Deník "Ženatého muže" č.2

Přijďte si odpočinout do sekce plné příběhů. Přečtěte si příběhy staré, tvořte nové!

Chcete volné pokračování?

Ano
56
98%
Ne
1
2%
 
Celkem hlasů: 57

Uživatelský avatar
despr
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 293
Registrován: ned 11. črc 2010 8:10:30
Bydliště: KA4
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 121 poděkování

Deník "Ženatého muže" č.2

Příspěvek od despr » úte 02. říj 2012 15:43:00

Neděle 8. července

Tak a máme, po svatbě. Konečně. Byl to dlouhý den kdy jsem poznal spoustu fajn lidí z Karolínily rodiny, třeba jejího tatíka nebo bráchu, jsou fakt duper. Kecal jsem s něma tak uvolněně, že jsem si ani nevšiml kdy si s tchánem tykám.
Zjistil jsem že dělá v obchodě vedoucího. Poflakuje se mezi regály a kontroluje cenovky. Super práce. Ikdyž si říkám že někdy to musí být opruz poslouchat třeba důchodce:
"Už budete otvírat?" to by mi opravdu cuchalo nervy. Když se nad tím tak zamyslím. Oni mají nejvíce času a kolikrát i nejvíce keců. Zajímalo by mě co by dělali kdyby byl na dveřích nápis "Zákaz vstupu s berlemi, či jinými zbraněmi".
Karolin brácha vypadal sympaticky a to i přesto, že mezi máni byla silná vrstva skla, kterou nosil na nose. Jsem rád, že tím netrpí i Karolína. Její brácha se jmenuje Evžen a je bez práce. Nedivím se. S takovým jménem se někam dostat chce asi opravdu hodně štěstí. Je to machr přes počítače. Škoda, že jsem ho nepotkal, když se mi Masajka rozbila. Každopádně mi hned po představení nahlásil, že jméno Evžen nepoužívá, ale místo toho požíva svůj nick: Exit777 neboli Exi. Poprvé jsem mu rozuměl Exot, ale to jsem si radši nechal pro sebe. Nebyl důvod si dělat nepřátele v rodině. Bohužel to tak neviděla moje tchýně Jarmila. U slavnostního stolu mě stále sledovala a podle mě hledala chyby. Než se začalo podávat jídlo měla proslov po kterém jsem myslel, že jí ubodám vidličkou:

"Drahá rodino, drazí přátele.
Dnes nastal den, kterého jsem se nechtěla dožít. Den, který mi sebere mou milovanou dceru. Den, který mi ji navždy změní. Už nebude svobodná. Bude se muset starat o svého muže, dělat mu snídani, večeři, oběd, prát mu fusky, žehlit, umývat za něj nádobí, poslouchat jeho kecy..." to už jsem vstával ze židlě. Měla štěstí, že mě Karol uklidnila. Mělo to však ještě pokračování. "... chtěla bych, aby Karol svého muže změnila k obrazu svému a proto jí přeji hodně štěstí."
"Vždyt tvoje matka mě ani nezná!" řekl jsem Karol po večeři. Odpověděla mi, že je hodně podezřívavá a že to nemám brát doslova. Jí se to řekne. Z ní nikdo neudělal vola před celým stolem. Nakonec jsem to s myslivcem dokázal přejít.
Po jídle začal uvaděč mluvit nějaké slátaniny za kterých jsem mu rozuměl jen "První tanec pro novomanželé". Podíval jsem se na Karol a doufal že to zahraje od autu, jenže ona chtěla tančit a já, nažraný jak prase, jsem musel jít. Hudba začala hrát a já se kolébal s ženou v náručí. Ještě že bylo pomalé tempo, protože svatební šaty by brzo nebyly bílé.
"Ták a změna." Né to snad né. Proč já, ale hudba byla stále v pomalém tempu a na parket doslova skočila Jarmila. Vytrhla mi Karol z náruče a nastouila místo ní. Dívala se mi do očí jako rozzuřený býk a já věděl že to nedopadne dobře. Zvedla pravou ruku a přikázala hudbě: "Hodte tam něco svižnějšího." Její první kroky vedly na mé nohy.
"Au" vyštěkl jsem potichu.
"Neřvi ty atrapo muže a hýbej se." řekla mi tiše Jarmila a zase mi šlápla na nohy. Dalo by se říct, že jsem jí dělal chůdy. Každý její krok jsem cítil na mém nártu. Když už písnička končila, tak se Jarmila otočila na muzikanty a neřídila ať to pustí ještě jednou. Další sadu podpatků na mých nohách jsem nechtěl zažít. Naneštěstí mě zachránila nějaká mladá ženská. To bylo jiné kafe. Tančilo se mi skvěle. Divoké tančení a točení na parketu si ale vybraly svou daň. Žaludek se mi obracel vzhůru nohama a já hledal místo kam ten náklad rychle vyhodit. (Záchody byly hodně daleko) Nakonec jsem pohnojil velkou květinu v květináči v rohu místnosti. Snad si mě moc lidí nevšimlo. Asi jen tři, mladá žena se kterou jsem tančil, moje žena a Jarmila. Ta hned musela na celý parket řvát:
"Ty hovado jedno, co ti ta květina udělala?"
"A to jsem vám to měl hodit na hlavu?" odpověděl jsem ji abych jí trošku usměrnil a šel radši ven. Tam jsem potkal Exiho. Zeptal se mě jestli se chci jít projít a já neměl nic proti. Spíš jsem mu byl vděčný. Kecali jsme o počítačích, protože o ničem jiném mluvit neuměl.
Vrátil jsem se s klidným žaludkem zpět. Jarmila řádila na parketu, zřejmě asi potkala pár myslivců, protože tohle nebyl tanec ale lámaní hlavou heavymetalové skupiny. Od té škaredé podívané mě odpoutala Karol. Poznal jsem na ní že už toho má opravdu dnes dost. Sedli jsme do auta a nechali se odvézt na hotel. Hotelové apartmá bylo nádherné. Vše v bílé a zlaté barvě. Musel jsem uznat že to byla opravdu nádhera.
"Tenhle pokoj nám objednal můj otec." řekla Karol.
"Má u mě malé plus" řekl jsem a hodil placáka na postel. Vedle mě dopadla Karol a z novomanželské noci nebylo nic, protože jsme oba usnuli.
Naposledy upravil(a) despr dne sob 13. říj 2012 17:32:35, celkem upraveno 1 x.

