Uložení ID a hesel do launcheru

Prostor pro Vaše nápady na vylepšení hry nebo úpravy již zaběhnutých stálic.
Nutné schválení moderátorem.
Pravidla fóra
• Každý návrh musí obsahovat anketu.
• Máte-li návrhů více, vytvořte pro každý nové téma.
• Chcete-li vyjádřit pouze souhlas či nesouhlas, použijte anketu.
• V reakcích na podaný návrh se vyjadřujte vždy k tématu, vyvarujte se off topicu, byť jen částí příspěvku.
• Nová témata schvaluje pouze herní tým (GA, GM, TGM).
Odpovědět

Byli by jste pro a využívali byste tuto možnost ?

Jsem pro, využíval bych to.
49
83%
Jsem pro, ale nevyužíval bych to.
3
5%
Jsem proti, a uvedu důvod svého nesouhlasu.
7
12%

Celkem hlasů: 59

L3XOUN
Zakladatel tématu
Lv.13
Lv.13
Poděkoval: 64×
Má poděkování: 87×

Uložení ID a hesel do launcheru

Příspěvek od L3XOUN » ned 12. bře 2017 12:23:59

Zdravím,
Prohnala se mi hlavou taková myšlenka, co kdyby si šlo do launcheru uložit hesla i ID svých účtů. Vypadalo by to asi tak, že při po špuštění laucheru by se dalo ID i heslo normálně napsat, a nebo by byla někde kolonka vybrat účet. Vybrali by jste si účet a do řádku by se automaticky vyplnilo ID i heslo. Samozřejmě pro uložení hesla by byla odeslána žádost na email na kterém je účet registrovaný. Je mi jasné že by to nepřijali lidé, kteří často mění PC nebo jich hraje víc na jednom PC ale tato fuknce by nebyla povinná. Já osobně bych třeba uvítal kdybych si takto uložené ID s heslem mohl i pojmenovat podle libosti.

crazy8
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 65×
Má poděkování: 119×

Re: Uložení ID a hesel do launcheru

Příspěvek od crazy8 » čtv 16. lis 2017 16:39:33

Taktiez som za, ked sa posledne udrzby zameriavaju prave na luncher mohlo by sa vyriesit aj toto, myslim si ze by s tymto navrhom suhlasilo vela hracov, najme ked kupujeme z HM postavy s hroznymi loginmi..:(
Oxymoron (z gréckeho oxys = ostrý, inteligentný + moros = tupý, pomalý, hlúpy) je spojenie slov protirečiaceho si významu, obyčajne podstatného mena a prídavného mena.

Možností je vždy viac, dôležitá je len naša voľba.

Talízman účesu

Zvýšme rozmanitosť zvierat na Ekure

GiVeMeLoVe
Lv.15
Lv.15
Poděkoval: 12×
Má poděkování: 26×

Příspěvek od GiVeMeLoVe » pát 17. lis 2017 18:02:24

Ani nevíš jak by mi to denně ulehčilo práci, když bych nemusel psát ID a heslo na 16 postav do HG + logování na zahrádku to samé :D
Ja sem pro :up:

OrangEE
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 41×
Má poděkování: 56×

Příspěvek od OrangEE » sob 18. lis 2017 11:15:28

Určite pro :up: Tiež ma to napadlo viackrát, ale moja lenivosť mi nedovolila napísať návrh :cry:
Neskutočne to ulahčí, jak logovať xx shopov, hg postavy, herbár alebo skladové postavy.

Ešte by som k návrhu možno pridal aby bola nejaká možnosť si robiť poznámky prípadne nejaké rozdelenia do skupiniek aké IDčka k čomu sú. Osobne sa mi niekedy stáva že prebehnem 10účtov a stále nenájdem to čo hľadám.Ale tak k tomu už môže slúžiť poznámkový blok. :fight:

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Lejno « ned 1:27 am »
Blesk McQueen
@ Boro3 « sob 11:57 pm »
Blesk
@ MoravskyPepin « sob 11:56 pm »
@Boro3,  Však já jen že o tom furt mluvíte a nikdo nic, tak třeba už jste se rozhoupali :D
@ Nejko123 « sob 11:56 pm »
Borda91 píše: @TomasFoxx,  Jo toto me bavi taky treba kdyz te taha za wpcko darkdrogo a beppy a do karmy utok a 52 ninja ti da na skill 3k kritik a stejnĕ te prijde tahat znovu :D
aha toto napíšeš za play WPčka ktoré len ruší a nedáva dmg do nikoho dobre no :D aj keby som tým WPčkam ( ktoré chodia len rušiť ) bral len 1k na kritik budem ich ťahať aspoň pár krát za válku
@ Boro3 « sob 11:54 pm »
Jj noa
@ MoravskyPepin « sob 11:33 pm »
@TopTopiik,  Přestup do žluté? Bavoro už hledá cech
@ TopTopiik « sob 11:23 pm »
rudlaninja píše: @TomasFoxx,  se zeptej Duxe jak se do něj nedávno zamilovalo modré wp ironie ještě jeho bývalá postava,že sháněl hned klíč od hradu
Vidíš to, válka prakticky bez buffu a stejně jsem ten týden dal krále :)
@ Pajik « sob 10:56 pm »
@FluffyHero,  už se řeší jen spisovná čeština, za těch pár let jsem je většinu věcí odnaučil :D
@ FluffyHero « sob 10:55 pm »
@Pajik,  Jestli tam padá "modrý vokno" a tomu podobné skvosty, děkuji nechci :lol: Bohužel jsem se smířil s tím, že obecná čeština přejede spisovnou a je to nevyhnutelné :D
@ Boro3 « sob 10:55 pm »
Hľadám cech vo žltéj ríši. PM
@ Pajik « sob 10:54 pm »
@Borda91,  těch 9 killů se asi dá oželet za válku a nemyslím, že jsou všechny z té situace tady popsané :D
@ Borda91 « sob 10:53 pm »
@TomasFoxx,  Ono je pak problem to ze te ale nezabije a jeste z nej to cb ma prave to wp :D
@ TomasFoxx « sob 10:53 pm »
@Pajik:lol: :lol:
@ Pajik « sob 10:51 pm »
@FluffyHero,  postačí na hovory, ať je nebuzeruji sám :D Ale mám už některé vycvičené, u blooda stačí zakašlat a už mu to dojde
@ FluffyHero « sob 10:51 pm »
@Pajik,  Jinak děkuji za nabídku, ale zatím neplánuji měnit říši :D
@ Pajik « sob 10:51 pm »
@Powerm,  myslím, že 8
@ xXDatXx « sob 10:50 pm »
bože holky ..jděte si namalovat do deníčku že jste přežily... a zítra na hře čus..
@ Powerm « sob 10:50 pm »
Ono i ten paralen má nějaké maximální dovolené množství na den:D
@ TomasFoxx « sob 10:50 pm »
tak ono když je to wpčko za říši jen jedno, tak se kolikrát vyplatí ho "potahat" jako první 😂 máš pak čas dát znovu zamasko a někoho zabít, než zase přijde a stihne tě zrušit
@ rudlaninja « sob 10:48 pm »
@xXDatXx,  chraň bůh
@ Pajik « sob 10:48 pm »
@Borda91,  kolikrát ani ne, ale já je tahal směrem ke žlutým, takže většinou skápli
@ xXDatXx « sob 10:48 pm »
@rudlaninja,  nechceš ho zdrogovat .. že ne?
@ rudlaninja « sob 10:47 pm »
@Powerm,  paralen....chceš?
@ Borda91 « sob 10:47 pm »
@Pajik,  Jenze ty i ja jsme tem wpckum brali vice kort do karmy utok
@ xXDatXx « sob 10:47 pm »
@Pajik,  to by měl.. hlavně ve hře :).. jinak řečeno .. zase učitelka .
@ FluffyHero « sob 10:47 pm »
@xXDatXx,  By jsi není překlep, to je gramatická chyba. Všechny tvé překlepy ignoruji, protože to se stát může.. sice každé druhé slovo je neobvyklé ale budiž.
@ Powerm « sob 10:46 pm »
@rudlaninja,  nesoudím, spíš to s velkou pravděpodobností vím, tak mě zajímá co to je :D
@ Pajik « sob 10:46 pm »
xXDatXx píše: @FluffyHero,  teď nevím jestli se chlubíš nebo stěžuješ.. ale to je tvůj problém.. pokud řešíš překlepy tak si zajdi k lékaři .. dá ti prášek :) a vypne net .. to se ti uleví ..
On neřeší překlep, ale spisovnou češtinu. Překlepy mohou ukazovat na nervy u psaní třeba, nebo rychlé psaní s tím, že jsi třeba jeden z těch, co musí koukat na klávesnici.
@ Pajik « sob 10:46 pm »
@Borda91,  WPka jsem tahal taky, to víš dobře. Tak je tak nějak chápu a měl bys i ty :D
