Šaman promena

Diskuze o rozlehlé zemi s Kouzelným sadem, které dominuje Keskiro spolu s jeho starším bratrem Askerem.
Odpovědět
NOACH
Zakladatel tématu
Lv.1
Lv.1
Poděkoval: 21×
Má poděkování:

Šaman promena

Příspěvek od NOACH » čtv 28. lis 2019 12:17:46

Zdravím,
Chcel by som chodiť so šamanom do entu do promeny, akšak neviem aké mám točiť spodné bonusy 10/8 INT alebo 10/8 Síla?
Prosím o radu :)

TomasFoxx
Lv.20
Lv.20
Poděkoval: 337×
Má poděkování: 446×

Re: Šaman promena

Příspěvek od TomasFoxx » čtv 28. lis 2019 12:22:40

ani jedno
ObrázekTomasFoxxObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Chizfen :jinno:
P
P
P
P
5/5
Full
ObrázekChayrithObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
P
M6
14
P
1/5(příšery)
ObrázekHotDogsObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
P
18
11
M9
1/5
:heart: Jsem tu proto, abych se bavil. :heart:

Wolfikk
Lv.19
Lv.19
Poděkoval:
Má poděkování: 36×

Příspěvek od Wolfikk » čtv 28. lis 2019 15:46:11

prisera + rychlost utoku

Afi
Lv.6
Lv.6
Poděkoval: 48×
Má poděkování: 97×

Příspěvek od Afi » čtv 28. lis 2019 20:34:25

Ahoj,
na šamana sílu určitě ne. Do dmg ti přidá int. Je důležité mít vysokou rychlost útoku (RU), aby ti proměna neprosekávala a sekal jsi rychleji. Mnozí radí, aby byla RU maximální, aby jsi neprosekával ani při zpomalení útoku, ale když jdeš sekat na molo nebo do hradu, tak to zpomalení stejně nedostaneš. Proto si myslím, že je to zbytečné a zbytek dolních bonusů je lepší dát do int pro vyšší dmg. Šaman nikdy nebude brát tolik, co ninja, tak je fajn brát co nejvíce. (Trochu lituju, že jsem si nedělala radši ninju místo šamanky :D) RU nejlépe naženeš botami nirvány, zbytek musíš nahnat v dolních bonusech. Samozřejmostí jsou L+ elíky, nejlépe i amuři.

Sama mám v dolních bonusech jen 2x RU, zbytek int. Dříve jsem měla jen RU, ale pár lidí mi radilo, ať udělám int, že se mi zvedne dmg. Nezvedlo se mi nijak rapidně, asi o 200 v lepších případech, ale už jsem to nechala, protože mi nepřišlo, že by mi ta RU chyběla. Někdo radí i průnik, ale s tím nemám zkušenost. Můžeš mít všude jen RU, ale myslím, že je to trochu zbytečné viz výše, ovšem nejsem na to expert :-)

Entu zdar :fight:
„Je to jen hra, tak žij“ - [Afi]

SamJsiLama
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 60×
Má poděkování: 65×

Příspěvek od SamJsiLama » čtv 28. lis 2019 21:06:19

Afi píše:
čtv 28. lis 2019 20:34:25
Ahoj,
na šamana sílu určitě ne. Do dmg ti přidá int. Je důležité mít vysokou rychlost útoku (RU), aby ti proměna neprosekávala a sekal jsi rychleji. Mnozí radí, aby byla RU maximální, aby jsi neprosekával ani při zpomalení útoku, ale když jdeš sekat na molo nebo do hradu, tak to zpomalení stejně nedostaneš. Proto si myslím, že je to zbytečné a zbytek dolních bonusů je lepší dát do int pro vyšší dmg. Šaman nikdy nebude brát tolik, co ninja, tak je fajn brát co nejvíce. (Trochu lituju, že jsem si nedělala radši ninju místo šamanky :D) RU nejlépe naženeš botami nirvány, zbytek musíš nahnat v dolních bonusech. Samozřejmostí jsou L+ elíky, nejlépe i amuři.

