Možnost změny jména postavy.

Archív návrhů, které byly buď uzavřeny, nebo zrealizovány.

Možnost změnit jméno postavy.

Hlasuji pro možnost č.1
6
10%
Hlasuji pro možnost č.2
11
18%
Hlasuji pro možnost č.3
2
3%
Hlasuji pro možnost č.4
1
2%
Mám jiný nápad ohledně změny jména
0
Žádná hlasování
Nechci aby šly změnit jména postavy
41
67%
 
Celkem hlasů: 61

Uživatelský avatar
Script
Lv.33
Lv.33
Příspěvky: 1318
Registrován: čtv 09. úno 2012 18:37:00
Dal poděkování: 299 poděkování
Dostal poděkování: 1470 poděkování

Re: Možnost změny jména postavy.

Příspěvek od Script » úte 01. zář 2015 15:31:23

Když si zakládáme postavu, každý si volí jméno a její výchozí vzhled. Na pátém levelu si zvolíme cestu kouzel, která se nám vryje do paměti na levelu padesátém. Pak je zde několik dílčích rozhodnutí, jako směřování Karmy a úkoly u mladého lovce. To jsou podle mého názoru hlavní pilíře, které by měly zůstat stát, i když se vše ostatní obrátí naruby. Protože bez záchytného bodu ztrácejí postavy kouzlo osobnosti, která za ní sedí a z herního světa se tak pomalu stává jen stoka plná bezejmenných a bezcharakterních postav.

Můžete namítnout, že Hero Market je potom úplně stejným zlem. Na tom je dost velký podíl pravdy, ale jeden rozdíl tam přeci jenom je. Pokud nedáme hráčům možnost prodávat své postavy přes HM, budou tak ilegálně dělat přes sociální sítě a podobné prostředky, přičemž to bude mít za následek jenom nárůst krádeží účtů. Pokud ale hráčům nedáme možnost změnit si jméno, tak si ho zkrátka a jednoduše nezmění, i kdyby se na hlavu stavěli. Takže ano, Hero Market je zlem, ale nutným zlem.

Zkusme si shrnout, co zaznělo v předchozích příspěvcích.
  • :+: Noví hráči si nechtějí dělat postavu "od nuly" a proto by uvítali možnost koupit si ji na HM se vším všudy.
    • Samozřejmě, server už běží pět let a to je hodně dlouhý náskok pro ty, co jsou tu od začátku, Na druhou stranu, hra nabízí dostatečnou porci zábavy na téměř každé úrovni, nejen na té maximální a s oblíbenou sadou "full herb, karma, bio". Nevymýšlím si, mám s tím vlastní zkušenost.
    • Tvrzení, že se ve hře pohybují jen samé větší levely, je holý nesmysl. Jen neprostojí celé dny u skladu.
  • :+: Noví hráči se obávají, že koupená postava bude mít špatnou pověst a nebudou za ni moci hrát.
    • Pověst se bohužel do kolonky v HM umístit nedá, ale není nic jednoduššího, než se poptat hráčů ve hře.
    • A nebo jiný pohled - HeroMarket je krátká a nebezpečná cesta, vytvoření vlastní postavy dlouhá a bezpečná. Na tom konceptu nevidím nic špatného. A pokud není špatný, tak netřeba ho měnit, nebo rušit.
  • :-: Hráči se špatnou pověstí si mnou ruce, jak se opět skryjí za jiné jméno postavy.
    • Tady zdaleka nejde jen o zloděje, ale třeba notorické kaziče zábavy, otravy, hulváty a rafinované podvodníky. Netřeba dávat příklady. Téměř každý ví, že jsou způsoby, jak pravidla obejít a vyhnout se trestu.
    • Jak tomu zabráníme? Budeme někde vést veřejně přístupnou tabulku, kde bude vidět kdo, kdy a na co se přejmenoval? Není to trošku uhozené a taky míjící se účinkem? Kolik procent hráčů se do ní podívá, než provedou nějaký obchod, či jiný transfer herních prostředků?
  • :-: Co když si jeden den změním jméno a druhý den mé staré jméno použije někdo jiný a bude se za mě vydávat? Vy to riziko možná podstoupíte, ale ti podvedení stěží.
    • Budeme si vést záznam o všech použitých jménech ve hře a dovolíme použít jen ta nikdy nepoužitá? To tu pak za chvíli žádná pěkná jména nezůstanou.
  • :-: Poslední bod přidávám za tým Ekury. Každý den řešíme nespočet tiketů, ať už týkajících se okradení, ztráty věcí, nebo zapomenutých ID, hesel a mailů. Pokud bude zaveden systém možnosti změny jména postavy, prodlouží se průměrná doba řešení takového tiketu na čtyřnásobek, třeba z 1 hodiny na 4. Jinými slovy už tyhle tikety zvládat nebudeme. Podobná situace bude u nahlášení postav, které si mezitím změní jméno.
    • Takže jste ochotní přijmout fakt, že postava se změněným jménem automaticky ztrácí nárok na jakoukoli podporu ze strany týmu? Dost vážně o tom pochybuji.
    • A pokud přece ano, jsou ochotní tohle přijmout hráči, kteří jsou jednáním jiného člověka poškozeni a tento se skryje za falešnou identitu změnou jména? To se asi ptám špatně, za ně mluvit nemůžete.
  • Ad možnost číslo 3 - Tato možnost absolutně nic neřeší, protože zatímco jsou u ní zachována všechna zmíněná negativa, pozitiva nemá prakticky žádná. Opravdu si někdo myslí, že se v HeroMarketu budou objevovat samé postavy s nevyčerpanou změnou? Věřím tomu, že do měsíce tam nebude ani jedna. A pak se stane co? Samozřejmě budou chtít změnu další a nejeden hráč na to konto přijde s dojemným příběhem, proč zrovna on by měl tu druhou možnost mít. A to už jsme pak jenom krůček od stavu, který je teď.
Stejně jako Mithra tedy tento návrh řadím do škatulky JPMM a v anketě volím šestou možnost. Jsem ale rád, že tu podobné téma vzniklo a můžeme tak zjistit, jaký na to má názor celá komunita.
[GA]Script
Ekura Team (09.02.2012 - 31.07.2018)

