Možnost koupit startovní CB

Archív návrhů, které byly buď uzavřeny, nebo zrealizovány.

Jaký máte názor na tento návrh?

Anketa končí za pát 08. bře 2019 13:47:07

Super , jsem pro!
53
71%
Nějak bych to neřešil.
10
13%
Jsem proti něco mi vadí napíšu co.
12
16%
 
Celkem hlasů: 75

Uživatelský avatar
Cepino
Lv.38
Lv.38
Příspěvky: 1808
Registrován: stř 14. bře 2012 10:01:55
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 1256 poděkování

Re: Navrácení možnosti koupení CB

Příspěvek od Cepino » pát 09. bře 2018 8:19:15

Ani jedna postava 120+, které v cechu mám já a dvě kamarádky a že jich není málo, Cidonii na expení nikdy nepotřebovaly. Naprosto v pohodě lze udělat 120 i bez Cidonie. To je tu stále dokola a dokola. Chcete tam, že je to rychlejší? Jděte válčit. Nechcete válčit, tak tam nelezte. A pokud se to zavede, tak mastná cena za jedno CB a v případě prokázání transferu, bez milosti 40 TB a konec.
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Uživatelský avatar
yatchman
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 229
Registrován: ned 11. črc 2010 14:30:22
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování

Re: Navrácení možnosti koupení CB

Příspěvek od yatchman » pát 09. bře 2018 9:29:14

Mithra píše: čtv 08. bře 2018 18:14:12
LordJoseph píše: čtv 08. bře 2018 17:00:53
Spoiler:
yatchman píše: čtv 08. bře 2018 16:26:01 Jsem pro, a osobně, vzhledem k malému využívání mapy, bych ještě snížil možný zisk a ztrátu CB za smrt nebo zabití. Kdyby se například vrátil systém 3 cb za zabití, 2 cb za smrt (tuším, že to tak bylo dřív ve svatý?), věřím, že by se mapa využívala mnohem víc jak na pvp, tak na pvm. Momentálně se tam chodí jen dropovat a lovit dropy, význam mapy, kam si člověk jde jen tak zabojovat, to momentálně vůbec nesplňuje, z mého pohledu zejména proto, že případná ztráta cb většinu odradí. Pokud párkrát zemřete s dvěmi cb a smrt, ztratíte pár cb, rozhodně vás to ale neznechutí a neodradi tolik, jako ztráta 15 cb při jedné smrti.

Celkově tu člověk, co to hraje zejména kvůli pvp, nemá moc vybití kromě 3x jedné hodiny týdně, věnované válce. Pvp táhne server, zasloužilo by si to změnu.
To ohledně toho že to omrzí po ztrátě by se vyřešilo možným pravidelným nákupem, avšak časově omezeným jak psal Mithra. Jinak Mithro souhlasím s tím aby při zabití hráč nedostal více než daný hráč měl, a daný hráč nešel do mínusu... Pevně věřím že si stím v Teamu poradíte :)
Po pravdě vůbec nejde o to, aby body nešly do minusu. Ani o to, aby se odečítalo méně. Jde jen o to, aby nedocházelo k situaci, že si hráč na postavu zakoupí 1CB, půjde s ní do Malé Svaté, nechá ji tam zabít a soupeř získá dejme tomu 7CB za zabití. To je opatření proti pokušení si takhle nahrábnout pár CB navíc.

On totiž ten návrh nemá jiný smysl než, aby prckové mohli do Malé svaté (do Cidonie se za 1CB nedostanou a na nákup to taky nestačí).
Ale stejně tak si představím situaci, kdy chce jít někdo expit do Cidonie, tak rozdá kámošům pár mega, ti si koupí 1CB a půjdou se nechat zabít. Jako transfer to vypadat nebude, ale vstup do Cidonie, kde krom bossů je i velmi slušný exp, je zaručen a bude to stát pár fufňů. Čímž ovšem Cidonie rázem ztratí ten punc mapy za odměnu. A co bude následovat až se tohle rozmůže? Buď to zase zakážeme, nebo stáhneme drop i exp v Cidonii. Ne přátelé tudy cesta nevede.
Malá svatá je pravda nevyužitá a PvP pro prcky je mizérie, ale nešel bych tam cestou CB.
Na druhou stranu, čím víc hráčů v Cido, tím víc lovců. Kdyby tam byl snadnější přístup a hráčů přibylo, hemžilo by se to tam lidmi. Zabíjení expících, vzájemné potyčky mezi ostatními, konečně trochu nějaká řež.

