War aura výbava na PvP

Prostor k diskuzi o chrabrých válečnících používajících mentální sílu či sílu vlastního těla.
Odpovědět
Artepy
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 7
Registrován: úte 25. srp 2015 11:31:10

War aura výbava na PvP

Příspěvek od Artepy » čtv 06. črc 2017 17:59:33

Zdravím, zaujímalo by ma akú výbavu zvoliť na wara auru lvl 120 (aké šperky,brnko,zbraň, talíky...)

Achras
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 105
Registrován: pon 29. čer 2015 10:10:55
Dal poděkování: 34 poděkování
Dostal poděkování: 24 poděkování

Re: War aura výbava na PvP

Příspěvek od Achras » čtv 06. črc 2017 21:05:43

Ahoj,
talíky: na kouzla (nejlépe 9xschop - levnější a né o moc slabší varianta 6xschop + 3xhú), na průniky průmka
šperky: naušky jedině zdob. ebeny, náhrdlo (podle tvých obran, pokud málo na šípy tak klasika zlatý jinak zdob. nebeský), náramek: tam bych dost uvažoval co chceš více, zda dmg či více obrany, osobně bych si už vzal dračí +4
brnko: jediná volba pro mě by byla schopka
helma: jedině meditace s kladnou hú
štít: klasika od 61
boty: od 65lv (RK + obrana šípů)
co se týče zbraně: s baronem můžeš i sekat, ČDB silnější kouzla, volit minimálně 10lidi,20RK a pak průnik/kritik nebo SIL (nejlépe obojí)
pro více dotazu mi klidně napiš PM

Uživatelský avatar
ovechkin
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 204
Registrován: čtv 05. kvě 2011 10:54:51
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 91 poděkování

Re: War aura výbava na PvP

Příspěvek od ovechkin » pát 07. črc 2017 18:56:14

Ahoj co se týče výbavy souhlasím s Achrasem. Ale co se týče samotného auráka, tak je to dle mého hodně v pvp znevýhodněná postava.. ve válce musíš jít k chumlu lidí, aby jsi někoho zasáhl.. a než dáš smršť , trojcest a pádit..dostaneš spoustu zásahů.

Když tak pozoruji účast ve válkách, tak každý volí ostatní chary, kteří mohou házet či střílet na dálku. Uvedu příklad třeba healer si označí soupeře a stojí mimo vřavu a hází kouzlo za kouzlem. A je prakticky v bezpečí a když náhodou nějaký sklill přilétne i k němu tak se vyléčí a poodběhne. Nejlépe s praporkem :D

Tím nechci říci, aby jsi za auráka nehrál pvp, právě naopak fandím ti, neboť auráků chodí do válek tolik, co by jsi na prstech jedné ruky spočítal. A myslím si že každý, kdo tak trochu pvp rozumí, tak ví, že pár desítek cb co dáš jako aura ve válce, tak jsou sakra vydřené.... neboť nestojíš opodál, ale musíš jít do boje jako chlap, neboť nemáš jediné kouzlo, co by se dalo použít na dálku.. :fight:

Přehodit stejnou výbavu z aury třeba na již zmíněného healera, by se počet cb jistě zvýšil... :hello:
Hlupáci jsou si skálopevně jistí, jak jsou skvělí, jsou za hlupáky v reálném životě, kde nic nedokázali a utíkají do světa virtuálního, kde sedí 24 hodin/7 dní v týdnu a ve výsledku jsou tam na tom stejně, ale pořád si možná myslí, že jsou nej ..ale lidé inteligentní a vzdělaní jsou stále plní pochybností, zda udělali vše ok.

Uživatelský avatar
yatchman
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 229
Registrován: ned 11. črc 2010 14:30:22
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování

Re: War aura výbava na PvP

Příspěvek od yatchman » sob 08. črc 2017 18:06:19

Pokud tě aurák baví, hraj za něj a nějaký CB z válek vůbec neřeš. Aurák je na pvp dobrá postava, jen ve válkách je to s ním trochu složitější. Nasázej si talíky na schop, k tomu velký % na průnik, narvi hodně na sílu, na lidi, otravu a stun a budeš noční můrou právě těch zmiňovaných healerů a archerů, kteří hrajou na dálku. Za auráka to prostě jen musíš trochu víc umět, abys s ním vynikal, ale rozhodně to jde. Trocha skillu, rychlý ruce a můžeš za válku dávat zdaleka nejvíc CB z říše :)
ovechkin píše:Přehodit stejnou výbavu z aury třeba na již zmíněného healera, by se počet cb jistě zvýšil... :hello:
To je zrovna trochu nešťastné, výbava na wara není úplně kompatibilní s výbavou na healera :)
Hraju, protože jsem debil...

