Offline stánky

Archív návrhů, které byly buď uzavřeny, nebo zrealizovány.

Chcete rozšíření tržnice ?

Ano
142
87%
Ne
22
13%
 
Celkem hlasů: 164

Uživatelský avatar
yatchman
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 229
Registrován: ned 11. črc 2010 14:30:22
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování

Re: Tržnice a její rozšíření

Příspěvek od yatchman » sob 30. pro 2017 18:04:24

No on je taky problém v tom, kam potom ty stánky dát. Řekl bych, že by stánků najednou bylo tak 5x tolik, takže na tržnici už bys musel na probíhání používat pouze klávesy, myší bys na podlahu totiž neklikl :D
Osobně by mi nevadilo, kdyby to bylo takhle, taky mě štve, že musím mít ke svému výdělku zapnutý permanentně počítač, i přesto, že elektřinu neplatím (kolej). Pokud se to ale uvede, hráči, kteří neradi shání věci na tržnici, budou zažívat neskutečné martýrium, než tržnici projdou :D
Pokud by se to zavedlo, což pochybuju, bylo by minimálně dobré, aby byla jakási karenční doba od ohlášení po platnost dané změny - tj. oznámení změny březen, platnost změny květen, aby se na to mohl každý připravit po svém :)
Hraju, protože jsem debil...

CaptainFt
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 36
Registrován: pát 10. čer 2016 12:52:51
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: Tržnice a její rozšíření

Příspěvek od CaptainFt » ned 31. pro 2017 6:07:16

Ano stánků bude mnohem více :) bude tam i více věcí takže větší výběr, sice bude chviličku trvat než tam člověk najde věci které potřebuje koupit ale tak vyrovná se to :). Zvykneme si na to :) no je možné že hráči co momentálně chodí myší si budou muset na tržnici zvyknout na klávesnici, ale tak to už je maličkost :). Z5 k tématu s offline stánky by se nám ta tržnice aspoň zaplnila a byla by využitá celá plocha :) teď je tam poloprázdno určitě by to bylo skvělé lákadlo pro nové hráče viděli by obrovskou tržnici se stovky stánky, takže by si řekli že to tu cenu má zkusit případně se vrátit pokuď tu už dříve hráli, viděli by že ekura neupadá že tu stále hraje dost lidí tak by je to mohlo motivovat do toho zase jít a hrát. :) Přeci jen lidi jdou za velkou komunitou to je proč tu hru chceme hrát více lidí více zábavy a možností nějakých bitek v pvp mapě, pvp ve městěch, ale to zase odbíhám od tématu. :)

Selecto
Lv.10
Lv.10
Příspěvky: 64
Registrován: úte 22. bře 2011 20:17:10
Bydliště: Chunjo
Dal poděkování: 5 poděkování

Re: Offline stánky

Příspěvek od Selecto » pon 02. dub 2018 11:49:48

Ahoj, jsem určitě pro, když musím mít puštěných 10 účtů abych udělal obchody a mít doma zaplý počítač ikdyž jsem v práci nebo někam jedu, tak mi to štve. Další výhoda by byla v tom, že když má člověk spuštěných tolik účtů a chce jít třeba věž, HG, Swamp nebo rokli, tak by mu to nelagovalo a mohl by v klidu chodit.
ObrázekSelectoObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Aura
Chunjo
130
G10
P
30
12
Hotovo
ObrázekSafosObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Dragon
Chunjo
Bílá perla
122
M10
G1
21
5
0
Za podpis děkuji Ghiblimu :-)

baghetar
Lv.3
Lv.3
Příspěvky: 11
Registrován: sob 24. pro 2016 17:29:01
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Offline stánky

Příspěvek od baghetar » pon 02. dub 2018 12:16:01

ja som pre :+: a nechápem prečo dobre návrhy ako tento neaplikujú developeri do hry offline stánky sú z hľadiska pri aktívnom hraní výhodne z dôvodu že netreba mať zapnutých viac klientov a je menšia zátaž na výkonnosť počítača, alebo si myslím že by to dokázalo aj udržať komunitu hračov na serveri a to tak že aj keď niekto nehrá aktívne hru, tak si dôjde aspoň zapnúť stánok a trebárs sa raz k hre vráti + pre aktívnych hráčov je širší vyber veci na obchodnej oblasti, nevidím žiaden dôvod prečo by to bolo pre server nevýhodne zaviesť, alebo prečo by sa to nemalo

