Kerindor je PvP aréna ?

Diskuze o velmi členitém území, které dříve bylo velkou říší. Dnes zde zbyl jen zmatek.
Tomino26
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 27. pro 2018 13:54:07
Bydliště: Trenčín
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Kerindor je PvP aréna ?

Příspěvek od Tomino26 » úte 27. dub 2021 22:17:17

A k čomu ti pomôže viacej ch ? :think:
To že 90% ľudí sú lenivé opice pretože sa naučili chodiť na mino pretože je to to najednoduchšie ?
Fakt nechám niekedy túto logiku veď sa posuň na skretov alebo choď dopredu na mágov. Skreti niesú o moc ťažší je tam kľud, našpor tuke a choď ezo / zver.

MuckO
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 70
Registrován: pon 22. srp 2011 19:35:21
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: Kerindor je PvP aréna ?

Příspěvek od MuckO » pon 03. kvě 2021 18:06:48

jj tomino je vidieť že maš recht-79 lvl bm-ko nech ide na zver :D

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 648
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 122 poděkování
Dostal poděkování: 377 poděkování

Re: Kerindor je PvP aréna ?

Příspěvek od schvarz » pon 03. kvě 2021 18:21:37

MuckO píše: pon 03. kvě 2021 18:06:48 jj tomino je vidieť že maš recht-79 lvl bm-ko nech ide na zver :D
Ty jsi jen uplakánek a hledáš výmluvy. To je celý. Jak tě tady vidim fňukat, tak mam chuť tě jít zabíjet sám, jen aby sis uvědomil, jak hrozně strašně zníš a jak strašně otravnej jsi.

Celý tohle téma obsahuje hromadu tipů, jak můžeš tyhle problémy obejít, abys mohl co nejlíp dropovat - a ty si z toho odmítáš vzít sebemenší radu, prostě jen furt dál fňukáš lol.

Sabon
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 123
Registrován: sob 21. črc 2018 13:55:26
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Kerindor je PvP aréna ?

Příspěvek od Sabon » pon 03. kvě 2021 19:30:20

Nečetl jsem teda všechno, ale musím se smát i tomu co jsem přečetl... pokud by tu bylo to co normálně do metinu patří a to je to, že mužu jít do jiné říše a tam si zabojovat, tak je svátý klid, bohužel tady musí hráčum stačit 3h týdně a tak to řeší támhle způsobem a kdo nechce ve mestě bojovat, tak at si vleze do kruhu. Metin je PVP hra a PVP by mělo být tím hlavním čeho chci dosáhnout a né že budu denně 3h v Entu a pak se třeba dostanu do války a to ještě né do každý. Za mě jediné řešení je otevřít říše a bojovat jako dřív.

Pamatuju si časy, když se bojovalo v metilandu, udolí orku apod....

Edit.: Nikde není napsáno, že se jedná o "PvP" hru. Ale "PvP" a "PvE", pokud vezmu doslova Vaši odpověď. Netahejte si z toho jen části. /Lacius

Uživatelský avatar
Mionix
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 625
Registrován: ned 23. pro 2018 19:43:54
Dal poděkování: 598 poděkování
Dostal poděkování: 682 poděkování

Re: Kerindor je PvP aréna ?

Příspěvek od Mionix » pon 03. kvě 2021 19:37:41

Sabon píše: pon 03. kvě 2021 19:30:20 Nečetl jsem teda všechno, ale musím se smát i tomu co jsem přečetl... pokud by tu bylo to co normálně do metinu patří a to je to, že mužu jít do jiné říše a tam si zabojovat, tak je svátý klid, bohužel tady musí hráčum stačit 3h týdně a tak to řeší támhle způsobem a kdo nechce ve mestě bojovat, tak at si vleze do kruhu. Metin je PVP hra a PVP by mělo být tím hlavním čeho chci dosáhnout a né že budu denně 3h v Entu a pak se třeba dostanu do války a to ještě né do každý. Za mě jediné řešení je otevřít říše a bojovat jako dřív.

