Nahlášení bugu?

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
ZeDDys
Zakladatel tématu
Lv. 18
Lv. 18
Poděkoval:
Má poděkování: 28×

Nahlášení bugu?

Příspěvek od ZeDDys » pon 12. srp 2013 8:30:30

Zdravim, chtěl bych se zeptat někoho "podstivýho" kdo už někdy nahlásil bug a co za to dostal?
Já jen že jednou tady saggi psal, že kdo nahlásí nějakej závažnej bug tak dostane za to pořádnou odměnu a mě by jen zajímalo v jakym řádu ta odměna je jeslti v milionech,miliardách či desetimiliardách?

Já jen abych příště věděl jestli ten bug mam využívat a nebo ho nahlásit.
Obrázek

DarkMagic
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 23×
Má poděkování: 26×

Re: Nahlášení bugu?

Příspěvek od DarkMagic » pon 12. srp 2013 8:34:50

Jednou jsem tu četl, že za nahlášený bug, dostal objevitel ban. A nikoho nezajímalo. Asi je lepší si ten bug nechat pro sebe, ale nevyužívat ho, největší jistota tady.
Metin 3!

KahnWeder
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 61×
Má poděkování: 75×

Příspěvek od KahnWeder » pon 12. srp 2013 9:23:43

Asi ses měl zeptat předtím, než ten bug začneš využívat.
Pokud vidím dobře, na pranýři je (víc než než pár) jmen docela připomínajících "Zeddy"...

(pozn.: Jestli to je pouze poškozující kampaň jako v případě Clona, tak se omlouvám)

edit: A podle mě je odpověď jasná. Pokud jsi normální člověk se smyslem pro čest a poctivost, tak nebudeš bugem (nebo i "povolenými způsoby") okrádat ostatní hráče.
"Nevěřte všemu, co je na internetu."
Abraham Lincoln, 2012

Bezcitny
Lv.7
Lv.7
Má poděkování:

Příspěvek od Bezcitny » pon 12. srp 2013 9:26:48

ZeDDys píše:Zdravim, chtěl bych se zeptat někoho "podstivýho" kdo už někdy nahlásil bug a co za to dostal?
Já jen že jednou tady saggi psal, že kdo nahlásí nějakej závažnej bug tak dostane za to pořádnou odměnu a mě by jen zajímalo v jakym řádu ta odměna je jeslti v milionech,miliardách či desetimiliardách?

Tu "poradnou odmenu" nedostane ten co bug nahlasil... prečitaj si to este raz.
Obrázek
Štart 27.7.2013

ZeDDys
Zakladatel tématu
Lv. 18
Lv. 18
Poděkoval:

Příspěvek od ZeDDys » pon 12. srp 2013 9:31:06

Bezcitny píše:
ZeDDys píše:Zdravim, chtěl bych se zeptat někoho "podstivýho" kdo už někdy nahlásil bug a co za to dostal?

Tu "poradnou odmenu" nedostane ten co bug nahlasil... prečitaj si to este raz.
Je mi jasný že tim myslíš "odměnu" jako že ban pro ty co to bugovali, ale taky se tam psalo něco otom, že ti co nahlásej tak rozhodně na tom nebudou škodni, takže něco se za to taky musí dávat a řekl bych že to je i logický, že radši dají peníze někomu kdo to nahlásil než aby pak řešili hromady ticketů že někdo někoho okradl.
Obrázek

Darkwarrior
Lv.10
Lv.10
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od Darkwarrior » pon 12. srp 2013 9:42:51

ja minule nahlasil jeden bug,do dna to bolo opravene a dostal sem kulovy :D
Si PvP Hráč lvl 70-95? Hľadáš čech s pravidelnými vojnami a s aktivitou v Malej Svatej?
[center]PRIDAJ SA K NÁM![/center]
Viac nájdeš TU

ZeDDys
Zakladatel tématu
Lv. 18
Lv. 18
Poděkoval:

Příspěvek od ZeDDys » pon 12. srp 2013 10:06:47

Darkwarrior píše:ja minule nahlasil jeden bug,do dna to bolo opravene a dostal sem kulovy :D
Ty jó prosimtě, když si včera lezl tomu DarQDestiny do :warn: ať ti řekne jak na to a ať ti něco dá zadarmo :D
Obrázek

DominioS
Lv.9
Lv.9
Poděkoval: 17×
Má poděkování: 45×

Příspěvek od DominioS » pon 12. srp 2013 10:22:55

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Přílohy
banan.png
Koniec...
"Keď si obávaný a silný hráč na Ekure,tak v realite si človek,ktorý sa dobrovolne vzdáva svojho času,ktorý môžeš venovať niekomu,komu na Tebe záleží..."
Koniec...
Spoiler:
Predam celý účet + veci za Real :pm:
Koniec...

slusnej
Lv.36
Lv.36
Má poděkování: 174×

Příspěvek od slusnej » pon 12. srp 2013 11:02:35

DominioS píše::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázek
:lol: :lol: :lol: :lol:
Vím že dostanu :warn: , ale tohle mi za to stojí :D.

[Edit: Spam/Tryphena]
Obrázek

Saggitarius
Game Administrator
Game Administrator
Poděkoval:
Má poděkování: 2986×

Příspěvek od Saggitarius » pon 12. srp 2013 11:19:14

slusnej píše:
Spoiler:
DominioS píše::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázek
:lol: :lol: :lol: :lol:
Vím že dostanu :warn: , ale tohle mi za to stojí :D.
Tak vzhledem k tomuze jde o verejny udaj z pranyre. Jen by se to mohlo povazovat za spam, kdyz to nic nerika.

A k tomu Zeddovi, tak mam pocit ze tenhle mohl "letet" uz minule, jen nebyl primy dukaz. Rekl bych ze mlyny melou i kdyz obcas pomaleji.

DarkMagic píše:Jednou jsem tu četl, že za nahlášený bug, dostal objevitel ban. A nikoho nezajímalo. Asi je lepší si ten bug nechat pro sebe, ale nevyužívat ho, největší jistota tady.
Mno nevim o pripadu, ze by nekdo za to ze ohlasil bug a nevyuzival jej k obohaceni dostal banana. (Maximalne po zjisteni opet overil jestli je to trvaly problem ci pred tymem pro sepsani a pochopeni postupu)
Tentokrat byla jednomu hraci udelena mala odmena za jeho pristup v podobe mareni dalsich obchodu daneho podvodnika.
[GA]Saggi
Ekura tým

Pokud máte nějaký problém, kontaktujte nás na http://www.ekura.cz/herni_ucet/support

