Pipův koutek experimentů(nový experiment)

Sdílejte zajímavé okamžiky ze hry s ostatními hráči prostřednictvím screenů nebo videí.
Spartaa16
Zakladatel tématu
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 215×
Má poděkování: 197×

Re: Pipův koutek experimentů

Příspěvek od Spartaa16 » sob 10. úno 2018 15:11:42

hotovo, pracuje se na experimentů č. 4 8-)

:ref:
P1P097 ©

Moje experimenty aneb kdo si hraje, nezlobí. :heart: 8-)
viewtopic.php?f=56&t=122291&p=1271816#p1271816

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

FluffyHero
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 164×
Má poděkování: 191×

Příspěvek od FluffyHero » sob 10. úno 2018 15:52:28

Spartaa16 píše:
ned 04. úno 2018 15:03:36
Experiment č. 3 - otevření 200 úlomků ezo/ork/zvíře z Kerri.

Tentokrát trochu změna, je to udělané jako experiment a zároveň návod+přehled a na konec opět závěr(můj názor a doporučení)

Drop z jednotlivých částí Kerrindoru.
Spoiler:
Obrázek

Menší návod pro přehled ať už pro zkušené mazáky nebo nováčky.
Spoiler:
Obrázek

Můj názor(na drop, ninja v proměně vs bm, kerri jako drop mapa vs ostatní drop mapy v porovnání)
Spoiler:
Osobně jsem si myslel, že ze zvěře bude nejlepší drop, přecejenom člověk na ni potřebuje nejlepší výbavu a nějaké to bio a větší lvl. Omyl, na screenu je sice 200 úlomků, ale otevřel jsem pak dalších 200, abych se přesvědčil a opět drop velká bída(a to se dropovalo na konci kerri na nejlepších mobkách). Nejlíp na tom vypadá ezo, což je taková ta střední cesta.
Já osobně mám dropa na orky. Co se týče "proměna vs bm". Rozhodně bych volil bm a šel bych na orky nejlépe na minotaury/ezo. Na bm jednak nepotřebujete bio, protože do lvl 80 není žádný bio, který je pro bm užitečný. Nemusíte utrácet a neustále shánět proměny a co se týče výbavy, tu si namotáte i sami(samozřejmě helmu, štít, boty vše s talíky koupit) a stačí i brnění od 0 se spěchem +6. Neříkám, že není ninja zlý, ale chce to co nejvíce % na stun, hardcore výbavu ideálně full talíky prům či 2*prům+příšera a zbraň ideálně 40+20na moba a pořádný brnění, nehledě na to, že i stuner je potřeba, když to chcete dávat po větším množství. Zkrátka když shrnu všechna pro a proti, bm u mě jasně vytězí. Co se týče Kerrindoru jako takového, je to jeden z těch nejhorších dropů, úlomky prodávate věčnost a po otevření jednou něco vyděláte pak dvakrát velké prd. Kerri je jako chodit do práce, kde jednou dostanete 500 kč za 8 hodin práce a den na to 200 kč za 8h práce. Koho by do té práce bavilo chodit? :) Dost velká loterie... :| Ve swampu máte 1kkk třeba za 2 hoďky a máte to hned a yangi v inventáři, hg díky zvýšení cen trnů a zachování cen schopek + velké pohledávce po truhlách se stále vyplatí. Cido není zlá, ale koho si baví hlídat nonstop záda a Entarian jen pro zkušené, co mají vše hotové a velký základní kapitál pro pořízení výbavy. :)
No, nedalo mi to a "spočítal" jsem cenu dropu a dle mých výpočtů :D vychází nejlépe zvěř, sice o kousek, ale je to tak :D

Ork: 534.75kk
Ezo: 796.5kk
Zvěř: 829.5kk
Spoiler:
Počítal jsem s těmato hodnotama:
Bílá a modrá perla - 6kk
Červená - 10kk
Kámen duše - 2kk
Mramor - 4kk
Runa - 500k/ks
Požehy - 2kk/ks
Byliny - 3.5kk/10ks
Náramek schopka - 220kk
Naušky útok - 65kk/ks
Lupa - 250k/ks
Prapor - 750k/ks
Kus látky - 5kk/ks
Mudrcka - 70kk/ks
Kovářka - 20kk/ks
Střep - 38kk/ks

