Hlavní droper

Prostor k diskuzi o všech možných droperech.
onesize
Zakladatel tématu
Lv.7
Lv.7
Poděkoval:
Má poděkování:

Hlavní droper

Příspěvek od onesize » sob 08. bře 2014 14:27:58

Ahoj mam jednu postavu sní sem se zasekl na 57lv a jedu jako dropera do doby než si udělam kalenou, císaře, .... ale nebaví mě dělat pořád to samí chodit metinland ... a tak mě zajímají možnosti na drop mam buffa ňákejch těch 79% :D

War 57lv
Aura P
95% příšery
2x 75/10
Ochrana+6
13,5k ZB
46% yangi
36% průmka

6,5k kritikem :/

To snad stačí :P
Naposledy upravil(a) onesize dne sob 08. bře 2014 15:44:05, celkem upraveno 2 x.

marti1n1
Lv.13
Lv.13
Poděkoval: 36×
Má poděkování: 18×

Re: Hlavní droper

Příspěvek od marti1n1 » sob 08. bře 2014 15:34:59

a hlavní postavu máš koľko lvl ? Skús šperkovnice za 3 dny sa dá aj 1,4kkk zarobiť ale musíš mat dmg aspoň 14k aby si neumrel od nudy :D a asi najlepší lvl je 75 ale pohode aj do 87lvl tam možes chodiť
Bobisek má nového majitela

onesize
Zakladatel tématu
Lv.7
Lv.7
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od onesize » sob 08. bře 2014 15:43:26

war lv57 je můj drop+hlavní :lol: a chci si v klidu postupovat z kvalitní výbavou ale nebaví mě furt chodit do metinlandu chci i někma jinam kde to vydělává až budu mít dobrou výbavu k levlu 75 du na 75lv a tak dále ... doufam že chápete :D

marti1n1
Lv.13
Lv.13
Poděkoval: 36×
Má poděkování: 18×

Příspěvek od marti1n1 » sob 08. bře 2014 15:50:36

Aha, :D tak natvojom lvl neni moc na výber. Takže asi zostať na metinoch alebo mezdi časom isť do veže na zlaté pokladnice a potom si nadropovať zlaté klúče a otvarať na tom sa da celkom pekňe zarobiť ( teda ak metiny lvl 75 daš :D ).
Bobisek má nového majitela

Lolaa
Lv.20
Lv.20
Poděkoval:
Má poděkování: 50×

Příspěvek od Lolaa » sob 08. bře 2014 16:18:26

marti1n1 píše:Aha, :D tak natvojom lvl neni moc na výber. Takže asi zostať na metinoch alebo mezdi časom isť do veže na zlaté pokladnice a potom si nadropovať zlaté klúče a otvarať na tom sa da celkom pekňe zarobiť ( teda ak metiny lvl 75 daš :D ).
Nebo na klíče do červeného lesa. :)
Jedu si pořád to svoje brácho,víš?! Klidně si počkám, než to celý pochopíš. <3

Neboj se o mně najít pravdu ve víně. ;)

Neznáš, ale pomlouváš.
Uvidíš, soudíš.
Poznáš a držíš hubu...

onesize
Zakladatel tématu
Lv.7
Lv.7
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od onesize » sob 08. bře 2014 16:42:29

Zatim mě napadlo že můžu Metiny 75 přitom nazbíram klíče pak skočim do věže a pak třeba můžu kopat a tavit ale furt to je nic moc eště něco někoho napadá :D

OnOff
Lv.22
Lv.22
Poděkoval: 80×
Má poděkování: 142×

Příspěvek od OnOff » sob 08. bře 2014 17:03:52

Choď na draka :up: . Sežeň skupinku a pro malý level už to je nějaké to spestření ;).

