BM Sura - Entarian

Diskuze o rozlehlé zemi s Kouzelným sadem, které dominuje Keskiro spolu s jeho starším bratrem Askerem.
YungSinatra
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 30
Registrován: ned 22. bře 2020 10:07:07
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

BM Sura - Entarian

Příspěvek od YungSinatra » čtv 18. čer 2020 20:37:37

Zdravíčko, ruce líbám.

Již delší dobu chodím HG a tak nějak mi v hlavě sedí nápad, že si udělám postavu do Entu. Postavu do cido mám, do HG, jenž je mojí prioritou taky a než do Kerindoru, jsem se rozhodl zkusit ent. Chápu, chápu. Je to určitě daleko nákladnější ale za to odměnující. S mým WP surou mám asi po ptákách, protože bez karmy G6+ co jsem slyšel nezmůžeš nic. Nejjednodušší a také nejlevnější cestou bude tedy BM sura který karmu prý nepotřebuje ( avšak je příhodná ).
Pro absenci komentářů jako “Můžeš prohlédnout starší příspěvky na fóru“ proto přikládám pár důvodu, proč zakládám nové téma. Příspěvků je jak v sekci Entarian, tak v Sekci Sura vážně hodně. Je to nepřehledné a proto si myslím, že by přišlo vhod, založit novější, pro mladší hráče. Dalším z důvodu je to, že se za dobu co je tu s námi Entarian mohlo změnit, proto chci mít nejnovější informace od tamějších lidí, jenž chodí Ent. Posledním a hlavním důvodem je, že jsem velice zvídavý člověk a proto, se rád zeptám na každičký detail, nerad bych zanedbal jedinou věc a abych zbytečně nerefreshoval starší témata a nedělal to ještě méně přehledné, než to je.

Tudíž mé otázky zní, jaká výbava? Jaké části a jaké bonusy? Je tu více možností nebo bych se měl řídit jednou striktní? Co místa, kam můžu chodít s takovým BMkem? Točili jste výbavu, či jste ji kupovali již hotovou a na kolik Vás to vyšlo? Vím, že v Entu se hlavně jedná o Ďáble a lidi. Jaké bonusy se tam dál hodí a jaké do věcí natočit?

Děkuji každému jednotlivci, jenž se na tomhle bude se mnou podílet a doufám, že tenhle “Thread„ nebude sloužit jen mně ale i dalším, příchozím hráčům. Přeji pěkný zbytek karantény, zůstaňte v bezpečí a čistěte si zuby. :fight:

Uživatelský avatar
Lejno
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 305
Registrován: pát 31. kvě 2019 15:03:08
Dal poděkování: 228 poděkování
Dostal poděkování: 456 poděkování

Re: BM Sura - Entarian

Příspěvek od Lejno » čtv 18. čer 2020 20:47:57

Zbraň - Jaspis - 15+% schop + 20 dabel (+int/kritik luxus)
Helma - Zuřivka - 10 lidi + 20 dábel MHU aspon 30+ ( dá sa používat aj od 10mhu)
Štít - Kouzelník - 20 yang + 20 dábel POZOR určite chceš kladnú hodnotu pohybu. ( Je tu možnosť nosiť kvoli tomu so sebou healera, ale radšej si kup ten štít s pohybom aspon 25+ čím viac tým lepšie) Dodatok: tretí bonus do štítu už je len luxus navyše
Boty - Hnevky - 15 šip + 20 yang + 20 rýchlost kúzla ( čím vyššia rýchlost kuzla , tým samozrejme lepšie, sú lacné aj s 27rk napr)
Náušnice - Zd.Nebeské náušky - 15 šíp - 10 lidi - 20 dábel
Náramek - Zd.Nebeský náramek - 10 lidi 20 dábel (+zb výhoda)
Náhrdelník - Zd.Perlový Náhrdelník - 15 šip + 20 yang + zb/kritik

K talizmanom - Možnosti:
Schop + Schop + Schop
Schop + Schop + Dábel
Schop + Dábel + Dabel
Schop + Schop + Príšera ( O niečo málinko menší dmg na molu napr, ale máš to variabilné v tom, že možeš chodiť aj na bossov ALE, ja mám výbavu full dabel dabel schop a v klude chodím aj na bossov)

3x dábel nemám vyskušané - mám vyskúšané rozdiel medzi schop schop dabel vs. dabel dabel schop = rozdiel tam nebol, poprípade v 10tkach - neviditelný.

