Přitažlivka-Max level

Diskuze o zemi, kde si Uriel hrál s gravitací - příjemný lov meteorů!
Uživatelský avatar
Morfik
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 30. čer 2011 14:02:51
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Přitažlivka-Max level

Příspěvek od Morfik » ned 22. dub 2012 20:53:26

Shere píše:Zdravím, mám takový menší návrh byl by z jedné strany výhodný a z druhé ne, ale řekl bych, že by to aspoň bylo více k možnosti hraní "Fair play".

Jednalo by se o max lvl, který by mohl do přitažlivky vstoupit. Dal bych to od lvl 101+ nebo 105+...
Tito lidé se tam akorát potulují a zabíjejí ostatní hráče (mohl bych jmenovat... + začátek, kde se vyskytuje "PvP zeď" přes kterou menší lvl prakticky neprojde), a nebo expí své další postavy.
To expení by byl jeden z těchto záporů, ale každá postava je sama o sobě schopna se dostat na lvl 100 bez větších potíží. Ale když tam nastoupí na každé ch (jako třeba dnes) někdo s 110+ a expí si tam ostatní své chary, jak na to přijdou ti co chtějí dát samotný lvl 100?
Další nevýhodou by byl například biolog, ale ty větve se dají taky sehnat v lese samotném, jen nesmíte být tak líní.

Edit: Prosím, své rozhodnutí odůvodněte, děkuji.
spatny napad nekdo ma samana 100 + jen bufovaciho udela si tam dropika a se samikem by se treba nemohl bufovat nebo ze by nemohl jit delat jine veci atd atd....... nebo expit si tam jinou postavu
[td][url=http://imageshack.us/photo/my-images/822/beznzvuqnq.jpg/][img]http://img822.imageshack.us/img822/4395/beznzvuqnq.jpg[/img]
BrruceLee
ShinsooNinja - Archer112 LvL
[/url][/td][td]
Bio-Úlomky
[/td][td]Zručnost-M2
Karma-16[/td][tr][td]
Obrázek
[/td][td]
Game for Fun
[/td][td]----[/td][/tr][/table]
Proč nerostu na LVL? Jednoduché!- není proč expit :)
Obrázek

Uživatelský avatar
brokolice
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 169
Registrován: pát 30. zář 2011 11:13:16
Bydliště: Jednou tu,někdy támhle...
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Přitažlivka-Max level

Příspěvek od brokolice » ned 22. dub 2012 21:04:11

Renegade2 píše:No jasně já se radši hodinku proběhnu po metinladu, nebo že bych si dropil v druhým městě fénický boty, boty nimbus :D . Ono těch věcí které jsou z druhého města tam moc není :D , většinou je to metinland a cave2.
Jo a na koníkovi 130 ta cesta ubíhá pěkně hezky ;) Jedinou věc kterou si dropím dropíkem, no dropíkem postavou na herbaření :) je RIB, FMS náhrdelník z bílého zlata a to potom házím na příslušné + ;)

Navíc v metinladnu je to efektivnější hledat, víc hráčů víc zničených věcí a větší šance na nalezení příslušného předmětu a to se týká hlavně kamenů ducha :D
Já vezmu dropa a jak dlouho budu dropovat než mě padne příslušnej šutr :? :mrgreen:

Já si myslím že by se nad sebou spíš měli zamyslet ty kteří čekají na respawnu :D , tam to hraje všema barvama :lol: a nejsou to levely 100+
nema cenu mu cokoliv vysvětlovat,dostal tam přes tlamu,tak hned běží si na forko vybrečet....jo frajere,svět není spravedlivej,tak se stím smiř,nebo nehraj....
Obrázek
Spoiler:
Lvl: 129
Karma: 18
Zručnost: 11
Biolog: 110 hotovo
Guild: Camelot
Říše: Shinsoo
Konec....