Uživatelský avatar
Chyu
Lv.39
Lv.39
Příspěvky: 1906
Registrován: úte 12. črc 2011 10:03:43
Dal poděkování: 2969 poděkování
Dostal poděkování: 1179 poděkování

Re: Možnost změny jména postavy.

Příspěvek od Chyu » úte 01. zář 2015 15:37:53

A co třeba přejmenovávat jen v menší míře, každý by si mohl zažádat a pokud by mu to bylo schváleno, tak by se změna provedla.
Narážím na to, že jsem už několikrát od lidí slyšel něco jako "Jo kdyby to šlo, tak si to 007 za jménem odstraním.", "Jo kéž bych si tak mohl změnit první písmenko z malého na velké." a nebo odstranění slavných "XxxX"..

Uživatelský avatar
NemasZac
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 26. úno 2015 18:36:56
Dal poděkování: 41 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: Možnost změny jména postavy.

Příspěvek od NemasZac » úte 01. zář 2015 16:03:52

Chyumgo píše:A co třeba přejmenovávat jen v menší míře, každý by si mohl zažádat a pokud by mu to bylo schváleno, tak by se změna provedla.
Narážím na to, že jsem už několikrát od lidí slyšel něco jako "Jo kdyby to šlo, tak si to 007 za jménem odstraním.", "Jo kéž bych si tak mohl změnit první písmenko z malého na velké." a nebo odstranění slavných "XxxX"..
Postavy se jménem, ve kterém je "XxXx" nebo "007" atp. jsou vytvořené, protože jméno bez těch číslic nebo x už bylo obsazené a majitel neuměl vymyslet jiné. :D

Uživatelský avatar
macok0072
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 103
Registrován: sob 28. črc 2012 22:23:35
Dal poděkování: 62 poděkování
Dostal poděkování: 56 poděkování

Re: Možnost změny jména postavy.

Příspěvek od macok0072 » úte 01. zář 2015 16:10:40

Kód: Vybrat vše

[quote]Poslední bod přidávám za tým Ekury. Každý den řešíme nespočet tiketů, ať už týkajících se okradení, ztráty věcí, nebo zapomenutých ID, hesel a mailů. Pokud bude zaveden systém možnosti změny jména postavy, prodlouží se průměrná doba řešení takového tiketu na čtyřnásobek, třeba z 1 hodiny na 4. Jinými slovy už tyhle tikety zvládat nebudeme. Podobná situace bude u nahlášení postav, které si mezitím změní jméno.

