Změny v týmu fóra 31.07.2018

Informace o změnách a událostech na fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Avery
Zakladatel tématu
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 325
Registrován: pát 06. úno 2015 18:56:50
Poděkoval: 488×
Má poděkování: 715×

Změny v týmu fóra 31.07.2018

Příspěvek od Avery » úte 31. črc 2018 19:10:17

​Vážená komunito,
​​
vzhledem k situaci, která se dnes stala oficiální, se musím opět ujmout této nemilé povinnosti a oznámit Vám změny v týmu fóra.

K dnešnímu dni ve své funkci končí hned několik členů týmu, těch na fóru nevyjímaje. Tímto bych chtěla oznámit odchod [BM]Zoolla, [BM]Willyho a v neposlední řadě i můj vlastní.

Jen těžko můžu slovy vyjádřit vděk za všechnu skvělou práci, kterou jste zde oba dva odvedli. Děkuji, že jste fóru věnovali to nejcennější co máme - čas. Děkuji za veškeré nápady, připomínky i hovory nad rámec „pracovních povinností“. Bylo mi ctí mít, nikoli pod sebou, ale vedle sebe takové osobnosti a šikovné lidi.

Je to téměř 3,5 roku od chvíle, kdy jsem se do týmu Ekury připojila a byl to dobře strávený čas. Ekura mi nabídla skvělou zkušenost, rozvoj a přátelské zázemí. Nebyla to jen samotná náplň práce, která mě tady dlouho držela a velmi bavila. Nedílnou součástí toho všeho byli i mí, počínaje půlnocí, bývalí kolegové. Jsem vděčná, že jsem Vás poznala :heart:. Nechci přehánět, ale možná mi to všechno bude chvílemi chybět, ale vím, že to rozhodnutí je správné.

Na závěr bych ráda krátce „promluvila“ i k Vám, milí hráči/uživatelé. I Vy si totiž zasloužíte poděkování. Za to, že tvoříte komunitu, která nemá čistě v českých vodách obdoby. Kdybyste nebyli vy, tak bychom tu pravděpodobně nebyli ani my… A nebo se nudili. A koho by to bavilo, kdyby bylo vše růžové, že ano? Pokud jste trochu s aktuálním složením board týmu obeznámeni, snadno se dopídíte, že moderování fóra se nadále bude věnovat jeden stávající člen, [BM]Waltrik. Doufám, že se v následujících týdnech/měsících pokusíte lovit co nejméně varování a dokud nepřijdou nové posily, budete vůči němu shovívaví, dokud se stav neustálí. Nezklamte mě :heart:.

Pojďme si krátce připomenout jen pár vybraných milníků, které se za dobu mého působení na fóru udály.


Jak šel čas…

​2015
|


​16. dubna 2015 jsme se dočkali nové verze fóra

(Byla to změna, která se samozřejmě spoustě lidem zprvu nelíbila… Ale ruku na srdce, kdo by se teď chtěl vracet ke starému neresponzivnímu designu? Což mimochodem při postupu Nastavení > Vzhled fóra > Sindicate legacy můžete udělat.)
|
2016
|


​V roce 2016 jsme se začali pravidelně zapojovat do oslav výročí serveru a každý rok si tak můžete po dobu trvání eventu ve hře přebarvit své jméno na libovolnou barvu.

Téhož roku došlo k předělávce FAQ a Průvodce pro BBCode, jak v české, tak anglické verzi. Obojí zabralo téměř půl roku.

2. června 2016 jsme Vám představili redesign ikonek hodností. Byl to výsledek několikaměsíční práce, která započala 22. ledna 2016. Zatímco na vytvoření nového systému se podíleli všichni tehdejší členové board týmu, za veškerou grafickou prací stojí Zooll.

