Přidání zbraní pro překování

Prostor pro Vaše nápady na vylepšení hry nebo úpravy již zaběhnutých stálic.
Nutné schválení moderátorem.
Pravidla fóra
• Každý návrh musí obsahovat anketu.
• Máte-li návrhů více, vytvořte pro každý nové téma.
• Chcete-li vyjádřit pouze souhlas či nesouhlas, použijte anketu.
• V reakcích na podaný návrh se vyjadřujte vždy k tématu, vyvarujte se off topicu, byť jen částí příspěvku.
• Nová témata schvaluje pouze herní tým (GA, GM, TGM).
Odpovědět

Přidali byste nové překovatelné zbraně, brnění, apod. ?

Ano
2
17%
Ne
10
83%
 
Celkem hlasů: 12

jonysek
Lv.3
Lv.3
Příspěvky: 11
Registrován: pát 19. kvě 2017 12:55:53
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Přidání zbraní pro překování

Příspěvek od jonysek » ned 21. kvě 2017 0:08:39

Ahoj, mám tady jeden z mých dalších nápadů na zlepšení hry.

Jak jste si jistě všimli, hráčů hodně ubylo a je to tím, že nemají co dělat nebo se jim zdá už zbytečné začínat. Můj nápad spočívá v přidání zbraní, které lze získat jen překováním nebo že si je koupíte od hráče (stály by asi hodně :D ).
Asi 3 roky zpět jsem hrál italský privát který už nefunguje. Bylo to tam následovně:

První zbraň byla většinou od lvl. 65. Další zbraně by byly třeba ty, které už jsou zaběhlé ve zvycích. Viz zde viewtopic.php?f=103&t=17823 Ale proč nepřidat další? Třeba 7 zbraní v jedné linii, kdy se každá další vyrábí z té předchozí. A čím lepší zbraň, tím by ji bylo těžší překovat. Tzn. že by se snižovala procenta. Např. ze 3. na 4. zbraň by už bylo jen 40% na úspěch a navíc byste potřebovali na vylepšení předměty, které by bylo extrémně těžké sehnat nebo by byly drahé.

Nevím jak je to tady s věží, ale na privátu, kde jsem hrál kdysi (už nefunguje), když jste se dostali do posledního patra věže, byla nějaká šance (např. 50%), že se vám objeví kovář, který zlepší zbraň bez jakýchkoliv ingrediencí. Ale také nedostanete šanci na vylepšení 100%, ale podle toho, na jakou úroveň zbraň vylepšujete. Tím se stane tento privát určitě hratelnější, protože získání zbraně není tolik o penězích, ale o snaze a vytrvání. A hráči, kteří dnes nemají co dělat, by měli spoustu zábavy :) Navíc bych překované zbraně nedával od vysokých levelů (100+) protože by je bylo těžké získat v jakémkoli levelu. A abyste dostali zbraň na +9 (jakýkoliv stupeň), bych ponechal jenom standardní ingredience. (bílá,modrá,červená perla, runy).

Pochopitelně poslední stupeň zbraně by byl nejsilnější ve hře.
To samé by mohlo platit pro brnění a pro štíty.

Pokud se vám tento nápad líbí, podpořte ho prosím volby ANO a třeba to tam za pár měsíců uvidíme :)

Pokud se nápad líbí týmu, rád se vším pomůžu a sepíšu nápady a postupy vylepšení podrobně. Email: jonaskowalczyk12@gmail.com

Uživatelský avatar
macok0072
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 103
Registrován: sob 28. črc 2012 22:23:35
Dal poděkování: 62 poděkování
Dostal poděkování: 56 poděkování

Re: Přidání zbraní pro překování

Příspěvek od macok0072 » úte 23. kvě 2017 12:37:36

Pochopitelně poslední stupeň zbraně by byl nejsilnější ve hře.
To samé by mohlo platit pro brnění a pro štíty.
Nejsilnější zbraně byly a jsou Dračí z HG.
Stejně tak zdobenky šperky.

Pokud by se přidalo něco "silnějšího / lepšího" než tohle, tak by to (podle mě) mělo dost špatný vliv.

Dračí věci (ať již +6/7 nebo už +9), zdobenky natočené atd. má na Ekuře už strašně moc lidí. Vlastně všichni...
Tak jaký dopad by asi měla skutečnost, že to musí předělávat znova, protože existuje "něco lepšího", k čemu se ovšem s těmito věcmi nedostanou?
(Protože nastavit překování dračích na další set (zdobenky na další set) je (dle mého) naprosto špatným nápadem.)