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Hakan « sob 8:43 pm »
Abych měl nějaký předsudek, to bych vás nejdřív musel znát. Vyžívám se v pozorování lidí. Jak se chovají ve známém prostředí, pak příjdou do neznámého anonymního prostředí a začnou se chovat jinak, dokud se jim z pro ně do té doby neznámého prostředí znovu nestane jim známé. A prozradí na sebe jeho pravou tvář :hello:
@ Medvidek « sob 8:40 pm »
Hakan píše: Však si dělám názor na člověka co hraje hru. Je tu xxxx lidí, co hru berou jako hru a nemají potřebu tu o sobě psát jako o zvířeti. (Že foxx)
Snad jen závěr - to co je ta pravda je to - jde o to co vy tzn. další lidi chcete vidět (Někdo Medvídka někdo zas člověka). Ale skutečnost bývá jiná. A to je to, čemuž se říká takhle to vidím já - mám názor, ale ten bývá občas zavádějící. Nemějte prosím příště předsudky. Každý má právo vyjádřit se. A to je vše, pak přijdete na to, že je zbytečný se hádat - spíš je dobré poznat v čem se shodneme a dle toho udělat závěr - řešení. Tak dobrou noc Medvídek :lol: :lol: :lol:
@ EMTYDEE « sob 8:36 pm »
Čaute viete sa mi vyjadriť prosím vás na novú tému ako začať s 25kkk Do coho sa pustiť alebo aku postavu hrať? Ďakujem ♥️
@ Hakan « sob 8:33 pm »
Však si dělám názor na člověka co hraje hru. Je tu xxxx lidí, co hru berou jako hru a nemají potřebu tu o sobě psát jako o zvířeti. (Že foxx)
@ Medvidek « sob 8:31 pm »
Prosím nechte mě spát. Pokud jste si to přečetli a poslouchali, za poslední moje 4 komentáře jsem použil i číslovky :-) No nic. Lordu Raydenovi děkuji. U mě má palec nahoře. Jinak děkuji za vaši starost o zdravotní stav žvížatek. Bohužel opět další otázky - máte někdo nejaký problém rozlišit realitu od hry? Toto je forum - chat Ekury. Vždy platí jediná zásada - jde o hru! A klidně si každý můžeme myslet co chceme - jde o názor. Tak co, pořád mě budete budit ze spánku? :lol: :lol: :lol:
@ LordRayden « sob 8:24 pm »
@schvarz, Dobře, tak ještě z jiného soudku, ty počítáš jablka s hruškama. Je sice pěkné, že tabulkově to vychází na zkrácení o 3 dny z toho velkého celku, nicméně momentálně je to postavené tak, že je denně odevzdat 3x opakovaně velmi obtížné a je zcela nereálné skutečně dosáhnout splnění např. biologa za ten minimální uvedený čas na stránkách (165), který je víceméně jen teoretický - vždy se významně opozdíš, protože neexistuje nikdo, kdo by skutečně s tím posunem odevzdával ten půlrok na minutku přesně tak, aby to dokázal. S tvou úpravou na druhou stranu bude 3x denně odevzdávat pravidelně velmi providitelné, jelikož se snadno dostaneš do toho jednoho dne natřikrát, jelikož máš dohromady oproti minulému systému rezervu denně dohromady 30 minut - a v ten moment měníš významně celý systém odevzdávání a ulehčuješ jej, skutečné zkrácení biologa by se pak mohlo pohybovat v realitě, a ne na papíře, klidně i o měsíc dřív, což je už hodně velký zásah.
@ Lejno « sob 8:22 pm »
tých doktorov zobrať poporade
@ Hakan « sob 8:20 pm »
Myslím si, že není úplně zdravé uvažovat o sobě jako o zvířeti. V opačném případě bych se doporučil obrátit na odborníka z říše lidské a popovídat si o tom, že v myšlenkách jste nějaké zvíře
@ Medvidek « sob 7:50 pm »
