Diskuze o velmi členitém území, které dříve bylo velkou říší. Dnes zde zbyl jen zmatek.
-
DarkMagic
- Lv.19

- Příspěvky: 208
- Registrován: ned 22. črc 2012 16:55:52
- Bydliště: Jinno
- Dal poděkování: 23 poděkování
- Dostal poděkování: 26 poděkování
Příspěvek
od DarkMagic » stř 10. dub 2013 18:45:39
nejlepší je, že si každej myslí, že všichni mají pár set miliard na rozhazování

já kdybych měl na pořádnou výbavu tak netrčím v keri

-
Killershop
- Lv. 11

- Příspěvky: 78
- Registrován: sob 20. lis 2010 13:43:40
- Bydliště: Nyní Shinsoo
- Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvek
od Killershop » stř 10. dub 2013 21:34:13
Já mám 101% ork lvl 80 630hodnota utoku 111% příšer a beru 12k,jinak nemam taliky prumky..
Co doporučujete BM lvl 95 na zvěř nebo ezo? Důvody?
Poskytuji kvalitní stun do Kerindoru za 50%
Moje herní postavy:
fraventecka 115lvl- Hlavní,drop swamp
lakbuf 100lvl- Buffka s 92%
LecitelkaPvp 80lvl Stunerka do kerindoru,rekord 380
!!!!!!!!!!SHINSOO!!!!!!!!!!!
-
ladgiss
- Lv.10

- Příspěvky: 62
- Registrován: pon 26. bře 2012 21:57:02
- Dal poděkování: 17 poděkování
- Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvek
od ladgiss » stř 10. dub 2013 22:49:30
D_ivejte ja vam to tu tak napisu co mam za bony 80% ork 83%Přisera full 75/10 taliki ve štitu
prumka sila a nic vic
-
SpArrKy
- Lv.20

- Příspěvky: 275
- Registrován: pon 25. dub 2011 20:00:37
- Dal poděkování: 2 poděkování
- Dostal poděkování: 9 poděkování
Příspěvek
od SpArrKy » stř 10. dub 2013 23:14:34
DarkMagic píše:nejlepší je, že si každej myslí, že všichni mají pár set miliard na rozhazování

já kdybych měl na pořádnou výbavu tak netrčím v keri

ja treba nesouhlasim

Cloveka uz to nudi a nebavi a tak si chce zpestrit hru a udela dropa do keri ninju,wara,bmko nebo kamkoliv jinam

i maly lvl jen aby si zpestril hru jako treba ja

Moje postavička, získaná zpět.
 | F0rEstEk | |  |  |  |  |  |  |  |
---|
72k.min | Shinsoo | 127 | 5 | Unicorn | 9 | M1 | 104% | 18/65 |
Windows 10 64bit, i7 7700HQ, GTX 1060, RAM 16GB DDR4
Droper swamp --> Gl4dl4t0r 110lvl. --> 1,2kkk+/2h :*
Lidé kteří mi braly pruty i kdyz sem se dival: Markstone, HiFFule
-
crx
- Lv.8

- Příspěvky: 40
- Registrován: úte 12. dub 2011 13:35:07
- Dal poděkování: 7 poděkování
- Dostal poděkování: 11 poděkování
Příspěvek
od crx » čtv 11. dub 2013 7:04:22
HonzaM píše:Né každého baví 2 hodiny jak ocas běhat a mačkat čísla od 1 do 4 ...

(tím narážím na BMko) ... war je podle mě zajímavější .... a yangy jsou přeci jenom virtuální peníze, tak proč s nima šetřit když jich můžou být nekonečna

Někdy si to zkus táhnout s BMkem skupinu 20 mobů není to jen mačkat tlačítka....jde o předvídámí pohybu každého moba zvlášť ale hlavně umět si vodit skupinu aby si kouzly způsobil co největší poškození je to 100x lepší jak swamp kde stojím a držíš mezerník....a s bufem se bufuješ a bereš si drop...
-
HonzaM
- Lv.40

- Příspěvky: 2145
- Registrován: pon 14. bře 2011 14:42:04
- Bydliště: Starý Hrozenkov
- Dal poděkování: 3576 poděkování
- Dostal poděkování: 845 poděkování
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od HonzaM » čtv 11. dub 2013 10:16:34
crx píše:HonzaM píše:Né každého baví 2 hodiny jak ocas běhat a mačkat čísla od 1 do 4 ...

