HŮL KRÁLŮ

Přijďte si odpočinout do sekce plné příběhů. Přečtěte si příběhy staré, tvořte nové!
Uživatelský avatar
despr
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 293
Registrován: ned 11. črc 2010 8:10:30
Bydliště: KA4
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 121 poděkování

HŮL KRÁLŮ

Příspěvek od despr » úte 22. bře 2011 20:46:18

Tohle je volné pokračování příběhu Balthazar.
Příběh najdete zde:
http://m2.sindicate.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=19648

"Dělejte sakra! Odveze mého syna do zaniklé říše. Co nejdříve musí byt zakopán v zemi,
aby mohl vztát z mrtvých." rozkazovala ledová čarodějka.

Mezitím se dva staří kamarádi, jako každý den, dohadovali kdo je znich lepší. Ten vzrostlejší
se jmenoval Kadus a jeho kamarád Shamei. Jejich stálým sporem bylo co je lepší. Kadus
byl zastánce hrubé síly a preferoval boj s mečem v ruce. Naopak Shamei byl typ člověka
který si myslel že jen věděním a inteligencí lze všeho dosáhnout. Asi nemusím podotýkat
že Kadus byl válečník s mnohýma zkušenostma z válek a Shamei byl šaman který cestoval
po světě aby nabyl vědění starých mágů z celého světa. Nebyli zrovna nejmladší a tak po
krátké diskuzi o tom co je lepší odešly do krčmy si dát nějaké lahodné pití. Když jim hospodský
donesl co si přáli vlezl do krčmy podivný muž v kápi. Kadus a Shamei mu ale nijak zvlašt
nevěnovaly pozornost, byli totiž zvyklí na takové lidi z cest po celém světě. Podivný muž
si sedl ke stolu. Do tváře mu nešlo vidět. Hospodský k němu přišel aby se ho zeptal co si dá.
Ten však jen ukázal na korbel piva co měli další lidi na stole. Hospodský si pomyslel své a
odešel pro pivo. Podivný muž popíjel celý večer a díval se stále směrem ke Kadusovi a Shameovi.
Když si toho Shamei všiml, klepl rukou do Kaduse a poukazal na to že je ten podivny muž sleduje.
To Kaduse znejistilo a postavil se. Přišel k podivnému muži, přisedl si a ptá se ho.
"Proč pořád po nás pokukuješ??"
Podivný muž zvedl hlavu a Kadus viděl jak z pod kápi svítí červené oči.
"Potřebuji pomoc." pověděl podivín.
" no ale tím že po nás budeš pokukovat ti asi moc nepomůžem" razantně odpověděl Kadus.
"Blíži se noc a já potřebuji abys se svým kamarádem došel o půlnoci za město k památníku Weol."
"dobře ale jestli to bude nějaká blbost nebo nějaká past tak si mě nepřej!" řekl Kadus.
Podivný muž hodil hroudu zlata na stůl a odešel. Shamei se koukal a říkal že asi nebude
chudý, když jen tak hodil na stůl hroudu zlata.
"asi opravdu potřebuje pomoc" dodal Shamei.
Oba dva si říkaly že by tam jít neměly ale jejich zvědavost byla větší.
Tak se před půlnocí dostavily k památníku. Všude byla jen tma a v dáli svítily pochodně z města.
Čekaly nějakou dobu a nikdo pořád nepřicházel. Už si začaly myslet že si z nich někdo utahuje.
"tohle nemá cenu jdeme zpátky do města" bručel Kadus.
Otočil se že už půjde domů, ale naproti němu stál ten podivný muž.
"prominte mi to zdržení, ale chtěl jsem vědět jestli jste ti praví a tak jsem vás nechal chvíli
čakat a pozoroval vás." řekl podivný muž.
"slušností je pozdravit a představit se." řekl Shamei.
Podivín sáhl na svou kápi, která mu zakrývala tvář. Sundal ji a pak se představil.
"jsem Pán Smrti" řekl a hlava v podobě lebky mu začala hořet.
"prominte mi že jsem vás tahal až sem, ale kdybych se vám přestavil už v krčmě tak bych
musel bojovat se všemi co tam byli a to mi za jejich smrt nestojí."
" a co po nás chceš? chceš nás zabít? jestli ano tak se připrav že bez boje to nebude."řekl Kadus
"uklidni se. Potřebuji od vás pomoc. Jak víte tak Balthazar byl zabit čtyřmi hrdiny. Má to
ovšem jeden háček. Jeho matku!! Ledová čarodějka moc dobře ví jak Balthazara zpět probudit
k životu. K tomu potřebuje HŮL KRÁLŮ a aby byl Balthazar zakopán v zaniklé říši. Ta hůl
má moc probudit vše zlé co ta zem skrývá. Zabránit čarodějce v tom aby zakopala Balthazara už nemůžem na
to je už pozdě." vyprávěl pán smrti.
" ale nám je jedno jestli zase bude někdo živý nebo mrtvý." řekl Shamei.
"to by nemělo. Pokud se čarodějka dostane k holi králů, bude moct nejen oživit Balthazara ale taky
Krále démonů, Devítiocase, obrozeného vůdce orků nebo samotného krále Azachiela a to
říkam jen hrstku těch co budou mít chut se pomstít lidem za to, že jsou uvězněni v zemi v zaniklé
říši."
" a jak ti máme pomoct, co máme udělat?" ptal se Kadus.
"Musíte dojet do pouště. Tam se nachází jeskyně opic. Opice jsou zlé a zákeřné. Mají však jednu
slabost. Okrádají lidi a jejich poklad schovávají v kobce na konci jeskyně. Vás jsem si
vybral, protože už jste něco zažily a vaše zkušnosti vám pomůžou tento nelehký úkol splnit."
" okrádají? toho bychom mohli využít." přemyšlel nahlas Shamei.
"a jak asi?" odpověděl mu Kadus.
"Kolik zlata nám můžeš poskytnout? zeptal se Shamei.
"Na vaše poměry opravdu hodně." řekl pán smrti.
"Sežen nám něco co je poravdu cenné ale aby se dalo lehce přepravit." podotknul Shamei.
Pán smrti zalovil rukou pod kápi a vytáhl prut titanu. Podal ho Kadusovi se slovy že se už musí vydat
na cestu aby tam dorazili první. Pán smrti se s něma rozloučil, otočil se a zmizel ve tmě.
Kadus a Shamei se vrátily zpět do města aby si zebraly své koně. Naskočili na koně a vydaly se na cestu.
K ránu dorazily k okraji pouště.
" no jo ale na jednu věc jsme zapoměli. Kde se ty opice vůbec nacházejí?" ptal se Kadus.
"neboj oni si nás určitě sami najdou. Až nás uvidí tak se nebran a nech se oloupit. Prut titanu
si vezmou a nás aspon doufám nechají. My je pak budeme sledovat až tam kde schovávají své poklady."
řekl Shamei.

