Přehlednost stánků v tržnici

Prostor pro Vaše nápady na vylepšení hry nebo úpravy již zaběhnutých stálic.
Nutné schválení moderátorem.
Pravidla fóra
• Každý návrh musí obsahovat anketu.
• Máte-li návrhů více, vytvořte pro každý nové téma.
• Chcete-li vyjádřit pouze souhlas či nesouhlas, použijte anketu.
• V reakcích na podaný návrh se vyjadřujte vždy k tématu, vyvarujte se off topicu, byť jen částí příspěvku.
• Nová témata schvaluje pouze herní tým (GA, GM, TGM).

Vyhovovala by vám tato možnost?

Ano
104
83%
Ne
16
13%
Nevím
5
4%
 
Celkem hlasů: 125

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 489
Registrován: úte 24. zář 2013 11:22:32
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 1049 poděkování

Re: Přehlednost stánků v tržnici

Příspěvek od Mithra » úte 08. lis 2016 16:57:44

Tak jsem to přecejen pochopil špatně.
Přidání možnosti prodeje předmětů u Yonaha by nejspíš nic nebránilo. Bude jen potřeba vyřešit otázku zdanění. Tak, aby yangy šly do správné pokladny.
Přílišná oddanost ideálům nezřídka končívá tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek. Karel Kryl

Uživatelský avatar
macok0072
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 103
Registrován: sob 28. črc 2012 22:23:35
Dal poděkování: 62 poděkování
Dostal poděkování: 56 poděkování

Re: Přehlednost stánků v tržnici

Příspěvek od macok0072 » ned 01. led 2017 21:44:47

Rozhodně jsem PRO aby se tržnice trošku pozměnila (nebo stánky) směrem k lepší přehlednosti.

Jak tu někdo psal - nová tržnice portuje hráče jen ke dvoum místům, takže se spousta hráčů snaží namačkat stánky právě poblíž těch 2 míst, a převážně k mostu. A pak mezi kupou stánků je těžké rozlišit na co už člověk klikl, pokud nemá super paměť na názvy stánků.

Rozhodně jsem tedy pro to, aby se přehlednost nějak zlepšila. A do této diskuse ještě napíši, že se mi dost líbí tento návrh od CiD-a:
CiD píše:Co tak přidat možnost barevně označit název stánku který už byl jednou otevřen :?:
ObrázekxElGorgyObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
archerBornToFight1104xxxprůběh
________________________________________________________________
Do sekce obchody budu někdy vkládat příspěvky/předměty i jménem kamaráda:
WEExMAN - Theopizit - Bufinabejka

Uživatelský avatar
CruzY
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 261
Registrován: stř 02. led 2013 23:12:29
Dal poděkování: 44 poděkování
Dostal poděkování: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

stánky,které jsme už viděli

Příspěvek od CruzY » ned 01. led 2017 22:31:25

Tento návrh je velmi jednoduchý a vím ,že tato věc už na jednom nejmenovaném serveru delší dobu je.
Určitě se vám už hodněkrát stalo ,že jste chodili po tržnici a furt jste otevírali stánky na které jste už koukali.

Toto je můj návrh:

Jde v podstatě o to ,že stánek má normálně nápis bílý a když na něho klikneme a odejdeme ze stánku ,tak nápis bude mít jinou barvu .
(viz obrázek) . Potom by se lépe orientovalo v tom, který stánek jsme už otevřeli ,a naopak který jsme ještě neviděli.
Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg (9.12 KiB) Zobrazeno 3180 x
Účel tohoto návrhu je zmenšit čas ,při kterém hledáme určitou danou věc po celé tržnici / městě.

Edit: Sloučena témata se stejným návrhem. Stav ankety tohoto návrhu před sloučením - ANO 25, NE 2, JE MI TO JEDNO 0.
/Avery

Uživatelský avatar
MegaSuraS
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 301
Registrován: ned 18. bře 2012 15:11:25
Dal poděkování: 50 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Re: stánky,které jsme už viděli

Příspěvek od MegaSuraS » pon 02. led 2017 7:17:49

Jednoznačné +1..
možná bych také přidal odlišnou barvu pro posledně zobrazený stánek, aby se to zase odlišilo od již zobrazených a ještě nezobrazených ..

