Saman 120 - swamp

Diskuze o velkém bažinatém území, kam nedoporučujeme vstupovat bez opičí krve.
Odpovědět
ZbojniX
Zakladatel tématu
Lv.10
Lv.10
Poděkoval: 16×
Má poděkování: 15×

Saman 120 - swamp

Příspěvek od ZbojniX » čtv 26. říj 2017 9:09:21

Caute, potreboval by som poradit aku vybavu na dracieho samana 120 do swampu na baziny, obcas expertky. Davat do veci % na drop a mat 2 vyavy na int a 75/10 aby som mal sek co najviac? Vdaka za rady

BeerBelly
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 45×
Má poděkování: 100×

Re: Saman 120 - swamp

Příspěvek od BeerBelly » čtv 26. říj 2017 17:37:58

Je tu milion tém, čo tak si niake prezrieť? Kzdemu vyhovuje niečo iné, tak sa zariad co ti viac vyhovuje nie?...
Jeho revírom je Shinsoo :shinsoo:. Jeho tempo je smrtiace. Jeho súpermi sú afk hráči, dropovia a buffky. Je v nasadení vo dne v noci. Lejno z Jinna :jinno:. Naša smrť je jeho prácou :hello:
Obrázek
BeerBellyYT:https://www.youtube.com/channel/UCksM6G ... subscriber

Almacollo
Lv.4
Lv.4
Poděkoval: 14×
Má poděkování:

Příspěvek od Almacollo » čtv 26. říj 2017 19:59:03

Sám občas jezdívám za 120ku šamanku tak bych ti dal pár tipů. Cílem u bažin je zničit je co nejrychleji ale tak aby se ty příšerky pořád trošku množily ( hodně průmka, hučka, příšera a trošku ubrat %ta ( ezo, ork, zvěř) aby jsi bral tak nějak přiměřeně. Pokud budeš mít 2 výbavy tak není co řešit první na buff popisovat snad nemusím. Co se týče výbavy na mlácení tak full 10/75 a doporučil bych natočit %ta průnik, jak již jsem psal co nejvíc průmka,příšera a hodnota útoku ale také přidej rychlost útoku nad 200 ( 11 bio, 15 zbraň, 22 náramek s tavbou, 8 helma, 30 elixír L a doporučil bych ent boty s +30 ru ) nezapomínej se pak ale dostat "do bažiny" aby jsi neprosekával. talismany nejlépe 4x yang + 5x průmka. A nic by také nešlo bez pořádného biologa ( na dmg v pvm stačí hotové Keri I.) Nezapomínat na bronz / VIP prémium a také na to že s větším věhlasem jsou lepší odměny z expertek :)

Pokud z toho pak chceš vyždímat maximum tak:
1. na lvlu 120 je jíž dračí +4 nebo zuřivka +7 s 240hu silnější jak lunární klobouk.
2. do brnění dát 50Hu + 10 převzít zb ( převzít Zb tuším také zvedá dmg tím že ještě bokem sebere zb)
3. můžeš použít okřídlený štít +5 který ti přidá +5% hodnoty útoku
4. zdobený nebeský náhrdelník + 10% v náramku + 18% kámen + 20% elixír L + 20% pronikavý zásah = 104% průnik
5.Elixír +200 / 275 hu + kosti +200hu + popřípadě vedení nebo útok+
6. Magická trofej
7. Účes +125hu + 10 příšery
8. možná časem sběratelský úkol na +9% příšery
9. Více hodnoty útoku šamanovi přidává síla takže na sekací výbavu bych doporučil Zdobené měděnky

Spartaa16
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 215×
Má poděkování: 197×

Příspěvek od Spartaa16 » čtv 26. říj 2017 21:31:11

Moje rada zní:
S jednou postavou bych tam rozhodně nešel, pokud chceš ze swampu těžit max. zisk tak war + šaman.