Jinak kombinace věž a metiny jak zmiňovali ostatní. Chodit do cave2 je asi stejná nuda jako metiny :/. Můžeš zkusit bossland, až vyexpíš tak kerindor. Jinak musíš hlavně metiny no...
ObrázekAlarwanObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
30k min.+
Jinno
97
Tabulky Tugyise
M2
0
17
5P
0k
Nový začátek, vše v progresu. Dříve znám jako Andriana či NEIL.

onesize
Zakladatel tématu
Lv.7
Lv.7
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od onesize » sob 08. bře 2014 18:18:07

Jako toho co je v bosslandu toho dam asi těžko, ale je to dobrej nápad :inlove:

Jinak myslíš že kdybych chodil kerindor že by to šlo s warem a co bych na to potřeboval a lv ? :)

ddt007
Lv.20
Lv.20
Poděkoval: 132×
Má poděkování: 26×

Příspěvek od ddt007 » sob 08. bře 2014 19:06:24

Pokud máš jednu postavu a je to war, na kerindor se vykašli. Já jsem měl jednu dobu dropa 57 a protože mě nebavily metiny, střídal jsem věž a plášťování v červ. lese :up:
-ddt007
-archer
-122lv
-nyní Jinno

-Mlsoun
-buff
-120lvl
-Jinno
Spoiler:
- dlouhodobě prodávám výzkumáky(3,7kk) a elíky INT+15(1,7kk) ve velkém. pM :P

onesize
Zakladatel tématu
Lv.7
Lv.7
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od onesize » ned 09. bře 2014 18:44:14