Uživatelský avatar
strangerino
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 24. lis 2016 11:25:06
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 44 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přehlednost stánků v tržnici

Příspěvek od strangerino » pon 02. led 2017 17:11:06

Jsem jednoznačeně pro!
A rád bych dodal, že mapa tržnice by mohla být změněna, na mapu bývalého, bohužel již zrušeného, kasína.
Osobně mi příjde, že stará mapa kasína, by se pro tržnici velice hodila a to hlavně z důvodu, že kasíno bylo rozděleno do místností a tudíž by si hrát lehce zapamatoval, ve které místnosti již byl a ve které né.

+ By bylo dobré, kdyby hráči s VIP účtem, mohli rozšířit svůj stánek o jednu stránku, takže by zmizel velký počet obchodů, protože 2 obchody, by se teoreticky vešly do 1 stánku. :up:

Uživatelský avatar
ondra852
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 256
Registrován: úte 26. dub 2011 19:44:40
Dal poděkování: 66 poděkování
Dostal poděkování: 218 poděkování

Re: Přehlednost stánků v tržnici

Příspěvek od ondra852 » pon 02. led 2017 17:28:41

Nejaka sachovnice mi prijde, ze by byla pekne hnusna a jeste mene prehledna (dost stanku ma svoje misto a clovek vi kde treba hledat bylinky nebo eliky).

Osobne si myslim, ze nejlepsi by bylo, kdyby se mapa trznice udelala o neco vetsi a mela skutecne vzhled nejakeho trziste (objekty stanu, stanku, nejakeho zbozi apod.). Kdyby mapa byla vetsi a rozmanitejsi, tak by si hraci co prodavaji pravidelne mohli vybrat lepe misto a take ostatni by vedeli kde je hledat. Nyni mi prijde, ze trznice je moc mala a stanky jsou na sobe v nekterych miste moc nahustene, ze nejde skoro kliknout na konkretni z nich.

Take by nebylo spatne, kdyby u nejakeho NPC slo vyhledat predmet podle nazvu a seradit podle ceny (hledalo by se ze vsech predmetu ve stankach na trznici). Sice by to bylo asi dost prace (i kdyz mozna by se to uz nekde naslo hotove, protoze na par serverech jsem to jiz videl a pochybuji, ze by si to tam napsali sami), ale verim, ze by to vetsina hracu ocenila a hlavne by to pomohlo novackum, co moc neznaji ceny.

Uživatelský avatar
Cepino
Lv.38
Lv.38
Příspěvky: 1808
Registrován: stř 14. bře 2012 10:01:55
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 1256 poděkování

Re: Přehlednost stánků v tržnici

Příspěvek od Cepino » úte 03. led 2017 11:42:53

ondra852 píše:Take by nebylo spatne, kdyby u nejakeho NPC slo vyhledat predmet podle nazvu a seradit podle ceny (hledalo by se ze vsech predmetu ve stankach na trznici). Sice by to bylo asi dost prace (i kdyz mozna by se to uz nekde naslo hotove, protoze na par serverech jsem to jiz videl a pochybuji, ze by si to tam napsali sami), ale verim, ze by to vetsina hracu ocenila a hlavne by to pomohlo novackum, co moc neznaji ceny.
No a právě tohle bych za žádnou cenu nezaváděl. Protože dnes mají šanci prodat i ti, co mají věci dražší. Takhle by člověk jen hledal v seznamu nejlevnější věc a koupil tu nejlevnější. Tím odbouráte ty dražší. A ještě docílíte toho, že se vám lidi navzájem začnou podrážet s cenami, aby byli na prvním místě v seznamu. Ceny budou klesat až na úroveň, na které je nikdo nechcete mít.

