BM sura Swamp

Diskuze o velkém bažinatém území, kam nedoporučujeme vstupovat bez opičí krve.
Odpovědět
peremonik
Zakladatel tématu
Lv.2
Lv.2
Poděkoval:

BM sura Swamp

Příspěvek od peremonik » úte 04. kvě 2021 16:02:17

Ahojte moji verní "pomáhači" opäť sa k Vám vraciam pre pomoc :D

Ide o Bmko vo swampe, nechcem ho tam na drop ani na nič podobné, len ho potrebujem vyexpiť.
Moja otázka je mierená na výbavu (sú tu ohľadne toho témy ale nie to čo som hľadal).
Nechcem totiž na to míňať veľa peňazí nakoľko ho chcem posľať do entu. výbavu 75/10 si viem zobrať z malého dropa, bsko, prilbu pretočím, neskôr na 110ke vezmem z wara zdobenky. Otáznym je ale meč ... mám jaspis s kameňmi príšera prienik +6 (kritik k tomu pridám neskôr beztak mám buffa všažke:D) pretočím schop na prumku aspoň 30+ (talíky na prum mám v štíte). Budem pravdepodobne chodiť na orka moja filozofia je ,že ak sa najviac množia dajú najviac exp :D.
-Budem to dávať s jaspisom?
-bude teda lepšie ho expiť samého alebo s warom v skupine?
-Expenie s warom mi príde nevýhodné , nakoľko do swampu bez yangu a vip nechodím, no kupovať 2x vip a ešte aj bzk premko... asi by som moc nezarobil:D

Ďakujem krásne všetkým zainteresovaným a ochotným :))
-Peremonik :))

ddavidd
Lv.17
Lv.17
Poděkoval: 46×
Má poděkování: 51×

Re: BM sura Swamp

Příspěvek od ddavidd » úte 04. kvě 2021 16:38:57

Veci na sekanie za BMko ti moc treba nebude už nikdy, ale môžeš natočiť dosť ezo/ork do 8/10 buff výbavy, daj kosti 200 utok, elík 200 utok, ak treba a nemusíš ťahať viac postav zbytočne. Točiť chceš veci na surovi, ale stačí točiť na bufke, ak na nej nemaš dostatočný dmg. Budeš tam mať veci do budúcna, ak budeš expiť trebárs ninju alebo čokoľvek čo sa nehodí do swampu (aj karmu, ak budeš dropovať vo swawmpe, tak ti vždy bude stačiť postava + samobuff).
druhý pokus! (prvý vyšiel ;) )
Vytvorím logo cechu, priehľadné, hocijaké, jedinečné! :)

WP - ShadyBeast (157)
Buff - Assisie (145)
Šaman - StormEye (155)
Ninja - Arachgar (145)
War aura - QuuDeo (136)
Drak - Quliana (109)
BM -ZhaslaHvezda (136)

peremonik
Zakladatel tématu
Lv.2
Lv.2
Poděkoval:

Re: BM sura Swamp

Příspěvek od peremonik » pon 10. kvě 2021 17:42:26

ddavidd píše:
úte 04. kvě 2021 16:38:57
Veci na sekanie za BMko ti moc treba nebude už nikdy, ale môžeš natočiť dosť ezo/ork do 8/10 buff výbavy, daj kosti 200 utok, elík 200 utok, ak treba a nemusíš ťahať viac postav zbytočne. Točiť chceš veci na surovi, ale stačí točiť na bufke, ak na nej nemaš dostatočný dmg. Budeš tam mať veci do budúcna, ak budeš expiť trebárs ninju alebo čokoľvek čo sa nehodí do swampu (aj karmu, ak budeš dropovať vo swawmpe, tak ti vždy bude stačiť postava + samobuff).
Ahoj ahoj, točiť chcem veci čo aj tak budem meniť. Až na jaspis samozrejme ale s tým budem ešte zvádzať osobný boj pri točení :D Snažil som sa ho točiť na schop atď. no vyšla mi prumka 38 tak to asi zatiaľ nechám. ako som spomínal veci vezmem z dropa nakoľko 75 h. útoku podľa mňa pridá dosť. No a prehadzovať veci z buffky tam a naspäť mi príde dosť nevýhodné. Každopádne ak máš pocit, že 8/10 výbava bude dostačujúca na dmg tak si ma celkom potešil, mal som z toho trochu obavy :D
Každopádne ďakujem. :)

