Pár rád poprosím

Prostor k diskuzi o všech možných droperech.
TripC
Zakladatel tématu
Lv.2
Lv.2

Pár rád poprosím

Příspěvek od TripC » úte 04. říj 2016 20:20:45

Zdravím,chtěl bych se zeptat a poradit..
Chci si založit droppera tak bych chtěl poradit co bych si měl nechat udělat nejlíp za věci,bony jsou jasny 75/10
Abych mohl chodit do země přitažlivosti a s jakým lvlem a tak ? :) Něco jsem čekoval ale jako nepříjde mi to nic extra:)
a pak hlavně jestli se to oplatí i bez buffa? Protože já na buffa nemam náladu ho dělat ani to neumím a nebaví mě to tak mi příjde lepší si na něj vydělat:) díky za rady týpci :) :sheriff: :sheriff:

Edit: Téma přesunuto do správné sekce.
/Avery

lordsword
Lv.36
Lv.36
Poděkoval: 39×
Má poděkování: 332×

Re: Pár rád poprosím

Příspěvek od lordsword » úte 04. říj 2016 21:10:03

Udělej si WP a obejdeš se i bez buffa.
Smrt vždycky stojí po boku bojovníka,
jídá s ním u stolu a uléhá s ním na lože.
Smrt je ta nejvěrnější milenka.
Ale je zbytečné si jí všímat,
dokuď vás nepožádá o polibek.

TripC
Zakladatel tématu
Lv.2
Lv.2

Příspěvek od TripC » úte 04. říj 2016 21:57:11

Ahoj no zrovna jsem zjistil že mam postavu lvl 61 WP i s věcma Meteory pádu dávam v pohodě,ale jako jde to nic moc rada kam mam jít ? :)

tEK23
Lv.8
Lv.8
Poděkoval: 28×
Má poděkování:

Příspěvek od tEK23 » úte 04. říj 2016 22:55:21

Než budeš mít jangy na 75/10 tak doporučuji vydělat. Druhá vesnice polobose aj bosse, mas jisté pruty, a semtam příručka.
Nebo můžeš zůstat aj tam a zároveň si dávat vůdce orků, padají z něj hnojiva po 15, požehy nebo můžeš truhly prodat.

Martinator
Lv.6
Lv.6
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od Martinator » stř 05. říj 2016 12:11:00

Na meteory pádu doporučuju co nejvíc % na yangy, když budeš mít i nějaký talismany tak 96% ideálka + premko na yang... Koupíš 100kk prut, dáš ho na BM a budeš mít dost sd na 3denní premko během kterého si vyděláš mnohem víc (tzn. návratnost je velká). Ideálka potom tam točnout bonusy na dané příšery na které chodíš. Samozřejmě co nejvíc % na příšery (pokud nemáš účes určitě si ho natoč podle toho kde dropuješ). Až budeš mít takovou dmg že se budeš hrozně nudit páč budeš mít vysekané všechny meteory a nechceš čekat než spadnou další, tak s wp můžeš chodit i na metiny 65, které jsou hned o ostrov dál. Na ty ale doporučuju si vypnout obranu (pac vylezaji ledoviště které jakoby sesílají kouzla-průniky a čim menší obranu máš, tim ti ubírají méně) :D
Začal jsem odznova těšte se !!! :shoot: Cheok :shoot:

ObrázekCheokObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
10K+ minShinsoo4x Plvl 7516 14dokončuje
ObrázekCheokiObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
10K+ minShinsoo6x Plvl 1100 6dokončuje

TripC
Zakladatel tématu
Lv.2
Lv.2

Příspěvek od TripC » stř 05. říj 2016 13:16:04

Supr díky:) Jestli ještě někdo něco nakou radu beru vše na toho WPčáka :D :)

TripC
Zakladatel tématu
Lv.2
Lv.2

Příspěvek od TripC » stř 05. říj 2016 13:35:02

a ještě otázku mám jednu nebyl jsem tu totiž opravdu dlouho,mam ještě wara lvl 94 a má cenu s nim chodit na pneumatiky?? padne z toho něco nebo je jedno jakej jsem lvl u pneu ? :D Díky za odpovedi :)