Uživatelský avatar
despr
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 293
Registrován: ned 11. črc 2010 8:10:30
Bydliště: KA4
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 121 poděkování

Re: HŮL KRÁLŮ

Příspěvek od despr » úte 22. bře 2011 20:46:53

Slunce už svítilo na zem pár hodin a dva kamarádi začaly pochybovat jestli to byl dobrý nápad.
V tom slyšely burácení zbraní. Když se rozhlídly kolem, stála okolo nich tlupa opic. Člověk
by si řekl že to jsou jen obyčejné opice ale pravda je jiná. Opice byli větší a silnější, jejich zbroj
byla kována ze zlata.
Jejich kopí jim ležela na krku. Opice vykřikovaly že pokud jim nedají to nejcenější co mají tak si
to vezmou sami a oni tady zustanou jako krmivo pro supy. Ani jeden znich nezaváhal a dali jim prut
z titanu. Opice si to vzaly a kopí ztáhly z jejich krku. Když opice i s prutem odešly, tak je
kamaradi začaly sledovat. Opice došly až k oáze a tam do kopečku k jeskyni. Oba dva vlezly za nimi do jeskyně.
Sledovaly je do různych chodeb a zákoutí, přitom si dávaly velký pozor aby je nikdo neviděl.
Když opice došly až k velkým zlatým dveřím, tak se Kadus s Shameem schovaly za roh a nenápadně sledovaly jestli
je to ta místnost s pokladem. Když opice otevřely, vyhrnula se na ně oslnivá záře.
"Tam to musí být." řekl Shamei.
Sebraly se a šli ke dveřím, otevřely je a spatřily jak jak opice ulkádají prut titanu
na hromadu zlata. Kadus vytasil meč a všechny opice zabil.
"rychle! musíme najít tu hůl!" řekl Shamei.
Oba začaly hledat v obrovském množství pokladů.
"tady nic takového není!" zařval Kadus.
Vtom se otevřely dveře a v nich stála ledová čarodějka i s holí králů.
" Jste v pasti. Ted zemřete a já budu vládnout světu." začala se smát čarodějka.
"my se jen tak nenecháme! Tu hůl si vezmeme ikdyby nás to mělo stát život." řekl Kadus.
Čarodějka poslala na dva kamarady hordu opičích generálů ale Shamei byl zkušeny, vytáhl z kapsy figuru a hodil
ji směrem ke generálům. Figura se změnila na let duchů draka a zapálila generály. Ti padly k zemi.
Shamei pak okouzlil Kaduse kouzly požehnání a dračí pomoci. Kadus měl kolem sebe modrou záři a zbran se mu chvěla
velmi silnou energií. Začaly pak bojovat se samou čarodějkou. Byla velmi silná ale hůl ji překážela
v kouzlení a tak ji položila na zem. Kamarádi se snažily hůl získat, ale čarodějka jim to nedovolila a
uštědřila jim tvrdé rány. Pak Kaduse napadlo že by mohl odvést pozornost na sebe a Shamei by mohl hůl vzít.
Kadus se dal stranou a začal pořvávat na čarodějku, jak je škaredá a že by si měla ty svoje opičky lépe
vycvičit. Čarodějka se otočila směrem ke Kadusovi a útočila na něj. Shamei využil situace a sebral hůl.
Cítil jak v holi pulsuje síla o které se mu ani nezdálo.
Mezitím už držela čarodějka Kaduse pod krkem a chystala se mu zasadit smrtelnou ránu.
Shamei chytl hůl za oba konce a rozlomil ji na 2 časti. Síla z hole byla uvolněna a vyslala tlakovou vlnu
