Vzpomínky - dědečci a babičky

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Zamčeno
Bilgot
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 114
Registrován: stř 12. čer 2013 17:17:10
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Vzpomínky - dědečci a babičky

Příspěvek od Bilgot » sob 22. úno 2014 20:22:31

Ahoj.
Rozhodl jsem se trošku zavzpomínat a o svoje vzpomínky ze začátků Sindicate se sváma podělit a byl bych rád kdyby se tu našlo ještě pár takových lidí co si tohle pamatují. Tak o sobě dejte vědět dolů a taky se podělte o pár vzpomínek.

Napíšu sem pár věci, které si já pamatuju od dob co jsem začal hrát (měsíc nebo 2 po založení serveru) , které tu byly a už tu nikdy nebudou. Určitě si ještě na něco vzpomenu a kdyžtak doplňte co zde chybí. :up:

1. Max. level 90.
2. Bílá perla - 1,5kk levná 3kk drahá
3. Runa Gabos = nejdražší runa (500k)
4. Při zatížení serveru padal i každých 10 minut.
5. V červeném lese na pařezích se nedalo najít volné místo od 00:00 do 24:00.
6. Sundávací expák a rukavičky
7. Na PVP stačila zbraň a byl jsem král
8. Žádný swamp, HG, rokle, kerindor, karma, talíky, zručnost, herbaření a u většiny hráčů ani biolog, věci od 57,95, 100, 115.
9. Věčně zacpané mapy: Zelený les, Červený les, Cave 1,2 , Velká poušť, Údolí orků, Ledová země, Temný Chrám, Chrám útrapy (Většina z těchto map už je úplně mrtvá)
10. Ochrana +6 (Nejdražší kámen +6, na který jsem nikdy nenašetřil = 18kk)


Teď pár věcí, které já si pamatuji a snad navždy budu.

1. Koupil jsem si černolistky +9 na mou první postavu (16% průmka, 2 kameny +3 = 1,5kk) stoupl jsem si na náměstí a s kamarádem jsme odpočítávali 3,2,1 a potom jsem je nasadil a měl jsem hubu až na zemi :up: .
2. K obchodnici přiběhl válečník 90lvl. S baronem+0 a vodním +9 moje první věta při pohledu na něj "Takhle bych chtěl taky jednou vypadat" :D .

3. Děkuji hráči panki123, který mi expil moji první postavu v cave 2 z 61 na 67 8 hodin. (tahal po 3 skupinkách pavouků s PVP výbavou - war 82lvl)

4. Svého mentála jsem na lvl 80 dostal se šperky od 1. lvl. Záští +9 18% průmka kameny 2 +2. BS+7 bez bonusů a kamenů. Černý kulatý +8 s antistunem a helmou od 41 +3. Utáhl jsem 3 skupinky pařezů se silným tělem na G1. (V té době tahat sebou buffa v podstatě neexistovalo a to, že čím vyšší obrana tím vyšší dmg od driád taky nikdo nevěděl.)

5. Můj první expák jsem si koupil po hodině a půl vydělávání.

6. Neskutečný pocit, když jsem po dvou měsících hraní dosáhl svého prvního G a po roce prvního P.

Ufff. :D to je snad všechno. Jak jste si asi mohli všimnout tak jsem nikdy nebyl ten co by trávil u metinu spousty hodin denně nebo by v něčem vynikal, proto taky ta výbava apod. Tu hru jsem si vyloženě spíše užíval a na nějaký % na moby nebo příšery mě ani nenapadly. :D

Tak se o své zážitky ze začátků a průběhu vašeho hraní podělte taky!!!

PS: Za možné pravopisné chyby se omlouvám. Je to docela dlouhý a taky jsem jen člověk. :D :Hello:
Bilgot - 118+ Lv. - Mental warrior

Rolgram - 104+ Lv. - Arahan warrior

Tazimgo - 95 Lv. - Shaman Healer - TUTO POSTAVU JIŽ NEVLASTNÍM.

NO FUTURE :jinno:

Přechod na jiný mt2 kvůli nudě na tomto.

Uživatelský avatar
Tidden
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 106
Registrován: stř 02. říj 2013 17:51:21
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování

Re: Vzpomínky - dědečci a babičky

Příspěvek od Tidden » sob 22. úno 2014 20:28:41

Pamatuju si jak každý dropoval zlatý pokladnice s klíčema :D A pak když mi padli nějaký perly tak jsem z toho měl vánoce :D pořád přeplněná věž..

Potom si pamatuju uplně na začátku - Tichoslapek, Ondraa17 - když jsem viděl jejich blejskající se výbavu tak jsem z toho byl úplně hotovej :lol:
Postavy Tidden, Tiddeenn i TiddenBuff již nepatří mezi mé vlastnictví.

Můj návrh s účesy u kadeřnice. Hlasuj!
Úprava stánků. Hlasuj!
Více pozemků? Hlasuj!