Spartaa16
Zakladatel tématu
Lv.25
Lv.25

Příspěvek od Spartaa16 » sob 10. úno 2018 15:56:25

Spoiler:
FluffyHero píše:
sob 10. úno 2018 15:52:28
Spartaa16 píše:
ned 04. úno 2018 15:03:36
Experiment č. 3 - otevření 200 úlomků ezo/ork/zvíře z Kerri.

Tentokrát trochu změna, je to udělané jako experiment a zároveň návod+přehled a na konec opět závěr(můj názor a doporučení)

Drop z jednotlivých částí Kerrindoru.
Spoiler:
Obrázek

Menší návod pro přehled ať už pro zkušené mazáky nebo nováčky.
Spoiler:
Obrázek

Můj názor(na drop, ninja v proměně vs bm, kerri jako drop mapa vs ostatní drop mapy v porovnání)
Spoiler:
Osobně jsem si myslel, že ze zvěře bude nejlepší drop, přecejenom člověk na ni potřebuje nejlepší výbavu a nějaké to bio a větší lvl. Omyl, na screenu je sice 200 úlomků, ale otevřel jsem pak dalších 200, abych se přesvědčil a opět drop velká bída(a to se dropovalo na konci kerri na nejlepších mobkách). Nejlíp na tom vypadá ezo, což je taková ta střední cesta.
Já osobně mám dropa na orky. Co se týče "proměna vs bm". Rozhodně bych volil bm a šel bych na orky nejlépe na minotaury/ezo. Na bm jednak nepotřebujete bio, protože do lvl 80 není žádný bio, který je pro bm užitečný. Nemusíte utrácet a neustále shánět proměny a co se týče výbavy, tu si namotáte i sami(samozřejmě helmu, štít, boty vše s talíky koupit) a stačí i brnění od 0 se spěchem +6. Neříkám, že není ninja zlý, ale chce to co nejvíce % na stun, hardcore výbavu ideálně full talíky prům či 2*prům+příšera a zbraň ideálně 40+20na moba a pořádný brnění, nehledě na to, že i stuner je potřeba, když to chcete dávat po větším množství. Zkrátka když shrnu všechna pro a proti, bm u mě jasně vytězí. Co se týče Kerrindoru jako takového, je to jeden z těch nejhorších dropů, úlomky prodávate věčnost a po otevření jednou něco vyděláte pak dvakrát velké prd. Kerri je jako chodit do práce, kde jednou dostanete 500 kč za 8 hodin práce a den na to 200 kč za 8h práce. Koho by do té práce bavilo chodit? :) Dost velká loterie... :| Ve swampu máte 1kkk třeba za 2 hoďky a máte to hned a yangi v inventáři, hg díky zvýšení cen trnů a zachování cen schopek + velké pohledávce po truhlách se stále vyplatí. Cido není zlá, ale koho si baví hlídat nonstop záda a Entarian jen pro zkušené, co mají vše hotové a velký základní kapitál pro pořízení výbavy. :)
No, nedalo mi to a "spočítal" jsem cenu dropu a dle mých výpočtů :D vychází nejlépe zvěř, sice o kousek, ale je to tak :D

Ork: 534.75kk
Ezo: 796.5kk
Zvěř: 829.5kk
Spoiler:
Počítal jsem s těmato hodnotama:
Bílá a modrá perla - 6kk
Červená - 10kk
Kámen duše - 2kk
Mramor - 4kk
Runa - 500k/ks
Požehy - 2kk/ks
Byliny - 3.5kk/10ks
Náramek schopka - 220kk
Naušky útok - 65kk/ks
Lupa - 250k/ks
Prapor - 750k/ks
Kus látky - 5kk/ks
Mudrcka - 70kk/ks
Kovářka - 20kk/ks
Střep - 38kk/ks
Takhle máš pravdu, já bral v potaz i to, kolik narveš do výbavy(náklady na pořízení) a kolik vyděláš. Tam to vychází nejlíp na ty ezo právě.
P1P097 ©

