výdělek pro malé

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: výdělek pro malé

Příspěvek od Anderson » ned 25. zář 2016 9:06:22

invi14 píše:netoč veci ale kupuj hotove , vždý to výde lacnejsie :)
Vždy je podľa mňa trošku silné slovo, nevieš, či ti to tam neskočí hneď na prvú točku :) ale samozrejme istota je istota a radšej za to utratiť rovno 200-300kk s tým, že to budeš na 100% mať, než riskovať, že to možno výjde lacnejšie.
Ale inak, ako radili, tie pneumatiky sú asi najrozumnejší spôsob, ak ťa neláka mini dropík na metiny. Možno by sa dalo na takom lvl niečo málo zarobiť aj na konci chrámu útrapy (viem, že sa tam pár rokov dozadu celkom pekne dropovalo) ale to už sú len také mimo návrhy, tie pneumatiky sú asi naj..Aj keď môj názor je, že by si sa mal kúsnuť a dropovať na tých metinoch s mini dropom, keď tam hodíš prémko yang (ak sa ti chce viac zainvestovať, tak aj VIP, ver mi vráti sa ti to) tak zarobíš pekné peniaze za zlodejky :)
ende

Domisall
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 553
Registrován: pát 13. zář 2013 10:45:46
Dal poděkování: 36 poděkování
Dostal poděkování: 289 poděkování

Re: výdělek pro malé

Příspěvek od Domisall » ned 25. zář 2016 9:23:58

točenie bonusov je ako hracie automatý v krčmach - FURT PREROBIŠ
Domisall 110lvl WP
Domisall 110lvl BM
Domisall 110lvl Buff
Domisall 80lvl Lukar

Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: výdělek pro malé

Příspěvek od Anderson » ned 25. zář 2016 10:35:17

invi14 píše:točenie bonusov je ako hracie automatý v krčmach - FURT PREROBIŠ
Nebudem sa hádať s niekym, kto zaručene musí mať pravdu, aj keď ju nemá :D nechám ťa v tom :D
ende

tEK23
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 40
Registrován: pon 15. srp 2016 12:39:11
Bydliště: Zubří
Dal poděkování: 28 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: výdělek pro malé

Příspěvek od tEK23 » ned 25. zář 2016 10:36:01

Nejlepší vydělávání je práce po práci brigáda, místo spánku ekura, bydlet u rodičů, přinejlepším částeční důchod, potom dealovat něco na ulici a, za výplaty důchod aj šmelinu kupit SD, o jídlo neměj strach máma uvaří.
To se potom hraje když každý měsíc mas 10000 SD
A za sdcka kupovat pruty pod 27 SD aby si neprodelal.

hayes
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 22. zář 2016 18:14:05
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: výdělek pro malé

Příspěvek od hayes » ned 25. zář 2016 10:47:29

tEK23 píše:Nejlepší vydělávání je práce po práci brigáda, místo spánku ekura, bydlet u rodičů, přinejlepším částeční důchod, potom dealovat něco na ulici a, za výplaty důchod aj šmelinu kupit SD, o jídlo neměj strach máma uvaří.
To se potom hraje když každý měsíc mas 10000 SD
A za sdcka kupovat pruty pod 27 SD aby si neprodelal.
Podle me nejjednodussi varianta :D ale toto v mem pripade fungovat kebude, kazdopadne dekuju za radu.

Veci uz jsem se dival, ze se daji sehnat i relativne levne, navic jsem udelal proceduru s dropem, z lv. 45 jsem to zvedl na 55, zacalo to padat o neco mene, co se odpadku tyce, takze dosekam metin, rychle proklikam drop a jedu dalsi, myslim, ze takhle na maly lvl vydelek celkem slusny. Co jsem potom zjistil, ze je celkem zajimavy zpusob vydelku jsou tavby - nasekam eben, pak prodavam.

Moc vsem dekuju za rady, kdyby tady byl nekdo kdo ma nejake itemy 10/75, a nebude za ne chcit kosmicke castky, muzete napsat a nejak se domluvime.

Uživatelský avatar
Compucion
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 58
Registrován: sob 11. pro 2010 14:10:44
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: výdělek pro malé

Příspěvek od Compucion » ned 25. zář 2016 12:07:49

invi14 píše:točenie bonusov je ako hracie automatý v krčmach - FURT PREROBIŠ
Jojo :D proto vrazím do věci 15KKK a vydělám na tom třeba 50KKK ale to už se pohybujem trochu v jiných částkách.
Můj bratr je začátečník a za 500KK-600KK natočil do všeho 75/10 furt si myslím, že ho to vyšlo levněji než kdyby to kupoval věc po věci. :)

hayes
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 22. zář 2016 18:14:05
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: výdělek pro malé