    Takže jste ochotní přijmout fakt, že postava se změněným jménem automaticky ztrácí nárok na jakoukoli podporu ze strany týmu? Dost vážně o tom pochybuji.
    A pokud přece ano, jsou ochotní tohle přijmout hráči, kteří jsou jednáním jiného člověka poškozeni a tento se skryje za falešnou identitu změnou jména? To se asi ptám špatně, za ně mluvit nemůžete.[/quote]
Scripte, pokud se nepletu, tak i po změně postavy, zůstává "ID postavy" v Navicat/player/player nebo Navicat/player/player_index stále stejné... Mění se jen jméno, nikoli číselné "pořadové" číslo postavy.

Jak píšeš, že hráči znají díry v pravidlech a proto mají pověst kazičů zábavy / hulvátů, vulgaristů, rafinovaných podvodníků atd.
Není tam čirou náhodou i chyba nejen u toho hráče, ale také v samotných pravidlech, když se ta díra dá najít?
A myslím, že bod, ve kterém zminuje Script, že by po změně jména někdo využil jeho původní jméno, tak nevidím problém v řešení...

Jak jsem již psal, číselné ID postavy v MysQL se nemění, navíc změna jména bývá v drtivých případech ve vlastní složce logů, tudíž jde vidět jaká postava na jaké jméno se změnila.
Tudíž, když mám jméno "AhojPepa" změním to na "AhojJosef" a někdo si udělá postavu "AhojPepa" za kterou nadává a tvrdí že jsem já, tak po podání ticketu by nebyl problém v Logu dohledat, zda-li to jsem já, nebo ne.

Když si problémový prudící hráč změní jméno, tak pokud se stále bude chovat stejně, tak to hráči stejně odhalí. Jak?
Člověk nedokáže změnit svoji povahu zedne na den, a navíc, uvedu příklad. Vidíme válečníka 140, jméno "XXX" jak neustále dělá problémy. Hráč najednou zmizne, objeví se hráč "YYY" válečník 140, a je taktéž problémový.
Nenápadné si myslím ...

Navíc, když se vám tolik nezamlouvá ta změna u všech, co takhle to dát např. pouze postavám level 130+ ?
Když se podíváme na Pranýř, kolik % potrestaných je 130+?


Chyumgo
To také není špatný nápad, povolit jen částečnou změnu, ovšem to by znamenalo nějaká jistá pravidla, která by určovala co povolit a co ne. A tam by mohlo vznikat, jak psal Script v jedné z jeho vět, dohadování "proč on ano a já ne".

A jak jsem již psal, pokud hráči dělají problémy skrz díry v pravidlech, tak nebylo by záhodno ty díry najít a zalepit?
ObrázekxElGorgyObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
archerBornToFight1104xxxprůběh
________________________________________________________________
Do sekce obchody budu někdy vkládat příspěvky/předměty i jménem kamaráda:
WEExMAN - Theopizit - Bufinabejka

HonzaM
Lv.40
Lv.40
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 14. bře 2011 14:42:04
Bydliště: Starý Hrozenkov
Dal poděkování: 3576 poděkování
Dostal poděkování: 845 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost změny jména postavy.

Příspěvek od HonzaM » úte 01. zář 2015 16:21:16

Chyumgo píše:A co třeba přejmenovávat jen v menší míře, každý by si mohl zažádat a pokud by mu to bylo schváleno, tak by se změna provedla.
Narážím na to, že jsem už několikrát od lidí slyšel něco jako "Jo kdyby to šlo, tak si to 007 za jménem odstraním.", "Jo kéž bych si tak mohl změnit první písmenko z malého na velké." a nebo odstranění slavných "XxxX"..
Přesně tak, co takhle udělat poslední krok v podobě schválení moderátorem hry? A dejte to třeba na práci boardům, těch tu je cca 1,5 na jednoho aktivního uživatele :)

Uživatelský avatar
Script
Lv.33
Lv.33
Příspěvky: 1318
Registrován: čtv 09. úno 2012 18:37:00
Dal poděkování: 299 poděkování
Dostal poděkování: 1470 poděkování

Re: Možnost změny jména postavy.

Příspěvek od Script » úte 01. zář 2015 17:07:08

macok0072 píše:Scripte, pokud se nepletu, tak i po změně postavy, zůstává "ID postavy" v Navicat/player/player nebo Navicat/player/player_index stále stejné... Mění se jen jméno, nikoli číselné "pořadové" číslo postavy.