Uživatelský avatar
FluffyHero
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 236
Registrován: úte 12. pro 2017 21:18:01
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 164 poděkování

Re: Offline stánky

Příspěvek od FluffyHero » pon 02. dub 2018 12:18:12

Selecto píše: pon 02. dub 2018 11:49:48 Ahoj, jsem určitě pro, když musím mít puštěných 10 účtů abych udělal obchody a mít doma zaplý počítač ikdyž jsem v práci nebo někam jedu, tak mi to štve. Další výhoda by byla v tom, že když má člověk spuštěných tolik účtů a chce jít třeba věž, HG, Swamp nebo rokli, tak by mu to nelagovalo a mohl by v klidu chodit.
Jenže tě nikdo nenutí, mít zaplých 24/7 10 stánků :) je to tvá volba.

K návrhu, offline stánky by byly fajn, ale omezený počet na IP adresu, takto lidi co už teď mají 5-10 stánků by jich mělo mnohem více týden co týden s věcmi které za tu nadsazenou cenu třeba někdo někdy koupí.. a samozřejmě to zpoplatnit něčím jako "obchodní povolení" na 27+3 dní za min. 50 SD, i víc, je to přece jen velké ulehčení pro hráče

Uživatelský avatar
Luca90
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 10. říj 2013 18:55:16
Bydliště: Chunjo
Dal poděkování: 173 poděkování
Dostal poděkování: 479 poděkování

Re: Offline stánky

Příspěvek od Luca90 » pon 02. dub 2018 14:16:05

Ahoj,

obchodní povolení by se dalo aplikovat jako další součást VIP prémia, jenže problém je v tom, že si ho přeci nebudeš kupovat na 1-100000+ účtů na měsíc na každém zvlášť a už vůbec nebudeš stavět shop na hlavním účtě na kterém většina hráčů to VIP prémium má už kvůli bylinkám. Já se řídila jednoduchostí, která je na Ekuře velkou součástí a myslím, že se tím i vývojáři vcelku řídí. Ne nadarmo se říká "v jednoduchosti je krása", že jo.

Tady je menší vyjádření, které jsem zkopčila v jiném vlákně, nechce se mi to pořád psát ;)
To, že si hráči vymyslí platbu SD, omezení na čas, omezení na IP adresu a milion dalších omezení není dobrý nápad a já je bohužel odsuzuji už z principu. Člověk navrhne jednoduchost a pak příjde někdo další a chce to smotat do nějakého patvaru, který nemá hlavu ani patu a haní se ekonomikou a přeplacanou obchodkou, která se nezaplnila ani když se zrekonstruovala do hezčího a mnohem menšího prostoru. Dám ti názornej příklad - jdeš dropovat a máš milion expáků, tak co s nima, že jo, tak je hodíš do shopu, který ti non stop jede i přes noc (tak jak se tu píše s tou elektřinou). Proč bych za shop expáků, který někomu pomůže třeba v noci, kdy nestojí tolik stánků, měla platit SD a ještě být omezena časově a IP adresou? To mi hlava nebere. Člověk se chce zbavit věcí, kterých má hodně v obchodce a ještě za to má zaplatit? Toto je "hra" do které se začínají implementovat reálné dění z života člověka jako jsou daně.

A myslím, že 2+ let staré téma, které se nijak neschválilo a neimplementovalo do hry se vývojářům buďto nelíbí a nebo prostě na to nemají čas, když se věnují vývoji jiné hry.

FluffyHero :
Sice nikdo nikoho nenutí, aby měl otevřených 10 stánků, ale když tady ta možnost je, zbavit se pro hráče na určitým lvlu již nepotřebných věcí, tak proč toho nevyužít.

