Začátky ve Swampu

Diskuze o velkém bažinatém území, kam nedoporučujeme vstupovat bez opičí krve.
Odpovědět
RAMHH
Zakladatel tématu
Lv.4
Lv.4
Poděkoval:
Má poděkování:

Začátky ve Swampu

Příspěvek od RAMHH » pon 17. dub 2017 12:14:20

Zdravím,
mám pár otázek ohledně toho, jak začít ve swampu. Momentálně jediná postava, co vlastním, je drop na metiny 60, s tím si vydělám na věci potřebný na to, abych nějak rozumně dával zvířata ve swampu. Rozmýšlím se nad dvěmi možnostmi - Buď do swampu půjdu s tímhle warem, nebo si založím úplně nového WP suru. Buffy zezačátku budou asi 85%.

Takže možnost 1)
Koupím žraloka +1, vodko+9, císaře, ty boty % na miss, kalenku a půjdu na lvl 100. Tam si na zvířatech budu vydělávat na lepší věci jako jsou zdobenky atd. Počítám alespoň 40% na yangy.

Možnost 2) Založím si WP suru a mého wara si nechám čistě jako dropa. Vím že WP sura je schopný ustát mnohem více než war aura, proto ho vůbec zvažuji. Udělal bych to prakticky stejně jako s tím warem, akorát místo žraloka a kalenky by tam byly samozřejmě věci na suru.

Ve Swampu jsem nikdy nebyl, a všechna témata o začátku ve swampu jsou starší.

A poslední věc, jak moc budu schopen vydělat s tímhle setupem? Počítám, že nejdříve nebudu kupovat věci s talíky, ty si dodělám/dokoupím později.

Obter!vr
Lv.19
Lv.19
Poděkoval:
Má poděkování: 25×

Re: Začátky ve Swampu

Příspěvek od Obter!vr » pon 17. dub 2017 13:12:27

Doporučil bych ti asi druhou možnost. Ikdyž asi z jiného hlediska, než jak nad tím uvažuješ ty. Swamp je strašně stereotypní mapa. Po chvilce se budeš muset přemlouvat aby jsi tam šel dropit. Takže bych si nechal malého dropa na přitažlivky a udělal druhého dropera do swampu. Ikdyby to měl být war :) Jinak o warovi ti toho moc neporadím, ale s WP mám zkušenosti trošku, takže tě můžu ujistit, že buff 80% stačí bohatě. Jinak vydělávat budeš podle toho, jak se to naučíš :)

Jen ještě k té zbrani ... já jsem koupil taky na 100 lvlu korál a sám jsem si ho ukoval až na +9, ale ze začátku je možná lepší nechat dobrý jedák. Rychlost útoku je znatelně větší a nemusíš to dotovat elikem :) U wara to je asi díky zuřku celkem fuk, ale to nevím jistě... wara mám max na 57 levelu jako dropa :D

A k brnění ... shell +5 od 100 lvlu. Postupně vylepšíš na +9. Pokud nejsi fanda samovylepšování,tak koupíš no :)
KOUPÍM SHELL NA ŠAMANA (KLIDNĚ +0 A ČISTÉ) :pm: :pm: zde nebo ve hře theHARRY

MagSham
Lv.16
Lv.16
Poděkoval: 422×
Má poděkování: 130×

Příspěvek od MagSham » pon 17. dub 2017 16:40:44

Nicméně swamp na pejskách se dá zvládat i se surou s elíky a kostičkama bez buffu (a má pouze jedák) :) co se mě týče mám malou dropku rovnou šamanku kolem 100lvl, buffuje se sama a stačí ji "průměrné" věci pokud by zůstala na pejskách...
ObrázekMagicShamanyObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Jinno
145
6xP
Full
G1
P
M7
P
30

Cyklista
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 47×
Má poděkování: 64×

Příspěvek od Cyklista » pon 17. dub 2017 17:23:11

Vydělej si na 100% buff, dál pak na nějakej jedák brnko a helmu (tak aby si bez problému usekal 90ky) a šel rovnou do swampu protože jakmile máš 100% buff ve swampu tak nemusíš řešit nic dalšího... jestli budeš mít wp nebo auru je docela jedno znám týpky co tam chodí i s mentálem... dropa lvl 54 uděláš během dvaceti minut znova pokud ty věci neprodáš
nenávist je tou největší motivací

