Automatická odpověď PM

Prostor pro Vaše nápady na vylepšení hry nebo úpravy již zaběhnutých stálic.
Nutné schválení moderátorem.
Pravidla fóra
• Každý návrh musí obsahovat anketu.
• Máte-li návrhů více, vytvořte pro každý nové téma.
• Chcete-li vyjádřit pouze souhlas či nesouhlas, použijte anketu.
• V reakcích na podaný návrh se vyjadřujte vždy k tématu, vyvarujte se off topicu, byť jen částí příspěvku.
• Nová témata schvaluje pouze herní tým (GA, GM, TGM).
Odpovědět

Líbí se vám návrh?

ANO
17
61%
NE
11
39%

Celkem hlasů: 28

qSTRoNgMANp
Zakladatel tématu
Lv.26
Lv.26
Poděkoval: 343×
Má poděkování: 252×
Kontaktovat uživatele:

Automatická odpověď PM

Příspěvek od qSTRoNgMANp » čtv 17. zář 2020 12:04:45

Zdravím,

napadla mě možnost, kterou by využili hlavně lidi, co stankaří ve velkém měřítku a tou je automatické odpověď.

Jak by fungovala?

V nastavení hry pod zablokovat "Zprávu" by byla možnost "Automatická odpověď", po kliknutí by se zobrazli defacto stejné okno jako, když píšete PM a po odeslání by vám to nastavilo automatickou odpověď pro lidi, co vám napíšou PM.

Jak to využít?

Např. já mám notebook na kterém pouze stakařím a mam ho v jiném pokoji a absolutně nekontroluji PM, jednak nevzpomenu si na to pres den a druhak to mam stejnak v lagu a dotyčný napriklad už není online.
Takže potom co by mi dotyčný napsal PM, by mu automatická odpověd napsala: " Jsem zastihnutí na této postavě XXX od 16 - 18"

Tato možnost je třeba i pro krále :D Kde by automatické odpověd napsala: "Bonusy nebudou !!!" :D

Počet znaků by se shodoval jako počet znaků v klasické PM.
Mělo by to stejnou funkci jak zablokovat PM, nic by Vám neblikalo neotravalo systém by automaticky odpovedel.
Naposledy upravil(a) qSTRoNgMANp dne pát 18. zář 2020 12:10:11, celkem upraveno 1 x.
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
200k+ min 145 LVL
Jinno
Aura
FULL
P/G10/
G10/G9
P
P
Y/O
M3
2
ObrázekAsheranObrázekObrázekObrázekObrázek
169k+ min 150 LVL
Jinno
Dagger
FULL
G9
Y/O
ObrázekoSoSoObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek
3,7k+ min 145 LVL
Jinno
Mentál
TABULKY
P/G10/
G10/G9
1

TomasFoxx
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 332×
Má poděkování: 473×

Re: Automatická odpověď PM

Příspěvek od TomasFoxx » pát 18. zář 2020 11:04:09

A nebo si to prostě napiš do názvu stánku? :lol:
ObrázekTomasFoxxObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Chizfen :jinno:
P
P
P
P
5/5
Full
ObrázekChayrithObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
P
M6
14
P
1/5(příšery)
ObrázekHotDogsObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
P
18
11
G4
1/5
:heart: Jsem tu proto, abych se bavil. :heart:

Selema
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 24×
Má poděkování: 13×

Příspěvek od Selema » pát 18. zář 2020 12:07:29

Stačí si to napsat do názvu stánku jako to mám třeba ja. Zablokuješ na stánku šepot, a oni když něco chtějí, napíši. A každému dojde že když je král offline tak že bonusy nebudou.

qSTRoNgMANp
Zakladatel tématu
Lv.26
Lv.26
Poděkoval: 343×
Má poděkování: 252×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qSTRoNgMANp » pát 18. zář 2020 12:12:43

