61lv vs fialove byliny

Prostor k diskuzi o všech možných droperech.
Odpovědět
Bullvaj
Zakladatel tématu
Lv.3
Lv.3
Poděkoval:
Má poděkování:

61lv vs fialove byliny

Příspěvek od Bullvaj » stř 27. srp 2014 17:43:13

Zdravim chtel bych se zeptat kam s levlem 61 dropovat fialove byliny kde me jich co nejvice padne díky

DeeDee
Lv.20
Lv.20
Poděkoval: 97×
Má poděkování: 176×

Re: 61lv vs fialove byliny

Příspěvek od DeeDee » stř 27. srp 2014 17:56:05

V tomhle lvlu jedině cave2

KuBkO
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 141×
Má poděkování: 58×

Příspěvek od KuBkO » stř 27. srp 2014 18:01:40

DeeDee píše:V tomhle lvlu jedině cave2
tam padaju predsa zelene

DeeDee
Lv.20
Lv.20

Příspěvek od DeeDee » stř 27. srp 2014 18:26:59

KuBkO píše:
DeeDee píše:V tomhle lvlu jedině cave2
tam padaju predsa zelene
Tam jak jsou štíři a hadi, tak v těch místnostech padaji fialové.

OnOff
Lv.22
Lv.22
Poděkoval: 80×
Má poděkování: 142×

Příspěvek od OnOff » stř 27. srp 2014 20:38:41

Šel by jsem spíše na metiny 45lv, budeš tam mít více mobů, na které platí % orky = fialové bylinky.

Lidé/ďábel = modrá
Orci = fialová
Zvířata = zelená
Nemrtví = červená
Ezoterici = bílá
ObrázekAlarwanObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
30k min.+
Jinno
97
Tabulky Tugyise
M2
0
17
5P
0k
Nový začátek, vše v progresu. Dříve znám jako Andriana či NEIL.

DeeDee
Lv.20
Lv.20

Příspěvek od DeeDee » čtv 28. srp 2014 10:01:21

OnOff píše:Šel by jsem spíše na metiny 45lv, budeš tam mít více mobů, na které platí % orky = fialové bylinky.

Lidé/ďábel = modrá
Orci = fialová
Zvířata = zelená
Nemrtví = červená
Ezoterici = bílá
S lvlem 61 by mu to asi moc nepadalo :)
A myslim že plný místnosti v cave2 taky neni málo mobů, sice to nepadá ze všech, ale i tak. No a při dnešních cenách je nejlepší vydělat někde pár kk a koupit si je od těch našich prodejců, co na fórku jsou chytrý jak hodinky a stěžujou si, že je někdo dává levně, ale ve hře je dávaj pod cenou :lol:

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ LordGabriel « čtv 10:27 pm »
@qSTRoNgMANp,  ty hlavne lez trochu menej na oči :D som ťa dneska rušil aj kď som nechcel
@ qSTRoNgMANp « čtv 10:19 pm »
@Lejno,  Jo no, jakože mám prasečkou radost, když někoho stunu, ale rozhodně to neprispeveje mě. :D
@ LordGabriel « čtv 10:19 pm »
Neviem, už som si na tie sepko stuny zvykol :D dnes ma to bavilo obzvlášť tá válka :D za celú dobu som dostal tak 5 stunov dlhých- čiže z kúzla, tie sepkové už moc nevnímam sem tam to zapríčiní smrť a sem tam proste len pribrzdi
@ Hakan « čtv 10:16 pm »
@TomasFoxx,  Noo vidíš závazky se musí plnit. Aneb když něco slíbíš na smrtelné posteli ale náhle ožiješ a chceš si dál užívat :lol:
@ Lejno « čtv 10:11 pm »
qSTRoNgMANp píše: @Pajik,  To je moc specifické už. :D ale dnešní valku malel letel komp z okna, kdyz jsem dostal 3 stuny za sebo u. :D
ale noo, ved antistun je fajn 🙂
@ TomasFoxx « čtv 10:07 pm »
24.09.2020 - Palantirery (35 TB) Nesplnění závazku, tak to slyším poprvé :D
@ qSTRoNgMANp « čtv 10:06 pm »
@Pajik,  To je moc specifické už. :D ale dnešní valku malel letel komp z okna, kdyz jsem dostal 3 stuny za sebo u. :D
@ Pajik « čtv 10:01 pm »
@qSTRoNgMANp,  Ono by asi stačilo, aby nešel dát stun na šíp, když máš v ruce sépku a ani nejsi arch :D :D
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:25 pm »
TomasFoxx píše:
Mionix píše: @Lejno,  Horuješ tu za 5 blízkých postav, ale aurákovi vezmeš další % šanci na stun? To jediné vidím já. Od začátku tu tvrdím jednu věc. Na něco se pláče a pak se oslabí jedna postava. Já to nenavrhuj, ani neschvaluji. Já prostě vždy budu stát za komplexnejším řešením, než aby se část oslabovala a jiná posilovala. A jak jsem psal, mně současné války také vadily, tak tam už nechodím, nemám na to nervy, aby do mě létaly kouzla přes půl mapy, to samé šípy a já musím ke každému běžet od dalších 10 metrů a oni zas jen ustupují. Prostě mi to vadí také, tak jsem to pro sebe vyřešil.
"aurákovi vezmeš další % na stun", zeptej se jakýhokoliv auráka z války a každej ti řekne že mu to vůbec nebude vadit když nebude dostávat tolik stuny on😂
S tím souhlasím, aurak neprofituje ze svych stunu, profituje pro zbytek říše max... :D
@ NiggaRozek69 « čtv 8:55 pm »
@schvarz, Jop, super :heart:
@ schvarz « čtv 8:54 pm »
@NiggaRozek69,  Už jsme na to taky přišli, nefunguje to ani s prutem rybářským, tuším že už se psal ticket.
@ NiggaRozek69 « čtv 8:52 pm »
Jen asi malá chybka, koník se nedá přivolat když mám v ruce krumpáč :error:
@ TomasFoxx « čtv 8:49 pm »
@pikasek, tak já jsem fox, jinak než s cizíma to neumím :think:
@ schvarz « čtv 8:46 pm »
Balanc pvp není úplně sranda, do který bych rejpal. Velmi snadno se totiž může stát, že na tom budeme během chvíle mnohem hůř :D
@ Mionix « čtv 8:44 pm »
@schvarz:up:
@ schvarz « čtv 8:41 pm »
EDIT: Se situací ve hře klidně můžete nesouhlasit, ale tou toxicitou tady se to opravdu nespraví. Já nebudu obhajovat činy týmu a posuzovat, co je dobře a co špatně. Jsem si ale jistý, že negativitou se nikam neposuneme.
@ pikasek « čtv 8:41 pm »
Se mu machruje s cizí postavou a věcma 🥱 dost hratelné to je kvůli tomu jak to tam vypadá 😆
@ schvarz « čtv 8:40 pm »
@TopTopiik,  Duxi, tenhle update podle mě trval na udělaní zhruba 2 hodiny. To, co se teď přidává, jsou absolutní drobnosti, co netrvají dlouho. V pozadí se (hádám) pořád maká na updatu, na spravování chyb a podobně. Do toho jde podle mě 90% času. A tyhle drobnosti jsou prostě jenom snadno naprogramovatelný věci.
@ TomasFoxx « čtv 8:21 pm »
@Lejno, jn, to wpčko mě potahalo :heart: :heart: :heart: :heart:
@ Lejno « čtv 8:19 pm »
@TomasFoxx,  najmenšia mapa + top wpčko takže nemachruj pls jj?
@ TomasFoxx « čtv 8:14 pm »
duxi nechceš mi pujčit bmko, když teď chodíš za wp? :D
@ TomasFoxx « čtv 8:12 pm »
ale jó, archer za žlutou je dost hratelnej :come: :lol:
@ TopTopiik « čtv 8:07 pm »
Proč se raději neřeší pvp? eventy apod.? to je ta věc, co tu lidi zajímá.... toť můj názor
@ TopTopiik « čtv 8:06 pm »
Mě by zajímalo, proč se dělají nesmyslný updaty/návrhy, který ničemu nepřispějí. Bude se volat jinak kůň? O jednu barvu na hlavu navíc? K čemu ti to sakra je?
@ schvarz « čtv 7:56 pm »
Mě by zajímalo, jestli si opravdu myslíte, že touhle toxicitou někoho motivujete, aby makal víc.
@ Klavesa « čtv 6:59 pm »
došli farebné kombinácie na formule, tak prišli s novou vecou
@ qSTRoNgMANp « čtv 6:57 pm »
Ty seš zbytecnej jak draci naušky na BMko. :D (pouze joke). :D
@ TopTopiik « čtv 6:55 pm »
