Názor na BM 110lvl (PVP)

Rady a tipy týkající se všech ras postav a jejich zaměření.
Pravidla fóra
  • Pro dotaz ohledně konkrétní rasy vyberte prosím příslušnou sekci.
  • Pokud se jedná o dotaz, ve kterém se vyskytuje více postav, využijte sekci tuto.
Odpovědět
RedDragon
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 5
Registrován: stř 17. led 2018 19:33:12
Dal poděkování: 5 poděkování

Názor na BM 110lvl (PVP)

Příspěvek od RedDragon » sob 10. úno 2018 20:48:58

Zdravím, zajímá mě názor na BMko 110 v PVP.. jde s tím něco udržet případně zabít :lol:
Případně někdo kdo za takové BM110 hrál nebo hraje(nebo pokud znáte někoho kdo by mi vědel poradit ohledně toho BM :pm: ) na menší pokec? nic drastické jen chci vědet jestli to má smysl. :help:
Za každou smysluplnou odpověď děkuji ... :up:

Uživatelský avatar
Spartaa16
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 522
Registrován: ned 17. lis 2013 20:07:12
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 215 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: Názor na BM 110lvl (PVP)

Příspěvek od Spartaa16 » sob 10. úno 2018 21:00:25

Storm tu nedávno dával své bm co měl a jasně psal, že 110 nemá cenu.(žádná karma, bez dračích...) a to má fakt dost krásnou výbavu a v pvp se vyzná.

Měl full bio, myslím že i pěkné věci a s temnou čepelí jsem mu dal 10-15k na pádit přes temnou ochranu jak nic (a to mám karmu obranu), nehledě na to, že to jsem neměl hotové ent bio. Pro takovýho mentála karma útok P, ent bio 1/2 kolo sura, tak jsou to jen free cb. :D Nebýt praporů, které Storm hltal v poměru výdechů a nádechů, nevyšel by ani ze spawnu. :)

Pokud nemáš velké zásoby praporů, neumíš dobře utíkat nebo nejsi z červené, kde by ses ztratil ve velkém chumlu, tak bez šance.
P1P097 ©

Moje experimenty aneb kdo si hraje, nezlobí. :heart: 8-)
viewtopic.php?f=56&t=122291&p=1271816#p1271816

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

Uživatelský avatar
wRyxo
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 8
Registrován: pon 15. led 2018 23:32:19
Bydliště: Shinsoo
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Názor na BM 110lvl (PVP)

Příspěvek od wRyxo » sob 10. úno 2018 21:06:08

Spartaa16 píše: sob 10. úno 2018 21:00:25 Storm tu nedávno dával své bm co měl a jasně psal, že 110 nemá cenu.(žádná karma, bez dračích...) a to má fakt dost krásnou výbavu a v pvp se vyzná.

Měl full bio, myslím že i pěkné věci a s temnou čepelí jsem mu dal 10-15k na pádit přes temnou ochranu jak nic (a to mám karmu obranu), nehledě na to, že to jsem neměl hotové ent bio. Pro takovýho mentála karma útok P, ent bio 1/2 kolo sura, tak jsou to jen free cb. :D Nebýt praporů, které Storm hltal v poměru výdechů a nádechů, nevyšel by ani ze spawnu. :)

Pokud nemáš velké zásoby praporů, neumíš dobře utíkat nebo nejsi z červené, kde by ses ztratil ve velkém chumlu, tak bez šance.
P1P0 je rozdiel mať na 110 bmku utoky a obrany.. do 62/60 + temná ochrana nedáš 10-15k ani s tou karmou na utok:) jedine že by si natočil utoky do spodných bonusov.. inak nie
Jinno Bulls
ObrázekwRyxObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
210k min.+
Jinno
Bulls
110
6xP
Full
15
19
P

Uživatelský avatar
Creatiwe
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 18. kvě 2017 15:21:14
Dal poděkování: 180 poděkování
Dostal poděkování: 72 poděkování

Re: Názor na BM 110lvl (PVP)

Příspěvek od Creatiwe » sob 10. úno 2018 21:24:16

Nemá to zmysel, niečo berieš ale máš málo zb, málo držíš a za tých pár cb za zabitie naviac sa to neoplatí. Ak nemáš na postavu karma P s dračakmi a chceš dať nejaké to cb tak do toho choď ale ak máš na výber tak určite nie.
GAME OVER
*DARKO*

Uživatelský avatar
Spartaa16
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 522
Registrován: ned 17. lis 2013 20:07:12
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 215 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: Názor na BM 110lvl (PVP)

Příspěvek od Spartaa16 » sob 10. úno 2018 21:25:08

Spoiler:
wRyxo píše: sob 10. úno 2018 21:06:08
Spartaa16 píše: sob 10. úno 2018 21:00:25 Storm tu nedávno dával své bm co měl a jasně psal, že 110 nemá cenu.(žádná karma, bez dračích...) a to má fakt dost krásnou výbavu a v pvp se vyzná.

