Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Archív návrhů, které byly buď uzavřeny, nebo zrealizovány.

Souhlasíte s návrhem?

PRO
36
47%
PROTI
34
45%
Nevím
6
8%
 
Celkem hlasů: 76

Uživatelský avatar
Compucion
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 56
Registrován: sob 11. pro 2010 14:10:44
Dal poděkování: 101 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od Compucion » ned 28. lis 2021 15:51:51

Dal jsem Nevím a spíš z důvodu, že mi to je nějak jedno. Je to z toho důvodu, že patřím k těm lajdákům, co to udělají 1x - 2x za den např u toho biologa. Hrotím to pouze když nejsem v práci a válím si šunky doma, což není u mě zrovna obvyklé.

:!: Spoustu lidí vidí pointu v této úpravě tak, že by někdo chtěl něco zlehčovat. Ale pravá pointa je v tom, že by bylo pro Ekuru si lehčí udržet pravidelné hráče. Když budu vědět, že když to odevzdám vždy na čas, tak to budu mít každý den všechny odevzdání ve stejný čas. Bude mě to trošku víc nutit/motivovat ty časy dodržovat.

:idea: Na co téma nemyslí je třeba taková zahrádka. Tam bych již při tom mém občasném hraní minutku dvě skutečně ocenil. Abych si mohl držet sklízení každou hodinu a pak každou druhou sklidil i orchideje.


:-: Co je i pro mě negativní věc a taky vlastně důvod proč nedat PRO je stále se rozširující základna hráčů, kteří používají programy třetích stran tzv. makra, která jsou evidentně pro provozovatele těžko zjistitelná, viz. úprava zahrádky, kterou toleruju jen díky tomu, že chápu tuto situaci. A přesně tito hráči by z této úpravy vytěžili úplně nejvíc.

Závěrem tedy, líbí se mi to, chápu to, ale nechci to. :whistle:

Uživatelský avatar
Minnoroth
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 92
Registrován: pát 18. bře 2016 14:29:30
Dal poděkování: 51 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od Minnoroth » pon 29. lis 2021 12:20:39

Velmi oceňuji daný nápad. Je to způsob jak vyjít vstříc poctivým hráčům. Sám vím, že spoustu hráčů v té střední fázi hry se snaží odevzdávat opravdu pokaždé, co jim to hra dovolí a pro ně je to určitě dárek navíc, který nepoškodí nikoho, kdo už to má hotové. Komentáře typu “Bylo by to nefér pro ty, co už to udělali.” jsou dle mého názoru zcestné. Jednak je ten rozdíl minimální (3.3 dne), druhak je to pěkné gesto k hráčům. Také to mám na všech svých postavách hotové a nevidím důvod, proč bych se kvůli tomu zlobil. A neposledně zmiňovat tady makro? To je nevyřešitelný problém a ten, kdo ho používá si sám ničí požitek ze hry.

Sečteno a podtrženo,
velmi pěkný nápad se snadnou implementací a ikdyž jsou příspěvky výše z 90% negativní, výsledky zatím hovoří ve prospěch prosazení nápadu a za to jsem rád.
Minnoroth :fight:

MoravskyPepin
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 81
Registrován: ned 15. dub 2018 11:30:21
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od MoravskyPepin » pon 29. lis 2021 16:09:35

Vlastně od začátku mě baví to označení "poctivý hráč", protože z ostatních to dělá nepoctivé :lol: Existuje heslo, které praví, že všichni jsme si rovni, ale někteří jsou si rovnější a tak trošku mi teda uniká ten klíč podle kterého se vybírají ti "poctivci" :think:
Úplně nechápu jakou souvislost má názor Týmu na nákup/prodej postav :think: Dále tu máme "požitek ze hry", kdy tvrdíte jak se Ekura bez splněných úkolů nedá hrát - Já osobně využil karmu až na ninjovi do Entu :think: Jestli to má pomoci začínajícím hráčům, tak ignorujete fakt, že propracovat se na "vrchol" chvíli trvá :lol: Děláte z toho tupý grind, hrotíte to do maxima a o tom by hra neměla být :heart:
Jinak "ověřil" jsem si tedy čas u Biologa, mělo by to být na sekundu/milisekundu přesně, což vlastně znamená, že odevzdat ho 3x denně může jen robot? Proto bych dal možnost odevzdat 3x biologa za 24h i těm "poctivým" hráčům :up: Takových 7:59:00 by mohlo být fajn :chunjo:

Zixelio
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 83
Registrován: úte 16. srp 2011 9:09:23
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od Zixelio » úte 30. lis 2021 11:30:14

Podle mě to je naprosto zbytečné. Nesmíte to tak moc tryhardit :D Řešit ještě minuty... Pokud to člověku uteče o 1-2 hodiny tak není problém 1 odevzdání vynechat a zase si to srovnat. Jestli to člověk dělá 6 měsíců nebo 6 měsíců a 3 dny k tomu, vždyť to už je úplně jedno. Mě by třeba ani nenapadlo odevzdávat karmu 4x a bio 3x denně. To že dávám bio 2x a karmu 3x je už tak docela dřina.

