Drop meteory 70

Diskuze o zemi, kde si Uriel hrál s gravitací - příjemný lov meteorů!
ZbojniX
Lv.10
Lv.10
Poděkoval: 16×
Má poděkování: 14×

Re: Drop meteory 70

Příspěvek od ZbojniX » pát 08. úno 2019 10:14:14

70 metin mi daj na lv57 cca 500k bez premka a asi 70%yang. Podla toho kolko plamenov vylezie...cim viac tym zarobis menej lebo ich nezosekas. Pri metine 55/60 zosekas vsetko tak zarabas viac. Drop je podobny inym metinom...knihy premeny, vedenie, pruty...
Na lv65 by som siel keby som potom chcel ist s postavou na vyssi lv lebo dmg na 55 - 65 je rovnaky, ale stit, helma a boty sa na 65 zhanaju ovela lahsie.
Pripadne skusit nieco podobne ako na videu, kde ides iba na mapy

CoolMarty
Zakladatel tématu
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 39×
Má poděkování:

Příspěvek od CoolMarty » sob 09. úno 2019 2:17:41

disaster1591 píše:
pát 08. úno 2019 0:10:47
CoolMarty píše:
čtv 07. úno 2019 22:56:39
mám auráka lvl 45, se kterým chodím na 55-60 meteory, ale nebaví mě se s někým pořád hádat o cháčko apod... proto jsem se chtěl zastavit s tím wpčkem a vydělávat si v klidu s ním... ani mi nejde o to vydělávat co nejvíce, ale zase nechci strávit 2h na meteorech a mít z toho jen 150-200kk :D
Vacsinou uz tam byva volno, tie casy co sme sa tam hodina mlatili o fleka a potom 10minut dropovali su uz prec :fight:
K teme ak ta nebavi sekat metiny, poexpi par levelov a chod do wattery 2, s trochou magie,par %na dabla si to mozes plastovat a za hodinku mas cez 100musli ktore mozes bud predavat alebo otvarat, kousky kamene sa predavaju po 6,7kk a ludia ich zhanaju stale
na jakém lvl bych se měl zastavit na to dropování mušlí? a na kterých monstrech se přesně dropují? z jiných serverů vím, že se dropovaly na generálech, ale na to byla potřeba dost dobrá výbava

ddavidd
Lv.17
Lv.17
Má poděkování: 46×

Příspěvek od ddavidd » sob 09. úno 2019 4:35:32

CoolMarty píše:
sob 09. úno 2019 2:17:41

na jakém lvl bych se měl zastavit na to dropování mušlí? a na kterých monstrech se přesně dropují? z jiných serverů vím, že se dropovaly na generálech, ale na to byla potřeba dost dobrá výbava
no to začína padať niekedy medzi 80-90 levelom, čiže nikde inde v podstate potom dropovať nemožeš :D je to na tebe celé... buď sa budeš držať desiatich odlišných rád na rôzne levely naraz alebo si pôjdeš za tým, čo si sám chcel na samom začiatku a nejaké rady ti vlastne ani nebolo treba :D
mušle dropneš aj vo waterry 1, stačia obyčajní vojaci, nič extra... ale to padá aj levelu 120, tak o nič neprídeš, ak tam nepojdeš teraz
druhý pokus! (prvý vyšiel ;) )
Vytvorím logo cechu, priehľadné, hocijaké, jedinečné! :)

WP - ShadyBeast (157)
Buff - Assisie (145)
Šaman - StormEye (155)
Ninja - Arachgar (145)
War aura - QuuDeo (136)
Drak - Quliana (109)
BM -ZhaslaHvezda (136)

CoolMarty
Zakladatel tématu
Lv.14
Lv.14
Má poděkování:

Příspěvek od CoolMarty » sob 09. úno 2019 11:34:17

ddavidd píše:
sob 09. úno 2019 4:35:32
CoolMarty píše:
sob 09. úno 2019 2:17:41

no to začína padať niekedy medzi 80-90 levelom, čiže nikde inde v podstate potom dropovať nemožeš :D je to na tebe celé... buď sa budeš držať desiatich odlišných rád na rôzne levely naraz alebo si pôjdeš za tým, čo si sám chcel na samom začiatku a nejaké rady ti vlastne ani nebolo treba :D
mušle dropneš aj vo waterry 1, stačia obyčajní vojaci, nič extra... ale to padá aj levelu 120, tak o nič neprídeš, ak tam nepojdeš teraz
nechci tam jít hned :) teď chci rozhodně dropovat na meteorech, jak jsem plánoval od začátku :) ale chtěl jsem se o tom dozvědět víc, že bych udělal ještě jednu zastávku před swampem a vyšperkoval výbavu :)

ddavidd
Lv.17
Lv.17
Má poděkování: 46×

Příspěvek od ddavidd » sob 09. úno 2019 12:02:02

ja osobne som žiadnu zastávku pred swampom nerobil, tiež som mal WP + Buff, teda som nemal ani 100% buff, na zveri to ujde...na urovni 100 mi tam hrozne moc padali aj knihy, neskôr ako som to dal na P už žiadna, neviem prečo... ale všetko som dorobil ohladom knih a zaroven som začal zarabať až od 100vky prakticky...
druhý pokus! (prvý vyšiel ;) )
Vytvorím logo cechu, priehľadné, hocijaké, jedinečné! :)

WP - ShadyBeast (157)
Buff - Assisie (145)
Šaman - StormEye (155)
Ninja - Arachgar (145)
War aura - QuuDeo (136)
Drak - Quliana (109)
BM -ZhaslaHvezda (136)

CoolMarty
Zakladatel tématu
Lv.14
Lv.14
Má poděkování:

Příspěvek od CoolMarty » ned 10. úno 2019 2:21:01

ddavidd píše:
sob 09. úno 2019 12:02:02
ja osobne som žiadnu zastávku pred swampom nerobil, tiež som mal WP + Buff, teda som nemal ani 100% buff, na zveri to ujde...na urovni 100 mi tam hrozne moc padali aj knihy, neskôr ako som to dal na P už žiadna, neviem prečo... ale všetko som dorobil ohladom knih a zaroven som začal zarabať až od 100vky prakticky...
Tak já se nikam neženu :) chci si tu hru hlavně užít :) proto zkouším alternativní způsoby výdělku. Hodně těžím a prodávám tavbu a občas zajdu na nějaký bosse. Drop mušlí chci rozhodně zkusit, protože je to pro mě úplně něco nového :) pokud mě to bude bavit, chvíli u toho asi zůstanu, protože swamp mě popravdě moc nebaví...

disaster1591
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 58×
Má poděkování: 52×

Příspěvek od disaster1591 » ned 10. úno 2019 11:06:39

CoolMarty píše:
ned 10. úno 2019 2:21:01
ddavidd píše:
sob 09. úno 2019 12:02:02
Tak já se nikam neženu :) chci si tu hru hlavně užít :) proto zkouším alternativní způsoby výdělku. Hodně těžím a prodávám tavbu a občas zajdu na nějaký bosse. Drop mušlí chci rozhodně zkusit, protože je to pro mě úplně něco nového :) pokud mě to bude bavit, chvíli u toho asi zůstanu, protože swamp mě popravdě moc nebaví...
Tie musle odporucam, vacsinou je tam prazdno ak by si chcel mozem ti poslat do sz aj miesto kde mi to najlepsie padalo, aj yangov tam dropnes tak 100kk+niake pruty atd
Este jedno miesto ma napadlo, to by bolo aj idealne na ten lv 65- koniec chramu utrapy su tam mobky z veze 7,8,9, patro kedysi sa tam chodilo zarabat, padalo tam dost knih a veci co si pamatam,yangy tiez super, kedze si WP a ta ma cepel tak s trochou magie vo veciach a neu by si to tam slusne daval a bufy nepotrebujem ani 100%

CoolMarty
Zakladatel tématu
Lv.14
Lv.14
Má poděkování:

Příspěvek od CoolMarty » pon 11. úno 2019 23:16:58

disaster1591 píše:
ned 10. úno 2019 11:06:39

Tie musle odporucam, vacsinou je tam prazdno ak by si chcel mozem ti poslat do sz aj miesto kde mi to najlepsie padalo, aj yangov tam dropnes tak 100kk+niake pruty atd
Este jedno miesto ma napadlo, to by bolo aj idealne na ten lv 65- koniec chramu utrapy su tam mobky z veze 7,8,9, patro kedysi sa tam chodilo zarabat, padalo tam dost knih a veci co si pamatam,yangy tiez super, kedze si WP a ta ma cepel tak s trochou magie vo veciach a neu by si to tam slusne daval a bufy nepotrebujem ani 100%
Pokud bys měl čas, byl bych moc vděčný, kdybys mi to poslal :D teď jsem dodělal výbavu 105%yang a 76%drop full 10/75 a teď chci ještě udělat výbavu na int na přehazování, abych z čepele a začarovaného brnění vytáhl úplný maximum. Potom asi začnu pomalu expit. Jen bych se chtěl ještě zeptat na jakém lvl začínají padat ty mušle.

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ JohnDoe « sob 9:18 pm »
@Akiryu,  za nezabezpečený odkazy v chatu hry by to nebylo od věci... nehledě na pravidla a tak ... dost možná by se na to dal udělat i automat :)
@ RAMHH « sob 8:29 pm »
@Mionix,  Byl to spis vtip, ze jim vsechno porupalo.. :lol:
@ SamJsiLama « sob 8:14 pm »
@Mionix,  Paní Nováková povídala.. :lol: :lol:
@ JohnDoe « sob 8:11 pm »
@Mionix,  a je to aspoň směroplatný? :)
@ Mionix « sob 8:05 pm »
@Minnoroth,  Ať napíše konkrétně daný hráč. Opravdu se skvěle cokoliv dohledává, dle jeden kamarád povídal, že třetímu to nefunguje.
@ Lejno « sob 6:41 pm »
už to ide
@ Minnoroth « sob 5:52 pm »
Kluci z cechu píší, že to pořád nefunguje prý
@ Lacius « sob 5:45 pm »
Již by mělo být vše v pořádku :whistle:
@ Lacius « sob 5:37 pm »
Opravíme
@ qSTRoNgMANp « sob 5:30 pm »
Doufám, že neshořel mailovej server ekury jako server na očkovaní. :D
@ Akiryu « sob 5:16 pm »
@ Minnoroth « sob 4:34 pm »
Několik lidí v chatu píše, že z Ekury nechodí emaily.
@ Lejno « sob 11:59 am »
@FluffyHero:D Lejno natočí a už všetci ako kačičky :D cg cg
@ M3t0r1 « sob 10:57 am »
@RAMHH, nechceš začať písať že hľadáš rytírský ako ja zháňam? :lol:
@ RAMHH « sob 10:00 am »
@FluffyHero,  No jo, jsem zacal psat do chatu ze je shanim :roll: :lol: Ted uz jen aby se objevil jaspis 22+20 a zurivka s 10+ vyhnutim :come:
@ FluffyHero « sob 8:25 am »
Se s těma 20/15/15 hněvkama nějak roztrhl pytel
@ Lacius « pát 8:39 pm »
Snad se poštěstí ;)
@ Trubice « pát 8:36 pm »
@Lacius,  U mě v pořádku děkuji :)
@ Skullhlav « pát 8:34 pm »
Lacius píše: Odměny za soutěž Vánoční stromeček rozdány, výherci je naleznou v IS skladu.
:clap: :clap: :heart:
@ rudlaninja « pát 8:09 pm »
@Mionix,  v pořádku děkujeme :-*
@ Melounek10 « pát 7:53 pm »
za Imag fakčí :up:
@ Lacius « pát 7:16 pm »
Odměny za soutěž Vánoční stromeček rozdány, výherci je naleznou v IS skladu.
@ Mionix « pát 6:59 pm »
@Lacius:clap: :clap: :clap: Děkujeme LGM :heart:
@ Lacius « pát 6:57 pm »
:whistle:
@ Lejno « pát 6:56 pm »
barkas už podla mna vystál dieru v tom 9 patre a prepadol sa naspäť do 8meho.. Taký Turn down for what ekura style
@ Mionix « pát 6:55 pm »