Měl full bio, myslím že i pěkné věci a s temnou čepelí jsem mu dal 10-15k na pádit přes temnou ochranu jak nic (a to mám karmu obranu), nehledě na to, že to jsem neměl hotové ent bio. Pro takovýho mentála karma útok P, ent bio 1/2 kolo sura, tak jsou to jen free cb. :D Nebýt praporů, které Storm hltal v poměru výdechů a nádechů, nevyšel by ani ze spawnu. :)

Pokud nemáš velké zásoby praporů, neumíš dobře utíkat nebo nejsi z červené, kde by ses ztratil ve velkém chumlu, tak bez šance.
P1P0 je rozdiel mať na 110 bmku utoky a obrany.. do 62/60 + temná ochrana nedáš 10-15k ani s tou karmou na utok:) jedine že by si natočil utoky do spodných bonusov.. inak nie
Dokonce jsem to i našel, potvrzeno od hráče, který si myslím, že pvp rozumí, výsledky ve válkách má, pvp kvalitní také a myslím, že zrovna to jeho bm 110 co měl, patřilo k těm nejlepším.
viz. Obrázek
To, že dostal takovou pecku na pádit(neměl karmu - 2700zb, bez 10% obrany schop, bez 17% obrany fyzic. bez schopky +9 - dalších 14% schop co chybí a náramek - 14% schop(na 110 celkem bez 38% odolnosti do schopky, bez 17% obrany fyzic a s pár zb takřka) :)takový mentál by to bm smázl jen na průraz i s karmou do obrany :D . U aury ty 2skilly a byl dole :)

Není to tím, že by měl low výbavu, mohl mít full 4*15 a 50k zb a byl by dole zachvilku(sám to taky psal). Prostě doba jde dopředu, karma, full bio+ent bio, dračí +9, nové elíky vylepšené, dělá to svoje no.
P1P097 ©

Moje experimenty aneb kdo si hraje, nezlobí. :heart: 8-)
viewtopic.php?f=56&t=122291&p=1271816#p1271816

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

Uživatelský avatar
wRyxo
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 8
Registrován: pon 15. led 2018 23:32:19
Bydliště: Shinsoo
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Názor na BM 110lvl (PVP)

Příspěvek od wRyxo » sob 10. úno 2018 22:17:30

BM 110 bola podľa mňa najlepšia postava kým nepridali královský systém + entarian.. odvtedy točia všetci útoky + entarian nejaký ten útok pridá.. takže BM110 je dosť znevýhodnené a čo sa týka výbavy tak vela ludí si neuvedomuje že výbava na 110bm (ak chceš dosiahnuť slušný pomer DMG/OBRANA) stojí viac ako priemerná výbava na 150.

Jednou z výhod 110 levelu je zisk 11cb vo válke za zabitie levelu 150 čo sa slušne odzrkadlí na konečných výsledkoch ale hneď tu máš mínus, že s levelom 110 budeš hlavný cieľ pre všetkych ostatných nepriateľov vo válke takže K/D nebude nikdy pekné.. ale kým nechytíš zruško tak to je pohoda(zruško ale dostaneš hneď ako vyjdeš zo spawnu takže sa na to nespoliehaj :lol:)

Trošku motivácie k tej postave (screeny z války JT a wRyx - je jasné že dneska by sme tolko cb už nedali vo válkach.. rok 2015 bol trošku o inom :sleep: )