Proto jsem proti:
1.) Jakémukoliv srovnávání cen
2.) Jakémukoliv přesunutí stánků na nějaký anonymní ofline web.
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Uživatelský avatar
ondra852
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 256
Registrován: úte 26. dub 2011 19:44:40
Dal poděkování: 66 poděkování
Dostal poděkování: 218 poděkování

Re: Přehlednost stánků v tržnici

Příspěvek od ondra852 » úte 03. led 2017 17:12:13

Cepino píše:
ondra852 píše:Take by nebylo spatne, kdyby u nejakeho NPC slo vyhledat predmet podle nazvu a seradit podle ceny (hledalo by se ze vsech predmetu ve stankach na trznici). Sice by to bylo asi dost prace (i kdyz mozna by se to uz nekde naslo hotove, protoze na par serverech jsem to jiz videl a pochybuji, ze by si to tam napsali sami), ale verim, ze by to vetsina hracu ocenila a hlavne by to pomohlo novackum, co moc neznaji ceny.
No a právě tohle bych za žádnou cenu nezaváděl. Protože dnes mají šanci prodat i ti, co mají věci dražší. Takhle by člověk jen hledal v seznamu nejlevnější věc a koupil tu nejlevnější. Tím odbouráte ty dražší. A ještě docílíte toho, že se vám lidi navzájem začnou podrážet s cenami, aby byli na prvním místě v seznamu. Ceny budou klesat až na úroveň, na které je nikdo nechcete mít.

Proto jsem proti:
1.) Jakémukoliv srovnávání cen
2.) Jakémukoliv přesunutí stánků na nějaký anonymní ofline web.
A co by bylo spatne na tom, ze by predrazene veci nikdo nekoupil? Cenu urcuje to, jaka je poptavka po dane veci a kolik tech veci je zrovna k prodeji. Me spis prijde nefer, kdyz nekdo mate ostatni hrace a je schopen ostatni premlouvat, ze od neho maji neco koupit, protoze je to extra vyhodne a protoze nakupujici je bud novacek nebo se mu nechce prolezat porad vsechny stanky, tak to koupi zbytecne predrazene. Chapu, ze z pohledu nektereho z tech hracu, kteri radi vydelaji penize za nic (nebo spis klamanim ostatnich) by tohle byla hodne spatna zmena, ale pro ty co vydelavaji dropovanim ci vyrobou veci by to bylo super, protoze by to o dost zvysilo sanci, ze jejich predmet nekdo koupi (v zavislosti na cene). Prijde mi lepsi, kdyz na tom ztrati lide, kteri naklikaji predrazene veci do stanku a pak to nechaji tyden zaple a lide, co klamou novacky a ziskaji hraci, kteri vydelavaji "aktivnim" hranim. Jako pokud bych si mel vybrat mezi tim, ze nebudu muset pri kazdem hledani neceho proklikavat ten hrozny chaos na trznici a ze pokud dam rozumnou cenu, tak predmet, ktery prodavam nekdo hned koupi a nebo tim, ze nebudu mit moznost neco lehce prodat predrazene, tak volba je jasna. To je, jak kdyby jsi v dnesni dobe rekl, ze nebudes pouzivat internet ci se divat do reklamniho letaku na ceny a radeji pujdes do 20 obchodu, aby jsi se podival na ceny a zakoupil si vyrobek tam, kde je nejvyhodnejsi, protoze by pak nebyla moznost neco prodavat predrazene.

Uživatelský avatar
macok0072
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 103
Registrován: sob 28. črc 2012 22:23:35
Dal poděkování: 62 poděkování
Dostal poděkování: 56 poděkování

