Co Vám na Ekuře chybí?

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Zamčeno
Lusso
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 35
Registrován: stř 06. pro 2017 22:56:37
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 17 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od Lusso » úte 10. črc 2018 13:58:05

Nová mapa od levelu 90 - 100, která novým hráčům nabídne možnost vydělat si na pvp podobně jako ve swampu s tím rozdílem, že nebude zábavná jak kopání brambor. Mapa s důrazem na spolupráci, která podpoří umírající aspekt cechů ve hře. Mapa, která donutí hráče spolupracovat. Rozhodně bych na této mapě zakázala koně.. kůň naprosto zabíjí zábavu, aktivitu a pozornost hráče.

Co si budeme.. většinu tu drží právě soutěživost a touha po vítězství, která je ukojena právě ve válkách a v pvp jako celku. Já si na pvp vydělala ve swampu a to jen díky tomu, že bych tuto hru bez pvp prostě hrát nemohla! :lol: :twisted: Věřím, že to většina vzdá právě při představě počtu nutných výprav do swampu.

Týme, vyhoďte ze hry už konečně ty mřenky a prapory! :ouch: To, co tu teď máme je z velké části díky těmto předmětům. Na jednu stranu se zvětšuje mezera mezi "nařachanci" a "slabochy", protože nařachanci na to prostě mají prachy. Na druhou stranu to opět ničí slabochy, protože se místo vylepšování výbavy soustředí na nákup mřenek a praporů. :ouch: Pryč s tím! Dojede se to, co je v oběhu a bude klid. :heart: Věřím, že my silní to přežijeme, ve válkách bude více zábavy, slabší nebudou umírat po opuštění spawnu a budou chovat naději, že si do těch silných praští a třeba je sundají! :P :clap:

Uživatelský avatar
ondra852
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 256
Registrován: úte 26. dub 2011 19:44:40
Dal poděkování: 66 poděkování
Dostal poděkování: 218 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od ondra852 » úte 10. črc 2018 22:36:17

Prvni vec je reseni problemu, ktery vystihuje naprosto presne tenhle topic viewtopic.php?f=10&t=122578.

Druha vec jsou mapy pro vyssi levely bez stupidnich omezeni vstupu nebo behani bez mounta nekolik hodin. Pokud chcete hrat na postave, kde odevzdavate biologa/karma na vyssim levelu, tak musite byt jedine ubohej nerd co prosedi u PC pulku zivota, jinou moznost vam Ekura neda.

Treti jsou GM s "normalnim" chovanim, krome Scripta jsem v teamu GM , kteri resi tickety a herni problemy nevidel jedineho seriozniho clena, ktery by si jen nehonil ego nebo nezvyhodnoval kamarady (viz. rozporuplne odpovedi na ruseni v entarianu od Nix, bany pro uspokojeni ega Mithry odovodnene prispevkem na facebooku/foru, givovani predmetu hracum a nasledne bany za obdrzeni givnuteho predmetu od jisteho byvaleho GM a mnoho dalsiho)

Uděleno varování za team insult.
/Willy

Uživatelský avatar
Soulicek
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 47
Registrován: pon 25. čer 2018 14:07:00
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od Soulicek » úte 10. črc 2018 23:01:00

ondra852 píše: úte 10. črc 2018 22:36:17 Prvni vec je reseni problemu, ktery vystihuje naprosto presne tenhle topic viewtopic.php?f=10&t=122578.

Druha vec jsou mapy pro vyssi levely bez stupidnich omezeni vstupu nebo behani bez mounta nekolik hodin. Pokud chcete hrat na postave, kde odevzdavate biologa/karma na vyssim levelu, tak musite byt jedine ubohej nerd co prosedi u PC pulku zivota, jinou moznost vam Ekura neda.