E: uprava štítu moja chyba.
Naposledy upravil(a) Lejno dne čtv 18. čer 2020 21:47:33, celkem upraveno 2 x.
Do tretice všetko dobré...
Obrázek

YungSinatra
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 30
Registrován: ned 22. bře 2020 10:07:07
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: BM Sura - Entarian

Příspěvek od YungSinatra » čtv 18. čer 2020 21:20:24

Lejno píše: čtv 18. čer 2020 20:47:57 Zbraň - Jaspis - 15+% schop + 20 dabel (+int/kritik luxus)
Helma - Zuřivka - 10 lidi + 20 dábel MHU aspon 30+ ( dá sa používat aj od 10mhu)
Štít - Kouzelník - 10 lidi + 20 dábel POZOR určite chceš kladnú hodnotu pohybu. ( Je tu možnosť nosiť kvoli tomu so sebou healera, ale radšej si kup ten štít s pohybom aspon 25+ čím viac tým lepšie) Dodatok: tretí bonus do štítu už je len luxus navyše
Boty - Hnevky - 15 šip + 20 yang + 20 rýchlost kúzla ( čím vyššia rýchlost kuzla , tým samozrejme lepšie, sú lacné aj s 27rk napr)
Náušnice - Zd.Nebeské náušky - 15 šíp - 10 lidi - 20 dábel
Náramek - Zd.Nebeský náramek - 10 lidi 20 dábel (+zb výhoda)
Náhrdelník - Zd.Perlový Náhrdelník - 15 šip + 20 yang + zb/kritik

K talizmanom - Možnosti:
Schop + Schop + Schop
Schop + Schop + Dábel
Schop + Dábel + Dabel
Schop + Schop + Príšera ( O niečo málinko menší dmg na molu napr, ale máš to variabilné v tom, že možeš chodiť aj na bossov ALE, ja mám výbavu full dabel dabel schop a v klude chodím aj na bossov)

3x dábel nemám vyskušané - mám vyskúšané rozdiel medzi schop schop dabel vs. dabel dabel schop = rozdiel tam nebol, poprípade v 10tkach - neviditelný.
Paráda, to jsem přesně potřeboval a chtěl slyšet. K tomu štítu, není zde možnost mít tvrzák? A ještě k biologovi, myslíš že když budu mít třeba jen ENT Bio 1, zvládnu dávat dostatečný dmg na to, aby to za něco stálo? Kolik je takový minimální DMG který bych měl dávat s BMkem a s jakým výdělkem bych mohl počítat? Děkuji moc. A co variace talíku jako schop schop int?
Naposledy upravil(a) YungSinatra dne čtv 18. čer 2020 21:35:59, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 647
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 122 poděkování
Dostal poděkování: 377 poděkování

Re: BM Sura - Entarian

Příspěvek od schvarz » čtv 18. čer 2020 21:35:42

HROZNĚ DŮLEŽITÝ: ZŮSTAŇ NA LEVELU 136, NECHOĎ NA 138 KVŮLI TRNU!
Na výdělku na mole to potom u topový výbavy (a pokud hraješ bezchybně) dělá rozdíl klidně 150kk/hod. Topová výbava znamená dmg kamenem krit 21k+.
Pokud si pořídíš trn, tak samozřejmě nůžky sevřeš a budeš vydělávat blíž tomu, co dá ten lvl 136 + snadněji zabiješ bosse, ale v začátku rozhodně nemá smysl investovat 40kkk navíc, abys na tom byl vlastně stejně, jako když bys zůstal na 136 a ty prachy neutratil.
Další věc: Záleží fakt na tom, jak ti to jde, jak to umíš a jak moc se soustředíš. Pokud čumíš na film a nedáváš majzla, tak můžeš za hodinu s klidem vydělat o 400kk méně, než když jedeš fakt soustředěně. S identickou výbavou jsem s bonusy za hodinu dal 1,5kkk a pak 900kk, jen proto že jsem čuměl na seroš a furt umíral :D

