Kde dropovat?

Prostor k diskuzi o všech možných droperech.
Zamčeno
lama4ewer
Zakladatel tématu
Lv.4
Lv.4
Poděkoval:

Kde dropovat?

Příspěvek od lama4ewer » pon 03. zář 2018 23:55:07

Ahoj, sindi sem stahl asi po 6 letech, hraju cca 14 dní a dropuju na polobossech v první vesnici. A jelikož je to dost otravný, hledám nějaký lepší způsob výdělku. Procházel jsem stará témata zde na fóru, ale nikde sem nenašel, co jsem chtěl. Představoval bych si 200kk+/hod a chtěl bych se držet do lvlu 61. Dřív hodně lidi chodili na metiny do přitažlivky. I já sem tam dřív chodil. Ale jelikož je to dost dávno a moje výdělky přesahovaly sotva 100kk/2h, nevím, zda-li se to ještě vyplatí. Berte prosím na vědomí to, že si nemůžu vytunit super dropa do keri nebo swampu. Mam asi zatím jen něco přes 1,2kkk + nějaké věci 75/10.

Budu rád za všechny rady, popřípadě osobní zkušenosti.
Byl bych rád, kdybyste napsali, v jaké zemi nebo na jaké mapě dropovat + průměrný výdělek za hodinu či dvě.

Díky.

disaster1591
Lv.20
Lv.20
Poděkoval: 62×
Má poděkování: 48×

Re: Kde dropovat?

Příspěvek od disaster1591 » úte 04. zář 2018 0:23:53

Ahoj, no v tvojej situacii by som zalozil dropa lv 35-42 +buffa. Kupit basic fms/rib 30-35% niake veci ako ebenky,naramok atd a zvysne yangy trochu vyexpit bufa a vsade nahadzat 12int horne/8int dole aby si mal aky taky buf a ist na metiny 55 ak ustojis 60. Ja ked som mal dropa lv42 na 60metiny tak za jedny zlodejky som dal v klude 200kk ked.bol bonus od krala aj 230-250(mal som len basic vybavu 60yang 40 drop bez premka)+obcas padla mapa, pergacov tak 50-60ks,run cize so stastim v drope kludne aj 100-150kk. Ja som spravil vybavu do swampu a isiel dalej ale ked nechces hned nahanat levely a tunit hlavnu postavu tak by som ostal tam

yatchman
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 21×
Má poděkování: 194×

Příspěvek od yatchman » úte 04. zář 2018 0:58:09

Navíc je fajn, že už mapy nestojí 50kk, ale jejich cena šla dost zásadně nahoru...Takže když ti sem tam padne, je to veselej bonus navíc.
Hraju, protože jsem debil...

lama4ewer
Zakladatel tématu
Lv.4
Lv.4
Poděkoval:

Příspěvek od lama4ewer » úte 04. zář 2018 12:10:33

Super, díky moc. Tohle sem měl v plánu, jen jsem netušil, jak moc to bude vynášet.

disaster1591
Lv.20
Lv.20

Příspěvek od disaster1591 » úte 04. zář 2018 14:56:57

No keby.tam chces ostat a spravis aj vybavu s talikmi96% yang a a zainvestoval by si do premka na yang(niakych 60kc/mesiac) tam by tam v.klude pol miliardy za jedny zlodejky dal :)

lama4ewer
Zakladatel tématu
Lv.4
Lv.4
Poděkoval:

Příspěvek od lama4ewer » úte 04. zář 2018 15:03:19

Tak 60 Kč mě asi nezabije :D Jak se jmenuje to prémium na yang?

Artoria
Lv.16
Lv.16
Poděkoval: 200×
Má poděkování: 416×

Příspěvek od Artoria » úte 04. zář 2018 15:17:10

Bronz prémium :)
[BA]Artoria
Ekura Team

Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je. Jan Werich

disaster1591
Lv.20
Lv.20

Příspěvek od disaster1591 » úte 04. zář 2018 15:17:48

Bronz premium. Ale byt tebou najskor spravim ten buff aby si si si daval tie 60tky aj s plastovanim bez problemov potom by som az kupil to premko nech to ma.cenu

lama4ewer
Zakladatel tématu
Lv.4
Lv.4
Poděkoval:

Příspěvek od lama4ewer » úte 04. zář 2018 15:19:29

Dobře, díky. Dotaz zodpovězen, tudíž můžete LOCK. :)