TomasFoxx píše:
pát 18. zář 2020 11:04:09
A nebo si to prostě napiš do názvu stánku? :lol:
Hrozně málo znaků na to co by uměla automatická odpověd.
Stánky je jeden z x možnosti použití.
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
200k+ min 145 LVL
Jinno
Aura
FULL
P/G10/
G10/G9
P
P
Y/O
M3
2
ObrázekAsheranObrázekObrázekObrázekObrázek
169k+ min 150 LVL
Jinno
Dagger
FULL
G9
Y/O
ObrázekoSoSoObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek
3,7k+ min 145 LVL
Jinno
Mentál
TABULKY
P/G10/
G10/G9
1

schvarz
Lv.24
Lv.24
Poděkoval: 92×
Má poděkování: 222×

Příspěvek od schvarz » pát 18. zář 2020 12:36:35

Za mě dobrý. Běžně v MMOčkách existujou dva příkazy:
1) /afk - Jen nastaví mód na AFK a pokud ti někdo napíše, tak mu to automaticky odepíše "TomasFox je AFK".
2) /dnd <zpráva> - zkrácenina Do not disturb, tedy NERUŠIT. Pokud dotyčnému někdo napíše, tak dostane automaticky odpověď <zpráva> zvolenou daným hráčem.

Takže něco podobnýho bych ocenil.
Prý tu fungovaly i offline zprávy nějakou dobu, což mi přijde jako fajn koncept, nevím, proč se to zrušilo, každopádně automatická odpověď by byla dobrá.

A jinak napsat si to do názvu stánku - název stánku je hrozně nepraktickej, páč se tam vejdou tak 3 slova, než se to zkrátí a to zakrytý už nikdo nečte.
Prostě mam postavy Sien, OptiFine, MrDjop, Welsy a ještě další.
Mě nebaví furt upravovat ten podpis ok.

ONLINE ROZVRH CIDONIE
CHITINOVÁ KALKULAČKA
Návrh: Úhyn bylin (aktivace a časovač elíků)
Návod: Kerindor - BM sura
Návod: Recepty na kostýmy
last edit: 07/04/2020

Kurinozka
Lv.10
Lv.10
Poděkoval: 116×
Má poděkování: 50×

Příspěvek od Kurinozka » pát 18. zář 2020 19:39:52

Selema píše:
pát 18. zář 2020 12:07:29
Stačí si to napsat do názvu stánku jako to mám třeba ja. Zablokuješ na stánku šepot, a oni když něco chtějí, napíši. A každému dojde že když je král offline tak že bonusy nebudou.
Mně jako králi by toto vyhovovalo. Mnohdy jsem afk a neodepisuji. Toto by vyřešilo spousty PMek na které mne nebaví mnohdy odpovídat, protože se jedná o stejné otázky (kdy budou bonusy). Buďto bych zavedl tento systém - automatické odpovědi - nebo vymyslel místo např. na Vývěsní tabuli, kde by král mohl napsat nějaký vzkaz poddaným (Zase na druhou stranu vím, že by se toto dalo lehce zneužít a lidé by tam mohli psát blbosti).. Ale za promyšlení by to stálo.

Úpravám mého návrhu se nijak nebráním, sem s nimi :up:
ObrázekAzuteramiObrázekObrázekObrázekObrázek
🔥 Healer 🔥Jinno160P(Obrana)Full

TomasFoxx
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 332×
Má poděkování: 473×

Příspěvek od TomasFoxx » pát 18. zář 2020 20:34:04

Kurinozka píše:
pát 18. zář 2020 19:39:52
Selema píše:
pát 18. zář 2020 12:07:29
Mně jako králi by toto vyhovovalo. Mnohdy jsem afk a neodepisuji. Toto by vyřešilo spousty PMek na které mne nebaví mnohdy odpovídat, protože se jedná o stejné otázky (kdy budou bonusy). Buďto bych zavedl tento systém - automatické odpovědi - nebo vymyslel místo např. na Vývěsní tabuli, kde by král mohl napsat nějaký vzkaz poddaným (Zase na druhou stranu vím, že by se toto dalo lehce zneužít a lidé by tam mohli psát blbosti).. Ale za promyšlení by to stálo.

