[Návod]Vše o vylepšování výbavy z Entarianu

Diskuze o rozlehlé zemi s Kouzelným sadem, které dominuje Keskiro spolu s jeho starším bratrem Askerem.
cleo
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 330×
Má poděkování: 275×

Re: [Návod]Vše o vylepšování výbavy z Entarianu

Příspěvek od cleo » pát 01. led 2016 12:15:10

MadWizard píše:mno ako ludia tak toto dropovanie veci na tieto entarian veci ako toto ze aka debilina ...... mno jak takto maju padat mi veci na vylepsenie to idem ja si setrit a cakat az to niekto bude predavat +9 lebo mne to vobec nepada a ak to padne tak po den - 2 dropovania

a ked som kukal este ako to rupe pffff jako tlieskam toto sa im vydarilo preco ludia ze vobec tam ani nejdu sekat ked to rupe ako svina a 10% moznost dropnut vec na vylepsenie a to mam drop z stromceka a + premko 4 hodinu dropujem tu blbost v chrame utrapy z ducha zasti a stale nic
Zde to vidíš ne? "aka debilina" - to je u tebe vše, ani holt nevíš, co kde napíšeš.
Clleopatra - 160 lv - šamanka drak (full bio, karma P, zručka P,herb P, ent full)
Claris11 - 160 lv - šamanka heal (full bio, karma P,ent full)
Lucien52 - 152 lv - ninja dagger (full bio, karma P, ent 4 kola)
Katiee - 148 lv - sura WP (full bio, karma P)

MadWizard
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 28×
Má poděkování: 20×

Příspěvek od MadWizard » pát 01. led 2016 12:22:28

cleo píše:
MadWizard píše:mno ako ludia tak toto dropovanie veci na tieto entarian veci ako toto ze aka debilina ...... mno jak takto maju padat mi veci na vylepsenie to idem ja si setrit a cakat az to niekto bude predavat +9 lebo mne to vobec nepada a ak to padne tak po den - 2 dropovania

a ked som kukal este ako to rupe pffff jako tlieskam toto sa im vydarilo preco ludia ze vobec tam ani nejdu sekat ked to rupe ako svina a 10% moznost dropnut vec na vylepsenie a to mam drop z stromceka a + premko 4 hodinu dropujem tu blbost v chrame utrapy z ducha zasti a stale nic
Zde to vidíš ne? "aka debilina" - to je u tebe vše, ani holt nevíš, co kde napíšeš.
bolo to myslene ako nieco take ze somarina nejaka chyba nie ze hra je debilna
co sa tyka ladovej korunky co som pisal pred tym tak som ju dropol z meteo 65
Naposledy upravil(a) MadWizard dne pát 01. led 2016 12:36:46, celkem upraveno 1 x.

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Poděkoval: 352×
Má poděkování: 447×

Příspěvek od rudlaninja » pát 01. led 2016 12:28:27

Tak jestli čekáš,že tam budeš 5 minut a hned ti to padne tak se nedivím,že se tu rozčiluješ.Che to trpělivost,která ti evidentně schází.Otázka je jestli vůbec sekáš ty správné potvůrky :D
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Janko.Tlcik
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 183×
Má poděkování: 147×

Příspěvek od Janko.Tlcik » ned 17. dub 2016 14:34:05

ahoj, je nejaký spôsob ako navýšiť drop týchto vecí? zlodejky mi prišli že nepomáhajú, skôr naopak.

WaRrec
Lv.13
Lv.13
Poděkoval: 11×
Má poděkování: 23×

Příspěvek od WaRrec » ned 17. dub 2016 14:50:55

Janko.Tlcik píše:ahoj, je nejaký spôsob ako navýšiť drop týchto vecí? zlodejky mi prišli že nepomáhajú, skôr naopak.
No jeto o štěstí, ale spíše to u něčeho trvá déle něco máš hnedka záleží jak co, ale myslím si ,že vše je nastveno tak jak má být :hello:

Medviidek
Lv.17
Lv.17
Poděkoval: 61×
Má poděkování: 50×

Příspěvek od Medviidek » ned 05. čer 2016 22:32:12

Obstaráme si tedy všechny předměty, když nám chybí již jen katana, tak se podíváme do níže uvedené tabulky z čeho katana padá.
Zjistili jsme že se jedná o :-: Vysoké fanatiky :-: . Nyní konečně k tomu, jak v praxi zjistím, jestli mi katana padne.
Boty nirvány +6 jsou od levelu 120, takže katana mi může spadnout pouze když mám postavu level 120 a výše.
A také nesmíme zapomenout na proměnu, u katany popisek nemáme, takže se proměňovat nemusíme.