Medvidek
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 98
Registrován: úte 14. zář 2021 3:54:51
Dal poděkování: 183 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od Medvidek » úte 30. lis 2021 15:54:34

Dobrý den,

Drahý zakladateli, skutečně v tom nehledejte žádnou zášt vůči samotnému návrhu potažmo k tématu.

Souhlasím s 3 zde prezentovanými názory. Vždy si pokládám otázky:

1. Proč? (Proč to měnit)

2. Stane se ta khra zajímavější a pestřejší? Nebo to spíše povede k tomu dosáhnout ryhleji výhod?

3. Uživatel - Nový uživatel - jak to bude vybalancované? NEzvýhodní se tím pak jedna strana?

A konečně - pokud by se měl měnit čas, skutečně je to pro mě pasé. Pak stačí odevzdávat byt po jednom kuse předměty po sobě a žádný čas není třeba. Proto to smysl má a to přesně takový jak je onen čas dodnes používán. To že je to cca 10-let neznamená že se to dnes musí měnit. Tohle funguje perfektně a Bůh ví co by byt drobná změna dnes způsobila do budou s hrou.

A durhá věc- vše funguje na bázi - ne že spěchej měj to hned, dřív než druzí - ale na bázi dobrovolnosti. Nikdo nás k ničemu ve hře prostě nenutí. KDo chce ohlídá si to. A kdo to chce odevzdávat prostě jak se mu zachce, tak to tak prostě bude dělat dál. A právě proto jsem psal ted již asi po 4 na toto téma, že i když si návrhu cením, vážně ano - přesto stále trvám na svém názoru - NE!

Děkuji Medvídek.
Největším nepřítelem člověka je on sám sobě. Mít srdce, lidskost a projevovat lásku neznamená že je život nulou - i když vše je relativní :-) Hledat nepřátele znamená být sám/a. :-)

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 647
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 122 poděkování
Dostal poděkování: 377 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od schvarz » stř 01. pro 2021 6:41:01

Zixelio píše: úte 30. lis 2021 11:30:14 Podle mě to je naprosto zbytečné. Nesmíte to tak moc tryhardit :D Řešit ještě minuty... Pokud to člověku uteče o 1-2 hodiny tak není problém 1 odevzdání vynechat a zase si to srovnat. Jestli to člověk dělá 6 měsíců nebo 6 měsíců a 3 dny k tomu, vždyť to už je úplně jedno. Mě by třeba ani nenapadlo odevzdávat karmu 4x a bio 3x denně. To že dávám bio 2x a karmu 3x je už tak docela dřina.
Když to je jedno, tak vlastně nevadí, když to nebude 6 měsíců a 3 dny, ale jen 6 měsíců ne? :) Na tebe to vliv mít nebude a ostatním to udělá radost

Zixelio
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 83
Registrován: úte 16. srp 2011 9:09:23
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od Zixelio » stř 01. pro 2021 17:33:11

schvarz píše: stř 01. pro 2021 6:41:01
Zixelio píše: úte 30. lis 2021 11:30:14 Podle mě to je naprosto zbytečné. Nesmíte to tak moc tryhardit :D Řešit ještě minuty... Pokud to člověku uteče o 1-2 hodiny tak není problém 1 odevzdání vynechat a zase si to srovnat. Jestli to člověk dělá 6 měsíců nebo 6 měsíců a 3 dny k tomu, vždyť to už je úplně jedno. Mě by třeba ani nenapadlo odevzdávat karmu 4x a bio 3x denně. To že dávám bio 2x a karmu 3x je už tak docela dřina.
Když to je jedno, tak vlastně nevadí, když to nebude 6 měsíců a 3 dny, ale jen 6 měsíců ne? :) Na tebe to vliv mít nebude a ostatním to udělá radost
Zbytečná práce pro team. Prostě to je udělané co 8h 3xdenně a co 6h 4x denně aby to vycházelo, tak proč do toho zatahovat zbytečně minuty. :think:

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 647
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 122 poděkování
Dostal poděkování: 377 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od schvarz » stř 01. pro 2021 18:09:50