Úpravám mého návrhu se nijak nebráním, sem s nimi :up:
No ale vem si, jsi afk, kamarád ti napíše "čau co děláš" a systém mu automaticky odepíše "bonusy budou v 5" 😂😂 ta tabule není vůbec špatnej nápad a už se to tu i řešilo, to že by se to zneužívalo "na blbosti" není snad žádnej problém, však to nikdo nikoho nenutí číst 😂 a za nějáký extrémy by byly prostě napomenutí nebo tb 😂 normálně by tu možnost gmko králi prostě bloknulo jako když nadáváte v chatu.
ObrázekTomasFoxxObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
P
P
P
P
5/5
Full
ObrázekChayrithObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
P
M6
14
P
1/5(příšery)
ObrázekHotDogsObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
P
18
11
G4
1/5
:heart: Jsem tu proto, abych se bavil. :heart:

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Mionix « pát 5:41 pm »
@qSTRoNgMANp,  No myslím si, že je to vše ve FRA. Alespoň dle trasy. I když IPiny to má odlišné. Ale kdo je trošku šikovný, tak si IP hry dokáže zjistit. :-)
@ qSTRoNgMANp « pát 5:38 pm »
@Mionix,  Stánky postaveny, tak uvidime.
@ qSTRoNgMANp « pát 5:31 pm »
@Mionix,  zkusim přimo IPčku hry, preci jen stranky a hra jsou jinde ne ?
@ qSTRoNgMANp « pát 5:30 pm »
@JohnDoe,  JE to tak no.
@ JohnDoe « pát 5:26 pm »
jestli tam máš nějaký SLA, tak je testovací server asi jediné místo, kde ti takovéhle monitorování projde... ostatní nejspíš zahazujou rovnou
@ Mionix « pát 5:26 pm »
@qSTRoNgMANp,  Zkoušejte třeba paketlos na stránky Ekury. Já to dělám přes ping plotter, ten vytěžuje naprosto zanedbatelně a může běžet klidně 24*7 a krásně monitoruje i sebemenší mikrovýpadky. Bohužel vám nemohu poskytnout IP serveru, to by mě GA přizabil. :-)
@ qSTRoNgMANp « pát 5:24 pm »
@JohnDoe,  je to server + P2P
@ qSTRoNgMANp « pát 5:23 pm »
@JohnDoe,  Je to server dane služby na testovani.
@ qSTRoNgMANp « pát 5:23 pm »
@Mionix,  LYON tuším no
@ JohnDoe « pát 5:23 pm »
2MB/s sledovacího provozu za 48 hodin? to už by si nejspíš ani nepingnul :)
@ Mionix « pát 5:19 pm »
@qSTRoNgMANp,  a to zkoušíte na server do FRA? Ztráty mohou být někde po cestě do FRA. Každý jede po jiné cestě.
@ qSTRoNgMANp « pát 4:53 pm »
@Mionix,  Jinak mam pušteny Star trinity práve na sledování provozu, mám nasteveno 2MB/S, a nemám ani jeden packet loss za 48H, takže já si fakt nemyslím, že je chyba čistě na mě straně.
@ qSTRoNgMANp « pát 4:52 pm »
@Mionix,  Zkusil jsem vyměnit router, poprosil jsem providera, zda neměnil něco na sítí, tak uvidime. :D
@ Mionix « pát 4:46 pm »
@qSTRoNgMANp,  Já vám bohužel neporadím. Jediný, kdo by vám dokázal pomoci je GA, který si z vámi třeba dodaných logů, HW infa a podobného dokáže něco zjistit. Ostatní GM bohužel ne. Já jsem ten první, který se kdykoliv hráčům snaží pomáhat.
@ qSTRoNgMANp « pát 4:45 pm »
@Mionix,  Tak já se snažím najit vysvětlení proč právě nahozením Vánočního eventu začla haprovat konexe. :)
@ qSTRoNgMANp « pát 4:44 pm »
A opravdu mě nemusí nikdo poučovat o tom, že to je tím AMD. Jedinýmu komu věřím a mužu argumentovat na urovni je Mionix, protože je z oboru
@ qSTRoNgMANp « pát 4:43 pm »