Uživatelský avatar
Shere
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 143
Registrován: úte 10. srp 2010 20:56:27
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Přitažlivka-Max level

Příspěvek od Shere » ned 22. dub 2012 21:35:08

brokolice píše:
Renegade2 píše:No jasně já se radši hodinku proběhnu po metinladu, nebo že bych si dropil v druhým městě fénický boty, boty nimbus :D . Ono těch věcí které jsou z druhého města tam moc není :D , většinou je to metinland a cave2.
Jo a na koníkovi 130 ta cesta ubíhá pěkně hezky ;) Jedinou věc kterou si dropím dropíkem, no dropíkem postavou na herbaření :) je RIB, FMS náhrdelník z bílého zlata a to potom házím na příslušné + ;)

Navíc v metinladnu je to efektivnější hledat, víc hráčů víc zničených věcí a větší šance na nalezení příslušného předmětu a to se týká hlavně kamenů ducha :D
Já vezmu dropa a jak dlouho budu dropovat než mě padne příslušnej šutr :? :mrgreen:

Já si myslím že by se nad sebou spíš měli zamyslet ty kteří čekají na respawnu :D , tam to hraje všema barvama :lol: a nejsou to levely 100+
nema cenu mu cokoliv vysvětlovat,dostal tam přes tlamu,tak hned běží si na forko vybrečet....jo frajere,svět není spravedlivej,tak se stím smiř,nebo nehraj....
Chjóóóó a ty jsi přesně ten typ co umí jen kritizovat... Upřímně? Byl to názor pro férovější expení ostatních charů co si ty metiny nedávaj tak rychle... Jako třeba šaman nebo ninja...
Další.. upřímně mi je putna jestli mě zabijou nebo ne... Já si akorát řeknu že je to idiot bez trošky cti a jedu si svý... (většinou se domluvím.. ano jsme pacifista) Ale jak říkám, když už není fér život proč by nemohla být fér hra? ;)

Brokolice jak koukám ty jsi akorát další z těch pubertálních magorů co si myslí, že když řeknou jakej jsem chudáček a jdu sem břečet, že pak budeš king. Opak je pravdou ;) (Možná kdyby jsi měl omezený čas hrát a nehrát si na bosse co všechno ví a zná a uná, možná by jsi ocenil aspoň zčásti tento nápad, nebo se o aspoň trochu snažil pochopit. Ale ty myslíš moc přímočaře)

Ze Sindi jsem odešel před více než rokem, a proto asi možná neznám všechny následky, které by to neslo (za což se tedy tímto omlouvám), tedy ty kameny (že teď se potřebuje přímo daný kámen a tak.. Přišel jsem před měsícem zpět.)
+ Už jsme napsal, že jsem s tím smířen a je mi to jedno lvl 100 mam a možná pak časem sám objevím nesrovnalosti, které nyní kritizuji.
jenom je tu zkrátka pár jedinců co se chovají jako Pan Brokolice...

A prosím už konečně někdo LOCKněte toto téma... Co jsem chtěl slyšet jsem slyšel v první stránce.. pak se to rozjelo v nesmyslnou debatu...
Díky

Uživatelský avatar
brokolice
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 169
Registrován: pát 30. zář 2011 11:13:16
Bydliště: Jednou tu,někdy támhle...
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Přitažlivka-Max level

Příspěvek od brokolice » ned 22. dub 2012 21:44:23

ehm,nemínim se s tebou hadat,co jsem napsal,to jsem napsal,ale pravda je takova,že ve většine případu to tak je...nekdo nekde někoho zabije a šup s tím na forko...asi jsem te jen hodil do jednoho pytle s ostatníma...nicmeně,stále si stojím za tím,že tohle stejne není řešení,omezení lvl,ale chápu tvé rozhořčení...na druhou stranu,nikdy jsem ja osobne nepotreboval metiny na expení,jako šaman jsem preferoval jeskyni,nebo bossland...tod ode mne asi vše,možná bych se mel omluvit,za muj poslední příspěvek,ale přišlo mi to spíše jako brekot.....

E:Milý Pane Shere,za ten rok,co jsi tu nebyl se toho tady dost zmenilo,ale na to časem příjdeš.

P.S. pubertu už mam dávno za sebou...
Obrázek
Spoiler:
Lvl: 129
Karma: 18
Zručnost: 11
Biolog: 110 hotovo
Guild: Camelot
Říše: Shinsoo
Konec....

