Jak to vypadá s Ekurou ?

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Beer98
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 115
Registrován: čtv 18. pro 2014 14:57:22
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: Jak to vypadá s Ekurou ?

Příspěvek od Beer98 » pon 02. říj 2017 21:59:56

Jedno ducho povedané už to stoji za velkú **** celý metin. Tím očvidne nič nerobí jedine ze by pripravoval fakt neco velké. Myslim ale, ze jedine co pripravuje tak to je konec metinu., ziadne akcie, viac ako mesiac vidno ze **** robia. Keby aspon namiesto toho pojebaneho warnu čo dostanem napísali aká je situácia.

Žiadam vedenie timú aby sa vyjadrilo čo sa plánuje a čo nie.

Čus.
Edit: Nejen pojebané varování, ale i nějaká ta dočasná blokace na uklidnění, neboť ta slůvka byla příliš hrubá. Věřím, že až se vedení týmu bude k situaci chtít vyjádřit, učiní tak. My boardi jsme tu však od něčeho jiného - třeba dáváme cenzuru tam, kam je potřeba - proto ty hvězdičky.
/Pac a pusu Avery
Podpis smazán administrátorem fóra pro porušení pravidel.

Uživatelský avatar
diver
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 86
Registrován: pon 19. zář 2016 18:38:14
Dal poděkování: 137 poděkování
Dostal poděkování: 81 poděkování

Re: Jak to vypadá s Ekurou ?

Příspěvek od diver » pon 02. říj 2017 23:00:29

Zdravím,

Muj nazor je takovy - Věcí(činností) co se na Ekure da delat je mnoho, obvykle to byva tak na co ma clovek chut, nekdo chodi Hg, nekdo Ent, rokli, Swamp, zeme pritazlivosti a dalsi. Co se tyce cinnosti, tak jich je taky celkem dost. Koho nebavi ani jedno, tak to je pak tezky. Ja se naopak tesim, nepotrebuju vedet co bude predem, to by potom bylo o nicem, takhle budu mit pocit a reknu si - Jo, tak s tim si tym musel dat hodne prace. Takze abych to shrnul, nebylo by spatne trochu ten tym "povzbudit" nez jen hloupe nadavat a rikat, ze nic stejne nebude. Ja verim, ze neco pekneho vymysleli, to mi bohate staci. Tod ode me vse.

Preji hezky zbytek vecera a hodne zdaru a trpelivosti Gm tymu. :hello:

Samozrejme ze veci co delat a kam chodit je mnohem vic dal jsem jen takovych par prikladu kam chodim zrovna ja. :)

Uživatelský avatar
Spartaa16
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 522
Registrován: ned 17. lis 2013 20:07:12
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 215 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: Jak to vypadá s Ekurou ?

Příspěvek od Spartaa16 » úte 03. říj 2017 9:33:27

S Ekurou to nevypadá zle, lidí je tam pořád dost, i když ne tolik- jako dřív. V hodiny, kdy je tam nejvíce lidí(víkend), je tam pořád lidí mraky, tržka plná, celkem i první města až na žlutou. Jen trochu zájem o války opadl poslední dobou.
Nicméně bylo léto, lidi jezdili na dovolenou, sportovali, chodili ven, teď se blíží zima, je podzim a lidí bude zase přibývat.
A další věc Ekura je furt nejlepší a nejhratelnější privát. :)
A jakmile některé konkurenční metiny padnou, stejně lidé utečou zpátky sem. :)
P1P097 ©

Moje experimenty aneb kdo si hraje, nezlobí. :heart: 8-)
viewtopic.php?f=56&t=122291&p=1271816#p1271816

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

Uživatelský avatar
Spartaa16
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 522
Registrován: ned 17. lis 2013 20:07:12
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 215 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: Jak to vypadá s Ekurou ?