Treti jsou GM s "normalnim" chovanim, krome Scripta jsem v teamu GM , kteri resi tickety a herni problemy nevidel jedineho seriozniho clena, ktery by si jen nehonil ego nebo nezvyhodnoval kamarady (viz. rozporuplne odpovedi na ruseni v entarianu od Nix, bany pro uspokojeni ega Mithry odovodnene prispevkem na facebooku/foru, givovani predmetu hracum a nasledne bany za obdrzeni givnuteho predmetu od jisteho byvaleho GM a mnoho dalsiho)
každá mmorpg hra je bola a bude o tom kolko si ochotný tráviť času v nej takže tak... ku gm tímu... myslím že banovali ľudí oprávnene keď si prečítaš pravidlá tak vieš že nič v hre nepatrí tebe ale majitelovi serveru takže s tými vecami nemáš prečo obchodovať k tomu banu za givnutý predmet sa nevyjadrujem lebo bol neoprávnený ale ostatné bany čo boli udelené za obchod s mimohernou menou boli správne :shoot:
ObrázekLuckySoulObrázekObrázekObrázekObrázek
🔥 Archer :fire:Jinno1451523/60

Uživatelský avatar
ondra852
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 256
Registrován: úte 26. dub 2011 19:44:40
Dal poděkování: 66 poděkování
Dostal poděkování: 218 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od ondra852 » úte 10. črc 2018 23:42:42

Nikde netvrdim, ze nemaji pravo banovat koho chteji za co chteji, hraci ucet ani zadnou jinou cast serveru nevlastni. Je tu topic co vam na ekure chybi, tak pisu co mi tu chybi. Neprijde mi uplne nejlepsi, ze se mnohdy chteji zbavit hrace, protoze hraje stylem, ktery serveru nevyhovuje a misto nejakeho varovani a seriozniho jednani si najdou nejakou zpravu na foru, facebooku (z uctu, kde je treba screen ze hry z dane postavy) a banuju na zaklade toho (i kdyz to je treba jen ironie), ale kdyz nekdo nahlasi zpravu/prispevek/video na fb/youtube, tak i kdyz se tam vyskutuje dana postava, tak to neni povazovano za dukaz a zahodi se to.

Uděleno varování za flame.
/Willy

XTYRKYSX
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 6
Registrován: pon 14. kvě 2018 14:32:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od XTYRKYSX » ned 15. črc 2018 13:59:43

a.) Chcelo by to nový kontent, alebo niečo také co by si ľudia zapli na hodinku a nemusili tam sedieť a dropiť hodiny ( aj keď pre niektorých o tom metin je) napr. niečo ako arenu, alebo nejak upraviť valky cechy a rebriček cechu tak aby boli zas aktívne a pritiahlo to ľudi v porovnani s inymi MMORPG hrami ktore sú hrane chyba nejaka zaživnejšia a zabavna časť na metine celkovo niečo ako 3v3 5v5 arena a rebríček napr. pre lvli 50-70 , 70-95, 95-120,... Čo by clovek len zapol a šiel si na 30 min. zabojovať ( ale do metinu to asi aplikovať asi nieje jednoduche)

b.) Keby sa pridal kontent na lvl 160 a nova mapa pre lvl 160 napr. tak zas noví hrači alebo ľudia čo nemaju čas venovať hre toľko času, by to pre nich nemalo zmysel( aj keď niečo nove v tomto štyle by bolo dobré pre tých ktorý by pokračovať v progrese mohli, a čakaju na novu výzvu), ale pre nováčika by to asi až taký vyznam nemalo keby musel 2 roky hrať aby sa na tu mapu dostal
Preto by možno zaujalo viac nových hračov nieco zabavne a rýchlejšie aj keď metin taky nieje

Klarus95
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 6
Registrován: pon 11. čer 2018 22:01:27
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od Klarus95 » ned 15. črc 2018 16:49:09

Zvětšení inventáře
Ochrana při velkém výlovu (na molu tak jako v kruhu)...
Tinktura jména...

:))))
:roll: :hello:

NeverGiveUp96
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 30
Registrován: úte 11. zář 2018 12:21:27
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od NeverGiveUp96 » úte 11. zář 2018 12:35:38

Heromarket :D
+ zvětšení inventáře

Uživatelský avatar
faerczec
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 44
Registrován: pon 19. úno 2018 2:35:48
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od faerczec » úte 11. zář 2018 12:38:36

NeverGiveUp96 píše: úte 11. zář 2018 12:35:38 Heromarket :D
+ zvětšení inventáře
Chybí nám ten, jehož jméno nesmíme vyslovit :D

Chybí mi tam lidi, jinak by to bylo okaaa :up:
Obrázek

Krudan
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 167
Registrován: stř 15. črc 2015 10:37:01
Bydliště: Doma
Dal poděkování: 88 poděkování
Dostal poděkování: 71 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od Krudan » úte 11. zář 2018 13:29:18

Spoiler:
Já to psal jako vlastní pohled, ne podnět k diskusi, tak nevím proč protiargumentuješ. Píšu, že mi chybí rivalita "starých" časů a ta rivalita byla zčásti tvořena tím, že jednotlivé říše byly úplně oddělené, jak jazykovou bariérou, tak dobou cestování do cizího města, tak přeplněností map (na offiku). Ze začátku tu byly takové znaky taky, metinland úplně plnej, sd2 úplně plný, červenej les úplně plnej, tak se to tam řezalo hlava nehlava a dropovat se chodilo v noci, kdy tě tam pravděpodobněji nikdo nebude prudit.

