Úprava začátku pro nové hráče

Prostor pro Vaše nápady na vylepšení hry nebo úpravy již zaběhnutých stálic.
Nutné schválení moderátorem.
Pravidla fóra
• Každý návrh musí obsahovat anketu.
• Máte-li návrhů více, vytvořte pro každý nové téma.
• Chcete-li vyjádřit pouze souhlas či nesouhlas, použijte anketu.
• V reakcích na podaný návrh se vyjadřujte vždy k tématu, vyvarujte se off topicu, byť jen částí příspěvku.
• Nová témata schvaluje pouze herní tým (GA, GM, TGM).

Uvítali by jste změny po začátek startu ?

Ano, rozhodně.
11
38%
Ano, ale mám nějaké výhrady.
7
24%
Ne, libí se mi to jak je to tu doteď.
11
38%
 
Celkem hlasů: 29

Uživatelský avatar
HateMePlease
Zakladatel tématu
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 36
Registrován: sob 18. srp 2012 20:36:09
Bydliště: Č.Budějovice

Úprava začátku pro nové hráče

Příspěvek od HateMePlease » pát 23. čer 2017 18:33:52

Předmluva:

Zdravím, nejdříve následuje moje předmluva před samotným návrhem, aby jsme se dostali do obrazu z mého pohledu nyní. Jste hráč co tu hrál nějakou dobu, ale dané postavy a věci už nemáte a začínáte v podstatě od nuly. Zrodíte se na začátku, dostanete nějaké základní věci a jdete rubat nějaké vlky na začátku, když máte štěstí padne vám prut 500k+, tak si koupíte následně větrné boty, pokud nemáte takové štěstí a padne vám "jen" nějaký stříbrný prut, tak si koupíte si ho*no. Dejme tomu že se dostanete někam na 20 lvl, máte jedno M a říkáte si co teď dál ? "Hm, slyšel jsem že prý z polobossů padají pruty", tak to dojdu vyzkoušet, jenže já tu scrofu, beru, tigryse nedám, oni mají moc damáže a já mám jen 1500-2000zb. Dostáváme se do bodu, že hráč nemá dostatek prostředků na začátku k tomu aby si mohl pohodlně rozjet postavu a nebyl nucen někde stagnovat na metinech, mobech 10-15lvl a doufat, že mu padne jedno zesilko.

Návrh:

Daný tip návrhu se tu objevil přednedávnem, jenže byl podán značně blbě a proto si dovoluji použít návrh v příspěvku od hráče KapkaRosy.

Návrh spočítal v tom, že hráč do začátku dostane jakou si začáteční truhlu, již známou z více privátů, ta by se postupně otevírala na určitých levelch a daný hráč by získával potřebné věci k rychlejšímu rozvoji své postavy. Můj obsah truhly co mě by se líbilo:

Určitě dostat nějaký počet pergamenů na vylepšení věcí, postupně s levely by hráč dostával více a více.
Poté zesilka/začarka nějaké, pro základní osazení věci bonusy, případně ve vyšší bedně i nějaké uhranuté bonusy/mramory.
Nebyly by od věci také dostat věci +7-9 v určité bedně, případně suroviny na vylepšení pro vlastní zvolené předměty.
Jak psal hráč KapkaRosy. tak třeba :Kameny duší, Biologovy tašky, Zmrzliny atd..
Mě osobně by se líbilo, kdyby hráč dostat i nějaký quest na začátek, že by si mohl vybrat mezi mečem/obouručkou která by byla třeba na 7 dní reálného času a danému hráči by poskytla možnost si sehnat do té doby zbraň od 30,55 lvl.
To samé nějaké jezdecké zvíře do začátku, třeba také na 7 dní, aby hráč nebyl indisponován tím, že nemá koně/wh, tak nemůže pořádně vydělávat.
Všechny věci co daný hráč dostane by byly blokovány tím, že by se nedaly přendat na jiný účet.

