MS v ledním hokeji 2019 - MARATON

Zkuste štěstí v nějaké soutěži, možná se na vás usměje štěstěna. Nebo nějakou sami uspořádejte!
Probíhající soutěže:
Zamčeno
Mionix
Board Administrator
Board Administrator
Poděkoval: 322×
Má poděkování: 191×

Re: MS v ledním hokeji 2019 - MARATON

Příspěvek od Mionix » pon 27. kvě 2019 10:37:04

Téma nyní uzavírám. Vyhodnocení bude dělat Kaenos.

Kaenos
Zakladatel tématu
Board Moderator
Board Moderator
Poděkoval: 24×
Má poděkování: 86×

Re: MS v ledním hokeji 2019 - MARATON

Příspěvek od Kaenos » ned 02. čer 2019 1:22:46

VYHLÁŠENÍ MARATONU MS V LEDNÍM HOKEJI 2019

Číslo otázky Otázka Správná odpověď Správně zodpověděl/a Odměna
1
Letošíní mistrovství světa v ledním hokeji se hraje ve které zemi, ve kterých městech a jaké jsou názvy stadionů? Slovensko - Bratislava, Košice - Zimní stadion Ondreje Nepely a Steel Aréna qSTRoNgMANp 5x Střep úlomku
2
Jaký je celkový počet účastníků letošního mistrovství světa v ledním hokeji? 16 Cupra 5x Střep úlomku
3
Získalo samostatné Slovensko na mistroství světa někdy nějakou medaili a pokud ano, jakou a ve kterém roce? 2000 - Stříbro, 2002 - Zlato, 2003 - Bronz, 2012 - Stříbro MagSham 5x Střep úlomku
4
V jakém roce a v jaké zemi se Jaromír Jágr poprvé objevil na mistrovství světa v ledním hokeji? 1990 - Švýcarsko MagSham 5x Střep úlomku
5
Od kterého roku je mistrovství světa v ledním hokeji oddělené od zimních olympijských her? 1972 INParadise 5x Střep úlomku
6
Který den,v kolik hodin a na jakém stadionu je finále letošního mistrovství světa v ledním hokeji? 26.5.2019 - 20:15 -Zimní stadion Ondreje Nepely, Bratislava Hakan 5x Trofej úspěchu
7
V jaké zemi se hrálo mistroství světa v ledním hokeji v roce 1976? Polsko Hakan 5x Trofej úspěchu
8
Ve které zemi a ve kterém roce byla historicky nejvyšší celková divácká návštěvnost? ČR - 2015 rudlaninja 5x Trofej úspěchu
9
"Rachna kachna, to to letělo" - Který sportovní komentátor pronesl tuto větu, při které příležitosti a ve kterém roce? Robert Záruba - Vyrovnávací gól proti Švédsku v semifinále - 2010 Hakan 5x Trofej úspěchu
10
Ve kterém roce bylo první mistrovství světa v ledním hokeji? 1920 Reavers 5x Trofej úspěchu
11
Jaký je celkový počet zápasů na letošním mistrovství světa v ledním hokeji? 64 SamJsiLama 3x Certifikát přeživšího
12
Ve kterém roce získala samostatná Česká Republika svojí první zlatou medaili na mistroství světa v ledním hokeji? 1996 SamJsiLama 3x Certifikát přeživšího
13
Před závěrečnými zápasy šampionátu budou také uvedeny do Síně slávy IIHF dvě legendy. Které? Miroslav Šatan a Žigmund Pálffy MagSham 3x Certifikát přeživšího
14
Jaká je zkratka mezinárodní federace ledního hokeje? IIHF Relly 3x Certifikát přeživšího
15
Jaká je divácká kapacita Zimního stadionu Ondreje Nepely a jaká kapacita Steel Arény? O. Nepely 10110 a Steel Aréna 8347 MagSham 3x Certifikát přeživšího
:clap: :clap: :clap: Jako další bych rád vyhlásil i šampionku našeho maratonu a tou se stává uživatelka MagSham, která správně zodpověděla 4 otázky a tím získává i slíbenou prémiovou odměnu v podobě Modré, červené a bílé barvy na vlasy k tomu získává 30x pečeť skladu. :clap: :clap: :clap: !!
:fight: Dále bych rád poděkoval všem zúčastněným a doufám, že se vám tento maraton líbil a budeme v tomto konceptu i nadále pokračovat. :fight:

:heart: :heart: Poprosím všechny výherce, aby odeslali :pm: kde uvedou JMÉNO POSTAVY ,na kterou budou chtít odměnu umístit. :heart: :heart:
[BM]Kaenos
Ekura tým

Zamčeno

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ TomasFoxx « úte 9:25 am »
@Moonlight5 :  drš
@ tyranka « úte 8:27 am »
@Moonlight5 :  děkuju
@ Moonlight5 « úte 8:26 am »
@tyranka :  Brko jako upomínkový předmět a 5 dní VIP 😄
@ tyranka « úte 8:04 am »
vážení klikal někdo včera na husu a podělí se o odměnu :-) předem děkuju
@ Krudan « úte 1:00 am »
@Seamus :  Vzdy sa dalo len to vecsinou neslo kôli tomu ze vecsina botiek ma uz v zaklade ten bonus.
@ Seamus « pon 8:59 pm »
Nie je chyba aj to, že do bot ide natočiť rýchlosť pohybu? Kedysi to tak nebývalo aspoň čo si pamätám, teda okrem dračích. ale teraz mi to skáče do všetkých.
@ Krudan « pon 8:47 pm »
@INParadise :  Ked uz nic ine tak mam plny block list deciek ako si ty a tiez scrollovat nejde :)
@ INParadise « pon 4:21 pm »
Krudane, když nemáš kamarády tak ti tam nepůjde rollovat dolů...
@ Lejno « pon 12:53 pm »
@Krudan :  Mne to funguje tiež bez problemu.
@ Krudan « pon 11:07 am »
@Mionix :  Screenshot toho nemam ako urobit no.. :D
Myskou to urcite nieje.. funguje vsade bezchybne.. a neviem kde inde by mohol byt problem potom este.. naviac funguje aj pri inych funkcionalitach.
@ Hakan « pon 8:27 am »
Nudaaaaa :shoot: :shoot: :shoot: :shoot:
@ Mionix « ned 6:33 pm »
@Krudan :  Nemohu nasimulovat. Zkoušel jsem na dvou postavách, funguje normálně.
@ Kaenos « ned 2:03 pm »
Dnes ve 20:05 bude spuštěna soutěž OX. Těšíme se na Vás.
@ Krudan « ned 1:08 pm »
@Seamus :  Nie stale.. vela krat to blbne
@ Seamus « ned 1:00 pm »
@Krudan :  ide to normalne
@ Krudan « ned 12:57 pm »
Team, bolo vam uz nahlasene ze velmi blbne scrollovanie v friendliste alebo mozem robit ticket? Mysou to nieje, aj klikanie na posun sipkou blbne dost.
@ Alkoholik « ned 11:28 am »
ktory mi zvysil DMG z 15K az na 17K.. aaaale pomaly je, malicke nozky, cupka si
@ TomasFoxx « ned 2:08 am »
tak s tou husou to je tak, že když upečete první, dostanete jí upečenou a můžete otevřít 11.11. Když pak upečete druhou tak je táááák úúúúúúúúúžasná (nebo to je možná jen moje :o) že si jí vyžádá sám císař a vám za ní nechá pštrosa :D Podle mě lepší než to bylo minulej rok, takže :up: :up: :up: :up:
@ LordGabriel « sob 11:05 pm »
rip vemola
@ Ariyon « pát 7:30 pm »
@ZbojniX :  medvědy v 1. městě, dokud ti to nebude po zabití psát ''To by mohlo stačit.''
@ ZbojniX « pát 7:21 pm »
ake medvede zabijat na med lebo biolog ukazuje stale 195. dik
@ TomasFoxx « pát 5:25 pm »
@Ivetka :  ranní ptáče dál doskáče
@ Ivetka « pát 5:18 pm »
Trošku dost
@ Mionix « pát 5:00 pm »
@Ariyon :  Co jsem tak zaslechl, tak quest byl trošku předělán, ale zas myslím, že se husa nemusí kontrolovat co pár hodin. :-)
@ Ivetka « pát 5:00 pm »
Jako mám jí vyzvednout v půl 5 ráno (klapklap) :D
@ Ariyon « pát 4:58 pm »
