Nahlášení bugu?

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
ZeDDys
Zakladatel tématu
Lv. 18
Lv. 18
Poděkoval:
Má poděkování: 27×

Nahlášení bugu?

Příspěvek od ZeDDys » pon 12. srp 2013 8:30:30

Zdravim, chtěl bych se zeptat někoho "podstivýho" kdo už někdy nahlásil bug a co za to dostal?
Já jen že jednou tady saggi psal, že kdo nahlásí nějakej závažnej bug tak dostane za to pořádnou odměnu a mě by jen zajímalo v jakym řádu ta odměna je jeslti v milionech,miliardách či desetimiliardách?

Já jen abych příště věděl jestli ten bug mam využívat a nebo ho nahlásit.
Obrázek

DarkMagic
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 23×
Má poděkování: 26×

Re: Nahlášení bugu?

Příspěvek od DarkMagic » pon 12. srp 2013 8:34:50

Jednou jsem tu četl, že za nahlášený bug, dostal objevitel ban. A nikoho nezajímalo. Asi je lepší si ten bug nechat pro sebe, ale nevyužívat ho, největší jistota tady.
Metin 3!

KahnWeder
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 54×
Má poděkování: 68×

Příspěvek od KahnWeder » pon 12. srp 2013 9:23:43

Asi ses měl zeptat předtím, než ten bug začneš využívat.
Pokud vidím dobře, na pranýři je (víc než než pár) jmen docela připomínajících "Zeddy"...

(pozn.: Jestli to je pouze poškozující kampaň jako v případě Clona, tak se omlouvám)

edit: A podle mě je odpověď jasná. Pokud jsi normální člověk se smyslem pro čest a poctivost, tak nebudeš bugem (nebo i "povolenými způsoby") okrádat ostatní hráče.
"Nevěřte všemu, co je na internetu."
Abraham Lincoln, 2012

Bezcitny
Lv.7
Lv.7
Má poděkování:

Příspěvek od Bezcitny » pon 12. srp 2013 9:26:48

ZeDDys píše:Zdravim, chtěl bych se zeptat někoho "podstivýho" kdo už někdy nahlásil bug a co za to dostal?
Já jen že jednou tady saggi psal, že kdo nahlásí nějakej závažnej bug tak dostane za to pořádnou odměnu a mě by jen zajímalo v jakym řádu ta odměna je jeslti v milionech,miliardách či desetimiliardách?

Tu "poradnou odmenu" nedostane ten co bug nahlasil... prečitaj si to este raz.
Obrázek
Štart 27.7.2013

ZeDDys
Zakladatel tématu
Lv. 18
Lv. 18
Poděkoval:

Příspěvek od ZeDDys » pon 12. srp 2013 9:31:06

Bezcitny píše:
ZeDDys píše:Zdravim, chtěl bych se zeptat někoho "podstivýho" kdo už někdy nahlásil bug a co za to dostal?

Tu "poradnou odmenu" nedostane ten co bug nahlasil... prečitaj si to este raz.
Je mi jasný že tim myslíš "odměnu" jako že ban pro ty co to bugovali, ale taky se tam psalo něco otom, že ti co nahlásej tak rozhodně na tom nebudou škodni, takže něco se za to taky musí dávat a řekl bych že to je i logický, že radši dají peníze někomu kdo to nahlásil než aby pak řešili hromady ticketů že někdo někoho okradl.
Obrázek

Darkwarrior
Lv.10
Lv.10
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od Darkwarrior » pon 12. srp 2013 9:42:51

ja minule nahlasil jeden bug,do dna to bolo opravene a dostal sem kulovy :D
Si PvP Hráč lvl 70-95? Hľadáš čech s pravidelnými vojnami a s aktivitou v Malej Svatej?
[center]PRIDAJ SA K NÁM![/center]
Viac nájdeš TU

ZeDDys
Zakladatel tématu
Lv. 18
Lv. 18
Poděkoval:

Příspěvek od ZeDDys » pon 12. srp 2013 10:06:47

Darkwarrior píše:ja minule nahlasil jeden bug,do dna to bolo opravene a dostal sem kulovy :D
Ty jó prosimtě, když si včera lezl tomu DarQDestiny do :warn: ať ti řekne jak na to a ať ti něco dá zadarmo :D
Obrázek

