Úpravy války říší

Prostor pro Vaše nápady na vylepšení hry nebo úpravy již zaběhnutých stálic.
Nutné schválení moderátorem.
Pravidla fóra
• Každý návrh musí obsahovat anketu.
• Máte-li návrhů více, vytvořte pro každý nové téma.
• Chcete-li vyjádřit pouze souhlas či nesouhlas, použijte anketu.
• V reakcích na podaný návrh se vyjadřujte vždy k tématu, vyvarujte se off topicu, byť jen částí příspěvku.
• Nová témata schvaluje pouze herní tým (GA, GM, TGM).

Líbí se vám návrh?

Ano, chtěl bych to ve hře
49
64%
Ano, ale mám k tomu výhrady, které sdělím ve svém příspěvku
2
3%
Nelíbí se mi to
25
33%
 
Celkem hlasů: 76

Fatalist
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 33
Registrován: pon 14. led 2013 19:38:51
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Úpravy války říší

Příspěvek od Fatalist » ned 28. kvě 2017 17:35:00

Ahoj,
během aktuální kritiky na systém a hledání všech možných i nesmyslných řešení, jak systém vylepšit mě napadla taková věc.

Hodně hráčů navrhovalo vrácení malé svaté říše. Kdo zažil, tak ví, že nebyla tak oblíbená, jako velká svatá. Proč taky.. Level 69 je lehce dosažitelný behem dne a dál nemůžu dál, protože by mě to tam nepustilo. Radši s hlavní postavou půjdu do velké svaté.

Byly by dvě války po sobě s dejme tomu 15 minutovou pauzou mezi sebou. Ta co je teď by zůstala v klasickém čase, beze změny a před nebo po ní (nevím, v jaký čas je na serveru větší aktivita, podle toho by se rozhodlo) by byla válka pro menší levely do levelu 95. Výbava na 95 lvl je výborná na pvp, jsou tu zbraně - Baron, ČDB a jim podobné, které se zbytečně nevyužívají.

Proč takovéhle změny?
:+: Není to složitá změna, není třeba nic nového, jen přidat omezení do jedné války na level. Není potřeba nová mapa, není potřeba nic, takže to nebude náročné pro GM team
:+: Lepší dostupnost pro nové hráče, využití droperů i na PvP
:+: Využití kování zbraní ze zbraní 65 až po 95
:+: Biolog - ubyde biolog, tudíž nebudou takové obrany a bude "lehčí" hráče zabít
:+: Karma - není nutno odevzdávání karmy tudíž nebude výhoda v obraně nebo útoku

Nečekám, že tohle absolutně zachrání server a zítra bude plno, ale hráči si neustále stěžují, že oni si tou cestou museli taky projít, museli odevzdávat biologa apod. No to jo, ale vy troubové si neuvědomujete jednu věc. Vy jste z tý éry, která byla vždycky nejlepší na serveru. Pro vás se vždy dělaly aktivity. Vy jste byly v těch časech, kdy se chodilo do války s 95. lvlem, poté tuším 125 a teď i 150. A zkuste hádat. Je větší pravděpodobnost, že menší level zabije level 95 nebo že zabije vás - 150. level?

Samozřejmě bych chtěl zachovat, že hlavní válka říší by byla pro velké levely, ale doufal jsem, že 150. levely už nemají na serveru moc co dělat a trochu se nudí. Postava 95. level + pvp výbava je pro ně maličkost a je to jen zlomek výbavy na 150. level -> Tudíž bych očekával, že pár velkých hráčů by se účastnilo obou válek a k nim by se přidaly malé levely.

Pro duševní klid si můžete být jisti, že malý level nikdy nebude lepší jak vy, máte náskok několik desítek tisíců CB a to je znát.