Hard
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 181
Registrován: pon 27. čer 2011 12:24:11
Bydliště: A nechcete rovnou klíče? :D
Dal poděkování: 28 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: Deník "Ženatého muže" č.1

Příspěvek od Hard » stř 03. říj 2012 22:01:33

Ahoj,
krásně se to četlo a těším se na pokračování. :)
Hard.
Server:Sindicate
Full P, Zručnost: M5, Herbaření: 15, Kůň: MH, Zkrocen: Dino, Biolog: Rez. Čepele Kordu 0/65, Rekord v Kerindoru: Minotauři-325 úlomků, Hodnost: Dobyvatel, Karma: 8
Hlavní postava: Hard169 Lv 122+

Server:Sinfortia
Full P, Zručnost: 16, Herbaření: 8, Kůň: MH, Zkrocen: Nic, Biolog: Červené Větve 20/40, Hodnost: Dobrodruh, Karma: 6

Hlavní postava: Hard Lv 110+

Rychle klikni
Spoiler:
hihi pozdě :D

Herson
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 29
Registrován: pát 28. zář 2012 15:23:37
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Deník "Ženatého muže" č.1

Příspěvek od Herson » stř 03. říj 2012 22:06:36

Super pribeh :up: tesim sa na pokracovanie :up:
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

HonzaM
Lv.40
Lv.40
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 14. bře 2011 14:42:04
Bydliště: Starý Hrozenkov
Dal poděkování: 3576 poděkování
Dostal poděkování: 845 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Deník "Ženatého muže" č.1

Příspěvek od HonzaM » čtv 04. říj 2012 9:36:28

Hned jak sem začal číst, tak mi bylo jasné, že je to nějak podezřele "idylické" :D :D Tchýně nezklamala :D

Uživatelský avatar
DarkMagic
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 208
Registrován: ned 22. črc 2012 16:55:52
Bydliště: Jinno
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: Deník "Ženatého muže" č.1

Příspěvek od DarkMagic » čtv 04. říj 2012 15:13:11

super o těch "deníkách" bych dal natočit film :D
Metin 3!

bysta
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 561
Registrován: ned 07. srp 2011 15:32:46
Bydliště: Bratislava-Vrakuna
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 80 poděkování

Re: Deník "Ženatého muže" č.1

Příspěvek od bysta » čtv 04. říj 2012 16:27:59

paradne :) vydaj knihu a posli mi podpisany vytlacek xD

TFZMistery
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 6
Registrován: ned 23. zář 2012 15:59:27
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Deník "Ženatého muže" č.1

