22.3. Update Entarian

Diskuze o rozlehlé zemi s Kouzelným sadem, které dominuje Keskiro spolu s jeho starším bratrem Askerem.
Zamčeno
Annatar
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 24
Registrován: ned 15. říj 2017 17:59:58
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: 22.3. Update Entarian

Příspěvek od Annatar » pát 23. bře 2018 19:03:41

Můj názor na tohle je takový, že je to snaha, ano zabránit něčemu, avšak velmi zbytečná, kdybych chtěl někoho otravovat v entu tak bych ho nyní nerušil, ale prostě bych ho rovnou zabil XD. Mimo to jsem rád že mi mé WP na rušení do entu prodalo předevčírem, když je nyní tenhle update.

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: 22.3. Update Entarian

Příspěvek od rudlaninja » pát 23. bře 2018 19:07:34

Xardass píše: pát 23. bře 2018 17:36:05 Proč se na něco ptáš když si vzápětí sám odpovíš? Ano chodím do Entu a nestalo se mi ještě nikdy, že bych byl v mínusu a požehy opravdu nepoužívám :ouch: .
Malý dotaz co je tam potřeba si zjišťoval a testoval sám?
Taky si odpovím sama.Ne jen si okopíroval od těch kdo to tam testovaly:D
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

ShiBaall
Lv.10
Lv.10
Příspěvky: 66
Registrován: pát 29. říj 2010 17:44:02
Bydliště: Králikárna
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování

Re: 22.3. Update Entarian

Příspěvek od ShiBaall » pát 23. bře 2018 19:11:26

Pajik píše: pát 23. bře 2018 17:13:48
Až mě sejme někdo v přitažlivce, seberu se a jdu na jiné metiny nebo můžu změnit CH. ENTARIAN se NEDÁ srovnávat s jinou MAPOU. Nejblíže tomu má keri, ale ani to bych NESROVNÁVAL!

Zamyslete se nad rozdíly, než něco napíšete.

Z jiného soudku.
Mimochodem jsem v pondělí cidonkoval. :D Byl jsem za hodinku s dropem (kdybych vykopal mapy a prodal okouzla) lépe než v entarianu...
Proč ne? Mapa jako mapa. Však na těch ostatních tě může pronásledovat po všech cháčkách. Když chceš škodit, budeš prostě škodit a cestu si najdeš.
Takže až škodiči změní taktiku, zase se něco omezí? To prostě není cesta.

Xardass
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 213
Registrován: pon 20. pro 2010 19:04:17
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: 22.3. Update Entarian

Příspěvek od Xardass » pát 23. bře 2018 19:43:42

Spoiler:
[/quote]

Malý dotaz co je tam potřeba si zjišťoval a testoval sám?
Taky si odpovím sama.Ne jen si okopíroval od těch kdo to tam testovaly:D
[/quote]
Ano, testoval jsem to tam s přáteli a samozřejmě čerpal info kde se dalo. Kdybych jen kopíroval tak sekám v proměně a chodím do hradu a nezkouším 3 postavy, nemyslíš? Začínal jsem s WP, poté zkoušel šamana a skončil u BMka. Nevím proč máš ten pocit, že máš patent na Entarian a je to Tvoje mapa.
Doteď si pamatuju svoji první úvahu když jsme se dostali poprvé do hradu. "Hmm, hezký, ale nějak málo místa, ne? A ještě jedno CH, to nebude dobrý tady i kdyby tady padalo zlatý prase. Je to velký jako blázen, tady musí být ještě někde něco".
Samozřejmě jsem tenkrát nevěděl jak moc výdělečný to v hradu může být a jak se to tam může zvrhnout, ale vzhledem k tomu, že jsme se toho hned v počátku vzdali tak jsem si našli jiné místo a nestěžuji si a nějaké rušení mě nechává naprosto chladným.
Každopádně, nechci na Tebe nijak útočit, ale ty reakce s jakou jistotou si sama odpovídáš jsou až úsměvné.
Tana83
Dragon Shaman
130+ lvl