Nevím moc, jak probíhá aktuální válka říší, ale pokud tak není učiněno, tak přidat odměnu za účast ve válce říší.
:arrow: Věhlas
:arrow: Nějaká drobnost, měl jsem představu něco, jako je za výhru jednoho kola v OX nebo Denní odměna

Domisall
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 553
Registrován: pát 13. zář 2013 10:45:46
Dal poděkování: 36 poděkování
Dostal poděkování: 289 poděkování

Re: Úpravy války říší

Příspěvek od Domisall » ned 28. kvě 2017 22:14:44

nejaka "ta 150tka" dotoho natrepe 200kkk da ta na jeden kritik a potom výmýslis co?
Domisall 110lvl WP
Domisall 110lvl BM
Domisall 110lvl Buff
Domisall 80lvl Lukar

DejvkoB
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 83
Registrován: úte 11. říj 2016 19:04:15
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Úpravy války říší

Příspěvek od DejvkoB » pon 29. kvě 2017 0:10:44

Domisall píše:nejaka "ta 150tka" dotoho natrepe 200kkk da ta na jeden kritik a potom výmýslis co?
Ten rozdíl tam není tolik znát, jako když máš Full bio a karmu, dračí věci azd.. -_- a věci 3x15 apod.. se na lvl 95 dají sehnat levně.
Takže za mě super nápad!

Fatalist
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 33
Registrován: pon 14. led 2013 19:38:51
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: Úpravy války říší

Příspěvek od Fatalist » pon 29. kvě 2017 0:49:40

Ještě jedna myšlenka.

Vemte si, kolik z vás tu hraje hlavně kvůli válkám. Je to jediný event, co je vidět pravidelně, když nepočítám dočasné eventy typu Velikonoce apod.

Přijde nováček a vidí v chatu, že je event, tak logicky se bude chtít zúčastnit, teda alespoň mi to přijde jako normální reakce, přijde tam a buď ho to nepustí, nebo zjistí, že je potřeba fakt vysoký level a fakt dobrá (=drahá) výbava. I kdyby hrál rok, tak není šance se tam dostat a to hráče demotivuje, respektive Válka říší je jeden z důvodů, proč tu hrají hráči pravidelně, důvod, proč se připojují. Proč ten důvod dávat jen velkým levelům?

Ta výbava na lvl 95 fakt nestojí tolik a udělat si postavu je taky rychlý proces. Tam už je to o trochu reálnější zapojit se do eventu, který ho chytne, protože válka říší je fakt dobrý event a třeba ho alespoň ta válka udrží.

Ještě jednou zmiňuji, že to není super bomba nápad, který vrátí server na vrchol, ale je tu alespoň trošku pravděpodobnosti, že to pomůže.

Upřímně nechápu, proč lidi hlasují pro ne, kdyby se alespoň vyjádřili.

I kdyby tu byl názor "zbytečné". Tak co? Není to těžké udělat, nezabere to tolik času, jak vytvářet nový mapy, nový itemy pro malý levely a podobný nesmysly co se tu navrhují. I kdyby to nepřineslo tolik výhod, tak nevidím nevýhody, při nejhorším se zruší pro malý zájem, ale co z ankety vidím je, že by to mohlo stát za to. :)

Zkuste zapřemýšlet a popřípadě navrhnout svou úpravu, ať je to realizovatelné a můžeme dát prostor větší zábavě na serveru i nám, co nemáme tolik času dělat výbavy na 150. lvl, protože hrajeme pro zábavu.

Děkuju pěkně. :up:

ddavidd
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 193
Registrován: stř 18. srp 2010 20:18:55
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 55 poděkování

Re: Úpravy války říší

Příspěvek od ddavidd » pon 29. kvě 2017 13:17:40

Ja som sa tu vrátil po pár rôčkoch s cieľom urobiť si pvp výbavu a zabávať sa bojmi. Nepotreboval by som ani žiadnu odmenu, stačí mi tá zábava... Pravdu povediac som rýchlo vytriezvel a povedal si, že sa budem hrať na vlastnom pieskovisku vo forme PVM aj keď aj to bude len malé pieskovisko niekde na pláži, pretože do vojny sa ja ani nepozriem, nemám na to odvahu. Keby tu bolo niečo pre malé levely, kde by som nepotreboval mať vyšperkovanú karmu, drahé veci, ťažko dosiahnuteľný level a veci k nemu, tak by som tie války chodil, nepotrebujem ani žold, ani nejakú inú odmenu, chcem sa zabávať, ale vo veľkej vojne by som bol akurát pre tú zábavu a ja sa zlostil. Preto som ZA NÁVRH. uvedomujem si, že by tam boli opäť tie veľké levely s opäť dokonalými vecami, ale aspoň by sa im dalo priblížiť natoľko aby sa im dalo konkurovať :)
druhý pokus! (prvý vyšiel ;) )
Vytvorím logo cechu, priehľadné, hocijaké, jedinečné! :)