Dobrý den, zajímavá představa - ve hře jsem ještě Medvídka se střelnou zbraní na Ekuře nepotkal. Ale co, možná se i dočkám. Můj názor znáte, drahý uživateli pod nickem schvarz", jistě že odmítavý názor nepotěší to chápu, ale nevím poč to dál řešit. Holt jsem jen zvížátko no. Ale milující - a co vy? :lol: :lol: :lol:
@ schvarz « sob 7:27 pm »
To nevíš, třeba tady na mě Medvídek míří zbraní a já píšu ze strachu o život
@ Mionix « sob 7:18 pm »
Hlavně klid, nejde o život. :-)
@ schvarz « sob 7:14 pm »
No nic, tak to má holt pár hlasů proti :D Uvidíme, nechám to na týmu Ekury. Ostatně od toho tady hlasujeme.
@ schvarz « sob 7:13 pm »
@Medvidek,  Zdravím, kvalitní výblitek. Děkuji Medvídku
@ Medvidek « sob 6:42 pm »
Zdravím, prosím nehádejme se - já osobně si návrhu cením, ale jsem proti. Ta otázka zní - někdo Vás nutí plnit bio apod. úkoly? Pokud ne, pak nevím, proč to řešit. Děkuji Medvídek.
@ schvarz « sob 6:31 pm »
@LordRayden,  Argumentem "je to tu 10 let, tak by to tak mělo už zůstat" můžeš sundat úplně každý návrh.
@ schvarz « sob 6:30 pm »
@Saga,  já ty návrhy pro sebe nedělám - já tu hru aktivně nehraju a nic neodevzdávám.
@ Dejvx « sob 5:55 pm »
@hoooops, :?:
@ hoooops « sob 5:48 pm »
@ jinakto « sob 5:33 pm »
@LordRayden, Ony ty návrhy jsou stejně velká černá díra, něco chceš zlepšit a stejně se to zamítne a nebo to trvá dalších 10 let než se to aplikuje. Jinak, btw než se to aplikuje, tak tady zbyde 5,5 hráče s rychlostí banování :D..
@ Saga « sob 3:56 pm »
@schvarz,  tak si to nekomplikuj a odevzdávej 2x denně taky. Že chceš víckrát je už tvůj boj. Můžeš to brát tak, že ty časy už zkrácené jsou a máš teda možnost odevzdávat po celých hodinách, ne po x hodinách a k tomu x minutách navíc. A při psaní příspěvků se čeká na jejich schválení, možná proto jich tam tolik ještě není.
@ Nejko123 « sob 3:49 pm »
@schvarz, raydenova odpoveď je vysvetlenie aj na moje nie, keď chceš vyjadrenia od tých čo dali " nie " :)
@ LordRayden « sob 3:44 pm »
Fascinující, a nenapadlo tě, že je to tak možná schválně? Namísto toho, že tě někdo chce šikanovat jakožto poctivého hráče? 😹 Já nevím proč najednou měnit něco, co je tady dobrých 10 let a všichni jsou s tím smíření tak jak to je, a na základě toho to celou dobu odevzdávali.
@ Medvidek « sob 3:41 pm »
Trubice píše: @Medvidek,  Ty pocházet z Mongolska ? Tam být dobrá lidi
Zdravas, ne ne. já jsem Lední Medvídě. Mám zimu rád. Sem tam mě někdo něco hodí, a to mě zahřeje :-) Nebo vzbudí. Já vím, že žvížátka lidem rozumí nebo se jim snaží rozumět, otázka je, jestli to platí i opačně :lol: :lol: :lol: P.S. Na děkuji Medvídek nemám čas - prej ve hře spustili bonusy - nesmí mě to minout :-)
@ schvarz « sob 3:35 pm »
Odevzdat 2x denně je snadný - ráno a večer. Odevzdat 3x denně je výrazně těžší a za tu snahu navíc ti ta hra akorát háže klacky pod nohy, takže si myslím, že by se to změnit mělo.
@ schvarz « sob 3:33 pm »
Máš hráče X a hráče Y. Hráč X odevzdává biologa 2x denně, hráč Y 3x denně. V realitě by to mělo být tak, že hráč Y to bude mít odevzdané o 50% času rychleji. (v průměru, neuvažujeme teď šanci na odevzdání) Ve skutečnosti to tak ale nebude, protože kvůli tomu časovýmu posunu musí jednou za několik dní vynechat (pokud má zaměstnání, povinnosti atp), protože nemůže zůstat vzhůru do noci.
@ Borda91 « sob 3:30 pm »
@schvarz,  Pokud to bereš jako trest :D