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ blood70CZ « čtv 1:07 am »
Tak nějak přemýšlím, že jak lejno říkal, že nikdo nic netočí, možná je to skrz to, že není kontent. Ale myslím si že třeba takové rozhovory s hráčema, jako to mel dříve nesttle, by asi nikdy neuškodilo, a hodně hráčů se proměnilo za tu dobu.
@ schvarz « čtv 12:46 am »
za rok to půjde no, pokud nezmění event, což pochybuju :D
@ Afi « stř 11:52 pm »
@ImHardy díky @schvarz,  takže za rok to půjde, už můžu jít spát? :D
@ Sacramento « stř 11:47 pm »
Tak potom sa stala niekde chyba pretože mi chýbajú VIP. Mám skúsiť ticket? :?
@ schvarz « stř 11:35 pm »
Nedají se otevírat pak, mně kvůli tomu seděla truhla ve skladu celej rok :D
@ ImHardy « stř 11:32 pm »
@Afi,  Nedají, zkoušel jsem to loni
@ Dejvx « stř 11:26 pm »
@Sacramento, :think: :think: VIP pečetě nemizí
@ Sacramento « stř 11:15 pm »
Ahojte. Práve som si všimol že mi z postavy zmizli VIP pecete ktoré som mal ešte z minulého roku. Je to kvôli tomuto eventu??
@ Soulicek « stř 10:03 pm »
.
@ RAMHH « stř 9:58 pm »
Chodivame na golf
@ Lejno « stř 9:57 pm »
René, Já a Rudolf?
@ RAMHH « stř 9:55 pm »
@Hugolaus22,  Jak jako "nejake wpcko"? Je to Rudi, a je to frajer :heart:
@ Afi « stř 9:51 pm »
ahojte, dají se uzamčené truhly otvírat i po skončení eventu?
@ Lejno « stř 9:50 pm »
@RAMHH,  nekaz mi zabavu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@ RAMHH « stř 9:49 pm »
.
@ PanModry « stř 9:45 pm »
@Cyklista,  v tomhle směru proč ne :D taky mě tak ruší next a to hraju archera :D
@ qSTRoNgMANp « stř 9:44 pm »
@Cyklista,  Bombu dostanete. :D
@ WhiteZz « stř 9:43 pm »
Presne to pak by sa strong nudil a moc ľahké by to mal 😅
@ Hugolaus22 « stř 9:43 pm »
Lejno píše: @Hugolaus22,  Normálne tam doniesli WPčko do entu a rušili ťa? :D
ano áno wpcko nejake na mole
@ Cyklista « stř 9:41 pm »
@PanModry,  je lepší jít po bm než po auře, ale když vidíš toho šťavnatýho stronga.... :lol: kdo by odolal
@ Lejno « stř 9:40 pm »
@Hugolaus22,  Normálne tam doniesli WPčko do entu a rušili ťa? :D
@ Hugolaus22 « stř 9:39 pm »
Lepšie povedane rušil buff a rovno ma dorazil 😀
@ PanModry « stř 9:30 pm »
radši bych šel po bmku, místo aury :D
@ PanModry « stř 9:29 pm »
@qSTRoNgMANp,  tak podle lidí co ruší, je asi lepší zrušit auru, misto bmka, i když aura jde hodně vidět, ale i tak to pro mě je nesmysl :D
@ Lejno « stř 9:24 pm »
zruško v ente? Evil hackol ekuru? :D @Hugolaus22 fakt ťa tam normálne rušili ? tvl..
@ qSTRoNgMANp « stř 9:20 pm »
Prostě Lightsaber je nutnost rušit. :D Jako byt WPčko, asi bych delal to same, prostě vnitřně víš, že to dotyčneho prostě sere. :D
@ qSTRoNgMANp « stř 9:19 pm »
@xSaskex,  Už neagruju. :D Ten dmg jsem myslel s aurou jinak bez aury, kdyz kritnu tak dávám za 6k do lidi co maji 55 meč a 42 war. :D Super :D