do všech stran. Čarodějka pustila Kaduse a upadla pod silou vlny na zem. Udeřila se do hlavy o skálu a zůstala
ležet. Zdi se začaly bortit a na Kaduse spad velký kámen který dopadl na jeho nohu. Shamei
přispěchal kamaradovi na pomoc aby ho odtamtud dostal ven než se čarodějka probere. Chytl ho
za ramena a začal ho tahat, ale kámen který držel Kaduse byl moc těžký. Strop se začal propadat
a Shamei začínal být bezradný.
"Běž a zachran se aspon ty!Dones hůl pánu smrti. On bude vědět co stím." řekl Kadus.
"nemohu tě tu nechat příteli." odpověděl Shamei.
"Běž rychle dokud se čarodějka neprobere. BĚŽ!BĚŽ!" rozkázal Kadus.
Shamei se sebral a utíkal pryč z jeskyně. Cestou z jeskyně slyšel jak Kadus řve bolestí na čarodějku, že už je pozdě.
Dorazil právě tak akorát k vychodu. Rozrazil bránu a jeskyně se za nim propadla celá.
Shamei si sedl na zem a začal plakat nad ztrátou svého přítele. Po pár minutách pláče se zvedl a dal se na cestu
k rokli. Když k ní dorazil stály na kraji rokle hlídači.
"Co tu chceš?" řekl hlídač.
"nesu něco pánu smrti" řekl Shamei.
"půjdeš semnou, ale nezkoušej mě podvést. Odsud se totiž jentak nedostaneš." varoval ho hlídač.
Dorazily k Pánu smrti a Shamei před něj předstoupil, klekl si na kolena a podával rozlomenou hůl.
"ano to je ona. Vyborně. Nyní bude Balthazar navěky čekat v zemi. Lepší trest snad pro něj není.
A nebyli jste nahodou 2?" řekl pán smrti.
"Ano, Kadus umřel v sutinách propadlé jeskyně, když bojoval s čarodějkou." řekl smutně Shamei.
Pán smrti začal uvažovat.
" Jsem vám zavázan, idkyž jste to taky dělaly kvůli sobě a svému lidu.
A co čarodějka s ní se stalo co? " ptal se pán smrti.
"Ta tam zůstala s ním, aspon doufám." řekl Shamei.
"Ted se vrat zpátky domů do svého města."
A tak Shamei poslech a vydal se zpět do svého města. Cestou vzpomínal na svého přitele a jak
se vždy dohadovaly co je lepší a jak spolu seděli v krčmě. Cesta byla dlouhá.
Blížil se večer a Shamei dorazil do města. Přivázal koně a šel do krčmy s tím že musí zapít
smrt svého přítele. Sedl si ke stolu a objednal si jako vždy. Když vypil asi pátou sklenici
piva, tak se doslova rozletěly dveře a v nich stal Kadus.
"Ty tady piješ bezemně?" smál se Kadus.
Shamei vztal a nechápal co se děje. Kadus k němu přistoupil a řekl.
"copak neobejmeš svého kamaráda? řekl Kadus.
Shamei se vzpamatoval a přívital svého kamaráda.
"jakto? nechápu. ty jsi živy?" ptal se Shamei.
"Ano jsem. Sám nevím jak se to stalo. V jeskyni začalo vše padat až mě to i s čarodějkou
zasypalo celého. Viděl jsem jen tmu ale tělo jsem vůbec necítil. Pak se předemnou objevil
pán smrti a řekl že mi moc děkuje a proto mi vrací život. Pak jsem se objevil u památníku Weol a
došel jsem tady abych na tebe počkal. Ale jak tak vidím ty jsi mě předběhl."
Oba kamarádi si slíbily že už se usadí, najdou si ženy a že už zapomenou na války a cesty po světě.