Re: Přehlednost stánků v tržnici

Příspěvek od macok0072 » úte 03. led 2017 17:30:08

A co by bylo spatne na tom, ze by predrazene veci nikdo nekoupil? Cenu urcuje to, jaka je poptavka po dane veci a kolik tech veci je zrovna k prodeji. Me spis prijde nefer, kdyz nekdo mate ostatni hrace a je schopen ostatni premlouvat, ze od neho maji neco koupit, protoze je to extra vyhodne a protoze nakupujici je bud novacek nebo se mu nechce prolezat porad vsechny stanky, tak to koupi zbytecne predrazene. Chapu, ze z pohledu nektereho z tech hracu, kteri radi vydelaji penize za nic (nebo spis klamanim ostatnich) by tohle byla hodne spatna zmena, ale pro ty co vydelavaji dropovanim ci vyrobou veci by to bylo super, protoze by to o dost zvysilo sanci, ze jejich predmet nekdo koupi (v zavislosti na cene). Prijde mi lepsi, kdyz na tom ztrati lide, kteri naklikaji predrazene veci do stanku a pak to nechaji tyden zaple a lide, co klamou novacky a ziskaji hraci, kteri vydelavaji "aktivnim" hranim. Jako pokud bych si mel vybrat mezi tim, ze nebudu muset pri kazdem hledani neceho proklikavat ten hrozny chaos na trznici a ze pokud dam rozumnou cenu, tak predmet, ktery prodavam nekdo hned koupi a nebo tim, ze nebudu mit moznost neco lehce prodat predrazene, tak volba je jasna. To je, jak kdyby jsi v dnesni dobe rekl, ze nebudes pouzivat internet ci se divat do reklamniho letaku na ceny a radeji pujdes do 20 obchodu, aby jsi se podival na ceny a zakoupil si vyrobek tam, kde je nejvyhodnejsi, protoze by pak nebyla moznost neco prodavat predrazene.
Když jdeš do obchodu, řekněme do sportu pro boty. Ptá se tě prodavač kolik za ně dáš, nebo má na botech nalepenou "svoji" cenu?

Ano, přesně na to narážím.
Cenu (pokud není uvedeno že chce nabídky) určuje prodávající, nikoliv kupující.

Neexistuje něco jako "pevná cena". Každý hráč má cenu svoji, nebo je u něčeho cena "dohodnuta" (ale neznamená to, že je pevná).
To, že dá někdo do stánku Adidasky za 1500 a Najky za 1400 je čistě jeho věc. Stejně tak je věc prodávajícího, pokud dá Adidasky za 1000 a Najky za 900. Cenu si zkrátka určuje prodávající, a né kupující. To, že člověk je línej projít více obchodů aby našel "slevu" nebo levnější Adidasky nebo Najky, je problém pouze toho kupujícího. Kvůli svojí lenosti zaplatí 1500 za Adidasky a 1400 za Najky, přitom kdyby líný nebyl a prošel by víc obchodů, tak by ušetřil. A o tom je i tržnice na metinech (nejen na Ekuře). Hráč má svoji cenu za kterou věci prodává. Pokud to má dražší, tak je to jeho věc. Stejně tak je věc kupujícího jestli to koupí, nebo nechá být.

Ten návrh, cos podal Ty, že by bylo NPC, u kterého by se dal vyhledat předmět+seřazen podle ceny, by hodně pohnulo ekonomikou (Ale to tu už někdo psal). Takže jsem proti zavedení této věci.
ObrázekxElGorgyObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
archerBornToFight1104xxxprůběh
________________________________________________________________
Do sekce obchody budu někdy vkládat příspěvky/předměty i jménem kamaráda:
WEExMAN - Theopizit - Bufinabejka

Uživatelský avatar
Cepino
Lv.38
Lv.38
Příspěvky: 1808
Registrován: stř 14. bře 2012 10:01:55
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 1256 poděkování