Ale 12 hodin je opravdu dost, to má Ivet pravdu. Minulý rok si šlo vybrat mezi obyč a královskou (délka pečení)
@ Ariyon « pát 4:55 pm »
@TomasFoxx :  Nee jen tak na 8mi 🤣
@ Mionix « pát 4:48 pm »
@Ariyon :  Netuším.
@ Ivetka « pát 4:45 pm »
12 hodin pečení husy? To bude dobře černá. :ouch: :ouch: :ouch:
@ TomasFoxx « pát 4:29 pm »
@Ariyon :  ty to zas pojedeš všude co..😂😂
@ Ariyon « pát 4:29 pm »
@Mionix :  :hello: Do kdy bude?
@ TomasFoxx « pát 4:26 pm »
@Mionix :  sz
@ Mionix « pát 3:57 pm »
Myslím, že Husa je již spuštěna, jen je "asi" třeba pro objevení questu nutno vypnout a zapnout okno.
@ Hakan « čtv 10:37 pm »
:hello:
@ Lejno « čtv 10:25 pm »
@TomasFoxx :  no ved to je jasné, ale ty si mi ešte nevyplatil, tak neskáč 😅
@ TomasFoxx « čtv 9:49 pm »
@Lejno :  ale musis aspon 100kk za info😂😂
@ Akrostichon « čtv 9:41 pm »
👋
@ Lejno « čtv 9:10 pm »
Ak chce niekto info o stitu zo zasvecka pm v hre
@ beniamino « čtv 2:53 pm »
@Lejno :  styd se
@ Mionix « čtv 10:30 am »
@Ariyon :  :up:
@ Ariyon « čtv 9:27 am »
@Mionix :  :hello: Máte v SZ ☺️
@ Mionix « čtv 9:07 am »
Nemá prosím někdo kontakt na nick na foru: Vossenisimo ??
@ TomasFoxx « stř 10:49 pm »
@Trubice :  máš mi jít pomoct
@ Trubice « stř 8:20 pm »
Fox mi utekl do entu :( hroutí se mi život
@ Kaenos « stř 7:55 pm »
@Lejno :  Gratuluji :clap:
@ Lejno « stř 3:15 pm »
Ja som úspešne hodil 0 dyni :whistle:
@ tyranka « stř 10:08 am »
@Mionix :  se nám jako směješ? no počkej na tebe taky dojde :lol:
@ Mionix « stř 10:07 am »
:lol:
@ tyranka « stř 10:02 am »
tak jsem dostala nadané :-) takže prý úchyláci nejsme, jen nás to baví :heart: :heart: :chunjo:
@ tyranka « stř 9:44 am »
:chunjo: úchyláci, závisláci se z nás stávají :heart: , ale není to jen o nás i hráči ve hře nám pomáhají po svém dropem dýní a kopáním vosků za což jim patří nejen ty yangy co z toho mají ale i naše díky :heart: :joy:
@ TomasFoxx « stř 9:23 am »
@tyranka :  já jsem rád že chytim pár nožíků a vy takhle.. 😂😂
@ tyranka « stř 6:10 am »
jinak to děláme pro toto: https://www.ekura.cz/statistiky/sindicate/cechy :-) všechny body jsou za eventy
@ tyranka « stř 6:02 am »
@TomasFoxx :  odpovím ti já místo cepina: prostě někteří z nás nespí a jsou závisláci a poctivě od začátku sází a ne na jedné postavě. když koukneš na roky zpět zjistíš že toto je náš oblíbený event a pravidelně vyhráváme a i občas něco vytvoříme. upozorním, že event děláme ve 4 lidech
@ NemasZac « úte 11:31 pm »
tyvole
@ TomasFoxx « úte 11:27 pm »
tyvole cepi, jsme našli místo vašeho cechu v ohnivce, jak to sakra děláte? xD jinak fakt pěkný to máte teda :D
@ ZbojniX « úte 9:43 pm »
event v stvrtok konci?
@ Sempresiva « úte 6:30 pm »
@MoravskyPepin :  :lol: :lol:
@ MoravskyPepin « úte 5:33 pm »
@Mionix :  Kde mám SZ? Dáda Patrasová je legenda, je to celé podplacené
@ TomasFoxx « úte 4:42 pm »
@Mionix :  zas to máte rozbitý, chybí tam moje jmeno

Kdo chatuje

offline Fozzy 
offline Mionix 
offline Verisek