Příspěvek od Spartaa16 » úte 03. říj 2017 16:40:21

Spoiler:
yatchman píše:
Domisall píše:Hram to od zaciatku a ziadny rozdiel v počte hračov nevidim
Tak to nevím, jestli opravdu myslíš začátek serveru. Poprvé jsem se do hry přihlásil asi 2 týdny po začátku serveru a hrál tehdy cca rok v kuse. Pokud srovnám situaci tehdejší (rok 2010/2011) a dnešní, řekl bych, že počet reálných hráčů dnes je cca o 90% nižší, než tehdy. Samozřejmě pokles počtu online herních postav nebude tak radikální, ale je to pouze proto, že spousta lidí má najednou online několik postav, kdežto tehdy měl málokdo byť jen buff.
Stačí prolustrovat youtube a podívat se na videa z počátku serveru, třeba videa, snímající hlavní města. Na tom si ten radikální úbytek člověk může hezky ilustrovat. Nicméně nutno podotknout, že ten trend se netýká jen Ekury, týká se všech serverů metinu. Naprostá většina tehdejších hráčů Sindicate byly děti, případně dospívající a jelikož je to již 7 let zpátky, většina těchto hráčů dospěla, povinnosti přibyly a je jasné, že velkou část lidí nebude bavit hrát v pětadvaceti hru, která je bavila v osmnácti, pokud vůbec něco hrát budou nadále.

Situace je taková, že hráčů je prostě tolik, kolik jich je a trvzení, že jich je hodně, nebo málo, je naprosto subjektivní. Zapni hru a uvidíš. Možná ti to přijde hodně, možná málo.

Vždycky by mohlo být víc a vždycky to té hře prospěje, v tomhle ohledu mě mrzí, že tým, stvořitel a majitel, reklamu absolutně neřeší. Přitom by to mohlo být tak jednoduché.
" že ten trend se netýká jen Ekury, týká se všech serverů metinu"

Tak samozřejmě, v dnešní době, nejnovější assassíny, Battlefieldy, cska, GTA 5ka, dalších xxx nových her s luxusní grafikou, doba jde dopředu. ;)

Třeba já jsem na metinu furt z důvodu toho, že mě baví a ty nové hry(singleplayer/mulťák) mě nebaví, ale někdo to má opačně no.

Omlouvám se za double post. ;)
P1P097 ©

Moje experimenty aneb kdo si hraje, nezlobí. :heart: 8-)
viewtopic.php?f=56&t=122291&p=1271816#p1271816

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

Uživatelský avatar
GiVeMeLoVe
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 146
Registrován: stř 06. kvě 2015 11:37:55
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 43 poděkování

Re: Jak to vypadá s Ekurou ?

Příspěvek od GiVeMeLoVe » úte 03. říj 2017 23:09:35

Server je to nejlepší na české a slovenské scéně privátů o tom žádná . Jediné co mi zde chybí jsou eventy, na ty se zde člověk nemůže moc spolehnout a odrazit se od nich. Ja osobně sem typ hráče , který rad plní kdejaké úkoly eventově zaměřené . Dal si myslim, že do ISka by se mohlo něco málo přidat . Určitě nechci aby to bylo pay2win ale myslim si že tým bude daleko efektivnější pokud se příjmy o něco zvednou . Ale na tvou otázku nejde odpovědět jinak než : “ Super server , lidi dost , práce na postavách a věcech te taky na par hodin , dnů , týdnu , měsíců a mozna i ten rok zábaví “

Uživatelský avatar
Spartaa16
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 522
Registrován: ned 17. lis 2013 20:07:12
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 215 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: Jak to vypadá s Ekurou ?

Příspěvek od Spartaa16 » úte 03. říj 2017 23:27:22

GiVeMeLoVe píše:Server je to nejlepší na české a slovenské scéně privátů o tom žádná . Jediné co mi zde chybí jsou eventy, na ty se zde člověk nemůže moc spolehnout a odrazit se od nich. Ja osobně sem typ hráče , který rad plní kdejaké úkoly eventově zaměřené . Dal si myslim, že do ISka by se mohlo něco málo přidat . Určitě nechci aby to bylo pay2win ale myslim si že tým bude daleko efektivnější pokud se příjmy o něco zvednou . Ale na tvou otázku nejde odpovědět jinak než : “ Super server , lidi dost , práce na postavách a věcech te taky na par hodin , dnů , týdnu , měsíců a mozna i ten rok zábaví “

Eventů je tu dost, vždyť skoro ke každé události jsou vymyšlené eventy(Velikonoce, Vánoce, Halloween, Upálení čarodějnic, osvobození Českolovenska a dalších xxx eventů.