Jakože pařezy ? to si asi natočim 60% yang a vlítnu tam :D

Do čeho všeho to můžu natočit ? :D

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Selema « sob 11:23 am »
@Lejno,  skoro 11 měsíců! :D
@ Lejno « sob 1:45 am »
Selema je tu 3/4 roka, ta to s nami nehra pomaly od zaciatku, ta nebude mat objektivne hodnotenie aj ked jej aktulane nechcem haniť, dosiahla to co niekto za xy rokov.
@ brezzina « pát 11:22 pm »
Znal jsem puvodni helusku a tebe taky rad poznam .... napis jsem furt breziina :-* rikam i kdyby nam ty kone vzali proste to budem hrat a platit jim :-) je to nejaky experiment co vydrzime a to na morave vydrzime hodne :-)
@ Selema « pát 11:16 pm »
@brezzina,  někdy mi napiš ve hře na Heluska
@ brezzina « pát 11:13 pm »
Selma tak to by me teda fak zajimalo ale spis napis pm at nespamujem ... jestli das s 2x aurakem selase kesira nebo askera tak uz nikdy nic nenapisu
@ brezzina « pát 11:12 pm »
Se musi nekdo na... t aby vam rekl pravdu se tu hadate o kravinach .... A lobujete a pritom je to nekde jinde ....
@ Selema « pát 11:11 pm »
Entit se dá se vším tak tu nekecej kraviny
@ brezzina « pát 11:10 pm »
Ale v klidu uz mam mentala 96 a helera 16 LVL protoze kdZ 10 let delate postavu prece nemuzete jit do entu :-) od 151 nepada jang a jako war sory jako ale proste mas mit Bm nebo ninju :-)
@ disaster1591 « pát 11:10 pm »
S tym hg suhlasim :D
@ brezzina « pát 11:08 pm »
Ve. Tvrtek bude velky update a prida se :ruzovozelenkava,tyrkysovetmave modra,a mozna jeste dalsi barva zalezi na tom ktery si to vybreci :-))) pal pridame mozna vymecne upravy textu npc a navic dame ban brezzinovy kdZ po 10 letch udelal karmu a remca ze nekoho nedejboze zabije aby nebyl nahodu kral ( to muzu jen dalkari ) :-*
@ Lejno « pát 11:05 pm »
:lol:
@ brezzina « pát 11:02 pm »
Brezzina me zabil Aura je na prd proooč jim to tolerujete !!!!! Zrusit auru !!!!!!!! A padot je taky naprd Jsem pro prodat helerum a ninjim dalsi kouzlo sak je kosim jak kopřivy !!!!
@ Lejno « pát 11:01 pm »
Ale klud Mio s tym nic nema :D to, ze sa sem ako jediny z teamu vyjadrí neznamena, že ovplyvňuje pvp 😁
@ brezzina « pát 11:01 pm »
A klidne rikej ze ni neobvlivnis nebo nic nezmuzes ale pritom by se stacilo jen malinko snazit a ne se zapotit aby se to dalo ... tady se dela 4 roky mapa a je jen pro bm a ninji jo jasne byvali admin napise je to tymove aurak muze dat stun ale kdyz neda dmg nepadne drop :-)))) hajte a hadejte se tu jak chcete ale teem zrusi kone nebo da zlatou barvu ... a co me jen mrzi ze jsem tu pres 10 let a team vzdy udela jen neco co si nekdo vybreci a co je mimo misu ...jak cido na casy nehratelny ent swamp :-))))) 10000xhodin jedina slusna mapka je hg ani netreba odpovidat LoGiCke MySleNi !!!!!hraci chcem hrat a platit ne se trapit a vztekat !!! A ja hrat neprestanu i kdybyste warovi sebrali auru (a i to je asi mozne)
@ brezzina « pát 10:53 pm »
Tak a dost Minox hra by mela byt hratelna bez rozdilu postavy (dam ti priklad skus jit s aurakem do selase nebo na kesirka ) Natoz do war ... a at si dalkari pisou ze davaj jen 300+ cb ale delate to nehratelne a kvuli cemu ? ????
@ Lejno « pát 10:42 pm »
To ti nepomoze, mozes mat co chces na sebe v dostupnych veciach. Potom je tu samozrejme moznost, mat v inventari 50 veci a striedať si ich podla poptavky, to je o inom no , ale kto by chcel tak hrat okrem mevrika 😂
@ TomasFoxx « pát 10:18 pm »
@Lejno,  jj však jo, bez ryb samozřejmě 😂 ale prostě full obrany, full lidi, full kritik, prostě cokoliv chce ať si tam hodí a jde jednu válku😂 300cb tam narve, víc si nemyslim😂
@ Lejno « pát 10:06 pm »
No k tym vybavam, ked si predstavim najlepšiu výbavu, teda vsetky pouzitelne bonusy pvp na max, tak ten clovek v aktualnej valke vydrží mozno o 3-5sekund viac. Ak nepocitam ryby, iba huby, ryby som vo war Nikdy nepoužil, takze neviem porovnať.
@ xPraimFaya « pát 10:01 pm »
@pikasek,  napis na xKerinFaya prosimte :D
@ pikasek « pát 10:01 pm »
Vidím, ale zbytek ve hře :D
@ xPraimFaya « pát 10:01 pm »
@pikasek,  ale tam mas link na ten obrazek aby si pochopil :D
@ pikasek « pát 10:00 pm »
@xPraimFaya,  Raději rovonu ve hře, ne že bych proti zprávám na fóru něco měl, ale stojí za prd :D
@ xPraimFaya « pát 9:59 pm »
@pikasek,  mas sz
@ pikasek « pát 9:58 pm »
@xPraimFaya,  Nedávno jsem jej dělal taky, co ti nefunguje přesněji ?