DejvkoB
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 83
Registrován: úte 11. říj 2016 19:04:15
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: War aura výbava na PvP

Příspěvek od DejvkoB » ned 09. črc 2017 9:34:18

Ve válkách je to složitější pro všechny. Od té doby co jsou mrenky. Hlavně hraj za postavu, která tě baví. Já jsem si do válek udělal BM 110 a dával jsem i dost CB, ale prostě mě to nebavilo, takže jsem ho prodal a hraju za mentala, který mě baví.

A radu k PvP ti dám jen tu, jak už zde psal Achras sežeň si věci 2xschop + HU, protože 3x schop je naprosto zbytečné. Rozdíl tam nepoznas, ale co se týče yangu, tak jo :-)

A každý ti bude psát, že musíš mít karmu P, draci +9 atd atd.... ano je to lepší, ale válku dáš normálně i se 110 .. když se dostaneš do chumlu, tak ani ta karma ti nepomůže :-D A po 2-3 válkách poznás komu se máš vyhýbat.

Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: War aura výbava na PvP

Příspěvek od Anderson » ned 09. črc 2017 10:44:43

Neviem ako sú války na tom teraz, každopádne cca pol roka dozadu, som chodil války a aj skrz moju podľa mňa celkom v pohode výbavu, som nedokázal dávať vysoké CB, takže nejde čisto iba o tú výbavu ale asi aj o ten spôsob akým v tej válke bojuješ... samozrejme luxusná výbava spraví svoje to sa nesnažím vyvrátiť, ale ak sa budeš riadiť paretovým pravidlom, určite nejaké to CB dokážeš urobiť aj bez 8x15 v každej veci :) (áno viem, že main otázka sa týkala výbavy na auráka, ale aj toto s tým úzko súvisí)
ende

Uživatelský avatar
Spartaa16
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 522
Registrován: ned 17. lis 2013 20:07:12
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 215 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: War aura výbava na PvP

Příspěvek od Spartaa16 » ned 09. črc 2017 18:03:59

Já za auru chodíval války, za válku jsem měl min. 200cb, když byla dobrá válka i 300cb a ti profíci(zkušení) měli někdy i 300-400 cb ;)
Co nejvíc obran, zb, talíky jsem měl 9* schop, většinou znesvěc(na sekání, průniky) sem tam temnou, která má obrovský rozsah a skvěle se tak získávaly cbčka z větších chumlů.
Jinak jak tu bylo řečeno připrav se, že budeš muset chodit do teamfightů, takže budeš často ležet, se zruškem bude bez buffů a aury bez dmg, ale zase je to s aurou větší zábava a výzva než s nějakým archerem, kde jen klikáš jak robot 60 minut v kuse ;)
Jinak full BIO, karma P obrana základ, bez toho tam ani nechoď ;)

S pozdravem P1P097 :heart: :hello:
P1P097 ©

Moje experimenty aneb kdo si hraje, nezlobí. :heart: 8-)
viewtopic.php?f=56&t=122291&p=1271816#p1271816