WP - ShadyBeast (160)
Buff - Assisie (157)
Šaman - StormEye (160)
Ninja - Arachgar (145)
War aura - QuuDeo (136)
Drak - Quliana (109)
BM -ZhaslaHvezda (136)

Reavers
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 45
Registrován: ned 09. led 2011 9:04:26
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Úpravy války říší

Příspěvek od Reavers » pon 29. kvě 2017 15:09:01

ddavidd píše:Ja som sa tu vrátil po pár rôčkoch s cieľom urobiť si pvp výbavu a zabávať sa bojmi. Nepotreboval by som ani žiadnu odmenu, stačí mi tá zábava... Pravdu povediac som rýchlo vytriezvel a povedal si, že sa budem hrať na vlastnom pieskovisku vo forme PVM aj keď aj to bude len malé pieskovisko niekde na pláži, pretože do vojny sa ja ani nepozriem, nemám na to odvahu. Keby tu bolo niečo pre malé levely, kde by som nepotreboval mať vyšperkovanú karmu, drahé veci, ťažko dosiahnuteľný level a veci k nemu, tak by som tie války chodil, nepotrebujem ani žold, ani nejakú inú odmenu, chcem sa zabávať, ale vo veľkej vojne by som bol akurát pre tú zábavu a ja sa zlostil. Preto som ZA NÁVRH. uvedomujem si, že by tam boli opäť tie veľké levely s opäť dokonalými vecami, ale aspoň by sa im dalo priblížiť natoľko aby sa im dalo konkurovať :)
Souhlas se vsim.. také sem 100% pro ! :) byli by to také pro velké levly, ale alespoň by se také zabavily. delaly nové postavy, veci.. rozhodne jednodušší než delat novou mapu, která by poslala ekonomiku k šipkum..a pro malé a nové hráče by to bylo prave také zábavné a urcite se lepe dohání 95 Lvl s pvp než 150 s dracim setem, karma apod.. byli by treba chvili na levlu 95 a az by dodelali bio atd, tak by sli s levlem výše.. s tim je mozna spojeny důvod Proc jsou ve válce říši viděna porad ty stejný jména.. postavy které tohle vse mají je par desítek.. Takze Bud pribude par postu za rok, ktery si daji tu praci a udělají postavu od zacatku (Lvl, karma, bio) ale spis je to přestane do te doby bavit.. Protoze je to proste nedosažitelný pro knihu hráčů a nebo přibydou nový hraci tim, ze si postavu koupi a tim vlastně nepribydou ale jen nahradí současného hráče, ktery skončil.. snad chápete co sem tim chtel rict.. s tim by byla také spojena svata říše.. mne osobně chybi mala i velká svata z roku Cca 2012 kam se chodilo po válce.. at uz uspokojit pvp chutě treba pro hráče, kteří nestihli war o par minut ( což mi přijde jako špatně.. vstup do war by mel byt od 7 do 8 .. nevidim jediný důvod pro tomu tak neni) nebo jen tak
pokecat atd.. do malé svaté by se mohli přidat nejaky bossove, kteří by neměly zas tak spatny drop aby to nahnalo lidi + zlepšilo přivydelek mezi levly 80-100 :)
Porad se bavime o te propasti mezi novejma s soucasnyma hráčema.. takhle by si alespoň nový hráč užil pvp. Těžko rict jestli to tým vubec zajima a jestli vubec ta propast lze dohnat.. v tom případě by byl na miste nový server
Ps: psani na mobilu tak se omlouvám za chyby a diakritiku