KONEC
Přílohy
HŮL KRÁLŮ.jpg

Uživatelský avatar
HrochDavid
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 271
Registrován: pát 18. čer 2010 9:09:30
Bydliště: Olomouc
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: HŮL KRÁLŮ

Příspěvek od HrochDavid » úte 22. bře 2011 22:21:19

Opravdu nádherné, ty by jsi vážně měl být spisovatelem ;) Takový talent se jen tak nenajde.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Cassandra
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 297
Registrován: čtv 30. zář 2010 19:56:25
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: HŮL KRÁLŮ

Příspěvek od Cassandra » úte 22. bře 2011 22:36:23

Souhlasím s Hrochem :)
Fide, sed cui vide. Důvěřuj, ale dívej se komu.

Uživatelský avatar
Zeleninový Salátek
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 512
Registrován: úte 28. pro 2010 18:41:19
Bydliště: Tam,kde je hodně salátů
Dostal poděkování: 20 poděkování

Re: HŮL KRÁLŮ

Příspěvek od Zeleninový Salátek » stř 23. bře 2011 10:20:36

Krásné.
Obrázek
Přišel jsem,viděl jsem a nevěřil vlastním očím.
Mám rád svoje klubíčko.

CHAOS-ZMATEK-PANIKA-TO JE MOJE TAKTIKA!
Ten co chrastí s myší

Uživatelský avatar
JeSTeRSK
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 304
Registrován: ned 21. lis 2010 13:12:33
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: HŮL KRÁLŮ

Příspěvek od JeSTeRSK » stř 23. bře 2011 11:27:25

despre---ty si spisovteľ... :) Veľmi pekné príbehy
zedli ste mi nohy....

Isaboo
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 38
Registrován: úte 17. srp 2010 12:38:41
Bydliště: Chroptící chýše
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: HŮL KRÁLŮ

Příspěvek od Isaboo » stř 23. bře 2011 12:06:11

Jejky.....moc pěkný...paráda. 8-) 8-) 8-)
Obrázek

silenth
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 29
Registrován: ned 06. čer 2010 19:37:37
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: HŮL KRÁLŮ

Příspěvek od silenth » stř 23. bře 2011 19:51:16

HrochDavid píše:Opravdu nádherné, ty by jsi vážně měl být spisovatelem ;) Takový talent se jen tak nenajde.
Souhlasím ;)

Uživatelský avatar
Zeleninový Salátek
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 512
Registrován: úte 28. pro 2010 18:41:19
Bydliště: Tam,kde je hodně salátů
Dostal poděkování: 20 poděkování

Re: HŮL KRÁLŮ

Příspěvek od Zeleninový Salátek » stř 23. bře 2011 21:02:07

Nezkusíš někdy napsat nějakou knihu?V mojí knihovně se počet nepřečtených knih snížil na 0 :D.
Obrázek
Přišel jsem,viděl jsem a nevěřil vlastním očím.
Mám rád svoje klubíčko.

CHAOS-ZMATEK-PANIKA-TO JE MOJE TAKTIKA!
Ten co chrastí s myší

Uživatelský avatar
despr
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 293
Registrován: ned 11. črc 2010 8:10:30
Bydliště: KA4
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 121 poděkování

Re: HŮL KRÁLŮ

Příspěvek od despr » čtv 24. bře 2011 4:12:33

Zeleninový Salátek píše:Nezkusíš někdy napsat nějakou knihu?V mojí knihovně se počet nepřečtených knih snížil na 0 :D.
Možná až budu mít malé děti tak jim napíšu nějaké pohádky, ale na knihu bych to opravdu neviděl ;)

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Betty 
offline Clusive 
offline Mionix 
offline gordon159 
offline hg003 
offline nobody1 
offline schvarz 
offline vitulinek