Jen moje průběžné myšlenky

Přijďte si odpočinout do sekce plné příběhů. Přečtěte si příběhy staré, tvořte nové!
Uživatelský avatar
GurenaimeYuraki
Lv.23
Lv.23
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 17. úno 2011 21:12:07
Bydliště: Studénka
Dal poděkování: 55 poděkování
Dostal poděkování: 190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jen moje průběžné myšlenky

Příspěvek od GurenaimeYuraki » pát 17. črc 2015 18:52:55

Buďte pozdravení spolubojovníci i ctění protivníci,
rozhodl jsem se, si zde psát své osobní útržky příběhů jenž mě budou napadat, provedu to stylem - "píšu dokud se mi chce a dokud mám nápad", pak skončím třeba v půlce a někdy dopíšu pokračování. Pokud máte zálibu ve čtení nejen knih proměn a aur meče, pak Vám přeji dobrou chuť.


Nad Joanem po dlouhé a neobvykle temné noci opět vysvitlo slunce na obzorem. Válečník jako obvykle, ještě vyspával namáhavou práci z předchozího dne. Avšak ostrý paprsek slunce, přímo mířen do jeho očí jej náhle probral ze snu. Posadil se na posteli, zamžroural očima a snažil se zaostřit nejasný obraz světnice, svého nevelkého avšak útulného domku. Pohledem zabrousil na stojany pro své zbraně a dračí výbavu. V jednom ze stojanu se červeně třpytila žraločí čepel, avšak stojan hned vedle ní zel prázdnotou. To místo patřilo Meči Země, o tuto vzácnou čepel válečník přišel minulý týden, když nějáký místní městský lapka neuhlídal své nenechavé prsty v momentu, kdy nebyl Válečník dost ostražitý. Vedle pak viselo brnění, ze samotného draka vyztuženo titanem a šupinami. Pod brněním zaujímal místo zbytek jeho věcí jako například hruzostrašná dračí helma, štít z dračí krve, který byl místy velmi poškrábaný a zjizvený jako památka na dávné boje, které spolu zažili. Ve šperkovnici se třpytil dračí náramek, náušnice a slzy posázené těmi nejlepšími a nejdrahšími drahokamy. Válečník se konečně odhodlal vstát z postele, a velmi pomalým krokem se šoural potěmnělým domem. Na stole v kuchyni zel zbytek poloprázdné lahve červeného elixíru, válečník vysušený po dlouhé noci nedbal jeho čerstvosti a dopil zbytek, neboť byl velmi šetřivý a ani kapka jakéhokoliv elixíru zakoupeného za těžce vydělané yangy se přece nesmí promrhat.
Uvažoval, čím dnes začně svá dobrodružství, když v tom se mu v břiše ozvaly podivné zvuky, které by se daly přirovnat ke zvukům doprovázejícím pád Metinu z oblohy na zem. Otevřel spíž, a hledal něco k snědku. Díky události posledních dní, však neměl času zajít k Octaviovi nakoupit nějáké čerstvé, a lahodné potraviny z jeho kuchyně. Chvíli civěl do tmy, když v tu ránu upotal jeho pozornost poslední uzený prasečí nos. Bez zavahání jej zhltl stejně jako Entarianské příšery nezkušené dobrohruhy, kteří náhodou zabloudí do jejich končin.
Lehce posilněn nutričně zcela nevyhovující snídaní, se vydal zpět do ložnice obléci svou výbavu a přípraven vyrazit do nástrah dalšího dne. Tězce se nasoukal do brnění, na doplnění nasadil náramek i náhrdelník. O štítu dlouze přemýšlel, ovšem rozhodl se, že jej dnes nechá odpočinout doma. Na záda zavěsil žraločí čepel, a vyšel za dům. Tam kde byla postavena docela prostorná stáj. Válečník nebyl marnivý typ, dobře věděl, že chov více jezdeckých zvířat je velmi nákladný vzhledem k faktu, že může ovládat při jízdě pouze jedno zvíře. Kráčel po kamenité cestičce, až kameny pod jeho okovanými boty křupaly a odlétávaly. Dorazil ke stáji a odhrnul dveře, kůň Diabolos, doslová kůň samotného ďábla, ukraden a zkrocen za menší poplatek u žalářníka, který střežil soukromé živé poklady samotého císaře. Patřil k těm nejrychlejším, nejhouževnatějším a vzrůstem k největším koním jaké dosud lidé znali.
"Zdravím Tě parťáku" hlesl Válečník a poplácal Diabolose po hřbetu, ten pouze přátelsky odfrkl. Vzal tedy okovanou zbroj pro svého společníka, nasadil jej na něj. Mocnými, silnými pažemi chytil řetěz, na místě kde u běžných koní bývá uzda a vyvedl jej před stáj. S mohutným zaskřípěním za sebou zavřel dveře, nasedl na své zvíře a vyrazil doplnit zásoby před další cestou.....
Obrázek

