Nahlášení bugu?

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Uživatelský avatar
ZeDDys
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 199
Registrován: ned 20. kvě 2012 21:27:56
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 29 poděkování

Re: Nahlášení bugu?

Příspěvek od ZeDDys » pon 12. srp 2013 18:01:17

SvetaPan píše:ja si myslim ze nahlaseni bugu ma udelat kazdej kdo ho zjisti a i bez odmeny nebo te bavej hry kde jsou chyby ci nedodelky?
Když ta chyba či nedodělek mi něco vynese tak mě to docela baví no.
Ale jak říkám já mluvim o závažných bugách jako například teď byly 2x ty šeky.
Nemyslim chyby v textu apodobný hovadinky, který by tě nijak nezvýhodnily.
Obrázek

SvetaPan
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 490
Registrován: úte 15. led 2013 14:11:38
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 119 poděkování

Re: Nahlášení bugu?

Příspěvek od SvetaPan » pon 12. srp 2013 18:03:19

ZeDDys píše:
SvetaPan píše:ja si myslim ze nahlaseni bugu ma udelat kazdej kdo ho zjisti a i bez odmeny nebo te bavej hry kde jsou chyby ci nedodelky?
Když ta chyba či nedodělek mi něco vynese tak mě to docela baví no.
njn pak jen muzes cekat jestli se na tebe prijde nebo ne typickej cech (napsal bych lepsi slovo ale nemuzu) ..taky jsi na to dojel :) tak to ma bejt :up:
Sieg oder Valhöll

HonzaM
Lv.40
Lv.40
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 14. bře 2011 14:42:04
Bydliště: Starý Hrozenkov
Dal poděkování: 3576 poděkování
Dostal poděkování: 845 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahlášení bugu?

Příspěvek od HonzaM » pon 12. srp 2013 18:04:46

Tak trochu mimo tohle téma, ale nějaká ta souvislost by tu měla být no :D


Mně se nelíbí, že hráči, kteří se snažili dodržovat pravidla (nebo jinak: udržet si nějakou tu čest) a nechtěli prodávat své věci za nabugované yangy (Všichni co to prodávali museli vědět že jsou "špinavé", neříkejte mi, že ne :P) jsou ve výsledku znehodnoceni v porovnání s těmi, kteří situaci využili ke svému obohacení.

Vesměs vše co jsem chtěl napsat já napsal jitro. Všechny obchody hráčů, kteří se provinili s těma šekama měly být přezkoumány a věci kterých se to týkalo se měly vrátit majitelům ... a všichni by se dostali do stavu, v jakém byli před bugem bez nějakého rollbacku ...

ale mluvit o tom je jednoduché, udělat to by bylo asi podstatně těžší, co?! :D

A k tématu:
@Zeddy
Jaká motivace prosímtě? V pravidlech je napsáno, že obohacování se (využívání) na chybách hry je proti pravidlům. Takže už jenom z logiky věci by mělo být normální, že o této chybě uvědomíš někoho, kdo má možnost s tím něco dělat. A i kdyby si za to nic nedostal, tak by tě měl hřát pocit, že jsi udělal něco pro to, aby jsme všichni mohli hrát hru s co nejméně chybama. :)

Uživatelský avatar
ZeDDys
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 199
Registrován: ned 20. kvě 2012 21:27:56
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 29 poděkování

Re: Nahlášení bugu?

Příspěvek od ZeDDys » pon 12. srp 2013 18:31:08

Jaká motivace prosímtě? V pravidlech je napsáno, že obohacování se (využívání) na chybách hry je proti pravidlům. Takže už jenom z logiky věci by mělo být normální, že o této chybě uvědomíš někoho, kdo má možnost s tím něco dělat. A i kdyby si za to nic nedostal, tak by tě měl hřát pocit, že jsi udělal něco pro to, aby jsme všichni mohli hrát hru s co nejméně chybama.
Bitch teď si mě pobavil :D

Když bych ti to převedl do trošku srozumitelnější formy :