Zamčeno

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ disaster1591 « pát 9:02 am »
Cenite? A jako to ze im date bezdovodne ban? :lol: Osobne som tiez kedysi prispieval mesacne symbolickych 15-20€ ale po urcitych veciach a arogancii zo strany tymu na to uz nemam chut
@ Mionix « pát 8:55 am »
Bylo to myšleno obrazně. Platících hráčů i ostatních hráčů si velmi ceníme. A děkujeme vám za to.
@ Anderson « pát 8:38 am »
@SamJsiLama, Myslím, že to bolo myslené na ľudí, ktorí neprispievajú na chod serveru (no offense, jedným z nich som aj ja :? ) samozrejme, keby server nezarába, už dávno by nefungoval..
@ SamJsiLama « pát 6:40 am »
Jak psal Mio, že provoz té hry stojí nemalé peníze a my tu hrajeme zadarmo 🤔 není to trošku paradox? Kdyby to majiteli prodělávalo, tak už 10 let přichází o majetek? Pochybuji.. 😁
@ MoravskyPepin « pát 12:17 am »
🤔🤔🤔 Ó Siene
@ qSTRoNgMANp « pát 12:14 am »
Chápal bych, kdyby ekura byla Pay to play, tak tato tzv. kritika by byla na místě, ale vem si to, že klidně zítra nezapnes ekuru ... A neudas s tím absolutně nic. Btw. klidně můžeš v mezičase na čekání na update zkusit jiné priváty popř. Offik a fungování tam, a potom se s náma podělit o zkušenosti, každá zkušenost dobrá. :)
@ qSTRoNgMANp « pát 12:10 am »
Na pranýři místa dost.
@ disaster1591 « čtv 11:01 pm »
Konecne je tu adekvatny zastup za evila
@ Skullhlav « čtv 10:46 pm »
Už jsem hrál X her všechny žánry ale tohle je snad první která drží 10 let v kuse bez většího množství financí takže když se napíše že bude update a trvá to půl roku navic s jedním programátorem je to napsorto pochopitelne
@ MoravskyPepin « čtv 10:37 pm »
Doufám, že jste si k tomu vzali popík a limču
@ MoravskyPepin « čtv 10:29 pm »
Tak osobně jak říkám není tu extra prostor pro komunikaci. Kam jinam to mám napsat? Že se mi něco "něco" nelíbí. Mám jim psát na support hele týme nepřipadají vám ty bedny moc hodnotný, co ten drop per je v pořádku? Čekat 4 dny na "odpověď" Tak osobně mi šlo jen o nějakou "diskuzi" a kde jinde jí dostat než na foru, jasně pak tady napíšu nějakou rejpavou poznámku typu "Krásnej blok při steepu od GMka"/Jasně opičí kobka/Píšete 20:15 je 20:20 a furt nic, kterou bych si mohl odpustit. Možná je to "vzájemný" když tady napíšu: Ach ty textové korektury. Třeba si myslí že tím naznačuju, že nic nedělají, tak to berou "osobně" a jsem pro ně nepřítel numero uno. Mio moc dobře ví, že jsem se ho ze slušnosti na jednu věc zeptal jestli je to OK, poslat na forum, chtít tady dělat borčus tak se ho neptám, ale hele už pohár přetekl tak uvidíme jak dlouho tu vydržím :D
@ TopTopiik « čtv 10:27 pm »
Neviděl někdo stezku?
@ Skullhlav « čtv 10:19 pm »
Tak se zkus vžít do jejích situace kdybys dělal vše co mohl a nějaký hráč by měl neustále (nikam nemířím) nějaké poznámky jak by ti bylo?
@ MoravskyPepin « čtv 10:10 pm »
A to si vzal z jaké části textu? Myslíš si, že spousta těch "návrhů" co se přijalo ke spokojenosti uživatelů přišlo z toho, že by uživatelé mlčeli? Měli to vypnout když se jim něco nelíbilo? Jasný někdy je to rejpnutí zbytečné jakože napsali start akce 20:15 a pustili to až 20:20 nebo třeba když mě při steepu blokne GMko, prostě nervičky. když útočím na první pozici, ale i když to tak nevypadá jsem se hrou jako takovou spokojený