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Seamus « pon 8:59 pm »
Nie je chyba aj to, že do bot ide natočiť rýchlosť pohybu? Kedysi to tak nebývalo aspoň čo si pamätám, teda okrem dračích. ale teraz mi to skáče do všetkých.
@ Krudan « pon 8:47 pm »
@INParadise :  Ked uz nic ine tak mam plny block list deciek ako si ty a tiez scrollovat nejde :)
@ INParadise « pon 4:21 pm »
Krudane, když nemáš kamarády tak ti tam nepůjde rollovat dolů...
@ Lejno « pon 12:53 pm »
@Krudan :  Mne to funguje tiež bez problemu.
@ Krudan « pon 11:07 am »
@Mionix :  Screenshot toho nemam ako urobit no.. :D
Myskou to urcite nieje.. funguje vsade bezchybne.. a neviem kde inde by mohol byt problem potom este.. naviac funguje aj pri inych funkcionalitach.
@ Hakan « pon 8:27 am »
Nudaaaaa :shoot: :shoot: :shoot: :shoot:
@ Mionix « ned 6:33 pm »
@Krudan :  Nemohu nasimulovat. Zkoušel jsem na dvou postavách, funguje normálně.
@ Kaenos « ned 2:03 pm »
Dnes ve 20:05 bude spuštěna soutěž OX. Těšíme se na Vás.
@ Krudan « ned 1:08 pm »
@Seamus :  Nie stale.. vela krat to blbne
@ Seamus « ned 1:00 pm »
@Krudan :  ide to normalne
@ Krudan « ned 12:57 pm »
Team, bolo vam uz nahlasene ze velmi blbne scrollovanie v friendliste alebo mozem robit ticket? Mysou to nieje, aj klikanie na posun sipkou blbne dost.
@ Alkoholik « ned 11:28 am »
ktory mi zvysil DMG z 15K az na 17K.. aaaale pomaly je, malicke nozky, cupka si
@ TomasFoxx « ned 2:08 am »
tak s tou husou to je tak, že když upečete první, dostanete jí upečenou a můžete otevřít 11.11. Když pak upečete druhou tak je táááák úúúúúúúúúžasná (nebo to je možná jen moje :o) že si jí vyžádá sám císař a vám za ní nechá pštrosa :D Podle mě lepší než to bylo minulej rok, takže :up: :up: :up: :up:
@ LordGabriel « sob 11:05 pm »
rip vemola
@ Ariyon « pát 7:30 pm »
@ZbojniX :  medvědy v 1. městě, dokud ti to nebude po zabití psát ''To by mohlo stačit.''
@ ZbojniX « pát 7:21 pm »
ake medvede zabijat na med lebo biolog ukazuje stale 195. dik
@ TomasFoxx « pát 5:25 pm »
@Ivetka :  ranní ptáče dál doskáče
@ Ivetka « pát 5:18 pm »
Trošku dost
@ Mionix « pát 5:00 pm »
@Ariyon :  Co jsem tak zaslechl, tak quest byl trošku předělán, ale zas myslím, že se husa nemusí kontrolovat co pár hodin. :-)
@ Ivetka « pát 5:00 pm »
Jako mám jí vyzvednout v půl 5 ráno (klapklap) :D
@ Ariyon « pát 4:58 pm »
Ale 12 hodin je opravdu dost, to má Ivet pravdu. Minulý rok si šlo vybrat mezi obyč a královskou (délka pečení)
@ Ariyon « pát 4:55 pm »
@TomasFoxx :  Nee jen tak na 8mi 🤣
@ Mionix « pát 4:48 pm »
@Ariyon :  Netuším.
@ Ivetka « pát 4:45 pm »
12 hodin pečení husy? To bude dobře černá. :ouch: :ouch: :ouch:
@ TomasFoxx « pát 4:29 pm »
@Ariyon :  ty to zas pojedeš všude co..😂😂
@ Ariyon « pát 4:29 pm »
@Mionix :  :hello: Do kdy bude?