Spartaa16
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 215×
Má poděkování: 197×

Příspěvek od Spartaa16 » stř 05. říj 2016 17:47:30

s wp nevyděláš nic, pomalu seká, bez buffů, budeš rád za 70kk za hodinu :)
Radši investuj do IS, kup věci na šamana, nejsou potřeba nic extra, jen 100% buff. Dotoho prémko VIP+yang a za 2 hoďky za swamp odneseš 700-1,3kkk podle toho jak budeš šikovnej, zatímco v přitažlivce budeš 2 hodiny dřít, abys měl vůbec těch 150kk :) .

Pokud máš finance navíc a nechcou se ti pižlat dlouhé týdny/měsíce v přitažlivce, zainvestuj do IS a pak budeš za vodou :) :up: .
P1P097 ©

Moje experimenty aneb kdo si hraje, nezlobí. :heart: 8-)
viewtopic.php?f=56&t=122291&p=1271816#p1271816

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

TripC
Zakladatel tématu
Lv.2
Lv.2

Příspěvek od TripC » stř 05. říj 2016 18:03:36

No teď jsem byl zrovna v přitažlivce a mam i to premko no a za hodinu mi napadlo 40KK no..:DNa kolik myslíš že by cca vyšel ten šaman ?:D

Cepino
Lv.38
Lv.38
Poděkoval: 952×
Má poděkování: 1360×

Příspěvek od Cepino » čtv 06. říj 2016 8:41:53

TripC píše:No teď jsem byl zrovna v přitažlivce a mam i to premko no a za hodinu mi napadlo 40KK no..:DNa kolik myslíš že by cca vyšel ten šaman ?:D
Pro začátek na nulu. Já osobně mám pro dropika 64 do přitažlivky šamana se základníma věcma, jen do horních a dolních bonusů natočena maximální INT a to samé do statutu postavy max INT. Šaman má stále na sobě věci od nula levelu +5. Droperka ho vyexpila a vzala si ho za manžela. Nyní je šaman jen dropením v přitažlivce a na gumách již 94 lv. Tak že kompletní náklady byly jen pár toček na natočení inteligence do věcí, ostatní věci buď šaman měl, nebo zesilka a uhranutky napadaly z meteorů. Jediná trošku větší investice na něj je perlák a naušky ze slz. Časem pak může šamana hodit na 110 kvůli zdobenkám a swampu. Naprosto v pohodě ti stačí na dropování v přitažlivce ty základní bufy 80%. Žádná věda.
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ TomasFoxx « stř 11:05 pm »
= -2 quick maths
@ Lejno « stř 10:29 pm »
@sizmik,  -3
@ sizmik « stř 10:15 pm »
@schvarz,  +1
@ schvarz « stř 8:14 pm »
to jsem ten stánek postavil 4x
Jeden den dokonce byla údržba a po ní ještě 2 restarty
Už jsem to párkrát udělal no.
@ TomasFoxx « stř 8:07 pm »
@schvarz, taky stavíš stánky v 10:50?
@ schvarz « stř 6:36 pm »
Tady okolo údržby stejně nikdo neplánuje. Prostě uhodí 11:00 a všichni jak banda opic, včetně mě, začnou křičet "omg co se děje, to spadlo" :D
@ Mionix « stř 6:06 pm »
Rád bych všem připomenul, že zítřejší údržba se nekoná. Můžete tak plánovat hraní bez výpadku.
@ MoravskyPepin « stř 2:15 pm »
Tady je jediná urážka Fuerza 😂😂
@ TopTopiik « stř 12:05 pm »
vegeta píše: dex za postavu na blízko hraval, valky cca 17.9.2019+ az do docembra, postava Warriot. ale jemu do lamakov v chate vtedy nikto nenadaval