K výbavě:
Lejno píše: čtv 18. čer 2020 20:47:57 Zbraň - Jaspis - 15+% schop + 20 dabel (+int/kritik luxus)
Helma - Zuřivka - 10 lidi + 20 dábel MHU aspon 30+ ( dá sa používat aj od 10mhu)
Štít - Kouzelník - 10 lidi + 20 dábel POZOR určite chceš kladnú hodnotu pohybu. ( Je tu možnosť nosiť kvoli tomu so sebou healera, ale radšej si kup ten štít s pohybom aspon 25+ čím viac tým lepšie) Dodatok: tretí bonus do štítu už je len luxus navyše
Boty - Hnevky - 15 šip + 20 yang + 20 rýchlost kúzla ( čím vyššia rýchlost kuzla , tým samozrejme lepšie, sú lacné aj s 27rk napr)
Náušnice - Zd.Nebeské náušky - 15 šíp - 10 lidi - 20 dábel
Náramek - Zd.Nebeský náramek - 10 lidi 20 dábel (+zb výhoda)
Náhrdelník - Zd.Perlový Náhrdelník - 15 šip + 20 yang + zb/kritik

K talizmanom - Možnosti:
Schop + Schop + Schop
Schop + Schop + Dábel
Schop + Dábel + Dabel
Schop + Schop + Príšera ( O niečo málinko menší dmg na molu napr, ale máš to variabilné v tom, že možeš chodiť aj na bossov ALE, ja mám výbavu full dabel dabel schop a v klude chodím aj na bossov)

3x dábel nemám vyskušané - mám vyskúšané rozdiel medzi schop schop dabel vs. dabel dabel schop = rozdiel tam nebol, poprípade v 10tkach - neviditelný.
Já osobně bych rozhodně nevynechal 20% yang ve štítu.

Hlavním výdělečným místem pro BMko v Entarianu je molo, na kterém se vyskytují Keskiři. Na Keskiry platí bonusy ďábel a lidi. Keskiři se také vyskytují uvnitř hradu. Ve zbytku mapy se nacházejí Askeři, na které platí pouze bonus lidi, bonus ďábel na ně neplatí.
Na mapě jsem označil červeně molo, tedy oblast, kde se budeš s BMkem pohybovat. Boss Keskirů na mole je Savascon. Nahoře potom ještě vidíš bosse Askerů, Yugita, na kterého právě platí jen bonus lidé.
Obrázek

Výdělek na mole je jednoduchý - zabíjíš keskiry, padají z nich yangy. Co se týká Savascona, tak se dá spolehlivě zabít ve 2 lidech. Pokud ho chceš dát solo, doporučuju magickou trofej a míříš na dmg kamenem (kritik) alespoň 20,5k, abys ho utřískal, ale může ti to trvat i 10 minut. Na konci potřebuješ, aby ti padlo více kritiků Proto se hodí na Sava mít větší poškození. Toho se většinou docílí tak, že pořídíš další štít, který už právě bude mít bonusy 20 ďábel 10 lidi (případně nějaký inteligence/pohyblivost, ale to už je luxus). 10 lidi ti totiž napohodu přidají 900-1000dmg na kritik kamenem.

