 59×
Má poděkování:

Příspěvek od Boro3 » pát 10. kvě 2019 13:18:40

1. Rusko
2. USA
3. Švédsko

Mionix
Zakladatel tématu
Board Administrator
Board Administrator
Poděkoval: 429×
Má poděkování: 364×

Příspěvek od Mionix » pát 10. kvě 2019 16:16:09

Nyní téma uzamykám. Vyhodnocení bude 26.5.2019 večer po finálovém zápase nebo druhý den. Následně budu kontaktovat výherce v PM.

Welkin
Board Moderator
Board Moderator
Poděkoval: 20×
Má poděkování: 35×

Příspěvek od Welkin » čtv 30. kvě 2019 12:06:40

Vítězem tipovací soutěže se stává

Nejko123

Výherci gratulujeme a ostatním děkujeme za účast. :clap:

Omlouváme se za zpoždění vyhodnocení soutěže.:whistle:

Zamčeno

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:56 pm »
*pvp :D
@ schvarz « čtv 11:56 pm »
A nevim, kdys začínal ty, ale on začínal někdy koncem zimy. :D
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:56 pm »
Ale pravdou, co mužu čekat za auraka s učesem do entu, bez hub, a prumernym vpp :D
@ schvarz « čtv 11:55 pm »
Tak Dejv má téměř dodělané čepele
@ RAMHH « čtv 11:55 pm »
@schvarz,  Hm, me prislo, ze hraje uz dele nez ja, a ja uz na postave, kterou jsem si ted pri novem zacatku zalozil bio prakticky dodelal. Tak asi ne, no :D
@ schvarz « čtv 11:54 pm »
@RAMHH,  Dejv nepřetržitě odevzdává, co začal
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:53 pm »
@schvarz,  Já jsem rád, jak jsem psal, nevim jak na tom, uvidime časem, třeba to bude novej Miran. :)
@ RAMHH « čtv 11:53 pm »
@schvarz,  Tak ja nechci aby to vyznelo ze se mu nejak smeju, jen se pozastavuji nad tim, kolik mu beru. A ze nema full bio? To asi moc neodevzdava, ne? Protoze tu postavu uz vidam docela dlouho
@ schvarz « čtv 11:53 pm »
Brečí se tu furt, že lidi nechodí pvp
@ schvarz « čtv 11:53 pm »
Ne tak všeobecně všichni
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:52 pm »
@schvarz,  musite si ho chvalit v red, to je vas jedine bojovnik na blizko aktualne :D
@ schvarz « čtv 11:52 pm »
Dejv nemá ani full bio, ani karmu. Na to, s čím musí pracovat, tak byste ho měli všichni jen chválit.
@ RAMHH « čtv 11:51 pm »
Osobne jsem za wara byl jednou, veci tam byly fajn i karma, ale proste to byla bida, vubec me nelaka to zkusit znovu
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:50 pm »
@RAMHH,  Hele snaží se, nevím jak je na tom vybavově, ale je atkualne sam za red engarem, červena proste neumi valčit, to tak je aktualne, maji mraky utoku, ale Brahim jim utekl ...
@ RAMHH « čtv 11:49 pm »
@qSTRoNgMANp,  Podle me to ma cele takove divne, protoze s healerem mu beru asi za 10k bez kamene.. coz je porad o 4k vic, nez vetsine waru beru s kamenem :D
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:49 pm »
@RAMHH,  ale jako tech wpček je jak psu, to proste znechuti no, ale nevzdam se. Potahat mužeš koholiv a muže mit vybavu za bambilion. :D
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:49 pm »
@RAMHH,  Nema karmu tuším zadnou, to taky neni nejaky epes, ja musim doladit jeste veci, abych aspon smrst doielat do comba. :D Toto je fakt des. :D
@ RAMHH « čtv 11:48 pm »