@ schvarz « sob 3:26 pm »
Ostatně to urychlení není nikde víc jak 3 dny (takže prakticky nic) a je to jen pro ty nejpoctivější, ostatní urychlení nemají.
@ schvarz « sob 3:26 pm »
@Borda91,  Jenže já si bio urychlit nechci. Já chci, aby se netrestali poctiví hráči. Zdá se, že jsi nepochopil návrh.
@ Borda91 « sob 3:25 pm »
@schvarz,  Pokud si chceš urychlit bio, karmu nebo případně ent biologa z eventů máš možnost mít VIP pečetě. Myslím že to na urychlení bohatě stačí
@ schvarz « sob 3:23 pm »
Mně se líbí, jak u toho návrhu je 9 hlasů proti a vysvětlil to jeden :D Zajímalo by mě, kolik z nich má ten starej názor, že když oni to museli udělat postaru, tak ostatní musí taky. I když už to je 10 let prostě xD
@ Lejno « sob 3:15 pm »
@Nejko123,  to mu ani nepíš si normálny ? stači , že tie píše sem, tam to fakt neni za potreby
@ Trubice « sob 3:11 pm »
@Medvidek,  Ty pocházet z Mongolska ? Tam být dobrá lidi
@ Dejvx « sob 1:20 pm »
@LordRayden, :lol:
@ Nejko123 « sob 1:19 pm »
Medvidku myslím že na tvoje múdra budú aj na discorde zvedaví
@ Nejko123 « sob 1:19 pm »
@ Nibby « sob 1:15 pm »
@LordRayden, Děkuji Medvídek.
@ LordRayden « sob 12:34 pm »
@Medvidek, Zdravím, prosím čistě z medicínské zajímavosti, ty užíváš Haloperidol, Chlorpormazin nebo Melperon, či se tvé myšlenkové stavy spojují takto samovolně, vážně jsem curious.
@ TomasFoxx « sob 12:19 pm »
@Medvidek,  oka
@ JayV1 « sob 12:13 pm »
Už sa nadáva len na teba zmenil si nás
@ Medvidek « sob 11:08 am »
A má to další věci - možná přínosy - lidi hráči si časem zvyknou na to že ve hře vidí GMko. A nebudou psát - ahoj, prosím něco mi dej. Pochopí že tam jsou kvůli problémům s hrou ...... Ale to je jedno. Děkuji Satan :-) P.S. Odstup ano ale ne propast. Bezednou propast. Sice každý může mluvit s prezidentem, ale před tím je nutné si schůzku dohodnout ...... :-) Napadlo někoho si občas role obrátit, s laskavým svolením BA např. prostě situaci kdy se tu nadává - otočit - tentokrát ale obráceně A tym se bude chovat jako my, a na nás bude to nějak urovnat. Ta situace by pro mnohé byla poučná :-)
@ Trubice « sob 10:57 am »
Odstup Satane
@ Medvidek « sob 10:52 am »
@Trubice Zdravím, mě jde spíš o to, aby alespon o Vánocích nebyl nikdo "sám". Na 3 dny se to nepotentočkuje. A chápe že 72 hodin je dlouhý čas. Ale i přesto všechno, vždyt budou Vánoce, proč to máme slavit jen my - hráči, a A.tým ne. At se na to aspon nachvilku vybodnou a at si užijí ve hře Vánoce s náma. Přeci nejde o nějaký nesmyslný odměny ale o to být spolu. A řechtat se (smát se, bavit se) prostě mít radost že aspon nachvilku můžeme být všichni spolu. Třeba se tím zapomene na příkoří a snad se ukáže že nic není tak vážný jak se ve hře může zdát. Ale to je fuk. Zeptal jsem se, navrhl a možná dostanu nějakou odpověd. Za nikoho psát nemůžu, jen za sebe. Děkuji pididáblík Medvídek :lol: :lol: :lol:
@ Trubice « sob 8:44 am »
@Medvidek,  Už sháním vymítače ďábla
@ Medvidek « sob 2:09 am »
:beaten: :lol: :lol: :lol:
@ schvarz « sob 12:34 am »
@ TomasFoxx « sob 12:08 am »
:lol: :lol: :lol: :lol: na tohle ani to oka nestači
@ Medvidek « pát 11:49 pm »
