Co Vám na Ekuře chybí?

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Zamčeno
Uživatelský avatar
ovechkin
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 204
Registrován: čtv 05. kvě 2011 10:54:51
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 91 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od ovechkin » sob 07. črc 2018 21:30:21

Ade píše: stř 04. črc 2018 23:34:15
Otázka je jasná .. Co Vám na Ekuře chybí ...

Toto téma nemá sloužit k nějakým případným urážkám na účet týmu nebo provozovatele hry. Slouží pouze k tomu, aby jsme se společně mohli podělit o své pocity.

Mě osobně na Ekuře chybí tématické eventy, např. aktálně je léto a může se jsem nalákat hromada hráčů tím že bude probíhat nějaký zajímavý tématický event při kterém si mohou nováčci přilepšit.

Takže co chybí Vám ? :come:
Co mi chybí na Ekuře ? Začnu u těch nováčků. .mohli by si vydělat pěknou sumu a u začínajících by nebylo nutné mít extra výbavu na dropeni . .jen sbírat různé věci co padají běžně, či těžit rudy a pěstovat byliny. .a dělat elixíry. . Náročnost vidím spíš v množství a různém druhu artefaktů. Něco lze dropnout jiné natěžit .. něco i snadno koupit. Nějaký ten čas již máme dračí brnění a vzhledem k tomu, že je zpevněno titanem tj. kovem by mohlo i kovově vypadat . .přitom vypadá, jako by bylo z betonu. Mohlo by to spočívat v jistém úkolu od kováře, kterému by se nosili různé věci v jistém počtu a při donesení všeho by hráč obdržel posvátný brusný písek v pytlíku. Se kterým by se dalo obchodovat. Úkol by byl i opakovatelný. Mám za to, že level 145 nebude nikde shánět pro své brnění +9 spoustu věcí a rád zaplatí nemalou částku za tento písek, který třeba jen přetažením na jeho brnění v inventáři udělá z něj dokonalý leštěný skvost. Nebo i na výhni za další poplatek + ingredience. Ale bylo by to obojí již se 100% úspěšností. Použít by se dal písek jen na brnění dračí +9 . Dalo by se uvažovat o přidání nějakého třeba ZB po vybroušení. Ale přikláněl bych se spíš k tomu estetickému vzhledu brnění a podpory pěkného výdělku začínajících... tak si alespoň myslím já. Možnost ZB či jiného bonusu je na zvážení technické strany Ekury.
Hlupáci jsou si skálopevně jistí, jak jsou skvělí, jsou za hlupáky v reálném životě, kde nic nedokázali a utíkají do světa virtuálního, kde sedí 24 hodin/7 dní v týdnu a ve výsledku jsou tam na tom stejně, ale pořád si možná myslí, že jsou nej ..ale lidé inteligentní a vzdělaní jsou stále plní pochybností, zda udělali vše ok.

Uživatelský avatar
yatchman
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 229
Registrován: ned 11. črc 2010 14:30:22
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od yatchman » ned 08. črc 2018 15:35:28

Co mi na Ekuře chybí, hmmm.....rozhodně mi chybí rivalita mezi říšemi, ta rivalita, která byla na ofiku nebo i při začátcích Sindi. Prostě jste potkali jinou říši a pokud to jen trochu šlo, začali jste ji mordovat. To už se nikdy nevrátí, samozřejmě....líbilo by se mi, moje subjektivní tužba, kdyby se zrušila možnost komunikace s ostatními říšemi, případně se tahle schopnost učila stejně obtížně jako biolog, karma, zručka. Pro většinu je to kravina, ale pro mě, který jsem zažil dobu ofiku, kdy téměř nikdo nerozuměl nikomu, tudíž domluva neexisovala a prostě jste se řezali, to byly zlaté časy. :D stejně tak by se mi líbilo, kdyby třeba přístup do nepřátelských měst byl podstatně složitější - že by to znamenalo, že kvůli tomu musíte opravdu nějakou tu dobu cestovat.

