Haegeron - úprava dropu

Archív návrhů, které byly buď uzavřeny, nebo zrealizovány.

Jste pro zavedení takovéto nebo podobné úpravy ve hře ?

Ano
24
51%
Ne
23
49%
 
Celkem hlasů: 47

Uživatelský avatar
Cepino
Lv.38
Lv.38
Příspěvky: 1808
Registrován: stř 14. bře 2012 10:01:55
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 1256 poděkování

Re: Haegeron

Příspěvek od Cepino » čtv 13. srp 2015 9:04:55

Čtu to a docela kroutím hlavou. HG? Co vám brání mít věhlas a vstup zadarmo? Nebo si nadropovat medaile zadarmo. Dále, z Cranionky je větší šance na drop než z pirátky. Pirátky vídám na trhu i za 90kk a mizí. Naopak, kovu teď dračí a nevidím na trhu až na výjimky dračí brnka schopky a dračí náramky. Téměř vůbec nevídám prodávat elementy a když, tak drahé jak pes. Přítelkyně chodí HG sama tuším s 8 mi postavami, dojde to až do konce a má 8 pirátek a 8 cranionek, při ceně 90 za kus je to 1,44kkk a ještě k tomu expí postavičky. Věhlas udržíte v pohodě, stačí sebrat ráno, večer, vyzvednout odměnu u BIO a máte plný. Co by jste za hodinu a půl jako chtěli, to je vám 1,44 za 1,5 hodiny málo? To už jste opravdu tak chamtiví nebo líní?
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Uživatelský avatar
Akemos
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 323
Registrován: stř 12. pro 2012 11:09:56
Dal poděkování: 97 poděkování
Dostal poděkování: 141 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Haegeron

Příspěvek od Akemos » čtv 13. srp 2015 9:52:40

Chodím s lvl 150 jen pro pirátky.stojí mě to 3 medaile a dva elíky L+na rychlost.
Medaile si dropnu Elíky udělam,proměny dropnu ve swampu.Jediné za co platím sou červené elíky.Odnášim si 16-18 pirátek.
výdělek 1,5kkk za hodinu a půl.
investyce do výpravy když to přeženu 20kk+čas u zahradky,swamp a v rokli.(stejně tam chodim).
Takže to vidim jen že jsou hráči liní.

gramatyk
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 57
Registrován: pon 18. bře 2013 23:52:36
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Haegeron

Příspěvek od gramatyk » čtv 13. srp 2015 12:57:26

Dropovat samotné medaile mi přijde sebevražda to je pomalu na delší dobu jak celé HG když je to pro 16 postav, a jak chcete jít s 3 postavama a mít 14 truhel to nechápu s 16 mám 18 truhel a ohledně věhlasu držet ho na všech postavách ? Good luck
1,4kkk výdělek ? :D aha 650kk medaile, 50kk kosti, 75kk cca eliky, požehy 50kk cca 800kk do toho dám. A to nemluvím o koupených postavách a x krát drašší výbavě jak SWAMP. 18x 80kk = 1440 - 800 = 640kk + Velitelky třeba 600kk = 1,24kkk za 2h -2,5h i s dojezdem všech postav na konec. Celé HG se musí jet v kuse, takže to za takový výdělek fakt nestojí, a pak taky když vám to HG za den 2x vypadne tak to taky nepotěší, takže nevím co z toho máte vy co tam chodíte!

stripes66
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 217
Registrován: úte 14. čer 2011 16:08:40
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Haegeron

Příspěvek od stripes66 » čtv 13. srp 2015 13:00:16

gramatyk píše:Dropovat samotné medaile mi přijde sebevražda to je pomalu na delší dobu jak celé HG když je to pro 16 postav, a jak chcete jít s 3 postavama a mít 14 truhel to nechápu s 16 mám 18 truhel a ohledně věhlasu držet ho na všech postavách ? Good luck
1,4kkk výdělek ? :D aha 650kk medaile, 50kk kosti, 75kk cca eliky, požehy 50kk cca 800kk do toho dám. A to nemluvím o koupených postavách a x krát drašší výbavě jak SWAMP. 18x 80kk = 1440 - 800 = 640kk + Velitelky třeba 600kk = 1,24kkk za 2h -2,5h i s dojezdem všech postav na konec. Celé HG se musí jet v kuse, takže to za takový výdělek fakt nestojí, a pak taky když vám to HG za den 2x vypadne tak to taky nepotěší, takže nevím co z toho máte vy co tam chodíte!
Baví nás to tam a nekoukáme jen kolik za to vyděláme. :D