A když tedy píšu o Ježuchovi - tak na Ekuře mám nesplnitelné přání - chichi - dobrá napíšu ho sem. Abysme se alespon na 3 dny nehádali, složili zbraně, a začali se se obdarovávat dárky. Klidně nenámým lidem/hráčům - protože to budou Vánoce :-) A ve skrytu duše, ach jo zase ty písničky, najít místo, kde se můžeme setkat všichni - bez ohledu na říši. A světe div se, rád bych tímto požádal administrátorský tým, aby sestoupil 24 prosince do hry z hůry nedosažitelných výšin a pocitil nás svojí návštevou. Nás všechny bez rozdílu. Prostě abysme na pár chvil mohli být spolu, jako jeden tým. A vím, že je to nesplnitelné, ale - snad by si i administrátoři mohli nachvilku odskočit od peripetií s hrou a nachvíli s náma pocítit vánoční atmosféru na Ekuře. A třešničkou na dortu by mohlo být to, že by jednotliví hráči mohli před ně předstoupit a za jejich práci jim osobně poděkovat. Nic víc nic mín, ale to si přeji asi moc. No nic hezké a příjemné chvíle při hraní Ekury. Medvídek :-)
@ TomasFoxx « pát 11:14 pm »
@Medvidek,  oka
@ Medvidek « pát 11:09 pm »
:lol: :lol: :lol:
@ Medvidek « pát 11:01 pm »
Dobrý den. Dobrý den - Majka je bud stromek, zdobený ku příležitosti Velikonoc, tím si nejsem jist, klidně pokud máte touhu mě můžete opravit. A nebo se jedná o Majku z Gurunu - seriál z minulosti. Bohužel spadla - jako že pýcha předchází Ježišek. Děkuji Medvídek. Mimochodem, také u Vás tak krásně svítí města? :-) Přeci na tom vůbec nezáleží - to krásné je obejmout svou lásku, třeba při procházce večerním rozsvíceným městem .... Pak si na spousty věci nevzpomenete. A už zase vidím ten obrázek od NikolAstrid v kombinaci s hudbou (abych neporušil pravidla, máte to v jednom vlákně) .. Padá hvězda ... něco si přej
@ Hugolaus22 « pát 9:23 pm »
Ahojte, viem že to tu nepatri ale veľa je tu zdatných ľudí, vedel by mi niekto povedať ci sa oplati tento monitor? Len neviem to AMD sync nebude vadiť? Mam intel nvidia grafiku jedna sa o tento monitor. Ďakujem za radu :)Monitor MSI Gaming Optix G24C4 ( chcem to pre brata pod stromček lebo hravá na monitore ešte ktorý som mal ja par rokov dozadu. )
@ M3t0r1 « pát 8:42 pm »
Tak to vyhodnotenie oslav ma pekne okašlalo :D Ja blbec som zabíjal všetkých dyniakov čo sa mi objavili namiesto toho aby som ich odnášal ďalej a tento rok to tam ani nespomenuli :lol:
@ YzoNik « pát 8:03 pm »
Jaká Majka ? Nechápu že lučištnice dávají o několik set víc dmg :) z ničeho nic
@ Mionix « pát 7:58 pm »
@YzoNik,  Nebyla. Nejste Majka? ;-)
@ YzoNik « pát 7:35 pm »
nebyla nějaká změna damage v entu ? začaly brát nějak více, docela o dost
@ Trubice « pát 4:06 pm »
Cituji z poslední novinky "Jsme rádi, že se těšíte z naší přízně a již 1. prosince se můžete těšit na spuštění adventního kalendáře a již brzy pokračování vánočního dobrodružství s mnoha změnami a vylepšeními. Váš tým Ekury
@ Skullhlav « pát 4:03 pm »
event bude spuštěn 28 na advent nebo 1 ?
@ TomasFoxx « pát 12:58 pm »
diky za officialni omluvu
@ schvarz « čtv 10:21 pm »
To je přeci ale naprd ne. Máš sice postavu na nic (v rámci pvp), ale aspoň můžeš kazit radost i ostatním.
@ Mesik « čtv 8:44 pm »
@schvarz, Po 1+min stunech přišla 1+min zruška :D Na druhou stranu, už tak ty WPcka moc nenahrají, brát jim poslední dětskou radost.. :D

Kdo chatuje

idle Hakan 
offline Ivetka 
offline Jeeza 
offline Mionix 
offline Powerm 
offline RAMHH 
offline Rennie 
offline Skullhlav