Štít na výdělek - 20 ďábel 20 yang nutně, cokoliv dalšího výhodou (antistun není třeba, ačkoliv je příjemný, ale drahý)
Štít na sava - 20 ďábel 10 lidi, cokoliv dalšího do dmg výhodou
Za mě se rozhodně nevyplatí přidat 10% lidi na úkor 20% yang do štítu. Co se výdělku týká, tak 20 yang 20 ďábel do štítu bohatě stačí.

Talismany - doporučuju půl napůl schopky a ďábly. Já mám konkrétně 4 schopky, 4 ďábly a 1 příšeru. Příšera je o trochu horší, jak ďábel, navíc bonusy na ďábla v entu fungují nějak divně, nepřidávají jen tobě dmg, ale ovlivňují i dmg, co dostáváš ty. Na BMku to není tolik znát, ale lidi z hradu budou vědět.
Jak Lejno uvádí, schopka, příšera a inteligence poskytují variabilitu, že s tím můžeš jít zabít i Yugita a Askera, ale ty děláš výbavu na molo (a případně na sava), na bosse a metiny (metiny jsou askeři) mysli až v poslední řadě.
Nedoporučuju mít 9x ďábel, 9x schop a podobný extrémy. Na ekuře bylo vždy nejvýhodnější mít bonusy relativně vyvážené.

Náhrdelník - určitě tam měj kritik spíš než ZB. Sice to hodí jen 2% do kritiku schopkou, ale znáš to, korunka ke korunce... ZB dmg nezvýší a v entu se každý dmg navíc počítá.

Náušnice - Za tohle asi sklidím hejt, ale - já doporučuju zlatý naušnice přes nebeský. Zlatý naušnice ti oproti nebeským naušnicím dají 7 INT a 7% na příšeru. Naopak přijdeš o 3% na kritik schopkou. Těch 7 příšera + 7 int ti přidá 800-1000 dmg na kritik kamenem, mám odzkoušeno. Jde to s nimi podstatně líp, počítal jsem i průměrný poškození v excelu, vychází větší se zlatýma + mám s obojím odchozeno přes 20 hodin a s těma zlatýma mi to prostě jde líp, hlavně na Savascona to dost pomůže. Problém je, že jsou zlatý naušnice 20 ďábel 10 lidi 15 šíp (nebo aspoň 10) opravdu špatně sehnatelný a nejspíš si je budeš muset vyrobit. Já měl štěstí, padlo to tam za 2kkk, ale kamarádům taky až za 18kkk :D Nebeský naušky docela spolehlivě koupíš, jsou snadno sehnatelný. Takže výběr je na tobě. Do začátku nebeský jako nejsou žádný problém.

Jo jinak počítej s tím, že i když bys chodil keri, tak prvních 20-40 hodin v entu prostě budeš lempl a nebudeš schopnej dosáhnout na výdělky, na který dosáhnou ostatní. Ta technika chvíli trvá se naučit, naučit se neumírat, ale zároveň to kropit dostatečně rychle. Zpočátku doporučuju tahat prostě jen jednu skupinku, až na ní nebudeš umírat, tak 2 a pak třeba zkoušet i pláště.

Jo a nenos sebou do entu modrý elixíry. Ani jedno políčko, nebo když už, tak fakt jen to jedno. Nepotřebuješ je, ochrana ti doplňuje manu, kdykoliv dostaneš zásah.

A nakonec - zlatý naušnice do entu jsem samozřejmě nevymyslel. Dlouhou dobu je používají Dux a Brahim a oni mě (a další) inspirovali k tomu si to otestovat.

PS: Neprodávej L+ za 25kk, když jsem ti takhle pěkně poradil. :D
Naposledy upravil(a) schvarz dne čtv 18. čer 2020 21:44:25, celkem upraveno 1 x.