(tím narážím na BMko) ... war je podle mě zajímavější .... a yangy jsou přeci jenom virtuální peníze, tak proč s nima šetřit když jich můžou být nekonečna

Někdy si to zkus táhnout s BMkem skupinu 20 mobů není to jen mačkat tlačítka....jde o předvídámí pohybu každého moba zvlášť ale hlavně umět si vodit skupinu aby si kouzly způsobil co největší poškození je to 100x lepší jak swamp kde stojím a držíš mezerník....a s bufem se bufuješ a bereš si drop...
Nevím no. nikdy sem netahal víc jak 5 mobů protože jakmile sem šel na víc, tak už se mi zdálo, že víc času se snažím utéct před úderem než abych kouzlil
A o swampu se ani nebavim, to je kapitola sama o sobě. Jenom říkam, že na metin "skill" fakt nepotřebuješ

Hlavní dva faktory na metinu dlé mého jsou Štěstí a Čas

a to mi nevymluví nikdo

-
ceddy
- Lv.19

- Příspěvky: 245
- Registrován: úte 04. pro 2012 10:43:55
- Dal poděkování: 6 poděkování
- Dostal poděkování: 22 poděkování
Příspěvek
od ceddy » čtv 11. dub 2013 16:15:43
HonzaM píše:Hlavní dva faktory na metinu dlé mého jsou Štěstí a Čas

a to mi nevymluví nikdo

Na metin ano... ale na kerindor za BMko opravdu ne

a ForBaxi nemůžeš srovnávat BMko co chodí na 110 s warem co chodí na 83

-
NepremoziteIny
- Lv. 18

- Příspěvky: 188
- Registrován: sob 15. zář 2012 0:00:18
- Dal poděkování: 27 poděkování
- Dostal poděkování: 50 poděkování
Příspěvek
od NepremoziteIny » čtv 11. dub 2013 20:25:16
Eldik píše:NepremoziteIny píše:Nejlepší do kerinu je rozhodně BMko viz. mé zkušenosti z keri.
Ninja 80Lv - +-420 úlomků průměr 350
Sura 95Lv - +-330 průměr 270-280
War 80Lv - +-140 průměr 120
Člověk by řekl, že nejlepší bude ta postava s největším počtem úlomků.