My všichni hráči jsme něco jako zaměstnanci tohoto serveru.
Saggi je náš Zaměstnavatel.
Když si to tak vememe, tak jeden zaměstnanec najde nějakou skulinku kde by se dalo něco přivydělat tak co by asi udělal? Myslíš si že by hned šel k šéfovi na kobereček mu říct, že našel způsob jak ho okrádat? Ne, já bych řekl že by spíš držel hubu a radši by si zkusil tou skulinkou něco přivydělávat bokem a až by se na to přišlo, tak on už by byl dávno někde jinde, nic by se mu nedokázalo a byl by vysmátej a takhle to funguje i zde, kdyby ten dotyčnej co přišel na to jako bugnout ty první šeky se nezmiňil ostatnim jak na to, tak by se na to třeba ani doteď nepřišlo a ten dotyčnej by teď měl yangů, že by to ani kalkulačka nezpočítala.

Jinak lidi nevim kdo stim přišel stěma 2 slovama "typickej čech" ale spíš bych říkal "typická česká republika", jelikož my za to nemůžeme to ti kokoti nahoře nás nutí ktomu, aby jsme takhle podělávali systém.

Tak poslední warn přichází právě ..... .

Těšilo mě.
Na brzkou shlednou.

S pozdravem Zeddy aka hroznej buger.
Obrázek

LOCO30
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 333
Registrován: stř 29. zář 2010 12:09:54
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: Nahlášení bugu?

Příspěvek od LOCO30 » pon 12. srp 2013 18:39:40

ZeDDys píše:
Jaká motivace prosímtě? V pravidlech je napsáno, že obohacování se (využívání) na chybách hry je proti pravidlům. Takže už jenom z logiky věci by mělo být normální, že o této chybě uvědomíš někoho, kdo má možnost s tím něco dělat. A i kdyby si za to nic nedostal, tak by tě měl hřát pocit, že jsi udělal něco pro to, aby jsme všichni mohli hrát hru s co nejméně chybama.
Bitch teď si mě pobavil :D

Když bych ti to převedl do trošku srozumitelnější formy :

My všichni hráči jsme něco jako zaměstnanci tohoto serveru.
Saggi je náš Zaměstnavatel.
Když si to tak vememe, tak jeden zaměstnanec najde nějakou skulinku kde by se dalo něco přivydělat tak co by asi udělal? Myslíš si že by hned šel k šéfovi na kobereček mu říct, že našel způsob jak ho okrádat? Ne, já bych řekl že by spíš držel hubu a radši by si zkusil tou skulinkou něco přivydělávat bokem a až by se na to přišlo, tak on už by byl dávno někde jinde, nic by se mu nedokázalo a byl by vysmátej a takhle to funguje i zde, kdyby ten dotyčnej co přišel na to jako bugnout ty první šeky se nezmiňil ostatnim jak na to, tak by se na to třeba ani doteď nepřišlo a ten dotyčnej by teď měl yangů, že by to ani kalkulačka nezpočítala.

Jinak lidi nevim kdo stim přišel stěma 2 slovama "typickej čech" ale spíš bych říkal "typická česká republika", jelikož my za to nemůžeme to ti kokoti nahoře nás nutí ktomu, aby jsme takhle podělávali systém.

Tak poslední warn přichází právě ..... .

Těšilo mě.
Na brzkou shlednou.

S pozdravem Zeddy aka hroznej buger.
Není šéf, jako šéf ;) Někteří si dotyčného vyhledají a ten pak hodně dlouho lituje, že vzal pár korun :P
Obrázek
Pomalinku a jistě! Do měsíce snad

Uživatelský avatar
Dell
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 241
Registrován: pon 31. říj 2011 18:02:36
Bydliště: SVK
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 216 poděkování

Re: Nahlášení bugu?

