Zvláštní OX otázky

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Uživatelský avatar
ondra852
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 256
Registrován: úte 26. dub 2011 19:44:40
Dal poděkování: 66 poděkování
Dostal poděkování: 218 poděkování

Zvláštní OX otázky

Příspěvek od ondra852 » ned 29. led 2017 18:21:45

Ocenuji, ze nekdo ve svem volnem case dela souteze, aby pobavil ostatni, ale me osobne to vzdy jen nastvalo, protoze kdykoliv jsem se ucastnil souteze vypadl jsem na otazce co byla spatne nebo absolutne nejednoznacna. Neslo by, ze by se otazky pripravily dopredu a nestrilelo se to tam jen tak nahodne?

Dnesni OX...
Obrázek

Obrázek

Minula OX...

Obrázek
Naposledy upravil(a) ondra852 dne ned 29. led 2017 20:00:52, celkem upraveno 2 x.

Dorjee
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 4
Registrován: stř 16. lis 2016 21:03:52
Dal poděkování: 28 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: OX = kopa random nesmyslu?

Příspěvek od Dorjee » ned 29. led 2017 18:24:45

Je fajn vidět že každej hráč čte celej obsah stránek, jenom pravidla ne . Stačí otevřít http://www.ekura.cz/pravidla .

Uživatelský avatar
MostEVILEK
Lv.31
Lv.31
Příspěvky: 1177
Registrován: úte 10. pro 2013 11:07:07
Dal poděkování: 335 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování

Re: OX = kopa random nesmyslu?

Příspěvek od MostEVILEK » ned 29. led 2017 18:28:05

Dorjee píše:Je fajn vidět že každej hráč čte celej obsah stránek, jenom pravidla ne . Stačí otevřít http://www.ekura.cz/pravidla .

Smým li se zeptat,kde je napsané,že soutěž OX se řídí podle pravidel hry? Pokud někde je tak bych rád poprosil o screen děkuji.
Přílohy
fr.jpg
fr.jpg (43.65 KiB) Zobrazeno 3359 x
Navždy legendou...

Už jen forum..

Pokud byste s něčím ohledně Ekury potřebovali poradit, tak se kdykoliv můžete obrátit na mě.
Obrázek

Uživatelský avatar
NesstleTM
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 41
Registrován: úte 22. říj 2013 19:21:41
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 24 poděkování

Re: OX = kopa random nesmyslu?

Příspěvek od NesstleTM » ned 29. led 2017 18:33:51

No už vidím jak otázka jestli patří zajíc do čeledi králíkovití vychází z pravidel hry :D
Odjakživa na všech privátních metinech je Game Provider nikoliv Publisher zajímalo by mě kdo tuto nesmyslnou "novinku" vymyslel ani to nedává co se týká překladu smysl. Překlad slova provozovatel je Provider (z anglického jazyka) nikoliv Publisher tedy vydavatel.
Naposledy upravil(a) NesstleTM dne ned 29. led 2017 19:56:13, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ovechkin
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 204
Registrován: čtv 05. kvě 2011 10:54:51
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 91 poděkování

Re: OX = kopa random nesmyslu?

Příspěvek od ovechkin » ned 29. led 2017 19:43:51

GPro.. nebo GPub ? .. mne napadá, že je nejvyšší GP je jen jeden v seznamu lidí, kteří mimo své životy dělají ve volných chvílích něco pro zábavu nás hráčů.. Takže bych neslovíčkařil ;) ANO GP je nejvyšší instance hry. DiRoIN je tu od založení Ekury.

K další otázce: Je mi jasné, že králík není zajíc, že ano :D Ale zase to jsou jenom lidi a mýliti se je lidské.. nebo je to všechno jinak? Našel jsem totiž na Wiki králíka a píšou tam o něm, že patří do zajícovitých. Takže možná, že tak nějak to vzniklo. Ale naopak.. :P Nedávno tady "někdo" psal, že je to jen hra a že to nebere vážně, tak si myslím, že to asi nebyla tak zcela pravda.