Uživatelský avatar
Shere
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 143
Registrován: úte 10. srp 2010 20:56:27
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Přitažlivka-Max level

Příspěvek od Shere » ned 22. dub 2012 22:09:17

Ok, prostě to ukončeme... (ten příspěvek jsme psal už jako lvl 100, takže by to pro mne nemělo sebemenší význam, bylo spíš jen z toho jak jsem tam pozoroval lidi... :) )
Na to postupně přicházím sám, z prvopočátku se mi to nelíbilo, ale smířil jsme se s tím. Nakonec vše se dá nějak udělat, akorát pro tenhle příspěvek byla spíše podpásovka zavedení Zručnosti. Ale co se dá dělat...
A ten brekot ti spíše připomínaly zbytky posledních šancí na to, abych měl aspoň v něčem pravdu.. bohužel... převálcovali jste mě. Aspoň teď v tom všem vidím o pár kladů více :)

Renegade2
Lv.35
Lv.35
Příspěvky: 1517
Registrován: pon 09. srp 2010 11:32:48
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 183 poděkování

Re: Přitažlivka-Max level

Příspěvek od Renegade2 » ned 22. dub 2012 22:14:43

Ty jo teď jsi na to přišel když už máš level větší jak tvůj navrhovanej :D navíc ty nemyslíš na sebe ale na ostatní pokud se nepletu :D
ObrázekRenegade1ObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
241187
141
Jinno
GOODFELLAS
Full P
Complete
P
P
P
30
ObrázekSerpentWomanObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázek
25641
130
Jinno
GOODFELLAS
Full P
Complete
G2
11
Spoiler:
Herbaření P

Uživatelský avatar
brokolice
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 169
Registrován: pát 30. zář 2011 11:13:16
Bydliště: Jednou tu,někdy támhle...
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Přitažlivka-Max level

Příspěvek od brokolice » ned 22. dub 2012 22:17:35

Myslím,že už vše podstatné bylo řečeno,považuji tě za rozumneho človeka...pokud si pamatuješ,už pred rokem jsme se na forku hadali...uživatel "Žampion" - momentalne perma ban:-) co dodat? pokud by to treba prošlo,myslím,že by v přitažlivce stejne nebyl klid...oxidovat tam muře i lvl 100- s PvP výbavou a ty by jsi ho ani nemohl jit srovnat,pokud by jsi mel hlavní 100 a více lvl...
Obrázek
Spoiler:
Lvl: 129
Karma: 18
Zručnost: 11
Biolog: 110 hotovo
Guild: Camelot
Říše: Shinsoo
Konec....

Uživatelský avatar
Shere
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 143
Registrován: úte 10. srp 2010 20:56:27
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Přitažlivka-Max level

Příspěvek od Shere » ned 22. dub 2012 23:40:31

Renegade2 píše:Ty jo teď jsi na to přišel, když už máš level větší jak tvůj navrhovanej :D navíc ty nemyslíš na sebe ale na ostatní pokud se nepletu :D
No tam šlo spíše o to, že jsem si uvědomoval jak vyžírám ostatním jen díky tomu, že jsem sura co si to dává rychle oproti přátelům co mají třeba šamana... + když mi tam přišel war co si to dal rychleji jak ja :)
Jinak Renegade nevím jak to mám tak úplně chápat.

brokolice píše:Myslím,že už vše podstatné bylo řečeno,považuji tě za rozumneho človeka...pokud si pamatuješ,už pred rokem jsme se na forku hadali...uživatel "Žampion" - momentalne perma ban:-) co dodat? pokud by to treba prošlo,myslím,že by v přitažlivce stejne nebyl klid...oxidovat tam muře i lvl 100- s PvP výbavou a ty by jsi ho ani nemohl jit srovnat,pokud by jsi mel hlavní 100 a více lvl...
Neboj se, mám tě pořád v paměti ;) A s tím jsme počítal neboj, už na začátku jsme věděl, že i kdyby to vyšlo nebylo by to dokonalý. Navíc po tom všem, co jsem od vás všech zjistil díky tomuhle topicu i mě samotnému to přijde jako blbost :)

derby
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 4
Registrován: pon 29. lis 2010 12:48:44

Re: Přitažlivka-Max level

Příspěvek od derby » pon 23. dub 2012 7:01:01

NESMYSL!!! Kde si pak myslíš že budeme dělat mise např. retro: utrapy atd...
Rada: Udelej si PVP... ;)

Uživatelský avatar
Mekhbet
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 201
Registrován: stř 23. čer 2010 7:50:51
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Přitažlivka-Max level

Příspěvek od Mekhbet » pon 23. dub 2012 8:47:06

Na zadost zakladatele zamceno.