18. listopadu 2016 byl spuštěn projekt „Zajímavosti ze světa Ekury, o který se toho času staral [TBM]Torque, později známý jako [AC]Origin.

|
2017
|

V březnu se nám vymklo vymýšlení soutěže k MDŽ na fóru. Ve finále jsme skončili u vytvoření týdenního eventu ve hře, kterému jsme dodali propojení s fórem formou hledání speciálních kódů.

|
2018
|

To, že jsme pořádně nic viditelného za rok 2018 neudělali mi v podstatě došlo v momentě, kdy jsem vytvářela shrnutí. Zůstalo nám rozdělaných hned věcí, na které nám už nezbyl čas a síly. Přesto doufám, že spoustu z nich v budoucnu spatříte a linie tak bude pokračovat v obdobném tempu dál :up:.


A ať to zakončíme zvesela, dovolím si zveřejnit pár vtipných situací / konverzací apod., které mají sloužit pouze k pobavení a nemají za cíl nikoho urazit. Za celou tu dobu jich bylo samozřejmě více, ale ne vše je publikovatelné a ne vše je samozřejmě zaznamenané. V následujících řádcích se možná někdo z Vás najde, avšak anonymita uživatelů je samozřejmě zachována. Upozorňuji, že na následující řádky se nevztahují pravidla fóra! Přeji příjemné počtení.

Jedna z přihlášek na TBM, která zaujala:
Spoiler:
Ahoj ja viem že nemam šancu ale skusim . Nakolko som mal i Ban skusam hladam rozne topiky a tematy mam to na tan 1/4 nastudovane uz to farum . S českym jazykom problém nemám slovenčina je materinsky jazyk . Komunikativnosť aj skype i TS

Není asi překvapením, že se na supportu čas od času objeví někdo, kdo se svým trestem nesouhlasí. Ani fóru se to nevyhlo:
Spoiler:
Uživatel: Případné dodatečné informace: chtěl jsem se zeptat proč jsem dostal nevinně ban?? nenadaval jsem sprostě takže nemate pravo mi dat ban!

BA: Milý uživateli, usoudili jsme, že je slovo (teď Vás budu citovat) p*ča vulgaritou.

Je výherce soutěže na fóru už druhým dnem aktivní, ale stále Vám neposlal PM se jménem postavy, kam chce odměnu zaslat? Pak je na místě se ujmout iniciativy a zeptat se ho, co se stalo:
Spoiler:
Zdravím včera byl trošku na šrot tak jsem to asi poslal jinam :D

Při nočním tvoření eventu Svatého Patrika měl tehdy [AC]Origin potřebu se odreagovat napsáním novinky na web se shrnutím eventu k MDŽ, který nedávno ve hře proběhl. Na 4 hodiny ráno slušná práce, nemyslíte?
Spoiler:
MDZ.jpg
MDZ.jpg (45.34 KiB) Zobrazeno 1064 x

Další, poněkud zdlouhavější, odstavec je důkazem toho, že členové týmu opravdu nesedí na Olympu, protože ani nám (teda Willymu) se problémy nevyhýbaly:
Spoiler:
09.04.2018
[9:27 PM] Willy: Aha, tak mi nefunguje mazání z telefonu. Teď už to tam není,že?

10.04.2018
[7:14 AM] Willy: Morning , teď jsem z práce napsal do chatu pozdrav a nemohu ho také smazat
[7:38 AM] Willy: Asi na 15ty pokus se tam objevil test, takže mě blbne i odesílání
[7:40 AM] Willy: Ale uzavřel bych to tím, že jsem se zbláznil a hlavně,​ ​že vám to funguje
[7:41 AM] Mithra: Překvapivý výsledek testu​ :D
[7:50 AM] Willy: Když se tak dnes pozoruji tak bych se ani nelognul do hry

23.04.2018
[11:58 AM] Willy: Ahoj, možná si někdo vzpomínáte na testování v chatu přes mobil . Nejenže mi reinstalace chrome nepomohla, respektive pomohla pouze dočasně, ale podobné problémy mají už i uživatelé fóra (tudíž už nejsem sám za blázna ). Můžete na to někdo mrknout? @Script nebo @Avery ? Díky
[12:07 PM] Willy: To zamknutí tématu jsem opakoval 6x a nic, musel jsem to poté vyřešit vcelku složitě přes NTB, ale to je fuk. Jen chci říct, že to nebyl jeden pokus.