Humorné je především to, že na chyby druhých je snadné poukazovat, ale co tak zamést před svým prahem :sheriff: pripravit se predem, zkusit projit vice lidma treba a pak puzit to co budu psat na forum, abych mel diakritiku v poradku, kdyz chci nekoho poucovat? to ne :sheriff:
Hlupáci jsou si skálopevně jistí, jak jsou skvělí, jsou za hlupáky v reálném životě, kde nic nedokázali a utíkají do světa virtuálního, kde sedí 24 hodin/7 dní v týdnu a ve výsledku jsou tam na tom stejně, ale pořád si možná myslí, že jsou nej ..ale lidé inteligentní a vzdělaní jsou stále plní pochybností, zda udělali vše ok.

Uživatelský avatar
ondra852
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 256
Registrován: úte 26. dub 2011 19:44:40
Dal poděkování: 66 poděkování
Dostal poděkování: 218 poděkování

Re: Zvlastni OX otazky

Příspěvek od ondra852 » ned 29. led 2017 20:11:07

Ono jde o to, ze dost otazek je tam zalozenych na "slovickareni" a je potreba se soustredit na detaily v tech otazkach, takze pokud se tam pak vyskytne otazka jako je s tim GP, tak potom clovek netusi co z toho je spravda odpoved. Kdyby OX bylo kazdy den treba 2x, 3x tak nic nereknu, ale kdyz se tam clovek dostane maximalne jednou za dva mesice, tak je to docela skoda, kdyz pak narazi na takovehle otazky. Nevim jak presne to funguje po technicke strance, jestli je vubec mozne ty otazky pripravit predem, ale minimalne by asi sel udelat nejaky seznam a z toho to tam pak davat. Kdyz to clovek vymysli a koukne do pravidel, tak mu to treba prijde jasny jak facka, ale z pohledu nekoho jineho to muze byt pochopeno uplne jinak.

Uživatelský avatar
Spartaa16
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 522
Registrován: ned 17. lis 2013 20:07:12
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 215 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: Zvlastni OX otazky

Příspěvek od Spartaa16 » ned 29. led 2017 20:49:46

Ty otázky jsou někdy nepřesně dané, ale na druhou stranu můžem být rádi i za tohle zpestření hry :) :up:
Pochybuji, že by se 3 hodiny před každou OX pečlivě sedělo nad otázkami které dát do OX, to zase musíme uznat my hráči...

Mně otázky přijdou celkem v pořádku i když někdy jsou trochu zavádějící...
mně zase spíš víc vadí ty odměny, které jsou většinou fakt směšné :D ( ale to chápu, OX je pro zábavu, né pro "zarábání" ) :D
P1P097 ©

Moje experimenty aneb kdo si hraje, nezlobí. :heart: 8-)
viewtopic.php?f=56&t=122291&p=1271816#p1271816

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

Obter!vr
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 300
Registrován: pát 18. úno 2011 12:19:41
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování

Re: Zvlastni OX otazky

Příspěvek od Obter!vr » ned 29. led 2017 21:05:35

OX dobrá (byl jsem mezi vítězi :D ). Na to že jsem se k ekuře vrátil včera tak po půl roce, tak to bylo fajn zpříjemnění hry :) Ano, pro někoho to jsou třeba směšné odměny, ale mě třeba ke konci ty 3 střepy a mapa potěšily :)
ondra852 píše: Kdyz to clovek vymysli a koukne do pravidel, tak mu to treba prijde jasny jak facka, ale z pohledu nekoho jineho to muze byt pochopeno uplne jinak.
A kdyby to 3 pochopili stejně a ty jinak, tak si taky budeš stěžovat? ....