Pamatuju si časy, když se bojovalo v metilandu, udolí orku apod....
Jo tak vy jste to naprosto trefil. Vy vůbec netušíte, kdo tam zabíjí, jaký level, jestli má PvP a hlavně proč tam zabíjí, ale okamžitě jste vydedukoval závěr, že je to kvůli uzavřeným říším. Více takových mudrců. :up:

Tak že, jako žlutého daného hráče kosili kdekoliv v přitažlivce, kdykoliv se snažil s PvM expit modráci a ona mu došla trpělivost, přestal se snažit a začal to modré říši oplácet v keri. Ten hráč vůbec netouží po PvP. Ten hráč se jen mstí zato, co mu dělala jiná říše na jiné mapě.

Moje rada? Přejděte s těmito dropery do jiné než modré říše a máte klid. Červené a žluté nechává v klidu dropit.

A pro vás milý Sabone, možná to netušíte, ale v současné době jsou říše otevřené. ;-)

Krásný den
Mio

Sabon
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 123
Registrován: sob 21. črc 2018 13:55:26
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Kerindor je PvP aréna ?

Příspěvek od Sabon » úte 04. kvě 2021 14:29:45

Mionix píše: pon 03. kvě 2021 19:37:41
Sabon píše: pon 03. kvě 2021 19:30:20 Nečetl jsem teda všechno, ale musím se smát i tomu co jsem přečetl... pokud by tu bylo to co normálně do metinu patří a to je to, že mužu jít do jiné říše a tam si zabojovat, tak je svátý klid, bohužel tady musí hráčum stačit 3h týdně a tak to řeší támhle způsobem a kdo nechce ve mestě bojovat, tak at si vleze do kruhu. Metin je PVP hra a PVP by mělo být tím hlavním čeho chci dosáhnout a né že budu denně 3h v Entu a pak se třeba dostanu do války a to ještě né do každý. Za mě jediné řešení je otevřít říše a bojovat jako dřív.

Pamatuju si časy, když se bojovalo v metilandu, udolí orku apod....
Jo tak vy jste to naprosto trefil. Vy vůbec netušíte, kdo tam zabíjí, jaký level, jestli má PvP a hlavně proč tam zabíjí, ale okamžitě jste vydedukoval závěr, že je to kvůli uzavřeným říším. Více takových mudrců. :up:

Tak že, jako žlutého daného hráče kosili kdekoliv v přitažlivce, kdykoliv se snažil s PvM expit modráci a ona mu došla trpělivost, přestal se snažit a začal to modré říši oplácet v keri. Ten hráč vůbec netouží po PvP. Ten hráč se jen mstí zato, co mu dělala jiná říše na jiné mapě.

Moje rada? Přejděte s těmito dropery do jiné než modré říše a máte klid. Červené a žluté nechává v klidu dropit.

A pro vás milý Sabone, možná to netušíte, ale v současné době jsou říše otevřené. ;-)

Krásný den
Mio
Zdravím, ale to je právě ono " v současné době" aspon za mě, mají být říše otevřené pořád a Ekuru hraju od jejího vzniku a to že ho někdo zabijel v metilandu, udolí orku apod.. to bylo dřív pořád a nikdo si nestežoval, dřív bylo na každém ch na 90tkách 5 lidí a mastilo se to tam.

Cido je otevřená pro každou říší zvlášt aby tam náhodou někdo někoho nezabil.
Říše jsou zavřené, aby náhodou někdo někoho nezabil u skladu.

Já přijdu z práce a chci si třeba zajít cido a nemužu, protože tam je 2h červená a pak je tam 2h žlutá, válku nestihnu a mužu hru zase vypnout :lol:

Edit.: Kde ty informace berete? Nějak si nevzpomínám, že by k úpravě mapy cidonie vedly Vami zmíněné důvody /Lacius

MichaelScott
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 93
Registrován: stř 06. kvě 2020 18:02:47
Dal poděkování: 61 poděkování
Dostal poděkování: 69 poděkování

Re: Kerindor je PvP aréna ?

Příspěvek od MichaelScott » úte 04. kvě 2021 15:41:33

Sabon píše: úte 04. kvě 2021 14:29:45
Mionix píše: pon 03. kvě 2021 19:37:41
Sabon píše: pon 03. kvě 2021 19:30:20 Nečetl jsem teda všechno, ale musím se smát i tomu co jsem přečetl... pokud by tu bylo to co normálně do metinu patří a to je to, že mužu jít do jiné říše a tam si zabojovat, tak je svátý klid, bohužel tady musí hráčum stačit 3h týdně a tak to řeší támhle způsobem a kdo nechce ve mestě bojovat, tak at si vleze do kruhu. Metin je PVP hra a PVP by mělo být tím hlavním čeho chci dosáhnout a né že budu denně 3h v Entu a pak se třeba dostanu do války a to ještě né do každý. Za mě jediné řešení je otevřít říše a bojovat jako dřív.