JT: 449cb (10.11.2015)
Spoiler:
Obrázek
JT: 365cb (25.2. 2016)
Spoiler:
Obrázek
wRyx: 667cb (30.7.2015)
Spoiler:
Obrázek
wRyx: 325cb (1.10.2015)
Spoiler:
Obrázek
:+: Takže určite to skús..To, že ti niekto napíše že neoplatí sa hrať level 110 pretože neudrží veľa je blbosť.. dá sa s ním dať pomerne dosť CB a pravda je že v štatistikách skoro nikto nerieši K/D ale skôr CB :D
Jinno Bulls
ObrázekwRyxObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
210k min.+
Jinno
Bulls
110
6xP
Full
15
19
P

Uživatelský avatar
Stormik
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 56
Registrován: pon 11. led 2016 22:45:52
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 40 poděkování

Re: Názor na BM 110lvl (PVP)

Příspěvek od Stormik » ned 11. úno 2018 0:00:22

Spoiler:
RedDragon píše: sob 10. úno 2018 20:48:58 Zdravím, zajímá mě názor na BMko 110 v PVP.. jde s tím něco udržet případně zabít :lol:
Případně někdo kdo za takové BM110 hrál nebo hraje(nebo pokud znáte někoho kdo by mi vědel poradit ohledně toho BM :pm: ) na menší pokec? nic drastické jen chci vědet jestli to má smysl. :help:
Za každou smysluplnou odpověď děkuji ... :up:
Spoiler:
wRyxo píše: sob 10. úno 2018 22:17:30 BM 110 bola podľa mňa najlepšia postava kým nepridali královský systém + entarian.. odvtedy točia všetci útoky + entarian nejaký ten útok pridá.. takže BM110 je dosť znevýhodnené a čo sa týka výbavy tak vela ludí si neuvedomuje že výbava na 110bm (ak chceš dosiahnuť slušný pomer DMG/OBRANA) stojí viac ako priemerná výbava na 150.

Jednou z výhod 110 levelu je zisk 11cb vo válke za zabitie levelu 150 čo sa slušne odzrkadlí na konečných výsledkoch ale hneď tu máš mínus, že s levelom 110 budeš hlavný cieľ pre všetkych ostatných nepriateľov vo válke takže K/D nebude nikdy pekné.. ale kým nechytíš zruško tak to je pohoda(zruško ale dostaneš hneď ako vyjdeš zo spawnu takže sa na to nespoliehaj :lol:)

Trošku motivácie k tej postave (screeny z války JT a wRyx - je jasné že dneska by sme tolko cb už nedali vo válkach.. rok 2015 bol trošku o inom :sleep: )

JT: 449cb (10.11.2015)
Spoiler:
Obrázek
JT: 365cb (25.2. 2016)
Spoiler:
Obrázek
wRyx: 667cb (30.7.2015)
Spoiler:
Obrázek
wRyx: 325cb (1.10.2015)
Spoiler:
Obrázek
:+: Takže určite to skús..To, že ti niekto napíše že neoplatí sa hrať level 110 pretože neudrží veľa je blbosť.. dá sa s ním dať pomerne dosť CB a pravda je že v štatistikách skoro nikto nerieši K/D ale skôr CB :D

Rozhodně máš pravdu v tom, že výbava na 110 tak aby si bral dost a něco málo udržel (Tolik co jde na 110) stojí i o dost víc jak průměrná výbava na 150. Naopak si myslím, že výbava co jsem měl na 110 mě stála víc než třeba výbava 90%+ hráčů co mají level 145-150.

Ale abych to shrnul, proč bych už teď rozhodně 110 nevolil. I když si myslím, že bych za ní teď dal krále klidně znova, ale musel bych se hodně snažit :) a bez biologa by to už asi jako před tím nebylo no :lol:

Důvodů je hodně :
1) Přidalo se ent bio což dalo lidem hodně + do útoku.
2) Strašně moc lidi jede útok oproti tomu co to bylo dřív kdy jsem je chodil jen já sewain a sem tam nějaká výjimka :) takže je dost možné že dostaneš na dvě kouzla, když padne krit.
3) Dřív bylo strašně moc free cb které za 110 si dal třeba na dvě kouzla teď tam není téměř nikdo a pokud je ani se k němu nestihneš dostat.
4) Omezenost praporů to je další velké – dřív šel použít prapor, aby si proběhl red chuml a dostal se za něj na ty free cb co jsou tam zalezlé teď je to téměř nemožné.