Uživatelský avatar
Script
Lv.33
Lv.33
Příspěvky: 1318
Registrován: čtv 09. úno 2012 18:37:00
Dal poděkování: 299 poděkování
Dostal poděkování: 1470 poděkování

Re: Zvlastni OX otazky

Příspěvek od Script » pon 30. led 2017 13:02:27

Zdravím. Chybku v pravidlech hry jsem upravil. Otázky dopředu se připravují, ale zrovna v tomhle případě (publisher/provider) si nejsem jistý, jestli by si toho byť vícenásobná kontrola všimla, protože celá OX byla na téma znalosti pravidel hry. Můj osobní dojem je, že na podobných přešlapech v otázkách většinou ztroskotají ti, co každou otázku hledají na webu, aniž by o ní přemýšleli.
ondra852 píše:Klidne at tam jsou slozitejsi otazky, ale at jsou jednoznacne a spravne.
Tuhle teorii jsem sám sobě vyvrátil při letošní silvestrovské OX, kterou jsem musel několikrát restartovat, aby se vůbec někdo dostal dál, než ke třetí otázce. To jen tak na okraj. V databázi máme přes 1000 předpřipravených otázek, většina z nichž je však notoricky známá a tudíž nepředstavují pro účastníky velkou výzvu. Proto se GM snaží před každou OX alespoň část otázek obměnit za nové.

Pokud jde o otázku se zajícem, ta byla opravena v dubnu 2016. Kdyby byla v OX chyba jednou za 9 měsíců, byl bych vcelku spokojen.
[GA]Script
Ekura Team (09.02.2012 - 31.07.2018)

L3XOUN
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 91
Registrován: stř 21. zář 2016 0:03:22
Dal poděkování: 64 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: Zvláštní OX otázky

Příspěvek od L3XOUN » pon 30. led 2017 13:22:52

Minula OX ... screen starý 8 měsíců ... to je aktuální jak hrom ...
Víš Ondro ty jsi zvláštní osoba, všude kudy chodíš kydáš na tým, kydáš na Ekuru a kydáš na členy její komunity ... proč jsi ještě tady když se ti tady tolik nelíbí a všude kam přijdeš jen otravuješ vzduch a vše jenom haníš ... vytáhneš více jak půl roku starej screen s chybou, jen proto aby sis mohl zase kopnout ... člověče, ty jsi za to snad placenej ...