Pamatuju si časy, když se bojovalo v metilandu, udolí orku apod....
Jo tak vy jste to naprosto trefil. Vy vůbec netušíte, kdo tam zabíjí, jaký level, jestli má PvP a hlavně proč tam zabíjí, ale okamžitě jste vydedukoval závěr, že je to kvůli uzavřeným říším. Více takových mudrců. :up:

Tak že, jako žlutého daného hráče kosili kdekoliv v přitažlivce, kdykoliv se snažil s PvM expit modráci a ona mu došla trpělivost, přestal se snažit a začal to modré říši oplácet v keri. Ten hráč vůbec netouží po PvP. Ten hráč se jen mstí zato, co mu dělala jiná říše na jiné mapě.

Moje rada? Přejděte s těmito dropery do jiné než modré říše a máte klid. Červené a žluté nechává v klidu dropit.

A pro vás milý Sabone, možná to netušíte, ale v současné době jsou říše otevřené. ;-)

Krásný den
Mio
Zdravím, ale to je právě ono " v současné době" aspon za mě, mají být říše otevřené pořád a Ekuru hraju od jejího vzniku a to že ho někdo zabijel v metilandu, udolí orku apod.. to bylo dřív pořád a nikdo si nestežoval, dřív bylo na každém ch na 90tkách 5 lidí a mastilo se to tam.

Cido je otevřená pro každou říší zvlášt aby tam náhodou někdo někoho nezabil.
Říše jsou zavřené, aby náhodou někdo někoho nezabil u skladu.

Já přijdu z práce a chci si třeba zajít cido a nemužu, protože tam je 2h červená a pak je tam 2h žlutá, válku nestihnu a mužu hru zase vypnout :lol:

Edit.: Kde ty informace berete? Nějak si nevzpomínám, že by k úpravě mapy cidonie vedly Vami zmíněné důvody /Lacius
Souhlasím s tebou, minimálně s tím otevřením říší.... Nájezdy na cizí říše byly vždycky zábavnou částí hry, vždy se tam najde pár PvP borců a třeba 20 minut se mastíte, koho to štve, změní si na sklad ch. Byl bych pro a přimlouvám se za otevření říší. S Cido je to podle mě ok, z hlediska toho, aby měli šanci všichni si zadropit, ačkoliv ji taky nestíhám a člověk aby si na to udělal životní harmonogram :lol:
MichaelScott :pm: :jinno:

Uživatelský avatar
Mionix
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 625
Registrován: ned 23. pro 2018 19:43:54
Dal poděkování: 598 poděkování
Dostal poděkování: 682 poděkování

Re: Kerindor je PvP aréna ?

Příspěvek od Mionix » úte 04. kvě 2021 15:42:56

Držte se prosím tématu, nebo to budu mazat. Toto není téma o otevření nebo zavření říší.

Mionix

Sabon
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 123
Registrován: sob 21. črc 2018 13:55:26
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Kerindor je PvP aréna ?

Příspěvek od Sabon » úte 04. kvě 2021 16:18:21

Edit.: Kde ty informace berete? Nějak si nevzpomínám, že by k úpravě mapy cidonie vedly Vami zmíněné důvody /Lacius
[/quote]

Zdravím pane Lacius:

Už nevím přesně, ale tehdy byl stejný problém v Cido jako se ted řeší v Kerindoru a to je ten, že tam bylo pár hráču co jen behalo po Cido a zabijelo hráče. Pamatuji si to přesně, protože mě tam denně naháněl pan Foxx :lol:

A vzniklo pár vláken podobných tomuhle a tím teda soudím, že se Cido zavřela a muže tam každá říše zvlášt. Pokud to tak není, tak budu rád za objasnění. :think:

Edit.: K úpravě cido nedošlo kvůli zabíjení hráčů jako takovému. Ale aby to lépe pasovalo do příběhu. To, že to ve značné míře ke všemu řeší problém s transférem je jen bonus. ;)/Lacius

Merline
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 06. kvě 2021 8:25:03
Dal poděkování: 9 poděkování

Re: Kerindor je PvP aréna ?