Je fakt škoda, že je Cidonie nastavena tak, že je víceméně nefunkční. Ano, sem tam se tam zabije boss a sem tam toho dropa, co zabil bosse, někdo zabije. Ale nějaké potyčky mezi hráči, co mají reálně pvp? Možná tak jednou do týdne a to ještě tak, že kolikrát ani nikdo neumře. Přitom věřím v to, že by se tam hráči dokázali přilákat, ať už třeba formou nějakého questu: "prokaž svoji věrnost řísi a zdecimuj nepřátelské bojovníky - zabij 100 hráčů v kolonii Cidonia"...k čemuž by se taky mohla vázat výzva. Samozřejmě quest by měl nějaké ohodnocení, ideálně trvalého charakteru.

Prostě pvp táhne server a díky nedostatečné podpoře pvp, je tu pořád velký potenciál pro zlepšení. Vezměte si, že jste hráč, který hraje z 90% proto, a takových je tu spoustu, že ho tu baví pvp, což je primární činnost téhle hry. Ono koho by taky bavilo věčně mlátit bezduché mobky - ty jsou tu jen proto, abychom mohli být lepší a silnější, než ostatní hráči, na nic jiného. No, máte třeba odpolední, nestihnete ani jednu válku v týdnu, co vám zbývá? Můžete se tak postavit před sklad a čekat, až přijede nějaký zoufalec z cizí říše dělat bordel a vy s ním trochu pošermujete, případně budete vy tím zoufalcem a dojedete do nepřátelského města, kde se na vás seběhne 30 lidí a stejně se s nikým nepobijete. Poslední možností je jet zabíjet dropy, případně expící hráče kamkoli, do jakékoli pvm mapy, což už je ale ubohost nejvyššího kalibru - nicméně máte výbavu za x set miliard a prostě s ní nemáte co dělat...

Je to přeci hra, primárně postavená na konfliktu třech říší, které spolu bojují, bojovat tedy přece třeba, ne?
Hraju, protože jsem debil...

Annatar
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 24
Registrován: ned 15. říj 2017 17:59:58
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Navrácení možnosti koupení CB

Příspěvek od Annatar » pát 09. bře 2018 13:57:02

Já jen dodám že tady zakladatel tématu chtěl aby se zavedla koupě 1 cb a to z důvodu vstupu do cidonie "zadarmo".
A zároveň dodal že by byla možná koupě pouze 1 císařského bodu a ne více. (mám to takhle chápat?)
LordJoseph píše: čtv 08. bře 2018 12:40:47 č.1 - Možnost nakoupení startovního 1 CB za 10 000 000.
č.2 - Tyto CB by se nedalo zakoupit pokuď již postava nějaké CB vlastní.
Mithra následně dodal, že by souhlasil s úpravami cidonie na vstup možný od 10 CB.
Nemožnosti dostat se do mínusu.
0 CB = automatická teleportace do města.
Dvojnásobný trest za transfer.

a
Mithra píše: čtv 08. bře 2018 13:45:58 Možná bych to ještě doplnil o nějaké časové omezení. Tedy nákup možný třeba jednou za hodinu.
Co takhle 1 CB za den ? A hodnost pěšáka povolená minimálně od 10cb ? Dokážu si představit lidi kdo by si kupovali 1 cb za hodinu což by vyústilo až k možným 168 nakoupených CB za týden, což mi přijde moc, tolik CB nedám v pvp za týden na svém warovi :D

Nebo pak je tady druhá možnost, co tady přidat několik hezkých úkolů od velitele ?
Např. 5 nějakých úkolů typu: Ochraň svou zemi před nájezdy - Surů, Ninjů, Šamanů, Válečníků, a poslední úkol např. pobij v nepřátelské říši tolik a tolik lidí.
Každý úkol by mohl být odměněn nějakou hodností, nějakou pěknou odměnou např. ve formě bonusu a dodatkem 2cb - 5ti úkoly by tak člověk mohl nasbírat 10 cb a tudíž by mu byl umožněn vstup do cidonie. (Uvedeno pouze jako možný příklad k inspiraci)

Jinak dodám že záměr autora návrhu byl pouze z jednoho důvodu, a to aby byl umožněn vstup zdarma do cidonie.