A .... Nechápu logiku hráčů, "já to nepoužívám, tak ty to taky nemusíš používat" - neber to jako urážku, ale tohle je dost chabá odpověď, kterou už napsalo hodně hráčů a člověk, který si to přečte se nad tím maximálně pousměje, protože to je běžný postup 99% negativních hráčů, kteří tímhle chtějí argumentovat/zavrhovat návrh, ale přitom nevymyslí lepší návrh offline stánků bez toho aniž by se muselo něco někde zakazovat.
Obrázek

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 489
Registrován: úte 24. zář 2013 11:22:32
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 1049 poděkování

Re: Offline stánky

Příspěvek od Mithra » úte 03. dub 2018 21:38:23

Prý jste chtěli vyjádření někoho z teamu. Tak tu ho máte.

Offline stánky ? Nevidím důvod. V okamžiku zavedení nabídka mnohonásobně překročí poptávku. Tedy = ceny na minimu.

Co jít druhým směrem? Stěžujete si, že musíte mít postavených 10 stánků přes celou noc a zatěžuje to počítače?
Tak já v tom případě navrhuji, aby stánek fungoval vždy pouze omezenou dobu (15-30 minut) a k prodloužení jeho trvání by byla potřeba na postavě se stánkem nějaká jednoduchá činnost, aby se stánek nezavřel. Například spočítat jednoduchý příklad (1+1 3+2 apod.)
To rázem přestane zvýhodňovat ty, co si mohou dovolit mít puštěné stánky 24 hodin denně, aniž by zrovna museli být u PC.
Všichni na tom budou stejně.

A druhá věc. Offline obchod tu máte k dispozici ve formě Black marketu.
Přílišná oddanost ideálům nezřídka končívá tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek. Karel Kryl

Uživatelský avatar
PospyForko
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 306
Registrován: čtv 07. úno 2013 12:17:00
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 224 poděkování

Re: Offline stánky

Příspěvek od PospyForko » úte 03. dub 2018 22:55:01

Přesně tak, offline prodej je možný přes black market, kde si myslím, že by nebylo marné zvýšit maximální cenu alespoň na 10k sd. Za mě je to zbytečnost, offline stánky mají své kouzlo, ale je to věc, která když není daná hned při startu, tak nepřinese žádné :+: . Ekonomika je již tak velmi pochroumaná jinými okolnostmi. Za mě NE. :sheriff:
Mithra píše: úte 03. dub 2018 21:38:23 Prý jste chtěli vyjádření někoho z teamu. Tak tu ho máte.

Offline stánky ? Nevidím důvod. V okamžiku zavedení nabídka mnohonásobně překročí poptávku. Tedy = ceny na minimu.

Co jít druhým směrem? Stěžujete si, že musíte mít postavených 10 stánků přes celou noc a zatěžuje to počítače?
Tak já v tom případě navrhuji, aby stánek fungoval vždy pouze omezenou dobu (15-30 minut) a k prodloužení jeho trvání by byla potřeba na postavě se stánkem nějaká jednoduchá činnost, aby se stánek nezavřel. Například spočítat jednoduchý příklad (1+1 3+2 apod.)
To rázem přestane zvýhodňovat ty, co si mohou dovolit mít puštěné stánky 24 hodin denně, aniž by zrovna museli být u PC.
Všichni na tom budou stejně.

A druhá věc. Offline obchod tu máte k dispozici ve formě Black marketu.
ERZO - 150 lvl - Karma P (útok) - KONEC - již není v mém vlastnictví
Navarro - 141 lvl - Karma P (útok)
Pomalu se blížíme ke konci, nebo začátku? Nejspíše poslední mixtape v přípravě... =)

Uživatelský avatar
Luca90
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 10. říj 2013 18:55:16
Bydliště: Chunjo
Dal poděkování: 173 poděkování
Dostal poděkování: 479 poděkování

Re: Offline stánky

Příspěvek od Luca90 » úte 03. dub 2018 23:26:53

Mithra píše: úte 03. dub 2018 21:38:23 Prý jste chtěli vyjádření někoho z teamu. Tak tu ho máte.

Offline stánky ? Nevidím důvod. V okamžiku zavedení nabídka mnohonásobně překročí poptávku. Tedy = ceny na minimu.