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

PospyForko
Lv.21
Lv.21
Poděkoval:
Má poděkování: 224×

Příspěvek od PospyForko » sob 10. úno 2018 23:09:33

Tak dám ti semka ten palec (y) :-D
ERZO - 150 lvl - Karma P (útok) - KONEC - již není v mém vlastnictví
Navarro - 141 lvl - Karma P (útok)
Pomalu se blížíme ke konci, nebo začátku? Nejspíše poslední mixtape v přípravě... =)

Cepino
Lv.38
Lv.38
Poděkoval: 952×
Má poděkování: 1360×

Příspěvek od Cepino » pon 12. úno 2018 15:31:58

Zdravím,
v podstatě krom Keri zbraní (korál, minotaurka atd.) by drop z úlomků měl být stejný ze všech 12 mobů. Problém je v tom, že v každou dobu, každá postava má nějaké štěstí na drop. To znamená, že jeden den otevřeš klidně 1000 úlomků z královen a nebudeš mít ani jedny kosti, druhý den otevřeš 500 úlomků počátku a budeš mít 5x kosti na schopku. To samé, každá postava bude mít jiný drop z úlomků ve stejnou dobu. V podstatě se to nedá porovnávat. Je to o náhodě a štěstí.
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Spartaa16
Zakladatel tématu
Lv.25
Lv.25

Příspěvek od Spartaa16 » pon 12. úno 2018 21:14:29

ref
P1P097 ©

FluffyHero
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 164×
Má poděkování: 191×

Příspěvek od FluffyHero » pon 12. úno 2018 21:42:09

Cepino píše:
pon 12. úno 2018 15:31:58
Zdravím,
v podstatě krom Keri zbraní (korál, minotaurka atd.) by drop z úlomků měl být stejný ze všech 12 mobů. Problém je v tom, že v každou dobu, každá postava má nějaké štěstí na drop. To znamená, že jeden den otevřeš klidně 1000 úlomků z královen a nebudeš mít ani jedny kosti, druhý den otevřeš 500 úlomků počátku a budeš mít 5x kosti na schopku. To samé, každá postava bude mít jiný drop z úlomků ve stejnou dobu. V podstatě se to nedá porovnávat. Je to o náhodě a štěstí.
Zajímalo by mě, kdy přesně se vyhodnotí, co úlomek obsahuje? Je to už při dropnutí, nebo až při přetáhnutí na Koe Punga? Ovlivnila by v druhém případě věštba jestli bude z úlomků více cenných věcí nebo ne?

Spartaa16
Zakladatel tématu
Lv.25
Lv.25

Příspěvek od Spartaa16 » úte 13. úno 2018 0:48:04

FluffyHero píše:
pon 12. úno 2018 21:42:09
Cepino píše:
Zdravím,
Zajímalo by mě, kdy přesně se vyhodnotí, co úlomek obsahuje? Je to už při dropnutí, nebo až při přetáhnutí na Koe Punga? Ovlivnila by v druhém případě věštba jestli bude z úlomků více cenných věcí nebo ne?

Řekl bych, že určitě až po přetažení na Koe Punga pak se vygenerují čísla a drop je +/- náhodný. Co se týče věštby, to je dost zajímavý :)

:ref:
P1P097 ©

Cepino
Lv.38
Lv.38
Poděkoval: 952×
Má poděkování: 1360×

Příspěvek od Cepino » úte 13. úno 2018 9:49:01

FluffyHero píše:
pon 12. úno 2018 21:42:09
Cepino píše:
Zdravím,
Hádám, že to bude až těsně při přetažení a generaci dropu (výsledku). Proto na to bude mít vliv i třeba to, která zrovna postava to otevírá. Já mám třeba zkušenost takovou, že když to otevírám s velkou WP surou 150, tak nemám vůbec žádné kosti, ale zas dost střepů. Popravdě WP je taková haluzačka, že po otevření mám většinu invu plnou jen věcí na vyhození. Asi server vyhodnocuje, že již nic ta postava nepotřebuje. :)
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Spartaa16
Zakladatel tématu
Lv.25
Lv.25