Uživatelský avatar
Cepino
Lv.38
Lv.38
Příspěvky: 1808
Registrován: stř 14. bře 2012 10:01:55
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 1256 poděkování

Re: Haegeron

Příspěvek od Cepino » čtv 13. srp 2015 13:05:20

Medaile, pokud nejsi líný, kupovat nepotřebuješ, kosti si dropneš, eliky uvaříš z vypěstovaných bylinek, požehy, když máš dobrou výbavu, nepotřebuješ, pokud ano tak je dropneš. Nedám do toho ani yang, vše je čistý zisk. Pokud jdeš na Craniona odpadá i dobíhání, všechny postavy máš v místnosti. Příjemnou hru. :-) Stále tu slyším jak něco nejde, i když jde.
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Uživatelský avatar
Denny
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 572
Registrován: čtv 03. bře 2011 19:55:39
Bydliště: Jinno
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 85 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Haegeron

Příspěvek od Denny » čtv 13. srp 2015 13:11:18

Ja podobne ako stripes66 - pôjdem tam, lebo ma to baví :D

A tiež jedna z možností je, že si nájdeš pár ľudí, ktorí s tebou do toho HG budú chodiť. Jedinú nevýhodu vidím v tom, že to nebude stále vtedy, keď ty budeš chcieť / môcť. Ale s tým musíš počítať. Ja osobne nemám inú ako svoju hl. postavu, a stále si nájdem zopár ľudí, ktorí tie postavy na státie majú, a oni sú šťastní z expu a truhiel za bossov (ktoré im samozrejme nechávam), a ja som šťastný, že mám 16 člennú výpravu.

Je pravda, že dnes to už nie je také ľahké zohnať partu (normálnych) ľudí do HG, ale dá sa to.

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: Haegeron

Příspěvek od rudlaninja » čtv 13. srp 2015 13:11:18

Tak nevím,já už HG chodím zřídka-postavy proč si je kupuješ já mám vlastní vyexpené,elíky taká spotřeba není udržuju věhlas-sázím elíky mám zdarma ze svých zdrojů,požehy?-ty sem v HG nikdy nepoužívala pokud máš výbavu za xkkk tak by si je potřebovat neměl.
A jestli tě baví HG tak nehledíš kolik investuješ hraješ to protože tě hra baví nebo protože chceš mít někde na šeku xkkk?
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Uživatelský avatar
Akemos
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 323
Registrován: stř 12. pro 2012 11:09:56
Dal poděkování: 97 poděkování
Dostal poděkování: 141 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Haegeron

Příspěvek od Akemos » čtv 13. srp 2015 13:14:27

gramatyk píše:Dropovat samotné medaile mi přijde sebevražda to je pomalu na delší dobu jak celé HG když je to pro 16 postav, a jak chcete jít s 3 postavama a mít 14 truhel to nechápu s 16 mám 18 truhel a ohledně věhlasu držet ho na všech postavách ? Good luck
1,4kkk výdělek ?
Medaile 3 tam nemám věhlas.....ano držet věhlas neni těžke portneš k zahradce portneš k bio a věhlas naskočí zas na 100% a jedeš dál...(otazka 5 minut na 12 postavách)pokud teda nelovíš hesla k nim z podpostele :D )
ty elíky tě nikdo nenutí kupovat..jde to přeci bez nich ale chápu...(chcem brát o 2k víc at je vidět že jsem borec) kosti?prosim tě vysvětli mě na co se použivaj v HG?v Entarianu nebo válce říší chápu ale v HG?

Koupené postavi...proč jste je kupovali?proč ste si je neudělali?(aha hamty,hamty at toho mam hafo a hned!)

gramatyk
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 57
Registrován: pon 18. bře 2013 23:52:36
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Haegeron

Příspěvek od gramatyk » čtv 13. srp 2015 14:42:11

Ok máte na to jiný názor ale že se výdělky právě tam změnili nikdo nepopřete !! Dříve i 4kkk

Uživatelský avatar
Giant
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 754
Registrován: stř 29. čer 2011 0:47:09
Bydliště: Holice
Dal poděkování: 133 poděkování
Dostal poděkování: 114 poděkování