GFasteris
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 260
Registrován: sob 13. lis 2010 8:38:37
Dal poděkování: 56 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování

Re: Vzpomínky - dědečci a babičky

Příspěvek od GFasteris » sob 22. úno 2014 20:50:22

Tak taky se podělím o moje začátky

Hrál jsem s kámošem oba dva válečnice .. a pamatuju si jak vždy v přitažlivce byl min. jeden metin bugnuty že na něho jakoby nešlo dosáhnout, tak jsme si s kámošem dali pvp mod a ja ho dosekal až k metinu :D

Taky si pamatuju že jsem xxx let šetřil 40kk na vodko +0 :D a to mi ještě někdo pujčil asi 15 :D
Vůbec jsem neuměl hrát , a kamoš byl pořád lepší než já a uplně mě to štvalo :ouch:
můj maximální skill byla aura na G8 :D a byl jsem spíš ten typ co jen vystával ve městě , ostatně jako i dnes :D

Taznovejsi
Lv.30
Lv.30
Příspěvky: 1061
Registrován: stř 25. dub 2012 23:27:25
Bydliště: Trnava
Dal poděkování: 82 poděkování
Dostal poděkování: 136 poděkování

Re: Vzpomínky - dědečci a babičky

Příspěvek od Taznovejsi » sob 22. úno 2014 21:24:04

PVP bonusy +15 % proti ...
Vojny s baronom +0 ... kde sa vo vojne ešte dali používať požehy :D :D
Nesmrteľný batista a svetlonos aj keď do nich šla kopa ľudí
OLD stánky všade okolo skladu cez ktoré sa sotva dalo prejsť a následné zhadzovanie bossov aby sa tie stanky zrušili :D
Hodnosti :3
v chate ani pri mene hráča sa nezobrazoval level (čo bola sranda :D)

matusko15
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 59
Registrován: čtv 06. čer 2013 13:17:03
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Vzpomínky - dědečci a babičky

Příspěvek od matusko15 » sob 22. úno 2014 21:36:25

Ja si pamätám že som začal hrať týžden po tom ako sindicate začalo.najvetši boss bol tichošlapek bol myslím 110 lvl a to ked som ho videl v meste tak hned screen a som bol z neho vlhky po čase som šetril asi týžden 19kk na moju prvu vilu +9 a už to šlo po mesiaci 3 gčka a neskor aj Pčka ale vystriedal som asi 4 postavy až na jednej som mal 4pčka bsko +9 chakrami +9. samozrejme som sám až neskor som ukazal metin spolužiakom a už to šlo neskor som nechal jednu postavu spolužiakovy a ten bol lepši ako ja tak viete som sa nahneval a závidel ale časom sa to zmenilo. :)
HOMOKLADA
________________________________________________________

Snaha je snahou iba vtedy, keď to začína bolieť.

Bilgot
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 114
Registrován: stř 12. čer 2013 17:17:10
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: Vzpomínky - dědečci a babičky

Příspěvek od Bilgot » sob 22. úno 2014 21:51:15

Taznovejsi píše:PVP bonusy +15 % proti ...
Vojny s baronom +0 ... kde sa vo vojne ešte dali používať požehy :D :D
Nesmrteľný batista a svetlonos aj keď do nich šla kopa ľudí
OLD stánky všade okolo skladu cez ktoré sa sotva dalo prejsť a následné zhadzovanie bossov aby sa tie stanky zrušili :D
Hodnosti :3
v chate ani pri mene hráča sa nezobrazoval level (čo bola sranda :D)
Ano. Psal jsem, že na něco určitě zapomenu a to je přesně ono. :D Stánky taky snad 3x nebo 4x měnily vzhledy a vím, že dříve byl jako stánek normálně postava, pak to byly nějaký bedny, přes který nešlo projít a stánky u skladu byly taky hrůza a ten lvl u jména byl peklo pro malé pvp hráče, protože vždy chtěli jít souboj a jakmile vyzvali tak týpek nahodil barona a BS a byl konec. :D
Bilgot - 118+ Lv. - Mental warrior

Rolgram - 104+ Lv. - Arahan warrior

Tazimgo - 95 Lv. - Shaman Healer - TUTO POSTAVU JIŽ NEVLASTNÍM.

NO FUTURE :jinno:

Přechod na jiný mt2 kvůli nudě na tomto.