Stuner dostal půlku takže zdaleka nejvíc jsem vydělával s BM
Nebuď jeden z milionu, buď jeden z 300..
-
-
You do not have permission to post in chat.
-
I v chatu platí pravidla fóra! Obrázky, tabulky a YouTube videa vložte prosím do spoileru.
už to vidím supr
kdy je OX ?
Bisky jsi ZLATÁ! přístí OX stíhám, TOOP!
Tomori píše: CrazyBull píše: @Tomori, Případně kde prosím?
Koupit jdou u mlynáře v eventové mapě a zkontrolovat zda je puštěný event u Strážce města.
děkuji
CrazyBull píše: @Tomori, Případně kde prosím?
Koupit jdou u mlynáře v eventové mapě a zkontrolovat zda je puštěný event u Strážce města.
@Tomori, Případně kde prosím?
libast píše: Mě spíš vasí hračky který nepadají už druhý den ani jedna hračka děkuji!!!!!!!!!!
Dobrý den, hračky padají úplně v pořádku. Zkuste si případně zkontrolovat zda máte zapnutý event. Případně se dají koupit u npc
Mě spíš vasí hračky který nepadají už druhý den ani jedna hračka děkuji!!!!!!!!!!
@diver, díky , možná by nám s tím Mio mohl píchnout a ztratit slovo tam nahoře
@CrazyBull, To by byl dobrý nápad, kéž by byl reálný, protože to zní dobře.
@diver, No viděl bych cestu ven z problému ale nevím jestli je to možné tak narychlo spáchat. Podle mne by pomohlo kdyby ten co už má splněný úkol mohl libovolně měnit jednotlivé úkoly a nemusel čekat na to do druhého dne . Podmínkou ke změně by ale bylo nejdřív vybraný úkol dodělat.
@CrazyBull, Věřím, důležitý je aby už nepsala o tom, pokud chceš bájnou pumu, tak se musíš snažit víc, ale aby psala, že už to nosit nemusíš, tu danou surovinu. Vím, že u korpusu, to chtělo vše 3x, ale pak věci co se opakují cukr, vejce, máslo, to pak už nikdy víc než 1x, je pech, když máš hodnost, ale kvuli dílku se musíš vracet no, kvuli pár surovinám, které si měl dát víckrát.
A na ten univerzál musím jít všech 5 minieventu ? Jsou na to nejske body? Když už jsem 4 byl, ale pátý jsem nestihl, bude se to počítat ?
@diver, Děkuju ti za podporu tohle jsem přesně myslel ale kde najít řešení aby jeden nebyl škodnej na tom že začal od začátku . Už to hledám třetí den a nemůžu to dohledat. Nevím co sidělat abych to splnil jen tápu a zkouším
@Mionix, To jsme se špatně pochopili, já jen napsal, že ten kdo to dělal hned ze začátku, tak tam hláška o pumě nebyla, jak píše @CrazyBull a teď je problém najít, kde jaká surovina chybí(počtově) a samozřejmě mají někteří strach, že to lidi nestihnou včas. Nic víc, nic míň
@diver, Tak pardon, já to pochopil, že bude chybět část na pumu. Dort je tedy dort. Ale od toho jsou ty universální části, které rozdáváme. A omlouvám se tobě, špatně jsem to pochopil.
@Mionix, Mio, on dort nemá 6. částí?

Doslova, každý den si jednu volíš. Nebo se mýlím?
S vámi je to opravdu těžké. Skoro každý odklikne hlášku NPC a nestará se, co mu NPC píše. Pak píše nesmysly a jiní tomu ještě věří.

Tak si ten chat rozklikněte v Archivu a podívejte se, co vám TBM píše.
Pane bože, vy ani nečtete, co vám sem TBM napíše a dále píšete někteří už naprosté kraviny. Jakých 6 částí a čeho?
Grout píše: jestli to bereš tak, že pokud začnu dnes, tak naštěstí, minimálně včera mám určitě splněno, takže já jsem asi v suchu (2 dny předtím si nejsem jistý zda jsem splnil, ale tak nějak jsem si to rozepsal a už si to hlídám)
Ano, beru to ode dneška, tak seš v suchu.
CrazyBull píše: Tomori píše: Hakan píše: Která šla získat v prvním soutěžním týdnu
Ano, ale v tento moment se opět dostáváme k Vašemu problému. A to je nepozornost při čtení. Minule jsem Vás odkázala na novinku dnes Vás na ni odkáži znovu: “A samozřejmě, univerzální dílek lze získat různými podpůrnými aktivitami (např. na fóru).” Například neznamená pouze.
Dovoluji si s tímto nesouhlasit protože mám pocit že ukol od stařenky ohledně dortu už běžel hned od začátku a ta hláška s pumou se tam začala ukazovat až po aktualizaci 12.6. No a tím pádem kdo začal hned ze začátku tak teď neví co jí dát a který úkol znovu zvolit. Pokud se mýlím tak mne prosím opravte a jmenovitě polopatě řekněte v čem. Děkuji
A teď člověk musí hledat, kde mu chybí jaká surovina.
jestli to bereš tak, že pokud začnu dnes, tak naštěstí, minimálně včera mám určitě splněno, takže já jsem asi v suchu (2 dny předtím si nejsem jistý zda jsem splnil, ale tak nějak jsem si to rozepsal a už si to hlídám)
Grout píše: možná jsem mimo, ale v novince je napsáno, že oslavy trvají do 7.7. a že pečení dortu je maraton, ne sprint... tak jsem asi mimo, ale do kdy musím splnit dort?