Jak jsem již psal, číselné ID postavy v MysQL se nemění, navíc změna jména bývá v drtivých případech ve vlastní složce logů, tudíž jde vidět jaká postava na jaké jméno se změnila.
Tudíž, když mám jméno "AhojPepa" změním to na "AhojJosef" a někdo si udělá postavu "AhojPepa" za kterou nadává a tvrdí že jsem já, tak po podání ticketu by nebyl problém v Logu dohledat, zda-li to jsem já, nebo ne.
I kdyby to opravdu bylo takhle jednoduché, hráči neznají ani své ID, ani cizí ID. Takže při řešení tiketů píšou jména, často zkomolená. Taktéž různé logy ve hře jsou vázány na jméno. Každou takovou akci by bylo nutno jednotlivě prověřovat, jestli ji opravdu provedla ta jistá postava a ne jiná, jen se shodným jménem. Také by bylo mnohem náročnější dohledávat problémové hráče na jiných postavách. Nikdy jsem neřekl, že by to bylo nemožné. A nesnažím se tu apelovat na ničí rozum, protože si dobře uvědomuji, že z pozice hráče je složité si to představit. My se ale v této záplavě logů pohybujeme každý den, takže víme, co by taková změna znamenala pro support. Neříkám katastrofu, ale dost podstatné zpomalení.

macok0072 píše:Když si problémový prudící hráč změní jméno, tak pokud se stále bude chovat stejně, tak to hráči stejně odhalí. Jak?
Člověk nedokáže změnit svoji povahu zedne na den, a navíc, uvedu příklad. Vidíme válečníka 140, jméno "XXX" jak neustále dělá problémy. Hráč najednou zmizne, objeví se hráč "YYY" válečník 140, a je taktéž problémový.
Nenápadné si myslím ...

Navíc, když se vám tolik nezamlouvá ta změna u všech, co takhle to dát např. pouze postavám level 130+ ?
Když se podíváme na Pranýř, kolik % potrestaných je 130+?
Právě naopak, o změně herního jména by se dalo uvažovat na nízkém levelu (třeba <50), kdy ještě není ve světe Ekury natolik známý. Na levelu 130 a více je to dle mého názoru nemyslitelné, viz druhý odstavec mého předchozího příspěvku.

macok0072 píše:Jak píšeš, že hráči znají díry v pravidlech a proto mají pověst kazičů zábavy / hulvátů, vulgaristů, rafinovaných podvodníků atd.
Není tam čirou náhodou i chyba nejen u toho hráče, ale také v samotných pravidlech, když se ta díra dá najít?
A myslím, že bod, ve kterém zminuje Script, že by po změně jména někdo využil jeho původní jméno, tak nevidím problém v řešení...

A jak jsem již psal, pokud hráči dělají problémy skrz díry v pravidlech, tak nebylo by záhodno ty díry najít a zalepit?
Musím tě zklamat, ale ačkoli jsou GM ve hře "bohy", pravidla hry, jejichž dodržování hlídáme, musí být napsána v souladu se zákony ČR. Není zde prostor pro ošetření všech druhů podvodů, protože některé se dějí za hranicemi našich serverů a tedy mimo naši jurisdikci. Většinu z těchto podvodů je sice možné řešit podáním trestního oznámení, ale pro to je potřeba, aby vznikla škoda přesahující 5000 Korun a dotyčný musí být ochotný takovou záležitost řešit s PČR. Na těchto dvou požadavcích 99% okradených ztroskotá.

Chyumgo píše:A co třeba přejmenovávat jen v menší míře, každý by si mohl zažádat a pokud by mu to bylo schváleno, tak by se změna provedla.
Narážím na to, že jsem už několikrát od lidí slyšel něco jako "Jo kdyby to šlo, tak si to 007 za jménem odstraním.", "Jo kéž bych si tak mohl změnit první písmenko z malého na velké." a nebo odstranění slavných "XxxX"..
HonzaM píše:Přesně tak, co takhle udělat poslední krok v podobě schválení moderátorem hry? A dejte to třeba na práci boardům, těch tu je cca 1,5 na jednoho aktivního uživatele :)
Změna velikosti písmene by neměl být problém (otázka je, kolika lidem by to pomohlo). Cokoli jiného ano, viz můj předchozí příspěvek. Bezúhonnost herní postavy lze zjistit z logu, ale co když ten člověk právě něco provedl a chce si rychle změnit jméno? Zde by pak musela nastoupit nějaká čekací lhůta (např. 30 dní), ve které by samozřejmě nesmělo dojít ke změně majitele. Kdo ale bude změnu schvalovat?