@ xXDatXx « sob 10:45 pm »
@FluffyHero,  teď nevím jestli se chlubíš nebo stěžuješ.. ale to je tvůj problém.. pokud řešíš překlepy tak si zajdi k lékaři .. dá ti prášek :) a vypne net .. to se ti uleví ..
@ Pajik « sob 10:45 pm »
@FluffyHero,  Nechceš k nám do cechu? Kamarád do hovoru by se mi hodil, kluci by měli radost určitě :D
@ FluffyHero « sob 10:45 pm »
@Pajik,  Pro mě je "by jsi" nebo "by jste" a všechny tyto věci jak trnem do oka :D Není to tak těžké
@ Borda91 « sob 10:44 pm »
@TomasFoxx,  Jo toto me bavi taky treba kdyz te taha za wpcko darkdrogo a beppy a do karmy utok a 52 ninja ti da na skill 3k kritik a stejnĕ te prijde tahat znovu :D
@ Pajik « sob 10:43 pm »
@TomasFoxx,  nech mě, fakt mám 39,1 :D
@ Pajik « sob 10:43 pm »
@FluffyHero,  On chce být na tom správně s češtinou, ti používají "by jsi". Spíš mě deptají jeho překlepy než spisovná čj :D
@ TomasFoxx « sob 10:43 pm »
@Pajik:lol: :lol: :lol: to sem hodím z toho fb
@ FluffyHero « sob 10:42 pm »
@xXDatXx,  *bys
@ Pajik « sob 10:42 pm »
@xXDatXx,  hele, mám v podstatě horečky, ale píšu líp jak ty ( @TomasFoxx ty mlč). Nebo to píšeš schválně takto?
@ xXDatXx « sob 10:42 pm »
@Powerm,  Na to nemáš dost rozumu.. asi by jsi nedal jen čistý vzduch a čirou vodu pusinko...
@ TomasFoxx « sob 10:42 pm »
@FluffyHero:lol:
@ FluffyHero « sob 10:41 pm »
@rudlaninja,  Tak to je ta lepší varianta..
@ Pajik « sob 10:41 pm »
@rudlaninja,  asi četl logiku toho kolegy, taky hádám, že bude od vás :D
@ rudlaninja « sob 10:40 pm »
@Powerm,  podle čeho soudíš ,že něco berem
@ Pajik « sob 10:40 pm »
@TomasFoxx,  on bere hlavně slušně i přes obrany. Jenže na wary se nedává 72+ takže těžko říct. Ale přes 62 to je slušný damáš i tak
@ TomasFoxx « sob 10:40 pm »
@Pajik,  no bere, někde totiž ty obrany ubrat musíš, abys toho šamana (popřípadě ninju) přidal 😂
@ Powerm « sob 10:39 pm »
Hele Wikings můžu se zeptat co si dáváte za zbožíčko? moc rád bych taky ochutnal :shock:
@ Pajik « sob 10:39 pm »
@TomasFoxx,  ten mentál bere celkem dobře. Nejméně beru warům, asi kolem 9k bez šutru. Ten ninja je s tím teď tak nějak k pláči
@ TomasFoxx « sob 10:39 pm »
xXDatXx píše: @TomasFoxx,  ale no tak.. zase bych tak nemachroval.. dyť oba víme jak na tom jsi ...
zase nechápu asi :D
@ TomasFoxx « sob 10:38 pm »
třeba takovej shadybeast, člověk tam s ním za daggera svádí soboj titánů, tahám ho hlava nehlava, beru mu 1,8k sekem a 2-3k kouzlem a pak přijde mentál a dá průraz, když se toho mentála zeptám kolik, tak prej nějakých slabých 30 😂 prostě omg.. 😂
@ rudlaninja « sob 10:37 pm »
@TomasFoxx,  se zeptej Duxe jak se do něj nedávno zamilovalo modré wp ironie ještě jeho bývalá postava,že sháněl hned klíč od hradu
@ xXDatXx « sob 10:37 pm »
@TomasFoxx,  ale no tak.. zase bych tak nemachroval.. dyť oba víme jak na tom jsi ...
@ Boro3 « sob 10:37 pm »
Ok
@ Pajik « sob 10:36 pm »
@xXDatXx,  Tak % na kritik jsou celkem slušná i bez buffů, takže proč se tím nervovat..
@ Pajik « sob 10:36 pm »
@TomasFoxx:D
@ TomasFoxx « sob 10:36 pm »
@Pajik,  já jak kdy, když vím že s daggerem většině wp beru 2k kritikem, tak moc nemá cenu ani bojovat 😂😂
@ xXDatXx « sob 10:36 pm »
@Pajik,  ty jsi jinej kádr...
@ xXDatXx « sob 10:36 pm »
@TomasFoxx,  má.. :) dneska jsme utíkali z auristou od sebe .. jsem si málem cvrnk jak se mě bál..:)))
@ Pajik « sob 10:35 pm »
@TomasFoxx,  já třeba před WP neutíkám
@ TomasFoxx « sob 10:35 pm »
@xXDatXx,  no tak před wpčkem utíkat, si nemyslim že to je zrovna něco špatnýho když to wpčko nemá vubec v úmyslu s tebou bojovat 😂😂
@ rudlaninja « sob 10:35 pm »
:lol: :lol:

Kdo chatuje

offline 1Naruto1 
offline Mionix 
offline TritonX 
offline bejk73 
offline rendee