@LordRayden,  Nope tím to není. :) JAk říkám, půl roku mi jedou stánky bez zádrhelu, jedině, když mi spadne net, to chápu, ale mě nespadne net, prostě konexe, mikrolag, vidim to hlavně při točení, kdy pri kazde 5 točce se to lagne. Tato chyba opravdu nastala až 1.1.2020. JEdině co, tak že jsem neauktualizoval launcher po udržbě. Jinak to tisivc let stare AMD drželo 15 stánku :) při spotřebě 25W
@ LordRayden « pát 3:59 pm »
mně jedou stánky v pohodě ^^ to bude tím "tisíc let starým amd" :lol: :lol:
@ Mionix « pát 3:47 pm »
@qSTRoNgMANp,  Tak se podívejte na tržnici. Stojí tam od zapnutí eventu stovky stánků a bez pádů. Tak je to ale pokaždé. Jakmile má jakýkoliv hráč jakýkoliv problém, tak je to vždy a pouze naše chyba. Neříkám, že chyby u nás nejsou, ale osočovat nás z něčeho, co většině hráčů nedělá? A sám se přiznáváte, že vám blbne konektivita na Ekuru. Pak se nedivte, že vám padají stánky. :-(
@ qSTRoNgMANp « pát 3:34 pm »
@Mionix,  A mimo jině začla blbnou konexe a opravdu to není mnou. Veškeré hry, které jsou zavisle na stabilitě mi jedou bez chybně.
@ qSTRoNgMANp « pát 3:33 pm »
@Mionix,  Jasně, na support. :D od "nahození" Vánočního eventu mi stánek nevydrží ani jeden den, předtím jsem jel 24/7 bez jakéhokoliv padnutí stánku, mám extra notebook na stánky.
@ TomasFoxx « pát 3:32 pm »
🐘
@ Lejno « pát 2:44 pm »
Btw. díky za upravenie tých nožíkov u rybarka :)
@ Lejno « pát 1:20 pm »
@ Lejno « pát 1:16 pm »
Opravte to strongovi , prichádzame o yangy 😂
@ SamJsiLama « pát 1:09 pm »
Už se perou, už se perou?
@ Mionix « pát 12:35 pm »
@qSTRoNgMANp,  A hlavně vás odkáži tedy na support.
@ Mionix « pát 12:34 pm »
@qSTRoNgMANp,  Jako nezlobte se na mě, ale mám doma 3 shopy nonstop, k tomu dvě herní okna. Na jednom internetu jsem se 3 PC včetně jednoho do práce. K tomu si pouštím videa v HD z netu a nic mi nepadá.
@ JayV1 « pát 11:34 am »
Trosku drzej ne?
@ qSTRoNgMANp « pát 11:30 am »
Prosím o vypnutí golbálně, padají mi stánky, nebudu to jak retard kazdje den stavet, diky.
@ Mionix « pát 8:08 am »
@GoldMaster,  To bohužel nejde. Tento rok jsme dali sněžení opravdu na minimální úroveň.
@ Nejko123 « pát 12:34 am »
@Lejno, len niektorým slabším jedincom, len tak oznamujem :lol:
@ Lejno « pát 12:04 am »
0:02 crash stranka aj hra, len tak oznamujem :D
@ GoldMaster « čtv 11:17 pm »
Ahojda chtěl bych se zeptat jestli si nemůžu nějak vypnout ty vločky protože mám starší ntb a on má takovou pochroumanou grafiku takže mám celý bílý metin a moc se v tom hrát nedá nějaká rada nebo tak?
@ Lejno « čtv 11:00 pm »
Ja tocim maximálne zlatý , keď mám zrusko, kvôli vyhnúť to je všetko. Ale odkedy mám nový nebesak, už nemením nič. Výbava taká aká je na videu.
@ schvarz « čtv 10:15 pm »
A jakou výbavu ty máš dvojí? Jen náhrdlo a boty ne? Točíš hněvky/extáze a nebesák/zlatej? @Lejno
@ TomasFoxx « čtv 9:35 pm »
@Lejno,  máš lepší výbavu než půlka červený DOHROMADY jsi chtěl napsat ne
@ Lejno « čtv 9:27 pm »
A dovolím si tvrdiť, že mám lepšiu výbavu ako polka červenej, ale je rozdiel dostávať dmg od 1 postavy (mňa) a ledva to ustáť, alebo dostávať dmg od 5 a viac ľudí zakaždým, keď vyjdem zo zamaska :)