Osobně bych třeba uvítal, kdyby se do hry přidaly questy na zabíjení protivníků v Cido za nějakou trvalou odměnu + quest za zabíjení hráčů na běžných mapách za nějakou hodnost. Zavedl bych pet systém místo skinů z arény. Kdo by x krát prošel arénu, dostal by nárok na nějakého základního peta, kterého by následně velmi složitě vylepšoval s tím, že i pet na nejvyšší možné úrovni by postavě přidával symbolické staty (3% lidi + 20 HU +5 kritik) a to opravdu jen ten nejlepší. Získávání petů by bylo náhodné a vybíralo by se třeba z deseti, kdy na získání obyčejného peta by byla kupříkladu 50% šance při odevzdání příslušného počtu předmětů a na toho nejvzácnějšího třeba pouhých 5%. Pet by se trénoval podobně jako zručnost, karma, biolog nebo tak nějak. To by třeba za mě nemusel být vůbec špatný krok, hře to nijak neublíží, hráči dostanou novou hračku a možnost se předhánět a server to jedině oživí :)
Hraju, protože jsem debil...

Uživatelský avatar
Pajik
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 253
Registrován: čtv 17. úno 2011 23:07:44
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 255 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od Pajik » ned 08. črc 2018 15:50:38

yatchman píše: ned 08. črc 2018 15:35:28 Co mi na Ekuře chybí, hmmm.....rozhodně mi chybí rivalita mezi říšemi, ta rivalita, která byla na ofiku nebo i při začátcích Sindi. Prostě jste potkali jinou říši a pokud to jen trochu šlo, začali jste ji mordovat. To už se nikdy nevrátí, samozřejmě....líbilo by se mi, moje subjektivní tužba, kdyby se zrušila možnost komunikace s ostatními říšemi, případně se tahle schopnost učila stejně obtížně jako biolog, karma, zručka. Pro většinu je to kravina, ale pro mě, který jsem zažil dobu ofiku, kdy téměř nikdo nerozuměl nikomu, tudíž domluva neexisovala a prostě jste se řezali, to byly zlaté časy. :D stejně tak by se mi líbilo, kdyby třeba přístup do nepřátelských měst byl podstatně složitější - že by to znamenalo, že kvůli tomu musíte opravdu nějakou tu dobu cestovat.

Osobně bych třeba uvítal, kdyby se do hry přidaly questy na zabíjení protivníků v Cido za nějakou trvalou odměnu + quest za zabíjení hráčů na běžných mapách za nějakou hodnost. Zavedl bych pet systém místo skinů z arény. Kdo by x krát prošel arénu, dostal by nárok na nějakého základního peta, kterého by následně velmi složitě vylepšoval s tím, že i pet na nejvyšší možné úrovni by postavě přidával symbolické staty (3% lidi + 20 HU +5 kritik) a to opravdu jen ten nejlepší. Získávání petů by bylo náhodné a vybíralo by se třeba z deseti, kdy na získání obyčejného peta by byla kupříkladu 50% šance při odevzdání příslušného počtu předmětů a na toho nejvzácnějšího třeba pouhých 5%. Pet by se trénoval podobně jako zručnost, karma, biolog nebo tak nějak. To by třeba za mě nemusel být vůbec špatný krok, hře to nijak neublíží, hráči dostanou novou hračku a možnost se předhánět a server to jedině oživí :)
Ani dřív to nebylo až tak horké, jak popisuješ (nebo jsem to za těch 8 let zapomněl?). Představ si takovou rivalitu tady, zlaté časy pro překupníky, ovšem do doby, kdy by prakticky došly yangy. Hromada lidí má dost vůle na to se s tím druhým prostě štípat, věřím že tento "mír" je prakticky z toho, že nikdo nechce, aby mu to bylo vráceno (evila, coca tajné postavy v entu na rušení jsou krásný příklad). Na ekuře je "málo" místa. V podstatě by se to všude štípalo a prakticky nedropilo. Možná by se podpořil černý trh akorát.

