Změny v týmu fóra 31.07.2018

Informace o změnách a událostech na fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Avery
Zakladatel tématu
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 325
Registrován: pát 06. úno 2015 18:56:50
Poděkoval: 485×
Má poděkování: 713×

Změny v týmu fóra 31.07.2018

Příspěvek od Avery » úte 31. črc 2018 19:10:17

​Vážená komunito,
​​
vzhledem k situaci, která se dnes stala oficiální, se musím opět ujmout této nemilé povinnosti a oznámit Vám změny v týmu fóra.

K dnešnímu dni ve své funkci končí hned několik členů týmu, těch na fóru nevyjímaje. Tímto bych chtěla oznámit odchod [BM]Zoolla, [BM]Willyho a v neposlední řadě i můj vlastní.

Jen těžko můžu slovy vyjádřit vděk za všechnu skvělou práci, kterou jste zde oba dva odvedli. Děkuji, že jste fóru věnovali to nejcennější co máme - čas. Děkuji za veškeré nápady, připomínky i hovory nad rámec „pracovních povinností“. Bylo mi ctí mít, nikoli pod sebou, ale vedle sebe takové osobnosti a šikovné lidi.

Je to téměř 3,5 roku od chvíle, kdy jsem se do týmu Ekury připojila a byl to dobře strávený čas. Ekura mi nabídla skvělou zkušenost, rozvoj a přátelské zázemí. Nebyla to jen samotná náplň práce, která mě tady dlouho držela a velmi bavila. Nedílnou součástí toho všeho byli i mí, počínaje půlnocí, bývalí kolegové. Jsem vděčná, že jsem Vás poznala :heart:. Nechci přehánět, ale možná mi to všechno bude chvílemi chybět, ale vím, že to rozhodnutí je správné.

Na závěr bych ráda krátce „promluvila“ i k Vám, milí hráči/uživatelé. I Vy si totiž zasloužíte poděkování. Za to, že tvoříte komunitu, která nemá čistě v českých vodách obdoby. Kdybyste nebyli vy, tak bychom tu pravděpodobně nebyli ani my… A nebo se nudili. A koho by to bavilo, kdyby bylo vše růžové, že ano? Pokud jste trochu s aktuálním složením board týmu obeznámeni, snadno se dopídíte, že moderování fóra se nadále bude věnovat jeden stávající člen, [BM]Waltrik. Doufám, že se v následujících týdnech/měsících pokusíte lovit co nejméně varování a dokud nepřijdou nové posily, budete vůči němu shovívaví, dokud se stav neustálí. Nezklamte mě :heart:.

Pojďme si krátce připomenout jen pár vybraných milníků, které se za dobu mého působení na fóru udály.


Jak šel čas…

​2015
|


​16. dubna 2015 jsme se dočkali nové verze fóra

(Byla to změna, která se samozřejmě spoustě lidem zprvu nelíbila… Ale ruku na srdce, kdo by se teď chtěl vracet ke starému neresponzivnímu designu? Což mimochodem při postupu Nastavení > Vzhled fóra > Sindicate legacy můžete udělat.)
|
2016
|


​V roce 2016 jsme se začali pravidelně zapojovat do oslav výročí serveru a každý rok si tak můžete po dobu trvání eventu ve hře přebarvit své jméno na libovolnou barvu.

Téhož roku došlo k předělávce FAQ a Průvodce pro BBCode, jak v české, tak anglické verzi. Obojí zabralo téměř půl roku.

2. června 2016 jsme Vám představili redesign ikonek hodností. Byl to výsledek několikaměsíční práce, která započala 22. ledna 2016. Zatímco na vytvoření nového systému se podíleli všichni tehdejší členové board týmu, za veškerou grafickou prací stojí Zooll.