@ xPraimFaya « pát 9:56 pm »
@pikasek,  Kdyby byl v mem pripade, nepsala bych sem
@ pikasek « pát 9:55 pm »
@Mionix,  Ale to zabití do minuty zní jako dobrá výzva, nechceš to na chvíli lognout třeba v metinlandu a zkusíme to ? :lol:
@ pikasek « pát 9:55 pm »
@xPraimFaya,  Na foru je přímo návod, který je stále funkční ;)
@ TomasFoxx « pát 9:55 pm »
Aby jakože pochopil jak jsou teď postavy na blízko nehratelný 😂
@ TomasFoxx « pát 9:54 pm »
Jojo, myslel jsem to tak, aby si givnul na normální postavu ty nejlepší věci co ho napadnou a jde to zkusit 😂
@ HelloWorld « pát 9:51 pm »
Mám pocit že průhlednosti dosáhneš barvou Magenta #FF00FF
@ xPraimFaya « pát 9:27 pm »
Spunti je tu prosim nekdo kdo umi delat ty pruhledne loga? :) Potrebovala bych pomoct jestli by si nekdo nasel cas, dekuji.
@ TopTopiik « pát 9:19 pm »
@Mionix, mně tam přes 62 šaman a full obrany berou 20+ na spell (se zruškem) myslím si, že by tě měli :DD
@ Selema « pát 9:12 pm »
Nechci do toho kecat, protože se v pvp tolik nevyznám,ale myslím si že i když by byly full obrany + zb / popřípadě kritik místo zb, tak to o moc lepší než průměrná vybava topek ted.
@ Mionix « pát 9:08 pm »
@Selema,  To je něco jiného. Ale nevím, zda by do toho šel. Každopádně jsem mu to zkopíroval a dal do PM jako výzvu. :-)
@ Selema « pát 9:04 pm »
@Mionix,  Myslím že myslel pvp vybavu kterou je možné sehnat jako hráč.
@ Mionix « pát 9:03 pm »
@TopTopiik,  Pomohlo, protože pak je obnova obrovská. A útok na GM je také obrovský. I když budu ve stunu minutu, tak mně pravděpodobně nezabijete.
@ TopTopiik « pát 9:02 pm »
@Mionix, když bys byl war / sura, tak by ti ani statisíce HP nepomohlo :DD
@ Mionix « pát 9:00 pm »
@Lejno,  Já narážel na to, že tu někdo psal, ať si Saggi udělá top výbavu a pak jde war. I kdybych byl 1/3 války ve stunu, tak mě stejně nezabijete, statisíce HP a k tomu zbytek wat pobiji vše. Prostě GM nemohou soupeřit s hráči. A to mám relativně jen PvM výbavu. Prostě je nějaká max výbava ve hře a pak GM. Ale nic mezi tím.
@ Lejno « pát 8:47 pm »
@Mionix,  Ninja blízko. Je sice pekne, ze bossov sundas ako raketa, ale vo valke by si mohol mat dmg aj 100k, ale co z toho, ked bude chudák len ve stunu 😂😂
@ Mionix « pát 8:38 pm »
@TomasFoxx,  Však nic jiného netvrdím, Mionix je velká, velká Lama. :lol:
@ TomasFoxx « pát 8:37 pm »
@Mionix, 5 sekund? Tak moc? To bude velká výzva dát za tak lamáckou postavu krále :lol:
@ Mionix « pát 8:28 pm »
@TomasFoxx,  Já ti půjčím Mionixe, ale jestli nevyhraješ war s tou mou výbavou, tak nad tebou lámu hůl. A je to ninja blízko. Selase dám za 5 vteřin. Keskira za 3. Musíš za Mionixe dát krále. :lol:
@ TopTopiik « pát 8:21 pm »
:D
@ TomasFoxx « pát 8:12 pm »
@TopTopiik,  pujč duxe pls
@ TopTopiik « pát 8:10 pm »
ale ten Sien s tím grafem, z toho jsem málem spadl ze židle :D
@ TopTopiik « pát 8:09 pm »
Já už nějaký pátek jedu do red, že tam jsou samé dálkové postavy a každej tam má útoky :D
@ qSTRoNgMANp « pát 8:09 pm »
@TopTopiik,  jj
@ TopTopiik « pát 7:48 pm »
qSTRoNgMANp píše: Dobře :D bylo to o 156 bodu, to mi připada furt dost i kdyz podle me stavy byly vyrovavne, fakt se mi zda, že mate mraky healeru ...
jsi měl filozofickou chvilku? :D
@ Boro3 « pát 7:30 pm »
No nič:D aj 2x sa to dá
@ Boro3 « pát 7:29 pm »
Pýtať 25kkk od polky serveru chce gule
@ Boro3 « pát 7:28 pm »
25kkk pýtať od celého serveru to chce guráž
@ Pajik « pát 4:04 pm »
@RAMHH,  Nj, dle lidí s absolutní pravdou jsou ale špatní všichni ostatní :D
@ RAMHH « pát 3:49 pm »
@Pajik,  Tak ty screeny pobavily :lol: :lol: Hlavne me bavi, jak na nej ma kazdy ten stejny nazor :lol:
@ Hakan « pát 3:41 pm »
Já vlastně zapomněl že se můžu skrývat ve stínu FF :lol:
@ Lejno « pát 3:34 pm »
Ajo 82%yang bol tiez fajn highlight 😁😁
@ Pajik « pát 3:33 pm »
@Hakan,  Nene, ono cokoli zapnu, tak je pouze pro mě a můj cech, tak jsi v klidu. Tomu, co mě požádal o expy nic nepsal :D A reyesákům asi taky nepsal nic :D
@ Hakan « pát 3:33 pm »
Ale to by si pak next stěžival že nadržuješ ostatním
@ Pajik « pát 3:31 pm »
@Hakan,  Tak ono stačí napsat :D
@ Hakan « pát 3:30 pm »
Přesněě kdyby byly denně bonusy na 2 hodiny tak jsem v entu furt :ts: :whistle:
@ Pajik « pát 3:29 pm »
@Lejno,  jono, co teprve, kdybych 50% zapnul a on by tam těch 82% yang neviděl, to bych byl ještě horší :D

Kdo chatuje