:-: Nejedná se o Vysoké fanatiky, ale o Se-Rangy.
Je to samozřejmě jen malinká chybička, ale raději upozorním, ať je pak vše v pořádku. :)
„Moudřejší ustoupí. Smutná pravda, na níž je založena světovláda hlouposti.“

Šaman dragon Lv. 138 - havo
Ninja archer Lv. 95 - Lobsang
Ninja archer Lv. 138 - kettes

Věrný člen cechu EsseX

Chyu
Zakladatel tématu
Lv.39
Lv.39
Poděkoval: 2971×
Má poděkování: 1171×

Příspěvek od Chyu » ned 05. čer 2016 22:36:30

Děkuji, opraveno. :)

Loptos
Lv.5
Lv.5
Poděkoval: 21×

Příspěvek od Loptos » pon 13. čer 2016 23:59:34

Takže musíme dropovat daný předmět daným lvlem ? Jestli to tak chapu
Naposledy upravil(a) Loptos dne úte 14. čer 2016 12:58:34, celkem upraveno 1 x.

Chyu
Zakladatel tématu
Lv.39
Lv.39
Poděkoval: 2971×
Má poděkování: 1171×

Příspěvek od Chyu » úte 14. čer 2016 11:35:51

Jak to myslíš?
Vše je řečeno v návodě podle mě dost srozumitelně.

Janko.Tlcik
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 183×
Má poděkování: 147×