Zixelio píše: stř 01. pro 2021 17:33:11
schvarz píše: stř 01. pro 2021 6:41:01
Zixelio píše: úte 30. lis 2021 11:30:14 Podle mě to je naprosto zbytečné. Nesmíte to tak moc tryhardit :D Řešit ještě minuty... Pokud to člověku uteče o 1-2 hodiny tak není problém 1 odevzdání vynechat a zase si to srovnat. Jestli to člověk dělá 6 měsíců nebo 6 měsíců a 3 dny k tomu, vždyť to už je úplně jedno. Mě by třeba ani nenapadlo odevzdávat karmu 4x a bio 3x denně. To že dávám bio 2x a karmu 3x je už tak docela dřina.
Když to je jedno, tak vlastně nevadí, když to nebude 6 měsíců a 3 dny, ale jen 6 měsíců ne? :) Na tebe to vliv mít nebude a ostatním to udělá radost
Zbytečná práce pro team. Prostě to je udělané co 8h 3xdenně a co 6h 4x denně aby to vycházelo, tak proč do toho zatahovat zbytečně minuty. :think:
Ty jsi klasicky nepochopil pointu návrhu, jinak bys nenapsal, že to je "aby to vycházelo", protože to právě nevychází, protože bez zpoždění to fakt neodevzdáš.

Jak jsem řekl, náročnost implementace je minimální, je to změna 4 hodnot, takže 10 minut práce, což se stihne jako rozcvička.

Zixelio
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 83
Registrován: úte 16. srp 2011 9:09:23
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od Zixelio » stř 01. pro 2021 20:33:56

schvarz píše: stř 01. pro 2021 18:09:50
Zixelio píše: stř 01. pro 2021 17:33:11
schvarz píše: stř 01. pro 2021 6:41:01

Když to je jedno, tak vlastně nevadí, když to nebude 6 měsíců a 3 dny, ale jen 6 měsíců ne? :) Na tebe to vliv mít nebude a ostatním to udělá radost
Zbytečná práce pro team. Prostě to je udělané co 8h 3xdenně a co 6h 4x denně aby to vycházelo, tak proč do toho zatahovat zbytečně minuty. :think:
Ty jsi klasicky nepochopil pointu návrhu, jinak bys nenapsal, že to je "aby to vycházelo", protože to právě nevychází, protože bez zpoždění to fakt neodevzdáš.

Jak jsem řekl, náročnost implementace je minimální, je to změna 4 hodnot, takže 10 minut práce, což se stihne jako rozcvička.
A ty si zase nepochopil, že tě nikdo nenutí to tak tryhardit, abys každý den měl full odevzdání. Srovnání časů pokud se opozdíš jde snad udělat vynecháním 1 odevzdání. 8 popřípadě 6 hodin tě opravdu nezabije.

Uživatelský avatar
Minnoroth
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 92
Registrován: pát 18. bře 2016 14:29:30
Dal poděkování: 51 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od Minnoroth » čtv 02. pro 2021 12:13:44

Zixelio píše: stř 01. pro 2021 20:33:56
schvarz píše: stř 01. pro 2021 18:09:50
Zixelio píše: stř 01. pro 2021 17:33:11

Zbytečná práce pro team. Prostě to je udělané co 8h 3xdenně a co 6h 4x denně aby to vycházelo, tak proč do toho zatahovat zbytečně minuty. :think:
Ty jsi klasicky nepochopil pointu návrhu, jinak bys nenapsal, že to je "aby to vycházelo", protože to právě nevychází, protože bez zpoždění to fakt neodevzdáš.

Jak jsem řekl, náročnost implementace je minimální, je to změna 4 hodnot, takže 10 minut práce, což se stihne jako rozcvička.
A ty si zase nepochopil, že tě nikdo nenutí to tak tryhardit, abys každý den měl full odevzdání. Srovnání časů pokud se opozdíš jde snad udělat vynecháním 1 odevzdání. 8 popřípadě 6 hodin tě opravdu nezabije.
Upřímně absolutně nechápu tvojí argumentaci. To, že to vychází ma vteřiny přesně očividně záměr na začátku byl, ale vzhledem k tomu, jak se hra rozvíjí je podle mého názoru nejvyšší čas udělat pár změn. Pokud tady někdo výše nade mnou argumentuje, že full bio a karma na P jsou věci, na které není potřeba spěchat tak laskavě otevřete oči. Bez těchto dvou věcí je nemožné se dostat například do velkých válek (Tak aby požitek ze hry byl aspoň nějaký), nebo třeba ninja do proměny do Entarianu, potažmo vzato i BM sura do Entarianu s solidním výdělkem. Vzhledem k tomu, že postav je přehršle je nutné vyjít vstříc hráčům, kteří se snaží nejvíce, budují si svoje vlastní postavy a chtějí se do této fáze hry dostat co nejdříve.

Ani nemluvě o náročnosti implementace - změnění 4 hodnot!

Prosím, vytáhněte si svoje pyšné hlavy z pod postelí a ikdyž to máte hotové a dělali jste to tou starší cestou, nebraňte příjemné změně pro naše nejvíce aktivní spoluhráče.
Minnoroth :fight:

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline DarkB 
offline Mionix 
offline Russian 
offline Yuminka 
offline hern123 
offline nobody1