Pokud tam jdeš pro zábavu a né pro maximální zisk, tak pak jak psal nademnou ;)

Myslím, že plášťování by bylo lepší. Z meteorů je celkově nižší drop a pokud bys neměl obrovskou dmg, abys těch meteorů posekal fakt obrovský množství, tak si za ten swamp moc neodneseš. ;)
P1P097 ©

Moje experimenty aneb kdo si hraje, nezlobí. :heart: 8-)
viewtopic.php?f=56&t=122291&p=1271816#p1271816

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

ZbojniX
Zakladatel tématu
Lv.10
Lv.10
Poděkoval: 16×
Má poděkování: 15×

Příspěvek od ZbojniX » ned 29. říj 2017 11:24:41

Almacollo píše:
čtv 26. říj 2017 19:59:03
Sám občas jezdívám za 120ku šamanku tak bych ti dal pár tipů. Cílem u bažin je zničit je co nejrychleji ale tak aby se ty příšerky pořád trošku množily ( hodně průmka, hučka, příšera a trošku ubrat %ta ( ezo, ork, zvěř) aby jsi bral tak nějak přiměřeně. Pokud budeš mít 2 výbavy tak není co řešit první na buff popisovat snad nemusím. Co se týče výbavy na mlácení tak full 10/75 a doporučil bych natočit %ta průnik, jak již jsem psal co nejvíc průmka,příšera a hodnota útoku ale také přidej rychlost útoku nad 200 ( 11 bio, 15 zbraň, 22 náramek s tavbou, 8 helma, 30 elixír L a doporučil bych ent boty s +30 ru ) nezapomínej se pak ale dostat "do bažiny" aby jsi neprosekával. talismany nejlépe 4x yang + 5x průmka. A nic by také nešlo bez pořádného biologa ( na dmg v pvm stačí hotové Keri I.) Nezapomínat na bronz / VIP prémium a také na to že s větším věhlasem jsou lepší odměny z expertek :)

1. na lvlu 120 je jíž dračí +4 nebo zuřivka +7 s 240hu silnější jak lunární klobouk.
2. do brnění dát 50Hu + 10 převzít zb ( převzít Zb tuším také zvedá dmg tím že ještě bokem sebere zb)
4. zdobený nebeský náhrdelník + 10% v náramku + 18% kámen + 20% elixír L + 20% pronikavý zásah = 104% průnik
6. Magická trofej
9. Více hodnoty útoku šamanovi přidává síla takže na sekací výbavu bych doporučil Zdobené měděnky
Dakujem za navod. Este by ma zaujimalo ci davat spomalenie ako bonus do veci.

Spartaa16
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 215×
Má poděkování: 197×

Příspěvek od Spartaa16 » ned 29. říj 2017 11:27:04

ZbojniX píše:
ned 29. říj 2017 11:24:41
Almacollo píše:

6. Magická trofej
Dakujem za navod. Este by ma zaujimalo ci davat spomalenie ako bonus do veci.
V žádným případě :D , jednak z metinů ti pak nechodí mobové co mají + i při množení a sekání to nedělá dobrotu.
Rozhodně ne stun, zpomalko ani otravu ;)
P1P097 ©

Moje experimenty aneb kdo si hraje, nezlobí. :heart: 8-)
viewtopic.php?f=56&t=122291&p=1271816#p1271816

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

Minnoroth
Lv.10
Lv.10
Poděkoval: 25×
Má poděkování:

Příspěvek od Minnoroth » úte 30. led 2018 11:00:19

Spoiler:
Almacollo píše:

6. Magická trofej
Chtěl jsem se zeptat - nemá někdo ozkoušené kolik by mi přidalo yangů za 1 swamp těch 96% na yang? Sehnat ty věci prům+yang se téměř nedá, ale zajímalo by mě, jestli je to opravdu tak důležité pro výdělek a dá mi to tolik..
Díky moc

Crazybrother
Lv.5
Lv.5
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od Crazybrother » úte 30. led 2018 11:34:19

JSme lvl 120 a mám za swamp se šamanem i přes 1,5kkk !

Doporučuju yang, popřépadě full drop k tomu a doplnit do kostmi do útoku ! Zisk bude perfektní. Ve swampu bez dropu a bez yangu to asi moc smysl nemá. navíc swamp je furt plný a prokládej to expertkama !