Uživatelský avatar
neznam
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 103
Registrován: úte 23. srp 2011 12:32:23
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Re: Úpravy války říší

Příspěvek od neznam » pon 29. kvě 2017 20:47:25

Osobně bych to určitě nedával po sobě, ale třeba jiný den. Šlo by třeba středa pátek, nedeli bych nechal volnou. Ovšem pochybuji že by se to chytilo, šlo by to možná 2,3 roky zpět, kdy tu byl dvojnásobek, možná i trojnásobek lidí. Ted by se tam honilo 10-15 95tek, ze kterych by bylo minimalne 75% starych hracu a zbytek par novych lidí, co by to tam šlo zkusit. Což neříkám že je zle, každý nový hráč je vítán všemi, ale obávám se že současní zkušení a bohatí hráči by je přejeli jako malé a koho by bavilo jit tam pro klepec znovu? A také jak dlouho by takové válčení trvalo?..

Pamatuji si na dobu, kdy tu frčel tzv. "Project40", což je dá se říci obdoba tvého návrhu a pokud si dobře pamatuji, moc dlouho to nevydrželo a myslím že i s takovými válkami by to nebylo jinak.

Největší problém pak vidím asi v hodnostech. Jak s nimi naložit hlavně u KS. Nemohou tu být přeci případně 2 králové a zadarmo válčit by také nebavilo.

Podle mě tímto směrem by to ke zdárnému cíli nevedlo, ovšem je to jen muj nazor :)

Uživatelský avatar
yatchman
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 229
Registrován: ned 11. črc 2010 14:30:22
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování

Re: Úpravy války říší

Příspěvek od yatchman » úte 30. kvě 2017 9:00:08

Když se nad tím zamyslím, vidím v tom mnohem víc chyb než autor článku. Myšlenka je to hezká, to jo, ale podívejme se na pár trhlinek v plánu.

1. Spousta hráčů, kteří mají mnoho a mnoho miliard, hotové pvp, pvm atd. nechodí do války jen proto, že je tam těžké někoho zabít, chodí tam málo hráčů a podobně. Věřím v to, že velká část těchto hráčů by zainvestovala pár kkk do postavy 95 a chodili by mnohem radši do té malé. Z těch, kteří chodí i do velké války, by do té malé chodila většina.

2.Je to demotivace pro hráče, kteří by jinak expili na vyšší lvl. Představím si, že jsem 95 lvl začátečník a už jsem si udělal slušnou pvp, se kterou to v malé válce dobře dávám, tak si řeknu, že pojedu dál. Naexpím si 100 lvl a zkusím jít válku - v té mě hned po vylezení sundá lukař průnikář na 3 šípy nebo jakákoli postava na jedno kouzlo, s 20k HP v mínusu. Asi z toho nebudu nadšený.

3. Pokud je to myšleno tak, že by to měla být válka pro všechny, aby si zabojovali, věřte, že rozdíly tam budou o to větší. Pokud by se vyplnila představa, že tam bude chodit mraky malých levelů si zabojovat, budou to CB žně právě pro ty, kteří zainvestují do "malého válkaře". Pokud si někdo stěžuje, že ve válce nejde za 110 lvl hrát, že lidé s dračími berou moc, představte si ten rozdíl mezi lvl 95, do kterého někdo hodil třeba i 100kkk a lvlem 80, který hraje měsíc a natočil si do bot meče a dýky

4. Opět pokud by se splnila ta vize, že tam bude chodit spousta hráčů, znamenalo by to kolaps systému hodností, protože zabití by v téhle válce bylo podstatně víc. Nehledě na královský systém.

5. Znamenalo by to úbytek hráčů ve velké válce. Koho baví mít výbavu za 150kkk+ a 1v1 stejnak nikoho nesundat? Koho baví doufat, že právě jeho rána v chumlu bude ta poslední? Je přeci mnohem zábavnější udělat PvP postavu 95 lvl, nakoupit na ni 3x schop a full obrany a běhat ve válce začátečníků, kde na jedno plošné kouzlo dám 5 killů.