Taznovejsi
Lv.30
Lv.30
Příspěvky: 1061
Registrován: stř 25. dub 2012 23:27:25
Bydliště: Trnava
Dal poděkování: 82 poděkování
Dostal poděkování: 136 poděkování

Re: Vzpomínky - dědečci a babičky

Příspěvek od Taznovejsi » sob 22. úno 2014 22:14:29

Bilgot píše:
Taznovejsi píše:PVP bonusy +15 % proti ...
Vojny s baronom +0 ... kde sa vo vojne ešte dali používať požehy :D :D
Nesmrteľný batista a svetlonos aj keď do nich šla kopa ľudí
OLD stánky všade okolo skladu cez ktoré sa sotva dalo prejsť a následné zhadzovanie bossov aby sa tie stanky zrušili :D
Hodnosti :3
v chate ani pri mene hráča sa nezobrazoval level (čo bola sranda :D)
Ano. Psal jsem, že na něco určitě zapomenu a to je přesně ono. :D Stánky taky snad 3x nebo 4x měnily vzhledy a vím, že dříve byl jako stánek normálně postava, pak to byly nějaký bedny, přes který nešlo projít a stánky u skladu byly taky hrůza a ten lvl u jména byl peklo pro malé pvp hráče, protože vždy chtěli jít souboj a jakmile vyzvali tak týpek nahodil barona a BS a byl konec. :D
Ešte aj bugovanie s koňom že sa dalo prejsť cez steny :D :D škoda že to opravili :(
kopy chybných prekladov , neboli tu ryby ako mrenka koruška atp :D
kopa ľudí čo lovila celé dni len kôly dušiam , 2. mestá plné začínajúcich ľudí čo expili , Cawe 2 stále plné , metinland večne plný , meteori 90 plné od rána do večera k SD sa nedalo dostať inak ako kúpou (žiadny BM)
Bugnutý Trojcestný střih , neobmedzený počet prestupov za 5 kk :D
robenie MH s 5 ľuďmi len aby sa to stihlo :D :D
biolog ktorý končil poznámkami ..
Stará svatá ♥ a večné boje o šperkovnice , 20 hodinové kosti
Bugnuté expáky na 3000 + hodín :D

Bilgot
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 114
Registrován: stř 12. čer 2013 17:17:10
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: Vzpomínky - dědečci a babičky

Příspěvek od Bilgot » sob 22. úno 2014 22:24:00

:up:
Taznovejsi píše:
Bilgot píše:
Taznovejsi píše:PVP bonusy +15 % proti ...
Vojny s baronom +0 ... kde sa vo vojne ešte dali používať požehy :D :D
Nesmrteľný batista a svetlonos aj keď do nich šla kopa ľudí
OLD stánky všade okolo skladu cez ktoré sa sotva dalo prejsť a následné zhadzovanie bossov aby sa tie stanky zrušili :D
Hodnosti :3
v chate ani pri mene hráča sa nezobrazoval level (čo bola sranda :D)
Ano. Psal jsem, že na něco určitě zapomenu a to je přesně ono. :D Stánky taky snad 3x nebo 4x měnily vzhledy a vím, že dříve byl jako stánek normálně postava, pak to byly nějaký bedny, přes který nešlo projít a stánky u skladu byly taky hrůza a ten lvl u jména byl peklo pro malé pvp hráče, protože vždy chtěli jít souboj a jakmile vyzvali tak týpek nahodil barona a BS a byl konec. :D
Ešte aj bugovanie s koňom že sa dalo prejsť cez steny :D :D škoda že to opravili :(
kopy chybných prekladov , neboli tu ryby ako mrenka koruška atp :D
kopa ľudí čo lovila celé dni len kôly dušiam , 2. mestá plné začínajúcich ľudí čo expili , Cawe 2 stále plné , metinland večne plný , meteori 90 plné od rána do večera k SD sa nedalo dostať inak ako kúpou (žiadny BM)
Bugnutý Trojcestný střih , neobmedzený počet prestupov za 5 kk :D
robenie MH s 5 ľuďmi len aby sa to stihlo :D :D
biolog ktorý končil poznámkami ..
Stará svatá ♥ a večné boje o šperkovnice , 20 hodinové kosti
Bugnuté expáky na 3000 + hodín :D
:up: jediné co si z toho nepamatuji je ten bug s koňem. :D
Bilgot - 118+ Lv. - Mental warrior

Rolgram - 104+ Lv. - Arahan warrior

Tazimgo - 95 Lv. - Shaman Healer - TUTO POSTAVU JIŽ NEVLASTNÍM.

NO FUTURE :jinno:

Přechod na jiný mt2 kvůli nudě na tomto.

Uživatelský avatar
login
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 88
Registrován: ned 17. lis 2013 18:43:38
Dal poděkování: 76 poděkování
Dostal poděkování: 58 poděkování

Re: Vzpomínky - dědečci a babičky

Příspěvek od login » sob 22. úno 2014 22:30:34

Rybaření...to na začátku opravdu frčelo. Taky aby ne, člověk chytl třeba i 6 duší za den, což byl opravdu velký drop tehdy.
Prosím, podpořte můj návrh o Rybářském prutu v sekci Návrhy

Uživatelský avatar
Chyu
Lv.39
Lv.39
Příspěvky: 1906
Registrován: úte 12. črc 2011 10:03:43
Dal poděkování: 2969 poděkování
Dostal poděkování: 1179 poděkování

Re: Vzpomínky - dědečci a babičky

Příspěvek od Chyu » sob 22. úno 2014 23:18:58

Sběr v metinlandu :D

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Clusive 
offline Mionix 
offline hg003 
offline nobody1 
offline rider30