Re: Přehlednost stánků v tržnici

Příspěvek od Cepino » stř 04. led 2017 9:50:20

ondra852 píše:A co by bylo spatne na tom, ze by predrazene veci nikdo nekoupil? Cenu urcuje to, jaka je poptavka po dane veci a kolik tech veci je zrovna k prodeji. Me spis prijde nefer, kdyz nekdo mate ostatni hrace a je schopen ostatni premlouvat, ze od neho maji neco koupit, protoze je to extra vyhodne a protoze nakupujici je bud novacek nebo se mu nechce prolezat porad vsechny stanky, tak to koupi zbytecne predrazene. Chapu, ze z pohledu nektereho z tech hracu, kteri radi vydelaji penize za nic (nebo spis klamanim ostatnich) by tohle byla hodne spatna zmena, ale pro ty co vydelavaji dropovanim ci vyrobou veci by to bylo super, protoze by to o dost zvysilo sanci, ze jejich predmet nekdo koupi (v zavislosti na cene). Prijde mi lepsi, kdyz na tom ztrati lide, kteri naklikaji predrazene veci do stanku a pak to nechaji tyden zaple a lide, co klamou novacky a ziskaji hraci, kteri vydelavaji "aktivnim" hranim. Jako pokud bych si mel vybrat mezi tim, ze nebudu muset pri kazdem hledani neceho proklikavat ten hrozny chaos na trznici a ze pokud dam rozumnou cenu, tak predmet, ktery prodavam nekdo hned koupi a nebo tim, ze nebudu mit moznost neco lehce prodat predrazene, tak volba je jasna. To je, jak kdyby jsi v dnesni dobe rekl, ze nebudes pouzivat internet ci se divat do reklamniho letaku na ceny a radeji pujdes do 20 obchodu, aby jsi se podival na ceny a zakoupil si vyrobek tam, kde je nejvyhodnejsi, protoze by pak nebyla moznost neco prodavat predrazene.
Kdyby fungovalo to co ty navrhuješ, tak ve tvém okolí bude jen jeden krám s nejlevnější cenou za danou věc a ty budeš chodit jen tam. Nikde žádná konkurence, protože ostatní by se neuživili a zkrachovali. Když někde něco dropuješ a stanovuješ prodejní cenu, tak také zohledňuješ náklady. Ty svým návrhem podporuješ hlavně ty, kteří budou ceny podrážet a prodávat klidně i pod náklady, hlavně že v tu dobu budou mít tržbu. O jakém klamání to mluvíš? Kdo určuje, jaké náklady na danou věc měl daný hráč a proto to za to prodává? Kdo určuje, co je předražené a co naopak prodávané pod cenou? Ty? Nikdo ti nebere internet nebo reklamní letáky, ale srovnáváš nesrovnatelné. Ty také neobejdeš 50 krámů, protože v každém mají jeden nejlevnější výrobek. Zohledňuješ více parametrů. Vzdálenost, nabídka ostatního zboží, rozmanitost sortimentu, oblíbenost krámu, hezké prodavačky. Jak píši, tímto krokem by jsi dosáhl stejné věci jako se děje na BM, kde se jeden a druhý podrážejí v ceně zlatého prutu, jen aby ho prodali nejrychleji a vůbec si neuvědomují, že nakonec za ten prut získají méně, než na něj vynaložili. Opravdu nechápu, jak někdo může říkat o něčem, že to je nebo není předražené.
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »
@ KerkyzAfterky « čtv 10:29 am »
Takashiro píše:
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
myslím, že byly i na výročí ekury jak je v červnu. Ale nevím, jestli každy rok
@ KerkyzAfterky « čtv 10:28 am »
Mionix píše: @KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
tak fakt to je rukavicema, já myslel, že na tyhle eventové věci to nemá vliv :D :D tak díky a pardon :D
@ Takashiro « čtv 10:15 am »
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
@ KerkyzAfterky « čtv 9:44 am »
Z mrazíka sem teď dostal prut 5kk a 2 požehy, to je bizár. Chci vidět, kdo vám to bude hrát příští rok :_D
@ Takashiro « čtv 8:57 am »