Zabíjení protivníků v cido... Už vidím, kolik z nich by mělo na sobě pvp a kolik pvm, v podstatě by se tam nedalo dropit absolutně vůbec viz. CB z cidonky, kolik teď dává pár lidí a kolik dával třeba dlouš. Řekněme, že tam lítali tak 3 lidi, po tom úkolu by tam mohlo řádit kolem 10-30 lidí.

Ohledně jazyků to je trošku kravina, spíš by to bylo pouze otravné, neboť by to hráči řešili jinou postavou v dané říši. A co ta hromada spamu, co bys mohl mít v PMku a ve výsledku by ti i někdo for fun mohl nadávat? :D

Pak tam někde před tím jsem zahlédl cosi o vějířích atd. (vše jsem nečetl, tak mě omluvte). Myslím, že PvP je nastaveno dobře, představa, že do 5 bonusů musím natočit 6 obran ve mě vyvolává pocit znechucení (v tomto případě bych volil zajímavou hlášku, jednoho studenta před pár lety v televizi ohledně změn u maturit "Během rozehrané hry se pravidla nemění"), na obrany bych už prostě nesahal. :D

Na ekuře mi chybí spíše trošku více místa, multijazyčný systém + nějaká ta reklama, co by mohla přitáhnout nováčky. Chápu, že hromada lidí by se tady s nějakým cizákem asi bavit nechtěla + to, že to jasně nemusí znamenat, že by to někoho přitáhlo, ovšem nějak zapracovat by se na tom dalo. :D + bych přidal něco v tomto stylu: Myslím, že se jim to dost povedlo a v celku jsem se dost těšil, kdy to přijde, dalo mi to naději, že asi ještě neodzvonilo :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
yatchman
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 229
Registrován: ned 11. črc 2010 14:30:22
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od yatchman » ned 08. črc 2018 16:04:06

Pajik píše: ned 08. črc 2018 15:50:38
yatchman píše: ned 08. črc 2018 15:35:28 Co mi na Ekuře chybí, hmmm.....rozhodně mi chybí rivalita mezi říšemi, ta rivalita, která byla na ofiku nebo i při začátcích Sindi. Prostě jste potkali jinou říši a pokud to jen trochu šlo, začali jste ji mordovat. To už se nikdy nevrátí, samozřejmě....líbilo by se mi, moje subjektivní tužba, kdyby se zrušila možnost komunikace s ostatními říšemi, případně se tahle schopnost učila stejně obtížně jako biolog, karma, zručka. Pro většinu je to kravina, ale pro mě, který jsem zažil dobu ofiku, kdy téměř nikdo nerozuměl nikomu, tudíž domluva neexisovala a prostě jste se řezali, to byly zlaté časy. :D stejně tak by se mi líbilo, kdyby třeba přístup do nepřátelských měst byl podstatně složitější - že by to znamenalo, že kvůli tomu musíte opravdu nějakou tu dobu cestovat.

Osobně bych třeba uvítal, kdyby se do hry přidaly questy na zabíjení protivníků v Cido za nějakou trvalou odměnu + quest za zabíjení hráčů na běžných mapách za nějakou hodnost. Zavedl bych pet systém místo skinů z arény. Kdo by x krát prošel arénu, dostal by nárok na nějakého základního peta, kterého by následně velmi složitě vylepšoval s tím, že i pet na nejvyšší možné úrovni by postavě přidával symbolické staty (3% lidi + 20 HU +5 kritik) a to opravdu jen ten nejlepší. Získávání petů by bylo náhodné a vybíralo by se třeba z deseti, kdy na získání obyčejného peta by byla kupříkladu 50% šance při odevzdání příslušného počtu předmětů a na toho nejvzácnějšího třeba pouhých 5%. Pet by se trénoval podobně jako zručnost, karma, biolog nebo tak nějak. To by třeba za mě nemusel být vůbec špatný krok, hře to nijak neublíží, hráči dostanou novou hračku a možnost se předhánět a server to jedině oživí :)
Ani dřív to nebylo až tak horké, jak popisuješ (nebo jsem to za těch 8 let zapomněl?). Představ si takovou rivalitu tady, zlaté časy pro překupníky, ovšem do doby, kdy by prakticky došly yangy. Hromada lidí má dost vůle na to se s tím druhým prostě štípat, věřím že tento "mír" je prakticky z toho, že nikdo nechce, aby mu to bylo vráceno (evila, coca tajné postavy v entu na rušení jsou krásný příklad). Na ekuře je "málo" místa. V podstatě by se to všude štípalo a prakticky nedropilo. Možná by se podpořil černý trh akorát.