K závěru bych dodal, že si nemyslím, že 110 je aktuálně dobrá volba do války ale za zkoušku nikdy nic nedáš jen yang no ale, pokud jich je dost tak to není problém třeba tě to chytne a půjde ti to a bude tě to hlavně za ní bavit ;-)

Uživatelský avatar
Spartaa16
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 522
Registrován: ned 17. lis 2013 20:07:12
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 215 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: Názor na BM 110lvl (PVP)

Příspěvek od Spartaa16 » ned 11. úno 2018 0:08:36

Spoiler:
Stormik píše: ned 11. úno 2018 0:00:22
Spoiler:
RedDragon píše: sob 10. úno 2018 20:48:58 Zdravím, zajímá mě názor na BMko 110 v PVP.. jde s tím něco udržet případně zabít :lol:
Případně někdo kdo za takové BM110 hrál nebo hraje(nebo pokud znáte někoho kdo by mi vědel poradit ohledně toho BM :pm: ) na menší pokec? nic drastické jen chci vědet jestli to má smysl. :help:
Za každou smysluplnou odpověď děkuji ... :up:
Spoiler:
wRyxo píše: sob 10. úno 2018 22:17:30 BM 110 bola podľa mňa najlepšia postava kým nepridali královský systém + entarian.. odvtedy točia všetci útoky + entarian nejaký ten útok pridá.. takže BM110 je dosť znevýhodnené a čo sa týka výbavy tak vela ludí si neuvedomuje že výbava na 110bm (ak chceš dosiahnuť slušný pomer DMG/OBRANA) stojí viac ako priemerná výbava na 150.

Jednou z výhod 110 levelu je zisk 11cb vo válke za zabitie levelu 150 čo sa slušne odzrkadlí na konečných výsledkoch ale hneď tu máš mínus, že s levelom 110 budeš hlavný cieľ pre všetkych ostatných nepriateľov vo válke takže K/D nebude nikdy pekné.. ale kým nechytíš zruško tak to je pohoda(zruško ale dostaneš hneď ako vyjdeš zo spawnu takže sa na to nespoliehaj :lol:)

Trošku motivácie k tej postave (screeny z války JT a wRyx - je jasné že dneska by sme tolko cb už nedali vo válkach.. rok 2015 bol trošku o inom :sleep: )

JT: 449cb (10.11.2015)
Spoiler:
Obrázek
JT: 365cb (25.2. 2016)
Spoiler:
Obrázek
wRyx: 667cb (30.7.2015)
Spoiler:
Obrázek
wRyx: 325cb (1.10.2015)
Spoiler:
Obrázek
:+: Takže určite to skús..To, že ti niekto napíše že neoplatí sa hrať level 110 pretože neudrží veľa je blbosť.. dá sa s ním dať pomerne dosť CB a pravda je že v štatistikách skoro nikto nerieši K/D ale skôr CB :D

Rozhodně máš pravdu v tom, že výbava na 110 tak aby si bral dost a něco málo udržel (Tolik co jde na 110) stojí i o dost víc jak průměrná výbava na 150. Naopak si myslím, že výbava co jsem měl na 110 mě stála víc než třeba výbava 90%+ hráčů co mají level 145-150.

Ale abych to shrnul, proč bych už teď rozhodně 110 nevolil. I když si myslím, že bych za ní teď dal krále klidně znova, ale musel bych se hodně snažit :) a bez biologa by to už asi jako před tím nebylo no :lol:

Důvodů je hodně :
1) Přidalo se ent bio což dalo lidem hodně + do útoku.
2) Strašně moc lidi jede útok oproti tomu co to bylo dřív kdy jsem je chodil jen já sewain a sem tam nějaká výjimka :) takže je dost možné že dostaneš na dvě kouzla, když padne krit.
3) Dřív bylo strašně moc free cb které za 110 si dal třeba na dvě kouzla teď tam není téměř nikdo a pokud je ani se k němu nestihneš dostat.
4) Omezenost praporů to je další velké – dřív šel použít prapor, aby si proběhl red chuml a dostal se za něj na ty free cb co jsou tam zalezlé teď je to téměř nemožné.