18.07.2018
[2:07 PM] Willy: Zdravím, poslední dobou můj telefon a fórum našly společnou řeč, dřívější problémy už nejsou. Co se mi ale začalo stávat je, že mě to samovolně odhlašuje po nějakém úkonu (ne vždy,ale často). Stává se to ještě někomu jinému nebo jsem v tom opět sám?

25.07.2018
[6:49 PM]Btw: Dejte mu někdo warn. Z Itálie mi jde pouze banovat, ale warn nefunguje :facepalm:

Psal se první duben 2018. Waltrik si o půl sedmé večer všiml, že něco nesedí a posílá do týmové konverzace screen přetočeného fóra:
Spoiler:
[6:23 PM] Waltrik: Zdravím :D
Mohu se zepat v čem je chyba? :D

Kontext nepodstatný, informace mírně znepokojivá:
Spoiler:
Mithra: No já nemůžu jít dělat TBM, páč já mám už warn na foru a dokonce jsem měl i BAN. (Potvrzuji :inlove: :D /Avery)

V konverzační skupině jsme vždy zachovávali těžkou profesionalitu… Nejspíš…
Spoiler:
[Mithra] Ajaj, tak to abych je šel pozdravit do skupiny moderátorský.
[Avery] No, zrovna je připravuju na to, že je tam přidám :)
[Dorjee] Co to je za skupinu? To neznám.
[Mithra] To ani nechtěj. Samej SPAM tam :) Zvláště pak kolem druhý ráno, když normální lidi spěj :)
[Avery] Co prosím :D? Životně důležitá témata tam máme :D!
[Mithra] No, to maj BMka vlastní skupinu. A řešej tam samý životně důležitý témata. Třeba kdo odešle víc smajlíků v jedný zprávě a tak podobně :)

Když už se pomalu loučíte v týmu a máte slabou chvilku…
Spoiler:
[12:57 PM] Avery: Mám Tě ráda :3
[1:57 PM] Willy: To bylo všechno?

Zakončeme to společně… Když mažeme my nebo vy příspěvky, můžeme si přidat i důvod, že jo. A jaký že jsou?
Spoiler:
​​
» jsem blb
» Napsal jsem kravinu
» Spletl jsem si kolonku
» Jsem na telefonu a myslel jsem ,že to je zpráva:D
» youtube tag nejak nevali nebo jsem kripl
» Měl jsem napsat pm, né komment:(:D
» kkt
» Nix mu dala chat ban
​​» Testuju, kdo roz***al layout :D
» příspěvek postrádá logiku :D
» Metin neznáme
» Trash :(
» Každý má právo položit jednu (slovy jednu) otázku denně.
» prsten pomsty ma debilni popis nejednoznacny, ale to je urcite v poradku

Nemějte nám to, prosím, za zlé.
Farewell, friends!
[BA]Avery
Ekura Team
06.02.2015 - 31.07.2018