Nechápu ten princip. Přeci pokud je někdo mnohem lepší než já, snažím se ho dohnat, ne? Právě ty 150 levely, pokládané za top pvp hráče, jsou tou pravou motivací, chceš se jim vyrovnat, chceš je dohnat nebo se jim alespoň přiblížit. Ne zůstat na půli cesty s tím, že to ti stačí, servere přizpůsob se. Pokud by se spustily malé války, do měsíce by v nich běhali opět a jen ti hráči, kteří teď běhají i velké války a hierarchie by zůstala neměnná.

Celý tenhle návrh mi přijde jako brekot "rváčů od skladu". Bohužel, Ekura má jen jednu ligu a to tu nejvyšší. Pokud by se spustila liga druhá, vládla by v ní Béčka těch z nejvyšší, žádná změna.
Hraju, protože jsem debil...

Uživatelský avatar
qSTRoNgMANp
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 738
Registrován: ned 17. bře 2013 21:02:18
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 326 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Úpravy války říší

Příspěvek od qSTRoNgMANp » úte 30. kvě 2017 16:16:58

Citace:
yatchman píše:Když se nad tím zamyslím, vidím v tom mnohem víc chyb než autor článku. Myšlenka je to hezká, to jo, ale podívejme se na pár trhlinek v plánu.

1. Spousta hráčů, kteří mají mnoho a mnoho miliard, hotové pvp, pvm atd. nechodí do války jen proto, že je tam těžké někoho zabít, chodí tam málo hráčů a podobně. Věřím v to, že velká část těchto hráčů by zainvestovala pár kkk do postavy 95 a chodili by mnohem radši do té malé. Z těch, kteří chodí i do velké války, by do té malé chodila většina.

2.Je to demotivace pro hráče, kteří by jinak expili na vyšší lvl. Představím si, že jsem 95 lvl začátečník a už jsem si udělal slušnou pvp, se kterou to v malé válce dobře dávám, tak si řeknu, že pojedu dál. Naexpím si 100 lvl a zkusím jít válku - v té mě hned po vylezení sundá lukař průnikář na 3 šípy nebo jakákoli postava na jedno kouzlo, s 20k HP v mínusu. Asi z toho nebudu nadšený.

3. Pokud je to myšleno tak, že by to měla být válka pro všechny, aby si zabojovali, věřte, že rozdíly tam budou o to větší. Pokud by se vyplnila představa, že tam bude chodit mraky malých levelů si zabojovat, budou to CB žně právě pro ty, kteří zainvestují do "malého válkaře". Pokud si někdo stěžuje, že ve válce nejde za 110 lvl hrát, že lidé s dračími berou moc, představte si ten rozdíl mezi lvl 95, do kterého někdo hodil třeba i 100kkk a lvlem 80, který hraje měsíc a natočil si do bot meče a dýky

4. Opět pokud by se splnila ta vize, že tam bude chodit spousta hráčů, znamenalo by to kolaps systému hodností, protože zabití by v téhle válce bylo podstatně víc. Nehledě na královský systém.

5. Znamenalo by to úbytek hráčů ve velké válce. Koho baví mít výbavu za 150kkk+ a 1v1 stejnak nikoho nesundat? Koho baví doufat, že právě jeho rána v chumlu bude ta poslední? Je přeci mnohem zábavnější udělat PvP postavu 95 lvl, nakoupit na ni 3x schop a full obrany a běhat ve válce začátečníků, kde na jedno plošné kouzlo dám 5 killů.

Nechápu ten princip. Přeci pokud je někdo mnohem lepší než já, snažím se ho dohnat, ne? Právě ty 150 levely, pokládané za top pvp hráče, jsou tou pravou motivací, chceš se jim vyrovnat, chceš je dohnat nebo se jim alespoň přiblížit. Ne zůstat na půli cesty s tím, že to ti stačí, servere přizpůsob se. Pokud by se spustily malé války, do měsíce by v nich běhali opět a jen ti hráči, kteří teď běhají i velké války a hierarchie by zůstala neměnná.