YungSinatra
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 30
Registrován: ned 22. bře 2020 10:07:07
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: BM Sura - Entarian

Příspěvek od YungSinatra » čtv 18. čer 2020 21:43:20

schvarz píše: čtv 18. čer 2020 21:35:42 HROZNĚ DŮLEŽITÝ: ZŮSTAŇ NA LEVELU 136, NECHOĎ NA 138 KVŮLI TRNU!
Na výdělku na mole to potom u topový výbavy (a pokud hraješ bezchybně) dělá rozdíl klidně 150kk/hod. Topová výbava znamená dmg kamenem krit 21k+.
Pokud si pořídíš trn, tak samozřejmě nůžky sevřeš a budeš vydělávat blíž tomu, co dá ten lvl 136 + snadněji zabiješ bosse, ale v začátku rozhodně nemá smysl investovat 40kkk navíc, abys na tom byl vlastně stejně, jako když bys zůstal na 136 a ty prachy neutratil.
Další věc: Záleží fakt na tom, jak ti to jde, jak to umíš a jak moc se soustředíš. Pokud čumíš na film a nedáváš majzla, tak můžeš za hodinu s klidem vydělat o 400kk méně, než když jedeš fakt soustředěně. S identickou výbavou jsem s bonusy za hodinu dal 1,5kkk a pak 900kk, jen proto že jsem čuměl na seroš a furt umíral :D

K výbavě:
Lejno píše: čtv 18. čer 2020 20:47:57 Zbraň - Jaspis - 15+% schop + 20 dabel (+int/kritik luxus)
Helma - Zuřivka - 10 lidi + 20 dábel MHU aspon 30+ ( dá sa používat aj od 10mhu)
Štít - Kouzelník - 10 lidi + 20 dábel POZOR určite chceš kladnú hodnotu pohybu. ( Je tu možnosť nosiť kvoli tomu so sebou healera, ale radšej si kup ten štít s pohybom aspon 25+ čím viac tým lepšie) Dodatok: tretí bonus do štítu už je len luxus navyše
Boty - Hnevky - 15 šip + 20 yang + 20 rýchlost kúzla ( čím vyššia rýchlost kuzla , tým samozrejme lepšie, sú lacné aj s 27rk napr)
Náušnice - Zd.Nebeské náušky - 15 šíp - 10 lidi - 20 dábel
Náramek - Zd.Nebeský náramek - 10 lidi 20 dábel (+zb výhoda)
Náhrdelník - Zd.Perlový Náhrdelník - 15 šip + 20 yang + zb/kritik

K talizmanom - Možnosti:
Schop + Schop + Schop
Schop + Schop + Dábel
Schop + Dábel + Dabel
Schop + Schop + Príšera ( O niečo málinko menší dmg na molu napr, ale máš to variabilné v tom, že možeš chodiť aj na bossov ALE, ja mám výbavu full dabel dabel schop a v klude chodím aj na bossov)

3x dábel nemám vyskušané - mám vyskúšané rozdiel medzi schop schop dabel vs. dabel dabel schop = rozdiel tam nebol, poprípade v 10tkach - neviditelný.
Já osobně bych rozhodně nevynechal 20% yang ve štítu.

Hlavním výdělečným místem pro BMko v Entarianu je molo, na kterém se vyskytují Keskiři. Na Keskiry platí bonusy ďábel a lidi. Keskiři se také vyskytují uvnitř hradu. Ve zbytku mapy se nacházejí Askeři, na které platí pouze bonus lidi, bonus ďábel na ně neplatí.
Na mapě jsem označil červeně molo, tedy oblast, kde se budeš s BMkem pohybovat. Boss Keskirů na mole je Savascon. Nahoře potom ještě vidíš bosse Askerů, Yugita, na kterého právě platí jen bonus lidé.
Obrázek

Výdělek na mole je jednoduchý - zabíjíš keskiry, padají z nich yangy. Co se týká Savascona, tak se dá spolehlivě zabít ve 2 lidech. Pokud ho chceš dát solo, doporučuju magickou trofej a míříš na dmg kamenem (kritik) alespoň 20,5k, abys ho utřískal, ale může ti to trvat i 10 minut. Na konci potřebuješ, aby ti padlo více kritiků Proto se hodí na Sava mít větší poškození. Toho se většinou docílí tak, že pořídíš další štít, který už právě bude mít bonusy 20 ďábel 10 lidi (případně nějaký inteligence/pohyblivost, ale to už je luxus). 10 lidi ti totiž napohodu přidají 900-1000dmg na kritik kamenem.