Příspěvek od Janko.Tlcik » úte 14. čer 2016 13:34:50

Loptos píše:Takže musíme dropovat daný předmět daným lvlem ? Jestli to tak chapu

vec od 120. levelu musíš dropovať s postavou 120, 121,122........150

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ qSTRoNgMANp « pát 6:32 pm »
@Mionix,  je to tak no, přemyslim nad VPNkou na tvrdo někam do Německa
@ Mionix « pát 6:31 pm »
@qSTRoNgMANp,  Jak píši, problém je, že každý hráč v celé ČR jede po jiné trase. Xyz webů, her, serverů pojedou v pohodě, ale pak jeden ne, protože jedete jinou trasu do FRA než jiní. Není třeba problém až do Německa, ale pak někde na cestě ve FRA. Já třeba jednu dobu, nechápu, jel přes PL a to byla tragédie. Výpadky, ztráty, prostě peklo. Nyní se trasa už zas asi rok zpět ustálila na Rakousko, Německo a dál a mám naprostou pohodu. Sám netuším, kudy to provideři honí a z jakého důvodu.
@ qSTRoNgMANp « pát 6:06 pm »
@LordRayden,  Odhalit a vyřešit, nebo mě j---e :D
@ LordRayden « pát 6:06 pm »
qSTRoNgMANp píše: @LordRayden,  Dobře, já jsem trochu podrazden už. :D
np snad se ti to podaří objasnit a vyřešit :heart:
@ qSTRoNgMANp « pát 6:05 pm »
@LordRayden,  Sorry :(
@ qSTRoNgMANp « pát 6:05 pm »
@LordRayden,  Dobře, já jsem trochu podrazden už. :D
@ LordRayden « pát 6:05 pm »
qSTRoNgMANp píše: A opravdu mě nemusí nikdo poučovat o tom, že to je tím AMD. Jedinýmu komu věřím a mužu argumentovat na urovni je Mionix, protože je z oboru
klíd já si jen dělal srandu :cry: :lol:
@ qSTRoNgMANp « pát 6:03 pm »
Takže mám 2x packetloss na ekuru i hru, ale na DNSko 1.1.1.1 nemam ani jeden.
@ qSTRoNgMANp « pát 6:00 pm »
@Mionix,  Tu právě mám a traceuju
@ JohnDoe « pát 5:48 pm »
upřímně si myslím, že GP za 2MB/s flood nebude rád a bude mu úplně jedno jestli Strong dokáže jednou ranou kladiva zatlouct stovku hřebík
@ Mionix « pát 5:41 pm »
@qSTRoNgMANp,  No myslím si, že je to vše ve FRA. Alespoň dle trasy. I když IPiny to má odlišné. Ale kdo je trošku šikovný, tak si IP hry dokáže zjistit. :-)
@ qSTRoNgMANp « pát 5:38 pm »
@Mionix,  Stánky postaveny, tak uvidime.
@ qSTRoNgMANp « pát 5:31 pm »
@Mionix,  zkusim přimo IPčku hry, preci jen stranky a hra jsou jinde ne ?
@ qSTRoNgMANp « pát 5:30 pm »
@JohnDoe,  JE to tak no.
@ JohnDoe « pát 5:26 pm »
jestli tam máš nějaký SLA, tak je testovací server asi jediné místo, kde ti takovéhle monitorování projde... ostatní nejspíš zahazujou rovnou
@ Mionix « pát 5:26 pm »
@qSTRoNgMANp,  Zkoušejte třeba paketlos na stránky Ekury. Já to dělám přes ping plotter, ten vytěžuje naprosto zanedbatelně a může běžet klidně 24*7 a krásně monitoruje i sebemenší mikrovýpadky. Bohužel vám nemohu poskytnout IP serveru, to by mě GA přizabil. :-)
@ qSTRoNgMANp « pát 5:24 pm »
@JohnDoe,  je to server + P2P
@ qSTRoNgMANp « pát 5:23 pm »
@JohnDoe,  Je to server dane služby na testovani.
@ qSTRoNgMANp « pát 5:23 pm »
@Mionix,  LYON tuším no
@ JohnDoe « pát 5:23 pm »
2MB/s sledovacího provozu za 48 hodin? to už by si nejspíš ani nepingnul :)
@ Mionix « pát 5:19 pm »
@qSTRoNgMANp,  a to zkoušíte na server do FRA? Ztráty mohou být někde po cestě do FRA. Každý jede po jiné cestě.
@ qSTRoNgMANp « pát 4:53 pm »
@Mionix,  Jinak mam pušteny Star trinity práve na sledování provozu, mám nasteveno 2MB/S, a nemám ani jeden packet loss za 48H, takže já si fakt nemyslím, že je chyba čistě na mě straně.
@ qSTRoNgMANp « pát 4:52 pm »
@Mionix,  Zkusil jsem vyměnit router, poprosil jsem providera, zda neměnil něco na sítí, tak uvidime. :D
@ Mionix « pát 4:46 pm »
@qSTRoNgMANp,  Já vám bohužel neporadím. Jediný, kdo by vám dokázal pomoci je GA, který si z vámi třeba dodaných logů, HW infa a podobného dokáže něco zjistit. Ostatní GM bohužel ne. Já jsem ten první, který se kdykoliv hráčům snaží pomáhat.
@ qSTRoNgMANp « pát 4:45 pm »
@Mionix,  Tak já se snažím najit vysvětlení proč právě nahozením Vánočního eventu začla haprovat konexe. :)
@ qSTRoNgMANp « pát 4:44 pm »
A opravdu mě nemusí nikdo poučovat o tom, že to je tím AMD. Jedinýmu komu věřím a mužu argumentovat na urovni je Mionix, protože je z oboru
@ qSTRoNgMANp « pát 4:43 pm »
@LordRayden,  Nope tím to není. :) JAk říkám, půl roku mi jedou stánky bez zádrhelu, jedině, když mi spadne net, to chápu, ale mě nespadne net, prostě konexe, mikrolag, vidim to hlavně při točení, kdy pri kazde 5 točce se to lagne. Tato chyba opravdu nastala až 1.1.2020. JEdině co, tak že jsem neauktualizoval launcher po udržbě. Jinak to tisivc let stare AMD drželo 15 stánku :) při spotřebě 25W
