#10 Stínová lokace Cidonie

Diskuze k připravovaným novinkám.
Pravidla fóra
Vývojářský pokec vyjadřuje mé stanovisko k danému tématu.
Nemusí se shodovat se stanoviskem společnosti či členů týmu, ale má určitě váhu při vývoji.
Saggitarius
Zakladatel tématu
Game Administrator
Game Administrator
Poděkoval:
Má poděkování: 2986×

#10 Stínová lokace Cidonie

Příspěvek od Saggitarius » čtv 30. črc 2020 12:01:41

Při údržbě jsme připravili úpravu systému v Cidonii.
Původně byl výskyt meteorů podmíněn zabitím krále Selase jako jednou z odměn za jeho pokoření. Systém ale přesně neplnil to, co jsme zamýšleli při jeho vytvoření.
Proto jsme systém upravili tak, že skupina, která Selase pokoří získá celkem 8 amuletů Ra, které přetažením na stínový sloup přesunou postavu do tzv. Stínové mapy.

Amulet má několik zásadních vlastností:
• Životnost je nastavena na čas do uzavření Cidonie, tzn. nelze je hromadit.
• Amulet lze předat libovolné postavě.
• Prvním použitím se uzamkne jen pro danou postavu.
• Amulet zmizí vypršením životnosti, lze jej tedy používat opakovaně.

Stínová mapa, na rozdíl od běžné mapy, má některá omezení a výhody
• Ve stínové mapě jsou k nalezení kromě běžných monster také meteory, které se začali objevovat zabitím Selase.
• Ve stínové mapě nejsou bosové.
• Ve stínové mapě se lze libovolně teleportovat pomocí pergamenů a manželských prstenů.
• Do stínové mapy se nedostanete pomocí pergamenu nebo manželského prstenu, je nutno použít amulet.

Věříme, že se Vám tato úprava bude líbit. A ještě dodám, že zisk amuletů je pouze pro skupinu, která udělí Selasovi nejvyšší poškození.
[GA]Saggi
Ekura tým

Pokud máte nějaký problém, kontaktujte nás na http://www.ekura.cz/herni_ucet/support

schvarz
Lv.24
Lv.24
Poděkoval: 92×
Má poděkování: 223×

Re: #10 Stínová lokace Cidonie

Příspěvek od schvarz » čtv 30. črc 2020 12:55:45

Takže Stínová mapa je kopií cidonky bez bossů a Selase pro 8 postav? Tzn. příklad - můžeme tam vzít 3 lidi na metiny a 1 člověka na sekání potvor na kopci + jejich 4 buffy? :D To mi zní moc fajn.
Prostě mam postavy Sien, OptiFine, MrDjop, Welsy a ještě další.
Mě nebaví furt upravovat ten podpis ok.

ONLINE ROZVRH CIDONIE
CHITINOVÁ KALKULAČKA
Návrh: Úhyn bylin (aktivace a časovač elíků)
Návod: Kerindor - BM sura
Návod: Recepty na kostýmy
last edit: 07/04/2020

disaster1591
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 58×
Má poděkování: 52×

Příspěvek od disaster1591 » čtv 30. črc 2020 15:31:35

Ako update super, konecne sa niaky navrh ujal. To zabezpecenie aby sa tam nikto neziaduci nedostal sa zda byt dobre, aj ked heslo by bolo asi lepsie riesenie. Otazka je ako ste doriesili respawn selasa a co v pripade ked budu chciet ist 2 skupiny, ako hej v cervenej sme ho chodili len my , v zltej weise a spol a modra ho nedala ale ked je to takto spravene tak na jesen/ v zime to zas zacneme chodit a urcite bude chciet chodit viac ludi ked je to takto upravene.
A este jedna vec: ked uz ste to takto prekopali, mohli by ste nastavit aj to aby po kazdej cidonii bol novy selas (nebol otraveny). Ulahci to zabijanie a modra pride o zabavu :D

Dobrý den, máme od hráčů opakovaně potvrzeno, že Selas jde zabít i otrávený. A jen tak na okraj, který jiný boss se po otravě respawnuje? Odpovím si, žádný.