Uživatelský avatar
TronikDark
Lv.10
Lv.10
Příspěvky: 62
Registrován: ned 17. čer 2012 18:53:06
Dal poděkování: 34 poděkování
Dostal poděkování: 37 poděkování

Re: 22.3. Update Entarian

Příspěvek od TronikDark » pát 23. bře 2018 19:48:45

ShiBaall píše: pát 23. bře 2018 19:11:26
Pajik píše: pát 23. bře 2018 17:13:48
Až mě sejme někdo v přitažlivce, seberu se a jdu na jiné metiny nebo můžu změnit CH. ENTARIAN se NEDÁ srovnávat s jinou MAPOU. Nejblíže tomu má keri, ale ani to bych NESROVNÁVAL!

Zamyslete se nad rozdíly, než něco napíšete.

Z jiného soudku.
Mimochodem jsem v pondělí cidonkoval. :D Byl jsem za hodinku s dropem (kdybych vykopal mapy a prodal okouzla) lépe než v entarianu...
Proč ne? Mapa jako mapa. Však na těch ostatních tě může pronásledovat po všech cháčkách. Když chceš škodit, budeš prostě škodit a cestu si najdeš.
Takže až škodiči změní taktiku, zase se něco omezí? To prostě není cesta.
ano niečo nájdu na WPčka ( zase :-) ) ved ktorý char ničit zatial sa tu upravovalo len WP ou zabudol som dagger je celkom neviditelky tomu ešte , smutné
Jinno chizfen
ObrázekDarkTronikObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
230k min.+
Jinno
chizfen
150
6xP
Full
15
G10
P
Spoiler:
Za,počítačem jsi king co?Ale,něco říct někomu do očí nesvedeš!
Spoiler:
Obrázek

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: 22.3. Update Entarian

Příspěvek od rudlaninja » pát 23. bře 2018 20:16:05

Spoiler:
Xardass píše: pát 23. bře 2018 19:43:42 Malý dotaz co je tam potřeba si zjišťoval a testoval sám?
Taky si odpovím sama.Ne jen si okopíroval od těch kdo to tam testovaly:D
Xardass píše:Ano, testoval jsem to tam s přáteli a samozřejmě čerpal info kde se dalo. Kdybych jen kopíroval tak sekám v proměně a chodím do hradu a nezkouším 3 postavy, nemyslíš? Začínal jsem s WP, poté zkoušel šamana a skončil u BMka. Nevím proč máš ten pocit, že máš patent na Entarian a je to Tvoje mapa.
Doteď si pamatuju svoji první úvahu když jsme se dostali poprvé do hradu. "Hmm, hezký, ale nějak málo místa, ne? A ještě jedno CH, to nebude dobrý tady i kdyby tady padalo zlatý prase. Je to velký jako blázen, tady musí být ještě někde něco".
Samozřejmě jsem tenkrát nevěděl jak moc výdělečný to v hradu může být a jak se to tam může zvrhnout, ale vzhledem k tomu, že jsme se toho hned v počátku vzdali tak jsem si našli jiné místo a nestěžuji si a nějaké rušení mě nechává naprosto chladným.
Každopádně, nechci na Tebe nijak útočit, ale ty reakce s jakou jistotou si sama odpovídáš jsou až úsměvné.