Sice by to snížilo cenu dračích a zdobených (samozřejmě beru v potaz natočené kusy). Takže by nováčci měli větší šanci se k nim dostat, páč by to nebylo tak drahé...

Ale myslím, že by to dost lidí odehnalo, protože by nechtěli trávit X hodin u shánění věcí k vylepšení / vyhazovat XXX kkk za koupení nových lepších věcí.
A na větu, která vás určitě napadla: "Však by nebylo povinný to vylepšovat" říkám jen to, že už takhle jsou věci na Ekuře v takovém stavu, že kdo má dračí+9 a dobře natočené věci, tak je takřka nezabitelný. Tak jak by to asi dopadlo s dalším "lepším" setem?


Nebráním se tomuto návrhu co se týče PVM zbraní (zbraně 75 / 108) a brnění (vodko, při jistých okolnostech i Shell, ale zase aby Shell nebylo lepší než schopka+9)

Ale jinak bych já osobně do systému věcí nezasahoval. Pouze v PVM směru.
ObrázekxElGorgyObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
archerBornToFight1104xxxprůběh
________________________________________________________________
Do sekce obchody budu někdy vkládat příspěvky/předměty i jménem kamaráda:
WEExMAN - Theopizit - Bufinabejka

jonysek
Lv.3
Lv.3
Příspěvky: 11
Registrován: pát 19. kvě 2017 12:55:53
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Přidání zbraní pro překování

Příspěvek od jonysek » čtv 25. kvě 2017 9:07:31

Zase spíše jen reaguji na hratelnost tím, že bude mít přístup k těmto zbraním i nižší level. (např. 80) Protože co bude potřebovat, jsou základní věci jako perly, yangy a runy. (z +6 na +9) A navíc hooodně štěstí. A přesně v tom by to bylo jiné než u zbraní které tady máme. Nedaly by se prostě dostat snadno. Už jen si představte, kdybyste měli zbraň stupně 3 (v linii) a chtěli byste ji překovat na st. 4 a šance na úspěch by byla pouze 20%? A navíc byste ji museli překovávat ve věži, jelikož sehnání přísad pro překov. by bylo hodně nákladné. Zlepšilo by to hratelnost ve věži. Lidi by si pomáhali navzájem a taky by to zlepšilo snahu se dostat k dobré výbavě trochu jinak než blbým dropem, na který se musíte vypracovat na level XX, ve kterém jsem ani po tak dlouhé době hraní ekury nebyl.

Chcete něco změnit a chcete více hráčů? Tak to trochu podpořte. A když už se vám to nelíbí, tak navrhněte alespoň jiné řešení, jak zlepšit hratelnost > více hráčů.

Děkuji a přeji hezký den ;)

Fatalist
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 33
Registrován: pon 14. led 2013 19:38:51
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: Přidání zbraní pro překování

Příspěvek od Fatalist » čtv 25. kvě 2017 9:34:20

Zase spíše jen reaguji na hratelnost tím, že bude mít přístup k těmto zbraním i nižší level. (např. 80) Protože co bude potřebovat, jsou základní věci jako perly, yangy a runy. (z +6 na +9) A navíc hooodně štěstí.
Nesmysl, jedak, ktery je potreba na tento level, nebo tedy sirius a jemu podobne zbrane, tak koupis uplne levne ve hre a vylepsovani nebudes verit funguje na zaklade perel a run. :up:
A přesně v tom by to bylo jiné než u zbraní které tady máme. Nedaly by se prostě dostat snadno. Už jen si představte, kdybyste měli zbraň stupně 3 (v linii) a chtěli byste ji překovat na st. 4 a šance na úspěch by byla pouze 20%? A navíc byste ji museli překovávat ve věži, jelikož sehnání přísad pro překov. by bylo hodně nákladné.
Další nesmysl, mluvíš o hratelnosti a dostupnosti k hráčům a pak napíšeš, že by to bylo hodně nákladné a přísady by se těžko sháněly. Je to opět nutnost vytvořit hodně nových i temů do hry kvůli ničemu.
Zlepšilo by to hratelnost ve věži. Lidi by si pomáhali navzájem a taky by to zlepšilo snahu se dostat k dobré výbavě trochu jinak než blbým dropem, na který se musíte vypracovat na level XX, ve kterém jsem ani po tak dlouhé době hraní ekury nebyl.
A jak dostanou ingredience, zbraně, runy a peníze na překov, když né dropem? Dostupné a pak na překov 20%? Takže zbraň na tvém "st.4" bude mít 20 % a u kováře mi zcela jistě křupne a přijdu o tolik peněz? Totální nesmysl. Navíc v této době se vylepšování nevyplatí, točení bonusů atd, proto se dropuje a následně se za to kupují zbraně hotové.
Chcete něco změnit a chcete více hráčů? Tak to trochu podpořte. A když už se vám to nelíbí, tak navrhněte alespoň jiné řešení, jak zlepšit hratelnost > více hráčů.
Toto je rozhodně nesmysl, který sem nijak nepřivede nové hráče, ale zaměstná team s přidáváním nesmyslů do hry.