18. listopadu 2016 byl spuštěn projekt „Zajímavosti ze světa Ekury, o který se toho času staral [TBM]Torque, později známý jako [AC]Origin.

|
2017
|

V březnu se nám vymklo vymýšlení soutěže k MDŽ na fóru. Ve finále jsme skončili u vytvoření týdenního eventu ve hře, kterému jsme dodali propojení s fórem formou hledání speciálních kódů.

|
2018
|

To, že jsme pořádně nic viditelného za rok 2018 neudělali mi v podstatě došlo v momentě, kdy jsem vytvářela shrnutí. Zůstalo nám rozdělaných hned věcí, na které nám už nezbyl čas a síly. Přesto doufám, že spoustu z nich v budoucnu spatříte a linie tak bude pokračovat v obdobném tempu dál :up:.


A ať to zakončíme zvesela, dovolím si zveřejnit pár vtipných situací / konverzací apod., které mají sloužit pouze k pobavení a nemají za cíl nikoho urazit. Za celou tu dobu jich bylo samozřejmě více, ale ne vše je publikovatelné a ne vše je samozřejmě zaznamenané. V následujících řádcích se možná někdo z Vás najde, avšak anonymita uživatelů je samozřejmě zachována. Upozorňuji, že na následující řádky se nevztahují pravidla fóra! Přeji příjemné počtení.

Jedna z přihlášek na TBM, která zaujala:
Spoiler:
Ahoj ja viem že nemam šancu ale skusim . Nakolko som mal i Ban skusam hladam rozne topiky a tematy mam to na tan 1/4 nastudovane uz to farum . S českym jazykom problém nemám slovenčina je materinsky jazyk . Komunikativnosť aj skype i TS

Není asi překvapením, že se na supportu čas od času objeví někdo, kdo se svým trestem nesouhlasí. Ani fóru se to nevyhlo:
Spoiler:
Uživatel: Případné dodatečné informace: chtěl jsem se zeptat proč jsem dostal nevinně ban?? nenadaval jsem sprostě takže nemate pravo mi dat ban!

BA: Milý uživateli, usoudili jsme, že je slovo (teď Vás budu citovat) p*ča vulgaritou.

Je výherce soutěže na fóru už druhým dnem aktivní, ale stále Vám neposlal PM se jménem postavy, kam chce odměnu zaslat? Pak je na místě se ujmout iniciativy a zeptat se ho, co se stalo:
Spoiler:
Zdravím včera byl trošku na šrot tak jsem to asi poslal jinam :D

Při nočním tvoření eventu Svatého Patrika měl tehdy [AC]Origin potřebu se odreagovat napsáním novinky na web se shrnutím eventu k MDŽ, který nedávno ve hře proběhl. Na 4 hodiny ráno slušná práce, nemyslíte?
Spoiler:
MDZ.jpg
MDZ.jpg (45.34 KiB) Zobrazeno 1656 x

Další, poněkud zdlouhavější, odstavec je důkazem toho, že členové týmu opravdu nesedí na Olympu, protože ani nám (teda Willymu) se problémy nevyhýbaly:
Spoiler:
09.04.2018
[9:27 PM] Willy: Aha, tak mi nefunguje mazání z telefonu. Teď už to tam není,že?

10.04.2018
[7:14 AM] Willy: Morning , teď jsem z práce napsal do chatu pozdrav a nemohu ho také smazat
[7:38 AM] Willy: Asi na 15ty pokus se tam objevil test, takže mě blbne i odesílání
[7:40 AM] Willy: Ale uzavřel bych to tím, že jsem se zbláznil a hlavně,​ ​že vám to funguje
[7:41 AM] Mithra: Překvapivý výsledek testu​ :D
[7:50 AM] Willy: Když se tak dnes pozoruji tak bych se ani nelognul do hry

23.04.2018
[11:58 AM] Willy: Ahoj, možná si někdo vzpomínáte na testování v chatu přes mobil . Nejenže mi reinstalace chrome nepomohla, respektive pomohla pouze dočasně, ale podobné problémy mají už i uživatelé fóra (tudíž už nejsem sám za blázna ). Můžete na to někdo mrknout? @Script nebo @Avery ? Díky
[12:07 PM] Willy: To zamknutí tématu jsem opakoval 6x a nic, musel jsem to poté vyřešit vcelku složitě přes NTB, ale to je fuk. Jen chci říct, že to nebyl jeden pokus.