@ Hugolaus22 « stř 9:18 pm »
TopTopiik píše: @Hugolaus22, tak zruško jmenovat asi zrovna nemusíš ne? :D
ako popravde len som chcel vyskúšať vybavu do entu prvý krát ent, ale vidím, že toto je extrem títo ludia
@ qSTRoNgMANp « stř 9:18 pm »
@Lejno@RAMHH,  Hele, taky mám +9 meč, proto to porovnamvam :D Proste ty s Warem, co má meč dáš šamanovi za 20k kritem prurazem, já mu dam na padit skrze auru a kritik max 12k (smrst i padit), na druhou stranu pokud koukame na stranku toho, že jak tě chytne aurak, tak proste není šance, tak v tom je proste top aurak, ale rozhodně to není na CB. :D Jako mentala delam, protože ty čisla jsou prostě mazec no. :D
@ TopTopiik « stř 9:17 pm »
@Hugolaus22, tak zruško jmenovat asi zrovna nemusíš ne? :D
@ Hugolaus22 « stř 9:16 pm »
Vidim, že Wikingovia sa zas ukázali človek si kúpi ent výbavu chce ju otestovať a hned zruško a zabíjať každé ch bravo tlieskam fakt niekedy už neviem fakt co su niektorí ľudia zač či su to vôbec ľudia alebo ako ich nazvať.. :)
@ TopTopiik « stř 9:14 pm »
@RAMHH, tak měl jsem 32 war 50 obou, chitin +8 a nebesák :D takže 20k se mi zdá nějak málo na průraz :D
@ PanModry « stř 8:51 pm »
@RAMHH,  co jsem zkoušel veci 9x síla, tak to moc nepřidá řekl bych, tak 1-1,5k v dmg(teď nevím v jakém dmg) ale nebavilo mě to přehazovat, tak chodím bez toho, podle mě za modrou za mentála je to o dost težší jak v jiných říších(neříkám, že mental je ez) ale s aurou v dnešních valkách je problém dát vubec i 200, né každý to dává i s chitinou, nejtežší postava ten aurák v dnešních valkách :D
@ Lejno « stř 8:12 pm »
@TopTopiik,  já veru neviem jak má kameny :D
@ RAMHH « stř 8:06 pm »
@TopTopiik,  Velikost je relativni. Takovy Thairen dostaval 60k na kamen kdyz jsem sel za bmko ve zlute :lol:
@ TopTopiik « stř 7:21 pm »
@Lejno, top video, ale neměl jsi tam kámen na šamany ne? Jsi mi tam zandal jen 20k průraz, když jsem zkoušel útoky :D A to byly sakra velký útoky :D
@ RAMHH « stř 7:01 pm »
@WhiteZz,  Jako mozny to je, ze proste base dmg mentala roste rychleji se silnejsi zbrani a podobne.. Ale uprimne, kdyz jsem chodil za mentala s chitinkou+8, tak mi prislo ze moc lidem jsem hodne dmg nebral. Na to, ze mam vetsinou jen 1 spell, tak dat i treba tech 12k neni hvezdny.. Kdyz treba healer za tu dobu da 2x 8 :D
@ WhiteZz « stř 6:56 pm »
@RAMHH, neviem no drdick s +8 chitinkom(nema hnevky ani ludí) mi dava do 60 52 tak 3k ale prišlo mi že žiaden aurak tam proste neda nad 5-6k a mental nema problem za 15 napalit :D
@ RAMHH « stř 6:53 pm »
@WhiteZz,  Jo je to tezsi nez dalkove postavy, o tom zadna. Pres 400 jsem se stabilne nedostal. Kazdopadne ten opravdu je ten rozdil tak velky? Za auraka jsem teda nesel, ale pomerove by ten dmg mel byt podobny jako v male valce, ne? A tam moc velky rozdil mezi mentalem a aurou co do dmg neni.