Crazybrother
Lv.5
Lv.5
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od Crazybrother » úte 30. led 2018 11:40:26

Jinak mám věci na průmka / yang ! akorát na 96% ! Ale bude tě to stát tyto tři věcí 8kkk

Edit: Uděleno varování za doublepost. Využijte příště možnosti editovat příspěvek :).
/Avery

Minnoroth
Lv.10
Lv.10
Poděkoval: 25×
Má poděkování:

Příspěvek od Minnoroth » úte 30. led 2018 12:16:07

Crazybrother píše:
úte 30. led 2018 11:40:26
Jinak mám věci na průmka / yang ! akorát na 96% ! Ale bude tě to stát tyto tři věcí 8kkk
Já bych stejně sháněl ent boty, okřídlenej a dračí helmu :)

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Hakan « pát 8:53 pm »
Udělat to tak, aby se střední a velké války kryly s velkýma a vidělo by se, co lidi láká víc, respektive TOPky co by chtěli krále by museli jen do velkých
@ schvarz « pát 8:53 pm »
Mluvím ohledně malých a středních válek btw, ve velkých je to jinak, kdyby někdo nevěděl.
@ schvarz « pát 8:25 pm »
Ale prostě když máš výbavu za 10kkk, tak máš dost možná tak 40-50% obran na meče/dýky/obou/šípy/magii, na lidi máš velký prd a kvůli tomu tě všichni vypínají. To si vem, že to je podobný, jako jít do swampu s buffem pod 100%. Zkrátka v tom pvp je někde ta hranice, kde to začíná být únosný. Ve swampu to je 100% buff, v pvp to je aspoň 50-55% obran a dobře promyšlený to, kde si můžeš dovolit nemít ty obrany.
@ schvarz « pát 8:24 pm »
@teensaverx,  Hele, takhle ti to povím - rozdíl mezi výbavou za 40kkk a za 400kkk je už docela drobnej. Ten rozdíl je v tom, že ta výbava za 40 má prostě 1-2 slabiny, výbava za 400 slabinu žádnou nemá. Jenže když v tom pvpčku vhodně zvolíš ty slabiny tak, aby ses s danou zbraní/postav tolik nepotkával.
@ teensaverx « pát 8:19 pm »
@RAMHH, tak to je super keby som nemal nič iné na robote tak si spravím za 30 výbavu .. beztak to ale nemá význam ja len toľko k tomu ...
@ schvarz « pát 8:18 pm »
Naopak když bych třeba měl jen 45% obouruče a 30% war, tak by mě smazal na průraz bez kritiku.
@ schvarz « pát 8:17 pm »
Tak záleží jakou máš výbavu žejo. Logicky, pokud máš na někoho menší obranu jak 50% a na danou zbraň míň jak 55%, tak ti prostě za 10k dávat budou. Já mám kupříkladu 65% magii a 70% na sury a stejně od BMka na kamen dostanu 9k kritikem.
@ RAMHH « pát 8:16 pm »
@teensaverx,  Jako za 10kkk pvp neposkladas, ale za 30 se da udelat uz slusne aby sis zahral a dosahl dobreho vysledku. Topky tam jsou a vzdy budou, ale mezi jejich vybavou a tvou nebude takovy rozdil a mas sanci se jim priblizit, ne-li je predehnat. Zkus to ve velkych - kolik te bude stat postava s karmou, a pak jeste vybava.. Vsak jen ta schopka bude stat k 100kkk..
@ sizmik « pát 8:15 pm »
Nicméně to prostě jeden GA nemá šanci sám zvládnout. Nicméně upřímně jsu hodně zvědavej na ten cechovní systém.
@ sizmik « pát 8:15 pm »
@Mionix,  Tak karma je na dlouho. Podle mě topky potřebí něco co můžou dělat ale zas aby jim to dalo jen malou výhodu. Například nějak složitě zajistit přidání "oštěpku" kamene do věcí jako 4. kámen. Který by třeba ale jen dával 20% normálního +6 leštěného.