18.07.2018
[2:07 PM] Willy: Zdravím, poslední dobou můj telefon a fórum našly společnou řeč, dřívější problémy už nejsou. Co se mi ale začalo stávat je, že mě to samovolně odhlašuje po nějakém úkonu (ne vždy,ale často). Stává se to ještě někomu jinému nebo jsem v tom opět sám?

25.07.2018
[6:49 PM]Btw: Dejte mu někdo warn. Z Itálie mi jde pouze banovat, ale warn nefunguje :facepalm:

Psal se první duben 2018. Waltrik si o půl sedmé večer všiml, že něco nesedí a posílá do týmové konverzace screen přetočeného fóra:
Spoiler:
[6:23 PM] Waltrik: Zdravím :D
Mohu se zepat v čem je chyba? :D

Kontext nepodstatný, informace mírně znepokojivá:
Spoiler:
Mithra: No já nemůžu jít dělat TBM, páč já mám už warn na foru a dokonce jsem měl i BAN. (Potvrzuji :inlove: :D /Avery)

V konverzační skupině jsme vždy zachovávali těžkou profesionalitu… Nejspíš…
Spoiler:
[Mithra] Ajaj, tak to abych je šel pozdravit do skupiny moderátorský.
[Avery] No, zrovna je připravuju na to, že je tam přidám :)
[Dorjee] Co to je za skupinu? To neznám.
[Mithra] To ani nechtěj. Samej SPAM tam :) Zvláště pak kolem druhý ráno, když normální lidi spěj :)
[Avery] Co prosím :D? Životně důležitá témata tam máme :D!
[Mithra] No, to maj BMka vlastní skupinu. A řešej tam samý životně důležitý témata. Třeba kdo odešle víc smajlíků v jedný zprávě a tak podobně :)

Když už se pomalu loučíte v týmu a máte slabou chvilku…
Spoiler:
[12:57 PM] Avery: Mám Tě ráda :3
[1:57 PM] Willy: To bylo všechno?

Zakončeme to společně… Když mažeme my nebo vy příspěvky, můžeme si přidat i důvod, že jo. A jaký že jsou?
Spoiler:
​​
» jsem blb
» Napsal jsem kravinu
» Spletl jsem si kolonku
» Jsem na telefonu a myslel jsem ,že to je zpráva:D
» youtube tag nejak nevali nebo jsem kripl
» Měl jsem napsat pm, né komment:(:D
» kkt
» Nix mu dala chat ban
​​» Testuju, kdo roz***al layout :D
» příspěvek postrádá logiku :D
» Metin neznáme
» Trash :(
» Každý má právo položit jednu (slovy jednu) otázku denně.
» prsten pomsty ma debilni popis nejednoznacny, ale to je urcite v poradku

Nemějte nám to, prosím, za zlé.
Farewell, friends!
[BA]Avery
Ekura Team
06.02.2015 - 31.07.2018