Příspěvek od hayes » ned 25. zář 2016 12:14:29

No, napriklad v helme mi skocilo 10/75 jen z uhranutych :D... do ebenek uz mi nekolikrst padlo 10/8, ale proste 10/75 nepujde... budu zkouset neco tocit, neco koupit. Píšete tady castky 200kk-500kk-1kkk :D ... ja tam bojuju abych mel 100kk na Pcka :D

Uživatelský avatar
Spartaa16
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 522
Registrován: ned 17. lis 2013 20:07:12
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 215 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: výdělek pro malé

Příspěvek od Spartaa16 » ned 25. zář 2016 12:41:42

Všiml jsem si, že tu byla debata ohledně toho, jestli v dnešní době na Ekuře věci koupit nebo si vyrobit

Rozhodně jedině kupovat. :up: ušetříš na tom min. dvojnásobně až pětinásobně než kdyby sis tu věc koval sám ;) :up:
P1P097 ©

Moje experimenty aneb kdo si hraje, nezlobí. :heart: 8-)
viewtopic.php?f=56&t=122291&p=1271816#p1271816

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

hayes
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 22. zář 2016 18:14:05
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: výdělek pro malé

Příspěvek od hayes » ned 25. zář 2016 12:43:32

Dobre, to bychom teda meli. Takze jak uz zde ale padlo, do te doby mam dropovat metiny 60, nez vydelam nejakych 500kk - 1kkk na nejakou solidni vybavu, chapu to dobre :)?

Obter!vr
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 281
Registrován: pát 18. úno 2011 12:19:41
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: výdělek pro malé

Příspěvek od Obter!vr » ned 25. zář 2016 14:10:00

500kk - 1kkk na solidní výbavu? ... já dneska koupil štít za 1,1kkk ... 2* int +4, takže to už je něco jiného :) myslím, že dobrá koupě celkem, ale každopádně abych nebyl jen OT ... Nevím zda-li se ty truhly doopravdy prodávají, ale ve stáncích na náměstí (alespoň u nás v žluté) je pořád plno truhel bossů. Cca za 3,5-4kk kus. Pokud se to doopravdy prodává, tak bych doporučil jakékoliv jiné vydělávání proložit zabitím bosse kuli truhle. Projdi si zaniklou, zjisti jakého bosse jsi schopný zabít, udělej si u něj port a občas na něj mrkni :) Dále bych ti poradil aby jsi sbíral a rozklikával knihy misí. Když to bude něco co pro tebe neni těžké na zabití a nenutí tě to k nějákým zhovadilostem, tak se vyplatí udělat třeba i lehkou, protože sem tam padne i perla a červená se dnes pohybuje za 20kk .... Další způsob je kování. Nasbírej několik např ebenek, u kováře si je udělej na +5 cca a až jich budeš mít řekněme 10 na +5, tak jdi ke klenotníkovi a s trochou štěstí minimálně jedny na +9 padnou :) ... jen to chce chodit kopat jantarovou rudu, schánět mušle (doporučuju rybařením) a mít pár jantarů :) + samozřejmě pár run, ale runy a jantar získáš na těch meteorech :) Samozřejmě lze to takhle praktikovat s jakýmkoliv mainstreamovým předmětem, který při vylepšování nechce perly...pak už by se to asi nevyplatilo. Snad jsem trochu pomohl.

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »
@ KerkyzAfterky « čtv 10:29 am »
Takashiro píše:
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
myslím, že byly i na výročí ekury jak je v červnu. Ale nevím, jestli každy rok
@ KerkyzAfterky « čtv 10:28 am »
Mionix píše: @KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
tak fakt to je rukavicema, já myslel, že na tyhle eventové věci to nemá vliv :D :D tak díky a pardon :D
@ Takashiro « čtv 10:15 am »
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
@ KerkyzAfterky « čtv 9:44 am »
Z mrazíka sem teď dostal prut 5kk a 2 požehy, to je bizár. Chci vidět, kdo vám to bude hrát příští rok :_D
@ Takashiro « čtv 8:57 am »
Kedy bude nejaky ten bonus na SDčka?
@ Mionix « čtv 7:48 am »
Dnešní údržba je posunuta na 11h.
@ Mionix « úte 8:58 am »
@Relly,  Mohu s vámi souhlasit, i support je důležitý, ale nic s tím nezmohu.
@ Relly « pon 6:14 pm »
@Mionix,  Co se týče hodin práce jednotlivých gm na eventech, to hráč posoudit nemůže. Muže a nemusí to tak být. Nicméně je ve hře tolik GM a nepřijde mi Ok, ze se na tickety čeká pomalu čtvrt roku. Beru, že se třeba podílí částečně na hře, co se eventu tyče. Osobně si myslim, že to tam delaji jen někteří a zbytek se veze, ale nevadí, to hráč nevidí jak ten ticket systém. Ale ona ta podpora (support) by měla též fungovat, je to jakási součást te práce a to mi přijde, že to tu nefunguje vůbec.

Who is chatting

offline Clusive 
offline Mionix 
offline Obter!vr 
offline WopeArch