@ MoravskyPepin « pát 7:38 pm »
@Mionix,  No chtěl jsem napsat, že Ekura je na dýl. Biolog, karma, ent ale přidávat se to nedá donekonečna protože co ten začínající hráč? Aby si postavu budoval 2 roky? Když už teďka to trvá cca rok pečlivé snahy
@ Mionix « pát 7:36 pm »
@MoravskyPepin,  To je neřešitelné. Přidáme věc na 2 roky a hráči to odmítnou dělat. Přidáme věc na půl roku a hráči ji mají za 1 měsíc. To nemá řešení.
@ MoravskyPepin « pát 7:33 pm »
Velcí hráči jsou "znuděni", je to jak to je Xhráčů je v TOPu a nemá do čeho píchnout, nový obsah je záležitostí pár měsíců. Když se koukneme na Zasvěcení, asi máte lepší přehled kdy padla první věc na 9 a to bych řekl že se to natahovalo skrz to, že cido je otevřená po 2 hodinách a nabídka tedy omezená. Cokoliv se dle mého přidá bude to záležitostí měsíce dvou a kam hru "posunout" aby se něco "nezabilo" je dle mého celkem oříšek a jsem zvědav s čím přijdete.
@ teensaverx « pát 7:23 pm »
@TopTopiik, tak mňa archer vôbec neťahá, healera mám 126 ale to už tiež nie je ono .. its time to go, aspoň na žena nebude otravovať s tým že sa venujem furt len metinu 🤔
@ teensaverx « pát 7:22 pm »
@Mionix, ono popravde je to presne tak ... Je tam 40 ľudí, až tam toľko je, a 35 z nich má levely 160 a preinvestovaných xxx miliárd .. celé zle
@ TopTopiik « pát 7:22 pm »
pořád se dá udělat sépkař, healer, archer s levnou výbavou a postava se dá koupit, karmu nepotřebuješ
@ teensaverx « pát 7:21 pm »
@TopTopiik, toľko času do hry investovať nebudem, už to bol výkon že som si k lv 79 urobil bio...ale čakal som tak polovicu dmg a nie to čo teraz :) nevadí, aspoň som sa zabavil pri dropovani aj keď neviem načo mi to bude :))
@ TopTopiik « pát 7:19 pm »
@teensaverx, v malých i středních budeš dostávat 10k, ikdybys do toho vrazil 500kkk.. pokud chceš dostávat méně, udělej velký
@ Mionix « pát 7:17 pm »
@teensaverx,  To je celý problém, na který jsem poukazoval x let, když se tu volalo po malých válkách. Já vždy tvrdil: Velcí hráči jsou znudění, vezmou 100kkk a klidně investují do výbavy na malé války. Všichni mě negovali. Jaká je dnešní skutečnost? Já měl pravdu. Ty veškeré dnešní války od malých po velké jsou opět jen pro TOPky. :-)
@ TopTopiik « pát 7:15 pm »
@schvarz, v červený ti vykupuje mapy Bavoro za 210 tuším
@ teensaverx « pát 7:05 pm »
To je des :) som si spravil nejakú normálnu výbavu do valky lv 79 a dostávam 10k naskill hah.. kolko máte vo výbavách,? 500kkk??) Keď 10kkk je málo ..
@ Trubice « pát 6:40 pm »
Naschle
@ Skullhlav « pát 5:22 pm »
Dobrý den
@ schvarz « pát 4:49 pm »
Jo aha, tak to je na mě moc fikaná zkratka
@ sizmik « pát 4:48 pm »
@schvarz,  BO myslím black orcs
@ schvarz « pát 4:46 pm »
BO
@ sizmik « pát 4:46 pm »
@schvarz,  Jakej boss?
@ schvarz « pát 4:41 pm »
Tak taky může dávat průnik, přeci jen je to boss
@ Mionix « pát 4:41 pm »
@sizmik,  I to je možné. I to se používá v některých nových lokacích. Respektive je to maličko jinak, ale v zásadě máte pravdu.