@ TomasFoxx « čtv 10:05 pm »
@ Skullhlav « čtv 9:52 pm »
Tak když se ti tady nelíbí tak to odinstaluj a máš klid :lol:
@ MoravskyPepin « čtv 9:47 pm »
@Raveon,  Dej příklad. Tak "poslední" větší rejpání bylo asi při eventu, stěžoval jsem si na "hodnotu" truhel. Jediné které si zde pamatuji že se na to téma ozvali byl Lacius Mio a možná Keanos. Určitě tady nepíšu Ty a Ty člene týmu seš špatnej, však se nad tím zamysli a když to podle tebe dává smysl zeptej se vejš
@ Ivetka « čtv 9:45 pm »
tak to forko zrušte a bude kldi
@ Lacius « čtv 9:44 pm »
Proč to tak je.. Když to GA zmíní, tak asi nečtete nebo těžko říci. Něco se dělá, hra původně naprogramovaná je vskutku geniálně (jen si na to vesměs všude všichni x let stěžují, že stačí změnit funkce tady a ono se změní chování absolutně něčeho jiného). Pár věcí se předělává, několik věcí se vyrábí (nekupuje jinde). Trvá to, mají své rodiny, jsou zde nějaké opravy, co se týče stability, ve skutečnosti toho je zde hodně (hlavně i v pozadí, co se na seznam změn nepíše, ale bez čeho by server již dávno nejel). Do toho jsou zde zdržení v podobě eventů, které když se vynechají, tak je to opět špatně. Ve výsledku se čeká i proto, že se to poměrně nabalilo, neboť, když se pouští třeba po menších částech, považujete to za nic.
@ Raveon « čtv 9:44 pm »
A co se týče zmiňované komunikace, upřímně se divím, že tu s Vámi ještě nějakým způsobem Mionix komunikuje.
@ SamJsiLama « čtv 9:42 pm »
@Ivetka,  Já jsem lev
@ Ivetka « čtv 9:42 pm »
kdo je bejk
@ Raveon « čtv 9:34 pm »
@MoravskyPepin,  Mohu Vás ujistit, že konstruktivně rozhodně nerejpete. Rejpete tu do lidí, kteří po práci dojdou domů a starají se tu o Vás. A s programováním ani vlastně nepřichází do kontaktu.
@ MoravskyPepin « čtv 9:30 pm »
@Mionix Co ti k tomu mám říct, asi štvu jiné no že bych to bral jako "zábavu". Víš co, když bych si sem chodil jenom "užívat" hádky tak si rejpnu do Fuerzy určitě by se pár hráčů chytilo, ale dle mého "skromného" odhadu si stěžuju na hru, ale tak vždy jsem doufal, že to dělám "konstruktivně" a v mém pohledu na svět to mělo vést k nějaké debatě proč to tak je, bohužel s čím se dle mého potýkám je prostě málo komunikace ze strany Týmu.
@ SamJsiLama « čtv 9:25 pm »
@ Neves « čtv 9:20 pm »
@Mionix,  Inak neber si to osobne ja proti tebe nemám nič ;) keby tu je hocijaké iné GM tak to píšem jemu
@ Neves « čtv 9:19 pm »
@Mionix,  Čo z toho majú hráči čo každý mesiac podporujú teraz? áno majú určitú výhodu v hre ( yangy/IS veci) a super pocit že podporili a čo tím dáva zato im? žiadne nové updaty a žiadne informácie o nových veciach
@ Mionix « čtv 9:14 pm »
Já od vás vděk nežádám, ale na druhou stranu prosím o pochopení situace.
@ Mionix « čtv 9:14 pm »
@MoravskyPepin,  Rejete neustále. Už jsem vás pochopil. Největší radost máte z toho, že naštvete jiné. Já vám to neberu, ale přehlížel jsem to hodně dlouho. Faj, buďte svůj, já ovšem svůj přístup k vám změnil, neb takové lidi nemám prostě rád. Tečka. @Neves,  vy nám týmu svůj názor každý čtvrtek nesdělujete, vy prostě si musíte každý týden rýpnout. A vlastně zaco? Že tu zdarma hrajete, že tu trávíte váš volný čas? I běžný provoz takovéto hry s x servery něco stojí a nemalé peníze. Začněte podporovat hru a třeba bude více peněz na další rozvoj. Jak vy k nám, tak my k vám.