Příspěvek od TFZMistery » čtv 04. říj 2012 21:01:52

Skvěle napiš o tom knihu o 236 Stránek :D
Obrázek

Uživatelský avatar
asam98
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 259
Registrován: sob 10. zář 2011 10:37:22
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: Deník "Ženatého muže" č.1

Příspěvek od asam98 » pát 05. říj 2012 15:52:47

Už se těším na pokračování :)

PS: Doufám že vyrobíš i knihu, jelikož si myslím že na to máš :)
ObrázekObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Dragonicbuff
DeathKiss
97
4xP
21
P
10
http://maniaplay.eu/?id=70792 - reklamní stránka, dají se tam sehnat hry zdarma, respektive za propagaci této stránky, více informací po kliknutí na odkaz

ToxicityEternity
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 9
Registrován: pon 13. srp 2012 22:56:20
Dal poděkování: 5 poděkování

Re: Deník "Ženatého muže" č.1

Příspěvek od ToxicityEternity » sob 06. říj 2012 7:36:44

Super :up:
A vydej už konečně knihu.Jen tady jsi napsal tolik příběhů že by to stačilo na knihu.A pak jak už psal bysta pošli mi podepsaný výtisk :D
Obrázek
DBM,Alanuaj,InvicibleBUFUS

Uživatelský avatar
JeSTeRSK
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 304
Registrován: ned 21. lis 2010 13:12:33
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Deník "Ženatého muže" č.1

Příspěvek od JeSTeRSK » sob 13. říj 2012 16:57:22

Z knihy má jednu kapitolu, čo si pamätám. Desprík zase nesklamal a napísal úžasnú vec. Len tak ďalej. :up:
zedli ste mi nohy....