Mionix

schvarz
Lv.24
Lv.24

Příspěvek od schvarz » čtv 30. črc 2020 15:33:01

disaster1591 píše:
čtv 30. črc 2020 15:31:35
Ako update super, konecne sa niaky navrh ujal. To zabezpecenie aby sa tam nikto neziaduci nedostal sa zda byt dobre, aj ked heslo by bolo asi lepsie riesenie. Otazka je ako ste doriesili respawn selasa a co v pripade ked budu chciet ist 2 skupiny, ako hej v cervenej sme ho chodili len my , v zltej weise a spol a modra ho nedala ale ked je to takto spravene tak na jesen/ v zime to zas zacneme chodit a urcite bude chciet chodit viac ludi ked je to takto upravene.
A este jedna vec: ked uz ste to takto prekopali, mohli by ste nastavit aj to aby po kazdej cidonii bol novy selas (nebol otraveny). Ulahci to zabijanie a modra pride o zabavu :D
Bude to muset být o domluvě. Teďka amulety dostane jen skupina, co dá nejvíc dmg, takže buď se domluví a nebo prostě vyhraje ta grupa, co bude mít větší dmg aka víc lidí.
Tobě se někdy stalo, že se vás sešlo víc skupin u toho Selase, co ho chtělo zabít? A ono zcela upřímně - teďka toho Selase chodí lidi, co ho dokážou zabít. Nemyslím si, že existuje moc skupin, co by ho dát mohli, ale nechtějí :D

ONLINE ROZVRH CIDONIE
CHITINOVÁ KALKULAČKA

TomasFoxx
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 331×
Má poděkování: 473×

Příspěvek od TomasFoxx » čtv 30. črc 2020 16:19:47

disaster1591 píše:
čtv 30. črc 2020 15:31:35

Dobrý den, máme od hráčů opakovaně potvrzeno, že Selas jde zabít i otrávený. A jen tak na okraj, který jiný boss se po otravě respawnuje? Odpovím si, žádný.

Mionix
v modrý ho chodíme ve 3 lidech jako všude jinde ale ok
ObrázekTomasFoxxObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Chizfen :jinno:
P
P
P
P
5/5
Full
ObrázekChayrithObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
P
M6
14
P
1/5(příšery)
ObrázekHotDogsObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
P
18
11
G4
1/5
:heart: Jsem tu proto, abych se bavil. :heart:

disaster1591
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 58×
Má poděkování: 52×

Příspěvek od disaster1591 » čtv 30. črc 2020 16:36:24

Nikto nepise o tom, ze sa neda zabit otraveny, my sme ho skoro vzdy zabili bez otravy, akurat to zabralo trochu viac casu. A zabudol som spomenut ze niektori ludia ho aj odtahuju do toho najzapadnutejsieho miesta v cidonii
Ty foxx chces byt zase zaujimavy, ale dost ludi tu videlo na tom jednom videu od niekoho z modrej ako ´davate selasa v 3´ :lol: :lol: a mi teda vysvetli ked ho davate traja preco bol vzdy po modrej vycisteny od mobiek, otraveny ale nezabity :D

TomasFoxx
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 331×
Má poděkování: 473×

Příspěvek od TomasFoxx » čtv 30. črc 2020 16:41:26

disaster1591 píše:
čtv 30. črc 2020 16:36:24
Nikto nepise o tom, ze sa neda zabit otraveny, my sme ho skoro vzdy zabili bez otravy, akurat to zabralo trochu viac casu. A zabudol som spomenut ze niektori ludia ho aj odtahuju do toho najzapadnutejsieho miesta v cidonii
Ty foxx chces byt zase zaujimavy, ale dost ludi tu videlo na tom jednom videu od niekoho z modrej ako ´davate selasa v 3´ :lol: :lol:
Myslíš tu cechovní akci kdy jsme ho byli se sépkama a proměnama? :D jó máš pravdu, to byla celkem sranda :D akorát já mluvím o tom že jsme ho asi 3x byli s junkiakem a cocem no :D ono s bmkama to ve 3 jde lehce, škoda že z něj nic moc nepadá.