Kedy bude nejaky ten bonus na SDčka?
@ Mionix « čtv 7:48 am »
Dnešní údržba je posunuta na 11h.
@ Mionix « úte 8:58 am »
@Relly,  Mohu s vámi souhlasit, i support je důležitý, ale nic s tím nezmohu.
@ Relly « pon 6:14 pm »
@Mionix,  Co se týče hodin práce jednotlivých gm na eventech, to hráč posoudit nemůže. Muže a nemusí to tak být. Nicméně je ve hře tolik GM a nepřijde mi Ok, ze se na tickety čeká pomalu čtvrt roku. Beru, že se třeba podílí částečně na hře, co se eventu tyče. Osobně si myslim, že to tam delaji jen někteří a zbytek se veze, ale nevadí, to hráč nevidí jak ten ticket systém. Ale ona ta podpora (support) by měla též fungovat, je to jakási součást te práce a to mi přijde, že to tu nefunguje vůbec.
@ Mionix « pon 6:06 pm »
@Relly,  Já vám to neberu, takový pohled z hráčské strany může být, může se tak zdát. Ale věřte, že za tou hrou jsou obrovské hodiny práce. Třeba ty eventy se nevymyslí samy. Jsou v tom desítky a desítky hodin jednotlivých GM.
@ Relly « pon 5:42 pm »
@Mionix,  Mě třeba zaráží, že se tomu divíš. Též jsem na blbou chybu hry čekal 14 dní (a to se vyřešilo jen díky tomu, že jsem ti psal zde). Tady když gage čeká na ticket 2 měsíce, tak to asi o něčem vypovídá, ne ? A kupodivu to pak lidi tahají i sem, když vedení absolutně nezajímá, že jejich gm tým (podřízení) jen berou SD za jedno velké nic. Ale uznávám a respektuji, že aspoň ty se snažíš pomoci hráčům mimo forko, když už tady se na hráče kašle.
@ hg003 « ned 10:31 pm »
..
@ gagefranjo « ned 7:32 pm »
Mionix píše: @gagefranjo,  mohu vám napsat, aby jste vydržel do pondělí. Bude porada. Třeba se to louskne tam. ;-)
diky
@ gagefranjo « ned 7:06 pm »
Také stěžování na ticketu určitě nebudu praktikovat 😂
@ Mionix « ned 7:06 pm »
@gagefranjo,  mohu vám napsat, aby jste vydržel do pondělí. Bude porada. Třeba se to louskne tam. ;-)
@ gagefranjo « ned 7:06 pm »
Mne je Jasne, ze schválení návrhu závisí na par lidech z týmu. Kteří třeba ani nechodi války a když už, tak určitě ne za postavy, kterých se to tahle změna dotýká
@ gagefranjo « ned 7:05 pm »
Já vždy měl myšlenku, ze když se po par měsících připomenu na ticketu, tak se to bere za spam a hrozí za to tb. Je mozne ze se mýlím, ale takhle to beru
@ Mionix « ned 6:49 pm »
@gagefranjo,  A co po mně chceš? Narovinu. A tušíš vůbec, že na schválení či zamítnutí návrhu vůbec nezáleží. Protože ve finále, co se implementuje do hry není na tobě, na nás, ale pouze na majiteli? A jestli ti někdo dlouho řeší ticket, tak si prosím stěžuj tam, forum od toho není. :-)
@ gagefranjo « ned 6:40 pm »
Jinak Prave nevim, kde bych tento navrh podsunul. Ještě me napadl ticket, ale tam nic o návrzích nebylo 🤷🏼‍♂️
@ gagefranjo « ned 6:38 pm »
Tak čekal jsem, ze navrh zde na fóru bude rychlejší jak vaše klasické porady o tom co má prijit do hry
@ Mionix « ned 6:00 pm »
@gagefranjo,  Jo jo, to vůbec neděláte. :-)
@ gagefranjo « ned 5:53 pm »
Ale asi toho mate hodně, tak nebudu zbytecne rýpat 🙂
@ gagefranjo « ned 5:52 pm »
Jestli budu cekat jak na odpověď na ticket tak poteš 😃
@ Mionix « ned 5:03 pm »
@gagefranjo,  až do té doby, dokud ho buď schválíme k diskusi, či zamítneme. :-)
@ gagefranjo « ned 2:48 pm »
Jak dlouho se čeká na schválení návrhu?
@ Mionix « ned 9:40 am »
@kovardominik,  jdou přendavat z postavy na postavu. ;-)
@ kovardominik « sob 9:07 pm »
Během plnění úkolu s herbářem mohl být zrušen denní limit bylinek. Při nézké úrovni zručnosti a smůle to jde plnit několik dní
@ kovardominik « pát 10:55 pm »