Uživatelský avatar
LordJoseph
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 16
Registrován: sob 19. srp 2017 13:05:51
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Navrácení možnosti koupení CB

Příspěvek od LordJoseph » pát 09. bře 2018 14:16:09

Annatar píše: pát 09. bře 2018 13:57:02 Jinak dodám že záměr autora návrhu byl pouze z jednoho důvodu, a to aby byl umožněn vstup zdarma do cidonie.
-Né však do cidonie ale do Malé Svaté a celkově ji oživit , přeci jen je zde mnoho lidí kteří stále žijí v roce 2014 a dělají PvP na 65-95LvL
A s takovým to lvlem je opravdu těžké získat nějaké to CB ve válce říší , a když tam jdeš jakož to 70LvL musíš se potýkat s narážkami že jsi dárce , a taktéž když půjdeš 7x bez úspěšně s útokama v mřence a nic nezískáš.. jistě ti to moc náladu nezvedne.
ObrázeklJosephlObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Dračí MocShinsooYouSTINK1102161/15
Obrázek

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 489
Registrován: úte 24. zář 2013 11:22:32
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 1049 poděkování

Re: Navrácení možnosti koupení CB

Příspěvek od Mithra » pát 09. bře 2018 14:23:39

Annatar píše: pát 09. bře 2018 13:57:02
Spoiler:
Já jen dodám že tady zakladatel tématu chtěl aby se zavedla koupě 1 cb a to z důvodu vstupu do cidonie "zadarmo".
A zároveň dodal že by byla možná koupě pouze 1 císařského bodu a ne více. (mám to takhle chápat?)
LordJoseph píše: čtv 08. bře 2018 12:40:47 č.1 - Možnost nakoupení startovního 1 CB za 10 000 000.
č.2 - Tyto CB by se nedalo zakoupit pokuď již postava nějaké CB vlastní.
Mithra následně dodal, že by souhlasil s úpravami cidonie na vstup možný od 10 CB.
Nemožnosti dostat se do mínusu.
0 CB = automatická teleportace do města.
Dvojnásobný trest za transfer.

a
Mithra píše: čtv 08. bře 2018 13:45:58 Možná bych to ještě doplnil o nějaké časové omezení. Tedy nákup možný třeba jednou za hodinu.
Co takhle 1 CB za den ? A hodnost pěšáka povolená minimálně od 10cb ? Dokážu si představit lidi kdo by si kupovali 1 cb za hodinu což by vyústilo až k možným 168 nakoupených CB za týden, což mi přijde moc, tolik CB nedám v pvp za týden na svém warovi :D

Nebo pak je tady druhá možnost, co tady přidat několik hezkých úkolů od velitele ?
Např. 5 nějakých úkolů typu: Ochraň svou zemi před nájezdy - Surů, Ninjů, Šamanů, Válečníků, a poslední úkol např. pobij v nepřátelské říši tolik a tolik lidí.
Každý úkol by mohl být odměněn nějakou hodností, nějakou pěknou odměnou např. ve formě bonusu a dodatkem 2cb - 5ti úkoly by tak člověk mohl nasbírat 10 cb a tudíž by mu byl umožněn vstup do cidonie. (Uvedeno pouze jako možný příklad k inspiraci)

Jinak dodám že záměr autora návrhu byl pouze z jednoho důvodu, a to aby byl umožněn vstup zdarma do cidonie.
Ten nákup jednou za hodinu je až druhotný. Stále by platilo a přednost by mělo, že CB není možné zakoupit, pokud postava nějaké má. Šlo spíš o to, aby to nebylo tak, že : Koupím si 1 CB, jdu do Malé Svaté, tam umřu a jdu si hned koupit další. Je to jen proto, aby si tímto stylem nepředávali kámoši CB mezi sebou. Ačkoliv s tím, kolik tu má kdo postav to asi ztrácí význam. Takže z odloženého nákupu bych možná i ustoupil.