Jinak k tématu, ta stínová cido je super, škoda že se tím ale neřeší tahání toho selase na lidi :D člověk si tam chodí pro karmy a lidi tam po sobě toho selase hážou :D
ObrázekTomasFoxxObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
P
P
P
P
5/5
Full
ObrázekChayrithObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
P
M6
14
P
1/5(příšery)
ObrázekHotDogsObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
P
18
11
G4
1/5
:heart: Jsem tu proto, abych se bavil. :heart:

Pajik
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 34×
Má poděkování: 230×

Příspěvek od Pajik » čtv 30. črc 2020 16:54:01

TomasFoxx píše:
čtv 30. črc 2020 16:41:26
disaster1591 píše:
čtv 30. črc 2020 16:36:24
Ty foxx chces byt zase zaujimavy, ale dost ludi tu videlo na tom jednom videu od niekoho z modrej ako ´davate selasa v 3´ :lol: :lol:
Myslíš tu cechovní akci kdy jsme ho byli se sépkama a proměnama? :D jó máš pravdu, to byla celkem sranda :D akorát já mluvím o tom že jsme ho asi 3x byli s junkiakem a cocem no :D ono s bmkama to ve 3 jde lehce, škoda že z něj nic moc nepadá.

Jinak k tématu, ta stínová cido je super, škoda že se tím ale neřeší tahání toho selase na lidi :D člověk si tam chodí pro karmy a lidi tam po sobě toho selase hážou :D
Když nám airq tahal selase na lidi v cido, tak jsme ho prostě šli zabít. V čem je problém? :lol: Jinak uzbekovi a jakubovi padlo pero z něj.
Obrázek

Mionix
Board Administrator
Board Administrator
Poděkoval: 443×
Má poděkování: 429×

Příspěvek od Mionix » čtv 30. črc 2020 19:20:07

Já vás jen upozorním, že vývojářský pokec není na "opět" vaše spory. Jestli to bude pokračovat, tak to uzamknu.

Mionix

schvarz
Lv.24
Lv.24

Příspěvek od schvarz » čtv 30. črc 2020 20:15:44

Pokud to někdo půjdete dřív, než já, myslíte, že byste to mohli natočit, abychom my ostatní měli představu? :D
Já se na to hodně moc těším, ale než se mi sejde parta, tak to pár dnů potrvá.