Štít na výdělek - 20 ďábel 20 yang nutně, cokoliv dalšího výhodou (antistun není třeba, ačkoliv je příjemný, ale drahý)
Štít na sava - 20 ďábel 10 lidi, cokoliv dalšího do dmg výhodou
Za mě se rozhodně nevyplatí přidat 10% lidi na úkor 20% yang do štítu. Co se výdělku týká, tak 20 yang 20 ďábel do štítu bohatě stačí.

Talismany - doporučuju půl napůl schopky a ďábly. Já mám konkrétně 4 schopky, 4 ďábly a 1 příšeru. Příšera je o trochu horší, jak ďábel, navíc bonusy na ďábla v entu fungují nějak divně, nepřidávají jen tobě dmg, ale ovlivňují i dmg, co dostáváš ty. Na BMku to není tolik znát, ale lidi z hradu budou vědět.
Jak Lejno uvádí, schopka, příšera a inteligence poskytují variabilitu, že s tím můžeš jít zabít i Yugita a Askera, ale ty děláš výbavu na molo (a případně na sava), na bosse a metiny (metiny jsou askeři) mysli až v poslední řadě.
Nedoporučuju mít 9x ďábel, 9x schop a podobný extrémy. Na ekuře bylo vždy nejvýhodnější mít bonusy relativně vyvážené.

Náhrdelník - určitě tam měj kritik spíš než ZB. Sice to hodí jen 2% do kritiku schopkou, ale znáš to, korunka ke korunce... ZB dmg nezvýší a v entu se každý dmg navíc počítá.

Náušnice - Za tohle asi sklidím hejt, ale - já doporučuju zlatý naušnice přes nebeský. Zlatý naušnice ti oproti nebeským naušnicím dají 7 INT a 7% na příšeru. Naopak přijdeš o 3% na kritik schopkou. Těch 7 příšera + 7 int ti přidá 800-1000 dmg na kritik kamenem, mám odzkoušeno. Jde to s nimi podstatně líp, počítal jsem i průměrný poškození v excelu, vychází větší se zlatýma + mám s obojím odchozeno přes 20 hodin a s těma zlatýma mi to prostě jde líp, hlavně na Savascona to dost pomůže. Problém je, že jsou zlatý naušnice 20 ďábel 10 lidi 15 šíp (nebo aspoň 10) opravdu špatně sehnatelný a nejspíš si je budeš muset vyrobit. Já měl štěstí, padlo to tam za 2kkk, ale kamarádům taky až za 18kkk :D Nebeský naušky docela spolehlivě koupíš, jsou snadno sehnatelný. Takže výběr je na tobě. Do začátku nebeský jako nejsou žádný problém.

Jo jinak počítej s tím, že i když bys chodil keri, tak prvních 20-40 hodin v entu prostě budeš lempl a nebudeš schopnej dosáhnout na výdělky, na který dosáhnou ostatní. Ta technika chvíli trvá se naučit, naučit se neumírat, ale zároveň to kropit dostatečně rychle. Zpočátku doporučuju tahat prostě jen jednu skupinku, až na ní nebudeš umírat, tak 2 a pak třeba zkoušet i pláště.

Jo a nenos sebou do entu modrý elixíry. Ani jedno políčko, nebo když už, tak fakt jen to jedno. Nepotřebuješ je, ochrana ti doplňuje manu, kdykoliv dostaneš zásah.