@ Lejno « čtv 9:18 pm »
xjirkax píše: Je tu jen jeden problem a to ten ze Lycan ji možná dal na 1ranu ale on vzápětí umřel taky takže nevím nevím ...a mimochodem ten kdo ji bral 11K na vír dostal za 15K taky ale to uz nikdo nenapíše přeci aby se neztrapnil
sorry, nemám už viac kam dať obrany, to že tam máte nahadzane útoky a cez 72 šaman mi zoberte 15k to je vec druhá, že 😂
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
neřeknu když má někdo takový útoky v jedný výbavě, a má druhou na obrany, ale já fakt nikdy neviděl rien něco ustát :D
@ TomasFoxx « čtv 9:10 pm »
+ vidím ve videu od lejna že jí dával 11k každým kordem :D
@ TomasFoxx « čtv 9:10 pm »
@xjirkax, je uplně jedno, co má Rien na sobě, když vím že jí beru po 20k s healerem i bmkem, a pak tam vidím jak jí vypne Lycan na pruraz, tak obrany prostě nemá :D
@ WhiteZz « čtv 9:09 pm »
@xjirkax, očividne nič na wara :D ked dostava 80k :D
@ RAMHH « čtv 9:09 pm »
@xjirkax,  Neco, co ocividne nefunguje. Nerikam ze utoky nejsou dobre, ale vseho s mirou..
@ xjirkax « čtv 9:08 pm »
Ještě kdyby si alespoň vedel co presne ma Rien na sobe
@ TomasFoxx « čtv 9:06 pm »
@xjirkax,  a jak jinak se má k těm healerům vzadu dostat?😂 kdyby běžel bez mřenky tak mu 10 lidí dá po 5k a prostě umře ať má jakýkoliv obrany 😂 kdyby lidi jako rien nenosili utoky, tak ty mřenky mít nemusí
@ WhiteZz « čtv 9:06 pm »
@xjirkax, fňuk?
@ xjirkax « čtv 9:04 pm »
Wow to je borec když chodí v mřence spíš je to lama která musí mít mřenky aby dala CB
@ TomasFoxx « čtv 9:03 pm »
a tim prurazem kolikrát nevezme jen rien, ale další 3 healery
@ TomasFoxx « čtv 9:03 pm »
@xjirkax,  on možná hned umře, ale neumře na jednoho člověka, umře na 10 červených třeba
@ xjirkax « čtv 9:02 pm »
Je tu jen jeden problem a to ten ze Lycan ji možná dal na 1ranu ale on vzápětí umřel taky takže nevím nevím ...a mimochodem ten kdo ji bral 11K na vír dostal za 15K taky ale to uz nikdo nenapíše přeci aby se neztrapnil
@ TopTopiik « čtv 8:40 pm »
Však to je klasika... útoky a nemít CB :D červená úměra
@ Lejno « čtv 8:29 pm »
Rien tam nosí pvmko asi, ju vypne lycan na dupko, healer na kuzlo a ja jej berem 11 virkom
@ 7lukas « čtv 8:23 pm »
To jí strašně pomůže když dostává 80k na průraz :D
@ LordGabriel « čtv 8:22 pm »
7lukas píše: Ale divím se že např Rien má zapotřebí mít full útoky když podle výsledků to asi není dobrá volba :D
už pridala na suru :(
@ 7lukas « čtv 8:18 pm »
Ale divím se že např Rien má zapotřebí mít full útoky když podle výsledků to asi není dobrá volba :D
@ 7lukas « čtv 8:17 pm »
Lycan si hraje na daggera akorát hraje mentála no :D
@ Lejno « čtv 8:11 pm »
Nieee im to je jedno, radšej budu mať 92 ninju, ale nech si ich tam vypína na dupko
@ TomasFoxx « čtv 8:10 pm »
btw Lycan už druhou válku první místo z mřenky, červenou pořád nenapadlo natočit obrany na wara :D uvidíme kolik válek jim to potrvá

Kdo chatuje

offline Akiryu 
offline Anderson 
offline Aylia 
offline BoosReact 
offline Borch 
offline Fozzy 
offline Genetek 
offline Martin28 
offline Minnoroth 
online Mionix 
offline Narsi