ONLINE ROZVRH CIDONIE
CHITINOVÁ KALKULAČKA

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Nejko123 « pát 12:34 am »
@Lejno, len niektorým slabším jedincom, len tak oznamujem :lol:
@ Lejno « pát 12:04 am »
0:02 crash stranka aj hra, len tak oznamujem :D
@ GoldMaster « čtv 11:17 pm »
Ahojda chtěl bych se zeptat jestli si nemůžu nějak vypnout ty vločky protože mám starší ntb a on má takovou pochroumanou grafiku takže mám celý bílý metin a moc se v tom hrát nedá nějaká rada nebo tak?
@ Lejno « čtv 11:00 pm »
Ja tocim maximálne zlatý , keď mám zrusko, kvôli vyhnúť to je všetko. Ale odkedy mám nový nebesak, už nemením nič. Výbava taká aká je na videu.
@ schvarz « čtv 10:15 pm »
A jakou výbavu ty máš dvojí? Jen náhrdlo a boty ne? Točíš hněvky/extáze a nebesák/zlatej? @Lejno
@ TomasFoxx « čtv 9:35 pm »
@Lejno,  máš lepší výbavu než půlka červený DOHROMADY jsi chtěl napsat ne
@ Lejno « čtv 9:27 pm »
A dovolím si tvrdiť, že mám lepšiu výbavu ako polka červenej, ale je rozdiel dostávať dmg od 1 postavy (mňa) a ledva to ustáť, alebo dostávať dmg od 5 a viac ľudí zakaždým, keď vyjdem zo zamaska :)
@ Lejno « čtv 9:18 pm »
xjirkax píše: Je tu jen jeden problem a to ten ze Lycan ji možná dal na 1ranu ale on vzápětí umřel taky takže nevím nevím ...a mimochodem ten kdo ji bral 11K na vír dostal za 15K taky ale to uz nikdo nenapíše přeci aby se neztrapnil
sorry, nemám už viac kam dať obrany, to že tam máte nahadzane útoky a cez 72 šaman mi zoberte 15k to je vec druhá, že 😂
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
neřeknu když má někdo takový útoky v jedný výbavě, a má druhou na obrany, ale já fakt nikdy neviděl rien něco ustát :D
@ TomasFoxx « čtv 9:10 pm »
+ vidím ve videu od lejna že jí dával 11k každým kordem :D
@ TomasFoxx « čtv 9:10 pm »
@xjirkax, je uplně jedno, co má Rien na sobě, když vím že jí beru po 20k s healerem i bmkem, a pak tam vidím jak jí vypne Lycan na pruraz, tak obrany prostě nemá :D
@ WhiteZz « čtv 9:09 pm »
@xjirkax, očividne nič na wara :D ked dostava 80k :D
@ RAMHH « čtv 9:09 pm »
@xjirkax,  Neco, co ocividne nefunguje. Nerikam ze utoky nejsou dobre, ale vseho s mirou..
@ xjirkax « čtv 9:08 pm »
Ještě kdyby si alespoň vedel co presne ma Rien na sobe
@ TomasFoxx « čtv 9:06 pm »
@xjirkax,  a jak jinak se má k těm healerům vzadu dostat?😂 kdyby běžel bez mřenky tak mu 10 lidí dá po 5k a prostě umře ať má jakýkoliv obrany 😂 kdyby lidi jako rien nenosili utoky, tak ty mřenky mít nemusí
@ WhiteZz « čtv 9:06 pm »
@xjirkax, fňuk?
@ xjirkax « čtv 9:04 pm »
Wow to je borec když chodí v mřence spíš je to lama která musí mít mřenky aby dala CB
@ TomasFoxx « čtv 9:03 pm »
a tim prurazem kolikrát nevezme jen rien, ale další 3 healery
@ TomasFoxx « čtv 9:03 pm »
@xjirkax,  on možná hned umře, ale neumře na jednoho člověka, umře na 10 červených třeba
@ xjirkax « čtv 9:02 pm »
Je tu jen jeden problem a to ten ze Lycan ji možná dal na 1ranu ale on vzápětí umřel taky takže nevím nevím ...a mimochodem ten kdo ji bral 11K na vír dostal za 15K taky ale to uz nikdo nenapíše přeci aby se neztrapnil
@ TopTopiik « čtv 8:40 pm »
Však to je klasika... útoky a nemít CB :D červená úměra
@ Lejno « čtv 8:29 pm »
Rien tam nosí pvmko asi, ju vypne lycan na dupko, healer na kuzlo a ja jej berem 11 virkom
@ 7lukas « čtv 8:23 pm »
To jí strašně pomůže když dostává 80k na průraz :D
@ LordGabriel « čtv 8:22 pm »
7lukas píše: Ale divím se že např Rien má zapotřebí mít full útoky když podle výsledků to asi není dobrá volba :D
už pridala na suru :(
@ 7lukas « čtv 8:18 pm »
Ale divím se že např Rien má zapotřebí mít full útoky když podle výsledků to asi není dobrá volba :D
@ 7lukas « čtv 8:17 pm »
Lycan si hraje na daggera akorát hraje mentála no :D
@ Lejno « čtv 8:11 pm »