Odpovědět

  • Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ pikasek « úte 10:43 pm »
@TomasFoxx :  :think: :heart:
@ TomasFoxx « úte 10:39 pm »
@pikasek :  hrdinové se aktualizujou vždycky v celou, takže ty cb co tam byly jsou od začátku války do 8 (těch 11 minut) :D
@ pikasek « úte 8:43 pm »
Asi to bude jenom do osmi
@ pikasek « úte 8:42 pm »
GM ? na statistikách jsou nějak blbě cb :P
@ Borda91 « úte 8:42 pm »
a ty staty :D :D
@ JohnDoe « úte 8:02 pm »
chci dva draky, 4 nejlepší košťata a půl skladu elíků L+ - ne že bych o ně snad příšel, ale ta šance tam nepochybně byla...
@ Ivetka « úte 7:50 pm »
super, díky
@ Lacius « úte 7:49 pm »
@Mionix :  :up:
@ Mionix « úte 7:39 pm »
Poprosím. O náhradu elixírů si můžete požádat na supportu hry, stejně jako třeba při pádu HG a podobně. Na supportu stačí nick postavy + jaké elíky jste použili. Jinak maličké upozornění, kdo by chtěl podvádět a žádat něco, co neklikl, tak může očekávat zaslouženou odměnu. :lol:
@ Borda91 « úte 7:26 pm »
@TomasFoxx :  nechtěl bych :D
@ Ivetka « úte 7:26 pm »
si zkus sehnat elíky před valkou ;) dost nemožný
@ TomasFoxx « úte 7:26 pm »
@JohnDoe :  :D :D Lka klikat je hnus
@ Ivetka « úte 7:18 pm »
souhlasím
@ TomasFoxx « úte 7:15 pm »
@Mionix :  je nějak možný abych ještě před "novou" válkou dostal náhradu elíků? xD L+ teď nikde neseženu už
@ Mionix « úte 7:15 pm »
@All :  Povedlo se nám dohnat GA. Za chvíli bude u PC a řešit problém. Omlouváme se.
@ TomasFoxx « úte 7:12 pm »
akorát to nedává cb ani :D
@ Borda91 « úte 7:12 pm »
Nedává to pry CB
@ TomasFoxx « úte 7:12 pm »
resp. 5 nás tu je
@ TomasFoxx « úte 7:12 pm »
ale ta válka funguje
@ Borda91 « úte 7:11 pm »
Dejte pozor na nepřatelské sabotáže...to už jsou i GMka proti nám? :D
@ INParadise « úte 7:10 pm »
To je válka už jako aréna ne? Pro 20 nejrychlejších. A ještě jí dáme na 10 ráno :D:D:D:D
@ TomasFoxx « úte 7:10 pm »
:D :D :D
@ Borda91 « úte 7:10 pm »
To je tak když chceš být rychlejší než ostatní :D
@ pikasek « úte 7:10 pm »
@TomasFoxx :  máš být žid jak my a neklikat je vubec ;)
@ TomasFoxx « úte 7:09 pm »
rip hodinový elíky
@ Krudan « úte 7:05 pm »
@JohnDoe :  Ale dik Temuchin, aspon som si konecne uvedomil jaka je healer sranda a po vrateni sa som vytvoril vlastneho :)
@ INParadise « úte 7:04 pm »
Krása zase :D
@ Kaenos « úte 7:03 pm »
Víme o tom, sháníme GA
@ Theopizit « úte 7:03 pm »
co bude s tou válkou?
@ TomasFoxx « úte 7:03 pm »
pokákla se válka, některý to pustilo a ostatní ne :D
@ pikasek « úte 7:02 pm »
nějaké gm ? Nejde nás vlést do war
@ JohnDoe « úte 7:02 pm »
dovedu si představit minimálně dvě různé postavy od kterých by se teď mohl GA odrážet, a ani jedna nesouvisí s prací :)
@ Borda91 « úte 7:01 pm »
skvěla war :D
@ Krudan « úte 7:00 pm »
@JohnDoe :  To bolo od teba hnusne :D Tak ci tak som postavu ferovo vyhral v stavke :P aj ked uz ani nepametam co bola zac xD ci to bola nejaka otazka? To je fuk :D
@ Mionix « úte 6:58 pm »
@JohnDoe :  Právě že musím nějak nasimulovat, aby se GA měl od čeho odrazit. Ono většinu věcí se hrozně špatně dohledává. :D
@ JohnDoe « úte 6:56 pm »
O tom se nehádám, chtěl jsem ji uvést v obecné podvědomí... Postavu jsi dostal, že jsem byl ožralej jako prase :) a tys byl první známá postava po ruce... ani to nevadí - jen to zrakvení byl takový nežádoucí konec
@ Krudan « úte 6:50 pm »
@JohnDoe :  Mozes byt hrdy Temuchin :) malo kto by s tou postavou nalozil presne podla tvojich ocakavani :) Do slova som splnil do bodky co si po mne chcel a to ani nebol dovod preco som tu postavu dostal :) Mozes byt spokojny :) Limba si tu uz pameta kazdy :)
@ JohnDoe « úte 6:48 pm »
po smajlíku to už tak úplně neodpovídá, ale budiž - své dny slávy si nepochybně užila :D
@ Krudan « úte 6:40 pm »
@JohnDoe :  Ano a bola mi dana zo slovami aby zazila posledne dni svojej slavy co sa stalo :) A ze ak by som niekedy koncil, nech ju darujem alebo s nou urobim co ja chcem a to som aj urobil :)
@ JohnDoe « úte 6:38 pm »
@Krudan :  pochop, byl jsi poslední zodpovědná postava... pro mne je v podstatě nezajímavé, kdo ji zrakvil... důvěra byla daná tobě, a je úplně nepodstatný, na koho jsi ji převedl ... zdravá postava šla tobě
@ Krudan « úte 6:31 pm »
@JohnDoe :  Limbo zabil tak treti majitel po mne.. :D tam je perma myslim..