Aha, už vidím... krásně zbytečnej update
@ TopTopiik « čtv 6:50 pm »
Taky mi nejde přivolat koně přes knihu :D , ale přes schopnost jo
@ SamJsiLama « čtv 6:37 pm »
Byla to jen postava na války, teď je to postava jen na dělání karmy :D
@ Lejno « čtv 6:35 pm »
@SamJsiLama,  slabý skill v skicári :D
@ qSTRoNgMANp « čtv 6:30 pm »
@SamJsiLama,  wtf ? to to nemas doctene ? :D
@ SamJsiLama « čtv 6:15 pm »
Jo.. díky, že si mužu přivolat koně (-: https://ctrlv.cz/ZnZd
@ Lejno « čtv 5:29 pm »
@Mionix,  Ok, dakujem.
@ Mionix « čtv 5:27 pm »
@Lejno,  Vše kvůli pádům klienta, třepání se obrazu, zamrzání obrazu, duplikování obrazu.
@ Lejno « čtv 5:26 pm »
@Mionix,  Mozem vediet ohladom coho valky ríši?
@ Mionix « čtv 5:22 pm »
@schvarz,  Není zač. GA nyní hlavně maká na tom logování pádů klienta v Arénách, válkách říší nebo Entu.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Jinak díky za dnešní update, to je praktická a dobrá věc, aspoň sebou nemusim tahat tu knihu <3
@ sizmik « čtv 2:34 pm »
@Nejko123,  tak jestli já su překupník, tak to ty jsi asi Petr Pan :D
@ Nejko123 « čtv 2:30 pm »
@Selema, nemám no, lebo tam mám až jednu vec na prekup :lol:
@ Selema « čtv 2:00 pm »
@Nejko123,  takže ty shop taky nemáš
@ Nejko123 « čtv 1:55 pm »
@sizmik, to len priekupníkom rušia shopy :lol:
@ Mionix « čtv 1:33 pm »
@sizmik,  Mám v práci puštěně v relogu jedno okno a drží od údržby. Včera byly nějaký masivní výpadky na páteřních sítích, je možné, že to pokračuje i dnes.
@ sizmik « čtv 1:28 pm »
Spadla taky někomu jinému ekura? Já že mrknu na stánky a stánek je dole :/
@ Selema « stř 9:49 pm »
Mio máš pm :)
@ TopTopiik « stř 9:43 pm »
@SamJsiLama, to jsem snad někde napsal? já jen vím, že většina těch lidí ze střední nechce válčit ve velkých
@ SamJsiLama « stř 9:03 pm »
@TopTopiik,  Tak nevidím důvod zůstávat na menších levlech, blbost říkat, že se to nedá
@ SamJsiLama « stř 9:03 pm »
@TopTopiik,  Jako nevím.. kamoš hraje třeba ani né rok a už má komplet ent, dodělává pvp a šetří na ninju s karmou p yang :D
@ TopTopiik « stř 7:39 pm »
a zavření říší? o5 pro menší lvly, kteří si dokonce mohou udělat i pvpčko na svoje války, ale velkým se s tím nikdy nevyrovnají, s dračími ještě dejme tomu, ale s chitinkou +9? to vůbec
@ TopTopiik « stř 7:38 pm »
a o přidání malých, středních válek ani nemluvím.... za mě to byl update jen od toho, aby lidi nechodili do velkých :D
@ TopTopiik « stř 7:38 pm »
Mně přijde, že se z toho stávají laser game a výše postavení lidé to tak chtějí, sám jsem navrhoval buff chitinového brnka, ale bylo to v podstatě hned zamítnuto. Čekám až si každý do válek na hú postavy vezme mřenky (idkyž to tam většina už taky praktikuje)
@ Lejno « stř 6:54 pm »
Mne toto vobec nevadi, keby som neni 20minut v stune v tej valke, tak si to odohram jak clovek, nie jak postihnuta socha...
@ Ade « stř 6:46 pm »
:lol: :lol: :lol: :lol: @TomasFoxx
@ TomasFoxx « stř 6:45 pm »
dobry muj mental breakdown je u konce, cs
@ TomasFoxx « stř 6:45 pm »
a štíty co literally přidávaj další útok v horních bonusech 😂😂😂😂 ALE POZOR, DĚLÁ 2% ROZDÍL V OBRANÁCH OPROTI ŠTÍTU OD 61 😂😂😂😂😂😂😂
@ TomasFoxx « stř 6:44 pm »
nejvíc mě fakt zabily ty chitinový věci, zbraně na tak nádhernej dmg a pak najednou brnka který rozeznáš od dračího jen tím že jsi kvůli tomu brnku strávil milion hodin v cido😂😂😂
@ Lejno « stř 6:43 pm »
Sami clenovia teamu hraju za dialkove postavy, takze tazko ist hlavou proti muru
@ TomasFoxx « stř 6:38 pm »
At si Saggi udělá full daggera, giftne na něj nejlepší věci co jdou a jde zkusit jednu válku😂 třeba pak uvidí že ani s takovýma věcma se to skoro nedá hrát😂
@ TomasFoxx « stř 6:35 pm »
už nějakých 5 let tu prostě hrozně převyšujou dálkový postavy nad postavama na blízko a team s tim nechce nic dělat 😂 asi prostě dokuď v top 10 bude jeden hráč na blízko tak to bude vpohodě, je úplně jedno že ten hráč na blízko musí mít cenově výbavu jako těch ostatních 9 dohromady 😂
EDIT: ej vlastně sorry, když se tu nadávalo pár let na sépky tak se vlastně přidalo brnko s 30% proti průnikům, tím se to vyřešilo, nato že ti pak healer prdne 2x tolik kvůli magii nebudeme myslet 😂
@ TomasFoxx « stř 6:34 pm »
vem si příklad z takovýho lolka, taky se tam furt nerfujou a buffujou postavy, protože meta se furt mění a proto se furt trošku musí upravovat hrdinové 😂 nerfujou se jim spelly, základní staty atd, v ekuře se nerfnul snad jednou za 10 let wp sura a od tý doby nic 😂

Kdo chatuje

offline Anderson 
offline Aylia 
offline Betty 
offline Mionix 
offline RAMHH 
offline Selema