Nieee im to je jedno, radšej budu mať 92 ninju, ale nech si ich tam vypína na dupko
@ TomasFoxx « čtv 8:10 pm »
btw Lycan už druhou válku první místo z mřenky, červenou pořád nenapadlo natočit obrany na wara :D uvidíme kolik válek jim to potrvá
@ Lejno « čtv 8:09 pm »
William TomasFoxx - "Rupol, či nerupol?"
@ TomasFoxx « čtv 8:09 pm »
Však mě to je jasné, akorát jak už tu bylo zmíněno, neměl bys to zvěřejňovat :D a chitinky ve věži jsem rupl, v tom videu to je vidět
@ Trubice « čtv 8:00 pm »
Já tam byl :)
@ Mionix « čtv 6:36 pm »
Ne, jak píšete, nesmím říci. Jen jsem si do Foxíka lišácky kousl. A přiznám se, že ani já sám to nevím a pátrat po tom nebudu. Neb mi je to jedno. :-)
@ JohnDoe « čtv 6:34 pm »
lol
@ Hakan « čtv 6:30 pm »
Sptva jsem to napsal tak se mi algla aréna - karam prostě :lol:
@ JohnDoe « čtv 6:28 pm »
Obávám se, že na to není dost zlý :D ale je to zajímavá představa
@ Hakan « čtv 6:19 pm »
@JohnDoe,  Určitě to taky vidí a proto foxxe láká na masíčko ke kováři ve věži :lol:
@ JohnDoe « čtv 6:17 pm »
drobný problém by pak už spočíval jen v tom, že nesmí ani naznačovat :)
@ Mionix « čtv 6:16 pm »
@Hakan;)
@ JohnDoe « čtv 6:16 pm »
@Hakan,  To je jen taková drobnost :) aby to pro Foxe bylo alespoň rámcově užitečné, musel by Mio vědět, zda je teprve rupne
@ Hakan « čtv 6:05 pm »
@Mionix,  Ale nesmíš to říct :P
@ Mionix « čtv 5:58 pm »
@TomasFoxx,  A víš Foxíku, že my GM víme, zda jsi to rupl, či ne? ;)
@ TomasFoxx « čtv 3:04 pm »
https://youtu.be/NchxBYH4buo zajímavý jméno videa :think:
@ Mionix « čtv 3:02 pm »
@tyranka:up:
@ tyranka « čtv 12:42 pm »
odměny v adventním kalendáři se musí klikat každý den jinak pokud jeden den vynecháš následující den dostaneš odměnu co byla předchozí den, tak to fungovalo loni
@ Lejno « čtv 11:31 am »
Ono aj keby si zatiaľ nevybral všetko, je tak nejaká 2 či 3 dňová rezerva , možno viacej, ak si dobre pamätám
@ RAMHH « čtv 11:29 am »
@ImHardy,  Ou, tak ja to pochopil tak, ze 24. kalendar skonci a zacne se jakoby nanovo, s pecetemi. Tak snad jsem vsude vybiral uz od zacatku, nejsem si nejakymi ucty jisty jestli jsem tam vybral vse.. :D
@ ImHardy « čtv 11:21 am »
RAMHH píše: Me bylo receno, ze to bylo az po 24., tedy adventni kalendar s tim nema co delat.
právě že má, musíš vybírat denně, protože pečetě byly v pořadí až za soškou, která byla 24. :D
@ Skullhlav « čtv 11:13 am »
@ RAMHH « čtv 11:06 am »
Me bylo receno, ze to bylo az po 24., tedy adventni kalendar s tim nema co delat.
@ JayV1 « čtv 11:01 am »
Dalo ale začne to dávať až od nvm kolkateho tak klikaj každý deň
@ WhiteZz « čtv 10:24 am »
Dalo sa z adventneho kalendára minulý rok získať VIP pečať? :O
@ beniamino « čtv 9:37 am »
:hello: :clap:
@ WhiteZz « čtv 8:47 am »
:hello:
@ Mionix « stř 5:38 pm »
@Skullhlav,  Tak to bohužel netuším. To asi ví jen GA.
@ Skullhlav « stř 5:32 pm »
@Mionix, Zdravím ty odměny jsou za úkol generované podle PCID a ne podle samostatných účtu ?
@ Mionix « stř 4:49 pm »
@all Jinak jsem zjišťoval u GA jak je to s těmi tickety ohledně plateb za SD a vše řeší pouze GP. A nikdo jiný ani tyto tickety nevidí. Tak že se omlouvám, ale budete muset počkat až vám on odepíše nebo problém vyřeší.
@ hoooops « stř 3:58 pm »
joo já to chtěl udělat na jiné postavě, tu výzvu samozřejmě splněnou nemám, zkoušel jsem to a právě nic se nedělo, proto jsem se ptal. Díky za odpověd :up: ´
@ TomasFoxx « stř 3:56 pm »
@Mionix,  taky by se mohl vymyslet nový, ale co už no😂
@ Mionix « stř 3:43 pm »
@hoooops@TomasFoxx,  Tajné úkoly lze plnit pouze jednou, stejně tam jsou většinou odměny jen výzvy a nemá smysl je opakovat, když už nejsou tajne.
@ TomasFoxx « stř 2:52 pm »
a stromky jsou až později (tuším za 2 týdny)

Kdo chatuje

offline Mionix