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ KerkyzAfterky « pát 3:53 pm »
nechcete aspoň trochu zvýšit výskyt těch kraslic? Je jich hrozně málo..
@ noxforko « pát 3:10 pm »
vím že kdysi byly z dropu, ale to už je dávno, to byl ještě zajíc u soona :D
@ KerkyzAfterky « pát 3:04 pm »
zatím sem nezkoušel, zrovna to vypli :D
@ noxforko « pát 3:04 pm »
a pruty na to dropneš?
@ KerkyzAfterky « pát 3:03 pm »
akorat změnili počty
@ KerkyzAfterky « pát 3:03 pm »
Takashiro píše:
Mionix píše: Novinka bude vydána. Strpení.
a kdeže sa dá vyrobiť alebo ziskať ten košik? kedže o tom nikde nieje žiadne info
košík na vajca ti uděla rybář v event mapě a klec ariyoung taky
@ Takashiro « pát 3:03 pm »
Mionix píše: Novinka bude vydána. Strpení.
a kdeže sa dá vyrobiť alebo ziskať ten košik? kedže o tom nikde nieje žiadne info
@ Luuuca « pát 3:02 pm »
Jej oni vám sáhli na yangy :D to je hrůůůza
@ KerkyzAfterky « pát 3:02 pm »
Takashiro píše: tak event by podľa mňa mal byť o tom že si hráči na chviľku vedia zarobiť ináč než nekonečným sekaním, trošku to spestriť, eventy kvoli obrazkom, neviem či poznám niekoho tak prešľahaného aby ho to bavilo :D
přesně moje slova
@ KerkyzAfterky « pát 3:01 pm »
je to přijemna změna oproti swampu, cido či dokonce entu
@ Takashiro « pát 3:01 pm »
tak event by podľa mňa mal byť o tom že si hráči na chviľku vedia zarobiť ináč než nekonečným sekaním, trošku to spestriť, eventy kvoli obrazkom, neviem či poznám niekoho tak prešľahaného aby ho to bavilo :D
@ Mionix « pát 3:01 pm »
Novinka bude vydána. Strpení.
@ Mionix « pát 3:01 pm »
Byla chyba v hlavním Qusetu v Donji. Opraveno. Nyní lze plnit. Již to posílá za správným NPC.
@ KerkyzAfterky « pát 3:01 pm »
dělalo se to kvuli vydělku, neumiš čist? 2 lidi to tu psali už
@ Luuuca « pát 3:00 pm »
A co je zábavného na sekání vajíček ? :D
@ KerkyzAfterky « pát 3:00 pm »
noxforko píše: nové to sice je, ale trochu to připomíná revorklé Q z Vánoc, a propo pokud tu někdo bude psát že eventy nejsou o odměnách ale zpestření hry tak je šul*a, protože eventy mají být hlavně o zábavě, a neznám lepší pocit než v ekonomicky založené hře nezíksat prakticky nic kromě obrázku u jména
true.. nechapu tu vymluvu, že event je na zabavu. Co je zabavneho na questech, ktere maš projete hned
@ noxforko « pát 2:59 pm »
nové to sice je, ale trochu to připomíná revorklé Q z Vánoc, a propo pokud tu někdo bude psát že eventy nejsou o odměnách ale zpestření hry tak je šul*a, protože eventy mají být hlavně o zábavě, a neznám lepší pocit než v ekonomicky založené hře nezíksat prakticky nic kromě obrázku u jména
@ KerkyzAfterky « pát 2:59 pm »
ano a proč bych z eventu nemohl vydělat? To se mam pastit někde v entu jak dalšich 100lidi?
@ Takashiro « pát 2:58 pm »
bude k eventu aj nejake info? ako nováčik nepoznám veľa veci ako na ekure funguje a v hre neni žiadna napomoc pri eventoch, proste zisti si sam od hráčov....
@ KerkyzAfterky « pát 2:58 pm »
však mě se Q v mapce libi, ale proč rušit vajca, co dělal každy a každy to dělat chtěl? to prostě nechapu
@ Luuuca « pát 2:58 pm »
Měl jsi to rád protože jsi na tom rejžoval :) sekat jak trubka můžeš metiny ;)
@ KerkyzAfterky « pát 2:57 pm »
Omlouvam se, ale zrušeni vajec mě fakt dostalo :D měl sem to rad
@ Luuuca « pát 2:57 pm »
Však tu nedávno byl brek na GM at přidají něco nového :D
@ Mionix « pát 2:57 pm »
@KerkyzAfterky,  Kuš
@ KerkyzAfterky « pát 2:57 pm »
Novinky o ktere nikdo zajem nema
@ Mionix « pát 2:57 pm »
Jinak pro info, i ty sesbírané bylinky ze země jsou obchodovatelné. Tak že, pokud na jedné postavě máte již vyčerpáno sbírání dnešní den, můžete sesbírat na jiné a přendat si je. ;-)
@ Luuuca « pát 2:56 pm »
Vlastně mlátit vajíčka jak trubka je zábava :D
@ KerkyzAfterky « pát 2:56 pm »
Ja se uplně bojim, co se stane s čarodkama. Vubec bych se nedivil, že zruši majku a udělaji to jak s cidonii :D že bude dana na časy
@ Luuuca « pát 2:55 pm »
Takže něco nového je :) a klasicky je to zase špatně :D
@ KerkyzAfterky « pát 2:55 pm »
jestli ti přijde ok sebrat lidem vajica a dát misto toho Q, ktere máš projete hned, tak si asi jednoduchy :D
@ KerkyzAfterky « pát 2:55 pm »
jinak noveho neni nic kromě dělaní věnce a Q v mapě
@ KerkyzAfterky « pát 2:55 pm »
co je nového? Jako Questy v event mapě?
@ Luuuca « pát 2:53 pm »
Není to tak dávno co si tu většina stěžovala že jsou eventy pořád stejné dokola a at se přidá něco nového, když přidají něco nového tak tu frfláte že je něco nového a to staré není
@ KerkyzAfterky « pát 2:48 pm »
Takže ničení vajec jste zrušili, jo ?:D Co přijde o čarodkach? Zrušení májky ? :-)))
@ Mionix « pát 1:56 pm »
A pak ten tatínek Postránecký dodal: "To je nedůslednou výchovou jejich matek" :-D
@ Hakan « pát 1:55 pm »
btw. kraslice na zemi jsou bez jakéhokoli popisku, je to tak jak má být? :think:
@ Hakan « pát 1:53 pm »
To už si nepamatuju, jsem filmový barbar :lol:
@ Mionix « pát 1:50 pm »
@Hakan,  Hůůůůš, hůůůůůš. To říkal na děti jeden z tatínků ve S tebou mě baví svět. :-D
@ Hakan « pát 1:45 pm »
Huš se říká na svině :(
@ Mionix « pát 12:38 pm »
Tak hybaj do hry. :-)
@ KerkyzAfterky « pát 11:17 am »
Hakan píše: Tak ještě že se s údržbou čekalo až bude aréna :lol:
Jsou hodní, že na nás mysleli, ale zapomněli, že ráno se nedochází z 90ti % :D
@ Hakan « pát 10:38 am »
Tak ještě že se s údržbou čekalo až bude aréna :lol:
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.

Who is chatting

offline Hakan 
offline Mionix 
offline Obter!vr 
offline RAMHH 
offline beniamino 
offline hg003 
offline noxforko