Podle mě team nemůže moc experimentovat, ale máš pravdu, mělo by se začít něco dělat, protože je tu čím dál větší riziko, že každým updatem klesne počet hráčů - viz nejlepší update na světě - Mřenky. Vidím v tom velký úbytek hráčů a jeden z problémů serveru.
Děkuji a přeji hezký den ;)

Uživatelský avatar
macok0072
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 103
Registrován: sob 28. črc 2012 22:23:35
Dal poděkování: 62 poděkování
Dostal poděkování: 56 poděkování

Re: Přidání zbraní pro překování

Příspěvek od macok0072 » čtv 25. kvě 2017 9:44:29

jonysek píše:Zase spíše jen reaguji na hratelnost tím, že bude mít přístup k těmto zbraním i nižší level. (např. 80) Protože co bude potřebovat, jsou základní věci jako perly, yangy a runy. (z +6 na +9) A navíc hooodně štěstí.
Ehm, promiň, o čem že tady píšeš? Protože jednak zbraně od levelu +- 80 už na serveru jsou, a jsou to i zbraně které se vyrábí ze zbraní 65.
Další věc, dle toho co píšeš, tak chceš, aby level 80 měl přístup ke zbraním, které jsou pomalu srovnatelné, nebo i lepší, jako zbraně dračí? WTF is this?
jonysek píše:Nedaly by se prostě dostat snadno. Už jen si představte, kdybyste měli zbraň stupně 3 (v linii) a chtěli byste ji překovat na st. 4 a šance na úspěch by byla pouze 20%? A navíc byste ji museli překovávat ve věži, jelikož sehnání přísad pro překov. by bylo hodně nákladné. Zlepšilo by to hratelnost ve věži.
Nepřijde mi, že je potřeba zlepšit hratelnost ve věži. Hráči tam i tak chodí často.
jonysek píše:Nedaly by se prostě dostat snadno. Už jen si představte, kdybyste měli zbraň stupně 3 (v linii) a chtěli byste ji překovat na st. 4 a šance na úspěch by byla pouze 20%? A navíc byste ji museli překovávat ve věži, jelikož sehnání přísad pro překov. by bylo hodně nákladné.
Píšeš tu o "blbém dropu". Ale pak tady píšeš, že věci na překování by byly těžko sehnatelné (opět zase ten "blbý drop") nebo nákladné (což jsou třeba i dračí se kterýma se pak nemusí štvát s tak "těžkým" vylepšením)?
Navrhuješ Xkrát složitější cestu k získání dobrých PVP zbraní, než je ten (dle tvých slov) "blbý drop" dračích / keri zbraní.
jonysek píše:Lidi by si pomáhali navzájem a taky by to zlepšilo snahu se dostat k dobré výbavě trochu jinak než blbým dropem, na který se musíte vypracovat na level XX, ve kterém jsem ani po tak dlouhé době hraní ekury nebyl.
Opět navážu na tu souvislost, že by k těm zbraním mohl mít přístup i level 80. A ptám se: proč?
65, 80, 95... To jsou levely, na kterých máš PVP zbraně, které se kovají ze zbraní 65. Další v řadě je 108, které se sice dropují, ale na druhou stranu tam mají pošk. schop / průměrnou škodu a jdou použít jak do PVP, tak do PVM. Další pak jsou dračí, které byly, jsou (a osobně doufám že i nadále budou) nejlepšími na serveru. Protože a nýbrž, berme v potaz, že třeba Jaspis+9 20% poško (a se štěstím i nějaký bonus k tomu) se vyrovná trnu+6/7 .. Takže ani tak hráč nemá nutnost k těm drahým dračím přecházet. (neplatí to jen u jaspisu, ale asi u všech 108+9 zbraní natočených do PVP)
jonysek píše:Chcete něco změnit a chcete více hráčů? Tak to trochu podpořte. A když už se vám to nelíbí, tak navrhněte alespoň jiné řešení, jak zlepšit hratelnost > více hráčů.
Ekura je, podle dost velkého počtu lidí, nejlépe propracovaný server široko daleko. Takže podle mě (a myslím, že dost lidí mi dá za pravdu) není potřeba nutně něco nového přidávat. Zkusme se tedy spíš zaměřit na to, co se událo předtím, než hratelnost poklesla, a najděme spíš řešení, které bude změnou již existujícího, nikoliv přidání nového.
Všeho moc škodí, tak aby se takovým přidáváním náhodou Ekura nestala dalším "přeplácaným" serverem.