Co se týká té cidonie, je úplně jedno, kdo by se tam řezal, kdo by chodil koho lovit. Od toho ta mapa je, tak proč ji tím nepodpořit. Momentálně je to mapa úplně k ničemu, využitá max k PVM a občasnému lovení, ale její PVP potenciál je úplně zabitej.

Za jazyky si taky stojím, pro mě to byly zlaté časy. Neříkám, že to tu chci nebo očekávám, jen zmiňuju, že mě to tak bavilo kdysi dávno víc. Modrej prostě nestál na náměstí a nepovídal si s červeným, protože to je z pohledu hry jeho nepřítel....tak ho šel radši mordovat :D

Místa je tu mraky, je ho tady pořád stejně od počátku, jen tehdy nás tu bylo 5x tolik...a vešli jsme se. Sice jste kvůli "vejití se" občas museli někoho sundat, případně sklopit ocas vy, o to to ale pro mě byla větší zábava. Dneska když jdeš někam dropovat a cestou zabíjíš nepřátele, tak tě každej označuje za psychicky nemocnýho :D
Ospravedlnujem sa, z velkej casti za toto mozem aj ja. Ja som bol vzdy ten co jak v pyungme tak v metinlande a inych miestach bol prave proti zabijaniu len pre miesto na dropovanie. Do teraz to robim aby nerobili hraci bordel, ale musim uznat ze tvoje zmyslanie ma logiku, pametam si tie casy z ofiku kedy sa nedalo pisat s ostatnymi. Nebolo to sice idealne, ale ta rivalita bola permanentna, vzdy sa bojovalo s kazdym ALE, iba do lvlu 80-90.. ked hraci ziskali moznosti kontaktovat ine rise, zmenilo sa to uplne. Tam sa uz tiez dohadovali a bolo to rovnake ako tu. Tym padom, by proste stacilo zvysit LVL pre ziskanie neobmedzenej komunikacie medzi risami. U ekury by som to povedal tak na, 120lvl dajme tomu. Tak ci tak, uz roky tu je iny system, a je funkcny. Nesparal by som do toho nejak a radsej by som riesil ine veci. Napriklad:

Heromarket, pracuju na nom a je otazka casu kedy sa vrati. Uistujem vas ze potom to tu znova viac ozije.

Anglictina v hre, tento navrh by pritiahol aj ludi z inych serverov. Neviete po anglicky vsetci? Ked som pred takmer 13 rokmi zacinal hrat UK ofik, tiez som nevedel. Anglictinu som sa naucil prave tam a myslim si ze aj vam by to po case dalo podstatne viac nez si myslite. Je spustena aj anketa, zahlasujte a prihovorte sa ked tak. Moze nas tu byt tisicky hracov :) viac argumentov uz v ankete.
EDIT: viewtopic.php?f=59&t=120430

Co sa tyka noveho stylu zarabania atd. pre male lvly: jednym slovom hlupost.
Ja som tu dlho nehral a totalne od nuly som zacal pred pol rokom. Dnes mam slusne pvp a davam vecsinu hracov, davaju ma fakt len silny hraci s karmou P a podobne a aj tych som schopny slusne ustat aj ked mi chyba este 20 ulomkov do konca biologa. Za 2 tyzdne som urobil pvp ktore mam do teraz, a nie.. nebol som tu nonstop ani som do toho nedal real. Je Pravda ze vedomosti o ekure som uz mal, avsak kazdy by sa mohol viac pytat o rady, ako zebrat. Ja som nikdy neodmietol niekomu poradit co sa tychto veci tyka naviac, vsetci sme si presli aj problemovym zarabanim, aj dlhym robenim biologa a karmy, a niektory to stale nemame. Dat novsim hracom nejake "ulahcenia" by akurat postvalo proti ekure uz aktualny silny kolektiv.