Nevím kde ses dočetl,že jsem psala,že je to moje mapa.Projdi si 3 roky zpět forum a pročti si moje příspěvky.
Takže úsměvně jsem odpověděla správně,sám si napsal čerpal info kde se dalo.Nemusel si testovat všechny bony na všechny typy monster,točit a testovat všechny pvp bony,testovat všechny druhy helem,brnění,bot, šperků.Ono ty informace neměl nikdo někdo je musel zjišťovat tím,že to vše testoval.
A můžu ti pro info říct,že se nechodilo v proměně testovalo se spousta postav bez proměny a pak i s proměnou.
Kdyby sis tenkrát četl řádně forum psala jsem jak se tam dá dobře vydělat jen se mi každý vždy vysmál.
Víš vůbec,že ze začátku sejmout askera a keskira bylo pro dva hráče hračka?
Ess jako první chodil bosse,my ho ve dvou dávaly bez proměny s wpčkem a ninjou.
A ano dovolím si o sobě tvrdit,že jsem expert na entarian,strávila jsem tam totiž testováním tolik času ukovala a natočila a otestovala tolik věcí.
A bavilo mě to.To je to co ondrovi a evilovi chybí proto se nudí,nemají na to nervy něco sami zjišťovat a proto se nudí a pak jen kazí hru jiným.
Bmko je do enta super,na metiny taky jedno mám na dropování yang nic moc.To už můžeš běhat s bmkem po keri pořád jen běháš,vím že někdo psal že je to bezduché mlácení v proměně,ale zkus si to :D Zjistíš,že bezduché je tam pobíhat a tahat za sebou mobky :D To zvládneš i s výbavou za pár šupů,ale udělej výbavu ,aby si na sobě udržel 4 skupky kapitána keskirů :D A nepobíhal po půlce enta a netahal je za sebou :D
To je jiná výzva :D

Edit: Oprava BBkódů.
/Avery
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Uživatelský avatar
INParadise
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. led 2016 16:51:44
Dal poděkování: 40 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování

Re: 22.3. Update Entarian

Příspěvek od INParadise » pát 23. bře 2018 20:21:51

Spoiler:
Xardass píše: pát 23. bře 2018 19:43:42 Malý dotaz co je tam potřeba si zjišťoval a testoval sám?
Taky si odpovím sama.Ne jen si okopíroval od těch kdo to tam testovaly:D
Xardass píše:Ano, testoval jsem to tam s přáteli a samozřejmě čerpal info kde se dalo. Kdybych jen kopíroval tak sekám v proměně a chodím do hradu a nezkouším 3 postavy, nemyslíš? Začínal jsem s WP, poté zkoušel šamana a skončil u BMka. Nevím proč máš ten pocit, že máš patent na Entarian a je to Tvoje mapa.
Doteď si pamatuju svoji první úvahu když jsme se dostali poprvé do hradu. "Hmm, hezký, ale nějak málo místa, ne? A ještě jedno CH, to nebude dobrý tady i kdyby tady padalo zlatý prase. Je to velký jako blázen, tady musí být ještě někde něco".
Samozřejmě jsem tenkrát nevěděl jak moc výdělečný to v hradu může být a jak se to tam může zvrhnout, ale vzhledem k tomu, že jsme se toho hned v počátku vzdali tak jsem si našli jiné místo a nestěžuji si a nějaké rušení mě nechává naprosto chladným.
Každopádně, nechci na Tebe nijak útočit, ale ty reakce s jakou jistotou si sama odpovídáš jsou až úsměvné.
Vidíš, a některé nebaví běhat před skupinou jako vocas :)

Edit: Oprava BBkódů.
/Avery

Uživatelský avatar
Pajik
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 253
Registrován: čtv 17. úno 2011 23:07:44
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 255 poděkování

Re: 22.3. Update Entarian

Příspěvek od Pajik » pát 23. bře 2018 20:54:19

ShiBaall píše: pát 23. bře 2018 19:11:26
Pajik píše: pát 23. bře 2018 17:13:48
Až mě sejme někdo v přitažlivce, seberu se a jdu na jiné metiny nebo můžu změnit CH. ENTARIAN se NEDÁ srovnávat s jinou MAPOU. Nejblíže tomu má keri, ale ani to bych NESROVNÁVAL!

Zamyslete se nad rozdíly, než něco napíšete.

Z jiného soudku.
Mimochodem jsem v pondělí cidonkoval. :D Byl jsem za hodinku s dropem (kdybych vykopal mapy a prodal okouzla) lépe než v entarianu...
Proč ne? Mapa jako mapa. Však na těch ostatních tě může pronásledovat po všech cháčkách. Když chceš škodit, budeš prostě škodit a cestu si najdeš.
Takže až škodiči změní taktiku, zase se něco omezí? To prostě není cesta.
Mapa jako mapa. Takže cidonie se neliší od jiných map, proto je nazvaná PvP a drop tam je větší díky zisku/ztrátě CB. Proč mám pocit, že jsi hráč, který snad do entu ani nepáchnul a píše rozumy? :D Jeden z těch, co závidí těm, kteří měsíce (ne-li déle) skládali pvm do jedné mapy a mají mít tak o něco více yangů něž ti jinde. :D