Jak jsem již psal: Nebráním se k přidání dalšího PVM setu zbraní, které by se dělaly ze zbraní 108 a měly level třeba 125 (přecijen mezi 108 a 150 je tam dost velká díra, kde v PVM co se týče zbraní nemáte co zlepšovat, není to škoda?)... Ale do PVP výbav bych nezasahoval.
ObrázekxElGorgyObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
archerBornToFight1104xxxprůběh
________________________________________________________________
Do sekce obchody budu někdy vkládat příspěvky/předměty i jménem kamaráda:
WEExMAN - Theopizit - Bufinabejka

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « pát 3:10 pm »
vím že kdysi byly z dropu, ale to už je dávno, to byl ještě zajíc u soona :D
@ KerkyzAfterky « pát 3:04 pm »
zatím sem nezkoušel, zrovna to vypli :D
@ noxforko « pát 3:04 pm »
a pruty na to dropneš?
@ KerkyzAfterky « pát 3:03 pm »
akorat změnili počty
@ KerkyzAfterky « pát 3:03 pm »
Takashiro píše:
Mionix píše: Novinka bude vydána. Strpení.
a kdeže sa dá vyrobiť alebo ziskať ten košik? kedže o tom nikde nieje žiadne info
košík na vajca ti uděla rybář v event mapě a klec ariyoung taky
@ Takashiro « pát 3:03 pm »
Mionix píše: Novinka bude vydána. Strpení.
a kdeže sa dá vyrobiť alebo ziskať ten košik? kedže o tom nikde nieje žiadne info
@ Luuuca « pát 3:02 pm »
Jej oni vám sáhli na yangy :D to je hrůůůza
@ KerkyzAfterky « pát 3:02 pm »
Takashiro píše: tak event by podľa mňa mal byť o tom že si hráči na chviľku vedia zarobiť ináč než nekonečným sekaním, trošku to spestriť, eventy kvoli obrazkom, neviem či poznám niekoho tak prešľahaného aby ho to bavilo :D
přesně moje slova
@ KerkyzAfterky « pát 3:01 pm »
je to přijemna změna oproti swampu, cido či dokonce entu
@ Takashiro « pát 3:01 pm »
tak event by podľa mňa mal byť o tom že si hráči na chviľku vedia zarobiť ináč než nekonečným sekaním, trošku to spestriť, eventy kvoli obrazkom, neviem či poznám niekoho tak prešľahaného aby ho to bavilo :D
@ Mionix « pát 3:01 pm »
Novinka bude vydána. Strpení.
@ Mionix « pát 3:01 pm »
Byla chyba v hlavním Qusetu v Donji. Opraveno. Nyní lze plnit. Již to posílá za správným NPC.
@ KerkyzAfterky « pát 3:01 pm »
dělalo se to kvuli vydělku, neumiš čist? 2 lidi to tu psali už
@ Luuuca « pát 3:00 pm »
A co je zábavného na sekání vajíček ? :D
@ KerkyzAfterky « pát 3:00 pm »
noxforko píše: nové to sice je, ale trochu to připomíná revorklé Q z Vánoc, a propo pokud tu někdo bude psát že eventy nejsou o odměnách ale zpestření hry tak je šul*a, protože eventy mají být hlavně o zábavě, a neznám lepší pocit než v ekonomicky založené hře nezíksat prakticky nic kromě obrázku u jména
true.. nechapu tu vymluvu, že event je na zabavu. Co je zabavneho na questech, ktere maš projete hned
@ noxforko « pát 2:59 pm »
nové to sice je, ale trochu to připomíná revorklé Q z Vánoc, a propo pokud tu někdo bude psát že eventy nejsou o odměnách ale zpestření hry tak je šul*a, protože eventy mají být hlavně o zábavě, a neznám lepší pocit než v ekonomicky založené hře nezíksat prakticky nic kromě obrázku u jména