A bude ještě OX? Bohužel jsem první nějak nestihl zaznamenat a druhou jsem byl v práci a program byl napsán jen do 13.6.
Dort musí být upečen do 21.6. tudíž, všechny části už nedokážeš splnit. Bude ti chybět 1. část z 6.
možná jsem mimo, ale v novince je napsáno, že oslavy trvají do 7.7. a že pečení dortu je maraton, ne sprint... tak jsem asi mimo, ale do kdy musím splnit dort?

A bude ještě OX? Bohužel jsem první nějak nestihl zaznamenat a druhou jsem byl v práci a program byl napsán jen do 13.6.
Tomori píše: Hakan píše: Která šla získat v prvním soutěžním týdnu
Ano, ale v tento moment se opět dostáváme k Vašemu problému. A to je nepozornost při čtení. Minule jsem Vás odkázala na novinku dnes Vás na ni odkáži znovu: “A samozřejmě, univerzální dílek lze získat různými podpůrnými aktivitami (např. na fóru).” Například neznamená pouze.
Dovoluji si s tímto nesouhlasit protože mám pocit že ukol od stařenky ohledně dortu už běžel hned od začátku a ta hláška s pumou se tam začala ukazovat až po aktualizaci 12.6. No a tím pádem kdo začal hned ze začátku tak teď neví co jí dát a který úkol znovu zvolit. Pokud se mýlím tak mne prosím opravte a jmenovitě polopatě řekněte v čem. Děkuji
Bisky píše: Hakan píše: Která šla získat v prvním soutěžním týdnu
Bude další soutěžní týden.

Dnes nebo zítra vypíšu detaily.
Prosim nemohli by ste predlzit peceni dortu aspon do 25.6 aby ho mohli ziskat aj tí čo zacali "neskoro"
Hakan píše: Která šla získat v prvním soutěžním týdnu
Bude další soutěžní týden.

Dnes nebo zítra vypíšu detaily.
Hakan píše: Já mám problém?

Myslím, že lidi už nebaví úplně nějaké slovíčkaření furt dokola a tímto způsobem, se jim to vše akorát začíná protivit
<3
Já mám problém?

Myslím, že lidi už nebaví úplně nějaké slovíčkaření furt dokola a tímto způsobem, se jim to vše akorát začíná protivit
Hakan píše: Která šla získat v prvním soutěžním týdnu
Ano, ale v tento moment se opět dostáváme k Vašemu problému. A to je nepozornost při čtení. Minule jsem Vás odkázala na novinku dnes Vás na ni odkáži znovu: “A samozřejmě, univerzální dílek lze získat různými podpůrnými aktivitami (např. na fóru).” Například neznamená pouze.
Která šla získat v prvním soutěžním týdnu
Hakan píše: Tomori píše: Dobrý den, dortík půjde péct do 21. 6. (nošení surovin nebude již možné 22. 6. to bude dort upečen).
Jak teda získají pumu ti, co začnou v tom posledním týdnu, kdy je možné dle vyjádření pumu získat?
Dobrý den, mohou využít náhradní část amuletu.
Tomori píše: Dobrý den, dortík půjde péct do 21. 6. (nošení surovin nebude již možné 22. 6. to bude dort upečen).
Jak teda získají pumu ti, co začnou v tom posledním týdnu, kdy je možné dle vyjádření pumu získat?
děkuji za vyjasnění!
ahá, takže to je za soutěžní týden těch večerních eventů, mě pár lidí tvrdilo zase jiné blbosti

dobře děkuji
LazyMole píše: Neví někdo jak to je s těma soutěžema tady? V infu na ekuře píšou že můžem získat až dvě části amuletu, já dostal jednu část univerzální a teď nevím kam si mám poslat tu druhou, je to prvná část nebo taky univerzál?? Někde na foru jsem zase viděl že jak tipovačka tak blahopřání musí jít na jiné postavy
Dobrý den, to má jednoduché vysvětlení