Příspěvek od Spartaa16 » úte 13. úno 2018 10:53:50

Obrázek

ref :D :D :D
P1P097 ©

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ beniamino « pon 12:32 pm »
:shoot:
@ Hakan « pon 11:31 am »
:whistle:
@ SamJsiLama « pon 2:18 am »
Tak na ekuře se vždycky čeká, až někdo udělá nějakou hloupost, pak to dostane pěkně sežrat 🤣👌 s tím se taky musí člověk smířit 😆
@ schvarz « pon 2:10 am »
Budou se tu hádat jak malý šmudlové kvůli blbosti :D Musí se s tím člověk smířit. Dneska borec v červený spamoval hodinu "kupim musly". Taky jsem se s tim musel smířit, když odmítal mou radu ohledně správného skloňování slova mušle :D Jinak bych měl mrtvici, kdybych se s tim nesmířil :D
@ TomasFoxx « pon 12:21 am »
@Lejno :  😂😂😂
@ Lejno « pon 12:10 am »
@INParadise :  Yes yes my 2nd name is Mr.Englando
@ INParadise « ned 11:41 pm »
@Lejno :  mmm, very good english
@ INParadise « ned 11:37 pm »
@Reavers :  Zařiď mi zelenou kartu pls
@ Lejno « ned 11:37 pm »
Ok let’s talk in english muhahhaha
@ Reavers « ned 11:35 pm »
Múzeme se bavit klidne anglicky
@ Reavers « ned 11:34 pm »
Foxx ziju v usa cestinu nepouzivam uz par let Jen na ekure a s rodinou nejak me to netrapi
@ Sophya « ned 10:19 pm »
A prezidentský plat
@ Lejno « ned 9:48 pm »
mať vaše problemy
@ LycousOriginal « ned 8:26 pm »
realitu :D
@ TomasFoxx « ned 8:26 pm »
@LycousOriginal :  co to meleš :D
@ LycousOriginal « ned 8:24 pm »
CG k dokončení základní, nakonec i tady na ekuře se najdou tací, ale jak jsem psal rád si slova počeštuji tudíž, todle vše je tu zbytečné :))) stačilo by i něco umět né jen používat taťku Google no jo, takže tak kucí
@ TomasFoxx « ned 8:18 pm »
akorát že ty napíšeš i lahůdky jako "mislite" a "vi", u tebe se to na nějaky h ch k r d t n svést nedá :D
@ Reavers « ned 8:12 pm »
Par lidi z toho ale maji vzdycky druhe vanoce kdyz napisu chytin
@ Reavers « ned 8:11 pm »
I nejak me to netrapi xD
@ Reavers « ned 8:11 pm »
Lycousi ja do ted taky kupuju chytin :D
@ INParadise « ned 8:10 pm »
Čeština = Slova přejatá = Měkké i.
@ blood70CZ « ned 8:05 pm »
@LycousOriginal :  a zjistil si také že, chitin ze převzatej z cizího slova, kde na tyhle slova se nevztahujou tvrde souhlasky?
@ beniamino « ned 7:44 pm »
BAJAJA STRÉCU :D
@ LycousOriginal « ned 7:41 pm »
Teto az na slivu ta,dela z mozku jen dutou kostku, kdyz ja radsi cesky chytin
@ beniamino « ned 7:38 pm »
@INParadise :  :clap: :clap:
@ beniamino « ned 7:33 pm »
U NÁS NA MORAVĚ JE TO VŠECHNO MĚKKÉ :D
@ LycousOriginal « ned 7:30 pm »
Ale teta nech toho, já jsem čech a u nás máme tvrdé souhlásky, tak si vše počešťuji
@ beniamino « ned 7:19 pm »
CHITIN
@ LycousOriginal « ned 7:18 pm »
H CH K R D T N vole :D
@ Kurinozka « ned 7:13 pm »