Tím by se zamezilo částečně to, že by si hráči tvořily postavy a braly by si z nich věci co se jim hodí. Někdo by mohl oponovat tím, že daný hráč si může založit novou postavu dostane jí třeba na 30-40 lvl hned a otevře si truhly a bude mít začarka nějaké, bonusy, mramory atd a pak si tam dá danou věc a bude točit. Ale nebudete si nalhávat to se dělá všude s těmi bednami od začátku, jen by se tam musel dát rozumný počet od všeho, aby to nebylo zneužívalo a hráči co chtějí stejně točit lepší bonusy, tak se nebudou srát s X postavama pro pár desítek toček a koupí si je radši za yangy..

Aby daný server nezanikl do záhuby, tak musí přijít nový hráči, jenže popravdě komu se chce začínat na serveru který běží 7 let a jsou tu tací hráči co tu hrají klidně 2-3 roky+, to nový hráč jím nemůže konkurovat ani za rok hraní myslím ti v bio,karmách, zručce, herbaření a možná další.
To i na offíku pochopili, že aby to nezaniklo, tak museli udělat něco po ty nové hráče, aby "dostali" šanci se vyrovnat hráčům co tam hrají X měsíců.

A jestli tu zase nějaký chytrý lidi budou psát pokud chceš, tak se tam dostaneš klidně taky a já tu hraji měsíc a už mám postavu ve swampu a podobné věci, že se nic zrychlovat a ulehčovat nebude novým lidem, že co by z toho měli ty lidé co tu hrají 3 roky, jak oni by k tomu přišli...
Takové řeči bych pochopil kdyby ten server jel třeba 2-3 roky, ale ne po 7 letech furt beze změny pro začátek. To si tady pak ty hráči, co tu mají fully věci a všechno okolo může hráč jen oni sami :)
Je smutné, jak lidé , co dříve měli tolik nádherných okamžiků a vzpomínek , že když se potkají a zahledí se do očí , už si nemají co říct...

To jsou ty dlouhé noci, co mi nedávají spát, obrázky z minulosti pomalu níčí mou tvář...

Uživatelský avatar
Martinator
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 27
Registrován: úte 03. črc 2012 21:04:43
Poděkoval:
Má poděkování:

Re: Úprava začátku pro nové hráče

Příspěvek od Martinator » pon 03. črc 2017 13:32:30

Se změnou začátku souhlasím, ale ne v takové míře jak píšeš. Drop s truhel by musel být nepřenositelný a tak půlku z toho co si vypsal bych zavrhl. Například stále ve hře najdeš dost lidí co dropuje duše nebo prodává zmrzliny. Do truhel bych dal jezdecké zvíře omezené časem, to je pěkná motivace a rozhodně potěší většinu nových hráčů a zároveň nezasáhne do ekonomiky. Dále nějaké bonusy + točky budiž, ale udělat to ve stylu officialniho serveru a omezit jej časem aby se to nezneužívalo (Př. 1 točka / 10 minut), par pergamenu budiž, ale to je tak všechno. Ono vlastně když si vezmeš, že jenom takové jezdecké zvíře ti urychlí podstatou část začátku a rázem máš více času na získávání yangů jinde. :)
Začal jsem odznova těšte se !!! :shoot: Cheok :shoot:

ObrázekCheokObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
10K+ minShinsoo4x Plvl 7516 14dokončuje
ObrázekCheokiObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
10K+ minShinsoo6x Plvl 1100 6dokončuje

Uživatelský avatar
Cepino
Lv.38
Lv.38
Příspěvky: 1808
Registrován: stř 14. bře 2012 10:01:55
Poděkoval: 952×
Má poděkování: 1360×

Re: Úprava začátku pro nové hráče

Příspěvek od Cepino » pon 03. črc 2017 16:00:43

Ať něco takového v omezené míře je, ale ať je to řádně ošetřeno. Dokáži si představit 1000 způsobů, jak toho hráči budou zneužívat. Jen nějaký omezený počet věcí a jen omezená možnost použití třeba na předměty do levelu 30. Chcete pomoc do začátku, tak jen na začátečnické věci. Na druhou stranu zas tím, že něco dáte zadarmo do hry na začátek, o to méně budou mít ti, co se dropem těchto věcí živí.
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Beton
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 21
Registrován: ned 05. kvě 2013 11:04:50
Má poděkování:

Re: Úprava začátku pro nové hráče

Příspěvek od Beton » pon 03. črc 2017 21:33:51

Nevím pořád to chcete začínajícím hráčům usnadnit ale já když začínala tak jsem musela všechno od začátku nadropovat. Když jde někdo do první třídy taky dostane jen to co ostatní. Tak proč pořád někomu něco dávat bez snahy si to sám udělat. Vždy mě zaráželo jak plno hráčů chce aby ho někdo expil na vyšší lv. Tak proč tu hru hraje když to má dělat někdo za něho.Mám všechny postavy a nikdo mi nepomáhal. Každý by chtěl rovnou Lv 120 a chodit do Swampu a Hagoru a jen vydělávat na věcech. O tom ta hra ale není je o tom u ní vydržet a snažit se sám i když pomalu postupovat dál.

Fatalist
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 33
Registrován: pon 14. led 2013 19:38:51
Poděkoval: 13×
Má poděkování:

Re: Úprava začátku pro nové hráče

Příspěvek od Fatalist » pon 03. črc 2017 21:36:13

Netuším, kdo píše takovýhle návrhy, jestli jste nováčci, nebo pokročilí a myslíte na nováčky.

Dle mého se toho dost změnilo a jen si toho nikdo moc nevšiml. Když začnete od znovu, tak je mnohem větší drop yangů, mnohonásobně se zvedly částky co padají, lepší věci padají, ať už proměny, nebo něco jiného a je to o určité procento lepší vydělávání, než když jsem začínal já pár let dozadu.

Samozřejmě stále je nutnost dropovat, ale základní výbava 75/10 už téměř nemá cenu bez talíků a dá se sehnat fakt levně a v mt landu za hodinu na 55 se v pohodě dá dát 200kk, takže lehce nadropuješ na základ swampu a jedeš bomby.

Takže abych nějak sjednotil můj názor. Hráči nepotřebují zlepšit exp/yang/drop nebo cokoliv aby to urychlilo cestu na vyšší lvl, ale spíš bych se zaměřil na provedením serverem, to co dělá Ekuru Ekurou, takže nějak lehčí sehnání pár zmrzlin, nějaké to herbaření - VIP, hnojiva apod. Prostě aby hráč měl úplně jednoduchý začátek nějaké schopnosti*, zjistil k čemu je to dobré, ale dodělat si to sám.

*myslím třeba prvních 5 úrovní zručky, herb apod..

Uživatelský avatar
filipaser
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 108
Registrován: pon 18. kvě 2015 19:36:51
Bydliště: ČR
Poděkoval: 11×
Má poděkování:

Re: Úprava začátku pro nové hráče

Příspěvek od filipaser » pon 03. črc 2017 22:09:27

Já bych třeba přidal něco jako lovecké úkoly, ale hned od začátku. S množstvím monster
např. zabít divoký pes a každý by si mohl zvolit počet kolik chce zabít. čím těžší tím větší odměna
expert 500 5 ks pečetě VIP zákazníka
pokročilý 150 3 ks pečetě VIP zákazníka
standart 50 2 ks pečetě VIP zákazníka
začátečník 20 1 ks pečetě VIP zákazníka
A jako odměnu bych dal 1-5ks pečetě VIP zákazníka.
Tím by se myslim docela dost pomohlo novým hráčům.
Můj názor. Podotýkám hraji s přestávkami více jak 2 roky.

Uživatelský avatar
Cyklista
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 108
Registrován: sob 27. úno 2016 20:24:04
Poděkoval: 51×
Má poděkování: 57×

Re: Úprava začátku pro nové hráče

Příspěvek od Cyklista » pon 03. črc 2017 23:16:44

Spoiler:
Beton píše:Nevím pořád to chcete začínajícím hráčům usnadnit ale já když začínala tak jsem musela všechno od začátku nadropovat. Když jde někdo do první třídy taky dostane jen to co ostatní. Tak proč pořád někomu něco dávat bez snahy si to sám udělat. Vždy mě zaráželo jak plno hráčů chce aby ho někdo expil na vyšší lv. Tak proč tu hru hraje když to má dělat někdo za něho.Mám všechny postavy a nikdo mi nepomáhal. Každý by chtěl rovnou Lv 120 a chodit do Swampu a Hagoru a jen vydělávat na věcech. O tom ta hra ale není je o tom u ní vydržet a snažit se sám i když pomalu postupovat dál.
Kdo argumentuje takhle je ubohá duše co chce běhat po serveru sama dalšíma deseti stejnýma lidma den co den.