Přirážka za rušení při práci u kováře je top :)
@ Mionix « pát 7:42 am »
@xSaskex,  to bohužel nemohu, musí řešit GM, které řešilo váš předchozí ticket.
@ xSaskex « čtv 6:57 pm »
@Mionix,  Ahoj Mio, mohl bych poprosit, jestli byste nemrkli na tiket č.92121? Už nějakou chvilku čekáme a zabere to jen malinko času. Díky za odpověď
@ schvarz « čtv 3:10 pm »
Velmi opatrně se softwarem jako AHK, mnoho her scanuje seznam běžících programů a pokud najdou AutoHotkey, tak to automaticky berou jako porušení podmínek použití. Takže zapínat jen na používání. A ještě teda upozorním, že AHK umožňuje automatizaci, která je proti podmínkám použití prakticky všech online her včetně ekury. Technicky vzato je proti podmínkám použití ekury i to použití na přebindování F1-F4 na jiné klávesy. Dokonce i software k herní myši před podmínkami použití neobstojí. Je to tolerováno, takže myslet na to.
@ RAMHH « čtv 1:21 pm »
@goddamnbary,  Podivej se na programy jako AHK
@ goddamnbary « čtv 1:09 pm »
Vedel by si mi poradiť ako sa to robí?
@ Akemos « čtv 9:40 am »
goddamnbary píše: Otázka, dajú sa zmeniť klávesy f1-f4?, chcel by som si kúpiť mini 60% klávesnicu
asi záleží na klávesnici. já si mohu dát jakoukoli klavesu kamkoliv třebai C na F5
@ goddamnbary « stř 3:25 pm »
Otázka, dajú sa zmeniť klávesy f1-f4?, chcel by som si kúpiť mini 60% klávesnicu
@ goddamnbary « stř 3:24 pm »
Sup ľudia
@ Mionix « pon 4:12 pm »
@Betty,  Na truhle je to napsané, že máte mít v ruce zbraň. ;-)
@ Betty « pon 3:13 pm »
Proč, když mám v ruce motyku a otevřu nazaretskou truhlu tak mi to dá meč na šamanku? :D
@ KerkyzAfterky « pon 1:02 pm »
Tak asi jste vybrali štěstičko i od ostatních :D já furt nic :D
@ gagefranjo « ned 10:54 pm »
Po přidání pojmenování výstroje, které chtěl snad vlastně úplně každý :) jsem nenasel za 3h hledání ani jednu. Včera jsem měl stesti a našel jsem ji asi za 15min.
@ Hakan « ned 9:08 pm »
Já našel uhelnou žílu včera asi za 2 minuty hledání, je fakt že den před tím jsem ji nenašel hodinu :lol:
@ KerkyzAfterky « ned 5:24 pm »
Mohl by se tady někdo z teamu vyjádřit o kolik byla zvýšená šance na výskyt uhelné žíly? Neznám nikoho ve hře, kdo by ji našel, všichni čerpají ze zásob, které měli ve skladu z předeventové doby. Vážně by nás to zajímalo, jestli prostě není někde chyba?
@ KerkyzAfterky « ned 2:19 pm »
TomasFoxx píše: https://ctrlv.link/wE54 drop z 10 mrazíků :D možná by to chtělo trošku boostnout
tobě aspoň padly povolení :D mě ani jedno, letos trošku bída no, ale jsem rád, že to nezrušili úplně :D
@ KerkyzAfterky « ned 2:18 pm »
Takashiro píše:
KerkyzAfterky píše:
TomasFoxx píše: @KerkyzAfterky,  vidíš, nadáváš na event a ani jsi nezjistil jak z peněženky dostat pořádný prachy :D
a poradíš?:D
ak mas urobeny quest od skladnika odovdzavaj ich zajacovi alešovi, daleko lepsie odmeny :D
jo už sem zjistil, ale díky moc :-)
@ gagefranjo « ned 12:03 pm »
To bylo no. Já Prave myslel, ze ta ranní údržba bude cílená přímo na ten drop, ale asi jindy😂
@ TomasFoxx « ned 11:34 am »
@gagefranjo,  no já posekal nejdřív 2 a z každýho 14 požehů a něco k tomu, tak jsem si říkal že wow, ale asi to bylo nějaký mega štěstí :D
@ gagefranjo « ned 11:32 am »
Neříkal jsi zrovna ty, ze ty odměny z těch meteoru jsou dobre? Ale jinak ano, ty odměny jsou výsměch :D
@ TomasFoxx « ned 11:08 am »
jelikož to je 80 minut práce

Who is chatting

offline Akyl26 
offline Clusive 
offline Fozzy 
offline Mionix 
offline Nebiros 
offline ddavidd