Zdarma do Cidonie je požadavek tzv. JPMM. Tedy s jedním zakoupeným CB by se do Cidonie stejně postava nedostala. Ta mapa je skutečně udělaná především za odměnu pro bojovníky z válek. PvP v ní hraje roli pouze okrajovou. Je tam spíš kvůli vyššímu levelu obtížnosti. A vznikla pouze na základě popudu herní komunity. Protože to po čem se teď volá (chceme mapu na pvp boje mimo války říší), to se před dávnými časy odsuzovalo. A pročpak? Protože přece nechceme přicházet o CB. Od okamžiku kdy se zavedly tabulky a hodnosti za umístění v žebříčku šlo PvP ve svaté do kytek. Protože touha být nejlepší převážila nad touhou si zahrát.

Úkoly od velitele by byly super nápad, kdyby byly omezené multiúčty. Případně alespoň omezení na všechny účty v jedné říši. To ale nemáme.

Asi nejjednodušší řešení by v tuto chvíli bylo, vzít Malou svatou nechat ji volně otevřenou pro všechny, nastavit tam vstup zdarma a běžte se pobít. S tím, že by se tam počítaly zabití vs smrt 1:1 na body a ty body by šlo poté převést na CB v poměru 10:1 např. u strážce bitev. Případně by je bylo možno vyměnit za yangy do hry. Tedy PvP v takové aréně by nebylo úplně o ničem (nějaký zisk by z toho postava měla), zároveň by ale neměli v zisku CB výhodu ti, co u hry sedí 24/7. Hlavní vliv by si tak pořád uchovaly války říší.
Přílišná oddanost ideálům nezřídka končívá tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek. Karel Kryl

Annatar
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 24
Registrován: ned 15. říj 2017 17:59:58
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Navrácení možnosti koupení CB

Příspěvek od Annatar » pát 09. bře 2018 15:18:12

Já jen ještě dodám, že celkově koncept PvP ve hře upadá, lidi z jiných říší se někde potkaj a nezabíjej se. Např. navzájem spolu i dropí. Swamp je toho příkladem. A neměla by to být přeci PvP hra ? Cidonie je jedinečná tím, že i dropové se tam mnohdy řežou, což ano je velmi mnohdy otravné když chci jít dropit, ale tahle mapa splňuje ony velmi důležité PvP požadavky a je skvěle nastavená tak, aby "když chci jít dropit tak si to prostě musím vymlátit". Což v jiných mapách bohužel moc nefunguje.

Cidonie pro PvP hráče nyní funguje na principu - dal jsem málo za válku, tak půjdu zabíjet dropery ať doženu ty lepší, abych případně dal krále.
Velká spousta hráčů hraje pouze PvP, avšak mnohým hráčům se tohle zabíjení droperů příčí, nebo je to přílišně nezábavné. Tudíž nezbývá než čekat na války které jsou pouze 3x v týdnu, nebo se případně domluvit s jinou říší a mít nějaký domluvený boj v Cidonii - což se občas stává.
LordJoseph píše: pát 09. bře 2018 14:16:09 -Né však do cidonie ale do Malé Svaté a celkově ji oživit , přeci jen je zde mnoho lidí kteří stále žijí v roce 2014 a dělají PvP na 65-95LvL
A s takovým to lvlem je opravdu těžké získat nějaké to CB ve válce říší , a když tam jdeš jakož to 70LvL musíš se potýkat s narážkami že jsi dárce , a taktéž když půjdeš 7x bez úspěšně s útokama v mřence a nic nezískáš.. jistě ti to moc náladu nezvedne.
S tím bych určitě souhlasil, bylo by super udělat mapu / mapy, ale pouze s konceptem PvP a to jak pro velké, tak pro malé levely.

V nové mapě - říkejme ji tedy - Malá svatá - poté zavést různé bojové soutěže mezi říšemi, ať už by se jednalo o známé boje o donesení vlajky, soutěž King of the hill, klasickou válku ale i něčím jedinečné bojové úkoly, jako např. "ubraň most / hrad" apod.

A souhlasím s Mithrou o zavedení dílčích bodů, později vyměnitelných např. za CB / yangy.

Tyto mapy by měly být samozřejmě uzavřeny jako klasická cidonie 15 minut před vstupem do Války říší, aby tyto války měly zachovanou hlavní prioritu.