Jak říkal cepíno pomůžete začátečníkům "uškodíte těm pokročilejším". Ti však mají mnohem více možností (zp, zr, neutrál mapy..)

Úkoly do začátku bych dal na "ukázku" všeho co server nabízí. Třeba lovecká mise za kterou dostane pár kejklí a příručku na rybaření/semínko a hnojivo (se kterýmy nelze obchodovat) bude tahle jedna mít 100% šanci na úspěch (pokud by to šlo zařídit) + samozřejmě na konci questu odkaz na web kde je víc informací. Pak Q, který je pošle za makamitem a ten jim dá 2 easy předměty (opět pokd by to šlo nějak naprogramovat). Opět nějaká menší odměna, v rychlosti vysvětlení zručky a odkaz na web pro víc informací aby prostě lidi zjistili co dělá ekuru výjimečnou.

StormShaman
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 22. čer 2017 11:30:57

Re: Úprava začátku pro nové hráče

Příspěvek od StormShaman » úte 04. črc 2017 12:39:16

Za mě.. co se věcí do začátku týče, tak si myslim že vybava +5, eliky, 200x pláště a rukávky... je opravdu víc než dost (pri mem zacatku nebyly ani plaste ani rukavky a dalo se :D ), ale s ukázkou herbaření, rybaření apod souhlasím.. mohly by se k tomu využít NPC jenž zde jsou opravdu k ničemu (např.: Aranyo, Octavio.. a další)
ObrázekDieMiaLiraelObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Heal Šaman12040z40816117

ddavidd
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 127
Registrován: stř 18. srp 2010 20:18:55
Poděkoval: 23×
Má poděkování: 19×

Re: Úprava začátku pro nové hráče

Příspěvek od ddavidd » úte 04. črc 2017 13:14:15

Taký návod do začiatku je určite fajn, ale nech sa dá voliť, či ho chce niekto robiť alebo nie... určite to zaberie nejaký čas a tí, čo si len urobia postavu, lebo ich majú málo, by to asi radšej preskakovali (nepotrebujem aby mi blikala mapa každý raz alebo mať 3 stĺpce úloh napravo)
druhý pokus! (prvý vyšiel ;) )
Vytvorím logo cechu, priehľadné, hocijaké, jedinečné! :)

WP - ShadyBeast (130)
Buff - Assisie (130)
Šaman - StormEye (120)
Ninja - Arachgar (120)
War aura - QuuDeo (110)

myketison
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 248
Registrován: ned 12. pro 2010 1:50:17
Poděkoval: 66×
Má poděkování: 56×

Re: Úprava začátku pro nové hráče

Příspěvek od myketison » úte 04. črc 2017 14:44:24

Ono by stačilo kdyby ty pečetě VIP zakazníka byli přidány do IS :up:
myketison lvl 150 War aura Full bio , zručnost P , karma P,Herbařko P (hl.postava)

Mykebuff lvl 150 šamanka drak (bufka)

lronMaiden lvl 140 BM sura full bio

MykeDagger lvl 145 dýkař full bio , karma P

MykeHealer lvl 130 Healer

PowerMyke lvl 80 BM bio (kerindor)