K mentálovi bych se rád vrátil, až na to bude yang a já nikomu do "lamakov" nenadávám
@ SamJsiLama « stř 9:52 am »
@Lejno,  True 💁
@ Selema « stř 9:49 am »
jojo bylo to vidět včera
@ Lejno « stř 9:48 am »
Teda no, chápeme sa, nie zase všetci, ale tak čísla hovoria za všetko.
@ Lejno « stř 9:47 am »
Mmmm, je pravda, že žltá hra dobre, ale tu je podstatné skôr to, ze v modrej hrajú boti 😀
@ Selema « stř 9:45 am »
A taky mezi říší vid Lejno
@ Lejno « stř 9:44 am »
Výraz doslova lahke by som nepouzil, ale je pravda, že väčšina uspechu je medzi klavesnicou a stoličkou
@ SamJsiLama « stř 9:38 am »
Za každou postavu je to lehké, když si umíš poradit 🤔💁😁
@ Selema « stř 9:34 am »
Jo, on ten mental je vlastně strašně těžkej :D
@ vegeta « stř 9:29 am »
dex za postavu na blízko hraval, valky cca 17.9.2019+ az do docembra, postava Warriot. ale jemu do lamakov v chate vtedy nikto nenadaval
@ Skullhlav « stř 8:31 am »
Hrát za draka je sranda :fight:
@ Lejno « stř 8:19 am »
TomasFoxx píše: já bych duxovi doporučil aby si zahrál daggera nebo auráka😂 to je pak teprve sranda, když někoho chytíš pod dýky, hodíš mu kombo za 30k +- a pak ti to nějaká jednoranka co jen stojí vzadu vyžere 😂
Ja by som viacerym ludom doprial si zahrat blizkovu postavu 😀
@ Selema « stř 12:55 am »
@Betty,  ano :D
@ Betty « stř 12:55 am »
@Selema, V roce 2011? :think:
@ Selema « stř 12:53 am »
@Betty,  už byl :O
@ Betty « stř 12:53 am »
Řešme důležitější věci, například: Kdy bude Ekura merch? :think: :think:
@ Selema « stř 12:48 am »
@TomasFoxx,  a ještě wp jsi zapomněl :D
@ TomasFoxx « stř 12:43 am »
já bych duxovi doporučil aby si zahrál daggera nebo auráka😂 to je pak teprve sranda, když někoho chytíš pod dýky, hodíš mu kombo za 30k +- a pak ti to nějaká jednoranka co jen stojí vzadu vyžere 😂
@ schvarz « úte 11:16 pm »
On by Dux byl nejradši, kdyby všichni healeři všechno ustáli, nedávali dmg a on měl 1200CB
@ TopTopiik « úte 11:13 pm »
zabije, ale jde o to, že ta říše se potom zabrzdí a ty BMka a mentálové zemřou zbytečně a že v red jich je hodně
@ TopTopiik « úte 11:12 pm »
@TomasFoxx, poslední věc, na kterou ti dnes odpovím, protože asi neumíš číst dneska.....
@ TomasFoxx « úte 11:11 pm »
@TopTopiik,  celá red nesundá 2-3 lidi?😂 to potom nebude jen ve fuerze
@ TopTopiik « úte 11:10 pm »
@TomasFoxx, tak zkus otevřít oči v těch válkách... FF si tam poslední 2-3 války huntí FUerzu ve 2-3 lidech + někteří z modrý
@ qSTRoNgMANp « úte 11:07 pm »
@TopTopiik,  je vás malo, to je celej problem :) ale pred tebou klobouček si jedenz mala co chodi do tech chumlu, ale bohužel pro tebe vytvaris cb pro ty co nemas rad :D
@ TomasFoxx « úte 11:04 pm »
@TopTopiik,  mentál naběhne, zabije healera, vy zabijete mentála, to je jeden tanker za jednoho podle tebe "healera co ve válce nic nedělá", podle mě dost worth ne?😂