Příspěvek od Dell » pon 12. srp 2013 19:04:45

Saggitarius píše: Take muzeme klidne zpetne dohledavat treba dualy na foru. Co ty na to ? A podle pravidel to spojit i s hernima uctama. Treba kdyz to zacneme brat vse na 100% tak se zde bude mluvit o sikanovani, ze trestame za kazdou kravinu ap. Myslim, ze zrovna ty by jsis mel nejprve zamest pred vlastnim prahem, abych tam nemusel zametat treba ja.
A ono se to nedela na 100% ? :o Misto toho aby jste tyhle zmetky zametali pred ten vlastni prah, tak tohle beru opet jako peknou ranu a vysmech poctivym hracum, kteri doopravdu ty pravidla dodrzuji. Nevim jestli je horsi kdyz se bude mluvit o sikane, ktera bude podlozena dukazy v podobe pravidel hry, nebo o protekci nekterych jedincu. Sikana pobouri jen a jen podvodniky. Protekce ruznych rozmeru pobouri komplet vsechny. A z tohodle procentualniho prispevku soudim, ze ta protekce tu je :|

Lolaa
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 252
Registrován: sob 04. kvě 2013 19:58:59
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Re: Nahlášení bugu?

Příspěvek od Lolaa » pon 12. srp 2013 19:26:49

Dell píše:A ono se to nedela na 100% ? :o Misto toho aby jste tyhle zmetky zametali pred ten vlastni prah, tak tohle beru opet jako peknou ranu a vysmech poctivym hracum, kteri doopravdu ty pravidla dodrzuji. Nevim jestli je horsi kdyz se bude mluvit o sikane, ktera bude podlozena dukazy v podobe pravidel hry, nebo o protekci nekterych jedincu. Sikana pobouri jen a jen podvodniky. Protekce ruznych rozmeru pobouri komplet vsechny. A z tohodle procentualniho prispevku soudim, ze ta protekce tu je :|
Protekce tu byla,je a bude.. Hold, musíme si zvykat.
Jedu si pořád to svoje brácho,víš?! Klidně si počkám, než to celý pochopíš. <3

Neboj se o mně najít pravdu ve víně. ;)

Neznáš, ale pomlouváš.
Uvidíš, soudíš.
Poznáš a držíš hubu...

NetoS
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 481
Registrován: pát 27. črc 2012 10:31:03
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 42 poděkování

Re: Nahlášení bugu?

Příspěvek od NetoS » pon 12. srp 2013 19:46:50

KahnWeder píše:Je to sviňárna, ale stoprocentní spravedlnost nedostatneš opravdu ničím jiným, než rollbackem. Stornování obchodu jen tak jednoduše nepůjde. Ano, můžeš si říct:
"Tady hráč XY dostane zpátky věc a yangy se mu odečtou." No jo, ale ten XY už ty yangy nemá. Koupil si tu věc u obchodnice, tu věc od ostatních hráčů a takhle to šlo kaskádově dál....
Možná bys to na sebe vzal, ale já osobně bych se nechtěl pídit po každičkém špinavém yangu

btw. pořád jsi neukázal jediné reálné řešení, které po tobě chtěl ElectriX
Tak rollback by bola absolútne najväčšia hlúposť, aj keď by si dosiahol 100% spravodlivosť.

Príklad: Tri mesiace herbarím 20x denne len preto aby som čo najrýchlejšie dokončil P, človek má v noci budúček každých 120 minút len kvôli hre a bylinkám, teraz za tie tri mesiace splní svoj cieľ a dá herbarení na P.

Potom sa zistí využitie bugu a [team] odhlasuje rollback, myslíš si že ten človek ktorý sa 3 mesiace trápil a poctivo hral

a) ďalšie tri mesiace sa bude trápiť a oberať sa o spánok
b) odíde zo serveru a nájde si iný, a každému koho stretne bude zo zúrivosti rozprávať aký je tento server absolútne naprd

Myslím si že [team] robí čo môže, pre ceľkový správny chod servera a premýšľa aj nad otázkou "čo sa stane keď..." , nie len nad tým ako najšikovnejšie vyriešiť problém tak aby im neubral čas z ich reálneho života čo mohli stráviť s rodinami.
SvetaPan myslíš že pre nich by nebol jednoduchší rollback ? - Samozrejme že bol, ale ako vidíš oni si nevybrali to jednoduchšie, dohľadávajú zlodejov a rozdávajú "odmeny" :) tak by si na nich nemusel byť taký tvrdý, nekompromisný.
(podľa mňa po rollback-u by veľa hrčov odišlo a z tej 100% spravodlivosti by vám ostalo akurát nadávanie na vysoké ceny a kolaps hernej ekonomiky)
NetoS
NettoS

sú v dobrých rukách :up: :)

CantStoped
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 28
Registrován: sob 08. čer 2013 21:37:41
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 42 poděkování

Re: Nahlášení bugu?