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ Luuuca « pát 4:51 pm »
Tak jsem klasicky slepá, děkuju
@ Hakan « pát 4:51 pm »
Zajíc je v osadě
@ Luuuca « pát 4:49 pm »
Letos zajíc nebude ? protože jinak netuším komu dát košík :O
@ KerkyzAfterky « pát 3:53 pm »
nechcete aspoň trochu zvýšit výskyt těch kraslic? Je jich hrozně málo..
@ noxforko « pát 3:10 pm »
vím že kdysi byly z dropu, ale to už je dávno, to byl ještě zajíc u soona :D
@ KerkyzAfterky « pát 3:04 pm »
zatím sem nezkoušel, zrovna to vypli :D
@ noxforko « pát 3:04 pm »
a pruty na to dropneš?
@ KerkyzAfterky « pát 3:03 pm »
akorat změnili počty
@ KerkyzAfterky « pát 3:03 pm »
Takashiro píše:
Mionix píše: Novinka bude vydána. Strpení.
a kdeže sa dá vyrobiť alebo ziskať ten košik? kedže o tom nikde nieje žiadne info
košík na vajca ti uděla rybář v event mapě a klec ariyoung taky
@ Takashiro « pát 3:03 pm »
Mionix píše: Novinka bude vydána. Strpení.
a kdeže sa dá vyrobiť alebo ziskať ten košik? kedže o tom nikde nieje žiadne info
@ Luuuca « pát 3:02 pm »
Jej oni vám sáhli na yangy :D to je hrůůůza
@ KerkyzAfterky « pát 3:02 pm »
Takashiro píše: tak event by podľa mňa mal byť o tom že si hráči na chviľku vedia zarobiť ináč než nekonečným sekaním, trošku to spestriť, eventy kvoli obrazkom, neviem či poznám niekoho tak prešľahaného aby ho to bavilo :D
přesně moje slova
@ KerkyzAfterky « pát 3:01 pm »
je to přijemna změna oproti swampu, cido či dokonce entu
@ Takashiro « pát 3:01 pm »
tak event by podľa mňa mal byť o tom že si hráči na chviľku vedia zarobiť ináč než nekonečným sekaním, trošku to spestriť, eventy kvoli obrazkom, neviem či poznám niekoho tak prešľahaného aby ho to bavilo :D
@ Mionix « pát 3:01 pm »
Novinka bude vydána. Strpení.
@ Mionix « pát 3:01 pm »
Byla chyba v hlavním Qusetu v Donji. Opraveno. Nyní lze plnit. Již to posílá za správným NPC.
@ KerkyzAfterky « pát 3:01 pm »
dělalo se to kvuli vydělku, neumiš čist? 2 lidi to tu psali už
@ Luuuca « pát 3:00 pm »
A co je zábavného na sekání vajíček ? :D
@ KerkyzAfterky « pát 3:00 pm »
noxforko píše: nové to sice je, ale trochu to připomíná revorklé Q z Vánoc, a propo pokud tu někdo bude psát že eventy nejsou o odměnách ale zpestření hry tak je šul*a, protože eventy mají být hlavně o zábavě, a neznám lepší pocit než v ekonomicky založené hře nezíksat prakticky nic kromě obrázku u jména
true.. nechapu tu vymluvu, že event je na zabavu. Co je zabavneho na questech, ktere maš projete hned
@ noxforko « pát 2:59 pm »
nové to sice je, ale trochu to připomíná revorklé Q z Vánoc, a propo pokud tu někdo bude psát že eventy nejsou o odměnách ale zpestření hry tak je šul*a, protože eventy mají být hlavně o zábavě, a neznám lepší pocit než v ekonomicky založené hře nezíksat prakticky nic kromě obrázku u jména
@ KerkyzAfterky « pát 2:59 pm »