@ Lejno « stř 6:51 pm »
:up:
@ WhiteZz « stř 6:47 pm »
No ono to asi malinko prida ale je tam dosť rozdiel no :D ked ti da aurak za 5 tak mentoš nema problem za 15 ale tak to že dáva dmg nič neznamená reálne tam sú 3-4 maximálne ľudia čo aj pravidelne dávajú cb za mentala... a ono danielle ma čepel+9 a meč ma +9?
@ RAMHH « stř 6:09 pm »
Ja verim, ze s vecmi 9x sila a s aurou by ten dmg nemusel byt tak spatny.. Alespon v male valce mezi aurakem a mentalem moc velky rozdil v dmg nebyl, se stejnymi vecmi.
@ xSaskex « stř 5:47 pm »
@qSTRoNgMANp,  Protože jseš vopice a agruješ proti sobě většinu WPček, tak hraješ bez aury :X
@ qSTRoNgMANp « stř 5:44 pm »
@Lejno,  Jako neříkam ani popel, ale prostě oproti aurakovi to je fakt mazec v rozdilu dmg. :D Těm co si dal 20k, tak dávám s bidou 11k :D
@ Borda91 « stř 5:12 pm »
@ImHardy,  Skupiny jsou zpět, moc dlouho jí to nevydrželo, když se jí to hned vrátilo :D :twisted:
@ Lejno « stř 4:32 pm »
Musíte rátať ale aj s tým, že na tom mentalovi nie je PvP za pár drobných :D ale chaloši tu maju pravdu čo píšu nižšie, do vlastnej postavy som si dal 20k na pruraz, takže ono to fakt nejde toho wara mať v normálnych hodnotách :D
@ WhiteZz « stř 4:31 pm »
pome pome odber nech je silver button
@ Lejno « stř 4:30 pm »
WhiteZz píše: @Lejno,  top videooo... ale ten dmg mentala je celkom sranda no :D
:clap: :whistle:
@ xSaskex « stř 4:13 pm »
Taky by mě bavilo kosit plačky xd
@ xSaskex « stř 4:13 pm »
Podle mě se tohle považovat za relax dá, každého baví něco jiného.
@ ImHardy « stř 4:08 pm »
BeRoU tU hRu JaKo ReLaX https://ctrlv.cz/TZR3
@ xSaskex « stř 3:54 pm »
Já, protože jsem ve výbavě měl 15 šíp a přes 62 mi archer dal stejně 25, tak jsem ty ninje prostě snížil :D
@ WhiteZz « stř 3:50 pm »
chcelo by to zase nejakeho mentoša čo ich pojde z mrenky prurazovat za 100k
@ RAMHH « stř 3:45 pm »
@Preee,  Jeste aby nemeli, vic nez 52 war realne mit nejde. Proste to nevychazi, jedina postava kam bych uvazoval 62 war je dagger se slusnym % na sip.. :D A i tak si myslim, ze by to stalo za prd.
@ TomasFoxx « stř 3:45 pm »
ono hold lepsi aby ti mental jednou za cas slehnul 20 nez aby ti kazdej healer bral 10-15 kazdej pointclick spell😂 uz ani warove nenosi obrany na wary a to lezou chumly😂
@ Preee « stř 3:33 pm »
aby ne, když má většina lidí 52 war nebo míň a meče taky nemaj full :D
@ WhiteZz « stř 3:26 pm »
@Lejno,  top videooo... ale ten dmg mentala je celkom sranda no :D
@ schvarz « stř 11:51 am »
bože to byly tak dobrý filmy, liam neeson je zlaťák
@ RAMHH « stř 11:49 am »
@Nejko123:shock:
Spoiler:
Obrázek
@ Nejko123 « stř 10:43 am »

Kdo chatuje