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ radecek24 « ned 8:48 am »
koupim wara auru 109 az 110 kdyztak pm nebo napsat na postavu radik33
@ Revus « úte 10:25 pm »
80 pozehu za kerindor :D
@ Revus « úte 9:19 pm »
ulet
@ Revus « úte 9:19 pm »
xddd
@ Revus « úte 9:19 pm »
Kerindor paráda ty mobky no xD Ted už ani nefunguje 2K hp z vedení který včera šlo, :D
@ Nonepovideeej « úte 8:13 pm »
Také Ti za vše moc děkuji, Mio! Užívej volnosti a sem tam se stav na pokec na hře. ;)
@ LittleNessa « úte 4:56 pm »
Také se připojím .. I když jsem s mnohým co jsi kdy napsal nesouhlasila úplně.. I tak díky za odvedenou práci a přeji Ti mnoho úspěchů v tom fungování v reálném životě :up:
@ Grout « úte 1:01 am »
Díky Mio, měj se hezky! :)
@ kovardominik « pon 8:29 pm »
Díky za vše co jsi pro nás udělal :up:
@ Mionix « ned 10:24 am »
Ano, nějaká úprava Arény před nějakou dobou proběhla. Nyní je drop rovnoměrnější. Mylseli jsme i na bufující dračí šamany, bez kterých by se to nedalo. Na druhou stranu ti, co jsou AFK závěrečný certifikát nedostanou.
@ Euphoria « sob 9:06 pm »
@TomasFoxx:D :D :D :D já nepsala schválně jmenovitě
@ TomasFoxx « sob 8:52 pm »
@Euphoria,  hele co mě práskáš
@ Euphoria « sob 8:47 pm »
Přesně, už před pár dny jsem se chtěla zeptat na odměňovací systém v aréně....jak je možné, že trofeje a další odměny padají i těm, kteří za celou arenu ani nesekli do mobky a jen trolili? Nebyli ani s nikým ve skup a trofejí jim padalo nejvíce. Byl to největší lvl v té místnosti.... Možná by nebylo na škodu na drop předmětů v aréně mkrnout :)
@ asdis « pát 6:33 pm »
dakto daco robil s Arenov?neexist aby som mal uz pri golemo 24 trofeji a neviem kolko zacarka ktomu co popadalo.Vecsinov je to okolo 20+- na Arenku
@ Mionix « čtv 6:40 pm »
@TomasFoxx:up: Abych to upřesnil, dává to, když jste slečený, bez jakéhokoliv elíku nakliklého, bez bufů a bez bonusů ze skupin nebo jezdeckých zvířat. Tudíž jak píše Foxx, je to ze základního stavu.
@ TomasFoxx « čtv 5:22 pm »
@Revus,  dává to ze základu zb, né z celkovýho (bonusy ve věcech atd)
@ Revus « čtv 4:56 pm »
Elík na 30% totěž, jen 3K :D :D :D co to je za vtip?
@ Revus « čtv 4:42 pm »
Co to je za vtip :D
@ Revus « čtv 4:38 pm »
Můžu se zeptat jak je možný že mi kosti na 30% bonusové hp přidají 3K hp když mám celkové HP 23tisíc? co to má znamenat? Mi to má dát okolo 6ti tisíc..
@ Saggitarius « čtv 12:53 pm »
@ Fogru « čtv 12:31 pm »
TomasFoxx píše: https://ctrlv.cz/EWAd už to fachá, dejte odkaz
odkaz je už dávno https://www.ekura.cz/discord
@ TomasFoxx « čtv 12:30 pm »
https://ctrlv.cz/EWAd už to fachá, dejte odkaz
@ Messenger « čtv 12:29 pm »
Odkaz na dc oficiální ?
@ TomasFoxx « čtv 11:31 am »
@Mionix,  díky
@ Mionix « čtv 11:29 am »
@TomasFoxx,  Ga řeší, pár minut.
@ TomasFoxx « čtv 11:27 am »
@ OrangEE « čtv 10:57 am »
mentál je fajn. jak píše fox, nemajú ludia také obrany war, dalšia vec on útočí schopkou a každý má bs, čiže ďalšia výhoda. no voči bmku, základ do války je asi 65mag a už to je slušná obrana sama o sebe
@ OrangEE « čtv 10:55 am »
@TomasFoxx,  postavu mám, musim zohnat bs :D
@ LittleNessa « čtv 10:53 am »
To je asi o jedincích no .. však se podívej do žluté kolik včera sekl Bentyaga a taky to nemusí být heal ani BMKO .. modrák a další taky dávají s mentálem pecky ...
@ TomasFoxx « čtv 10:53 am »
ale zkus, až ho postavíš, pujčim si :3