Sama mám v dolních bonusech jen 2x RU, zbytek int. Dříve jsem měla jen RU, ale pár lidí mi radilo, ať udělám int, že se mi zvedne dmg. Nezvedlo se mi nijak rapidně, asi o 200 v lepších případech, ale už jsem to nechala, protože mi nepřišlo, že by mi ta RU chyběla. Někdo radí i průnik, ale s tím nemám zkušenost. Můžeš mít všude jen RU, ale myslím, že je to trochu zbytečné viz výše, ovšem nejsem na to expert :-)

Entu zdar :fight:
Průnik se samozřejmě taky hodí, já chodím třeba s 60 průnik ve věcech, elik L a pronikavý útok a jsem na 100, pak ten dmg taky je o něco lepší. S šamanem teda úplně nemám zkušenost, ale na ninje nepoužívám vůbec sílu ve spodních bonusech, mám všude jen průnik a ru
Obrázek Georgiew Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Mysterious
75k+
Full
P
P
P

NOACH
Zakladatel tématu
Lv.1
Lv.1
Poděkoval: 21×
Má poděkování:

Příspěvek od NOACH » pát 29. lis 2019 21:21:52

Ďakujem za rady :)

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Lejno « sob 10:28 pm »
U svatyne to je naprd, zabiji to buffku
@ TopTopiik « sob 10:24 pm »
@schvarz, pokud máš dmg a trochu skillu, tak s BMkem ti jen u Sava nestačí mobky... proto občas entím i u svatyně, tam je toho ranec
@ Boro3 « sob 9:42 pm »
To sa robilo už dávno
@ Lejno « sob 9:37 pm »
Odkedy mam enta bio a zlatého nausky tak to tak robim aj ja, ťahám si kopcek aj molo, ked su všetky 4 mola plne tak to musim ťahať z časti os svätyne no
@ schvarz « sob 9:27 pm »
To se tak jako běžně dělá a mně to jen jako 3 měsíce uniká?
@ schvarz « sob 9:26 pm »
Tady takhle běhají 2 lidi, absolutně to nestíhají plášťovat, že bychom se vedle sebe v pohodě vešli a oni dělají vlny :D
@ schvarz « sob 9:26 pm »
Co je teď za hloupej trend na mole stát mezi zelenou a plošinkou se savem, jednou brát mobky odsud, podruhý odsud a odmítat tam pustit vedle sebe někoho druhýho?
@ qSTRoNgMANp « sob 9:24 pm »
:D Vy ho fakt nemate radi :D
@ sizmik « sob 8:45 pm »
Co udělal tak hroznýho že má totální ban?
@ TomasFoxx « sob 8:36 pm »
🍌🍌🍌
@ MoravskyPepin « sob 8:28 pm »
@Mionix,  Těžké prokázat :D Každopádně by to bylo odvážné
@ Mionix « sob 8:26 pm »
Jestli je to on, tak dostane banána okamžitě.
@ MoravskyPepin « sob 8:22 pm »
@Akiryu,  Ondraa :D
@ Akiryu « sob 8:05 pm »
@MoravskyPepin,  Ozák?
@ MoravskyPepin « sob 6:37 pm »
Comeback?
@ qSTRoNgMANp « sob 6:10 pm »
Jeden ondraa a tolik pozornosti :D
@ schvarz « sob 6:07 pm »
Tak si klikni na link
@ sizmik « sob 6:07 pm »
@schvarz,  Tak já třeba nevídím ani jeden z nich....
@ Selema « sob 6:07 pm »
ten už vidím xd
@ Selema « sob 6:06 pm »
však F5 mi nepomaha
a já nevidím ani 1 -_-
@ schvarz « sob 6:06 pm »
Asi F5 no
ani pro refreshi stranky
@ Hakan « sob 6:06 pm »
Chmm a už jde i ve spoileru
já ho nevidím ani bez spojleru
@ schvarz « sob 6:05 pm »
tam byl nějakej delay, už je i ve spoileru
já už taky
ajo
@ Hakan « sob 6:05 pm »
bez spoileru ho vidim
prostě je vadnej
Ani bez spoileru
Obrázek
@ Hakan « sob 6:04 pm »
@qSTRoNgMANp, obrázky ve spoileru v chatu nejdou