Co jít druhým směrem? Stěžujete si, že musíte mít postavených 10 stánků přes celou noc a zatěžuje to počítače?
Tak já v tom případě navrhuji, aby stánek fungoval vždy pouze omezenou dobu (15-30 minut) a k prodloužení jeho trvání by byla potřeba na postavě se stánkem nějaká jednoduchá činnost, aby se stánek nezavřel. Například spočítat jednoduchý příklad (1+1 3+2 apod.)
To rázem přestane zvýhodňovat ty, co si mohou dovolit mít puštěné stánky 24 hodin denně, aniž by zrovna museli být u PC.
Všichni na tom budou stejně.

A druhá věc. Offline obchod tu máte k dispozici ve formě Black marketu.
A co třeba nejít žádným směrem a jednoduše napsat, že to nechce nikdo aplikovat do hry? Bylo by to mnohem jednodušší a snad by vyjádření ze strany týmu (LGM) nebylo tak zastrašující a jak se na pohled zdá otravující. Takhle to příjde mě, že tě to akorát otravuje i přesto, že všichni už od roku 2015 víte, že je to hloupost a že se do toho nikdo nechce pustit kvůli překročení poptávky.

Žádám boardy o lock a klidně za pár dní taky o smazání, ať si komunita stihne přečíst, že je vlastně zvýhodněna tím, že jim stojí stánky nepřetržitě a tak se radši bude přemýšlet o opaku. Děkuji.
Obrázek

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 489
Registrován: úte 24. zář 2013 11:22:32
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 1049 poděkování

Re: Offline stánky

Příspěvek od Mithra » stř 04. dub 2018 0:14:38

Doufám, že mě nikdo nebral vážně.
Jen jsem reagoval na to, že většina důvodů pro offline stánky je zde uvedena ve smyslu: "Nemám možnost mít zapnutý PC 24/7 a tedy jsem znevýhodněn". Tedy jsem nadhodil alternativu. O něčem podobném samozřejmě neuvažujeme a považuji to za stejné zlo pro server jako offline stánkování.

Mimochodem bych sem vůbec nepsal, kdyby se toho někdo nedožadoval v chatu na foru. Takže se vyjádřím ještě k vyjadřování se k návrhům z naší strany.
Čteme samozřejmě všechny návrhy, které jsou schváleny. Čteme dokonce i ty, co čekají na schválení. A čteme i ty neschválené návrhy.
Ne ke všem se vyjadřujeme. Někdy to není potřeba, někdy se nám nechce, většinou prostě čekáme jestli z návrhu vzejde něco použitelného.
Ale rád bych upozornil na to, že i když je návrh schválený ke zveřejnění, neznamená to, že ho do hry chceme. A to i přesto, že se k němu nikdo z teamu nevyjádří negativně. Na druhou stranu byla do hry implementována spousta návrhů, ke kterým se rovněž nikdo z teamu nevyjádřil, ale usoudili jsme, že stojí za to je mít aplikované.
Přílišná oddanost ideálům nezřídka končívá tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek. Karel Kryl

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
je mi z Vás zle
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
nechápu, co se to serverem děje. Stává se z toho dětské hřiště aka family friendly server pro 8mi lete děcka? :D člověk si už ani neužije bitky o májku, ale hlavně že 160 tky v klídku a pohodě mlátěj dropíky na bažínách
@ Mionix « čtv 7:31 pm »
@MoCKeR,  Nechápu na co se ptáte? Logoval jste postavu před 14 dny? To čekáte, že server skončí tím, že vy to 14 dní nelognete?
@ MoCKeR « čtv 6:38 pm »
Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
@ Mionix « čtv 4:56 pm »
@TomasFoxx,  Ano chápeš.
@ Hakan « čtv 12:47 pm »
Noo když už se teda ztížily čarodky v mapě tak by se jim alespoň mohl adekvátně upravit i drop těch 4 částí čarodějnic :think:
@ TomasFoxx « čtv 12:07 pm »
ne, jen tužku vidim :D :D
@ Hakan « čtv 12:07 pm »
TomasFoxx píše: v eventovce je hrozná tma
bojíš se tam?
@ TomasFoxx « čtv 12:06 pm »
v eventovce je hrozná tma
@ TomasFoxx « čtv 11:06 am »
Chápem tu novinku správně, že teď můžou do eventovky klidně všechny říše naráz, pokuď maj získanou svojí majku?
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »

Who is chatting

offline Annatar 
offline Mionix 
offline hg003