Uživatelský avatar
GurenaimeYuraki
Lv.23
Lv.23
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 17. úno 2011 21:12:07
Bydliště: Studénka
Dal poděkování: 55 poděkování
Dostal poděkování: 190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen moje průběžné myšlenky

Příspěvek od GurenaimeYuraki » sob 18. črc 2015 18:03:02

...Pobídl svého koně k pomalejší chůzi, ten ač byl zvyklý přemisťovat se pouze tryskem neochodně uvedl celé své mohutné tělo, velmi hubené nohy do neochotného kroku, pod jeho kopyty kamínky na cestě od stáje cvakaly, Válečník stále přemýšlel nad náplní dnešního dne a svým nákupním seznamem. Přec jen velmi nerad by se vracel z půlky výpravy, kvůli své děravé paměti.
V sedle koně vyšel před dům, ocitl se na předměstí. V pokročilejší ranní hodinu, už zde bylo docela rušno - ostatní hrdinové rovněž spěchali tam a zpět aby i oni dnes opět zažili nějáké to dobrodružství a vydělali si na své živobytí. Byl usazen vysoko v sedle, takže měl přehled o dění i lidech, kteří se zde pohybovali. Ostatní svalnatí válečníci, třímající mohutné meče, lstivní ninjové s dýkami u opasku proklatě nízko, surové s prokletými čepelemi i šamani cosi si pro sebe mumlající, jenž kouzlí zářivé aury ale i prostí občané. Zvedl se vítr, prach už tak zvířený kopyty, tlapami, chapadly, chodidly se vznesl a všem přitomným foukal do očí. Válečník věděl, že to ho čeká i v poušti Yongi, tam kde se chystá zamířit do opičího dungeonu. Vzhlédl na oblohu, a spatřil slunce již dost vysoko. Veškerá jeho klidná nálada byla ta tam. Zatlačil na slabiny Diablose, což zapříčinilo jeho střemhlavý "let". Tak jeho běh nazývali prostí občané.
Diabolos uháněl přes náměstí, vítr si pohrával s prachem. zvířený jeho kopyty. Válečník docválal k bráně, seskočil ze svého společníka. Mocnou, silnou rukou opět chytil řetež a poklidným krokem vstoupil k obchodnici se smíšeným zbožím. Zrovna byla někde vzadu svého obchodu, avšak před budovou, která se nacházela na tomto pozemku ohraničeného zdí a vstupem neméně velkolepým byl vystaven všechen sortiment, jenž se dnes potřebovala zbavit. Válečník na ně chvíli bezduše hleděl, a přemítal co všechno potřebuje koupit k výpravě. Když v tom k němu přistoupila obchodnice, byla menšího vzrůstu než Válečník, promluvila na něj, on však nereagoval. Poklepala tedy na plát jeho brnění, což už jeho pozornost upoutalo. "Tak co si žádáš dnes" pronesla kamarádským tónem, znali se velice dobře, protože Válečník u ní byl pravidelným, spolehlivým zákazníkem. Válečník si upravil žraločí čepel na zádech, a spustil salvu své objednávky. Obchodnice mu vše ochotně vydala, vzal měšec až po konec narvaný yangy, poděkoval ji, ona jemu rovněž vyhoupl se opět do hřbetu svého ďábelského koně, a cválal na něm k vrcholku města. Tam v docela vysoké budově sídlil samotný teleportér, jehož služby dnes potřeboval. Uháněl tak, že klasický dopolední městský ruch kolem sebe již nevnímal.
Ocitl se na vrcholku samotné vyvýšeniny, která se tyčila nad městem. Před věží, která shlížena na město a byla domovem teleportéra i jeho rodiny. Opět uvedl Diablose do poklusu, aby se vyhnul hrající si dětem a narazil na Teleportéra. Byl to muž potřelý, podstaditý, menšího vzrůstu. Na rameni měl pestrobarevného papouška z velkých dálek, které sám navštěvoval.
Ze sedla koně na něj zahulákal, že si dnes přeje být teleportován do pouště Yongbi. Zalovil další měšec yangů, a nadhodil mu jej. Teleporter, ač staršího věku měsec obratně chytil. Procedil skrz zuby "přeji Ti hodně štestí" máchnul rukama a poslal Válečníka do daleké, horké pouště, ve které se za každou písečnou dunou ukrývá nebezpečí či jiná velmi nepřátelská a někdy i smrtelně jedovatá fauna....
Obrázek

Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Jen moje průběžné myšlenky

Příspěvek od Anderson » sob 18. črc 2015 21:10:19

Aspoň podla mňa, je tvoj štýl písania až taký príšerne snaživý a prehnaný, až sa mi to nepáči..takže celkovo ma to celé moc nezaujalo hlavne z toho dôvodu, že nemám rád príbehy písané takýmto štýlom..teda len môj názor :) (neber to ako hate, skôr len ako takú kritiku z môjho pohladu :) )
ende

Uživatelský avatar
GurenaimeYuraki
Lv.23
Lv.23
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 17. úno 2011 21:12:07
Bydliště: Studénka
Dal poděkování: 55 poděkování
Dostal poděkování: 190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen moje průběžné myšlenky

Příspěvek od GurenaimeYuraki » sob 18. črc 2015 21:24:40

Anderson píše:Aspoň podla mňa, je tvoj štýl písania až taký príšerne snaživý a prehnaný, až sa mi to nepáči..takže celkovo ma to celé moc nezaujalo hlavne z toho dôvodu, že nemám rád príbehy písané takýmto štýlom..teda len môj názor :) (neber to ako hate, skôr len ako takú kritiku z môjho pohladu :) )
Tak to nečti, co Ti na to mám říct. :think:
Obrázek

Uživatelský avatar
Chyu
Lv.39
Lv.39
Příspěvky: 1906
Registrován: úte 12. črc 2011 10:03:43
Dal poděkování: 2969 poděkování
Dostal poděkování: 1179 poděkování

Re: Jen moje průběžné myšlenky

Příspěvek od Chyu » sob 18. črc 2015 21:38:16

Náhodou, já jsem tím úplně ohromen. :D :up:

Uživatelský avatar
ovechkin
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 204
Registrován: čtv 05. kvě 2011 10:54:51
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 91 poděkování

Re: Jen moje průběžné myšlenky

Příspěvek od ovechkin » sob 18. črc 2015 22:30:14

Příběh je napsán senzačně... člověk i přesto, že zná artefakty a činnosti ve hře (a tak to není pro něj neznámá)....je stažen do poutavého děje z doby opředené mýty o létajících dracích a bojovnících v třpytivých zbrojích :)
Za mne paráda ;) GurenaimeYuraki máš ode mne thanks...a vůbec se nenechej odradit jedinci typu Anderson. Kteří dovedou... jak vidíme jen kritizovat a sami nenapíší strhující příběh, který by nás posadil na zadek a my si řekli, že ten tvůj stojí za bačkoru :D
Hanit umí totiž kde-kdo, ale ukázat svůj um...či pochválit schopnosti druhého už málo-kdo....
Hlupáci jsou si skálopevně jistí, jak jsou skvělí, jsou za hlupáky v reálném životě, kde nic nedokázali a utíkají do světa virtuálního, kde sedí 24 hodin/7 dní v týdnu a ve výsledku jsou tam na tom stejně, ale pořád si možná myslí, že jsou nej ..ale lidé inteligentní a vzdělaní jsou stále plní pochybností, zda udělali vše ok.

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: Jen moje průběžné myšlenky

Příspěvek od rudlaninja » sob 18. črc 2015 23:08:22

Za mě máš 1 z velkou hvězdičkou moc hezky napsané těším se na pokračování.
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Uživatelský avatar
Psicek
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 148
Registrován: pát 18. říj 2013 17:45:52
Dal poděkování: 236 poděkování
Dostal poděkování: 56 poděkování

Re: Jen moje průběžné myšlenky

Příspěvek od Psicek » ned 19. črc 2015 3:32:23

Podle mě parádní psaní o prostém životě na metinu, podáváš to přijatelnou formou, i když občas je z textu mírně cítit, ze se za každou cenu snažíš používat ne příliš obvyklá slova, takže lehce udeláš pravopisnou chybu. Vše se dá samozřejmě číst úplně samo, jediné, co bych ti vytkl, jsou mé oblíbené čárky :lol: a skloňování slova Diabolus. Myslím, že není bez Diaboluse, ale bez Diabola. :)
JINNOvatka :dblwink:
ve hře hlavně na obchodní postavě Ieden(měkké i)