DominioS
Lv.9
Lv.9
Poděkoval: 17×
Má poděkování: 45×

Příspěvek od DominioS » pon 12. srp 2013 10:22:55

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Přílohy
banan.png
Koniec...
"Keď si obávaný a silný hráč na Ekure,tak v realite si človek,ktorý sa dobrovolne vzdáva svojho času,ktorý môžeš venovať niekomu,komu na Tebe záleží..."
Koniec...
Spoiler:
Predam celý účet + veci za Real :pm:
Koniec...

slusnej
Lv.36
Lv.36
Má poděkování: 172×

Příspěvek od slusnej » pon 12. srp 2013 11:02:35

DominioS píše::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázek
:lol: :lol: :lol: :lol:
Vím že dostanu :warn: , ale tohle mi za to stojí :D.

[Edit: Spam/Tryphena]
Obrázek

Saggitarius
Game Administrator
Game Administrator
Poděkoval:
Má poděkování: 2986×

Příspěvek od Saggitarius » pon 12. srp 2013 11:19:14

slusnej píše:
Spoiler:
DominioS píše::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázek
:lol: :lol: :lol: :lol:
Vím že dostanu :warn: , ale tohle mi za to stojí :D.
Tak vzhledem k tomuze jde o verejny udaj z pranyre. Jen by se to mohlo povazovat za spam, kdyz to nic nerika.

A k tomu Zeddovi, tak mam pocit ze tenhle mohl "letet" uz minule, jen nebyl primy dukaz. Rekl bych ze mlyny melou i kdyz obcas pomaleji.

DarkMagic píše:Jednou jsem tu četl, že za nahlášený bug, dostal objevitel ban. A nikoho nezajímalo. Asi je lepší si ten bug nechat pro sebe, ale nevyužívat ho, největší jistota tady.
Mno nevim o pripadu, ze by nekdo za to ze ohlasil bug a nevyuzival jej k obohaceni dostal banana. (Maximalne po zjisteni opet overil jestli je to trvaly problem ci pred tymem pro sepsani a pochopeni postupu)
Tentokrat byla jednomu hraci udelena mala odmena za jeho pristup v podobe mareni dalsich obchodu daneho podvodnika.
[GA]Saggi
Ekura tým

Pokud máte nějaký problém, kontaktujte nás na http://www.ekura.cz/herni_ucet/support