K závěru bych dodal, že si nemyslím, že 110 je aktuálně dobrá volba do války ale za zkoušku nikdy nic nedáš jen yang no ale, pokud jich je dost tak to není problém třeba tě to chytne a půjde ti to a bude tě to hlavně za ní bavit ;-)
Jsem rád, že si potvrdil mé stanovisko. :) Bez praporů bys ani nevyšel ze spawnu pomalu, pamatuji, jak si házel prapor za praporem. :)
Ale to můžeš mít i 50k zb a obrany 4*15 všude, to je tím levelem, že ta 110 strašně moc ztrácí oproti těm 130+(karma, dračí věci, ent bio, hodně lidi s útoky, setama, průnikaři s lukem...)
P1P097 ©

Moje experimenty aneb kdo si hraje, nezlobí. :heart: 8-)
viewtopic.php?f=56&t=122291&p=1271816#p1271816

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

Cupra
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 20
Registrován: úte 09. led 2018 10:30:44
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Re: Názor na BM 110lvl (PVP)

Příspěvek od Cupra » úte 13. úno 2018 7:03:12

Myslím si, že i když nebudeš možná za 110 ani v top 10 ve válce říší, určitě si to za tu postavu užiješ v plný palbě, pro mne má větší uznání hráč, který ve válce hraje fér bez praporů a mřenek a ukáže svojí sílu tak jak sám sebe vytvořil ač je to ve válkách povoleno.
Rok 2010 - Rok , kdy jsme opustili reálný svět :D !!EKURA!!