Spíš takové ty občasné jako OX nebo zařádění ve městě, soutěže pvp hry apod... mi chybí :(
P1P097 ©

Moje experimenty aneb kdo si hraje, nezlobí. :heart: 8-)
viewtopic.php?f=56&t=122291&p=1271816#p1271816

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

Uživatelský avatar
Cyklista
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 122
Registrován: sob 27. úno 2016 20:24:04
Dal poděkování: 64 poděkování
Dostal poděkování: 63 poděkování

Re: Jak to vypadá s Ekurou ?

Příspěvek od Cyklista » stř 04. říj 2017 1:21:19

jsou věci který by team měl řešit a neřeší je a pak jsou tu věci které podle mě jsou spíše k ničemu a přesto tu jsou a dost se řeší..
to že práce na postavách tu trvá roky je dobrý kdyby server začínal, ale teď už to je k ničemu a proto to tady nový lidi nebaví
cechovní systém je tu na nic a královský systém už více méně taky (na změnu se čeká už přes půl roku)
a pak je tu komunita šašků co dokážou jen mlátit pvmka ve městech (ti ještě hloupější se tím dokonce chlubí na yt) a pak všichni požehujou přehazujou melou kecy "pojďte cido" "si setka" atd atd :lol:

overall si myslim že už je jen otázkou času než přijde konec a podíl na tom mají všichni přítomní, avšak někteří o něco více než ostatní (nebudu jmenovat xd)

jfz
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 97
Registrován: pát 22. dub 2011 15:18:30
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 130 poděkování

Re: Jak to vypadá s Ekurou ?

Příspěvek od jfz » stř 04. říj 2017 5:11:24

Co mě na hře hodně deptá, jsou lidi, kteří se rozhodli zřejmě splnit quest "žvanil" - a tak v několikasekundových intervalech vysílají buď nesmyslné výkřiky nebo pár značek, aby naplnili počet "hlášek" v chatu. Nevím jak v jiných říších, ale v červené se to děje s železnou pravidelností večer co večer a zatímco dropíte, čtete neustálé kraviny nebo jen do zblbnutí se opakující jména lidí, kteří se sice báječně zviditelní, ale vlastně nic neříkají.
Je to jedna z věcí které mě opravdu otravují tak, že uvažuju o odchodu. Tou druhou je debil Canavaro, jeho arogance a přitakávání zlu.

Edit: Uděleno varování za urážky.
/Avery

Uživatelský avatar
cavallerio3
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 53
Registrován: sob 15. lis 2014 17:14:57
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Jak to vypadá s Ekurou ?

Příspěvek od cavallerio3 » stř 04. říj 2017 9:31:33

Tímhle způsobem se ekura řítí do záhuby. A jen by stačilo udělat nějaký uppdate aby to lidi co mají už vše zase bavilo a měli nové cíle. A s tou aktivitou adminů souhlasím. Dřív se snažili zapojovat do diskuzí a komunikovat. Možná by si měli uvědomit, že bez lidí ekura fungovat nebude.

Ještě menší dodatek: přilákat lidi jde všemožně, všiml jsme si, že ekura nemá ani nějaký officiální fb. Nebo na youtube občas udělat nějaký trailer na event nebo uppdate. Možností je mnoho, ale team se spíš stará o banování a trestání lidí za kraviny než aby se snažili ty nové lidi udržet. :D :no:

† In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi! †

„Myslím, že jsem někoho zabil.“

Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Jak to vypadá s Ekurou ?