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Nejko123 « pát 12:34 am »
@Lejno, len niektorým slabším jedincom, len tak oznamujem :lol:
@ Lejno « pát 12:04 am »
0:02 crash stranka aj hra, len tak oznamujem :D
@ GoldMaster « čtv 11:17 pm »
Ahojda chtěl bych se zeptat jestli si nemůžu nějak vypnout ty vločky protože mám starší ntb a on má takovou pochroumanou grafiku takže mám celý bílý metin a moc se v tom hrát nedá nějaká rada nebo tak?
@ Lejno « čtv 11:00 pm »
Ja tocim maximálne zlatý , keď mám zrusko, kvôli vyhnúť to je všetko. Ale odkedy mám nový nebesak, už nemením nič. Výbava taká aká je na videu.
@ schvarz « čtv 10:15 pm »
A jakou výbavu ty máš dvojí? Jen náhrdlo a boty ne? Točíš hněvky/extáze a nebesák/zlatej? @Lejno
@ TomasFoxx « čtv 9:35 pm »
@Lejno,  máš lepší výbavu než půlka červený DOHROMADY jsi chtěl napsat ne
@ Lejno « čtv 9:27 pm »
A dovolím si tvrdiť, že mám lepšiu výbavu ako polka červenej, ale je rozdiel dostávať dmg od 1 postavy (mňa) a ledva to ustáť, alebo dostávať dmg od 5 a viac ľudí zakaždým, keď vyjdem zo zamaska :)
@ Lejno « čtv 9:18 pm »
xjirkax píše: Je tu jen jeden problem a to ten ze Lycan ji možná dal na 1ranu ale on vzápětí umřel taky takže nevím nevím ...a mimochodem ten kdo ji bral 11K na vír dostal za 15K taky ale to uz nikdo nenapíše přeci aby se neztrapnil
sorry, nemám už viac kam dať obrany, to že tam máte nahadzane útoky a cez 72 šaman mi zoberte 15k to je vec druhá, že 😂
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
neřeknu když má někdo takový útoky v jedný výbavě, a má druhou na obrany, ale já fakt nikdy neviděl rien něco ustát :D
@ TomasFoxx « čtv 9:10 pm »
+ vidím ve videu od lejna že jí dával 11k každým kordem :D
@ TomasFoxx « čtv 9:10 pm »
@xjirkax, je uplně jedno, co má Rien na sobě, když vím že jí beru po 20k s healerem i bmkem, a pak tam vidím jak jí vypne Lycan na pruraz, tak obrany prostě nemá :D
@ WhiteZz « čtv 9:09 pm »
@xjirkax, očividne nič na wara :D ked dostava 80k :D
@ RAMHH « čtv 9:09 pm »
@xjirkax,  Neco, co ocividne nefunguje. Nerikam ze utoky nejsou dobre, ale vseho s mirou..
@ xjirkax « čtv 9:08 pm »
Ještě kdyby si alespoň vedel co presne ma Rien na sobe
@ TomasFoxx « čtv 9:06 pm »
@xjirkax,  a jak jinak se má k těm healerům vzadu dostat?😂 kdyby běžel bez mřenky tak mu 10 lidí dá po 5k a prostě umře ať má jakýkoliv obrany 😂 kdyby lidi jako rien nenosili utoky, tak ty mřenky mít nemusí
@ WhiteZz « čtv 9:06 pm »
@xjirkax, fňuk?
@ xjirkax « čtv 9:04 pm »
Wow to je borec když chodí v mřence spíš je to lama která musí mít mřenky aby dala CB
@ TomasFoxx « čtv 9:03 pm »
a tim prurazem kolikrát nevezme jen rien, ale další 3 healery
@ TomasFoxx « čtv 9:03 pm »
@xjirkax,  on možná hned umře, ale neumře na jednoho člověka, umře na 10 červených třeba
@ xjirkax « čtv 9:02 pm »
Je tu jen jeden problem a to ten ze Lycan ji možná dal na 1ranu ale on vzápětí umřel taky takže nevím nevím ...a mimochodem ten kdo ji bral 11K na vír dostal za 15K taky ale to uz nikdo nenapíše přeci aby se neztrapnil
@ TopTopiik « čtv 8:40 pm »
Však to je klasika... útoky a nemít CB :D červená úměra
@ Lejno « čtv 8:29 pm »
Rien tam nosí pvmko asi, ju vypne lycan na dupko, healer na kuzlo a ja jej berem 11 virkom
@ 7lukas « čtv 8:23 pm »
To jí strašně pomůže když dostává 80k na průraz :D
@ LordGabriel « čtv 8:22 pm »
7lukas píše: Ale divím se že např Rien má zapotřebí mít full útoky když podle výsledků to asi není dobrá volba :D
už pridala na suru :(
@ 7lukas « čtv 8:18 pm »
Ale divím se že např Rien má zapotřebí mít full útoky když podle výsledků to asi není dobrá volba :D
@ 7lukas « čtv 8:17 pm »
Lycan si hraje na daggera akorát hraje mentála no :D
@ Lejno « čtv 8:11 pm »
