Meteory 85

Diskuze o zemi, kde si Uriel hrál s gravitací - příjemný lov meteorů!
Odpovědět
Symbio
Zakladatel tématu
Lv.6
Lv.6
Poděkoval:
Má poděkování:

Meteory 85

Příspěvek od Symbio » úte 12. úno 2019 7:48:40

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda někomu padla už mapa z meteorů 85... Dropuji tam na lordech (včera za 30 minut přes 150kk yang) ale mapa se mi ani za boha nepodařila dropnout , tak jestli se to aspoň povede :) díky předem za odpovědi

ddavidd
Lv.13
Lv.13
Poděkoval:
Má poděkování: 12×

Re: Meteory 85

Příspěvek od ddavidd » úte 12. úno 2019 10:05:32

Mne nie a chodim tam pomerne casto kvôli hnojivu, nikdy mi nepadla ani z 90ky, sú to v podstate rovnaké meteory, tak sa kludne môžeš pýtať, či padla mapa z 90ky, tie ničia stále :D ale nepadlo mi z toho nič, ani kladivo, kamen, ihla, či kus látky... nue sú to normálne meteory no ;D
druhý pokus! (prvý vyšiel ;) )

WP - ShadyBeast (120)
Buff - Assisie (120)
Šaman - StormEye (108)
Ninja - Arachgar (109)
War aura - QuuDeo (110)

L0GAN
Lv.9
Lv.9
Poděkoval: 69×
Má poděkování: 112×

Příspěvek od L0GAN » úte 12. úno 2019 10:18:25

mužu se přidat že 90tek jsem zničil mnoho a mapa nikdy nepadla :D
Spoiler:
Obrázek
:come: MIXTAPE č.6 :heart:
WarDogs member

Seamus
Lv.4
Lv.4
Poděkoval: 10×
Má poděkování:

Příspěvek od Seamus » úte 12. úno 2019 10:51:24

za tie roky mi padla mapa snáď zo všetkého ale 85-90 nie :) a to expím vcelku často postavy na lv 100. Zo zinu padne, z bažin tiež.. ale tamtie asi nie mno
Ak by niekto potreboval s niečím pomôcť, čo sa týka Ekury, tak kľudne ma kontaktujte :pm: v hre Kommandant

disaster1591
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 34×
Má poděkování: 16×

Příspěvek od disaster1591 » úte 12. úno 2019 11:31:29

Ahoj. Mapa pada zo vsetkych meteorov, akurat je tam male %

ddavidd
Lv.13
Lv.13
Poděkoval:
Má poděkování: 12×

Příspěvek od ddavidd » úte 12. úno 2019 11:35:02

disaster1591 píše:
úte 12. úno 2019 11:31:29
Hádal by som sa... :D 85 a 90 sú jediné meteory, kde z nich nepadá nič, ani expaky, ani zlodejky a nikdy mi nepadlo nič na zručnosť, len zbrane a brnká. Sú to podla mňa také výnimky, že z toho lezu bossovia a že sa na tom neustále expí, tak im je uprety tento drop
druhý pokus! (prvý vyšiel ;) )

WP - ShadyBeast (120)
Buff - Assisie (120)
Šaman - StormEye (108)
Ninja - Arachgar (109)
War aura - QuuDeo (110)

Symbio
Zakladatel tématu
Lv.6
Lv.6
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od Symbio » úte 12. úno 2019 14:42:40

ddavidd píše:
úte 12. úno 2019 11:35:02
disaster1591 píše:
úte 12. úno 2019 11:31:29
Hádal by som sa... :D 85 a 90 sú jediné meteory, kde z nich nepadá nič, ani expaky, ani zlodejky a nikdy mi nepadlo nič na zručnosť, len zbrane a brnká. Sú to podla mňa také výnimky, že z toho lezu bossovia a že sa na tom neustále expí, tak im je uprety tento drop
Myslím si, že tohle je přesně ten důvod... Ze začátku mě taky napadlo, že to bude těmi lordy a tím, že tam lidi stráví hodně času při expu na 100... Ale i tak si myslím, že by tam mohli být přeci jen nějaké procento jako u ostatních meteorů, protože z toho meteoru ti může vylézt lord ale taky nemusí