Pravidly podle mého názoru nelze vymezit hranici mezi kosmetickou a podstatnou změnou jména. Každá situace je až příliš specifická. Moderátoři fóra ani zdaleka neprocházejí tak důkladným prověřováním, aby jim mohl být tenhle úkol přidělen. Pak už je vše na subjektivním posouzení GM, ale i tam by vznikaly mezi jednotlivci rozdíly, které jen zavdají názorům hovořícím o "měření dvojím metrem". Možnost odklepnout přejmenování postavy by nakonec byla natolik odpovědná činnost, že by ji mohl provádět pravděpodobně jenom GA. Takže má namísto připravovaných novinek odklikávat požadavky na změnu? Odpovím sám - ne.

Vše, co jsem chtěl, jsem už řekl, takže se pokud možno budu této diskuze účastnit zase jenom jako čtenář.
[GA]Script
Ekura Team (09.02.2012 - 31.07.2018)

Uživatelský avatar
Krkovička
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 210
Registrován: ned 05. čer 2011 11:54:05
Bydliště: Velké panství
Dal poděkování: 635 poděkování
Dostal poděkování: 210 poděkování

Re: Možnost změny jména postavy.

Příspěvek od Krkovička » sob 26. zář 2015 11:21:05

Zdravicko tak jsem to tu procital a jeste jedna vec je taky vhodna podotknout k danemu tematu a to legenda : kdyz bude napr.Lojza makat a proslavi se tim ze udela 100 000 CB kazdej ho bude znat a rikat ze je drsnej typek :-) tak pak preci po prejmenovani nemuze mit stejne zasluhy :-( ono uz i s prodejem na HM by se to melo dle meho nazoru nulovat potom by si to prejmenovavani a kupovani postav par lidi rozmysleno a na zebricku legend by bylo jen par drzaku - jedincu co maji opravdovou vydrz :!:
Rozhodopadne by pak ten zebricek mel veci smysl a vazenost :!:

Ja volim jmena nemenit.
TICOCHI Healer 150
Bio 110,Karma P,Herbo P
Harafena Dýka 150
Bio 110,Karma P,Herbo P+3xP
SimiHoney WP 150
Bio 110,Karma P,Herbo P
Harapes Drak 150
Bio 110,Karma P

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ Lampiiik « ned 2:04 am »
@cleo ani v kerindore a swampe?
@ cleo « sob 10:43 pm »
@Mionix,  kdy půjdou házet meteory prosím, nejdou vůbec nikde
@ KynutaBuchta « sob 5:46 pm »
Dobrý den, dáme opět soutěž MS v ledním hokeji 2024-Maraton? Poslední tato soutěž byla v roce 2019. Navrhuji, každý co zápas z CZ/SK to otázka. 🏒🙋🏼‍♀️ MS trvá od 10.-26.5.2024 ❤️
@ Betty « sob 9:13 am »
Tabule se asi neopravila? Po relogu se znovu ukáže čas, který se odečítá ale před relogem či třeba portem už to psalo že se muže jít hledat :D Případně stačí odjet a už je tam zase najednou čas :D
@ schvarz « pát 9:46 pm »
8mi, 2ěma, 1ednou a já nevim co ještě
@ schvarz « pát 9:46 pm »
čekám na den, kdy se lidi naučí psát číslovky
@ Takashiro « pát 8:13 am »
MoCKeR píše: Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
tak to hop stop, su tu aj novacikovia plny energie, chutou hrat a investovat nech to frči jak ma
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
je mi z Vás zle
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
nechápu, co se to serverem děje. Stává se z toho dětské hřiště aka family friendly server pro 8mi lete děcka? :D člověk si už ani neužije bitky o májku, ale hlavně že 160 tky v klídku a pohodě mlátěj dropíky na bažínách
@ Mionix « čtv 7:31 pm »
@MoCKeR,  Nechápu na co se ptáte? Logoval jste postavu před 14 dny? To čekáte, že server skončí tím, že vy to 14 dní nelognete?
@ MoCKeR « čtv 6:38 pm »
Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
@ Mionix « čtv 4:56 pm »
@TomasFoxx,  Ano chápeš.
@ Hakan « čtv 12:47 pm »
Noo když už se teda ztížily čarodky v mapě tak by se jim alespoň mohl adekvátně upravit i drop těch 4 částí čarodějnic :think:
@ TomasFoxx « čtv 12:07 pm »
ne, jen tužku vidim :D :D
@ Hakan « čtv 12:07 pm »
TomasFoxx píše: v eventovce je hrozná tma
bojíš se tam?
@ TomasFoxx « čtv 12:06 pm »
v eventovce je hrozná tma
@ TomasFoxx « čtv 11:06 am »
Chápem tu novinku správně, že teď můžou do eventovky klidně všechny říše naráz, pokuď maj získanou svojí majku?
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3

Who is chatting

offline Mionix