@LycousOriginal :  chYtin xdd
@ ExtReM1sTa « ned 7:12 pm »
:D chitin ešte ani dýku.. jj lognem to teda na chvilku
@ LycousOriginal « ned 7:10 pm »
hele exi kdyby něco ať tu nespamujem, dám ti vědět přes PM a tam můžeme být jakštakš v kontaktu jestli třeba něco nerozjedeme :)) jestli na to máš ještě chuť :)
@ LycousOriginal « ned 7:07 pm »
chytinový už máte komplet? :D
@ LycousOriginal « ned 7:06 pm »
doššlo mi při konverzaci :D
@ LycousOriginal « ned 7:06 pm »
klika že tak :D
@ ExtReM1sTa « ned 7:06 pm »
tuna tento pan Reavers :D
@ ExtReM1sTa « ned 7:06 pm »
ano druhý bol sepkar a hej :D sanely hra somnou
@ Reavers « ned 7:06 pm »
Sanely legendarni dagger kreteho budou znat Jen legendy exiku
@ LycousOriginal « ned 7:05 pm »
to sanely mi něco říká :) a ten druhej to byl sépkař ne? :D tak ten sanely s tebou hrá? :D
@ ExtReM1sTa « ned 7:05 pm »
Sanely/Doomhead :D ale dooma mali tiež 2 ja
@ LycousOriginal « ned 7:04 pm »
ten dom znám ho?
@ ExtReM1sTa « ned 7:03 pm »
:D tak prakticky ho aj má niekto iný ,hráme na ňom 2 ja a ja z toho tých 10-20 % :D 80 Dom
@ LycousOriginal « ned 7:01 pm »
tak to je fajn, aspoň si to úplně naznevřel jak já na téměř rok :)) čekal jsem, že exiho už má někdo jinej no klika, že ne byla by té postavy škoda :D
@ ExtReM1sTa « ned 6:57 pm »
ale zvládne :D len musíme pár veci prekopať lebo toto mi nesedí 22 rk a ten krit moc poznat
@ TomasFoxx « ned 6:56 pm »
aha :D já se divil že tam je nějak moc cb a kd nad 1 xD ale pěkny no, snad to někdy zvládne i on
@ ExtReM1sTa « ned 6:56 pm »
včera som bol ja :D ale nebavilo ma to....dračie vymením za hnevy lebo s tymto mi tie cb nešli
@ TomasFoxx « ned 6:55 pm »
@ExtReM1sTa :  to včera ve valce nebyl kyes?
@ ExtReM1sTa « ned 6:54 pm »
:D jj ešte žijem len moc nehrám už akurat včera som bol pozriet :D
@ beniamino « ned 6:49 pm »
:shoot: :shoot:
@ LycousOriginal « ned 6:47 pm »
:ban: :spam:
@ INParadise « ned 6:45 pm »
Cs
@ beniamino « ned 6:44 pm »
Pauza :D
@ Ivetka « ned 6:42 pm »
:omg:
@ LycousOriginal « ned 6:37 pm »
Exi ty ještě žiješ?
@ Mionix « ned 6:34 pm »
V klidu. Zatím trestat nehodlám. Ale i mně občas přeteče. :-)
@ disaster1591 « ned 6:34 pm »
@Mionix :  Pardon, nechal som sa uniest
@ TomasFoxx « ned 6:25 pm »
@Mionix :  soly
@ Mionix « ned 6:25 pm »
Pánové, jestli toto bude pokračovat. Tak všem zúčastněným rozdám Banány na pár dní, aby jste vychladli. A pokud se to bude opakovat, tak budu Banány prodlužovat. Forum tu není opravdu od toho, aby vy jste se tu dnes a denně hádali jak psi.
@ TomasFoxx « ned 6:24 pm »
zavist ze jsem dostal caryfuka? to pises o par mesicu pozde

Kdo chatuje

offline Heana 
offline Kaenos 
offline Mionix 
offline UweArch 
offline schvarz