Zabíjení protivníků v cido... Už vidím, kolik z nich by mělo na sobě pvp a kolik pvm, v podstatě by se tam nedalo dropit absolutně vůbec viz. CB z cidonky, kolik teď dává pár lidí a kolik dával třeba dlouš. Řekněme, že tam lítali tak 3 lidi, po tom úkolu by tam mohlo řádit kolem 10-30 lidí.

Ohledně jazyků to je trošku kravina, spíš by to bylo pouze otravné, neboť by to hráči řešili jinou postavou v dané říši. A co ta hromada spamu, co bys mohl mít v PMku a ve výsledku by ti i někdo for fun mohl nadávat? :D

Pak tam někde před tím jsem zahlédl cosi o vějířích atd. (vše jsem nečetl, tak mě omluvte). Myslím, že PvP je nastaveno dobře, představa, že do 5 bonusů musím natočit 6 obran ve mě vyvolává pocit znechucení (v tomto případě bych volil zajímavou hlášku, jednoho studenta před pár lety v televizi ohledně změn u maturit "Během rozehrané hry se pravidla nemění"), na obrany bych už prostě nesahal. :D

Na ekuře mi chybí spíše trošku více místa, multijazyčný systém + nějaká ta reklama, co by mohla přitáhnout nováčky. Chápu, že hromada lidí by se tady s nějakým cizákem asi bavit nechtěla + to, že to jasně nemusí znamenat, že by to někoho přitáhlo, ovšem nějak zapracovat by se na tom dalo. :D + bych přidal něco v tomto stylu: Myslím, že se jim to dost povedlo a v celku jsem se dost těšil, kdy to přijde, dalo mi to naději, že asi ještě neodzvonilo :lol:
Já to psal jako vlastní pohled, ne podnět k diskusi, tak nevím proč protiargumentuješ. Píšu, že mi chybí rivalita "starých" časů a ta rivalita byla zčásti tvořena tím, že jednotlivé říše byly úplně oddělené, jak jazykovou bariérou, tak dobou cestování do cizího města, tak přeplněností map (na offiku). Ze začátku tu byly takové znaky taky, metinland úplně plnej, sd2 úplně plný, červenej les úplně plnej, tak se to tam řezalo hlava nehlava a dropovat se chodilo v noci, kdy tě tam pravděpodobněji nikdo nebude prudit.

Co se týká té cidonie, je úplně jedno, kdo by se tam řezal, kdo by chodil koho lovit. Od toho ta mapa je, tak proč ji tím nepodpořit. Momentálně je to mapa úplně k ničemu, využitá max k PVM a občasnému lovení, ale její PVP potenciál je úplně zabitej.

Za jazyky si taky stojím, pro mě to byly zlaté časy. Neříkám, že to tu chci nebo očekávám, jen zmiňuju, že mě to tak bavilo kdysi dávno víc. Modrej prostě nestál na náměstí a nepovídal si s červeným, protože to je z pohledu hry jeho nepřítel....tak ho šel radši mordovat :D

Místa je tu mraky, je ho tady pořád stejně od počátku, jen tehdy nás tu bylo 5x tolik...a vešli jsme se. Sice jste kvůli "vejití se" občas museli někoho sundat, případně sklopit ocas vy, o to to ale pro mě byla větší zábava. Dneska když jdeš někam dropovat a cestou zabíjíš nepřátele, tak tě každej označuje za psychicky nemocnýho :D
Hraju, protože jsem debil...