Odpovědět

  • Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ pikasek « pon 10:21 am »
kdyby to bylo nějaké kde se píše jednou za rok tak nad tím mávnu rukou, ale toto :roll:
@ pikasek « pon 10:21 am »
@Hakan :  Jedná se o téma ,,Co právě posloucháte" , které je zrovna dost otravné :D
@ Hakan « pon 10:09 am »
Téma si tě prostě vybralo :lol:
@ Hakan « pon 10:09 am »
@pikasek :  Tak to už fakt nevím :lol:
@ pikasek « pon 10:08 am »
@Hakan :  Bohužel toto nepomáhá :D
@ Alkoholik « pon 8:12 am »
a za co by mal dostat permu pre boha? :D
@ Hakan « pon 8:00 am »
:beaten:
@ Lejno « pon 1:29 am »
Mionix píše: @MoravskyPepin :  Perma jsem dal za celou svou více jak jeden rok kariéru pouze jednou a to na žádost týmu. Mohl jste si všimnout, že jsou tu daleko volnější pravidla, než to bývalo za jiných členů. A jen napíši, není to má slabost, naopak si myslím, že vlídným slovem, upozorněním, naučím hráče se chovat lépe, jak je okamžitě za cokoliv trestat. Můžeme být v harmonii.
viem, ake to tu byvalo a aktuálne si myslím, ze len palec hore
@ Hakan « pon 12:01 am »
Kecá, furt entí -> vydělává jen na ryby -_-
@ SamJsiLama « ned 11:58 pm »
@TopTopiik :  Hmm, ale já ryby ve válce nepoužívám :D
@ Hakan « ned 10:52 pm »
:lol: tak nevím jedině preventivně zkusit přidat a odebrat jak sledování tak záložku :D
@ pikasek « ned 10:50 pm »
@Hakan :  Upřímně mám pocit, že jsem do toho tématu asi nikdy ani nenepsal :D
@ Hakan « ned 10:50 pm »
Tak to jsi asi nějaky VIP člen toho tématu :lol:
@ pikasek « ned 10:48 pm »
@Hakan :  Jiné jiné
@ Hakan « ned 10:42 pm »
a to ej téma které jsi ty založil nebo jine? :D
@ pikasek « ned 10:39 pm »
@Hakan :  Haky to mi nefunguje právě, sledování témata mám zrušeno a stejně mi chodí, a v nastavení upozornění to jde vypnout jenom na tvrdo, což je na prd :D
@ Hakan « ned 10:29 pm »
případně v upozornění si pohrát s nastavením
@ Hakan « ned 10:28 pm »
zkus v tom tématu rozkliknout takovej ten klíč "nástroje tématu" a odškrtnout "sledovat toto téma"
@ pikasek « ned 10:24 pm »
@Mionix :  Mio prosímtě, resp i ostatní, dá se nějak nastavit, aby mi z daného tématu nechodili upozornění ? Děkuji :hello:
@ qSTRoNgMANp « ned 8:03 pm »
@TopTopiik :  Celej rybník. :D
@ TopTopiik « ned 8:01 pm »
SamJsiLama píše: @Hakan :  Tak já dal i s bm 800cb, proč ho každej nehraje? :/ :D
kolik ryb na ten výsledek padlo? :D
@ Mionix « ned 7:31 pm »
@MoravskyPepin :  Perma jsem dal za celou svou více jak jeden rok kariéru pouze jednou a to na žádost týmu. Mohl jste si všimnout, že jsou tu daleko volnější pravidla, než to bývalo za jiných členů. A jen napíši, není to má slabost, naopak si myslím, že vlídným slovem, upozorněním, naučím hráče se chovat lépe, jak je okamžitě za cokoliv trestat. Můžeme být v harmonii.
@ MoravskyPepin « ned 7:21 pm »
@Mionix :  <3 snad jako nepřiletí perma :D Bylo to psáno s úctou a láskou ke hře a k Týmu. A hlavně k Tobě, abys neměl moc práce a pak nervíků <3
@ Mionix « ned 5:51 pm »
@MoravskyPepin :  Už jsem dal do týmu.
@ MoravskyPepin « ned 4:43 pm »
@Mionix :  Mio to sis to nechal na později nebo si to rovnou předal "vejš"? :D