Uživatelský avatar
GurenaimeYuraki
Lv.23
Lv.23
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 17. úno 2011 21:12:07
Bydliště: Studénka
Dal poděkování: 55 poděkování
Dostal poděkování: 190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen moje průběžné myšlenky

Příspěvek od GurenaimeYuraki » ned 19. črc 2015 20:47:28

...Válečnikovi se na pár chvil zatmělo před očima, a ve zlomku vteřiny jej udeřil do tváře suchý písek, a horký vzduch pouště Yongbi. Věděl, že je na místě. Ach, po jak dlouhé době zase zavítal do této pustiny v niž hrozily různá nebezpečí. Neměl moc času a nechtěl být usmažen ve vlastním brnění rozžhehnutým Yongbiským sluncem. V dálce se ozval porývavý řev jeji matičky - samotné Obří pouštní želvě.
Zatáhl za řetěz, což uvolnino napnutou sílu Diabola připraveného vyrazit. Dal se do běhu, a naposledy se ohlédl s pekelně vzdalujícím se portálem zpět do říše Chunjo, domova. Čím více uháněli do srdce samotné písečné pustiny viděl rozmazené obrazy obrovských Královských štírů, doprovázeno zvláštním chrochtáním písečných pouštních očí. Občas je také střídali skupinky neméně arachnofobických pavouků nevídaných rozměrů. S těmi není radno si zahrávat, nechce li člověk schytat půldenní horečku jen kvůli boji se třemi osminohými pravoučky.
Krajina se však po chvíli začínala střídat na střední pásmo pouště. Zde už bylo nebezpečněji - hadí lukostřelci doprovázení svými kolegy s mečem či rozbitém táborů pouštních banditů. Jeden se mu snažil postavit do cesty, ovšem válečníkovému vytříbenému boji ze sedla jedním seknutím rychlé vytažené Žraločí čepele byl přeseknut v hrudní oblasti, kritický zásah. Odletěl několik metrů daleko a po vdušné cestě již trousil krev.
Už věděl, že se blíží k Oáze, cítil ten čestvý závan vzduchu a vodních par.
Zpomalil Diabola, věděl, že teď se kdykoliv k němu může teleportovat želva a docela nepříjemně začít souboj. Věděl ovšem, že má nad tímto obrněným kolosem navrch. Kerindorskými obouručními zbraněmi se podaří efektivěji dostat pod titánové ochranné pláty pouštního kolosu. Nic mu nezpůsobí tak rychlá zranění, dokonce ani nejčernější magie surů, či spalující blesky léčitelů mají problém udolat tuto "Matku pouště". Ozval se mohutný řev. Obr byl tu, vzduch zahučel a vmžiku tu byla, v jediném průchozím bodě do Oázy a snadno dostupného vstupu, a kýženého opíčího dungeonu. Vzduch se zachvěl, písek poskočil a udělal mračno. Byla tam, Titánový kolos až po oční víčka ozbrojený těmi nejodolnějšími pláty. Na obrovských nohách se tyčila. Pozvedla hlavu, pohlédla na něj docela velkýma očima. Rozevřela doširoka tlamu a vychrlila žhavý vzduch jako náznak obrany svého teritoria a nelítostném boji s těmi, kteří by se chtěli napít z životodárné vody ve zdejších krajích. Žhavý vzduch narazil Válečnikovi do tváře jako pěst. Diablos však pouze přibrzdil a mohutně varovně vydechl vzduch skrz své nozdry....
Obrázek

Uživatelský avatar
GurenaimeYuraki
Lv.23
Lv.23
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 17. úno 2011 21:12:07
Bydliště: Studénka
Dal poděkování: 55 poděkování
Dostal poděkování: 190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen moje průběžné myšlenky

Příspěvek od GurenaimeYuraki » stř 22. črc 2015 21:29:12

:ref: Drobné úpravy textu, snažím se to předělat z těch překlepu a myšlenkových zkřížení něco "čtivého". :hello:
Obrázek

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Clusive 
offline Mionix 
offline Russian 
offline fyxicek 
offline hg003 
offline nobody1 
offline vitulinek