@ TomasFoxx « čtv 8:59 pm »
@Neves,  ok jdu poslat přihlášku do teamu, bude krutovláda
@ Neves « čtv 8:58 pm »
@TomasFoxx,  tak mi daj
@ TomasFoxx « čtv 8:58 pm »
@Neves,  jenže tvůj názor už tady každý zná, nemusíš ho psát furt 😂 bych ti dal už permu za spam normalně
@ Neves « čtv 8:56 pm »
@Mionix,  to že sa tu nič nedeje a hráč prejaví svoj názor znamená že tím sa už k nebude chovať tak ako k ostatným?
@ Neves « čtv 8:54 pm »
@Mionix,  No bože asi sa rozplačem
@ MoravskyPepin « čtv 8:54 pm »
@Mionix,  Však jak si psal třeba mě uvaříte na nějaké hlouposti když jsem takový problémový hráč :D Co se má stát ať se stane, jiný asi nebudu, to že si tady rejpnu i když nevím proč Tě tak pohoršil dotaz ohledně klavíru, osobně mi to přišlo jako v pohodě dotaz od člověka co jen ví že klavír může být i elektrický ale třeba jak poznám synťák od elektrického klavíru - pro mě je to prostě něco s klávesy a až když jsem si dal práci a a podle značky na daném přístroji jsem byl schopen určit že je to synťák a né klavír. Asi pohár přetekl tak budu dostávat bídu no co už, nebudu říkat že na to nejsem zvyklej :D
@ Selema « čtv 8:52 pm »
@Mionix,  prosím vysvětlíš mi co to jsou mapové podklady? Děkuji
@ Mionix « čtv 8:42 pm »
Kdo chce kam? ........ Bla bla bla
@ Mionix « čtv 8:42 pm »
@Neves@MoravskyPepin,  Oba vás miluji a i tak k vám budu přistupovat. Přístup zbytku týmu bude stejný. Budete na vrcholu přístupu a vstřícnosti. :lol:
@ xSaskex « čtv 8:37 pm »
6. Akiel 160 Šaman léčitel Říše Jinno 256 1.88 10
@ xSaskex « čtv 8:36 pm »
Jsem nevěděl, že lze mít chitinku +10 a výš.
@ Relly « čtv 8:22 pm »
@MoravskyPepin,  Souhlasím, to si nechávají na příští týden asi.
@ MoravskyPepin « čtv 8:21 pm »
Ale bez textové korektury to není ono 😢
@ Relly « čtv 8:13 pm »
@Neves,  Na tohle jsi celou dobu čekal, že ano ?
@ Neves « čtv 7:46 pm »
Konečne sa dnes opravili tie mapové podklady
@ NiggaRozek69 « čtv 6:38 pm »
@pikasek, Děkuji :heart:
@ qSTRoNgMANp « čtv 5:57 pm »
tebe nepočíam :DD
@ SamJsiLama « čtv 5:55 pm »
@qSTRoNgMANp,  To neni moje, halooooooo :lol: :lol:
@ SamJsiLama « čtv 5:55 pm »
@TomasFoxx,  thank you, trošku o sebe cinkali no
@ qSTRoNgMANp « čtv 5:54 pm »
coconut dostane 2tb za vulgarity, ale tu druhou postavu mu nezabanujou, trošku pochybnej nick :D
@ TomasFoxx « čtv 5:46 pm »
@SamJsiLama,  nice balls
@ pikasek « čtv 5:43 pm »
@NiggaRozek69https://ctrlv.cz/5cb4 vypadá nějak takto
@ Ivetka « čtv 5:34 pm »
.
@ SamJsiLama « čtv 5:28 pm »
Děkujeme pane nekonečná věž :D https://ctrlv.cz/AHD9
@ qSTRoNgMANp « čtv 5:26 pm »
Vyplatilo se počkat co ? Ty Lamo :D
@ SamJsiLama « čtv 5:18 pm »
Po 9 no.. :think:
@ MoravskyPepin « čtv 5:17 pm »
@SamJsiLama,  Někdy to trvá i 10 vln
@ SamJsiLama « čtv 5:13 pm »
Prosimvás, neni zas nějaká buglá věž? Už asi 6x nám to v 8. patře nedalo klíč pro vstup do 9. patra...
@ NiggaRozek69 « čtv 5:10 pm »
Ahoj, má někdo fotku jak vypadá chitinové brnko na ninje holce? Děkujii :hello:
@ WhiteZz « čtv 5:07 pm »
@Nejko123, hej no akože im by mali tu cido zakazat :D
@ MoravskyPepin « čtv 5:04 pm »
Já bych tomu i věřil už jen protože ho vidím furt v zamasku :lol: :lol: :lol:

Kdo chatuje