@qSTRoNgMANp,  Jo, ja nic nerikam, jenom jsem si na nej vzpomnel.. Jak tam beha jen vzadu kolecka okolo healeru, a kdyz se konecne dostane dopredu, tak chudak behem pulvteriny lezi na zemi.. :lol:
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:46 pm »
@RAMHH,  a btw. bylo nas o jednoho bojujiciho človeka mene jak v red a dali jsme o 200 bodu ve war vice :) kvalita no :)
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:45 pm »
@RAMHH,  To jo :D to radši vytvořím chumel bait a vytvorim ez kill pro řiši. :D
@ RAMHH « čtv 11:41 pm »
@qSTRoNgMANp,  Muzes to hrat jako Dejv, ochranka healeru :lol:
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:37 pm »
Dnes v modre nas bylo hrozne malo ... takže nelezt na oči ani snad nešlo :D aura je moc videt :D
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:37 pm »
@LordGabriel@Lejno,  Jo no vemte si jeste vice WPček vopičáci.
@ Trubice « čtv 10:41 pm »
@TomasFoxx,  Ty taky neplníš svoje závazky :? :? :? řekl jsi, že si mě vezmeš a stále nic :(
@ Lejno « čtv 10:35 pm »
Nápodobne 😀
@ LordGabriel « čtv 10:27 pm »
@qSTRoNgMANp,  ty hlavne lez trochu menej na oči :D som ťa dneska rušil aj kď som nechcel
@ qSTRoNgMANp « čtv 10:19 pm »
@Lejno,  Jo no, jakože mám prasečkou radost, když někoho stunu, ale rozhodně to neprispeveje mě. :D
@ LordGabriel « čtv 10:19 pm »
Neviem, už som si na tie sepko stuny zvykol :D dnes ma to bavilo obzvlášť tá válka :D za celú dobu som dostal tak 5 stunov dlhých- čiže z kúzla, tie sepkové už moc nevnímam sem tam to zapríčiní smrť a sem tam proste len pribrzdi
@ Hakan « čtv 10:16 pm »
@TomasFoxx,  Noo vidíš závazky se musí plnit. Aneb když něco slíbíš na smrtelné posteli ale náhle ožiješ a chceš si dál užívat :lol:
@ Lejno « čtv 10:11 pm »
qSTRoNgMANp píše: @Pajik,  To je moc specifické už. :D ale dnešní valku malel letel komp z okna, kdyz jsem dostal 3 stuny za sebo u. :D
ale noo, ved antistun je fajn 🙂
@ TomasFoxx « čtv 10:07 pm »
24.09.2020 - Palantirery (35 TB) Nesplnění závazku, tak to slyším poprvé :D
@ qSTRoNgMANp « čtv 10:06 pm »
@Pajik,  To je moc specifické už. :D ale dnešní valku malel letel komp z okna, kdyz jsem dostal 3 stuny za sebo u. :D
@ Pajik « čtv 10:01 pm »
@qSTRoNgMANp,  Ono by asi stačilo, aby nešel dát stun na šíp, když máš v ruce sépku a ani nejsi arch :D :D
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:25 pm »
TomasFoxx píše:
Mionix píše: @Lejno,  Horuješ tu za 5 blízkých postav, ale aurákovi vezmeš další % šanci na stun? To jediné vidím já. Od začátku tu tvrdím jednu věc. Na něco se pláče a pak se oslabí jedna postava. Já to nenavrhuj, ani neschvaluji. Já prostě vždy budu stát za komplexnejším řešením, než aby se část oslabovala a jiná posilovala. A jak jsem psal, mně současné války také vadily, tak tam už nechodím, nemám na to nervy, aby do mě létaly kouzla přes půl mapy, to samé šípy a já musím ke každému běžet od dalších 10 metrů a oni zas jen ustupují. Prostě mi to vadí také, tak jsem to pro sebe vyřešil.
"aurákovi vezmeš další % na stun", zeptej se jakýhokoliv auráka z války a každej ti řekne že mu to vůbec nebude vadit když nebude dostávat tolik stuny on😂