@ TopTopiik « úte 10:58 pm »
@TomasFoxx, já nechci, aby ustáli vše, jen mi vadí, že se červená říše pořád otáčí, protože tam furt někdo nahání ty healery, když jim bere 50+
@ qSTRoNgMANp « úte 10:56 pm »
@disaster1591,  Gargamel tichoučko tam
@ TomasFoxx « úte 10:56 pm »
schvarz píše: Fox hraje pvp od doby, kdy ty jsi ani neveděl používat klávesnici a myš
jono a stejně je furt špatnej
@ Lejno « úte 10:54 pm »
:lol: :lol: :lol:
@ schvarz « úte 10:53 pm »
Ale souhlasím, pokud je Brahim jedním z hlavních aktérů pvp, tak je asi niečo zle a pvp opravdu kleslo :lol:
@ schvarz « úte 10:51 pm »
Fox hraje pvp od doby, kdy ty jsi ani neveděl používat klávesnici a myš
@ schvarz « úte 10:51 pm »
Rádoby pvp hráčov?
@ disaster1591 « úte 10:48 pm »
Boze tieto debaty radoby pvp hracov :lol: clovek by ani neveril ako to pvp za rok upadlo :lol:
@ TomasFoxx « úte 10:45 pm »
@TopTopiik,  ale healer s obranama prostě hratelnej není😂 abys udržel každej char tak musíš mít tolik obran ze bys neměl dmg 😂
@ TopTopiik « úte 10:33 pm »
TopTopiik píše: @TomasFoxx, to ne, ale je to hlavní problém červený říše, proto do nich tak reju ... mít obrany, neběhalo by tam tolik mentálů za šamankama
@ TomasFoxx « úte 10:32 pm »
wtf tak co od fuerzy chceš lol
@ Sacramento « úte 10:32 pm »
@PanModry, :D
@ TopTopiik « úte 10:32 pm »
Kde jsi vzal to, že já chci, aby to někdo potankoval?
@ TomasFoxx « úte 10:31 pm »
123 bmko s dračím +4 bez karmy a možná i biologa?😂
@ TomasFoxx « úte 10:31 pm »
@TopTopiik,  tak kdo chceš aby to tankoval?
@ TopTopiik « úte 10:30 pm »
@TomasFoxx, píšu to snad někde?
@ PanModry « úte 10:29 pm »
v modré máme krudana jako tanka, proto vyhraváme
@ TomasFoxx « úte 10:29 pm »
@TopTopiik,  a ty jako chceš aby to siminka s healerem potankovala nebo co😂
@ TopTopiik « úte 10:28 pm »
a já rozhodně nemám cb z útokařů :D
@ TopTopiik « úte 10:28 pm »
@TomasFoxx, je to v každý říši, ale zrovna žlutý a modrý to tolik nevadí, protože tam mají hráče, kteří to potankujou
@ TomasFoxx « úte 10:27 pm »
@Lejno😂😂😂😂😂😂 jo to je vždycky hrozně funny když někdo zmizí z války a najednou mu bereš o pulku míň😂
@ Lejno « úte 10:27 pm »
TomasFoxx píše:
Sacramento píše: Este 2-3 do žltej takých jak lejno a modre sepky predaju luk u obchodníci
není potřeba, lejno je vyškolí a do 2-3 válek budou mít obran dost
Uz boli pokusy, kedy zmizli z war na 10 minut , z 45k na 15, ale aj tak im to nestacilo 💪😀
@ TomasFoxx « úte 10:26 pm »
@TopTopiik,  lol škoda že tohle je v každý říši, nebo mi chceš říct že nemáš ty a brahim půlku cb z útokařů v blue?😂
@ TopTopiik « úte 10:26 pm »
Tak nebudu to tu vše rozepisovat, takhle to taky každej pochopí
@ PanModry « úte 10:26 pm »
kdyby jen mentálu xD

Kdo chatuje

offline Fozzy 
offline Inferna 
offline Mionix 
offline Selema 
offline inek01 
offline schvarz