Odpovědět

  • Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ RAMHH « stř 10:59 pm »
Tocil jsem jaspisy kdyz jsem jeste chodil za BM, dal jsem nejakych 15k tocek, nic nepadlo, tak jsem tocit prestal.
@ Selema « stř 10:58 pm »
musíš točit
@ RAMHH « stř 10:55 pm »
Ja kdybych sehnal dobrou hulku, tak mam taky vice zbrani.. Ale to se sehnat neda, to proste nikdo neprodava.. :D
@ Selema « stř 10:55 pm »
zrovna v neděli tam byli 2 bmka myslím? tak nemělo cenu mít na ně šutr :D
@ Selema « stř 10:54 pm »
Jako ono upřímně, já mám 3 meče na BMku a 1. sura war šaman, 2. sura war ninja 3. war šaman ninja
@ Lejno « stř 10:46 pm »
Ja si tam kameny pomenim podla potreby, ked odchodim par valiek, len som nemal ani jeden a robilo mi to nervy, tak som tam musel nieco nahádzať 😂
@ RAMHH « stř 10:45 pm »
Jinak, @Skullhlav,  dal jsem si tu praci a nasel jsem si moment ke konci valky, kde jsi mel tech 80 saman. Tech 5k je na takovou tu cervenou kouli bez kritiku, to druhe je 9.4k a je to na zarikat s kritikem. 17.5k jsem ti daval ze zacatku, to jsi mel o dost mene saman.. https://imgur.com/a/17nIGUV
@ PanModry « stř 10:45 pm »
https://ctrlv.cz/QqI7 nějaka změna? že jsou 2 duchové na jednom ch? :think:
@ RAMHH « stř 10:39 pm »
Za heala vubec, bez kamenu vetsine beru treba 1.5k na spell, s kamenem to bude vic, ale ne zas o tolik.. Tezky zivot samana :lol:
@ schvarz « stř 10:38 pm »
Surové jsou free killy xD
@ RAMHH « stř 10:35 pm »
Ja zrovna suru nemam, protoze kazdy sura ma stejne na samany hodne a s ochranou bych stejne bral dost malo, tak jsem tam nahazel war ninja saman :D
@ schvarz « stř 10:34 pm »
Víceméně akorát sura nesmí chybět, těch je mnoho
@ RAMHH « stř 10:33 pm »
Kameny jsou individualni, me treba vyhovuje war i za dalkove postavy, protoze jim muzu dat pecky kdyz dojdou do chumlu. Musis si promyslet, do koho pujdes nejvic a kde ti to realne nejvic pomuze..
@ schvarz « stř 10:28 pm »
A skullhlave, semestr začíná až v říjnu a to budu mít ještě víc času, než teď 😄
@ schvarz « stř 10:28 pm »
Pač tam se hodně mění to složení, jednu válku je tam 5 daggerů, další válku tam nejsou, ale je tam o 3 wary a 2 šamany víc...
@ schvarz « stř 10:27 pm »
Za mě lepší mít do středních 2 zbraně.
@ schvarz « stř 10:27 pm »
Wary určitě dej, každá říše má aspoň 2 wary.
@ Skullhlav « stř 9:05 pm »
Jako dá ale pokud je nedáš na 1-2 hit jdeš k zemi
@ Lejno « stř 9:02 pm »
to práve nemám, ale podla štatistik mi vychádza nedať ninju, neviem jak to je so šamanmi, či sa k nim dá vobec dostat
@ Skullhlav « stř 8:55 pm »
pokud máš dálkovou postavu war nemusíš
@ Lejno « stř 8:49 pm »
ked už riešite strendé , aké kamene tam mam narvať? war sura šaman?
@ Skullhlav « stř 8:22 pm »
Ale aj tak 17,5 přes 80% na šamany
@ RAMHH « stř 8:22 pm »
Mam to nahrane, podivam se vecer :)
@ Skullhlav « stř 8:21 pm »
Tak to píše blbosti příště to vyfotím i 22 tam padlo