Celý tenhle návrh mi přijde jako brekot "rváčů od skladu". Bohužel, Ekura má jen jednu ligu a to tu nejvyšší. Pokud by se spustila liga druhá, vládla by v ní Béčka těch z nejvyšší, žádná změna.
1. Kdyby se to ošetřilo tak, že by na jednu IP adresu se mohlo chodit s jednou postavou do války, do jakékoliv, takže i pro ty male lvl, tak si myslím, že by to částečně vyřešilo problem.

Nápad je to dobrý, chtělo by to vychytat mouchy, ale jinak super.

Edit: Citace vložena do spoileru.
/Avery
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
300k+ min Gen 2 109 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
P
P
Y/O
G2
2
ObrázekoSoSoObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek
3,7k+ min 145 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
G2

Uživatelský avatar
Martinator
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 27
Registrován: úte 03. črc 2012 21:04:43
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Úpravy války říší

Příspěvek od Martinator » pon 03. črc 2017 13:46:25

Avery:

Pokud si svůj nápad myslela jako "tento týden chci být nejlepší v -95" tak nemůžu chodit -150lvl, proto budu chodit příští týden změnu a hodím si týden válek -150 ?

V tom případě by to udělalo hezké promíchání králů v hlavních válkách což by nebylo zas tak moc na škodu a dal by se prostor i jiným lidem.

Následně jsem ale ještě pro doplnění a upravil bych královský systém ještě o tzv. "Prince / princeznu" ( určitě se dá vyladit i lepsi název)
... to by byl výherce malé války a měl by nějak omezenější možnosti co současný král a rázem tu hru ještě více obohatíme a mohla by být spokojenost na obou frontách, protože jak už někdo výše zmiňoval, ty nejlepší tu jsou jako největší motivace a každý jim chce jednou dát "na prdel" :D za mě TOP nápad
Začal jsem odznova těšte se !!! :shoot: Cheok :shoot:

ObrázekCheokObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
10K+ minShinsoo6x Plvl 108G1 M5dokončuje

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦
@ Mionix « ned 9:52 am »
@M3t0r1,  My jsme nic nezničili. Jen se změnil výpočet průniku a v PvP se jím bere méně.
@ M3t0r1 « ned 6:54 am »
Mionix píše: Napíši dnes poslední. Jeden mi psal ve hře, jak jsme mu zničili PvP výbavu. Jeho PvP bylo 9x průmka plus průniky kde to jde. Jestli si někdo myslí, že PvP je bez použití kouzel jen zaražený mezerník na klávesnici, tak se hodně spletl. To dle mého soukromého názoru není PvP.
Jasné pokojne zničte PvP výbavy postavené čisto na prúmkach, napríklad nastavte max hodnotu nad ktorú to prestane fungovať. Fox hovorí primárne o tom že to pokazilo game play aurákom a daggerom aj ktorý kúzlia v schop výbavách. Napríklad dagger ide niekoho vysólovať, hodí niekoľko sekov a následne kordy. Napríklad pred updatom 6x 2k sekom + 10k + 10k +10k kordy, výsledný dmg 42k. Po update dá sekom 6x 500 + 10k + 10k +10k kordy, výsledný DMG 33k. To isté auráci, seknutia nepoužívajú len na to aby prúnikovali, je štýl ich hry aj pri nosení schopiek. Dokážu si ma na nejakú chvíľu "odstaviť" pokiaľ sa im nabíja cooldown a aj tými sekmi mi dokázali dať znateľný DMG. Dnes to hráča len šteklí a čakám zaseknutý kým sa mu nenabije nejaký spell. Takže Mio pochop že nikto nevraví pokazili ste hru nám prúmkarom. Každý hovorí že ste to pokazili schop postavám ktoré majú gameplay postavený aj na sekoch.
@ RAMHH « sob 9:05 pm »
@MoravskyPepin,  Ne tak docela.. Myslim, ze Mionix mluvil o vybavach 9x prum, kde realne jedine kouzlo co za valku das je zamasko a pripadne ta nova skvela nesmrtelnost..

Who is chatting

offline Mionix 
offline Nebiros 
offline hern123 
offline noxforko 
offline tasik1