@ KerkyzAfterky « pát 2:59 pm »
ano a proč bych z eventu nemohl vydělat? To se mam pastit někde v entu jak dalšich 100lidi?
@ Takashiro « pát 2:58 pm »
bude k eventu aj nejake info? ako nováčik nepoznám veľa veci ako na ekure funguje a v hre neni žiadna napomoc pri eventoch, proste zisti si sam od hráčov....
@ KerkyzAfterky « pát 2:58 pm »
však mě se Q v mapce libi, ale proč rušit vajca, co dělal každy a každy to dělat chtěl? to prostě nechapu
@ Luuuca « pát 2:58 pm »
Měl jsi to rád protože jsi na tom rejžoval :) sekat jak trubka můžeš metiny ;)
@ KerkyzAfterky « pát 2:57 pm »
Omlouvam se, ale zrušeni vajec mě fakt dostalo :D měl sem to rad
@ Luuuca « pát 2:57 pm »
Však tu nedávno byl brek na GM at přidají něco nového :D
@ Mionix « pát 2:57 pm »
@KerkyzAfterky,  Kuš
@ KerkyzAfterky « pát 2:57 pm »
Novinky o ktere nikdo zajem nema
@ Mionix « pát 2:57 pm »
Jinak pro info, i ty sesbírané bylinky ze země jsou obchodovatelné. Tak že, pokud na jedné postavě máte již vyčerpáno sbírání dnešní den, můžete sesbírat na jiné a přendat si je. ;-)
@ Luuuca « pát 2:56 pm »
Vlastně mlátit vajíčka jak trubka je zábava :D
@ KerkyzAfterky « pát 2:56 pm »
Ja se uplně bojim, co se stane s čarodkama. Vubec bych se nedivil, že zruši majku a udělaji to jak s cidonii :D že bude dana na časy
@ Luuuca « pát 2:55 pm »
Takže něco nového je :) a klasicky je to zase špatně :D
@ KerkyzAfterky « pát 2:55 pm »
jestli ti přijde ok sebrat lidem vajica a dát misto toho Q, ktere máš projete hned, tak si asi jednoduchy :D
@ KerkyzAfterky « pát 2:55 pm »
jinak noveho neni nic kromě dělaní věnce a Q v mapě
@ KerkyzAfterky « pát 2:55 pm »
co je nového? Jako Questy v event mapě?
@ Luuuca « pát 2:53 pm »
Není to tak dávno co si tu většina stěžovala že jsou eventy pořád stejné dokola a at se přidá něco nového, když přidají něco nového tak tu frfláte že je něco nového a to staré není
@ KerkyzAfterky « pát 2:48 pm »
Takže ničení vajec jste zrušili, jo ?:D Co přijde o čarodkach? Zrušení májky ? :-)))
@ Mionix « pát 1:56 pm »
A pak ten tatínek Postránecký dodal: "To je nedůslednou výchovou jejich matek" :-D
@ Hakan « pát 1:55 pm »
btw. kraslice na zemi jsou bez jakéhokoli popisku, je to tak jak má být? :think:
@ Hakan « pát 1:53 pm »
To už si nepamatuju, jsem filmový barbar :lol:
@ Mionix « pát 1:50 pm »
@Hakan,  Hůůůůš, hůůůůůš. To říkal na děti jeden z tatínků ve S tebou mě baví svět. :-D
@ Hakan « pát 1:45 pm »
Huš se říká na svině :(
@ Mionix « pát 12:38 pm »
Tak hybaj do hry. :-)
@ KerkyzAfterky « pát 11:17 am »
Hakan píše: Tak ještě že se s údržbou čekalo až bude aréna :lol:
Jsou hodní, že na nás mysleli, ale zapomněli, že ráno se nedochází z 90ti % :D
@ Hakan « pát 10:38 am »
Tak ještě že se s údržbou čekalo až bude aréna :lol:
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,

Who is chatting

offline Hakan 
offline Luuuca 
offline Mionix 
offline Obter!vr 
offline Takashiro 
offline Tomino26 
offline beniamino 
offline dominho9 
offline hg003 
idle noxforko