@ TomasFoxx « čtv 10:52 am »
@OrangEE,  tak aurák ve střední žije asi jen proto, že lidi právě nosí 10 war :D ale mentál fakt tak lehkej není
@ OrangEE « čtv 10:51 am »
@TomasFoxx,  mentála som nehral, no s aurou som vedel uhrať to čo za bm. s healom som dával najviac
@ TomasFoxx « čtv 10:50 am »
já ti třeba na ferovku řeknu, že ať jsem nesmrtelnej nebo ne, za daggera/mentála v životě nedám to, co za bmko/healera :D
@ OrangEE « čtv 10:50 am »
@TomasFoxx,  si na ekure, tu vela veci nevychadza
@ OrangEE « čtv 10:50 am »
@TomasFoxx,  je to tak :D
@ TomasFoxx « čtv 10:48 am »
@OrangEE,  takže bmko je shit a lidi na něj nosí 70 sura a war je OP a lidi na něj nosí 10? mi nevychadza
@ Vydesenej « čtv 10:43 am »
Z recese bych byl pro aby se pvp kameny daly přidávat jen do dračích a chitinových zbraní. To ty lidi odnaučí si dělat jiné pvp :D
@ LittleNessa « čtv 10:43 am »
U ninji je to alespoň vidět.. ale když si dá mentál nesmrtelnost co má stejné barvy jak buff tak kolikrát v tom houfu ani není poznat, že tu nesmrtelnost má :D
@ OrangEE « čtv 10:39 am »
Ninja je o niečo lepšie na tom :D ale aj to zamrzí keď dáš niekomu 48k kámen a on si odcupitá preč :D
@ OrangEE « čtv 10:38 am »
@LittleNessa,  na šamana si už ľudia zvykli za tie roky, je to jeho súčasť, no urobiť z mentála totálny tank, za ten čas dostane snáď aj 300k od všetkých a on si nahádže kúzla a ešte veselo zdrhne preč
@ OrangEE « čtv 10:36 am »
No, ja kašlem celé bmko, idem postaviť mentála s útokmi, hodím nesmrtelnosť a budem to kosiť :D a nie utekať pred zruškom stále, bmko dosah kúzla dosť bieda, všetci tí čo nemajú útoky tak majú 70 sura 65 mag :D treba to zobrať teraz z opačnej strany
@ LittleNessa « čtv 10:35 am »
OrangEE píše: Ono celkovo či už tie assisty alebo nesmrtelnosť mentálov, to je úplne nedomyslené :D myšlienka síce pekná, no chýba tomu trošku logiky
Jo tady souhlasím ... jedna věc je bezruký šaman a druhá věc mentál co si dá trvko a pokud nedostane zruško může 10s vraždit bez milosti a postihu :D to je funny
@ Vydesenej « čtv 10:35 am »
OrangEE píše: Ono celkovo či už tie assisty alebo nesmrtelnosť mentálov, to je úplne nedomyslené :D myšlienka síce pekná, no chýba tomu trošku logiky
Nesmrtelnost a milion hp u ninje. Pravda pravda :D ale nakonec si na to očividně lidi zvykli asi teda
@ OrangEE « čtv 10:34 am »
Ono celkovo či už tie assisty alebo nesmrtelnosť mentálov, to je úplne nedomyslené :D myšlienka síce pekná, no chýba tomu trošku logiky
@ TomasFoxx « čtv 10:33 am »
LittleNessa píše: No jak jsem řekla..je škoda že velká war nefrčí .. nedávno na mě vyskočilo na YT video od Lukase z 2020 kde v té war bylo tak 25 lidi každá říše ... tam by bylo za zvážení znovu přemýšlet, ale bojím se že ta doba je pryč a žádná změna už tohle nevrátí prostě :-)
takový čísla už nebudou nikdy, to byl covid
@ LittleNessa « čtv 10:32 am »
Vydesenej píše:
LittleNessa píše: No jak jsem řekla..je škoda že velká war nefrčí .. nedávno na mě vyskočilo na YT video od Lukase z 2020 kde v té war bylo tak 25 lidi každá říše ... tam by bylo za zvážení znovu přemýšlet, ale bojím se že ta doba je pryč a žádná změna už tohle nevrátí prostě :-)
Co kecáš. Teď se tam všichni nahrnou
Tak šup, ty první :D :P
@ Vydesenej « čtv 10:31 am »