Příspěvek od Anderson » stř 04. říj 2017 9:48:30

Ekura by mala nejakú budúcnosť ak by sa ako ľudia tak aj admini viac snažili v hre a celkovo v aktivite, bohužiaľ všetci sme si všimli, že poslednou dobou je aktivita adminov nulová, nikto avšak nevieme prečo, preto by sme nemali spochybňovať a nadávať, keď nevieme, čo je za oponou, na druhú stranu je pravda, že napísať nejaké bližšie info čo sa deje nie je až taký veľký problém podľa mňa.
Ja osobne ekuru hrám už minimálne, za 1. mi to čas nejako extra nedovoluje, (tento semester mi nadelili veľmi super rozvrh v škole) a za 2. aj keď ten čas mám, tak si pomyslím, že by som mal zájsť do swampu (čiže 2hodiny sa nudiť a držať medzerník) biologa mám slabého (tabulky) s tým, že ešte nemám poriadne rozrobeného makamita, karmu a herbarenie na to som sa vykašlal hneď z fleku, lebo aby ma hra nútila ju zapínať každú hodinu, tak to ani omylom.... no keď si toto len zmyslím, že mám zapnúť každý deň hru a 2 a pol hodiny sa tam nudiť a robiť niektoré veci ako povinnosť, tak to radšej ani nezapínam.. Bio, karma, zručka atď. by mohli byť svojim spôsobom možno aj zábavné, keby ich dokončenie netrvá roky :)
Ako tu niekto vyššie nadomnou napísal, progres postavy na roky by bol relevantný vtedy, ak by bol server na začiatku, takto to každý zabalí skôr než začne, pretože ak si niekto zapne hru s tým, že až za rok driny (doslova) má MOŽNO šancu a vôbec sa môže opovážiť vstúpiť do války ríší, tak sa na to s prepáčním vys... ešte skôr než ekuru stiahne... Nikoho nebaví sa tu rok nudiť a povinne chodiť denne do swampu aby dropoval yangy, karmy, veci pre makamita a biológa s tým, že to musí ísť robiť prakticky každý jeden deň bez nejakej zmeny...
ende

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ KynutaBuchta « sob 5:46 pm »
Dobrý den, dáme opět soutěž MS v ledním hokeji 2024-Maraton? Poslední tato soutěž byla v roce 2019. Navrhuji, každý co zápas z CZ/SK to otázka. 🏒🙋🏼‍♀️ MS trvá od 10.-26.5.2024 ❤️
@ Betty « sob 9:13 am »
Tabule se asi neopravila? Po relogu se znovu ukáže čas, který se odečítá ale před relogem či třeba portem už to psalo že se muže jít hledat :D Případně stačí odjet a už je tam zase najednou čas :D
@ schvarz « pát 9:46 pm »
8mi, 2ěma, 1ednou a já nevim co ještě
@ schvarz « pát 9:46 pm »
čekám na den, kdy se lidi naučí psát číslovky
@ Takashiro « pát 8:13 am »
MoCKeR píše: Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
tak to hop stop, su tu aj novacikovia plny energie, chutou hrat a investovat nech to frči jak ma
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
je mi z Vás zle
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
nechápu, co se to serverem děje. Stává se z toho dětské hřiště aka family friendly server pro 8mi lete děcka? :D člověk si už ani neužije bitky o májku, ale hlavně že 160 tky v klídku a pohodě mlátěj dropíky na bažínách
@ Mionix « čtv 7:31 pm »
@MoCKeR,  Nechápu na co se ptáte? Logoval jste postavu před 14 dny? To čekáte, že server skončí tím, že vy to 14 dní nelognete?
@ MoCKeR « čtv 6:38 pm »
Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
@ Mionix « čtv 4:56 pm »
@TomasFoxx,  Ano chápeš.
@ Hakan « čtv 12:47 pm »
Noo když už se teda ztížily čarodky v mapě tak by se jim alespoň mohl adekvátně upravit i drop těch 4 částí čarodějnic :think:
@ TomasFoxx « čtv 12:07 pm »
ne, jen tužku vidim :D :D
@ Hakan « čtv 12:07 pm »
TomasFoxx píše: v eventovce je hrozná tma
bojíš se tam?
@ TomasFoxx « čtv 12:06 pm »
v eventovce je hrozná tma
@ TomasFoxx « čtv 11:06 am »
Chápem tu novinku správně, že teď můžou do eventovky klidně všechny říše naráz, pokuď maj získanou svojí majku?
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.

Who is chatting

offline Akyl26 
offline Clusive 
offline CruzY 
offline Kobran 
offline Mionix 
offline Obter!vr 
offline ddavidd 
offline eMco