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Nix « sob 10:38 pm »
@TomasFoxx :  :cry:
@ TomasFoxx « sob 8:57 pm »
Nix, vypnul se mi net, takže rip 😂
@ Obchodnik799 « sob 8:01 pm »
Ono už bez VIP se dostanu na konec stezky ke swampu ?
@ Hakan « sob 6:00 pm »
konstruktivní kritiku
@ TomasFoxx « sob 5:58 pm »
a v tom prvnim jsi psal co xd
@ disaster1591 « sob 5:54 pm »
No teraz som myslel prispevok co tu bol nedavno od saggiho ohladom tych zmien,napisal som tam prispevok a do hodiny bol fuc, ked sa to stalo dnes znova v tvojom vlakne tak uz som sem napisal
@ TomasFoxx « sob 5:27 pm »
@disaster1591 :  no ale píšeš že to byla konstruktivní kritika, tak wut :D
@ disaster1591 « sob 4:47 pm »
No nemyslel som to...
@ TomasFoxx « sob 4:42 pm »
@disaster1591 :  konstruktivni kritika lvl "nelibi se mi to kvuli tomu ze to napsal takovej a makovej autor" xdddddd
@ Artoria « sob 4:41 pm »
@disaster1591 :  konstruktivní kritika vypadá jinak. Neref ani "protože autor" to ale nebude. Uznávám, že ke schválení nemělo vůbec dojít. Kluci se ale zaučují a tak se chybička vloudí. Příště doporučuji SZ místo chatu.
@ disaster1591 « sob 4:31 pm »
Nebol to spam, bola to konstruktivna kritika, pri zmazani prispevku by som cakal v spravach aspon niake odovodnenie
@ Artoria « sob 4:11 pm »
@disaster1591 :  pokud se vyjadřujete k tématu, v návrzích, je to v pořádku, nicméně neref atd.jsou spam ;)
@ TomasFoxx « sob 3:52 pm »
@Hakan :  jono ja taky
@ disaster1591 « sob 3:51 pm »
Spam moze byt vsetko, je to u subjektivnom nazore, ale jeden moj prispevok urcite nebol spam.a ajtak bol zmazany, bez udania dovodu
@ Hakan « sob 3:31 pm »
To už malé děti budou v posteli :( Takže i já :cry:
@ Artoria « sob 3:29 pm »
@disaster1591 :  Pokud je to spam, je smazáno. @TomasFoxx :  Nevadí, Artoria říká ano, tak v půl 9 :D ;)
@ L0GAN « sob 2:54 pm »
ty jo proč ne
@ disaster1591 « sob 2:17 pm »
Mohol by mi niekto vysvetlit preco sa tu mazu prispevky? Bez ziadneho udania dovodu
@ Nix « sob 1:40 pm »
@TomasFoxx :  přésně :up: :lol:
@ TomasFoxx « sob 1:34 pm »
Nerthus je top
@ TomasFoxx « sob 1:00 pm »
@Artoria :  Nix řekla ne, tak hold ne
@ Kurinozka « sob 12:52 pm »
Nejsem doma :D
@ Kurinozka « sob 12:52 pm »
asi ne
@ Artoria « sob 12:40 pm »
@Nix :  ani malinkou? :(
@ Nix « sob 12:19 pm »
:no:
@ Artoria « sob 11:58 am »
Dáme večer OX?
@ Nix « sob 11:16 am »
@beniamino :  na fóru poprosit BA, ve hře nelze
@ AngelSham « sob 9:32 am »
@CrazyBull :  Tak když to není dočasný, ale permanentní, tak bych to asi přežil :D jen mi to přijde škoda, těch barev je hrozně moc a právě ty formule tu hru udělaj barevnější a líbí se mi to :)
@ TomasFoxx « sob 9:03 am »
@beniamino :  To asi né helé, ale zkus napsat Artošce do pm :D
@ CrazyBull « sob 7:14 am »
@AngelSham :  ale co když přidají černou a zas to zvednou vše o dvacku :think: :lol:
@ CrazyBull « sob 7:10 am »
:hello:
@ Mionix « sob 7:02 am »
:hello:
@ AngelSham « sob 12:09 am »
Když se přidala nová barva vzhledem k eventu... plánujete přidávat další a další barvy? Nebo už jste to spíš utli a černé se nedočkám? :D
@ beniamino « pát 11:54 pm »
jak se tu dá změnit jmeno, pokud to jde? :)
@ TomasFoxx « pát 11:16 pm »
jo benji?
@ beniamino « pát 9:52 pm »
Foxi?
@ MoravskyPepin « pát 9:49 pm »
@Mionix :  Já nic nenahlašoval, od toho je přece Support ne? :think: :think:
@ TomasFoxx « pát 9:28 pm »
@FluffyHero :  iq 900
@ FluffyHero « pát 8:31 pm »
@MoravskyPepin :  Jednoduché, musíš smazat 0,dát před trojku 2,smazat 3 a zadat 5 :) :D
@ Mionix « pát 8:00 pm »
@MoravskyPepin :  Děkujeme za nahlášení. Podíváme se na to. Ve hře to změnit normálně jde.
@ MoravskyPepin « pát 7:18 pm »
No mě by spíš zajímal ten systém zadávání délky prémia (minimálně na mobilu) ano mám vybrat od 1-30 ale když zadám 30 a pak to chci změnit na 25 tak mi to první číslici nedovolí smazat (nemohu smazat 30 a napsat 25, mohu smazat jen 0, trojka zůstává) :shoot: :shoot:
@ CrazyBull « pát 6:48 pm »