Příspěvek od CantStoped » pon 12. srp 2013 19:58:41

NetoS píše:
KahnWeder píše:Je to sviňárna, ale stoprocentní spravedlnost nedostatneš opravdu ničím jiným, než rollbackem. Stornování obchodu jen tak jednoduše nepůjde. Ano, můžeš si říct:
"Tady hráč XY dostane zpátky věc a yangy se mu odečtou." No jo, ale ten XY už ty yangy nemá. Koupil si tu věc u obchodnice, tu věc od ostatních hráčů a takhle to šlo kaskádově dál....
Možná bys to na sebe vzal, ale já osobně bych se nechtěl pídit po každičkém špinavém yangu

btw. pořád jsi neukázal jediné reálné řešení, které po tobě chtěl ElectriX
Tak rollback by bola absolútne najväčšia hlúposť, aj keď by si dosiahol 100% spravodlivosť.

Príklad: Tri mesiace herbarím 20x denne len preto aby som čo najrýchlejšie dokončil P, človek má v noci budúček každých 120 minút len kvôli hre a bylinkám, teraz za tie tri mesiace splní svoj cieľ a dá herbarení na P.

Potom sa zistí využitie bugu a [team] odhlasuje rollback, myslíš si že ten človek ktorý sa 3 mesiace trápil a poctivo hral

a) ďalšie tri mesiace sa bude trápiť a oberať sa o spánok
b) odíde zo serveru a nájde si iný, a každému koho stretne bude zo zúrivosti rozprávať aký je tento server absolútne naprd

Myslím si že [team] robí čo môže, pre ceľkový správny chod servera a premýšľa aj nad otázkou "čo sa stane keď..." , nie len nad tým ako najšikovnejšie vyriešiť problém tak aby im neubral čas z ich reálneho života čo mohli stráviť s rodinami.
SvetaPan myslíš že pre nich by nebol jednoduchší rollback ? - Samozrejme že bol, ale ako vidíš oni si nevybrali to jednoduchšie, dohľadávajú zlodejov a rozdávajú "odmeny" :) tak by si na nich nemusel byť taký tvrdý, nekompromisný.
(podľa mňa po rollback-u by veľa hrčov odišlo a z tej 100% spravodlivosti by vám ostalo akurát nadávanie na vysoké ceny a kolaps hernej ekonomiky)
A myslíš si že já když teď někoho potkám a ptá se mě jestli má jít hrát na sindicate že mu řeknu že to je bezva server kde je vše jak má a kde nejsou žádní podvodníci kteří obchází systém hry a vydělávají na tom?Ihned mu to vpálím do očí a myslíš si že sem pujde hrát?Co je lepší nehrotit hru a nestávat i večer kvůli herbaření ale v pohodě ho odevzdávat třeba 15x denně nebo radši hrotit hru a hrát tady s exotama co neměli nic a teď jsou z nich pvp fajnšmejkři frajeři borci a já nevím co ještě?Nad tímhle se zamysli.Navíc oni ničí ekonomiku když kupují mapy za 300kk dračí brnění za 1,5kkk atd.To tu nikdy nebylo a myslíš si že se těch nekonečně miliard jen tak ztratí z oběhu?Jsi na velkém omylu a to vím velice dobře.A ještě myslíš že je spravedlivé třeba pro mě?ROK CHODÍM DO SWAMPU MYSLÍM SI ŽE JSEM ZA TE ROK UDĚLAL TO CO MÁLO KDO A PŘIJDE SI SEM ĚJAKÝ PODĚLÁVAČ A UDĚLÁ TO CO JÁ ZA ROK TAK O ZA 2 :warn: Dny?Víš ber to i z pozice těch co se snaží hrát podstivě i když u ostatních lidí jsou to hackeři bugeři atd viz moje jméno kterýho se asi nebavím ale já narozdíl od vás ano teď myslím ty co na těchto bugách zbohatli jsem neprodal svou výbavu ani když mi nejmenovaný hráč nabízel za ebenky 600 miliard.Bohužel myslel jsem že jsem udělal správně že jsem čestný,ale nejspíš tomu tak pravda není..
''Nejlepší cech z shinsoo''
Obrázek
Vy jdete s proudem,já jdu vždy proti.