@ sizmik « pát 4:37 pm »
@Mionix,  Protože je nastaven tak, aby ignoroval určitá % buffu? (Hádám)
@ sizmik « pát 4:36 pm »
@MoravskyPepin,  Práve že i obyčejní BO, proto se tak divím.....
@ MoravskyPepin « pát 3:40 pm »
@sizmik,  To ti mágové tam (Kouzelníci)
@ Mionix « pát 3:34 pm »
@sizmik,  Ne každý mob bere fyzickým útokem. Jak je možné, že bere lukostřelec v Enta přes 100% buf?
@ sizmik « pát 3:29 pm »
Hoj, jak je možné, že mi BO berou i přes 100% buff?
@ Selema « pát 3:04 pm »
@schvarz,  o 4h později 😁
@ schvarz « pát 2:39 pm »
No, bohužel už si tu s vámi nemůžu povídat, musím jít sklidit zahrádky
@ jfz « pát 2:25 pm »
však si ho zasloužíš Sienku :heart:
@ schvarz « pát 2:17 pm »
Je to úžasný dárek, jsem za něj nekonečně vděčný <3
@ jfz « pát 1:17 pm »
takováhle reakce mě teda dost překvapila a zamrzela
@ jfz « pát 1:17 pm »
@MoravskyPepin, přijdu a nestačím se divit... já nikoho nebonzovala, i mně psalo spousta lidí
@ MoravskyPepin « pát 1:15 pm »
@jfz,  Asi to bylo málo 😂😂 a vlastně je s tím víc problémů než užitku 😉 @TomasFoxx,  ty už to nemáš stejně kam dávat, nic nepotřebuješ 😂
@ TomasFoxx « pát 1:11 pm »
@qSTRoNgMANp🤫
@ SamJsiLama « pát 1:04 pm »
@TomasFoxx,  Polepši se 🤔
@ qSTRoNgMANp « pát 1:01 pm »
@TomasFoxx,  Foxxy, vše si dostal, to všichni víme, takže rupnutí chitinek byla vlastně jen karma :D
@ TomasFoxx « pát 12:57 pm »
potřebuju víc vyžebranych postav 😏
@ TomasFoxx « pát 12:54 pm »
@jfz,  jj měla jsi je dát mě
@ jfz « pát 12:53 pm »
udělala jsem něco špatně, Sienku ? :-)
@ SamJsiLama « pát 12:45 pm »
🤔🤔🤔🤔 mě přijdeš trošku zmatenej, fakt nebylo potřeba je zabíjet, když ti tam vadili.. a lukařky a vrahouni jsou pro bmko pohoda, ne? 😁
@ disaster1591 « pát 12:33 pm »
:lol:
@ TopTopiik « pát 12:31 pm »
@disaster1591, nojo, ale zase talíky na ďábly :D
@ TopTopiik « pát 12:31 pm »
fotku jsem dělal, protože tam byli mágové :D jinak po celém molu roztahaní luky+ vrahové
@ disaster1591 « pát 12:30 pm »
@TopTopiik,  sak mas 5% lidi skin, ten tlstoch musi padnut na 2 kamene :D
@ TomasFoxx « pát 12:30 pm »
ta fotka je dělaná u sava, fakt dost pochybuju že u svatyně není dost daleko😂😂
@ TopTopiik « pát 12:29 pm »
a u svatyně není dost daleko?
@ TomasFoxx « pát 12:28 pm »
@TopTopiik,  jestli nejsou dost daleko, tsk je stačí pláštěm vzít trošku dál😂
@ TopTopiik « pát 12:27 pm »
@SamJsiLama, tak to bych to asi nečistil ne?
@ disaster1591 « pát 12:27 pm »
Ten hrad je magicke miesto asi. Nikto tam nedropuje,nikto tam nesedi x hodin denne a furt je tam plno
@ TomasFoxx « pát 12:26 pm »
@SamJsiLama,  neasi😂
@ SamJsiLama « pát 12:19 pm »
@TopTopiik,  Jaj, však okolo nich stačí projít bez helmy a oni se tě leknou a odejdou si na místo svého spawnu 😁😁
@ Selema « pát 12:08 pm »
@TopTopiik,  Ano nepotřebuju, když mě to nebude bavit nebo nebudu mít chut tak prostě dropovat nebudu :D

Kdo chatuje

offline Ivetka 
offline Mionix 
offline RAMHH 
offline Relly 
offline Selema 
offline TheCaesar 
offline UweArch 
offline YenneferX 
offline lotthartt 
idle schvarz