@ LordRayden « pát 3:59 pm »
mně jedou stánky v pohodě ^^ to bude tím "tisíc let starým amd" :lol: :lol:
@ Mionix « pát 3:47 pm »
@qSTRoNgMANp,  Tak se podívejte na tržnici. Stojí tam od zapnutí eventu stovky stánků a bez pádů. Tak je to ale pokaždé. Jakmile má jakýkoliv hráč jakýkoliv problém, tak je to vždy a pouze naše chyba. Neříkám, že chyby u nás nejsou, ale osočovat nás z něčeho, co většině hráčů nedělá? A sám se přiznáváte, že vám blbne konektivita na Ekuru. Pak se nedivte, že vám padají stánky. :-(
@ qSTRoNgMANp « pát 3:34 pm »
@Mionix,  A mimo jině začla blbnou konexe a opravdu to není mnou. Veškeré hry, které jsou zavisle na stabilitě mi jedou bez chybně.
@ qSTRoNgMANp « pát 3:33 pm »
@Mionix,  Jasně, na support. :D od "nahození" Vánočního eventu mi stánek nevydrží ani jeden den, předtím jsem jel 24/7 bez jakéhokoliv padnutí stánku, mám extra notebook na stánky.
@ TomasFoxx « pát 3:32 pm »
🐘
@ Lejno « pát 2:44 pm »
Btw. díky za upravenie tých nožíkov u rybarka :)
@ Lejno « pát 1:20 pm »
@ Lejno « pát 1:16 pm »
Opravte to strongovi , prichádzame o yangy 😂
@ SamJsiLama « pát 1:09 pm »
Už se perou, už se perou?
@ Mionix « pát 12:35 pm »
@qSTRoNgMANp,  A hlavně vás odkáži tedy na support.
@ Mionix « pát 12:34 pm »
@qSTRoNgMANp,  Jako nezlobte se na mě, ale mám doma 3 shopy nonstop, k tomu dvě herní okna. Na jednom internetu jsem se 3 PC včetně jednoho do práce. K tomu si pouštím videa v HD z netu a nic mi nepadá.
@ JayV1 « pát 11:34 am »
Trosku drzej ne?
@ qSTRoNgMANp « pát 11:30 am »
Prosím o vypnutí golbálně, padají mi stánky, nebudu to jak retard kazdje den stavet, diky.
@ Mionix « pát 8:08 am »
@GoldMaster,  To bohužel nejde. Tento rok jsme dali sněžení opravdu na minimální úroveň.
@ Nejko123 « pát 12:34 am »
@Lejno, len niektorým slabším jedincom, len tak oznamujem :lol:
@ Lejno « pát 12:04 am »
0:02 crash stranka aj hra, len tak oznamujem :D
@ GoldMaster « čtv 11:17 pm »
Ahojda chtěl bych se zeptat jestli si nemůžu nějak vypnout ty vločky protože mám starší ntb a on má takovou pochroumanou grafiku takže mám celý bílý metin a moc se v tom hrát nedá nějaká rada nebo tak?
@ Lejno « čtv 11:00 pm »
Ja tocim maximálne zlatý , keď mám zrusko, kvôli vyhnúť to je všetko. Ale odkedy mám nový nebesak, už nemením nič. Výbava taká aká je na videu.
@ schvarz « čtv 10:15 pm »
A jakou výbavu ty máš dvojí? Jen náhrdlo a boty ne? Točíš hněvky/extáze a nebesák/zlatej? @Lejno
@ TomasFoxx « čtv 9:35 pm »
@Lejno,  máš lepší výbavu než půlka červený DOHROMADY jsi chtěl napsat ne
@ Lejno « čtv 9:27 pm »
A dovolím si tvrdiť, že mám lepšiu výbavu ako polka červenej, ale je rozdiel dostávať dmg od 1 postavy (mňa) a ledva to ustáť, alebo dostávať dmg od 5 a viac ľudí zakaždým, keď vyjdem zo zamaska :)
@ Lejno « čtv 9:18 pm »
xjirkax píše: Je tu jen jeden problem a to ten ze Lycan ji možná dal na 1ranu ale on vzápětí umřel taky takže nevím nevím ...a mimochodem ten kdo ji bral 11K na vír dostal za 15K taky ale to uz nikdo nenapíše přeci aby se neztrapnil
sorry, nemám už viac kam dať obrany, to že tam máte nahadzane útoky a cez 72 šaman mi zoberte 15k to je vec druhá, že 😂
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
neřeknu když má někdo takový útoky v jedný výbavě, a má druhou na obrany, ale já fakt nikdy neviděl rien něco ustát :D
@ TomasFoxx « čtv 9:10 pm »
+ vidím ve videu od lejna že jí dával 11k každým kordem :D
@ TomasFoxx « čtv 9:10 pm »
@xjirkax, je uplně jedno, co má Rien na sobě, když vím že jí beru po 20k s healerem i bmkem, a pak tam vidím jak jí vypne Lycan na pruraz, tak obrany prostě nemá :D
@ WhiteZz « čtv 9:09 pm »
@xjirkax, očividne nič na wara :D ked dostava 80k :D
@ RAMHH « čtv 9:09 pm »
@xjirkax,  Neco, co ocividne nefunguje. Nerikam ze utoky nejsou dobre, ale vseho s mirou..
@ xjirkax « čtv 9:08 pm »
Ještě kdyby si alespoň vedel co presne ma Rien na sobe
@ TomasFoxx « čtv 9:06 pm »
@xjirkax,  a jak jinak se má k těm healerům vzadu dostat?😂 kdyby běžel bez mřenky tak mu 10 lidí dá po 5k a prostě umře ať má jakýkoliv obrany 😂 kdyby lidi jako rien nenosili utoky, tak ty mřenky mít nemusí
@ WhiteZz « čtv 9:06 pm »
@xjirkax, fňuk?
@ xjirkax « čtv 9:04 pm »
Wow to je borec když chodí v mřence spíš je to lama která musí mít mřenky aby dala CB
@ TomasFoxx « čtv 9:03 pm »
a tim prurazem kolikrát nevezme jen rien, ale další 3 healery

Kdo chatuje