NetoS
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 481
Registrován: pát 27. črc 2012 10:31:03
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 42 poděkování

Re: Nahlášení bugu?

Příspěvek od NetoS » pon 12. srp 2013 20:12:47

CantStoped píše: A myslíš si že já když teď někoho potkám a ptá se mě jestli má jít hrát na sindicate že mu řeknu že to je bezva server kde je vše jak má a kde nejsou žádní podvodníci kteří obchází systém hry a vydělávají na tom?Ihned mu to vpálím do očí a myslíš si že sem pujde hrát?Co je lepší nehrotit hru a nestávat i večer kvůli herbaření ale v pohodě ho odevzdávat třeba 15x denně nebo radši hrotit hru a hrát tady s exotama co neměli nic a teď jsou z nich pvp fajnšmejkři frajeři borci a já nevím co ještě?Nad tímhle se zamysli.Navíc oni ničí ekonomiku když kupují mapy za 300kk dračí brnění za 1,5kkk atd.To tu nikdy nebylo a myslíš si že se těch nekonečně miliard jen tak ztratí z oběhu?Jsi na velkém omylu a to vím velice dobře.A ještě myslíš že je spravedlivé třeba pro mě?ROK CHODÍM DO SWAMPU MYSLÍM SI ŽE JSEM ZA TE ROK UDĚLAL TO CO MÁLO KDO A PŘIJDE SI SEM ĚJAKÝ PODĚLÁVAČ A UDĚLÁ TO CO JÁ ZA ROK TAK O ZA 2 :warn: Dny?Víš ber to i z pozice těch co se snaží hrát podstivě i když u ostatních lidí jsou to hackeři bugeři atd viz moje jméno kterýho se asi nebavím ale já narozdíl od vás ano teď myslím ty co na těchto bugách zbohatli jsem neprodal svou výbavu ani když mi nejmenovaný hráč nabízel za ebenky 600 miliard.Bohužel myslel jsem že jsem udělal správně že jsem čestný,ale nejspíš tomu tak pravda není..

Ja to presne tak beriem, len netvrdím že vy by ste chybu vyriešili lepšie ako [GA], ak ste taký profesionáli a myslíte si že by ste všetko zvládli lepšie tak prečo ste ešte tu? Už dávno ste mali mať vlasný server, alebo hrať na inom kde si myslíte že je viac spravodlivosti.

Myslíš si že mňa baví prizerať sa ako niekto točí 10 miliárd za hodinu keď ja tu hrám od začiatku serveru a ešte nikdy som nedostal ani 1tb, ani jeden BAN len poctivo hrám?

Dropera do kerindoru mám tak dlho že si už ani nepamätám kedy som ho založil, s droperom do swampu to isté ...
To že mňa nebaví byť vo swampe viac ako 1x za deň-dva (600kk) a niekto tam ide za deň 2x (1,2kkk) je jeho šikovnosť, priznávam že je lepší.
To že do keri nechodím 3x denne ale len 1-2x za týždeň (+/- 1kkk) je moja vec, mám toľko koľko si zaslúžim. To že ten druhý dropí viac logicky znamená že aj má viac ako ja, nehrám to len preto aby som bol najlepší ;) :)

Ale to že ja tri roky dropím a mám napríklad 250kkk so všetkými účtami a vecami čo mám a niekto má 500kkk za mesiac vďaka podvodu mi tiež normálne nepríde. Avšak nezačnem tlačiť na team a navážať sa do neho, keď ja sám by som to nedokázal bezchybne opraviť.

[Edit: to s tým herbarením bol len príklad, mňa sa nijako netýka :D nebudem sa predsa oberať o spánok kvôli nejakej hre]
NetoS
NettoS

sú v dobrých rukách :up: :)

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Mionix 
offline Obter!vr 
offline hern123 
idle noxforko 
idle tasik1