@ Lejno « ned 3:42 pm »
Pohoda klidek a tabaček
@ TomasFoxx « ned 2:48 pm »
lol tak snad když nebyli chitinový věci tak jsi sice nedával takovej dmg ale ani ho nedostával ne? logicky 🧐
@ SamJsiLama « ned 2:47 pm »
A 400cb je jako hodně? :D Taky jsem dával 1500cb za tyden když nebyly ještě chitinové věci :D
@ TomasFoxx « ned 2:36 pm »
bmko bez karmy ent biologa a chitinky co dá 400cb s tím že se pulku valky soustředim na zasvěcko XD o něčem takovym si u daggera můžu nechat snit
@ SamJsiLama « ned 2:33 pm »
@Hakan :  True no :D
@ Hakan « ned 2:24 pm »
@SamJsiLama :  podívej na foxxe už má taky BMko :lol:
@ TomasFoxx « ned 2:16 pm »
ten topik si tu červenou nějak vychoval, to mu tam už všichni říkaj pane? https://ctrlv.cz/dtQI
@ xSaskex « ned 2:13 pm »
Hraje :D :D
@ SamJsiLama « ned 2:13 pm »
@Hakan :  Tak já dal i s bm 800cb, proč ho každej nehraje? :/ :D
@ xSaskex « ned 2:10 pm »
Ale bez grafikyy :D
@ disaster1591 « ned 2:05 pm »
@Pajik :  nevyhovaraj sa,vsak mas noveho kompa :D :lol:
@ qSTRoNgMANp « ned 1:50 pm »
A dokud nazačnete nosit zd. zlate nahrdlo a nejaky vyhnout sipum v helme a botech, tak ty sepky se budou asi hrat furt. :DD
@ qSTRoNgMANp « ned 1:48 pm »
Jen lituju ty daggery, co maji snahu hrat "poctivě", hrozně moc lidi dalo pryč wary (včetně mě), protože než se k vám dostane war, tak bud umře, nebo by vás zabil i tak, kdyby si vas chytil pod meč, nehledě na to, že s 62 warem jistý mentalove mě byli schopny zabit na 2x kritiky obyč kouzlo. :D, takže se nic nemeni, akorat jsem jim poskytl usetrit jedno kouzlo. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 1:46 pm »
Je Sepka zábavnější než archer, asi neni, ale když mate odchozeno 30 - 40k cb za kouzleni za archera, tak radi zkusite jinej styl, kterej světe div se je cbkove i do zasvecka lukrativnější .
@ qSTRoNgMANp « ned 1:44 pm »
Kdyby se obratil scale dmg spelly od archera za strely obyč sipem, tak by to mnohe zmenilo ... Prostě fakt, že dám na nejdelší vzdálenost strelou sipem vetsi dmg, nez kouzlem od archera je proste spatne. Sepka je fakticky jednoducha na abusovani, stači ti na to vybava za par slupek, nemusis mit ani karmu a biologa a cbčkove si na tom lepe jak lidi s hotovou postavou ... proste vysmech ... Ano hraju to ? Proč? už jsem jednou odpovidal problem na Ekuře se začal řešit až v době, kdy to lidi využivali ve valnem počtu, dokud to bude s jednotkach lidi, tak se nic nestane ...
@ Hakan « ned 1:27 pm »
Ještě že jsem vždy psal že sépka je pro lůzy a nikdy ju nevezmu a taky jsem ju nevzal. Spíš mě fascinuje, že tolik lidí má tak vysoké obrany na ninje, přesto, že jich tam chodí opravdu málo. O tom, že sépkaři a healeři mají více méně útoky a obrany jen na ninje, protože ti jediní se k nim můžou dostat ani nemluvím :lol: Chytré ale pro daggera sakra těžké
@ xSaskex « ned 1:17 pm »
@Pajik :  Helloo :heart:
@ Pajik « ned 1:16 pm »