PS: Neprodávej L+ za 25kk, když jsem ti takhle pěkně poradil. :D
Ani nevíš, jak jsem vděčný za to, co si mi právě napsal. Dal jsem asi 100+- toček do zuřivky a padlo mi tam schop schop int, myslíš, že by to šlo nebo když nebudu mít keri 1 tak bych neměl tolik vynechávat, abych dával dostatečný DMG pro fajnový výdělek?

Jinak k těm elíkům, neboj, už jsem se od toho odprostil. :D Dávám je za 20, jen M+ dávám za 25KK vždy před správcem, to krásně zmizí. Kdyby si někdy potřeboval cokoliv, elíčky nebo cokoliv z HG a podobně, napiš.. Jsem ti vděčný i když nevím, jak si ve hře jménem. :D

Uživatelský avatar
Lejno
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 305
Registrován: pát 31. kvě 2019 15:03:08
Dal poděkování: 228 poděkování
Dostal poděkování: 456 poděkování

Re: BM Sura - Entarian

Příspěvek od Lejno » čtv 18. čer 2020 21:44:14

Tvrzák by som určite nevolil, ty za BMko potrebuješ dať DMG čo viac, kde kúzelník práve pridáva magický utok. A tvrzák má obranu proti schopkám, je sice pravda, že lukarky občas dajú kuzlo, na ktoré platí schop, ale tak 80% dmg sú obrany proti prumke.

Biolog - uplne bohate stačí len ten 95 biolog viac ani nepotrebuješ a budeš to dávať rovnako

Ent bio na pvm stačí iba 1. kolo, ostatné sú pvp, takže áno, určite to stačí. Optimálny dmg, od jakého som aspon ja začal zarábať bol tých 17k na kámen (začínal som na 15,6 - zárobok bol 800kk s bonusom. Pri 17k to bolo už okolo 1kkk) Aktuálne som na 19,7 - zárobok je 1,2kkk s bonusok bez yangbomby, tzn. že podľa štastia na yangbombu sa ti zvyšuje zárobok ale pod 1,2 už neklesnem), zajtra si idem pre odmenu za enta bio, takže tipujem dmg niečo okolo 20,5k takže základný zárobok sa opäť zvyši aspon o 100-150kk / h .


EDIT: K TOMU ŠTITU ČO PISAL SCHWARZ, URČITE 20 DABEL + 20 YANG , 10 lidi som tam písal automaticky a pritom ich tam sám nemam, moja chyba pardon.

Edit2: Zd.Zlaté naušky som mal možnosť skusiť na pár minut, dmg je naozaj o 800 až 1000dmg vačší, ked ich natočím a budem použivať pár hodín, tak sa rozhodnem, ale može byť, že su o niečo málo lepšie, tažko povedať.
Do tretice všetko dobré...
Obrázek

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 647
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 122 poděkování
Dostal poděkování: 377 poděkování

Re: BM Sura - Entarian

Příspěvek od schvarz » čtv 18. čer 2020 22:01:19

Keri 1 bio je za mě nutnost. Poznámky dají 1k dmg na kamen krit, keri 1 dalších 900.
Jako jde chodit i dřív, ale fakt doporučuju teda bez bia dávat s tou výbavou aspoň 17k. Začínal jsem taky na těch 15k a je to pain, dáš za hodinu s bonusy těch 700-800 a štve tě to, páč ti to nejde. Navíc ty špatný věci se pak hrozně blbě prodávají.

A jinak ten INT talík jako jde nechat, tam by neměl být velký rozdíl, max třeba 100-150dmg na krit kamenem, oproti příšeře tam rozdíl bude malilinkej.

YungSinatra
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 30
Registrován: ned 22. bře 2020 10:07:07
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: BM Sura - Entarian

Příspěvek od YungSinatra » čtv 18. čer 2020 22:16:18

schvarz píše: čtv 18. čer 2020 22:01:19 Keri 1 bio je za mě nutnost. Poznámky dají 1k dmg na kamen krit, keri 1 dalších 900.
Jako jde chodit i dřív, ale fakt doporučuju teda bez bia dávat s tou výbavou aspoň 17k. Začínal jsem taky na těch 15k a je to pain, dáš za hodinu s bonusy těch 700-800 a štve tě to, páč ti to nejde. Navíc ty špatný věci se pak hrozně blbě prodávají.