Rozdíl je prostě v tom, že v přitažlivce máš x různých míst, nepotřebuješ střep, nepotřebuješ klíč k bráně, můžeš běhat na koni atd. atd. atd. odlišnosti jsem vypisoval asi 20x v jiných vlákneš a vždy se najde někdo, kdo to buď nečetl a nebo ho to nenapadne (asi to bude tím, že tam nikdy nebyl) :D :D :D :D ale kecá do toho :lol:
Obrázek

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: 22.3. Update Entarian

Příspěvek od rudlaninja » pát 23. bře 2018 21:08:30

Pajik píše: pát 23. bře 2018 20:54:19
ShiBaall píše: pát 23. bře 2018 19:11:26
Pajik píše: pát 23. bře 2018 17:13:48
Až mě sejme někdo v přitažlivce, seberu se a jdu na jiné metiny nebo můžu změnit CH. ENTARIAN se NEDÁ srovnávat s jinou MAPOU. Nejblíže tomu má keri, ale ani to bych NESROVNÁVAL!

Zamyslete se nad rozdíly, než něco napíšete.

Z jiného soudku.
Mimochodem jsem v pondělí cidonkoval. :D Byl jsem za hodinku s dropem (kdybych vykopal mapy a prodal okouzla) lépe než v entarianu...
Proč ne? Mapa jako mapa. Však na těch ostatních tě může pronásledovat po všech cháčkách. Když chceš škodit, budeš prostě škodit a cestu si najdeš.
Takže až škodiči změní taktiku, zase se něco omezí? To prostě není cesta.
Mapa jako mapa. Takže cidonie se neliší od jiných map, proto je nazvaná PvP a drop tam je větší díky zisku/ztrátě CB. Proč mám pocit, že jsi hráč, který snad do entu ani nepáchnul a píše rozumy? :D Jeden z těch, co závidí těm, kteří měsíce (ne-li déle) skládali pvm do jedné mapy a mají mít tak o něco více yangů něž ti jinde. :D

Rozdíl je prostě v tom, že v přitažlivce máš x různých míst, nepotřebuješ střep, nepotřebuješ klíč k bráně, můžeš běhat na koni atd. atd. atd. odlišnosti jsem vypisoval asi 20x v jiných vlákneš a vždy se najde někdo, kdo to buď nečetl a nebo ho to nenapadne (asi to bude tím, že tam nikdy nebyl) :D :D :D :D ale kecá do toho :lol:
Zapoměl si na full karmu na full buff ;)
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Uživatelský avatar
TronikDark
Lv.10
Lv.10
Příspěvky: 62
Registrován: ned 17. čer 2012 18:53:06
Dal poděkování: 34 poděkování
Dostal poděkování: 37 poděkování

Re: 22.3. Update Entarian

Příspěvek od TronikDark » pát 23. bře 2018 21:41:05

tak ako ja viem tak rudlaninja ( xMajkyx) vie o entu možno najviac a najviac sa tam namakala aby zistila odskušala vedela čo a ako z vecama a bonusama ale ten update je fraška same o sebe sobrat možnost zruška WPčku? len preto že tam niekto kazil hru? nabuduce zoberieme plašte abi nikdo nemohol naplaštovat mobov v hrade na druhe hrače . :-) to bolo fakt super riešenie ako vizitka od GM TRAPNE ako sa vraví riešenie na Pána nechapem prečo nenechaju volnost rivalite medzi ríšamy a riešia to pomahaním niektorím jedincom . ubohe
Jinno chizfen
ObrázekDarkTronikObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
230k min.+
Jinno
chizfen
150
6xP
Full
15
G10
P
Spoiler:
Za,počítačem jsi king co?Ale,něco říct někomu do očí nesvedeš!
Spoiler:
Obrázek

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Clusive 
offline Mionix 
offline Russian 
offline Yuminka 
offline hern123 
offline nobody1 
offline vitulinek