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Mionix « pon 6:16 pm »
Poprosil bych všechny, ať tuto informaci předají všem výhercům. Je potřeba ty odměny vybrat co nejdříve. Kdy prémka aktivujete, už bude na vás.
@ Mionix « pon 4:40 pm »
@gagefranjo,  Vybrat by jste si odměnu měli co nejdříve. Kdy ji pak použijete je na vás.
@ gagefranjo « pon 3:14 pm »
Je casove omezen vyber balicku u velitele za podzemi ?
@ Mionix « sob 2:29 pm »
@Trubice,  ticket, nahradíme.
@ Trubice « sob 1:16 pm »
@Mionix Ahoj, včera jsem letmo klikl na postavě na stání do HG talisman a zase zmizel, tak jen informuji
@ Trubice « sob 1:16 pm »
test
@ Akemos « pát 8:27 pm »
kdy budou odměny za podzemí?
@ Mionix « pát 4:08 pm »
@noxforko,  Víme o tom, GA se rozhoduje, co s ním.
@ noxforko « pát 2:45 pm »
ahoj jak se zbavím toho klíče světla? vyhodit nejde ani prodat ani hodit do skladu ...
@ Mionix « čtv 2:52 pm »
@MrDzenda,  GA dělal ještě nutné opravy.
@ MrDzenda « čtv 11:41 am »
Ahoj, tak copak se děje s údržbou, hra fungovala, a najednou mě to kicklo a nejde se přihlásit? :D Ne, spíš mě zajímá, kdy server zase pojede, cca? :D Děkuji
@ TomasFoxx « stř 8:01 pm »
fnuk
@ Akemos « stř 1:30 pm »
ne nemusíš dělat zas
@ TritonX « stř 12:04 pm »
Ahoj když jsem před generací měl úkol co Cidonie, nemusím jej po generaci dělat znovu?
@ kovardominik « pon 10:25 pm »
Děkujeme za prodloužení sněhuláků :)
@ Mionix « ned 5:37 pm »
@Gulik,  Co zatím vím, tak by měly zůstat tak jak jsou. Ale nikdy samozřejmě nevidím do hlavy majitele a GA. :-D
@ Gulik « ned 5:17 pm »
Ahoj @mionix, rád bych se zeptal na obchodovatelnost skinů Dies Lucis po údržbě - bude to stále možné? Mockrát děkuji!
@ dD420 « sob 7:10 pm »
no jasně, jenomže nikdy nepadne jenom 13 kousků, proto jsem se ptal. Zapnul jsem cidonku asi po 2 letech, ale vždycky jsem odcházel minimálně s 40 kouskama a to to dělám pořád stejným způsobem. Takže proto tohle u mě vyvalalo otázku. Prostě jenom smůla
@ Mionix « sob 6:03 pm »
@dD420:up:
@ Mionix « sob 6:03 pm »
@dD420,  A jen na vysvětlení. Koukáme na drop yangů někdy a někde, ale rozhodně se za poslední rok, dva nic ani tam neměnilo. Proč by nás mělo zajímata, zda někde na nějaké mapě padá hráči za hodinu 300, 100 nebo 50 kousků chitinu? Pro nás naprosto nepodstatné. Nejsou to yangy, tudíž nám je to naprosto jedno. Hledejte opravdu chybu jen u sebe.
@ dD420 « sob 6:02 pm »
právě mě jen zajímalo jestli to byla prostě smůla, nebo se něco změnilo. Mapy mi nepadají vůbec, to já vůbec neřeším :D Dnešní cidonka mi potvrdila že to byla spíše jen ta smůla
@ Mionix « sob 5:55 pm »
@dD420,  žádný problém není. A znova opakuji, nic se neměnilo. Problém je jen u vaší postavy, respektive není, jen vy ho vidíte. ;-) A pokud si myslíte, že je něco špatně, napište mi jméno postavy a já se na ní podívám do logů. Můžeme lehce vše dohledat. ;-)
@ dD420 « sob 3:42 pm »
@Mionix, ptám se, protože za celé dvě hodiny padlo 13 chitinů. Moje myšlenkové pochody? Jakože ptát se když vidím problém? AHA
@ Mionix « sob 11:52 am »
@JIGsaw1,  leda zatím prodat. Možná něco s tím v budoucnu.
@ JIGsaw1 « sob 11:50 am »
Existuje nějaké využití pečetí skladu získaných v eventech na účtě, který má již full sklad? V tromto případě je prodejnost omezená a jen se mi to hromadí...
@ Mionix « pát 6:00 pm »
@dD420,  neměnil. Opravdu zírám, jak někdo na něco takové vůbec přijde? Že vám jednou místo 5 map nepadne ani jedna? Nechápu tyto myšlenkové pochody.
@ dD420 « čtv 8:10 pm »
Nevíte náhodou, jestli se měnil drop rate v cidonce?
@ Dejvx « čtv 11:17 am »
@Akemos,  Já si myslím, že ano.
@ Akemos « čtv 10:41 am »
Podzemní arénu bude možno procházet až do 5. 1 . Znamená to že výsledky jde zlepšit až do páteho místo druhého ledna?
@ NedGabriel « úte 9:27 pm »
Suko201 píše: : bylo to asi na 5 účtech a s odstupem času a nedávno to manželka zas zkusila zda to funguje...