A jinak ten INT talík jako jde nechat, tam by neměl být velký rozdíl, max třeba 100-150dmg na krit kamenem, oproti příšeře tam rozdíl bude malilinkej.
Jasně, asi bude lepší koupit již nějakou postavu s rozjetým Biologem. Ale jak je to s těmi talíky 2x schop 1x int? Je to možné?

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 647
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 122 poděkování
Dostal poděkování: 377 poděkování

Re: BM Sura - Entarian

Příspěvek od schvarz » čtv 18. čer 2020 22:34:50

YungSinatra píše: čtv 18. čer 2020 22:16:18
schvarz píše: čtv 18. čer 2020 22:01:19 Keri 1 bio je za mě nutnost. Poznámky dají 1k dmg na kamen krit, keri 1 dalších 900.
Jako jde chodit i dřív, ale fakt doporučuju teda bez bia dávat s tou výbavou aspoň 17k. Začínal jsem taky na těch 15k a je to pain, dáš za hodinu s bonusy těch 700-800 a štve tě to, páč ti to nejde. Navíc ty špatný věci se pak hrozně blbě prodávají.

A jinak ten INT talík jako jde nechat, tam by neměl být velký rozdíl, max třeba 100-150dmg na krit kamenem, oproti příšeře tam rozdíl bude malilinkej.
Jasně, asi bude lepší koupit již nějakou postavu s rozjetým Biologem. Ale jak je to s těmi talíky 2x schop 1x int? Je to možné?
Mít jednu věc 2x schop 1x int je možný, mít to všude je na nic.
A jinak já nesnáším kupování postav, za který hraju nějak víc, takže si všecko radši udělám sám (ač něco jsem taky koupil), ale prostě udělat to bio trvá fakt půl roku, takže si to chce říct půl roku před entem a rozjet postavu no :D

YungSinatra
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 30
Registrován: ned 22. bře 2020 10:07:07
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: BM Sura - Entarian

Příspěvek od YungSinatra » čtv 18. čer 2020 22:39:01

schvarz píše: čtv 18. čer 2020 22:34:50
YungSinatra píše: čtv 18. čer 2020 22:16:18
schvarz píše: čtv 18. čer 2020 22:01:19 Keri 1 bio je za mě nutnost. Poznámky dají 1k dmg na kamen krit, keri 1 dalších 900.
Jako jde chodit i dřív, ale fakt doporučuju teda bez bia dávat s tou výbavou aspoň 17k. Začínal jsem taky na těch 15k a je to pain, dáš za hodinu s bonusy těch 700-800 a štve tě to, páč ti to nejde. Navíc ty špatný věci se pak hrozně blbě prodávají.

A jinak ten INT talík jako jde nechat, tam by neměl být velký rozdíl, max třeba 100-150dmg na krit kamenem, oproti příšeře tam rozdíl bude malilinkej.
Jasně, asi bude lepší koupit již nějakou postavu s rozjetým Biologem. Ale jak je to s těmi talíky 2x schop 1x int? Je to možné?
Mít jednu věc 2x schop 1x int je možný, mít to všude je na nic.
A jinak já nesnáším kupování postav, za který hraju nějak víc, takže si všecko radši udělám sám (ač něco jsem taky koupil), ale prostě udělat to bio trvá fakt půl roku, takže si to chce říct půl roku před entem a rozjet postavu no :D
Mluvíš mi z duše. Hodně lidi mi říkalo, ať si koupím postavu na PVP, do cido ale prostě já si to potřebuju udělat sám, jinak jsem z toho špatnej. :D Akorát s tím entem jsem přišel teď a je to blbý mno. :/

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Mionix 
offline hern123 
offline noxforko