S tím souhlasím, aurak neprofituje ze svych stunu, profituje pro zbytek říše max... :D
@ NiggaRozek69 « čtv 8:55 pm »
@schvarz, Jop, super :heart:
@ schvarz « čtv 8:54 pm »
@NiggaRozek69,  Už jsme na to taky přišli, nefunguje to ani s prutem rybářským, tuším že už se psal ticket.
@ NiggaRozek69 « čtv 8:52 pm »
Jen asi malá chybka, koník se nedá přivolat když mám v ruce krumpáč :error:
@ TomasFoxx « čtv 8:49 pm »
@pikasek, tak já jsem fox, jinak než s cizíma to neumím :think:
@ schvarz « čtv 8:46 pm »
Balanc pvp není úplně sranda, do který bych rejpal. Velmi snadno se totiž může stát, že na tom budeme během chvíle mnohem hůř :D
@ Mionix « čtv 8:44 pm »
@schvarz:up:
@ schvarz « čtv 8:41 pm »
EDIT: Se situací ve hře klidně můžete nesouhlasit, ale tou toxicitou tady se to opravdu nespraví. Já nebudu obhajovat činy týmu a posuzovat, co je dobře a co špatně. Jsem si ale jistý, že negativitou se nikam neposuneme.
@ pikasek « čtv 8:41 pm »
Se mu machruje s cizí postavou a věcma 🥱 dost hratelné to je kvůli tomu jak to tam vypadá 😆
@ schvarz « čtv 8:40 pm »
@TopTopiik,  Duxi, tenhle update podle mě trval na udělaní zhruba 2 hodiny. To, co se teď přidává, jsou absolutní drobnosti, co netrvají dlouho. V pozadí se (hádám) pořád maká na updatu, na spravování chyb a podobně. Do toho jde podle mě 90% času. A tyhle drobnosti jsou prostě jenom snadno naprogramovatelný věci.
@ TomasFoxx « čtv 8:21 pm »
@Lejno, jn, to wpčko mě potahalo :heart: :heart: :heart: :heart:
@ Lejno « čtv 8:19 pm »
@TomasFoxx,  najmenšia mapa + top wpčko takže nemachruj pls jj?
@ TomasFoxx « čtv 8:14 pm »
duxi nechceš mi pujčit bmko, když teď chodíš za wp? :D
@ TomasFoxx « čtv 8:12 pm »
ale jó, archer za žlutou je dost hratelnej :come: :lol:
@ TopTopiik « čtv 8:07 pm »
Proč se raději neřeší pvp? eventy apod.? to je ta věc, co tu lidi zajímá.... toť můj názor
@ TopTopiik « čtv 8:06 pm »
Mě by zajímalo, proč se dělají nesmyslný updaty/návrhy, který ničemu nepřispějí. Bude se volat jinak kůň? O jednu barvu na hlavu navíc? K čemu ti to sakra je?
@ schvarz « čtv 7:56 pm »
Mě by zajímalo, jestli si opravdu myslíte, že touhle toxicitou někoho motivujete, aby makal víc.
@ Klavesa « čtv 6:59 pm »
došli farebné kombinácie na formule, tak prišli s novou vecou
@ qSTRoNgMANp « čtv 6:57 pm »
Ty seš zbytecnej jak draci naušky na BMko. :D (pouze joke). :D
@ TopTopiik « čtv 6:55 pm »
Aha, už vidím... krásně zbytečnej update
@ TopTopiik « čtv 6:50 pm »
Taky mi nejde přivolat koně přes knihu :D , ale přes schopnost jo
@ SamJsiLama « čtv 6:37 pm »
Byla to jen postava na války, teď je to postava jen na dělání karmy :D
@ Lejno « čtv 6:35 pm »
@SamJsiLama,  slabý skill v skicári :D
@ qSTRoNgMANp « čtv 6:30 pm »
@SamJsiLama,  wtf ? to to nemas doctene ? :D
@ SamJsiLama « čtv 6:15 pm »
Jo.. díky, že si mužu přivolat koně (-: https://ctrlv.cz/ZnZd
@ Lejno « čtv 5:29 pm »
@Mionix,  Ok, dakujem.
@ Mionix « čtv 5:27 pm »
@Lejno,  Vše kvůli pádům klienta, třepání se obrazu, zamrzání obrazu, duplikování obrazu.

Kdo chatuje