LittleNessa píše: No jak jsem řekla..je škoda že velká war nefrčí .. nedávno na mě vyskočilo na YT video od Lukase z 2020 kde v té war bylo tak 25 lidi každá říše ... tam by bylo za zvážení znovu přemýšlet, ale bojím se že ta doba je pryč a žádná změna už tohle nevrátí prostě :-)
Co kecáš. Teď se tam všichni nahrnou
@ LittleNessa « čtv 10:30 am »
No jak jsem řekla..je škoda že velká war nefrčí .. nedávno na mě vyskočilo na YT video od Lukase z 2020 kde v té war bylo tak 25 lidi každá říše ... tam by bylo za zvážení znovu přemýšlet, ale bojím se že ta doba je pryč a žádná změna už tohle nevrátí prostě :-)
@ TomasFoxx « čtv 10:27 am »
když se zas rozjedou trošku, tak poexpím, ale to hádám že minimálně do zimy nebude
@ TomasFoxx « čtv 10:26 am »
@LittleNessa, poslední velká válka mě zlomila, už nejsem nejmladší, nemůžu takhle pokoušet nervy, ještě mě trefí pepka
@ LittleNessa « čtv 10:26 am »
Takže zůstaneš ve střední ? nebo půjdeš zpět do velké plnit nové výzvy za asistence ? :D
@ TomasFoxx « čtv 10:24 am »
třeba mě to i donutí se ti omluvit, to je dost rare
@ TomasFoxx « čtv 10:24 am »
@LittleNessa,  brzo bude vyexpenej foxík, ti dám přesný čísla :3
@ LittleNessa « čtv 10:22 am »
TomasFoxx píše: @LittleNessa,  ale gene přece skoro nic nepřidává!
Neřekla jsem nic, řekla jsem že je to v téhle war kde lítají taková čísla je to věc, která ti nedá nějako extra výhodu .. :D nebo se mi nezdá když jdu s postavou bez biologa jako poslední war neberu o nic moc méně jak když byla heal nesa s gene :D
@ Vydesenej « čtv 10:22 am »
TomasFoxx píše:
Vydesenej píše:
TomasFoxx píše: @LittleNessa,  no vidíš :D já si myslim že uplně každej si hned uvědomil, že to je hrozná blbost prostě :D jen to většina nepřizná, komu by se nelíbilo mít navíc 200cb za "nic" :D
Tak ale to bude stejná blbosti i ve velké :D ta blbost z toho nezmizí jen protože to jsou jiné války
zmizí, protože ve velký se i ve velkých počtech tolik neumírá, ve střední se hraje kamikaze :D
Tak to se mohlo nechat i v malých tam se taky neumírá :D A podle logické nelogičnosti by to dávalo absolutně neabsolutní smysl
@ TomasFoxx « čtv 10:21 am »
Vydesenej píše:
TomasFoxx píše: @LittleNessa,  no vidíš :D já si myslim že uplně každej si hned uvědomil, že to je hrozná blbost prostě :D jen to většina nepřizná, komu by se nelíbilo mít navíc 200cb za "nic" :D
Tak ale to bude stejná blbosti i ve velké :D ta blbost z toho nezmizí jen protože to jsou jiné války
zmizí, protože ve velký se i ve velkých počtech tolik neumírá, ve střední se hraje kamikaze :D
@ TomasFoxx « čtv 10:21 am »
@LittleNessa,  ale gene přece skoro nic nepřidává!
@ Vydesenej « čtv 10:20 am »
TomasFoxx píše: @LittleNessa,  no vidíš :D já si myslim že uplně každej si hned uvědomil, že to je hrozná blbost prostě :D jen to většina nepřizná, komu by se nelíbilo mít navíc 200cb za "nic" :D
Tak ale to bude stejná blbosti i ve velké :D ta blbost z toho nezmizí jen protože to jsou jiné války
@ LittleNessa « čtv 10:20 am »
Tak ono to ve finále není úplně za nic .. hrál jsi heala aj s gene .. tak i ten dráp dává dmg prostě a jelikož na té postavě co jsi byl jsou snad jen utoky .. tak víš kolik ten dráp bral... ubral jsi část HP protivníka tak ten asist je logický
@ TomasFoxx « čtv 10:20 am »
i já si tu válku včera užil, takhle jsem se u války nenasmál už fakt dlouho :D člověk se jde buffnout a padne mu 3-5x 1cb :D :D :D

Who is chatting

offline Hakan 
offline Mionix 
offline beniamino