ano a proč bych z eventu nemohl vydělat? To se mam pastit někde v entu jak dalšich 100lidi?
@ Takashiro « pát 2:58 pm »
bude k eventu aj nejake info? ako nováčik nepoznám veľa veci ako na ekure funguje a v hre neni žiadna napomoc pri eventoch, proste zisti si sam od hráčov....
@ KerkyzAfterky « pát 2:58 pm »
však mě se Q v mapce libi, ale proč rušit vajca, co dělal každy a každy to dělat chtěl? to prostě nechapu
@ Luuuca « pát 2:58 pm »
Měl jsi to rád protože jsi na tom rejžoval :) sekat jak trubka můžeš metiny ;)
@ KerkyzAfterky « pát 2:57 pm »
Omlouvam se, ale zrušeni vajec mě fakt dostalo :D měl sem to rad
@ Luuuca « pát 2:57 pm »
Však tu nedávno byl brek na GM at přidají něco nového :D
@ Mionix « pát 2:57 pm »
@KerkyzAfterky,  Kuš
@ KerkyzAfterky « pát 2:57 pm »
Novinky o ktere nikdo zajem nema
@ Mionix « pát 2:57 pm »
Jinak pro info, i ty sesbírané bylinky ze země jsou obchodovatelné. Tak že, pokud na jedné postavě máte již vyčerpáno sbírání dnešní den, můžete sesbírat na jiné a přendat si je. ;-)
@ Luuuca « pát 2:56 pm »
Vlastně mlátit vajíčka jak trubka je zábava :D
@ KerkyzAfterky « pát 2:56 pm »
Ja se uplně bojim, co se stane s čarodkama. Vubec bych se nedivil, že zruši majku a udělaji to jak s cidonii :D že bude dana na časy
@ Luuuca « pát 2:55 pm »
Takže něco nového je :) a klasicky je to zase špatně :D
@ KerkyzAfterky « pát 2:55 pm »
jestli ti přijde ok sebrat lidem vajica a dát misto toho Q, ktere máš projete hned, tak si asi jednoduchy :D
@ KerkyzAfterky « pát 2:55 pm »
jinak noveho neni nic kromě dělaní věnce a Q v mapě
@ KerkyzAfterky « pát 2:55 pm »
co je nového? Jako Questy v event mapě?
@ Luuuca « pát 2:53 pm »
Není to tak dávno co si tu většina stěžovala že jsou eventy pořád stejné dokola a at se přidá něco nového, když přidají něco nového tak tu frfláte že je něco nového a to staré není
@ KerkyzAfterky « pát 2:48 pm »
Takže ničení vajec jste zrušili, jo ?:D Co přijde o čarodkach? Zrušení májky ? :-)))
@ Mionix « pát 1:56 pm »
A pak ten tatínek Postránecký dodal: "To je nedůslednou výchovou jejich matek" :-D
@ Hakan « pát 1:55 pm »
btw. kraslice na zemi jsou bez jakéhokoli popisku, je to tak jak má být? :think:
@ Hakan « pát 1:53 pm »
To už si nepamatuju, jsem filmový barbar :lol:
@ Mionix « pát 1:50 pm »
@Hakan,  Hůůůůš, hůůůůůš. To říkal na děti jeden z tatínků ve S tebou mě baví svět. :-D
@ Hakan « pát 1:45 pm »
Huš se říká na svině :(
@ Mionix « pát 12:38 pm »
Tak hybaj do hry. :-)
@ KerkyzAfterky « pát 11:17 am »
Hakan píše: Tak ještě že se s údržbou čekalo až bude aréna :lol:
Jsou hodní, že na nás mysleli, ale zapomněli, že ráno se nedochází z 90ti % :D
@ Hakan « pát 10:38 am »
Tak ještě že se s údržbou čekalo až bude aréna :lol:
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)

Who is chatting

online Hakan 
online Luuuca 
offline Mionix 
offline Obter!vr 
offline Powerm 
offline RAMHH 
offline hg003