@ TomasFoxx « pát 4:26 pm »
@Mionix :  sz
@ Mionix « pát 3:57 pm »
Myslím, že Husa je již spuštěna, jen je "asi" třeba pro objevení questu nutno vypnout a zapnout okno.
@ Hakan « čtv 10:37 pm »
:hello:
@ Lejno « čtv 10:25 pm »
@TomasFoxx :  no ved to je jasné, ale ty si mi ešte nevyplatil, tak neskáč 😅
@ TomasFoxx « čtv 9:49 pm »
@Lejno :  ale musis aspon 100kk za info😂😂
@ Akrostichon « čtv 9:41 pm »
👋
@ Lejno « čtv 9:10 pm »
Ak chce niekto info o stitu zo zasvecka pm v hre
@ beniamino « čtv 2:53 pm »
@Lejno :  styd se
@ Mionix « čtv 10:30 am »
@Ariyon :  :up:
@ Ariyon « čtv 9:27 am »
@Mionix :  :hello: Máte v SZ ☺️
@ Mionix « čtv 9:07 am »
Nemá prosím někdo kontakt na nick na foru: Vossenisimo ??
@ TomasFoxx « stř 10:49 pm »
@Trubice :  máš mi jít pomoct
@ Trubice « stř 8:20 pm »
Fox mi utekl do entu :( hroutí se mi život
@ Kaenos « stř 7:55 pm »
@Lejno :  Gratuluji :clap:
@ Lejno « stř 3:15 pm »
Ja som úspešne hodil 0 dyni :whistle:
@ tyranka « stř 10:08 am »
@Mionix :  se nám jako směješ? no počkej na tebe taky dojde :lol:
@ Mionix « stř 10:07 am »
:lol:
@ tyranka « stř 10:02 am »
tak jsem dostala nadané :-) takže prý úchyláci nejsme, jen nás to baví :heart: :heart: :chunjo:
@ tyranka « stř 9:44 am »
:chunjo: úchyláci, závisláci se z nás stávají :heart: , ale není to jen o nás i hráči ve hře nám pomáhají po svém dropem dýní a kopáním vosků za což jim patří nejen ty yangy co z toho mají ale i naše díky :heart: :joy:
@ TomasFoxx « stř 9:23 am »
@tyranka :  já jsem rád že chytim pár nožíků a vy takhle.. 😂😂
@ tyranka « stř 6:10 am »
jinak to děláme pro toto: https://www.ekura.cz/statistiky/sindicate/cechy :-) všechny body jsou za eventy
@ tyranka « stř 6:02 am »
@TomasFoxx :  odpovím ti já místo cepina: prostě někteří z nás nespí a jsou závisláci a poctivě od začátku sází a ne na jedné postavě. když koukneš na roky zpět zjistíš že toto je náš oblíbený event a pravidelně vyhráváme a i občas něco vytvoříme. upozorním, že event děláme ve 4 lidech
@ NemasZac « úte 11:31 pm »
tyvole
@ TomasFoxx « úte 11:27 pm »
tyvole cepi, jsme našli místo vašeho cechu v ohnivce, jak to sakra děláte? xD jinak fakt pěkný to máte teda :D
@ ZbojniX « úte 9:43 pm »
event v stvrtok konci?
@ Sempresiva « úte 6:30 pm »
@MoravskyPepin :  :lol: :lol:
@ MoravskyPepin « úte 5:33 pm »
@Mionix :  Kde mám SZ? Dáda Patrasová je legenda, je to celé podplacené
@ TomasFoxx « úte 4:42 pm »
@Mionix :  zas to máte rozbitý, chybí tam moje jmeno
@ TomasFoxx « úte 4:07 pm »
jde se gambliiiiiiiiiit
@ Mionix « úte 4:01 pm »
@TomasFoxx :  Tak snad opraveno, již můžeš gamblit.
@ Lejno « úte 2:13 pm »
Dostane po ušoch
@ Mionix « úte 1:51 pm »
@TomasFoxx :  Fox překousal napájecí kabel.

Kdo chatuje

offline Kaenos 
offline L0GAN 
offline Mionix 
offline Rogan