. Včera dopoledne byla předána první várka dílků ze soutěží na fóru – konkrétně 3. část (spodní levý roh) a zároveň univerzální dílek za určitý bodový součet v soutěžním týdnu (ten s otazníkem). Soutěžního týdne jste se zúčastnil(a) za postavu LazyMole, kam byl univerzální dílek správně předán. Obou soutěží – tipovačky i přáníčka (tedy se stejným dílkem) – jste se zúčastnil(a) až v pondělí večer, takže tyto dílky budou předány v další várce. Každopádně – u obou příspěvků máte uvedené stejné jméno postavy. Proto poprosím, aby bylo jedno z jmen změněno. Děkuji a přeji hezký den.
Neví někdo jak to je s těma soutěžema tady? V infu na ekuře píšou že můžem získat až dvě části amuletu, já dostal jednu část univerzální a teď nevím kam si mám poslat tu druhou, je to prvná část nebo taky univerzál?? Někde na foru jsem zase viděl že jak tipovačka tak blahopřání musí jít na jiné postavy
si ty suroviny zapisuj
Zdravím, když někdo začne v posledním týdnu, tak už snad není možné splnit všechny části dortu, navíc, když člověk zprvu nosil suroviny a třeba opomněl 1 surovinu dát 2x nebo 3x, tak těžko člověk přijde zpětně, která mu chybí a v jaké části dortu, škoda, že nemůže člověk stařence dát chybějící suroviny i když dělá jinou část dortu, aby stihl získat část amuletu.
palice bere o hodně víc ale
Asi je zbytečný dělat tu palici když se dá piňata rozmlátit i mečem
@Tomori Tudíž každý den odevzdat něco dokud nezmizí hláška s pumou.
Mě padla před hodinou
Hračky už nepadají 5 hodin sem dropoval a ani jedna mě nepadla
Jinak – stařenka dokáže být spokojená! Jen musíte pořádně číst, co vám píše. Rozhodně nemá Alzheimerovu chorobu

, jak někteří hráči zmiňovali. Pamatuje si naprosto vše, co jí odevzdáte – tak na to nezapomeňte.
Dobrý den, dortík půjde péct do 21. 6. (nošení surovin nebude již možné 22. 6. to bude dort upečen).
mě to dalo marmeládu normálně z košíku a to tam bylo 10ks
no, to chápu, ale můj dotaz byl spíš technickej

To je jak ta marmeláda, z košíku to můžete sypat 10 let, ale až normální ovoce vám dá marmeládu, to taky není logický..
Mionix píše: @Grout, Nezlobte se na mě. Ale my nemůžeme radit, jak a co funguje. Na to si vy hráči musí přijít samotní.
aleeeee
@Grout, Nezlobte se na mě. Ale my nemůžeme radit, jak a co funguje. Na to si vy hráči musí přijít samotní.
Aktivní, ale spíš plný dotazů bez odpovědí

// (udělal jsem edit slov pro benedikta, můžete kouknout)
konečně aktivní forum
Vyzradil by někdo z týmu, do kdy prosím pujde zdobit dort? (do kdy tedy pujde získat dílek z dortu)
zdravím, získal už někdo část talismanu pumy od stařenky?
Nemôže sa robiť OX aj v Slovenčine? Včera som premýšľal prečo by mal byť oheň horký
Ahoj, nevíte kdy dostanu část amuletu z pečení dortu ? ten už mám splněný
Jak to je s tím dortem? je stařenka někdy spokojená?? Donesl jsem ji vše dokud neřekla, že toho má dost a mám se soustředit na další ingredience, ale pořád ji můžu nosit další a ona si je bere? .. neřekne něco jako "dneska máš splňeno"? jak to funguje prosím.
anyone píše: hraji po delší době a zkouším odevzdat

písmenka opilci...ale vůbec to nejde kde dělám chybu?
Protože už se nedávájí opilcovi, ale Benediktovi v Dongji.
hraji po delší době a zkouším odevzdat

písmenka opilci...ale vůbec to nejde kde dělám chybu?