Mionix píše:: nahradit není třeba stejně si nepamatujeme kdy a kde :D a zas tak velká škoda to není já mám raději dráčka a toho ještě mám :D
@ kovardominik « úte 9:21 pm »
Vše nejlepší do nového roku, hodně zdraví a úspěchů v reálném životě i na ekuře všem přeje kovardominik
@ Mionix « úte 2:25 pm »
A jak píše Suko201. Koupit plato 30 vajec pukavců a sežrat je všechny, co kdyby jedno bylo dobré? To je na hodně silný žaludek. :-D
@ Mionix « úte 2:21 pm »
@NedGabriel,  Opravit to bez údržby nejde. Proto píšu, nahradíme po napsání ticketu a kdy se to stalo. V logách to vidíme. Givlé už fungují.
@ Suko201 « úte 2:19 pm »
NedGabriel píše:
Mionix píše: @Trubice,  víme o tom. Blbne to jen u části lidí. Napiš ticket, nahradíme.
jde spíš o to to opravit s manželkou už jsme přišli asi o 15 talismanů zimní laně a zimního soba. Ještě několik jich máme a bojíme se je použít...
jako promiň, že rypu, ale když vidím, že 2-3 nefungují, tak nebudu zkoušet dál a napíšu tiket, ne? Proboha.. Co vy jste za lidi :-D
@ NedGabriel « úte 2:17 pm »
Mionix píše: @Trubice,  víme o tom. Blbne to jen u části lidí. Napiš ticket, nahradíme.
jde spíš o to to opravit s manželkou už jsme přišli asi o 15 talismanů zimní laně a zimního soba. Ještě několik jich máme a bojíme se je použít...
@ Suko201 « úte 12:09 pm »
Valkaryan píše: Do kdy jsou sněhuláci?
do tří králů byli vždy
@ Mionix « úte 8:14 am »
@Trubice,  víme o tom. Blbne to jen u části lidí. Napiš ticket, nahradíme.
@ Valkaryan « pon 10:28 pm »
Do kdy jsou sněhuláci?
@ Trubice « pon 9:27 pm »
TomasFoxx píše: @Trubice,  je to bug, napiš si ticket, vrátí ti ho
Ok, díky. Asi psát nebudu jen aby o tom lidi věděli
@ TomasFoxx « pon 9:15 pm »
@Trubice,  je to bug, napiš si ticket, vrátí ti ho
@ Trubice « pon 9:04 pm »
Ahoj, mam dotaz chtěl jsem dneska aktivovat talisman vánoční laně (z denních dárků) a napsalo mi to, že talisman ztratil kouzelnou moc a že už nejde použít přitom jsem jej ještě neaktivoval. Něco se měnilo ? Děkuji
@ NedGabriel « pon 12:39 pm »
Velice moc děkujem :D
@ Mionix « pon 8:50 am »
@NedGabriel,  Sněhulákům bylo důrazně domluveno.
@ NedGabriel « pon 12:46 am »
Prosím pomoc, máme problémek na louce, 4 sněhuláci se tak velice moc objímají, že nejdou umlátit...
@ Trubice « ned 11:12 am »
@kovardominik,  Jde to taky, ale musíš ty okna přehazovat přes TAB
@ kovardominik « ned 9:04 am »
ale v okně, fullscreen jsem nezkoušel
@ kovardominik « ned 9:00 am »
jo bez problému, klidně 10 účtů když ti to utáhne pc
@ ByFizel « sob 11:36 pm »
teda účtov *
@ ByFizel « sob 11:34 pm »
čaute, je možné nejako cez launcher prihlásiť viac postáv naraz ?
@ Mionix « sob 4:00 pm »
@TomasFoxx,  byl v potoce :-D netuším, jak ho tam kdo dostal. Ale pro GM otázka 30 vteřin nápravy.
@ TomasFoxx « sob 11:21 am »
asi nejaka nova technika na selase, utopit :D
@ Mionix « sob 10:16 am »
@TomasFoxx,  Odtáhli ho, utopit. Zabil jsem ho.
@ TomasFoxx « sob 1:33 am »
mohl by nekdo z tymu mrknout, jestli je selas vpohode? to vypada ze zmizel
@ MilaRocky « čtv 4:06 pm »
Leorio píše:
TomasFoxx píše: @MilaRocky si zaslouží dárek za zlatý prase, jinak to je celý podplacený
Pokus to byl dobrý, ale neúspěšný. :)
Musel jsem to zkusit no :D :D Ale sám jsem nevěřil, že mi to projde :D
@ Lelaion « čtv 11:08 am »
Od kdy nejdou vip pečetě použít na na další odevzdávání věcí na zručku ? pamatuju si že to dříve šlo
@ Leorio « stř 3:03 pm »
TomasFoxx píše: @MilaRocky si zaslouží dárek za zlatý prase, jinak to je celý podplacený
Pokus to byl dobrý, ale neúspěšný. :)
@ TomasFoxx « stř 2:28 pm »
@MilaRocky si zaslouží dárek za zlatý prase, jinak to je celý podplacený
@ Mionix « stř 10:13 am »
Děkujeme také.
@ kovardominik « úte 8:58 pm »
též se přidám. Veselé vánoce všem hráčům i členům týmu přeje kovardominik :)
@ Dejvx « úte 2:39 pm »
Mionix píše: Za celý tým Ekury přeji všem hráčům krásné Vánoční svátky, zdraví a šťastný Nový rok.
Děkujeme 🤗 Vám taky 🐒🥳

Who is chatting