Stránka 1 z 1

Aktualizace hry a změny ve hře

Napsal: úte 06. lis 2012 10:48:16
od Saggitarius
Skončil nám týden plný magie. Halloweensky event se doufáme opět zaryl do vaší paměti pozitivně. Jen upozorním, že talismany pro přivolání koně zůstavají dále ve hře a můžete je libovolně dále použít.
Event proběhl i zde na fóru a setkal se tké s dobrou odezvou. Odměny daní hráči získají během dnešního dne.


Posledním halloweenským žertíkem je špatné hodnoty zbraní. Komu by se chtělo věřit tomu, že může někde být strašidelných -21 -33 % na lidi. Navíc ještě s hodnotami kdy se mění nahoru i dolů. :)

Halloween skončil a tak jsme nastavili hodnoty tak jak mají být. Doufáme, že pravé hodnoty se vám zalíbí ;)

Další změnou je obnovení dropu předmětů na vylepšování jako jsou magické měděnné a železné rudy a samozřejmě také kámen kováře. Původně měly být úplně odstraněny ze hry, nahrazením stávajících zásob za magické kameny. Nicméně se nakonec rozhodlo, že až tak moc nevadí a proto se vrátí zpět do hry s funkcí, která byla v minulosti popsána na fóru hry v tématu Odtajnění některých informací.

Dále byly upraveni mobové v Haegornu, aby se méně stávalo, že nejde vidět progresbar jejich života.

A nyní k poslední změně tohoto týdne. Diskutuje se o ní mnoho a tým již dlouho hledal řešení jak z toho ven. Nicméně s příchodem dračího setu již nastal čas. Hra se vyvíjí a jak přestávají fungovat některé mechanismy hry, je nutno je přizpůsobit tak, aby byla nastolena rovnováha na správné hodnoty.
Proto bylo přistoupeno k tomu, že v rámci balancování hry se mění nastavení kouzla : Zrušit kouzlo.
Bylo několik možností jak k tomuto balancování přistoupit. Mnoho z nápadů bylo uvedeno i zde na fóru hry, nicméně jediný správný je "opravit" kouzlo na opravdové kouzlo. Kouzla útočí magií a mají to také napsáno na svém popise. Kouzla využívají magické hodnoty zbraně.
Proto je od dnešního dne Zrušit kouzlo přesunuto do "škatulky" MAGICKÉ KOUZLA. A již na ně platí vše co na ostatní magická kouzla. Víme, že se tento krok nebude některým líbit, ale v rámci zachování stability a vyvážení hry je to krok nezbytný. Jak jinak připravit nové zbraně a výbavy do budoucna ?

Vím, že kdysi jsem pronesl větu, že se na kouzla šahat nebude, jistě zde někde na fóru tato věta bude k nalezení, ale ...
Je nutno si také uvědomit to, že my jsme zde pro to, aby jsme odladili hru tak, aby vše dávalo smysl a věřte, že všechny kroky kupředu jsou pečlivě zvažovány. Jistě se nemusí vždy vše vydařit tak jak má a co se líbí nám, se nemusí líbit všem.

Tímto děkuji za pozornost u tohoto delšího textu a přeji mnoho herních úspěchů dále ve hře.