Uživatelský avatar
FluffyHero
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 236
Registrován: úte 12. pro 2017 21:18:01
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 164 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od FluffyHero » ned 08. črc 2018 18:37:16

yatchman píše: ned 08. črc 2018 16:04:06 Dneska když jdeš někam dropovat a cestou zabíjíš nepřátele, tak tě každej označuje za psychicky nemocnýho :D
To i dříve, akorát je tu teď méně lidí, tudíž méně lidí po tobě béká..

Mně tu chybí nejvíc aktivita na fóru, v sekci obchod tu člověk sehnal/prodal víceménně co chtěl, dnes se mu na to podíve pár topek a pár obyč hráčů a tím to hasne

Čímž se dostávám k další věci co není uplně co mi tu chybí, ale co by se mi velmi líbilo.. a to je reset serveru, doslova kompletní. Hodně lidem to tu už vlezlo na mozek a na hře jako takové je to velmi poznat. Je mi jasné že tu někdo napíše "tím by se ekura pohřbila", jenže jediné co by tak pohřbila, je ego těch topek a lidí co si tu koupili věci za real a také si myslí, jak nejsou nejlepší. A mrmlalové co tu šijou do týmu že nemají co dělat protože tým nic údajně nedělá, by aspoň měli zase co dělat :). + By to týmu umožnilo pozměnit nějaké věci, s kterými nejsou spokojení a s případnou reklamou teoreticky rozjet i eng/cz verzi Ekury. Tak a teď do mě :fight:

Uživatelský avatar
yatchman
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 229
Registrován: ned 11. črc 2010 14:30:22
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od yatchman » ned 08. črc 2018 18:47:54

FluffyHero píše: ned 08. črc 2018 18:37:16
yatchman píše: ned 08. črc 2018 16:04:06 Dneska když jdeš někam dropovat a cestou zabíjíš nepřátele, tak tě každej označuje za psychicky nemocnýho :D
To i dříve, akorát je tu teď méně lidí, tudíž méně lidí po tobě béká..

Mně tu chybí nejvíc aktivita na fóru, v sekci obchod tu člověk sehnal/prodal víceménně co chtěl, dnes se mu na to podíve pár topek a pár obyč hráčů a tím to hasne

Čímž se dostávám k další věci co není uplně co mi tu chybí, ale co by se mi velmi líbilo.. a to je reset serveru, doslova kompletní. Hodně lidem to tu už vlezlo na mozek a na hře jako takové je to velmi poznat. Je mi jasné že tu někdo napíše "tím by se ekura pohřbila", jenže jediné co by tak pohřbila, je ego těch topek a lidí co si tu koupili věci za real a také si myslí, jak nejsou nejlepší. A mrmlalové co tu šijou do týmu že nemají co dělat protože tým nic údajně nedělá, by aspoň měli zase co dělat :). + By to týmu umožnilo pozměnit nějaké věci, s kterými nejsou spokojení a s případnou reklamou teoreticky rozjet i eng/cz verzi Ekury. Tak a teď do mě :fight:
Jo, s tím s tebou 100% souhlasím. Reset serveru by byl jako živá voda, jen bych ještě trochu snížil raty na drop i na exp, hlavně ve swampu, ten to všechno pomrvil. Přeci jen dneska každej ví, co a jak se má dělat, tak aspoň takhle to ztížit. Pěkně jako to bylo dřív, 30kk na dropovi za hodinu a toč si potom obrany do věcí.....to by bylo super, konečně by zase pvp nebylo o tom, jak rychle dokážeš přehodit výbavy a mačkat houby :D
Hraju, protože jsem debil...