Nieee im to je jedno, radšej budu mať 92 ninju, ale nech si ich tam vypína na dupko
@ TomasFoxx « čtv 8:10 pm »
btw Lycan už druhou válku první místo z mřenky, červenou pořád nenapadlo natočit obrany na wara :D uvidíme kolik válek jim to potrvá
@ Lejno « čtv 8:09 pm »
William TomasFoxx - "Rupol, či nerupol?"
@ TomasFoxx « čtv 8:09 pm »
Však mě to je jasné, akorát jak už tu bylo zmíněno, neměl bys to zvěřejňovat :D a chitinky ve věži jsem rupl, v tom videu to je vidět
@ Trubice « čtv 8:00 pm »
Já tam byl :)
@ Mionix « čtv 6:36 pm »
Ne, jak píšete, nesmím říci. Jen jsem si do Foxíka lišácky kousl. A přiznám se, že ani já sám to nevím a pátrat po tom nebudu. Neb mi je to jedno. :-)
@ JohnDoe « čtv 6:34 pm »
lol
@ Hakan « čtv 6:30 pm »
Sptva jsem to napsal tak se mi algla aréna - karam prostě :lol:
@ JohnDoe « čtv 6:28 pm »
Obávám se, že na to není dost zlý :D ale je to zajímavá představa
@ Hakan « čtv 6:19 pm »
@JohnDoe,  Určitě to taky vidí a proto foxxe láká na masíčko ke kováři ve věži :lol:
@ JohnDoe « čtv 6:17 pm »
drobný problém by pak už spočíval jen v tom, že nesmí ani naznačovat :)
@ Mionix « čtv 6:16 pm »
@Hakan;)
@ JohnDoe « čtv 6:16 pm »
@Hakan,  To je jen taková drobnost :) aby to pro Foxe bylo alespoň rámcově užitečné, musel by Mio vědět, zda je teprve rupne
@ Hakan « čtv 6:05 pm »
@Mionix,  Ale nesmíš to říct :P
@ Mionix « čtv 5:58 pm »
@TomasFoxx,  A víš Foxíku, že my GM víme, zda jsi to rupl, či ne? ;)
@ TomasFoxx « čtv 3:04 pm »
https://youtu.be/NchxBYH4buo zajímavý jméno videa :think:
@ Mionix « čtv 3:02 pm »
@tyranka:up:
@ tyranka « čtv 12:42 pm »
odměny v adventním kalendáři se musí klikat každý den jinak pokud jeden den vynecháš následující den dostaneš odměnu co byla předchozí den, tak to fungovalo loni
@ Lejno « čtv 11:31 am »
Ono aj keby si zatiaľ nevybral všetko, je tak nejaká 2 či 3 dňová rezerva , možno viacej, ak si dobre pamätám
@ RAMHH « čtv 11:29 am »
@ImHardy,  Ou, tak ja to pochopil tak, ze 24. kalendar skonci a zacne se jakoby nanovo, s pecetemi. Tak snad jsem vsude vybiral uz od zacatku, nejsem si nejakymi ucty jisty jestli jsem tam vybral vse.. :D
@ ImHardy « čtv 11:21 am »
RAMHH píše: Me bylo receno, ze to bylo az po 24., tedy adventni kalendar s tim nema co delat.
právě že má, musíš vybírat denně, protože pečetě byly v pořadí až za soškou, která byla 24. :D
@ Skullhlav « čtv 11:13 am »
@ RAMHH « čtv 11:06 am »
Me bylo receno, ze to bylo az po 24., tedy adventni kalendar s tim nema co delat.
@ JayV1 « čtv 11:01 am »
Dalo ale začne to dávať až od nvm kolkateho tak klikaj každý deň
@ WhiteZz « čtv 10:24 am »
Dalo sa z adventneho kalendára minulý rok získať VIP pečať? :O
@ beniamino « čtv 9:37 am »
:hello: :clap:
@ WhiteZz « čtv 8:47 am »
:hello:
@ Mionix « stř 5:38 pm »
@Skullhlav,  Tak to bohužel netuším. To asi ví jen GA.
@ Skullhlav « stř 5:32 pm »
@Mionix, Zdravím ty odměny jsou za úkol generované podle PCID a ne podle samostatných účtu ?
@ Mionix « stř 4:49 pm »
@all Jinak jsem zjišťoval u GA jak je to s těmi tickety ohledně plateb za SD a vše řeší pouze GP. A nikdo jiný ani tyto tickety nevidí. Tak že se omlouvám, ale budete muset počkat až vám on odepíše nebo problém vyřeší.
@ hoooops « stř 3:58 pm »
joo já to chtěl udělat na jiné postavě, tu výzvu samozřejmě splněnou nemám, zkoušel jsem to a právě nic se nedělo, proto jsem se ptal. Díky za odpověd :up: ´
@ TomasFoxx « stř 3:56 pm »
@Mionix,  taky by se mohl vymyslet nový, ale co už no😂
@ Mionix « stř 3:43 pm »
@hoooops@TomasFoxx,  Tajné úkoly lze plnit pouze jednou, stejně tam jsou většinou odměny jen výzvy a nemá smysl je opakovat, když už nejsou tajne.
@ TomasFoxx « stř 2:52 pm »
a stromky jsou až později (tuším za 2 týdny)

Kdo chatuje

offline Genetek 
offline KahnWeder 
offline Mionix