@ RAMHH « stř 8:18 pm »
Jo to jsi ty ten draci saman :D Muzu te ujistit, ze nemam utoky, a za 20 jsem ti nedal, maximalne 17.5k, pak jsi si nahodil vic..
@ Skullhlav « stř 8:18 pm »
jako dostat přes obrany od heal za 20
@ RAMHH « stř 8:16 pm »
To je tezky, tam i s obranama beres ranec. Neprislo mi, ze by nekdo mel utoky krome ninju v zamasku.
@ Skullhlav « stř 7:42 pm »
Střední ve stylu full útoky
@ Mionix « stř 7:27 pm »
@Skullhlav,  20th Century Studios a 20th Television
@ Lejno « stř 6:58 pm »
Je tu niekde n-word rožok 69? :D https://ibb.co/crR2z6c
@ Skullhlav « stř 6:28 pm »
Jak se to jmenuje nyní ?
@ Mionix « stř 6:22 pm »
Lišákůůů, 20th Century Fox tě vyhodil z názvu. Respektive Disney.
@ Skullhlav « stř 5:59 pm »
@SamJsiLama, Kuželky :D
@ SamJsiLama « stř 5:52 pm »
@Skullhlav,  1.9TDI? 😂🤔🤔
@ Skullhlav « stř 3:35 pm »
To víš děti však ono jim to skončí 1.9 :D
@ MoravskyPepin « stř 3:33 pm »
@Skullhlav,  Na Ekuru není už ani chuť, to jsem rád že tady zvednu mandle Sienovi aby si musel vzít o jeden prášek na tlak víc a tím to pro mě asi končí
@ Skullhlav « stř 3:30 pm »
Co zarabaš v realu i na ekuře ? :D
@ MoravskyPepin « stř 3:29 pm »
@Skullhlav,  Jooo tak Selema je speciální
@ Selema « stř 3:28 pm »
:D
@ Skullhlav « stř 3:27 pm »
To víš mít ženu je sice výsada ale drahá :D
@ Selema « stř 3:22 pm »
@MoravskyPepin:D :D
@ MoravskyPepin « stř 3:20 pm »
@Selema Na to že to byla brigáda jen na týden a už tu dělám 2 měsíce. Chodím kde můžu, na CNCčko mě poslali, svařovat mě nechali (jen tak pro zábavu, že mě to zajímalo), k lisu jsem se dostal. V kroksách tady běhám aneb bezpečná obuv. Jooo letos mě to baví
@ Selema « stř 2:58 pm »
@MoravskyPepin,  ale nikdo to nevidí :o
@ schvarz « stř 2:53 pm »
Dřu jako Váňa
@ MoravskyPepin « stř 2:40 pm »
@Selema,  Neboj, já dřu jako 🏇
@ Selema « stř 2:38 pm »
@MoravskyPepin,  OK OK TAK MAKEJ :D
@ MoravskyPepin « stř 2:38 pm »
@Selema,  ježiš babo dej mi pokoj, dřu se abys měla na PvPčko a Tobě je to málo
@ Selema « stř 2:37 pm »
@MoravskyPepin,  už se zase flákáš?
@ MoravskyPepin « stř 2:33 pm »
Čengliš very pěkné
@ Skullhlav « stř 1:14 pm »
Ponožky do bra a je to :lol:
@ Selema « stř 12:42 pm »
@qSTRoNgMANp,  tebe vycpu
@ qSTRoNgMANp « stř 10:29 am »
Vycpala
@ MoravskyPepin « stř 10:19 am »
@Selema,  Dobré ráno, doufám že ses dobře vyspala
@ Dejvx « stř 9:04 am »
Funguje vám cidonie ?
@ SamJsiLama « stř 8:07 am »
@Skullhlav😂😂🔝
@ Skullhlav « stř 7:54 am »
Podle toho co jsem viděl buď neplatné certifikáty nebo špatné, měly by si zajít do arény :lol:
@ SamJsiLama « stř 7:48 am »
Jn nespolehlivá ekura prostě 💁🥴
@ Skullhlav « stř 7:38 am »
Ani pustit mě to sem nechtělo
@ SamJsiLama « stř 7:19 am »
Padá ekura, něco si přej? 😂 Ještě, že jsem v práci 😁
@ Sempresiva « stř 7:17 am »
:beaten: :beaten: :beaten:

Kdo chatuje

offline JayV1 
offline Mionix 
offline TomasFoxx 
offline myketison