Jak napsal Mithra, tak mapa Cidonie je a byla především odměna za zásluhy za války říší , a myslím že změny by téhle mapě mohly jen uškodit - pokud mezi to nepočítám odstranění zbytečných "Brán hradu", které tam jsou zcela zbytečné a překážející.

Jedná se o to, že krom válek říší ve hře není žádná veřejně dostupná atraktivní PvP aktivita, pokud nepočítáme to, že se buffnete a vyvraždíte lidi jiné říše u skladu.

Uživatelský avatar
SuraDead
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 26
Registrován: stř 13. úno 2013 23:46:36
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Navrácení možnosti koupení CB

Příspěvek od SuraDead » sob 17. bře 2018 5:13:46

Já bych to bral, jen z důvodu, že bych si mohl koupit modré karmy. Jelikož PvP nemám. Kdyby to teda šlo. Mám 138 lvl a ve swampu mi padne jedna modrá cca za hodinu.. do HG věci mám, ale chodím to s WP..
Registrován:stř 13. úno 2013 23:46:36

Elfentle
Lv.3
Lv.3
Příspěvky: 12
Registrován: ned 19. úno 2017 17:58:27
Dal poděkování: 37 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Navrácení možnosti koupení CB

Příspěvek od Elfentle » sob 17. bře 2018 9:08:56

SuraDead píše: sob 17. bře 2018 5:13:46 Já bych to bral, jen z důvodu, že bych si mohl koupit modré karmy. Jelikož PvP nemám. Kdyby to teda šlo. Mám 138 lvl a ve swampu mi padne jedna modrá cca za hodinu.. do HG věci mám, ale chodím to s WP..
Tak s tím vůbec nesouhlasím, každý si musel dropovat karmy, a musí dropovat, tak nevidím důvod, proč by si ostatní mohli jen tak kupovat karmy.
Za mě určitě tohle ne !!
ObrázekElfentlleObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Mentální bojJinnoChizfen145 P G4 15 Complete

Uživatelský avatar
LordJoseph
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 16
Registrován: sob 19. srp 2017 13:05:51
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Navrácení možnosti koupení CB

Příspěvek od LordJoseph » ned 18. bře 2018 12:13:51

Spoiler:
Elfentle píše: sob 17. bře 2018 9:08:56
SuraDead píše: sob 17. bře 2018 5:13:46 Já bych to bral, jen z důvodu, že bych si mohl koupit modré karmy. Jelikož PvP nemám. Kdyby to teda šlo. Mám 138 lvl a ve swampu mi padne jedna modrá cca za hodinu.. do HG věci mám, ale chodím to s WP..
Tak s tím vůbec nesouhlasím, každý si musel dropovat karmy, a musí dropovat, tak nevidím důvod, proč by si ostatní mohli jen tak kupovat karmy.
Za mě určitě tohle ne !!
Nic takového ani v návrhu není :) Kdo si chce kupovat karmy již teď takovou možnost má za CB :)
ObrázeklJosephlObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Dračí MocShinsooYouSTINK1102161/15
Obrázek

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ Hakan « čtv 12:47 pm »
Noo když už se teda ztížily čarodky v mapě tak by se jim alespoň mohl adekvátně upravit i drop těch 4 částí čarodějnic :think:
@ TomasFoxx « čtv 12:07 pm »
ne, jen hovno vidim :D :D
@ Hakan « čtv 12:07 pm »
TomasFoxx píše: v eventovce je hrozná tma
bojíš se tam?
@ TomasFoxx « čtv 12:06 pm »
v eventovce je hrozná tma
@ TomasFoxx « čtv 11:06 am »
Chápem tu novinku správně, že teď můžou do eventovky klidně všechny říše naráz, pokuď maj získanou svojí majku?
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »
@ KerkyzAfterky « čtv 10:29 am »
Takashiro píše:
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
myslím, že byly i na výročí ekury jak je v červnu. Ale nevím, jestli každy rok
@ KerkyzAfterky « čtv 10:28 am »
Mionix píše: @KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
tak fakt to je rukavicema, já myslel, že na tyhle eventové věci to nemá vliv :D :D tak díky a pardon :D
@ Takashiro « čtv 10:15 am »
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.

Who is chatting

idle Hakan 
offline Mionix 
offline Nebiros 
offline beniamino 
offline tasik1