Som daroval postavu ked som koncil naposledy. :)
@ JohnDoe « úte 4:51 pm »
@Mionix :  nesimuluj :D
@ Mionix « úte 4:29 pm »
@Seamus :  Má pravdu ten chlapec. Nasimuloval jsem a předal GA.
@ JohnDoe « úte 4:24 pm »
@Krudan :  když už tě tu vidím, zdálo se mi to, nebo jsi Limbo zabil?
@ Krudan « úte 2:47 pm »
@Seamus :  To vyzera na bug v tom pripade.. mozno team nechal omylom, mozno pre nejake dovody schvalne, nvm.
@ JohnDoe « úte 2:37 pm »
@Seamus :  tak budeš rychlej jako vítr, buď rád, některé historické anomálie se nemažou :) třeba to bude ten případ
@ Hakan « úte 1:59 pm »
:help: :help: :help: :help:
@ Seamus « úte 11:20 am »
@Krudan :  ale ide to natočiť aj tam, kde už to v základe je...
@ TomasFoxx « úte 10:23 am »
@ TomasFoxx « úte 9:25 am »
@Moonlight5 :  drš
@ tyranka « úte 8:27 am »
@Moonlight5 :  děkuju
@ Moonlight5 « úte 8:26 am »
@tyranka :  Brko jako upomínkový předmět a 5 dní VIP 😄
@ tyranka « úte 8:04 am »
vážení klikal někdo včera na husu a podělí se o odměnu :-) předem děkuju
@ Krudan « úte 1:00 am »
@Seamus :  Vzdy sa dalo len to vecsinou neslo kôli tomu ze vecsina botiek ma uz v zaklade ten bonus.
@ Seamus « pon 8:59 pm »
Nie je chyba aj to, že do bot ide natočiť rýchlosť pohybu? Kedysi to tak nebývalo aspoň čo si pamätám, teda okrem dračích. ale teraz mi to skáče do všetkých.
@ Krudan « pon 8:47 pm »
@INParadise :  Ked uz nic ine tak mam plny block list deciek ako si ty a tiez scrollovat nejde :)
@ INParadise « pon 4:21 pm »
Krudane, když nemáš kamarády tak ti tam nepůjde rollovat dolů...
@ Lejno « pon 12:53 pm »
@Krudan :  Mne to funguje tiež bez problemu.
@ Krudan « pon 11:07 am »
@Mionix :  Screenshot toho nemam ako urobit no.. :D
Myskou to urcite nieje.. funguje vsade bezchybne.. a neviem kde inde by mohol byt problem potom este.. naviac funguje aj pri inych funkcionalitach.
@ Hakan « pon 8:27 am »
Nudaaaaa :shoot: :shoot: :shoot: :shoot:

Kdo chatuje

offline Mionix