Tak bych k tomu zdražení také řekl pár slov - TOHLE NĚKDO TĚŽCE PŘEPÁLIL :normal:
@ Obchodnik799 « pát 4:20 pm »
@tyranka :  Děkuji. :)
@ tyranka « pát 4:08 pm »
primárně se odečítají BSD a pak až SD
@ Obchodnik799 « pát 3:56 pm »
Dotaz: Kdyz mam zakoupene SD, tak se primarne odečitaji SD, nebo BSD ? :)
@ Obchodnik799 « pát 3:39 pm »
@Cepino :  Já jsem se už namlsal ,drive jsem taky kupoval jen na yang na 3d, když jsem chodil o vikendu swamp, ted to tam pošlu cele a je mi to fuk. :D
@ Cepino « pát 3:37 pm »
@Obchodnik799 :  A o tom přesně píši. Můžeš jít swamp 2x. Můžeš si nastavovat budík na zahrádku. Nemusíš ta prémka kupovat. Ano je to výhoda, ale bez té se dá hrát. Nikdo nikoho nenutí to kupovat. Buď cenu akceptuji, kupuji, nebo je to již pro mě drahé a nekupuji. Je tu vždy volba. Není to nutnost.:-)
@ Obchodnik799 « pát 3:29 pm »
@Cepino :  Asi pujdu čistě na prekupnika, kde me vzrust cen SD netrapi. :D
@ Obchodnik799 « pát 3:28 pm »
@Cepino :  Do jisté míry souhlasím. A ruku na srdce, prémka kupuji, protože mi dávají jistou výhodu, ne že jsem lenoch ? Proč by 2x ve swampu, kdyz mužu byt jenom jednou a vydelat stejne ? Proč řešit čas kytek, kdyz mi staci jedno premko. :D
@ Cepino « pát 3:17 pm »
Upřímně? Za posledních 5 let v reálu vše zdražilo o 20-30%. Platy rostou každým rokem. Zdražují vstupní náklady. Pak se nelze divit, že i zde se jednou za x let o něco zdraží. A druhá věc. Prémka si kupuji, protože jsem lenoch. Hra jde hrát jak bez prémek, tak bez formulí a dalších věcí z IS. Jednoduché.
@ NemasZac « pát 2:22 pm »
Poslední updaty se specializují hlavně na věci za SD, zdražování formuli, uměle vyzdvihnute premka za účelem prodejnosti
@ NemasZac « pát 2:21 pm »
Jako možnost kupování na dny zní dobře, ale ve skutečnosti se toho moc nezměnilo. Stále je max 30 dni. Viditelnost neaktivnich premek v ikonkach? K nalakani neznalych k tomu, aby videli co si můžou koupit, současným hráčům žádné plus. Prodejnost premek ve hře? Opět jen možnost většího odběru prémii za sd
@ AngelSham « pát 2:05 pm »
@Obchodnik799 :  Dobře :D beru, já nevyužiju asi ani tu třetinu, mám to hlavně na tu zahrádu a kromě noci, tak stejně po hodině přes mobil přesazuju :D
@ Obchodnik799 « pát 2:00 pm »
@AngelSham :  To spíš byla nadsázka a apeloval sem na to, že z tech 30D využiješ herně max 1/3 (teda aspon já, jako pracujicí člověk). :D
@ Obchodnik799 « pát 1:59 pm »
@Cepino :  Jako ta obchodovatelnost super, možnosti kombinace taky super, jenom ta cena za jedno premko je velký skok. Jaok zvyknu si na to atd. Ale cejtim velky skok v ceně. Já kupuju VIP+yang+zahradku zatim na jendu postavu. Kvuli tomu nezkrachuju, to je pravda. Pro Ekuru taky vice chechtáku do kapsy. :D Ale ten skok u jednoho premka měl byt opravdu do 20SD. :)
@ Cepino « pát 1:50 pm »
@AngelSham :  Už nyní je pár truhel na tržce. A ceny se liší. Nikdo nikoho nenutí nakupovat to od překupníků. Stará možnost je tu stále. Jen přibyla nová. Stále můžete prodávat šeky na BM a pak nakupovat prémka v IS. Chce to čas, aby si na to lidé zvykli a hlavně stanovili nějaký přepočet konkrétních prémek a yang.
@ AngelSham « pát 1:47 pm »
@Cepino :  Jo, jsem zvědavej, na jakej level tohle dotáhnout překupníci... Hodnotím tu změnu zatím spíš negativně, tak jsem zvědavej, jak se tohle vyvrbí
@ AngelSham « pát 1:45 pm »
@Obchodnik799 :  Výhodné možná pro tebe... Já třeba stojím pořád u zahrádky a sklízím. Takže bych teď pořád musel řešit odlognutí, abych si nečerpal prémko :D myslím, že to je zas zbytečné
@ AngelSham « pát 1:43 pm »
@NemasZac :  Taky jsem čekal, že to prodlouží a když si mohu vybírat počet dnů, tak budu mít zároveň možnost, to koupit na víc než jen měsíc dopředu. Že tam daj aslespoň půl roku, když už tady tuhle "výhodu" chtěj přidat
@ AngelSham « pát 1:42 pm »
@TomasFoxx :  Tak ale 69 stojí, protože nejsou novinka. Když byly ty starší barvy jako novinka, tak stály 49. Mám teď tedy čekat, že až okrová nebude novnika, tak bude stát 89 SD?

Kdo chatuje