Hádám, že tu jde spíše o to pokrytectví. Nechci se dohadovat, názory se možná mění, ale pokud někdo před lety prohlásí, že sépky jsou nejlepší (na tsku) den po tom, co si stěžoval na to, že healeři jsou vzadu a teď si tu stěžuje sám na sépky, přičemž s tím chodil pořád, nevím. Osobně moc na výběr často nemám s čím jít (lagy, odezva, na ntb hrát vesměs nemohu, tak jdu s WP (není to tak často)), ale taky jsem nikdy neřekl křivého slova proti zrušku, ani neřeším, když ho dostanu (ať jdu s čímkoli). Ať si válčí každý, za co chce. Já se sépkou šel 2x v životě a je to směšné, budiž je pěkné, že někomu se bere skoro 10tisíc, ale řešit se to dá missem, to nahrdlo helma a schylko udělá dost, možná dokonce víc mě štvalo, kolik mi brali někteří healeři přes ty obrany..
@ xSaskex « ned 1:13 pm »
Nejvíc jsem dostal od Džordže s G1 karmou na Aspanovi 9, co stál hned vedle mě :D Teda co jsem já koukal
@ xSaskex « ned 1:12 pm »
11? :D Od koho
@ TomasFoxx « ned 1:06 pm »
ale tak chápu že tobě to tolik vadí, co jsem tak slyšel tak dostáváš šípem 11 😂😂 tebe vyšachuje i jedna sépka
@ TomasFoxx « ned 1:04 pm »
ale proč bych se trápil s dýkama v ruce když do válek chodí wpčka co stojí vzadu a jen čekaj až se objeví dagger aby ho zrušili? A hned jak ho zruší do něj vlítne 20 šípů najednou?😂
@ TomasFoxx « ned 1:03 pm »
@xSaskex :  I kdybych se sépkou chodil každej den, co to mění na mym názoru na ně?😂 to jako když o něčem řeknu že to je broken a má se to změnit tak to nesmim používat? já bych byl dost rád kdyby se to změnilo, dagger by se pak hrál 100x líp😂
@ Hakan « ned 1:00 pm »
@SamJsiLama :  Kdyby jsi nedal 800 cb s průnikama tak by tě nikdo nekopíroval :lol:
@ SamJsiLama « ned 12:24 pm »
Ať každej hraje to, co ho baví .. eh? :D where is the problem? taky si občas zajdu se sepkou :D
@ Lejno « ned 12:21 pm »
Ked vidim tie mená, tak mi to tak nepríde.
@ xSaskex « ned 12:18 pm »
Vidíš, třeba to mají stejně.. :D
@ Lejno « ned 12:17 pm »
No jasne hrával som, lebo nikdy som nemal na vybavu na schopku, ale odkedy ju mam tak som sepku v ruke nemal
@ xSaskex « ned 12:12 pm »
Mně se líbí, že tys celou dobu hraval sepku a když najednou hraješ schopky, tak ti to vadí :D Něco jak lopaťák Foxx, na fórko psal jak jsou sepky broken, že by to měli změnit bla bla a vesele za to hrál dál, resp stále hraje :D
@ Lejno « ned 12:06 pm »
Sepky pokakali ninje uplne, realne tam chodíme 2ja daggeri do valky, obcas sa prida nikl a exi, ale za exiho hrava niaky randomak a aj tak ludia maju 92 na ninje
@ Hakan « ned 10:19 am »
Vseci majj nesmyslně moc na ninje :lol: je sranda sledovat jak sépkařům a healerům nic ninjivé neberou a war je dá na pádit. Pokud mají zruško tak je i usekají :think:
@ Lejno « ned 1:11 am »
Jak asi cela červená 🤕
@ Lejno « ned 1:10 am »
@schvarz :  ten smrad hellio ma fakt veľa na ninju 😂😂
@ MoravskyPepin « sob 9:17 pm »
@Mionix :  Stejně zasedneš jedno místo jenom abys mě vyšachoval, když už programy si mi musel zničit :(
@ Mionix « sob 9:16 pm »
@MoravskyPepin :  My se nepočítáme. :lol: Já tam lezu až po vyhlášení, kdy se tam vy dostanete v plném počtu. :-)

Kdo chatuje

offline Anderson 
offline Aylia 
idle Hakan 
offline Kaenos 
offline Lejno 
offline Manif 
offline Mionix 
offline Pajik 
offline RAMHH 
offline Syndrom 
offline brezzina 
idle pikasek