Re: Haegeron

Příspěvek od Giant » čtv 13. srp 2015 14:44:11

gramatyk píše:Ok máte na to jiný názor ale že se výdělky právě tam změnili nikdo nepopřete !! Dříve i 4kkk
A vývoj hry ti nic neříká? Taky jsem měl za hg i 4kkk když padly schopky, a taky jsem měl ve swmapu 2kkk za hodinu a půl při prvních vstupech, než to se upravilo a těch věcí bylo hodně, že šla cena dolů :-)
ObrázekGiantObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Lv.148.Aura__P__P__P__37k+

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ Hakan « pon 9:14 pm »
@schvarz,  Roha braly
@ schvarz « pon 8:49 pm »
@Mionix,  Jak braly?
@ KerkyzAfterky « pon 10:12 am »
CrazyBull píše: No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
vypadá to na podělky ze strany týmu :D
@ Suko201 « pon 9:29 am »
Mionix píše: @Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
v pořádku pane
@ CrazyBull « ned 7:55 pm »
No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
@ CrazyBull « ned 7:53 pm »
Omluva přijata, každý má na dovolenou nárok :D
@ Mionix « ned 4:03 pm »
@Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
@ CrazyBull « ned 12:45 pm »
@Suko201,  třeba se jen posune necháme se překvapit ;-)
@ Suko201 « ned 12:40 pm »
Mionix píše: @CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
takže se event bude zkracovat? 🥺
@ Mionix « ned 12:38 pm »
@CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
@ CrazyBull « ned 8:58 am »
@Mionix,  A tak pardon chyba na mé straně je to výroční event co proběhl v loňském roce od 1.6.2023 takže se mi to nějak spojilo )) asi MDD a ty děti u učitelky si to prostě nějak spojilo. :D
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹
@ Relly « sob 1:50 pm »
Nejspíše nechodí maily na povolení secure. Nemohl by na to nekdo prosím mrknout?
@ Clusive « sob 12:16 pm »
Též bych se chtěl zeptat, jak to vypadá s výročním eventem, aspoň nějaké minimální info, díky. :-)
@ NedGabriel « sob 11:46 am »
Bude letos Kazmadán ?
@ CrazyBull « sob 8:59 am »
@Mionix,  Kontrolní otázka ví se něco o eventu na MDD? Pokud si vzpomínám tak byl každý rok nebo se pletu? Děkuji za info.
@ KynutaBuchta « ned 11:17 pm »
<3
@ ShienZhao « ned 10:52 pm »
Yeees
@ kovardominik « ned 10:51 pm »
je to tam
@ Hakan « ned 10:51 pm »
@Saggitarius,  Tady někdo poctivě sledoval
@ TheDobbyk « sob 9:22 pm »
jo helma by byla :D ale lvl asi neni
@ cleo « sob 8:38 pm »
@TheDobbyk,  musíš mít entariánskou helmu +9 a mít lv vyšší než moby
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Nevim kde je problem
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Jak funguje to potlaceni agresivity monster? V cido po mne jedou :D
@ Saggitarius « sob 4:51 pm »
Samozřejmě, to bylo semifinale #pijtesrozumem: https://www.ekura.cz/herni_ucet/voucher ... -do-finale
@ KerkyzAfterky « pát 3:43 pm »
@ Ponycious « čtv 11:05 pm »
ale my přece postupujeme do semifinále :(
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
@Mionix,  taky upravit minimapu v tý nový mapě na války
@ Mionix « čtv 7:42 pm »
@gagefranjo,  Mělo by být přegenerováno. Pokud se zobrazuje stará mapa, F5 by mělo pomoci.
@ Mionix « čtv 7:29 pm »
@gagefranjo,  co konkrétně? Změnil se snad jen hrad.
@ gagefranjo « čtv 2:18 pm »
Kdy bude hotový nový atlas pro entarian už se vi?
@ Mionix « čtv 11:30 am »
@Elear,  víme. :-D @Hakan,  prověříme. Případně na příště upravíme.
@ Hakan « čtv 10:15 am »
A sice jste oddělali plto u veteše ale zapomněli jste na jeho místě neviditelnou zeď :think:
@ Elear « čtv 10:01 am »
Zabudli ste pridaŤ brany do hradu :)
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim
@ Mionix « čtv 11:36 am »
Tak snad opraveno. Omlouváme se.

Who is chatting

offline Makarov 
offline Mionix