Příspěvek od Merline » úte 11. kvě 2021 9:21:30

Ahoj,
Já si nedávno udělal BM výbavu na EZO a chodím keri cca 2 týdny (konečně změna od swampu).
Za celou dobu dropování na posledních ezo se mi stalo jednou jedinkrát, že by mě tam někdo zabil. To byl ten tzv. boj o území jak už tu někdo psal. No hold nemám pvp výbavu a nemohl jsem se s ním poměřovat - tak jsem se prostě zvednul ze země, přesunul jsem se k tlouštíkům a problém byl vyřešen - vesele jsem si dropoval dál!

Takže nebuďte líní a obětujte těch 5 minut co vám zabere se dostat někam dál (a to is buffem). Koneckonců ty výbavy na orky a na eza se cenově skoro vůbec neliší a úlomky padají všude stejně... TAK TU PŘESTAŇTĚ BREČET! Váš problém jde vyřešit úplně jednoduše, jen byste pro to museli něco udělat. ;) :up:

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ KerkyzAfterky « pát 3:53 pm »
nechcete aspoň trochu zvýšit výskyt těch kraslic? Je jich hrozně málo..
@ noxforko « pát 3:10 pm »
vím že kdysi byly z dropu, ale to už je dávno, to byl ještě zajíc u soona :D
@ KerkyzAfterky « pát 3:04 pm »
zatím sem nezkoušel, zrovna to vypli :D
@ noxforko « pát 3:04 pm »
a pruty na to dropneš?
@ KerkyzAfterky « pát 3:03 pm »
akorat změnili počty
@ KerkyzAfterky « pát 3:03 pm »
Takashiro píše:
Mionix píše: Novinka bude vydána. Strpení.
a kdeže sa dá vyrobiť alebo ziskať ten košik? kedže o tom nikde nieje žiadne info
košík na vajca ti uděla rybář v event mapě a klec ariyoung taky
@ Takashiro « pát 3:03 pm »
Mionix píše: Novinka bude vydána. Strpení.
a kdeže sa dá vyrobiť alebo ziskať ten košik? kedže o tom nikde nieje žiadne info
@ Luuuca « pát 3:02 pm »
Jej oni vám sáhli na yangy :D to je hrůůůza
@ KerkyzAfterky « pát 3:02 pm »
Takashiro píše: tak event by podľa mňa mal byť o tom že si hráči na chviľku vedia zarobiť ináč než nekonečným sekaním, trošku to spestriť, eventy kvoli obrazkom, neviem či poznám niekoho tak prešľahaného aby ho to bavilo :D
přesně moje slova
@ KerkyzAfterky « pát 3:01 pm »
je to přijemna změna oproti swampu, cido či dokonce entu
@ Takashiro « pát 3:01 pm »
tak event by podľa mňa mal byť o tom že si hráči na chviľku vedia zarobiť ináč než nekonečným sekaním, trošku to spestriť, eventy kvoli obrazkom, neviem či poznám niekoho tak prešľahaného aby ho to bavilo :D
@ Mionix « pát 3:01 pm »
Novinka bude vydána. Strpení.
@ Mionix « pát 3:01 pm »
Byla chyba v hlavním Qusetu v Donji. Opraveno. Nyní lze plnit. Již to posílá za správným NPC.
@ KerkyzAfterky « pát 3:01 pm »
dělalo se to kvuli vydělku, neumiš čist? 2 lidi to tu psali už
@ Luuuca « pát 3:00 pm »
A co je zábavného na sekání vajíček ? :D
@ KerkyzAfterky « pát 3:00 pm »
noxforko píše: nové to sice je, ale trochu to připomíná revorklé Q z Vánoc, a propo pokud tu někdo bude psát že eventy nejsou o odměnách ale zpestření hry tak je šul*a, protože eventy mají být hlavně o zábavě, a neznám lepší pocit než v ekonomicky založené hře nezíksat prakticky nic kromě obrázku u jména
true.. nechapu tu vymluvu, že event je na zabavu. Co je zabavneho na questech, ktere maš projete hned
@ noxforko « pát 2:59 pm »