@ schvarz « sob 6:04 pm »
obrazek nefunkčny
@ Selema « sob 6:04 pm »
@qSTRoNgMANp,  nic nevidno
@ qSTRoNgMANp « sob 6:03 pm »
Ondraa17 se vrátil :D
Spoiler:
Obrázek
@ qSTRoNgMANp « sob 6:03 pm »
¨
@ TopTopiik « sob 5:56 pm »
@Mionix, ber to takhle, alespoň máš přesně nastaveno, kdy dávat karmy :D karma - HG - karma :D
@ Mionix « sob 5:54 pm »
@Selema,  Ne nebaví mě to, chodím to jen z nutnosti potřeby něčeho. Ale já se za ničím už nehoním. @disaster1591,  Tak tak. :-D
@ disaster1591 « sob 5:50 pm »
Tak to sa to hg predrazi ked clovek vyfajci 300 korun pri nom :lol: :lol:
@ Selema « sob 5:33 pm »
@Mionix,  To máš takové nervy z toho nebo jsi tak silný kuřák ? :D
@ Mionix « sob 5:19 pm »
To ani netušíte, jak chodím HG já. Projdu dvoje masožravky a kouřím. A takto stále dokola. Nemám problém jít HG i 6 hodin. :-D
@ LordGabriel « sob 3:39 pm »
najčastejšie mávam 17
@ TopTopiik « sob 2:13 pm »
16-18
@ MoravskyPepin « sob 2:09 pm »
Mě by zajímalo kolik je pirátek z jednoho full HGčka
@ disaster1591 « sob 2:01 pm »
Jn pol roka dozadu som kupoval strepy za 40 a pergy draka za 3-5kk teraz stoja strepy 55-60 a draci 15-20 :D
@ Selema « sob 1:49 pm »
Co jsem to hg dělala :)
@ Selema « sob 1:49 pm »
Je to půlroku zpět
@ disaster1591 « sob 1:31 pm »
Za 30 dost pochybujem pri dnesnych cenach ale budis dajme tomu. Kazdopadne je lepsie radsej chvilu pockat, dosetrit a postavit dobry zaklad ktory si bude hrac len vylepsovat ako kupit veci s talikami na hu a zbrane/brnka s blbymi bonusmi lebo to nebude davat,ajtak bude musiet tie veci vymenit a napriklad tie veci s hu talikmi su skoro nepredatelne
@ sizmik « sob 1:10 pm »
@TopTopiik,  Ne každý hraje na maximální efektivitu, dost lidí hraje jen pro zábavu, ne tryhard.
@ ddavidd « sob 1:05 pm »
Ja to chodim tiez dve hodiny :D neni to ako swamo, môžem si odskočiť a žiadny yang neujde. Bud idem sam dve hodiny alebo pojdem vi dvojici za polovicu času a budem deliť elementy, výsledok rovnaký
@ TopTopiik « sob 12:59 pm »
@Selema, gratuluju, opět jsi tu napsala blbost :D fakt už někoho vidím, kdo si udělá HG, aby to chodil 2 hodiny :DDD
@ Selema « sob 12:48 pm »
@disaster1591,  To absolutně není pravda. Má první vybava byla asi za 30-35kkk, sice to trvalo 2 hodiny ale to hg jsem dala.
@ Selema « sob 12:46 pm »
@Skullhlav,  napiš mi do hry na Heluska :)
@ Skullhlav « sob 12:32 pm »
Dobrý den, Šaman Výbava ENT Rada
@ disaster1591 « sob 11:32 am »
@RAMHH,  ako asi by dalo, ale clovek by musel byt dobry zjednavac alebo mat stastie na veci. A asi by musel chodit s niekym a kytkarcit na zaciatku :D
@ RAMHH « sob 11:30 am »
@disaster1591,  Na WP zaklad, abys to nejak utahl? Myslim si, ze uplne v pohode. Pocitam s bs a zbranema 39+20. A to nepocitam, kdybys delal jen kytky na zacatek :D
@ disaster1591 « sob 11:24 am »
40 za hg vybavu no nvm nvm :lol:

Kdo chatuje

offline Genetek 
offline Mionix 
offline NekronCZ 
offline RAMHH 
offline Selema 
offline Shamir 
offline Sqopy 
idle TopTopiik 
offline YenneferX