JohnDoe
Lv.22
Lv.22
Příspěvky: 372
Registrován: sob 01. pro 2012 12:19:48
Dal poděkování: 186 poděkování
Dostal poděkování: 516 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od JohnDoe » ned 08. črc 2018 18:51:08

tak není nad to, když si v poklidu dropuješ s levelem 60+ a párkrát tě sejme nějaká psychicky úplně vyrovnaná 150, která vezme do zaječích s plnou hubou keců, jen co dovlečeš vlastní 150 :)

ale teď k věci...
chybí mi doba bez talíků, relativně levné pvp výbavy a celkově rychlejší spád hry
je to teď všechno na dlouhé lokte a drahé - 5k sd kdysi stačilo a na BlackMarketu bývaly k vidění i koupi pěkné kousky
když to tak po sobě čtu, chybí mi malé pvp v podobě jak kdysi bývalo
Hraju si, abych nezlobil...
Temuchin

Uživatelský avatar
Luca90
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 10. říj 2013 18:55:16
Bydliště: Chunjo
Dal poděkování: 173 poděkování
Dostal poděkování: 479 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od Luca90 » ned 08. črc 2018 23:10:27

Když jsem si oživila vzpomínku, jak sem bylo přidáno tohle video, tak se mi vybavil pocit, který jsem z něj měla a skutečnost, která je úplně ale úplně jiná. Třeba to "nové město", jsem měla zažité pod pocitem, že tam budou všechny říše, nějaký ten stánek, sklad, obchodnice a teleportér. Lovectví stále není (připomínka na Chyumgovo video :lol: :lol: :lol: ). Cvičební arény - taky jsem měla představu úplně jinou, že příjdete k terči a budete spellovat kouzla, které Vám dají nula nula něco něčeho. Noví protivníci mi přišli jako výzva třeba k těm připravovaným dungeonům, které mohou ale nemusí přijít a záleží na týmu za který konec to vezmou, ale princip jako je například ve hře Conan je fakt propracovaný a dalo by se z něj čerpat hodně.

Takže co na Ekuře chybí?
Například :
- tlačítko, kde může postava poklusem běžet/skákat
- dungeony (připravují se)
- eventy s denníma úkolama (nasbírej, nakup, utrať, zlikviduj, vylepši, rupni...)
- propracované cechovní akce ze strany týmu/hry (každý cech dostane odměnu, když splní určitý počet expů, zlaťáků, odevzdaných předmětů, cechovní expedice, sklad, obchodování, bránění pozemku apod...)
- tématické eventy "fotbalový turnaj", "sběr jablek na podzim", "karnevalový event"...
- peti a jejich sbírání - zábava zase na nějaký poměrně delší čas, kde můžeme s petem chodit trénovat a expit ho, učit atp. nemusí ani dávat žádný bonus, ale na zabavení komunity na nějakou dobu by to mohlo stačit :)
Obrázek

Lusso
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 35
Registrován: stř 06. pro 2017 22:56:37
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 17 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od Lusso » pon 09. črc 2018 1:51:42

yatchman píše: ned 08. črc 2018 15:35:28 Co mi na Ekuře chybí, hmmm.....rozhodně mi chybí rivalita mezi říšemi, ta rivalita, která byla na ofiku nebo i při začátcích Sindi. Prostě jste potkali jinou říši a pokud to jen trochu šlo, začali jste ji mordovat.
Rozhodně přidávám svůh hlas. Dnes si každý smradí, kde se mu zachce a když na něj někdo vletí, tak se diví a nadává. Jednou sis vybral/a jinou říši, tak musíš žít s následky! :beaten: :lol: :twisted:

K tématu, co mi chybí na Ekuře:
:shoot: Možnost mlátit hřáče a hráčky z vlastní říše :shoot:

cavozulice
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 7
Registrován: stř 30. čer 2010 19:31:36
Dal poděkování: 3 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od cavozulice » pon 09. črc 2018 12:25:25

:omg:
Naposledy upravil(a) cavozulice dne pon 09. črc 2018 15:01:45, celkem upraveno 2 x.

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Clusive 
offline Mionix 
offline Russian 
offline fyxicek 
offline hg003 
offline nobody1 
offline vitulinek