nové to sice je, ale trochu to připomíná revorklé Q z Vánoc, a propo pokud tu někdo bude psát že eventy nejsou o odměnách ale zpestření hry tak je šul*a, protože eventy mají být hlavně o zábavě, a neznám lepší pocit než v ekonomicky založené hře nezíksat prakticky nic kromě obrázku u jména
@ KerkyzAfterky « pát 2:59 pm »
ano a proč bych z eventu nemohl vydělat? To se mam pastit někde v entu jak dalšich 100lidi?
@ Takashiro « pát 2:58 pm »
bude k eventu aj nejake info? ako nováčik nepoznám veľa veci ako na ekure funguje a v hre neni žiadna napomoc pri eventoch, proste zisti si sam od hráčov....
@ KerkyzAfterky « pát 2:58 pm »
však mě se Q v mapce libi, ale proč rušit vajca, co dělal každy a každy to dělat chtěl? to prostě nechapu
@ Luuuca « pát 2:58 pm »
Měl jsi to rád protože jsi na tom rejžoval :) sekat jak trubka můžeš metiny ;)
@ KerkyzAfterky « pát 2:57 pm »
Omlouvam se, ale zrušeni vajec mě fakt dostalo :D měl sem to rad
@ Luuuca « pát 2:57 pm »
Však tu nedávno byl brek na GM at přidají něco nového :D
@ Mionix « pát 2:57 pm »
@KerkyzAfterky,  Kuš
@ KerkyzAfterky « pát 2:57 pm »
Novinky o ktere nikdo zajem nema
@ Mionix « pát 2:57 pm »
Jinak pro info, i ty sesbírané bylinky ze země jsou obchodovatelné. Tak že, pokud na jedné postavě máte již vyčerpáno sbírání dnešní den, můžete sesbírat na jiné a přendat si je. ;-)
@ Luuuca « pát 2:56 pm »
Vlastně mlátit vajíčka jak trubka je zábava :D
@ KerkyzAfterky « pát 2:56 pm »
Ja se uplně bojim, co se stane s čarodkama. Vubec bych se nedivil, že zruši majku a udělaji to jak s cidonii :D že bude dana na časy
@ Luuuca « pát 2:55 pm »
Takže něco nového je :) a klasicky je to zase špatně :D
@ KerkyzAfterky « pát 2:55 pm »
jestli ti přijde ok sebrat lidem vajica a dát misto toho Q, ktere máš projete hned, tak si asi jednoduchy :D
@ KerkyzAfterky « pát 2:55 pm »
jinak noveho neni nic kromě dělaní věnce a Q v mapě
@ KerkyzAfterky « pát 2:55 pm »
co je nového? Jako Questy v event mapě?
@ Luuuca « pát 2:53 pm »
Není to tak dávno co si tu většina stěžovala že jsou eventy pořád stejné dokola a at se přidá něco nového, když přidají něco nového tak tu frfláte že je něco nového a to staré není
@ KerkyzAfterky « pát 2:48 pm »
Takže ničení vajec jste zrušili, jo ?:D Co přijde o čarodkach? Zrušení májky ? :-)))
@ Mionix « pát 1:56 pm »
A pak ten tatínek Postránecký dodal: "To je nedůslednou výchovou jejich matek" :-D
@ Hakan « pát 1:55 pm »
btw. kraslice na zemi jsou bez jakéhokoli popisku, je to tak jak má být? :think:
@ Hakan « pát 1:53 pm »
To už si nepamatuju, jsem filmový barbar :lol:
@ Mionix « pát 1:50 pm »
@Hakan,  Hůůůůš, hůůůůůš. To říkal na děti jeden z tatínků ve S tebou mě baví svět. :-D
@ Hakan « pát 1:45 pm »
Huš se říká na svině :(
@ Mionix « pát 12:38 pm »
Tak hybaj do hry. :-)
@ KerkyzAfterky « pát 11:17 am »
Hakan píše: Tak ještě že se s údržbou čekalo až bude aréna :lol:
Jsou hodní, že na nás mysleli, ale zapomněli, že ráno se nedochází z 90ti % :D
@ Hakan « pát 10:38 am »
Tak ještě že se s údržbou čekalo až bude aréna :lol:
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.

Who is chatting

offline Hakan 
offline Mionix 
offline Obter!vr 
offline RAMHH 
offline beniamino 
offline hg003 
offline noxforko