- Komodorr -

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ KerkyzAfterky « pát 3:53 pm »
nechcete aspoň trochu zvýšit výskyt těch kraslic? Je jich hrozně málo..
@ noxforko « pát 3:10 pm »
vím že kdysi byly z dropu, ale to už je dávno, to byl ještě zajíc u soona :D
@ KerkyzAfterky « pát 3:04 pm »
zatím sem nezkoušel, zrovna to vypli :D
@ noxforko « pát 3:04 pm »
a pruty na to dropneš?
@ KerkyzAfterky « pát 3:03 pm »
akorat změnili počty
@ KerkyzAfterky « pát 3:03 pm »
Takashiro píše:
Mionix píše: Novinka bude vydána. Strpení.
a kdeže sa dá vyrobiť alebo ziskať ten košik? kedže o tom nikde nieje žiadne info
košík na vajca ti uděla rybář v event mapě a klec ariyoung taky
@ Takashiro « pát 3:03 pm »
Mionix píše: Novinka bude vydána. Strpení.
a kdeže sa dá vyrobiť alebo ziskať ten košik? kedže o tom nikde nieje žiadne info
@ Luuuca « pát 3:02 pm »
Jej oni vám sáhli na yangy :D to je hrůůůza
@ KerkyzAfterky « pát 3:02 pm »
Takashiro píše: tak event by podľa mňa mal byť o tom že si hráči na chviľku vedia zarobiť ináč než nekonečným sekaním, trošku to spestriť, eventy kvoli obrazkom, neviem či poznám niekoho tak prešľahaného aby ho to bavilo :D
přesně moje slova
@ KerkyzAfterky « pát 3:01 pm »
je to přijemna změna oproti swampu, cido či dokonce entu
@ Takashiro « pát 3:01 pm »
tak event by podľa mňa mal byť o tom že si hráči na chviľku vedia zarobiť ináč než nekonečným sekaním, trošku to spestriť, eventy kvoli obrazkom, neviem či poznám niekoho tak prešľahaného aby ho to bavilo :D
@ Mionix « pát 3:01 pm »
Novinka bude vydána. Strpení.
@ Mionix « pát 3:01 pm »
Byla chyba v hlavním Qusetu v Donji. Opraveno. Nyní lze plnit. Již to posílá za správným NPC.
@ KerkyzAfterky « pát 3:01 pm »
dělalo se to kvuli vydělku, neumiš čist? 2 lidi to tu psali už
@ Luuuca « pát 3:00 pm »
A co je zábavného na sekání vajíček ? :D
@ KerkyzAfterky « pát 3:00 pm »
noxforko píše: nové to sice je, ale trochu to připomíná revorklé Q z Vánoc, a propo pokud tu někdo bude psát že eventy nejsou o odměnách ale zpestření hry tak je šul*a, protože eventy mají být hlavně o zábavě, a neznám lepší pocit než v ekonomicky založené hře nezíksat prakticky nic kromě obrázku u jména
true.. nechapu tu vymluvu, že event je na zabavu. Co je zabavneho na questech, ktere maš projete hned
@ noxforko « pát 2:59 pm »
nové to sice je, ale trochu to připomíná revorklé Q z Vánoc, a propo pokud tu někdo bude psát že eventy nejsou o odměnách ale zpestření hry tak je šul*a, protože eventy mají být hlavně o zábavě, a neznám lepší pocit než v ekonomicky založené hře nezíksat prakticky nic kromě obrázku u jména
@ KerkyzAfterky « pát 2:59 pm »
ano a proč bych z eventu nemohl vydělat? To se mam pastit někde v entu jak dalšich 100lidi?
@ Takashiro « pát 2:58 pm »
bude k eventu aj nejake info? ako nováčik nepoznám veľa veci ako na ekure funguje a v hre neni žiadna napomoc pri eventoch, proste zisti si sam od hráčov....
@ KerkyzAfterky « pát 2:58 pm »
však mě se Q v mapce libi, ale proč rušit vajca, co dělal každy a každy to dělat chtěl? to prostě nechapu
@ Luuuca « pát 2:58 pm »
Měl jsi to rád protože jsi na tom rejžoval :) sekat jak trubka můžeš metiny ;)
@ KerkyzAfterky « pát 2:57 pm »
Omlouvam se, ale zrušeni vajec mě fakt dostalo :D měl sem to rad
@ Luuuca « pát 2:57 pm »
Však tu nedávno byl brek na GM at přidají něco nového :D
@ Mionix « pát 2:57 pm »
@KerkyzAfterky,  Kuš
@ KerkyzAfterky « pát 2:57 pm »
Novinky o ktere nikdo zajem nema
@ Mionix « pát 2:57 pm »
Jinak pro info, i ty sesbírané bylinky ze země jsou obchodovatelné. Tak že, pokud na jedné postavě máte již vyčerpáno sbírání dnešní den, můžete sesbírat na jiné a přendat si je. ;-)
@ Luuuca « pát 2:56 pm »
Vlastně mlátit vajíčka jak trubka je zábava :D
@ KerkyzAfterky « pát 2:56 pm »
Ja se uplně bojim, co se stane s čarodkama. Vubec bych se nedivil, že zruši majku a udělaji to jak s cidonii :D že bude dana na časy
@ Luuuca « pát 2:55 pm »
Takže něco nového je :) a klasicky je to zase špatně :D
@ KerkyzAfterky « pát 2:55 pm »
jestli ti přijde ok sebrat lidem vajica a dát misto toho Q, ktere máš projete hned, tak si asi jednoduchy :D
@ KerkyzAfterky « pát 2:55 pm »
jinak noveho neni nic kromě dělaní věnce a Q v mapě
@ KerkyzAfterky « pát 2:55 pm »
co je nového? Jako Questy v event mapě?
@ Luuuca « pát 2:53 pm »
Není to tak dávno co si tu většina stěžovala že jsou eventy pořád stejné dokola a at se přidá něco nového, když přidají něco nového tak tu frfláte že je něco nového a to staré není
@ KerkyzAfterky « pát 2:48 pm »
Takže ničení vajec jste zrušili, jo ?:D Co přijde o čarodkach? Zrušení májky ? :-)))
@ Mionix « pát 1:56 pm »
A pak ten tatínek Postránecký dodal: "To je nedůslednou výchovou jejich matek" :-D
@ Hakan « pát 1:55 pm »
btw. kraslice na zemi jsou bez jakéhokoli popisku, je to tak jak má být? :think:
@ Hakan « pát 1:53 pm »
To už si nepamatuju, jsem filmový barbar :lol:
@ Mionix « pát 1:50 pm »
@Hakan,  Hůůůůš, hůůůůůš. To říkal na děti jeden z tatínků ve S tebou mě baví svět. :-D
@ Hakan « pát 1:45 pm »
Huš se říká na svině :(
@ Mionix « pát 12:38 pm »
Tak hybaj do hry. :-)
@ KerkyzAfterky « pát 11:17 am »
Hakan píše: Tak ještě že se s údržbou čekalo až bude aréna :lol:
Jsou hodní, že na nás mysleli, ale zapomněli, že ráno se nedochází z 90ti % :D
@ Hakan « pát 10:38 am »
Tak ještě že se s údržbou čekalo až bude aréna :lol:
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.

Who is chatting

offline Hakan 
offline Mionix 
offline Obter!vr 
offline RAMHH 
offline beniamino 
offline hg003 
offline noxforko