Aby tento dlhy komentar bol viac k veci..

Co mi chyba na ekure? Nic. Ekura je premakany super server a vy co ste videli aj ine servery, viete ze takyto nenajdete a prave preto ste tu! Ziadny server sa kvalitou v dnesnej dobe co sa metinov tyka nevyrovna, aj preto si myslim zeby sme sa on mali podelit s nasimi zahranicnymi kolegami a ozivit ju este viac. Urobit z nej medzinarodny server. Predsa len, vsetci co ste hrali na serveroch s mnohymi hracmi viete, ze prave pocet hracov je to, co robi z hry zabavu :) tie vsetky situacie v hre co vznikaju, ten boj a aj tie intrigy niekedy. V tomto suhlasim s Yatchmanom.. to je to co z metinu robi tu nasu super hru. Zohnajme viac ludi pre server, a garantujem vam ze nikto tu sa nebude nudit :) ak budeme dropovat 10ti na tom istom mieste? nech.... pridu silnejsi hraci z svojej rise a budeme sa medzi sebou mlatit o miesta na dropovanie pre nasich malych. Preco nie? Metin je bojova hra! Uistujem vas ze dropovat na mieste nech je hociako nechutne, napriklad hodiny v swampe, vam budu pripadat ako slast po tom, co si ho vybojujete a budete vediet ze ste si to miesto vymakali.. :) Ekura rozdala vela banov. Vela hracov pre to padlo. Vela podvodnikov..... ktory tu davali real cez pochybne sposoby. Novacikovia, radsej podporte ekuru a dajte to cez SD, hraci predavaju yangy za SD, viete mat to iste aj ked mozno troska drahsie. Ale budete to mat zasluzene, neriskujete ban a hlavne, podporite najlepsi metin server ktory v dnesnej dobe mame a jeho rozvoj!

Tolko k ekure. Server nech ostane serverom, len ludia sa potrebuju prisposobit a prestat plakat :)

Ak som niekoho urazil, nezaujima ma to. Toto je moj nazor a dufam ze som vam nepripravil prilis vela citania a ze som nesiel prilis od veci.
Krudan / Akiel

Leader of NeverRun

Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od Anderson » úte 11. zář 2018 16:06:03

Bohužiaľ nerad, ale musím súhlasiť s Ondrom, hlavne čo sa týka toho zarábania (pre vyššie lvli, ale aj pre menšie) neviem prečo sa museli nové mapy od swampu robiť tak, že majú úplne stupídne nároky na vstup do nej, ten swamp sa ešte ako tak dá, ak si kúpim VIP tak sa portnem pred strážcu a mám pokoj, ale ostatné mapy hrôza. Hej chápem musí sa to nejako sťažiť, ale ja osobne vidím veľký rozdiel v ťažkosti a otravnosti. Ďalej čo mi osobne chýba je neskutočné úzka možnosť zarábania. niekto, kto nemá zarobených xy miliárd dopredu, tak nemá inú možnosť, než chodiť do zblbnutia do swampu, nehovorím, že sa tam nedá dobre zarobiť a zároveň ani netreba investovať veľké peniaze do výbavy, ale 2hodiny sa doslova a dopísmena nudiť a držať medzerník dokáže veľmi odradiť od hrania. Na toto mi nadväzuje neuveriteľná priepasť čo sa týka PvP, začínajúci hráč nie len že nemá šancu sa vyrovnať hráčom čo chodia do válok, ale nemá šancu sa na nich čo i len dotiahnuť na 30%, samozrejme nechcem, aby hráč čo tú hrá 3 mesiace dával dole hráčov, čo tu hrá 8rokov, skôr mi ide o to, aby bolo PvP nejakým spôsobom upravené tak, aby si hráči aj s horšími finančnými možnosťami mali šancu dôstojne a dobre zabojovať a nie len dobehnúť do války, dostať 50k skillom a poslušne sa respawnúť na začiatku.
Ale len aby som nekydal, aj cez niektoré nedostatky, je toto podľa mňa najlepší a najprepracovanejší server aký existuje a aj keď ma vždy prestane braviť, každý krát si nejakým spôsobom nájdem cestu späť. ale práve tie veci, ktoré som vymenoval ma vždy po určitom čase odradia od hrania.
ende

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Mionix 
offline Russian 
offline crazy8 
offline hern123 
offline noxforko