Vážení hráči, velmi se vám omlouváme, dohnal jsem alespoň LGM a nyní vám bonusy postupně pozapíná. Prosím o kontrolu, zda je u všech vše správně. Děkuji
@ Relly « pát 6:36 pm »
Mám takový pocit, že ten bonus na kov má trochu zpoždění, ale fakt jen malinké
@ M3t0r1 « pát 4:22 pm »
Kto si počká ten sa dočká :lol: https://pasteboard.co/JKPLmXT.png
@ Neves « pát 4:04 pm »
taká klasika tu
@ Lejno « pát 3:58 pm »
pohodkááá, hráči už sú zvyknutí :whistle:
@ TomasFoxx « pát 3:58 pm »
v poledne, hmm :D
@ Mionix « pát 3:57 pm »
Ale mě to štve. Když se něco na nějaký termín slíbí............ :-(
@ M3t0r1 « pát 2:21 pm »
@Mionix, Nič sa nedeje, času dosť, máme na to týždeň :D :)
@ Mionix « pát 2:00 pm »
@M3t0r1,  Tak pardon. Zatím asi není zaplé. Alespoň já ho ve hře nevidím. Zkusím GA. Stále se hrabu na dálku v práci a nějak mi uteklo, že už je 14h. Omlouvám se. :-)
@ M3t0r1 « pát 1:59 pm »
@Mionix, ďakujem =)
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@M3t0r1,  Stačí se podívat níže do chatu.
@ M3t0r1 « pát 1:01 pm »
Nevieme o koľkej bude bonus? Ďakujem :-)
@ Dejvx « pát 12:45 pm »
:fight: :fight: :heart:
@ Mionix « pát 11:41 am »
:whistle: :hello:
@ beniamino « pát 11:18 am »
:hello:
@ Anderson « pát 10:44 am »
:hello: :hello:
@ Skullhlav « pát 10:32 am »
:hello:
@ TomasFoxx « čtv 11:11 pm »
@ImHardy:heart:
@ ImHardy « čtv 11:07 pm »
@TomasFoxx,  Ale že to trvalo https://ctrlv.cz/2k8M
@ schvarz « čtv 9:34 pm »
Ty stroje hlavně nejsou určený ke hraní :D
@ qSTRoNgMANp « čtv 8:20 pm »
Nemam rád moc uzavřenej systém no ... Apple děla dobry produkty, ale ne pro mě. :D
@ schvarz « čtv 8:10 pm »
A já ještě podotknu, že virtuální verze Windows, případně nějaký emulátor, není to samý jako mít nativně nainstalovaný Winy. Takže i když si rozběhnete Ekuru pod virtuálníma winama, tak se potížím dost možná nevyhnete. Já sám jsem ten problém měl.
@ Dejvx « čtv 8:09 pm »
fix hráče v červené "ve válce" pls
@ TomasFoxx « čtv 8:04 pm »
fix antistun pls
@ Mionix « čtv 6:39 pm »
Lejno píše: viewtopic.php?f=104&t=123591 skús pozrieť toto
Jen upozorním, není to nic oficiálního, jde o návod od hráče, tak že Ekura za toto neručí.
@ Lejno « čtv 6:37 pm »
viewtopic.php?f=104&t=123591 skús pozrieť toto
@ Mionix « čtv 6:08 pm »
@Thepunischer,  Nikde. Ekura na Macbook není dělána. Leda tam rozjet winy a pod nimi Ekuru. Prý jsou na to nějaké emulátory nebo jak se tomu říká.
@ Thepunischer « čtv 5:46 pm »
Zdravím, kde by som sa mohol infromovať ako funguje Ekura na Macbook s M1 chipom ? ďakujem
@ rudlaninja « čtv 3:48 pm »
@Anderson,  Ne ne v práci volno jen 3 dny přes svátky
@ Anderson « čtv 2:54 pm »
@TopTopiik, Zobral velmi vážne karanténu a lockdown :D
@ TobyMark « čtv 2:41 pm »
450?!? :shock: gratulace a dobrá práce :up:
@ TopTopiik « čtv 2:09 pm »
450 stromků, dobrej no life
@ Trubice « čtv 1:06 pm »
@TomasFoxx,  Dneska měli opravit tu buffku pojd to testnou
@ Lejno « čtv 1:04 pm »
@Lacius,  Čo sa upravovalo na rybarku prosím? Niečo, čo uvidíme aj my alebo len niečo pre systém?
@ TomasFoxx « čtv 12:59 pm »
@Lacius:heart:

Kdo chatuje

offline Achras 
offline Mionix 
offline ladrop